Bezpečná dovolená v Chorvatsku 2020


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Chorvatsko


Hlavní město: Záhřeb
Měna: Chorvatská Kuna (HRK)
1 HRK = 3.6101Kč
Chorvatsko na Wikipedii

Průměrné teploty v Chorvatsku:
Leden: 7 °C
Únor: 8 °C
Březen: 10 °C
Duben: 13 °C
Květen: 18 °C
Červen: 21 °C
Červenec: 25 °C
Srpen: 24 °C
Září: 21 °C
Říjen: 17 °C
Listopad: 12 °C
Prosinec: 9°C

Bezpečnost v Chorvatsku - na co si dát pozor

28.
nejbezpečnější země světa

Chorvatsko je bezpečná země, v blízké minulosti se zde nestal žádný teroristický útok a vzhledem k nezapojování Chorvatska do válečných akcí není příliš očekávátelný.

Na co si ale dát v Chorvatsku pozor? Na zvířata, žije zde větší množství druhů, které mohou být člověku nebezpečné. Od méně častých štírů, přes nebezpečné pavouky (černá vdova) až po několik druhů jedovatých hadů. Na hady je třeba dát pozor zejména v horských olbastech, z několika druhů zmíjí, kteří zdě žijí je nejnebezpěčnější Zmije růžkatá.
Pozor je třeba dávat i ve vodě, velmi často u břehu totiž nrazíte na mořské ježky, kteří mohou způsobit nepříjemné poranění.Co se nesmí v Chorvatsku

Kuřáci pozor na přísný zákaz kouření v restauracích, pracovištích a úřadech ale i veřejných místech. Hrozí pokuta až 4 tisíce Kč.

Problémem může být také chození v plavkách na nevhodných místech. I za to můžete v mnoha městech dostat pokutu, zejména v historických centrech. Danou oblast poznát podle speciální značky s přeškrtnutnými panáčky v plavkách.Zajímavé lokality v Chorvatsku

Promajna, Severní Dalmácie, Zaton, Živogošče, Sv.Filip i Jakov, Baška Voda, Omiš, Střední Dalmácie, Baško Polje, GradacBezpečné zájezdy v Chorvatsku


Hotel Apartmány Roić

To mě zajímá Region: Gradac
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 8 501 Kč


Apartmány Roić Apartmány Roić Apartmány Roić Apartmány Roić Apartmány Roić Apartmány Roić Apartmány Roić Apartmány Roić Apartmány Roić
Poloha
apartmánový dům cca 300 m od centra Gradacu, umístěn naproti hotelu Laguna.
Ubytování
klimatizované apartmány - typ STUDIO 2(+0) - jedna místnost se 2 lůžky s balkónem s bočním výhledem na moře, umístěn ve 2. patře, typ APT. 2(+1) TERASA - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, umístěn v 1. patře, vstup do apartmánu je přes vlastní terasu, typ APT. 2(+1) BALKON - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem a balkónem s přímým výhledem na moře, umístěn ve 2. patře, typ APT. 4(+0) - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost, umístěn v 2. patře, s balkónem s přímým výhledem na moře. Ve všech apartmánech vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA.
Stravování
vlastní.
Pláž
oblázková s pozvolným vstupem do moře cca 150 m.
Doplňující informace
parkování u vily ZDARMA. V apartmánech typu APT. 2(+1) je možno rozkládací gauč obsadit 1 dospělou osobou nebo 2 dětmi do 12 let.
Slevy pro děti
SLEVY PRO APT. 2(+1): dítě do 12 let bez lůžka - ZDARMA (při obsazení apartmánu 2 dospělými a 2 dětmi do 12 let).
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Zaton Holiday Resort

To mě zajímá Region: Zaton
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 10 480 Kč


Zaton Holiday Resort Zaton Holiday Resort Zaton Holiday Resort Zaton Holiday Resort Zaton Holiday Resort Zaton Holiday Resort Zaton Holiday Resort Zaton Holiday Resort Zaton Holiday Resort
Poloha
Oblíbený komplex Zaton se nachází mezi městy Nin a Petrčane. Komplex se rozkládá na veliké ploše borového lesa s vlastní cca 1,5 km dlouhou pláží. Apartmá jsou jednopatrové vilky v dalmatském stylu a od moře jsou vzdáleny cca 50-400 m.
Koupání
Pláž je písčitá, oblázková i betonová plata ve vzdálenosti cca 50-400 m od apartmá. Pozvolný přístup do moře je vhodný pro děti i seniory.
Vybavení
TYP S2 *** - 2-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP S3 *** - 3-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A2+2 *** - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon nebo terasa. TYP A4+1 *** - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností 1 přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa.
TYP S2 a S2+1 **** - 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A2+2 **** - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A4+2 **** - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon. Resort Zaton má několik restaurací a rychlých občerstvení, animační programy pro děti a dospělé, fitness centrum, hřiště pro děti, směnárnu, obchod s potravinami a Wi-Fi internet pro jedno zařízení ZDARMA. V resortu byl v roce 2017 otevřen nový bazénový komplex.
Služby
Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení polopenze formou švédských stolů.
Speciální nabídka
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 8% do 31.12. a 6% do 31.1. AKCE 7=6 v termínech 30.5.- 6.6. (sleva JE zahrnuta v ceně).
Tipy na výlety
Kornati, Biograd na Moru, Vransko jezero, Vodice, Šibenik, lodní výlety.
Doprava
Vlastní
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den polopenze (termíny 30.5.–12.9.) – 4.790 Kč (dospělý), 2.390 Kč (dítě 5–12 let) polopenze (termíny od 12.9.) – 4.090Kč (dospělý), dítě 5–12 let ZDARMA dětská postýlka - 1.350 Kč pes - 14 Eur/den
Závěrečný úklid jsou klienti povinni vykonat sami, na místě je možnost zaplatit poplatek 40 Eur/apartmá. Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pavilon Dukić A

To mě zajímá Region: Promajna
Hodnocení: 3.5 / 5.0
Cena začíná na: 8 681 Kč


Pavilon Dukić A Pavilon Dukić A Pavilon Dukić A Pavilon Dukić A Pavilon Dukić A Pavilon Dukić A Pavilon Dukić A Pavilon Dukić A Pavilon Dukić A
Poloha
pavilony DUKIĆ se nachází v letovisku Promajna cca 3 km jižně od letoviska Baška Voda, cca 1,5 km od Baško Polje a cca 7 km severně od města Makarska. Poloha pavilonů přímo vybízí k příjemným procházkám podél moře do výše zmíněných turistických letovisek.
Ubytování
menší 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, lednicí, TV a balkonem. Pokoje nemají kuchyňský kout.
Stravování
vlastní nebo formou polopenze nebo plné penze. Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu, nápoj k večeři - 2 dl piva nebo vína nebo džusu nebo minerální vody. U plné penze navíc oběd výběrem ze 3 menu, nápoj k obědu. Stravování probíhá v centrální restauraci.
Pláž
oblázková, vhodná pro děti, cca 150 m. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky, WC, lehátka - za poplatek.
Doplňující informace
úklid pokojů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 13.6. do 5.9. a v termínu 30.5. - 13.6. a 5.9. - 19.9. – program AKTIVNÍ DOVOLENÁ 50+. Klienti se po příjezdu hlásí delegátce, která je zde přítomná. Pavilony Dukić nemají recepci. Na vyžádání pobyt s malým psem za poplatek cca 10 EUR/den.
Slevy pro děti
dítě do 12 let bez lůžka se 2 dosp. - zdarma, dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 10 %.
Poznámka
úklid pokojů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 13.6. do 5.9. a v termínu 30.5. - 13.6. a 5.9. - 19.9. – program AKTIVNÍ DOVOLENÁ 50+. Klienti se po příjezdu hlásí delegátce, která je zde přítomná. Pavilony Dukić nemají recepci. Na vyžádání pobyt s malým psem za poplatek cca 10 EUR/den.
Cena zahrnuje
ubytování, polopenzi/plnou penzi/bez stravy na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel & Villas Miran

To mě zajímá Region: Pirovac
Hodnocení: 3.3 / 5.0
Cena začíná na: 9 342 Kč


Hotel & Villas Miran  Hotel & Villas Miran  Hotel & Villas Miran  Hotel & Villas Miran  Hotel & Villas Miran  Hotel & Villas Miran  Hotel & Villas Miran  Hotel & Villas Miran  Hotel & Villas Miran
Popis
Popis:
Rodinná dovolená v hotelu Miran s bazénem pouze 30 m od pláže! Stravování formou polopenze nebo all inclusive light + až 2 děti na přistýlce zdarma!
8denní zájezd do Chorvatska, letovisko Pirovac
Ubytování v hotelu Miran***
Jen 30 m od pláže
Dítě do 11,99 let na 1. přistýlce zdarma
Druhé dítě 3–6,99 let na přistýlce zdarma
Stravování formou polopenze nebo all inclusive light
V ceně vstup do bazénu s mořskou vodou
Klidné letovisko Pirovac
Doprava vlastní nebo autobusem
Tipy na výlety – Vransko jezero, Vodice, národní parky Kornati a Krka
Malé přímořské letovisko Pirovac

Malý přístav a letovisko Pirovac se nachází ve stejnojmenném zálivu (Pirovački zaljev) cca 21 km od Šibeniku a 12 km od města Vodice. První historická zmínka o obci se datuje do roku 1298, kde vystupuje pod jménem Zlosela (Zlá vesnice). Na počátku 16 stol. byla vybudována pevnost a hradby jako ochrana před Turky. Pozůstatky obranných zdí můžeme obdivovat dodnes. Za zmínku také stojí rodinná kaple Vrančićů a Draganićů, která ukrývá sarkofág s reliéfem z 15. stol. a najdete jej na místním hřbitově. Dlouhá historie tohoto letoviska na Vás dýchá také z tradičních úzkých uliček, kde se nachází několik restaurací a kavárniček. Na okolních kopcích se velmi daří vinné révě.


Hotel v klidné zátoce jen pár metrů od pláže

Hotel Miran*** leží v malé zátoce na okraji městečka Pirovac, jehož centrum je vzdáleno cca 1 km. Hotel je obklopen středomořskou vegetací, olivovníky a pinijemi. Oblíbené město Vodice se nachází cca 12 km od hotelu a přírodní park Vransko jezero (skvělý tip na výlet) je pouze 5 km daleko. Hotel je vybaven restaurací, recepcí, aperitiv barem, plážovým barem, společenskou místností s TV, taneční terasou, venkovním bazénem s mořskou vodou a parkovištěm (za poplatek 6 €/den). WiFi (zdarma) je dostupné ve společných prostorách.


Dvoulůžkové pokoje s balkonem

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, klimatizací a balkonem. Pokoj s orientací na mořskou stranu (neznamená výhled na moře) je s možností až 2 přistýlek ve formě palandy. Pokoj orientovaný do parku je s možností 1 přistýlky vhodné pro dítě do 12ti let.


Stravování formou polopenze nebo all inclusive light
Polopenze – snídaně i večeře formou bufetu. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně
All inclusive light – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Nápoje k obědu a večeři jsou zahrnuty v ceně (u samoobslužného pultu – džus, pivo, domácí víno, voda)
Pláž v bezprostřední blízkosti hotelu

Přírodní oblázkovo–kamenitá pláž leží pouze cca 30 m od hlavní hotelové budovy. Za poplatek si můžete zapůjčit lehátka a slunečníky.


Sport a zábava
Bazén s mořskou vodou
Cykloturistika, turistika
Sportovní hřiště
Dětské hřiště
Plážový volejbal
Tenisové kurty
Vodní sporty dle místní nabídky
Tipy na výlety
Národní parky Kornati a Krka
Přírodní park Vransko jezero
Ostrov Murter a ostrůvek Sustipanac
Města Šibenik, Trogir, Zadar, Vodice
Tradiční letní program v Pirovacu – tradiční rybářská noc, taneční večery atd.
Statek Selo Roca – výroba pršutu
Cestujete s dětmi?

Dítě do 2,99 let má pobyt bez lůžka a služeb zdarma. Dítě 3–11,99 let na 1. přistýlce a druhé dítě 3–6,99 let má ubytování se stravou zdarma. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.


Důležité informace
Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
Parkoviště 6 €/den – platí se na místě
Dětská postýlka – 6 €/den – platí se na místě
Doprava vlastní nebo autobusem
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR ve večerních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v ranních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Alba hotel

To mě zajímá Region: Sv.Filip i Jakov
Hodnocení: 3.2 / 5.0
Cena začíná na: 10 180 Kč


Alba hotel Alba hotel Alba hotel Alba hotel Alba hotel Alba hotel Alba hotel Alba hotel Alba hotel
Poloha
Komplex hotelu a apartmánů leží v klidném prostředí, cca 500 m od centra městečka Sv. Filip a Jakov a od města Biograd na Moru je vzdálený cca 3 km.
Koupání
Pláž je částečně písčitá, oblázková, nebo má betonová plata ve vzdálenosti cca 100 m.
Vybavení
TYP POKOJ: 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hygienické zařízení, SAT TV, sejf a balkon. TYP STUDIO: 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV a balkon. Klienti hotelu mohou využívat animační programy (7.6.–28.8.) a Wi-Fi internet zdarma.
Služby
Ubytování s polopenzí formou švédského stolu.
Speciální nabídka
Dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA, dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA do 27.6. a od 12.9. AKCE 7=5 v termínech 12.9.-26.9., AKCE 7=6 v termínech 30.5.- 13.6. a 5.9.-12.9. (sleva JE zahrnuta v ceně). SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10 % do 31.3.
Tipy na výlety
NP Kornati, Pašman, Biograd na Moru, Vransko jezero, Vodice, Šibenik.
Doprava
a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu - 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den. Nástup je možný ve středu a v sobotu. dětská postýlka - 900 Kč


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Galeb

To mě zajímá Region: Omiš
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 9 980 Kč


Galeb Galeb Galeb Galeb Galeb Galeb Galeb Galeb Galeb
Poloha
kemp Galeb v severní části letoviska Omiš, cca 200 m od centra.
Ubytování
klimatizované domky typ 4(+2), 24 m² - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, typ 6(+2), 40 m² - tři 2lůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, terasa se zahradním nábytkem. Domky 6(+2) mají 2 koupelny, myčku a mikrovlnnou troubu. Ložní prádlo a ručníky jsou součástí vybavení domku. Domek SUNSHINE se nachází v 1. řadě s krásným výhledem na moře, na terase má jacuzzi a je vybaven moderním nábytkem. Domek 6(+2) RELAX PREMIUM se nachází v 2. řadě od moře, na terase má jacuzzi.
Stravování
vlastní.
Pláž
dlouhá písčitá, vhodná pro děti, cca 30-150 m, sprchy na pláži.
Doplňující informace
závěrečný úklid za poplatek 30 EUR/domek, úklid domku včetně vířivky cca 35 EUR/domek, pobytová taxa cca 1 EUR/os./den a přihlašovací poplatek 1,33 EUR/osoba/pobyt - platba na místě.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Osoba na přistýlce - ZDARMA
Cena zahrnuje
ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1 x týdně.
Volitelné doplatky
cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - cca 3 EUR/den, pes - cca 10 EUR/den, platba na místě.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Zaton Holiday Resort - mobilní domky

To mě zajímá Region: Zaton
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 10 150 Kč


Zaton Holiday Resort - mobilní domky Zaton Holiday Resort - mobilní domky Zaton Holiday Resort - mobilní domky Zaton Holiday Resort - mobilní domky Zaton Holiday Resort - mobilní domky Zaton Holiday Resort - mobilní domky Zaton Holiday Resort - mobilní domky Zaton Holiday Resort - mobilní domky Zaton Holiday Resort - mobilní domky
Výhody
Prázdninový komplex přímo u písčité plážeKomfortně vybavená studia a apartmány - TV/SATVybrané ubytovací jednotky mají klimatizaciDva bazény se sladkou vodou a tobogányAnimace pro děti i dospělé, diskotéka, živá hudbaSportovní zázemí
(12 tenisových kurtů, vodní sporty na pláži, tenisová a potápěčská škola, škola jezdectví, aerobic, cyklostezky, sportovní programy...)Široká nabídka služeb v resortu
(restaurace, bary, kavárny, supermarket, butiky, suvenýry,...)WiFi internet zdarmaInternet zdarmaKlimatizace zdarmaDomácí mazlíčci za poplatekMožnost polopenzeBazén
Parametry
Nabízené služby - , ,
Nástup a odjezd -
Vhodný pro - ,
Možnost zapůjčení - ,
Parkování -
Pobyt se psy - , , ,
Povlečení -
Ručníky -
Toaletní papír -
Možnosti stravování - , , , , , , ,
Možnosti zábavy - , , ,
Typ pláže - ,
Objekt je vybaven internetovým připojením - Yes
Služby -
Nejbližší telefonní budka -
Nejbližší obchod -
Příjezd - 16:00
Odjezd - 09:00
Nepřehlédněte -
Bazén u objektu - , , ,
Vzdálenost od tenisových kurtů -
Vzdálenost od moře - 150 - 400 m
Vzdálenost od pláže - 150 - 400 m
Doprava -
Vzdálenost k pláži, kde je možné se koupat se psy - 400 m
Na hlavní pláži v letovisku je koupání se psy -
Akční nabídka platí na termíny od - 2017-09-09
Akční nabídka platí na termíny do - 2017-09-15
Potapěčská základna v letovisku - Yes
Dětská postýlka k dispozici - ,
MD 6+1 "Premium"
Obývací pokoj s kuchyňským koutemVybavení: TV, nádobí, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, jídelní kout, varná deska plynová1 x pohovka na rozložení pro: 1LožniceVybavení: skříňPostel: 2LožniceVybavení: zrcadlo, skříň, noční lampičkyFrancouzská postel: 1LožniceVybavení: skříň, noční lampičkyPostel: 2KoupelnaVybavení: sprchový kout, WCKoupelnaVybavení: sprchový kout, WCTerasaVybavení: lehátka, posezeníKlimatizaceVybavení: zdarmaInternetVybavení: zdarmaPobyt se psemVybavení: nepovolen
MD 4+2 "Comfort"
LožniceVybavení: zrcadloFrancouzská postel: 1LožnicePostel: 2Obývací pokoj s kuchyňským koutemVybavení: TV, nádobí, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, varná deska plynová1 x pohovka na rozložení pro: 2KoupelnaVybavení: sprchový kout, WCKoupelnaVybavení: sprchový kout, WCTerasaVybavení: posezeníKlimatizaceVybavení: zdarmaInternetVybavení: zdarmaPobyt se psemVybavení: povolen, za poplatek (viz ceník)
Superior 5+2
InternetVybavení: WiFi, zdarmaKlimatizaceVybavení: zdarmaPobyt se psemVybavení: nepovolenLožniceVybavení: noční lampičky, skříňManželská postel: 1LožniceVybavení: noční stolky, noční lampičkyPostel: 3Obývací pokoj s kuchyňským koutemVybavení: posezení, TV, satelit, jídelní kout, nádobí, varná deska plynová, lednička, kávovar, klimatizace1 x pohovka na rozložení pro: 2KoupelnaVybavení: sprchový kout, WC, zrcadloKoupelnaVybavení: sprchový kout, WC, zrcadloTerasaVybavení: posezení, lehátka, výhled do dvora, stůl, zastínění


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel No Name Podgora

To mě zajímá Region: Podgora
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 10 357 Kč


No Name Podgora No Name Podgora No Name Podgora No Name Podgora No Name Podgora No Name Podgora No Name Podgora No Name Podgora No Name Podgora
Poloha
soukromé ubytování přímo v městečku Podgora, známém krásnou pobřežní promenádou.

Ubytování
typ APT. 2(+0) - jedna 2lůžková ložnice, typ APT. 3(+0) - jedna 3lůžková ložnice, typ APT. 2+2 - jedna 2lůžková ložnice a 2 lůžka v denní místnosti (rozkládací gauč), typ APT. 4(+0) - dvě 2lůžkové ložnice, typ APT. 5(+0) - jedna 2lůžková a jedna 3lůžková ložnice, typ APT. 6(+0) - tři 2lůžkové ložnice, vždy denní místnost, vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, balkon nebo terasa.
Stravování
vlastní, s možností dokoupení polopenze - snídaně kontinentální, večeře výběr ze 3 menu, v blízké restauraci.
Pláž
oblázková, cca 300 m, vhodná pro děti.
Doplňující informace
apartmán typ Apt. 6(+0) - prodej na vyžádání. Domácí zvířata nejsou povolena.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA.
Výhody a benefity
ZVLÁŠTNÍ SLEVY: v termínu pobytu do 26.6. a od 22.8. vám bude poskytnuta mimořádná sleva 15 % - tuto slevu nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Možnost dokoupení snídaně a polopenze - bližší informace na www.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Villas Kornati

To mě zajímá Region: Šibenik
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 10 380 Kč


Villas Kornati Villas Kornati Villas Kornati Villas Kornati Villas Kornati Villas Kornati Villas Kornati Villas Kornati Villas Kornati
Poloha
komfortní apartmány na poloostrůvku, v moderním resortu Amadria Park.
Rozsáhlý hotelový a sportovně-relaxační resort Amadria Park (dříve Solaris Beach Resort), který leží v zátoce obklopené borovým lesem cca 6 km od městečka Šibenik, je známý jako nejlépe vybavené středisko na Jadranu, nabízí možnost širokého sportovního a společenské vyžití.V roce 2013 byl v resortu otevřen největší Aquapark v regionu – skluzavky, whirlpool, 200 m dlouhá „líná“ řeka, vodní efekty, dětská zóna, atd. (denní vstupné se platí na místě – dítě do 6 let – cca 11 EUR/den/ vstup, osoby od 6 let – cca 15 EUR/den/vstup).
Ubytování
klimatizované apartmány typ Apt. 2+2 - velikost 30 m² - menší 2ůžková ložnice, denní místnost s patrovým lůžkem vhodné pro děti do 12 let, balkon, typ Apt. 3+2 - 55 m² - dvě 2lůžkové ložnice (1 pokoj s patrovou postelí nebo lůžkem pro dvě děti do 12 let a jedna ložnice s manželskou postelí), denní místnost s rozkládacím gaučem pro dvě děti do 12 let, 2 balkony nebo terasy, typ Apt. 4+3 - 70 m² - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí s gaučem pro jedno dítě do 12 let a jedna ložnice se dvěmi lůžky), denní místnost s rozkládacím gaučem pro dvě děti do 12 let, 1 koupelna s vanou, 1 koupelna se sprchou, 2 balkony. Vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, telefon. Pokoje nejsou odděleny dveřmi.
Stravování
vlastní.
Pláž
písčitá cca 800 m, oblázková - cca 50 m, vhodná pro děti, celková délka pláží - 4 km, sprchy na pláži.
Doplňující informace
pobytová taxa cca 1,50 EUR os./den - platí se na recepci.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování bez stravy na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka (cca 4 EUR/den), pobyt se psem cca 10 EUR/den - platí se na místě.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Soukromé apartmány

To mě zajímá Region: Střední Dalmácie
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 10 480 Kč


Soukromé apartmány Soukromé apartmány Soukromé apartmány Soukromé apartmány Soukromé apartmány Soukromé apartmány Soukromé apartmány Soukromé apartmány Soukromé apartmány
Poloha
ubytování na makarské riviéře - v letovisku v oblasti od Brely po Gradac. Zájezd je určen těm, co netrvají na konkrétním ubytování a chtějí strávit dovolenou doslova 'za pář kaček' v jedné z nejatraktivnějších částí chorvatského Jadranu.
Ubytování
ubytování v pokojích kategorie minimálně 2 hvězdy, se sprchou a WC. Pokoje 2(+1) a 2(+0) Flexibilní pokoj - jedná se o typ pokoje, kdy si CK vyhrazuje právo ubytovat klienty - 7 nocí na jednom místě nebo 4 noci na jednom místě a 3 noci na druhém místě nebo 7 nocí na jednom místě, ale 4 noci v jednom typu pokoje a 3 noci ve druhém typu pokoje.
Stravování
polopenze - snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 3 menu, možnost dokoupení obědů.
Pláž
oblázková, vhodná pro děti, do 150 m.
Doplňující informace
Konkrétní název ubytovacího zařízení Vám sdělíme 5 dnů před nástupem na pobyt. Půjde vždy o prověřené ubytování z nabídky CK. Pobytová taxa není součástí ceny ubytování a hradí se na místě - dospělá osoba cca 1,50 EUR/os./den, dítě 12-18 let - cca 0,75 EUR/os./den, dítě do 12 let pobytovou taxu nehradí.

V rámci programu "ubytování 4 noci na jednom a 3 noci na druhém místě" si CK vyhrazuje právo ubytovat klienta: a) 7 nocí na jednom místě nebo b) 4 noci na jednom místě a 3 noci na druhém místě nebo c) 7 nocí na jednom místě, ale 4 noci v jednom typu pokoje a 3 noci ve druhém typu pokoje. Případný přesun klientů se u pobytů sobota-sobota realizuje vždy ve středu a to v rámci oblasti Makarské riviéry. Klienti s vlastní dopravou si přesun organizují sami a na vlastní náklady. U klientů s autobusovou a leteckou dopravou toto zajišťuje CK.
Slevy pro děti
dítě do 12 let se 2 dospělými - ZDARMA. Na ceny pro další kombinace osob se informujte na www nebo v pobočkách CK.
Poznámka
Tento produkt si v roce 2014-2019 již zakoupilo 7 182 klientů.
Cena zahrnuje
7/14x ubytování ve 2lůžkovém pokoji, 7/14x polopenzi/ plnou penzi, služby delegáta.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, autobusové dopravy - 2500 Kč/os., letecké dopravy s odlety v sobotu z Ostravy a ve středu z Prahy - 6000 Kč/os.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Klimatizované domky Živogošće

To mě zajímá Region: Živogošče
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 10 580 Kč


Klimatizované domky Živogošće Klimatizované domky Živogošće Klimatizované domky Živogošće Klimatizované domky Živogošće Klimatizované domky Živogošće Klimatizované domky Živogošće Klimatizované domky Živogošće Klimatizované domky Živogošće Klimatizované domky Živogošće
Poloha
prostorný kemp DOLE ** v klidném borovicovém háji, vzdáleném cca 5 km jižně od letoviska Živogošće a cca 20 km od Makarské.
Ubytování
klimatizované domky pro 4-8 osob typ 4 (+2) - 32 m² - tři 2lůžkové ložnice (jedna s francouzskou postelí, jedna s oddělenými lůžky a jedna s patrovou postelí vhodnou pro 2 děti do 12 let), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem (plynový vařič, lednice s mrazákem), sprcha a WC, SAT TV, prostorná terasa vybavena zahradním nábytkem. Domky typ 6(+2) PREMIUM mají v denní místnosti navíc gauč, který je možno využít jako bezplatná přistýlka pro 2 děti do 12 let. Domky 6(+2) PREMIUM Mare jsou v 1. řadě u moře, PREMIUM v 2. řadě od moře, RELAX cca 100 m od moře.
Stravování
vlastní.
Pláž
oblázková s pozvolným vstupem do moře, cca 10-100 m.
Doplňující informace
povinný doplatek za závěrečný 30 EUR/domek/pobyt, povinná vratná kauce 100 EUR/domek - slouží na případnou úhradu poškozeného vybavení, registrační poplatek 1,5 EUR/os./pobyt, pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den - platba na místě. Parkování jednoho auta ZDARMA, parkování dalšího auta za poplatek cca 4 EUR/den. Po 1.4.2020 je prodej pobytů v tomto ubytovacím zařízení výhradně na vyžádání a za individuální ceny, potvrzené ze strany provozovatele mobilních domků. Pro toto ubytovací zařízení platí individuální storno podmínky. Více na www
Slevy pro děti
dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, ložní prádlo, ručníky, používání kuchyňského vybavení.
Volitelné doplatky
cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.Na vyžádání: pobyt se psem - cca 8 EUR/den -platba na místě.
Individuální storno podmínky
Pro toto ubytovací zařízení platí následující individuální storno podmínky, ve smyslu účtování výše odstupného při odstoupení zákazníka od Smlouvy o zájezdu: do 30 a více dní před zahájením zájezdu 30% z ceny zájezdu, 29-0 dní 100% z ceny zájezdu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Vila Porat

To mě zajímá Region: Živogošče
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 9 131 Kč


Vila Porat Vila Porat Vila Porat Vila Porat Vila Porat Vila Porat Vila Porat Vila Porat Vila Porat
Poloha
vila na okraji malebné vesničky Živogošće-Porat v první řadě od moře, cca 300 m od hotelu Sensimar Adriatic Beach.
Ubytování
klimatizované STUDIA a apartmány typu: STUDIO 2(+2) v přízemí - místnost s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 1 dosp.os. nebo dvě děti do 12 let, terasa, typ STUDIO 2+2 v druhém patře, místnost s manželkou postelí a rozkládacím gaučem, balkon s výhledem na moře; typ APT 2+2 v prvním patře, 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, balkon s výhledem na moře; vždy vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, rychlovárná konvice), sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA.
Stravování
vlastní. Možnost dokoupení polopenze v cca 100 m vzdálené restauraci - snídaně formou výběru z cca 5 snídaňových menu, večeře jednotné menu skládající se z polévky nebo předkrmu, hlavního jídla, salátu a dezertu nebo ovoce.
Pláž
oblázková, přírodní kamenitá cca 10 m.
Doplňující informace
pobytová taxa cca 1,3 EUR/os./den - platí se na místě. Klienti s autobusovou dopravou vystupují a nastupují u hotelu Senimar Adriatic Beach (cca 300 m) - zajištěn převoz zavazadel.
Slevy pro děti
dítě do 4 let bez lůžka v APT. 2+2 I.patro a STUDIU 2+2 II.patro - ZDARMA. Osoba ve STUDIU 2(+2) v přízemí na 3.lůžku platí 2490 Kč/os./týden, dítě do 12 let 4.lůžku - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, polopenze - dítě do 12 let 1890 Kč/týden, osoba od 12 let - 3190 Kč/týden.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Apartmány Urania

To mě zajímá Region: Baška Voda
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 9 180 Kč


Apartmány Urania Apartmány Urania Apartmány Urania Apartmány Urania Apartmány Urania Apartmány Urania Apartmány Urania Apartmány Urania Apartmány Urania
Poloha
apartmány nacházející se v zeleni s ideální polohou, cca 500 m od centra Baška Vody, v turistickém komplexu Uranija.
Ubytování
klimatizované apartmány Apt. 4(+1) - cca 40 m² - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželkou postelí a druhá s oddělenými lůžky), denní místnost s možností přistýlky (rozkládací gauč), s vybaveným kuchyňským koutem, sprchou, WC, SAT TV, fénem, balkonem nebo terasou.
Stravování
vlastní, s možností dokoupení snídaní formou bufetu a polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
Pláž
oblázková, cca 100 m, vhodná pro děti, sprchy na pláži.
Doplňující informace
parkování za poplatek cca 8 EUR/den.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA.
Cena zahrnuje
7x ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, stravy u rodinných bungalovů Baška Voda snídaní: dítě do 7 let - 790 Kč/týden, dítě od 7 do 13 let - 990 Kč/týden, osoba od 13 let - 1 390 Kč/týden, polopenze: dítě do 7 let - 2 390 Kč/týden, dítě od 7 do 13 let - 3 290 Kč/týden, osoba od 13 let - 4 690 Kč/týden, all inclusive light: dítě do 7 let - 3 990 Kč/týden, dítě od 7 do 13 let - 5 490 Kč/týden, osoba od 13 let - 7 890 Kč/týden.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Villa Malo More

To mě zajímá Region: Severní Dalmácie
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 9 580 Kč


Villa Malo More Villa Malo More Villa Malo More Villa Malo More Villa Malo More Villa Malo More Villa Malo More Villa Malo More Villa Malo More
Popis
Popis:
Nádherná letní dovolená na ostrově Čiovo v blízkosti Trogiru, apartmány Villa Malo More*** pouhých 20 m od pláže
8denní dovolená u moře na ostrově Čiovo
Klimatizované apartmány pro 2–6 osob
Pouze 20 m od pláže
Možnost dokoupení stravování
WiFi zdarma na recepci
Trogir pouze 5 km – památka UNESCO
Vlastní doprava
Ostrov Čiovo jen pár kilometrů od historického města Trogir

Čiovo je ostrov nacházející se ve střední Dalmácii. S městem Trogir (UNESCO) je spojený pohyblivým mostem. Na celkové rozloze ostrova 28,8 km se nachází několik obcí: Okrug Donji, Okrug Gornji, Arbanija, Slatine, Žedno, Čiovo. Protože je ostrov Čiovo svým způsobem prodloužení města Trogiru, nabízí množství možností pro odpočinek, rekreaci a koupání a také četné historické památky. Středomořská vegetace, souostroví s malými malebnými ostrůvky, mírné podnebí a překrásné pláže ve skrytých zálivech Váš pobyt zcela jistě učiní nezapomenutelným. Poloha Čiova v srdci Dalmácie z něj dělá ideální výchozí bod při odhalování bohatého kulturního dědictví a přírodních krás Dalmácie.


Villa Malo More*** pouze 20 m od oblázkové pláže

Nově postavená vila se nachází v první řadě u moře v letovisku Arbanija. Historické centrum Trogiru, které je zapsáno na Seznam kulturního dědictví UNESCO, leží pouze cca 5 km od komplexu. V blízkosti apartmánu se nachází fitness centrum, tenisové kurty a škola potápění. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají balkon, SAT/TV a rádio. Každý apartmán má zajištěno 1 parkovací místo. WiFi připojení je zdarma k dispozici na recepci.


Apartmán 2+2 (50 m2)

Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s možností 2 přistýlek ve formě rozkládacího lůžka (vhodné pro 1 dospělou osobu + 1 dítě do 12ti let), plně vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasa.


Apartmán 4+2 (70 m2)

Ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s možností 2 přistýlek (vhodné pro 1 dospělou osobu + 1 dítě do 12ti let nebo 2 děti do max. 16ti let), plně vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, terasa nebo balkon.


Sport a zábava
Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu
Možnost dokoupení snídaně, polopenze nebo plné penze v CK při rezervaci
Pláž pouze 20 m od apartmánů

Vila leží pouze 20 m od oblázkové pláže. Ostrovní pláže jsou většinou štěrkové, obklopené bujnou vegetací a poskytují mnoho příležitostí pro odpočinek a zábavu (plážové aktivity, vodní sporty a bohatá gastronomická nabídka). Najdete zde i osamělé romantické pláže. Na některých místech jsou i přírodní skalnaté pláže, kde je vstup do moře příkrý.


Sport a zábava
Fitness centrum
Tenisové kurty
Škola potápění
Půjčovna skútrů a kol
Lodní výlet na ostrovy Hvar, Brač, Korčula a Vis
Historická města Trogir, Split, Šibenik, Zadar
NP Krka
Důležité informace
Check in je možný cca od 14.00 hod, check out je nutné provést do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,4 €/os./den, děti od 12 do 17,99 let platí 50 % – platba na místě
Možnost dokoupení snídaní, polopenze či plné penze
Doprava pouze vlastní
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Luxusní klimatizované domky

To mě zajímá Region: Baško Polje
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 9 780 Kč


Luxusní klimatizované domky Luxusní klimatizované domky Luxusní klimatizované domky Luxusní klimatizované domky Luxusní klimatizované domky Luxusní klimatizované domky Luxusní klimatizované domky Luxusní klimatizované domky Luxusní klimatizované domky
Poloha
domky se nacházejí v těsné blízkosti moře, v piniovém háji, v blízkosti depandancí Alem.
Ubytování
M. HOME 4(+0) pro max. 4 osoby a 1 dítě do 7 let bez lůžka (rozloha bez terasy 24 m2, terasa 18 m2) mají dvě 2lůžkové ložnice (1 s manželskou postelí, 1 s oddělenými lůžky), klimatizovanou denní místnost s pohovkou, plně vybavený kuchyňský kout (rychlovarná konvice), LCD SAT TV, koupelnu s WC, terasu vybavenou zahradním nábytkem.
Stravování
vlastní nebo se snídaní nebo s polopenzí s neomezenou konzumací nápojů k večeři (pivo, víno, džus, minerální voda). Strava probíhá v centrální restauraci hotelu a depandance Alem.
Pláž
přírodní, oblázková, betonová plata cca 50-100 m, vhodná pro děti.
Doplňující informace
hosté mohou využívat NEPTUN KLUBU v období 13.6.-5.9. (bohatý animační klubový program pro děti i dospělé), který probíhá v cca 1 km vzdálených Rodinných bungalovech Baška Voda.
Slevy pro děti
dítě do 7 let bez stravy - ZDARMA, se snídaní - platí 1 000 Kč/týden, s polopenzí - platí 2 500 Kč/týden.
Poznámka
pobytovou taxu - cca 1,40 EUR/den za dospělou osobu, 0,7 EUR/den za dítě 12-18 let a přihlašovací poplatek - 3 EUR/osoba/pobyt platí klienti na místě.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, závěrečný úklid, ložní prádlo, ručníky, parkovací místo pro jeden automobil/domek, používání kuchyňského vybavení.
Volitelné doplatky
možnost dokoupení cestovního pojištění včetně storna.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Luxusní Vila Marić

To mě zajímá Region: Baška Voda
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 8 681 Kč


Luxusní Vila Marić Luxusní Vila Marić Luxusní Vila Marić Luxusní Vila Marić Luxusní Vila Marić Luxusní Vila Marić Luxusní Vila Marić Luxusní Vila Marić Luxusní Vila Marić
Poloha
moderní, komfortní vila se nachází ve svahu na rozmezí Bašky Vody a Brely.
Ubytování
prostorné klimatizované apartmány: typ STUDIO 2(+0) - 2lůžková ložnice, typ APT. 2+2(+1) - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč), s možností přistýlky, vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, balkon, WIFI ZDARMA. Z většiny apartmánů nádherný výlet na letovisko Baška Voda. Místo pro parkování je k dispozici přímo u vily ZDARMA. Na vyžádání možno za poplatek (cca 10 EUR/den) zajistit parkování v garáži.
Stravování
vlastní.
Pláž
oblázková, cca 200 m, vhodná pro děti. Přístup na pláž po strmých schodech.
Doplňující informace
na jeden apartmán je vyhrazeno jedno parkovací místo u vily. Hosté mohou využívat program Neptun klubu v Rodinných bungalovech Baška Voda, vzdálených cca 1,5 km. S ohledem na přístup na pláž po schodech ubytování není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí. Klienti s autobusovou dopravou vystupují a nastupují sami na magistrále, vzdálené cca 300 m.
Slevy pro děti
dítě do 3 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Osoba na přistýlce v apartmánu 2+2(+1) platí v období do 20.6. a od 5.9. 2 490 Kč/týden, 20.6.-5.9. platí 2 990 Kč/týden.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Cena ubytování je platná při obsazení všech lůžek v apartmánu. Při obsazení menšího počtu lůžek se účtuje povinný doplatek za neobsazené lůžko 100 % ceny ubytování.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pavilon Dukić C

To mě zajímá Region: Promajna
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 8 951 Kč


Pavilon Dukić C Pavilon Dukić C Pavilon Dukić C Pavilon Dukić C Pavilon Dukić C Pavilon Dukić C Pavilon Dukić C Pavilon Dukić C Pavilon Dukić C
Poloha
oblíbený apartmánový pavilon se nachází v letovisku Promajna cca 3 km jižně od letoviska Baška Voda.
Ubytování
klimatizované apartmány, typ - STUDIO A2(+0) B s balkonem, STUDIO B2(+0) bez balkonu - 2lůžkový pokoj s vybaveným kuchyň. koutem, sprcha a WC, TV. Apartmány typu APT 2+1(+1) a 2+2 - 2lůžkový pokoj, denní místnost s rozkládacím gaučem (vhodným především pro 2 děti) a vybaveným kuchyň. koutem, sprcha, WC, TV. Apartmán typu APT 2+1(+1) T se nachází v přízemí, orientován na severní stranu, s denní místností bez okna a posezením na terase. Tento apartmán stačí obsadit 3 osobami. Apartmán typu 2+2 T se také nachází v přízemí, je orientován na jižní stranu a má k dispozici posezení na terase. Apartmány typu APT 2+2 B a APT 2+2 B EXTRA jsou umístěny v 1. a 2. patře, mají k dispozici balkón. APT 2+2 B EXTRA má největší balkón s přímým výhledem na moře.
Stravování
vlastní, s možností dokoupení polopenze nebo plné penze. Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu, nápoj k večeři - 2 dl piva nebo vína nebo džusu nebo minerální vody. Stravování probíhá v cca 50 m vzdálené centrální restauraci.
Pláž
oblázková, vhodná pro děti, cca 100 m. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky, WC, lehátka - za poplatek.
Doplňující informace
úklid apartmánů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 13.6. do 5.9. a v termínu 30.5.-13.6. a 5.9.-19.9. – program AKTIVNÍ DOVOLENÁ 50+. Nástupní den středa je možný pouze v kombinaci s autobusovou či leteckou dopravou. Klienti se po příjezdu na pobytové místo hlásí u delegátky v pavilonu Dukić A, pavilony Dukić nemají recepci.
Slevy pro děti
dítě do 3 let bez lůžka - ZDARMA. RODINNÁ CENA 2+2: platí pro 3 osoby a dítě do 12 let v APT. 2+2 B na bázi polopenze. Na rodinnou cenu nelze uplatnit slevu za včasný nákup ani slevu věrného zákazníka.
Poznámka
úklid apartmánů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 13.6. do 5.9. a v termínu 30.5.-13.6. a 5.9.-19.9. – program AKTIVNÍ DOVOLENÁ 50+. Nástupní den středa je možný pouze v kombinaci s autobusovou či leteckou dopravou. Klienti se po příjezdu na pobytové místo hlásí u delegátky v pavilonu Dukić A, pavilony Dukić nemají recepci.
Cena zahrnuje
dítě do 3 let bez lůžka - ZDARMA. RODINNÁ CENA 2+2: platí pro 3 osoby a dítě do 12 let v APT. 2+2 B na bázi polopenze. Na rodinnou cenu nelze uplatnit slevu za včasný nákup ani slevu věrného zákazníka. 7x ubytování, 7x polopenzi/bez stravy, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ:cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, polopenze – 3 300 Kč/os./týden, plné penze – 5 300 Kč/os./týden.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pavilon Dukić B

To mě zajímá Region: Promajna
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 8 681 Kč


Pavilon Dukić B Pavilon Dukić B Pavilon Dukić B Pavilon Dukić B Pavilon Dukić B Pavilon Dukić B Pavilon Dukić B Pavilon Dukić B Pavilon Dukić B
Poloha
pavilony DUKIĆ se nachází v letovisku Promajna cca 3 km jižně od letoviska Baška Voda, cca 1,5 km od Baško Polje a cca 7 km severně od města Makarska. Poloha pavilonů přímo vybízí k příjemným procházkám podél moře do výše zmíněných turistických letovisek.
Ubytování
prostornější 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, lednicí, TV a balkonem, s možností přistýlky (rozkládací lehátko vhodné pro děti do 12 let). Pokoje jsou orientovány na pohoří Biokovo a nemají kuchyň. kout. Apartmány pavilonu B - typ APT. 2+2 B - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, typ APT. 5(+2) - jedna 2lůžková ložnice, jedna 3lůžková ložnice, denní místnost s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, TV, balkon nebo terasa. APT. A5(+2) - apartmán je orientovaný na moře a je prostornější, APT. B5(+2) - apartmán je orientovaný na pohoří Biokovo. Na místě možnost dokoupení mobilní klimatizace v pavilonu Dukić B (není k dispozici pro všechny ubytovací jednotky) za doplatek 10 EUR/den.
Stravování
vlastní nebo formou polopenze nebo plné penze. Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu, nápoj k večeři - 2 dl piva nebo vína nebo džusu nebo minerální vody. U plné penze navíc oběd výběrem ze 3 menu, nápoj k obědu. Stravování probíhá v centrální restauraci.
Pláž
oblázková, vhodná pro děti, cca 150 m. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky, WC, lehátka - za poplatek.
Doplňující informace
úklid pokojů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 13.6. do 5.9. a v termínu 30.5. - 13.6. a 5.9. - 19.9. – program AKTIVNÍ DOVOLENÁ 50+. Klienti se po příjezdu hlásí delegátce, která je zde přítomná. Pavilony Dukić nemají recepci.
Slevy pro děti
PRO POKOJ 2(+1): dítě do 3 let bez lůžka a stravy - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce v období: do 22.6. a od 31.8. - ZDARMA, 22.6.-31.8. - sleva 70 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 30 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 10 %. SLEVY PRO APARTMÁNY: dítě do 3 let bez lůžka - ZDARMA. RODINNÁ CENA 2+2: platí pro 3 osoby a dítě do 12 let v apartmánu APT. 2+2 v pavilonu Dukić B na bázi polopenze. Na rodinnou cenu nelze uplatnit slevu za včasný nákup ani slevu věrného zákazníka.
Cena zahrnuje
POKOJE - 7x ubytování, 7x polopenzi/plnou penzi/bez stravy, pobytovou taxu. APARTMÁNY - 7x ubytování, 7x polopenzi/bez stravy, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, polopenze - 3 300 Kč/os./týden, plné penze - 5 300 Kč/os./týden. V případě dokoupení polopenze/plné penze pro všechny osoby v apartmánu APT. 5(+2), má dítě do 12 let na 6. a 7. lůžku polopenzi/plnou penzi - ZDARMA.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Croatia

To mě zajímá Region: Sv.Filip i Jakov
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 8 480 Kč


Croatia Croatia Croatia Croatia Croatia Croatia Croatia Croatia Croatia
Poloha
Komplex hotelu a apartmánů leží v klidném prostředí, cca 500 m od centra městečka Sv. Filip a Jakov a od města Biograd na Moru je vzdálený cca 3 km.
Koupání
Pláž je částečně písčitá, oblázková, nebo má betonová plata ve vzdálenosti cca 100 m.
Vybavení
TYP A2+1 a A2+2 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s jídelní částí a gaučem na rozložení až pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon nebo terasa. TYP A4+1 - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s jídelní částí a gaučem na rozložení pro 1 osobu, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A4+2 a A4+3 - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s jídelní částí a gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa nebo balkon. Možnost 3. přistýlky.
Služby
Ubytování s vlastním vařením, možnost dokoupení polopenze formou švédského stolu v hotelu.
Speciální nabídka
AKCE 7=5 v termínech 30.5.- 6.6. a 5.9.- 26.9., AKCE 7=6 v termínech 6.6.-20.6. a 22.8.-12.9. (sleva JE zahrnuta v ceně). SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10 % do 31.3.
Tipy na výlety
NP Kornati, Pašman, Biograd na Moru, Vransko jezero, Vodice, Šibenik.
Doprava
a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu - 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den. snídaně - 1.590 Kč (dospělí), 790 Kč (dítě 3-7 let) večeře - 2.290 Kč (dospělí), 1.190 Kč (dítě 3-7 let) pes - 8 Eur/den Nástup je možný ve středu a v sobotu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Vila Mate

To mě zajímá Region: Turanj
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 7 041 Kč


Vila Mate Vila Mate Vila Mate Vila Mate Vila Mate Vila Mate Vila Mate Vila Mate
Název hotelu
Vila Mate ***
Poloha
přímořské městečko Turanj se nachází v severní Dalmácii nedaleko Biogradu na Moru. Vila se nachází pouze 2 minuty chůze od centra městečka. Přímo vedle vily je menší obchod s potravinami, větší supermarket se nachází cca 200 metrů od vily. Vranské jezero je vzdáleno pouze 10 km. Pláž 120 m.
Ubytování
studia a apartmány pro 2-5 osob, vybavené vlastním soc. zařízením (SWC), kuchyní, balkónem nebo terasou, některé s výhledem na moře a klimatizací
Vybavení
pro hosty je zajištěno parkování přímo u vily
Stravování
vlastní nebo polopenze v místní restauraci Sido (cca 400 metrů od vily). K večeři je podávána polévka, hlavní jídlo a voda. Možnost výběru ze dvou menu.
Pláž
Krásná písčito-oblázková pláž je vzdálena pouhých 120 metrů od vily. V letovisku je většina pláží pokryta hrubším pískem a oblázky. Část pláží je pokryta drobným štěrkem.Všechny pláže mají pozvolný vstup do moře a jsou tedy vhodné i pro malé děti.
Upozornění
Příplatky: jednolůžkový pokoj + 400,- Kč/noc
Poznámka
Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 7 x ubytování, stravu (viz tabulka), asistence delegáta, pojištění ve smyslu zákona 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), pobytové taxy (platí se na místě) + 1,8 Euro/dosp.os./noc, děti 12-18 let 0,9 Euro/noc, děti do 12-ti let neplatí
Obecně pobytová akce
VILA MATEUbytování - studia a apartmány pro 2-5 osob, vybavené vlastním soc. zařízením (SWC), kuchyní, balkónem nebo terasou, některé s výhledem na moře. Většina apartmánů je rovněž vybavena klimatizací (za poplatek), případně ventilátoremLožní prádlo a 1x malý ručník na osobu jsou na místě k dispozici. Klientům s vlastní stravou doporučujeme přibalit jar, utěrku apod.Vila se nachází pouze 2 minuty chůze od centra městečka. Přímo vedle vily je menší obchod s potravinami, větší supermarket se nachází cca 200 metrů od vily. Vranské jezero je vzdáleno pouze 10 km. Pláž vzdálena 120 m. Pro hosty na vlastní dopravu je zajištěno parkování přímo u vily.V Turanji na Vás čeká celá řada restaurací, hospůdek i barů, nechybí ani vodní atrakce.
Souřadnice
Od Slovinských nebo Maďarských hranic pokračujete po chorvatské dálnici až ke sjezdu na Sukošan. V Sukošano odbočíne vlevo a pokračujete po Jadranské magistrále jižním směrem až přijedete do Turanje. Adresa Vily Mate, Turanj: Jadranska cesta 59, TuranjSouřadnice: 43 45 26,35 N 15 45 40,29 E Kontakt na majitele vily: pan Mate Santini, +385 95 5434792 Na Vile se prokážete Voucherem, který jste obdrželi od naší CK. V rámci možností budete co nejdříve ubytováni, zpravidla mezi 12 až 14 hodinou. Pokud se značně zpozdíte, podejte prosím naší delegátce informaci na níže uvedené tel.číslo. Apartmán opouštíte poslední den pobytu do 9 hodiny.Před cestou si prosím zkontrolujte aktivaci roamingu a platnost cestovního dokladu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Vila Jelena

To mě zajímá Region: Severní Dalmácie
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 8 411 Kč


Vila Jelena Vila Jelena Vila Jelena Vila Jelena Vila Jelena Vila Jelena Vila Jelena Vila Jelena Vila Jelena
Poloha
vila nacházející se v blízkosti penzionu Pikolo, cca 600 m od centra města Sv. Filip i Jakov.
Ubytování
klimatizované apartmány - typ STUDIO 2(+0) - 2lůžkový pokoj a vybavený kuchyň. kout, typ STUDIO 3(+0) - 3lůžkový pokoj a vybavený kuchyň. kout, vždy sprcha a WC, SAT TV, balkon. Typ APT. 5(+0) - jeden 2lůžkový pokoj s vybaveným kuchyň. koutem, sprchou a WC, jeden 3lůžkový pokoj, na chodbě prostorná denní místnost se SAT TV a balkonem, volně přístupná. Klienti ubytovaní v APT. 5(+0) mají pro sebe celé patro objektu.
Typ APT. 6-8(+0) - čtyři 2lůžkové pokoje, oddělená prostorná kuchyně s vybaveným kuchyň. koutem, dvě koupelny a WC, pračka, denní místnost s TV, balkon, apartmán se nachází ve 2. patře.
Stravování
vlastní.
Pláž
oblázková, betonová plata, cca 150 m, vhodná pro děti.
Doplňující informace
pobytová taxa - cca 1,5 EUR/os./den a poplatek za parkování cca 4 EUR/den - platí se na místě.
Slevy pro děti
dítě do 4 let bez nároku na lůžko - ZDARMA.
Výhody a benefity
v termínech pobytů do 13.6. a od 12.9. na 7 nocí vám bude poskytnuta sleva 15 %.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení na vybraný počet nocí, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.


ᐁ Více informací ᐁ