Bezpečná dovolená v Turecku 2021


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Turecko


Hlavní město: Ankara
Měna: Turecka lira (TRY)
1 TRY = 2.9Kč
Turecko na Wikipedii

Průměrné teploty v Turecku:
Leden: 10 °C
Únor: 11 °C
Březen: 13 °C
Duben: 16 °C
Květen: 20 °C
Červen: 25 °C
Červenec: 28 °C
Srpen: 27 °C
Září: 25 °C
Říjen: 20 °C
Listopad: 15 °C
Prosinec: 12°C

Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor

152.
nejbezpečnější země světa

V poslední době se v Turecku vyskytlo několik teroristických útoků, následkem čehož se i snížíla míra turismu v zemi. Napětí je zejména v souvislosti s PKK (zakázaná kurdská organizace). PKK totiž útočí i na turistické cíle, kvůli oslabení ekonomiky země.

Samotné turistické oblasti jsou bezpečné. Vhodné je vyhnout se východní a jihovýchodní části země - zejména hranici se Sýrií a Irákem.Co se nesmí v Turecku

Jako ve většině zemí, je omezena hotovost kterou lze dovážet a vyvážet. Pro země EU je limti 1000EUR, pro ostatní pak 5000USD. Je zakázán vývoz jakýhkoliv starožitných předmětů (za ty jsou považovány předměty starší 100 let).

Je přísně zakázán dovoz drog, obchodování s nimi a i jejich užívání. Tresty jsou velmi přísné.

Ve vojenských objektech, nádražích, letištích a u většiny mešit je zakázáno fotografovaní.Zajímavé lokality v Turecku

Side, Alanya, Kleopatra, Konakli, Bodrum a okolí, Kemer, Oba, Turgutreis, Antalya, TureckoBezpečné zájezdy v Turecku


Hotel Dream World Hill

To mě zajímá Region: Side
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 12 690 Kč


Dream World Hill Dream World Hill Dream World Hill Dream World Hill Dream World Hill Dream World Hill Dream World Hill Dream World Hill Dream World Hill
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 60 km
Nejbližší město: Side (5 km)
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m
Popis
Hotel nabízí vstupní halu s 24 hod recepcí, hlavní restauraci, 3 a ´la carte restaurace (italská, rybí, turecká), 5 barů, venkovní bazény, bazén pouze pro dospělé osoby, vnitřní bazén, aquapark se 7 skluzavkami a dětský bazén s vlastním aquaparkem, wellness centrum, turecké lázně, sauna, masáže, salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum, vodní gymnastika, šipky, stolní tenis, vodní sporty, živá hudba, denní i večerní animační program, pokojová služba, služby lékaře, prádelna, obchody, konferenční prostory a wifi internetové připojení.
Poloha
5 km od města Side, 60 km od mezinárodního letiště Antalya
Pláž
Písčitá pláž se nachází 350 metrů od hotelu, svoz na pláž zajištěn, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Klimatizace, LCD TV/SAT, telefon, minibar, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů
STRAVA
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, půlnoční polévka, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v lahvích, speciální nápoje a veškeré nápoje po 24.hod za poplatek
SPORT A ZÁBAVA
Wellness centrum, turecké lázně, sauna, masáže, salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum, vodní gymnastika, ranní cvičení, šipky, stolní tenis, vodní sporty, obchody, živá hudba, denní i večerní animační program
SLUŽBY ZA POPLATEK
Wellness centrum, masáže, kadeřnictví, salón krásy, vodní sporty, zapůjčení vybavení na tenis, pokojová služba, služby lékaře, prádelna, telefon/fax, trezor, obchody
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), dětský bazén, dětský aquapark, dětské menu v restauraci, hlídaní dětí za poplatek
URL
https://dreamworldhill.com.tr/
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy.

Doprava s Pegasus Airlines : Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Side Crown Serenity

To mě zajímá Region: Side
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 13 890 Kč


Side Crown Serenity Side Crown Serenity Side Crown Serenity Side Crown Serenity Side Crown Serenity Side Crown Serenity Side Crown Serenity Side Crown Serenity Side Crown Serenity
Popis

Elegantní a dobře vybavený hotel se nachází v krásném a klidném prostředí v blízkosti starobylého městečka Side. Hotel svými službami a přívětivou atmosférou uspokojí i náročnější klientelu. Historické centrum Side je vzdáleno 12 kilometrů, letiště zhruba 65 kilometrů.

PLÁŽ

Krásná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře 500 metrů od hotelu. Pláž je dostupná pěšky nebo lze využít pravidelný svoz přímo od hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Útulně zařízené pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, fénem, SAT / TV, minibarem, trezorem, balkonem. Rodinné pokoje na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE – bohaté snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční snack, lehké občerstvení během dne, sendviče, odpolední káva a čaj, zákusky, zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 - 24:00 hodin.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace (rybí, turecká, mexická a italská), bary, bar u bazénu i na pláži, menší obchodní arkáda, prádelna, kadeřnictví, konferenční místnost, venkovní bazén, menší bazén se skluzavkami, dětský bazén, WiFi zdarma na recepci i na pokojích.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé, diskotéka, miniklub, dětské hřiště, plážový volejbal, aerobic, šipky, boccia, posilovna, sauna, stolní tenis, vodní sporty za poplatek.

Poloha
Turecká riviéra
Pokoje
STANDARNÍ POKOJ VÝHLED BAZÉN - dvoulůžkový s přistýlkou - vybavení: lednice, klimatizace, minibar, koupelna se sprchou a WC, koupelna s vanou a WC, balkon, STANDARDNÍ POKOJ - dvoulůžkový s přistýlkou - vybavení: lednice, klimatizace, minibar, koupelna se sprchou a WC, koupelna s vanou a WC, balkon


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel SeaShell Resort & Spa

To mě zajímá Region: Side
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 12 453 Kč


SeaShell Resort & Spa SeaShell Resort & Spa SeaShell Resort & Spa SeaShell Resort & Spa SeaShell Resort & Spa SeaShell Resort & Spa SeaShell Resort & Spa SeaShell Resort & Spa SeaShell Resort & Spa
Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku


• transfery do pobytového místa a zpět


• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu


• česky/slovensky mluvící delegát


• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):


• volitelné doplňkové služby


• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobytPro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
Doporučení
Moderní hotel Seashell Resort & SPA se skládá ze dvou budov a kromě komfortního ubytování a bohatých služeb ultra all inclusive nabízí i pestré zázemí zahrnující velký bazén, dětský bazén, skluzavky a tobogany, sportovní i dětské hřiště a samozřejmě vlastní pláž vyhrazenou pro hosty hotelu, kteří zde mají lehátka a slunečníky zdarma. Snadná dostupnost historického městečka Side přímo vybízí k jeho návštěvě.
Gps
36.808045, 31.340421
Pláž
Dlouhá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.
SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA
, vodní sporty za poplatek.
Plazcca
u pláže
Poloha
Hotel se nachází v oblasti Evrenseki, cca 8 km od centra letoviska Side, 12 km od Manavgatu a cca 58 km od letiště v Antalyi, přímo u dlouhé písčité pláže.
Popisnawww
Moderní hotel Seashell Resort & SPA se skládá ze dvou budov a kromě komfortního ubytování a bohatých služeb ultra all inclusive nabízí i pestré zázemí zahrnující velký bazén, dětský bazén, skluzavky a tobogany, sportovní i dětské hřiště a samozřejmě vlastní pláž vyhrazenou pro hosty hotelu, kteří zde mají lehátka a slunečníky zdarma. Snadná dostupnost historického městečka Side přímo vybízí k jeho návštěvě.
Stravování
Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h) v hlavní hotelové restauraci, pozdní snídaně od 10:00 do 10:30 h, noční občerstvení od 22:00 do 02:00 h, gözleme, wafle, zmrzlinu, odpolední občerstvení, nedělní brunch a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů 24 h denně. Uvedené časy jsou orientační.
Ubytování
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny LCD TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (zdarma) a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Rodinné pokoje až pro pět osob na vyžádání.
Vybavení
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, tři výtahy, konferenční místnosti, lobby bar, hlavní restaurace, tři à la carte restaurace (turecká, italská a rybí), bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén (v provozu pouze na začátku a na konci sezony), bar u bazénu, bar na pláži, miniklub, animační programy pro děti a dospělé v češtině.

Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, turecké lázně, sauna, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, dětská postýlka (nutno předem objednat).

Za poplatek: SPA centrum, masáže, peeling, biliár, telefon, fax, půjčovna aut, čistírna, kadeřník, lékař.
Název
Seashell Resort & SPA


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Queen's Park Le Jardin

To mě zajímá Region: Kemer
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 13 560 Kč


Queen's Park Le Jardin Queen's Park Le Jardin Queen's Park Le Jardin Queen's Park Le Jardin Queen's Park Le Jardin Queen's Park Le Jardin Queen's Park Le Jardin Queen's Park Le Jardin Queen's Park Le Jardin
Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kancelářeK ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobytPro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
Doporučení
Hotelový komplex v pěstěné zahradě přímo u pláže jistě uspokojí i náročnější klienty. Nachází se na malebném místě poblíž národního parku s krásným výhledem na pohoří Taurus a nabízí široký program aktivit zejména pro rodiny s dětmi.
Gps
36.570208, 30.579596
Pláž
Dlouhá oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA
A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA
. Vodní sporty za poplatek.
Plazcca
u pláže
Poloha
Hotel v krásné zahradě se nachází v oblasti Kemer
v části Kiris, cca 7 km od města Kemer, cca 65 km od letiště v Antalyi, přímo u oblázkové pláže. Před hotelem je zastávka autobusu směr Kemer nebo Antalya.
Popisnawww
Hotelový komplex v pěstěné zahradě přímo u pláže jistě uspokojí i náročnější klienty. Nachází se na malebném místě poblíž národního parku s krásným výhledem na pohoří Taurus a nabízí široký program aktivit zejména pro rodiny s dětmi.
Stravování
Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:00 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h), pozdní snídani od 10:00 do 11:00 h, snack od 12:00 do 16:00 h, odpolední kávu a čaj se sušenkami od 15:00 do 17:00 h, gözleme od 11:30 do 16:00 h, zmrzlinu od 16:00 do 17:00 h, noční občerstvení od 23:30 do 01:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních a importovaných alkoholických a nealkoholických nápojů 24 h denně. Uvedené časy jsou orientační.
Ubytování
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením
(vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem.
Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři
dospělí.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, čtyři à la carte restaurace (turecká, italská, rybí a čínská),lobby bar, bar u bazénu, snack bar, bar na pláži, bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, dětský vnitřní bazén, dětské hřiště, miniklub, diskotéka.


Zdarma: Wi-Fi v lobby a u bazénu, slunečníky a lehátka u bazénu, sauna, turecké lázně, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, aerobic, šipky, tenisové kurty, dětská postýlka (nutno předem objednat).


Za poplatek: SPA centrum, masáže, peeling, kadeřník, biliár, osvětlení tenisových kurtů, míčky a rakety, hlídání dětí, lékař, čistírna, půjčovna kol.
Název
Queen´s Park Le Jardin


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Azak Hotel

To mě zajímá Region: Kleopatra
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 11 990 Kč


Azak Hotel Azak Hotel Azak Hotel Azak Hotel Azak Hotel Azak Hotel Azak Hotel Azak Hotel Azak Hotel
Popis
exkluzivně letecky z Pardubic do Alanye (ne Antalye) = minimální transfer z letiště do hotelu!

Poloha: hotel je situován přímo u nádherné Kleopatřiny pláže ve městě Alanya, jen necelý kilometr od centra města (10 minut chůze)

Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Pokoje: klimatizace, TV/SAT, telefon, WC, sprcha, vysoušeč vlasů, balkón s výhledem na moře, trezor a minibar za příplatek

Hotel: krytý a venkovní bazén s dětskou částí, sauna, masáže, fitness, lékařská služba, biliard, praní prádla, v blízkosti hotelu tenisové kurty a vodní sporty

Stravování: polopenze (snídaně a večeře formou bufetu, nápoje za příplatek)

Bary a restaurace: hlavní restaurace, lobby bar, pool bar, snack bar, a la carte restaurant

Možnosti obsazení pokoje: 2, 3, 2+1


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Dream World Resort & Spa

To mě zajímá Region: Side
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 11 935 Kč


Dream World Resort & Spa Dream World Resort & Spa Dream World Resort & Spa Dream World Resort & Spa Dream World Resort & Spa Dream World Resort & Spa Dream World Resort & Spa Dream World Resort & Spa Dream World Resort & Spa
Poloha a popis
Dream World Resort & Spa je 5* hotel, který se nachází v srdci turistického centra Evrenseki-Side. Hotel má celkem 5 pater. Nachází se 750 m od písečné pláže a pro klienty hotelu je zajištěna kyvadlová doprava na pláž, díky níž je možné dostat se k pláži za 2 minuty. Historické centrum Side se nachází od hotelu pouze 6 km. Letiště Antalya je vzdálené od hotelu 60 km.
Vybavení hotelu
Pro hotelové hosty je zde k dispozici:

- vstupní hala s recepcí
- trezor (za poplatek)
- výtah
- klimatizace
- restaurace, 2 a'la carte restaurace
- lobby bar, bar na pláži a u bazénu
- bazén se skluzavkami
- knihovna
- amfiteátr
- v okolí se nacházejí obchody, butiky a supermarket
- diskotéka
- kadeřnictví (za poplatek)
- prádelna (za poplatek)
- Wi-Fi v lobby zdarma
- wellness centrum se saunou, párou a masážemi (za poplatek).

Aquapark je otevřen od 15.4 - 15.10.2020
Vybavení pokoje
Ubytování je možné ve standardních, economy nebo rodinných pokojích:

STANDARD pokoj: balkón nebo terasa, klimatizace, WC a sprchový kout, fén na vlasy, LCD TV, telefon, trezor (za poplatek), minibar

RODINNÝ pokoj: balkón nebo terasa, klimatizace, WC a sprchový kout, fén na vlasy, LCD TV, telefon, trezor (za poplatek), minibar, rodinné pokoje mají 2 místnosti, které spojují dveře.

ECONOMY pokoj: : cenově zvýhodněný pokoj, může být menší a bez balkónu/terasy v horší části hotelu (dál od pláže, blízko diskotéky atd.)
Stravování
All inclusive zahrnuje:

- snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 24 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek.

Snídaně: 07:00 - 10:00 - hlavní restaurace
Pozdní snídaně 10:00 -10:30 - hlavní restaurace
Oběd: 12:30 - 14:00 - hlavní restaurace
Večeře: 18:30 - 21:00 - hlavní restaurace
Svačina: 12:00 - 15:00 - snack bar / plážový bar
Zmrzlina: 15:00 - 17:00 - bar u bazénu
Půlnoční polévka: 23:00 - 00:00 - hlavní restaurace
Brzká snídaně: 00:00 - 06:00 - hlavní restaurace (menší snídaně pro klienti, kteří odlétají nebo přílétají v brzkých hodinách)

- k dispozici jsou 3 A' la carte restaurace
- večeře v A' la carte restauraci je možno využít za poplatek, nutná předchozí rezervace

Sultan restaurace - turecká kuchyně: 18:30 - 21:00
Neptune restaurace - rybí kuchyně: 18:30 - 21:00
Bolita restaurace - italská kuchyně: 18:30 - 21:00

BARY

- Lobby Bar: 24 hodin denně ( od 10:00 - 00:00 nápoje za poplatek)
- Pool Bar: 10:00 - 00:00
- Beach Bar: 10:00 - 17:30
- DISCO: 00:00 - 02:00 (drinky za poplatek)


Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Pláž se nachází 750 m od hotelu. Je možné se na ni dopravit pomocí hotelové kyvadlové dopravy.
Lehátka, osušky a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma
Pro děti
- miniklub pro děti od 4 - 12 let
- oddělený dětský bazén
- dětský bufet při věčeři
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, wi-fi připojení v lobby,wellness centrum, turecké lázně, sauna, animační programy
Služby za poplatek
Masáže, kosmetika, pokojová služba, hlídání dětí, vodní sporty na pláži., prádelna, hlídání dětí, kadeřnictví.
- Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Aska Lara Resort & Spa

To mě zajímá Region: Lara
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 14 004 Kč


Aska Lara Resort & Spa Aska Lara Resort & Spa Aska Lara Resort & Spa Aska Lara Resort & Spa Aska Lara Resort & Spa Aska Lara Resort & Spa Aska Lara Resort & Spa Aska Lara Resort & Spa Aska Lara Resort & Spa
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 12 km

Nejbližší město: Lara (6 km)

Typ pláže: písčitě – oblázková

Vzdálenost od pláže: 500 m
Popis
Hotel má vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, hlavní restauraci, několik barů, 5 a’la carte restaurací (italská, orientální, rybí, turecká, mezinárodní), venkovní a vnitřní bazény, dětské bazény a aquapark, spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže, jacuzzi, kadeřnictví, fitness centrum, stolní tenis, bowling, basketbal, plážový volejbal, mini fotbal, fotbal, aerobik, mini golf, golf, biliard, vodní sporty, tenisové kurty, lekce tenisu, zábavní park, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, animační programy, amfiteátr, kino, obchody, diskotéka, služby lékaře, fotograf, půjčovna motorových vozidel, prádelna, internetový koutek, směnárna, parkoviště a wifi internetové připojení, konferenční prostory
Poloha
6 km od centra města Lara, 12 km od mezinárodního letiště Antalya
Pláž
Soukromá písčitě – oblázková pláž s molem se nachází 500 m od hotelu, svoz na pláž zajištěn, slunečníky, lehátka a osušky zdarma
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkon, klimatizace, TV, telefon, trezor, minibar, souprava na přípravu horkých nápojů, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Ultra all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne a večera, místní alkoholické, nealkoholické a některé importované nápoje zdarma, za poplatek: ostatní importované nápoje, nápoje v lahvích, čerstvé ovocné šťávy
SPORT A ZÁBAVA
spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže, jacuzzi, kadeřnictví, fitness centrum, stolní tenis, bowling, basketbal, plážový volejbal, mini fotbal, fotbal, aerobik, mini golf, golf, biliard, vodní sporty, tenisové kurty, lekce tenisu, animační programy, amfiteátr, kino, obchody, diskotéka, půjčovna motorových vozidel, zábavní park, lukostřelba, střelba ze vzduchovky
SLUŽBY ZA POPLATEK
Spa centrum, masáže, jacuzzi, kadeřnictví, bowling, biliard, vodní sporty, lekce tenisu, prádelna, služby lékaře, fotograf, pokojová služba, půjčovna motorových vozidel, obchody, telefon, fax, zábavní park
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), dětské bazény, dětské hřiště, dětské menu v restauraci, k zapůjčení dětská židle a postýlka, animační programy, servis pro batolata: menu v restauraci, nočník, kočárek a hlídání dětí za poplatek
URL
www.askalararesortspa.com
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy.

Doprava s Pegasus Airlines : Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Club Mega Saray

To mě zajímá Region: Belek
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 882 Kč


Club Mega Saray Club Mega Saray Club Mega Saray Club Mega Saray Club Mega Saray Club Mega Saray Club Mega Saray Club Mega Saray Club Mega Saray
Popis
Hotelový komplex má halu s 24 hodinovým servisem, hlavní restauraci, 7 a´ la carte restaurací (italská, mexická, barbeque, mezinárodní, mořské plody, čínská, steak) a několik barů, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, aquapark, spa centrum, turecké lázně, sauna, kadeřnictví, fitness centrum, tenisové kurty, fotbal, stolní tenis, aerobik, plážový volejbal, vodní pólo, vodní kolo, vodní gymnastika, pétanque, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, badminton, šipky, mini fotbal, mini golf, vodní sporty, potápění, kreativní hry a turnaje, lekce tance a turečtiny, knihovna, animační programy, taneční a tematické party, diskotéka, karaoke, amfiteátr, obchody, půjčovna motorových vozidel, vodní dýmka, herní místnost, telefon, fotograf, služby lékaře, parkoviště, prádelna, konferenční místnost
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 29 km

Nejbližší město: Kadriye (7 km)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: 400 m
Poloha
7 km od městečka Kadriye, 29 km od mezinárodního letiště Antalya, 14 km od města Belek
Pláž
písčitá pláž s molem je vzdálená 400 m od hotelu
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkon/terasa, klimatizace, TV/SAT, trezor, telefon, minibar, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Ultra all inclusive: brzká snídaně, snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne a noci, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: ostatní importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v lahvích a prémiové nápoje
SPORT A ZÁBAVA
spa centrum, turecké lázně, sauna, kadeřnictví, fitness centrum, tenisové kurty, fotbal, stolní tenis, aerobik, plážový volejbal, vodní pólo, vodní kolo, vodní gymnastika, pétanque, lukostřelba, badminton, šipky, mini fotbal, mini golf, vodní sporty, potápění, kreativní hry a turnaje, lekce tance a turečtiny, knihovna, animační programy, taneční a tematické party, diskotéka, karaoke, amfiteátr, obchody, půjčovna motorových vozidel, vodní dýmka, herní místnost
SLUŽBY ZA POPLATEK
spa centrum, kadeřnictví, některé tenisové kurty, lekce tenisu a vodních sportů, škola potápění, osvětlení tenisových kurtů, služby lékaře, prádelna, telefon, vodní sporty, vodní dýmka, půjčovna kol a motorových vozidel, obchody, fotograf, herní místnost, pokojová služba
PRO DĚTI
Mini klub (4-8), junior klub (9-14), dětský bazén, skluzavky, hřiště, dětský bufet, výbava pro miminka (nočník, vanička, vlhčené ubrousky), hlídání dětí za poplatek
URL
www.clubmegasaray.com
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy.

Doprava s Pegasus Airlines : Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fame Residence Lara & Spa

To mě zajímá Region: Lara
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 725 Kč


Fame Residence Lara & Spa Fame Residence Lara & Spa Fame Residence Lara & Spa Fame Residence Lara & Spa Fame Residence Lara & Spa Fame Residence Lara & Spa Fame Residence Lara & Spa Fame Residence Lara & Spa Fame Residence Lara & Spa
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy.

Doprava s Pegasus Airlines : Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.
Popis
Hotelový komplex má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, 5 a´la carte restaurací (rybí, turecká, čínská, italská a mexická kuchyně), 7 barů, venkovní bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén a vnitřní bazén, spa centrum, sauna, masáže, parní lázně, turecké lázně, salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum, tenisový kurt, bowling, kulečník, stolní tenis, fotbalové hřiště, plážový volejbal, vodní sporty, herní místnost, denní a večerní animace, diskotéka, kino, obchody, půjčovna motorových vozidel, prádelna a čistírna, směnárna, služby lékaře, svoz do centra města, fotograf, parkoviště, wifi internetové připojení a konferenční prostory.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 14 km

Nejbližší město: Antalya (16 km)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: u hotelu
Poloha
14 km od mezinárodního letiště Antalya, 16 km od centra Antalya
Pláž
Soukromá písčitá pláž přímo u hotelu, lehátka, matrace, slunečníky a osušky zdarma
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Většina pokojů s balkónem, klimatizace, telefon, TV/SAT, minibar, trezor, souprava pro přípravu teplých nápojů, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
„Fame style all inclusive“: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, půlnoční občerstvení, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma; za poplatek importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v lahvích a veškeré alkoholické nápoje mezi 3:00-10:00 hod za poplatek
SPORT A ZÁBAVA
Spa centrum, sauna, masáže, parní lázně, turecké lázně, salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum, kulečník, tenisový kurt, bowling, stolní tenis, fotbalové hřiště, plážový volejbal, kino, herní místnost, vodní dýmky, obchody, diskotéka, denní a večerní animace
SLUŽBY ZA POPLATEK
Spa & wellness centrum, masáže, kadeřnictví, salón krásy, fotbalové hřiště, bowling, kulečník, vodní sporty, osvětlení tenisového kurtu a zapůjčení tenisového vybavení, čistírna a prádelna, služby lékaře, služby fotografa, směnárna, pokojová služba, svoz do centra města, obchody, telefon, fax
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), junior klub, dětský bazén, vnitřní dětský bazén, skluzavky, hlídání dětí za poplatek
URL
Pro více informací: www.famehotels.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Melas Lara

To mě zajímá Region: Lara
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 599 Kč


Melas Lara Melas Lara Melas Lara Melas Lara Melas Lara Melas Lara Melas Lara Melas Lara Melas Lara
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy.

Doprava s Pegasus Airlines : Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.
Popis
Hotel má vstupní halu s 24 hod. recepcí, hlavní restauraci, 3 a'la carte restaurace (turecká, mezinárodní a rybí), 4 bary, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětskou sekci v bazénu, bazén se skluzavkami, spa centrum, sauna, turecké lázně, parní lázně, masáže, kadeřnictví, salon krásy, fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, šipky, squash, aerobik, minigolf, internetový koutek, obchody, prádelna, pokojová služba, služby lékaře, animační program, konferenční prostory a wifi internetové připojení.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 12 km

Nejbližší město: Antalya (15 km)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: u hotelu
Poloha
15 km od centra města Antalya, 12 km od mezinárodního letiště Antalya
Pláž
Soukromá písčitá pláž je přímo u hotelu, slunečníky a lehátka jsou na pláži i u bazénu zdarma, osušky při příjezdu zdarma, výměna poté za poplatek (1 euro za osušku)
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkon, klimatizace, telefon, SAT/TV, minibar, trezor, souprava na přípravu kávy a čaje, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Ultra all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne a noci, místní alkoholické, nealkoholické a některé importované nápoje jsou zdarma, za poplatek: prémiové nápoje, čerstvé ovocné šťávy (zdarma během snídaně), nápoje v lahvích a ostatní importované nápoje jsou za poplatek
SPORT A ZÁBAVA
spa centrum, sauna, turecké lázně, parní lázně, masáže, kadeřnictví, salon krásy, fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, šipky, squash, aerobik, vodní sporty, minigolf, internetový koutek, obchody, animační programy
SLUŽBY ZA POPLATEK
spa centrum, masáže, kadeřnictví, salon krásy, vodní sporty, internetový koutek, prádelna, pokojová služba, služby lékaře, obchody, telefon, fax, výměna plážových osušek
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), dětský bazén, dětské hřiště, mini diskotéka, soutěže, animační program pro děti, dětské postýlky, židličky v restauraci
URL
www.melashotels.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Bieno Venüs Hotel & Spa

To mě zajímá Region: Titreyengol
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 13 950 Kč


Bieno Venüs Hotel & Spa Bieno Venüs Hotel & Spa Bieno Venüs Hotel & Spa Bieno Venüs Hotel & Spa Bieno Venüs Hotel & Spa Bieno Venüs Hotel & Spa Bieno Venüs Hotel & Spa Bieno Venüs Hotel & Spa Bieno Venüs Hotel & Spa
Středisko
Side
Poloha
Hotel s komorní atmosférou se nachází v rozlehlé vzrostlé zahradě v klidné oblasti, cca 7 km od centra Side, cca 65 km od letiště; autobusová zastávka cca 150 m od hotelu.
Pláž
Hotelová písčito-oblázková pláž se nachází cca 350 m od hotelu, přístup přes silnici; slunečníky, lehátka a osušky zdarma; bar v rámci all inclusive.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, směnárna, 2 restaurace, bar v lobby, na pláži, u bazénu a bar Aqua, minimarket, butik, WiFi v lobby zdarma; za poplatek trezor na recepci. 2 bazény se skluzavkami, dětské brouzdaliště, krytý bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem; za poplatek minibar (lahev vody zdarma), trezor (cca 2 EUR/den), WiFi (cca 2 EUR/den). Jednolůžkové pokoje za příplatek a na vyžádání.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, snack, noční polévku, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:30) v časech a místech určených hotelem.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Serenis

To mě zajímá Region: Side
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 12 890 Kč


Serenis Serenis Serenis Serenis Serenis Serenis Serenis Serenis Serenis
Poloha

Dětský bazén, miniklub (4–12 let), dětská postýlka pro děti na vyžádání (zdarma).

Vybavení

358 pokojů, vstupní hala s recepcí, 3 výtahy, hlavní restaurace, restaurace à la carte, 3 bary (v lobby, u bazénu a na pláži), kadeřnictví, menší obchodní arkáda, 5 venkovních bazénů (jeden se skluzavkami a umělou vlnou) s terasou na slunění. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování
DR: koupelna/WC, telefon, TV/sat., trezor, minibar, centrální klimatizace (v provozu ve vybraných časech červen–září) a balkon DRP: viz DR, méně výhodná poloha DRF: viz DR, prostornější FR: viz DR, oddělená ložnice
Stravování

Viz program all inclusive.

Zábava

Denní a večerní animační programy.

Pláž

Písečná pláž cca 500 metrů. Bar na pláži (pouze nealkoholické nápoje), hotelový transfer, lehátka a slunečníky zdarma.

All inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně, půlnoční polévka Odpolední káva, čaj a zákusek Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.) 1x za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte (nutná rezervace)
Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.serenishotel.com/en/
Wellnes
Zdarma: sauna, turecké lázně (pouze vstup) Za poplatek: peeling v tureckých lázních, masáže
Internet
Zdarma: WiFi v lobby
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj promo (DRP): 2 dospělí Dvoulůžkový pokoj (DR/DRE): 3 dospělí / 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 1 dospělí / 1 dospělí + 1 dítě / 1 dospělí + 2 děti Dvoulůžkový pokoj rodinný (DRF): 2 dospělé osoby + 2 děti Rodinný pokoj (FR): 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fame Residence Kemer

To mě zajímá Region: Kemer
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 12 577 Kč


Fame Residence Kemer Fame Residence Kemer Fame Residence Kemer Fame Residence Kemer Fame Residence Kemer Fame Residence Kemer Fame Residence Kemer Fame Residence Kemer Fame Residence Kemer
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy.

Doprava s Pegasus Airlines : Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.
Popis
Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, 3 a´la carte restaurace (rybí, turecká a italská), 6 barů, venkovní bazén, vnitřní bazén a dětský bazén. Dále k dispozici spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže, salon krásy, kadeřnictví, jacuzzi, fitness centrum, kulečník, bowling, vodní sporty, šipky, animační programy, diskotéka, půjčovna motorových vozidel, prádelna, služby lékaře, obchody, fotograf, wifi internetové připojení a konferenční místnosti.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 50 km

Nejbližší město: Kemer (1 km)

Typ pláže: oblázková

Vzdálenost od pláže: u hotelu
Poloha
1 km od centra města Kemer, 50 km od mezinárodního letiště Antalya a 40 km od centra města Antalya
Pláž
soukromá oblázková pláž přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu i na pláži zdarma
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkón, klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice, souprava na přípravu kávy a čaje, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Fame style all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne a večera, zmrzlina, místní nealkoholické a alkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v lahvích, veškeré občerstvení a nápoje po 24. hodině za poplatek
SPORT A ZÁBAVA
spa centrum, masáže, turecké lázně, sauna, salon krásy, jacuzzi, kadeřnictví, fitness centrum, kulečník, bowling, vodní sporty, šipky, herní centrum, stolní fotbálek, internetový koutek, diskotéka, animační programy
SLUŽBY ZA POPLATEK
služby spa & wellness centra, masáže, jacuzzi, salon krásy, kadeřnictví, kulečník, bowling, vodní sporty, herní centrum, stolní fotbálek, služby lékaře, fotograf, prádelna, pokojová služba, internetový koutek, půjčovna motorových vozidel, obchody, telefon a fax
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), dětský bazén, hlídání dětí za poplatek
URL
Pro více informací: www.famehotels.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kleopatra Ada Beach

To mě zajímá Region: Alanya
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 12 411 Kč


Kleopatra Ada Beach Kleopatra Ada Beach Kleopatra Ada Beach Kleopatra Ada Beach Kleopatra Ada Beach Kleopatra Ada Beach Kleopatra Ada Beach Kleopatra Ada Beach Kleopatra Ada Beach
Poloha

Dětské brouzdaliště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar u bazénu a na pláži, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování

DRSS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., minibar a trezor za poplatek, balkon.

DRP: viz DRSS, méně výhodná poloha.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Pláž Kleopatra oddělená od hotelu pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky za poplatek.

All inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední káva, čaj, zákusek Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.), čerstvé ovocné šťávy za poplatek
Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://feriahotels.com
Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRSS/DRP): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 1 dospělý + 2 děti

Dítě do 13 let.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grand Seker Hotel

To mě zajímá Region: Colakli
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 11 741 Kč


Grand Seker Hotel Grand Seker Hotel Grand Seker Hotel Grand Seker Hotel Grand Seker Hotel Grand Seker Hotel Grand Seker Hotel Grand Seker Hotel Grand Seker Hotel
Poloha

Dětské hřiště, brouzdaliště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Vybavení

Komplex 7 budov v zahradě, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, à la carte restaurace, 6 barů, výtah, konferenční místnost, několik obchodů, společenská místnost s TV/sat., vnitřní bazén. V zahradě bazén se skluzavkami, relaxační bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

Ubytování

DR: koupelna/WC (sprcha, vysoušeč vlasů) individuální klimatizace, telefon, TV/sat., trezor za poplatek, minilednička a balkon.

DRP: viz DR, místo balkonu francouzké okno.

DRS: viz DR, s palandou pro děti.

DRS Typ A: viz DRS, prostornější.

FR2: viz DR, oddělená ložnice.

FR2X: viz FR2, novější vybavení.

Stravování

Viz program all inclusive.

Zábava

Animační programy v hotelu, diskotéka.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 280 m. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži zdarma. Osušky za poplatek.

All inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Lehký snack během dne Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje v plážovém baru Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)
Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.grandsekerhotel.com.tr
Internet
Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: internetový koutek, WiFi u bazénu a na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě

Dvoulůžkový pokoj Promo (DRP): 2 dospělí

Dvoulůžkový pokoj Superior (DRS / DRS Typ A): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti

Rodinný pokoj (FR2 / FR2X): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti

/Dítě do 12 let/ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kahya Hotel

To mě zajímá Region: Alanya
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 13 250 Kč


Kahya Hotel Kahya Hotel Kahya Hotel Kahya Hotel Kahya Hotel Kahya Hotel Kahya Hotel Kahya Hotel Kahya Hotel
Poloha

Kahya se nachází necelých 50 m od písečné pláže Kleopatra (oddělena klidnou místní komunikací a krásným parkem) a necelých 700 m od centra Alanye. Vzdálenost od letiště cca 130 km.

Vybavení

Hotel Kahya skládající se ze 3 budov má recepci, lobby bar, restauraci, kavárnu, snack bar, bar u bazénu, bazén s několika skluzavkami, dětské brouzdaliště, vnitřní bazén, turecké lázně, saunu, kadeřnictví, obchod se suvenýry, minimarket, konferenční místnost aj. Lehátka, slunečníky a podložky u bazénu zdarma.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., klimatizace, telefon, trezor za poplatek, minibar, balkon nebo terasa.

DRP: viz DR, menší pokoj, bez balkon.

DRSS: viz DR, strana k moří.

Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.kahya.com.tr
Handicap

1 pokoj plně přizpůsobený pro handicapované klienty.

Wellness

Zdarma: turecké lázně (pouze vstup), sauna, vnitřní bazén.

Za poplatek: procedury v tureckých lázních, masáže, peeling apod.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRP/DRSS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě

Dítě do 13 let.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Katya

To mě zajímá Region: Oba
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 12 690 Kč


Katya Katya Katya Katya Katya Katya Katya Katya Katya
Poloha

Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, minimarket, wellness centrum, několik bazénů s tobogány, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování
DR: sprcha/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor (za poplatek), minibar (za poplatek), balkon DRP: viz. DR, méně výhodná poloha FR: viz. DR, prostornější, oddělená ložnice FRG: viz. DR, 2 ložnice, 40 m2, v prvním patře manželská postel, ve druhém patře 2 oddělená lůžka
Stravování

Viz program all inclusive.

Zábava

Příležitostné animační programy.

Pláž

Písečnooblázková pláž cca 50 m (oddělená pobřežní komunikací), přístup na pláž podchodem. Lehátka a slunečníky zdarma, podložky na lehátka za poplatek.

All inclusive

• Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
• Lehký snack během dne
• Odpolední čaj a zákusek, zmrzlina
• Místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma (10.00–24.00 hod.)

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://katyahotel.com/
Wellnes
Zdarma: sauna, pára, turecké lázně (pouze vstup, peeling za poplatek).
Internet
Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích Za poplatek: internetový koutek
Poznámka

Oficiální kategorie: *****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRP): 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý / 1dospělý + 1 dítě / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 3 děti Rodinný pokoj (FR): 4 dospělí / 4 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí 2 dospělí + 3 děti / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Konakli Nergis Boutique

To mě zajímá Region: Konakli
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 11 890 Kč


Konakli Nergis Boutique Konakli Nergis Boutique Konakli Nergis Boutique Konakli Nergis Boutique Konakli Nergis Boutique Konakli Nergis Boutique Konakli Nergis Boutique Konakli Nergis Boutique Konakli Nergis Boutique
Poloha

Dětský bazén.

Vybavení

50 pokojů, vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bary, terasa na slunění, bazén.

Ubytování
DR: koupelna/WC, klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, minibar, balkon DRP: viz DR, méně výhodná poloha
Stravování

Viz program All inclusive.

Zábava

V okoli hotelu.

Pláž

Písečnooblázková pláž cca 150 m, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar zdarma.

All inclusive
Snídaně formou bufetu Obědy formou bufetu Večeře formou bufetu Snack, káva, čaj během dne Alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00)

Platební karty

VISA/MC.

Internet
Zdarma: Wifi v lobby
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
DR: 3 dospělí / 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 1 dospělý / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý + 2 děti DRP: 3 dospělí / 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Limak Limra

To mě zajímá Region: Kiris
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 11 473 Kč


Hotel Limak Limra Hotel Limak Limra Hotel Limak Limra Hotel Limak Limra Hotel Limak Limra Hotel Limak Limra Hotel Limak Limra Hotel Limak Limra Hotel Limak Limra
Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):


• volitelné doplňkové služby


• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
Doporučení
Luxusní hotelový resort Limak Limra se nachází v klidné části Kemeru - Kiriş, v podhůří národního parku Olympos. Rozsáhlý komplex vystavěný ve futuristickém stylu nabízí svým klientům kvalitní servis, služby a panoramatický výhled na pohoří Taurus, jež vytváří zázemí pro nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace.
Gps
36.568026, 30.577188
Pláž
Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A PLÁŽOVÉ OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.
Plazcca
na pláži
Poloha
Hotel skládající se z několika budov se nachází přímo u písčitooblázkové pláže, cca 5 km od centra Kemeru, cca 60 km od centra Antalye a cca 70 km od letiště v Antalyi.
Popisnawww
Luxusní hotelový resort Limak Limra se nachází v klidné části Kemeru - Kiriş, v podhůří národního parku Olympos. Rozsáhlý komplex vystavěný ve futuristickém stylu nabízí svým klientům kvalitní servis, služby a panoramatický výhled na pohoří Taurus, jež vytváří zázemí pro nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace.
Stravování
Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), lehké občerstvení během dne, půlnoční občerstvení a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů.
Ubytování
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem. Maximální obsazenost tři dospělí. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Druhá přistýlka a rodinné pokoje na vyždání.
Vybavení
Hostům je k dispozici rozlehlá vstupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace, sedm restaurací à la carte (turecká, italská, čínská, gril, mořské plody, mexická, japonská), konferenční sály, společenská místnost, lobby bar, bary u bazénu, bar na pláži, disko bar, čtyři bazény, aquapark s pěti tobogány, dětské hřiště, miniklub, kino, amfiteátr, animační programy, obchody.


Zdarma: Wi-Fi (v recepci), lehátka a slunečníky u bazénu, basketbal, plážový volejbal, squash, fotbal, fitness, šipky, turecké lázně, sauna, pára, vířivka, dětská postýlka (nutno předem objednat).


Za poplatek: Internetová kavárna, SPA centrum, masáže, kosmetický salón, kadeřník, tenis, biliár, čistírna.
Název
Limak Limra Resort


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Royal Garden Suite Hotel

To mě zajímá Region: Konakli
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 14 190 Kč


Royal Garden Suite Hotel Royal Garden Suite Hotel Royal Garden Suite Hotel Royal Garden Suite Hotel Royal Garden Suite Hotel Royal Garden Suite Hotel Royal Garden Suite Hotel Royal Garden Suite Hotel Royal Garden Suite Hotel
Poloha

Centrum města Alanya cca 14 km. Nákupní možnosti cca 500 km od hotelu v centru letoviska Konakli. Letiště v Antalyii cca 120 km (120 minut).

Vybavení

361 pokojů ve 2 budovách, vstupní hala, výtah, hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace (nutná rezervace), několik barů, minimarket, kadeřník, TV místnost, kavárna. V zahradě několik bazénů (2 z nich se skluzavkami), snack bar, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, minibar a balkon nebo terasa; situovány v hl. budově (ex. Select).

DR Typ B: viz DR, prostornější, vybaveny modernějším nábytkem; situovány v hl. budově (ex. Select).

FR1AN: viz DR, ložnice a obývací část; situovány ve vedlejší budově (ex Suite).

FR1: viz DR, ložnice a obývací část; situovány v hl. budově (ex. Select).

Stravování

Viz program ultra all inclusive.

Platební karty

VISA, MC.

Odkaz
Http://www.royalgardenselect.cc/index.php
Wellness

Za poplatek: pára, sauna, vnitřní bazén, masáže a turecké lázně.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiální třída: *****

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR): 2 dospělí

Dvoulůžkový pokoj (DR Typ B): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě

Rodinný pokoj (FR1AN/FR1): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti

/dítě do 12 let/ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kirbiyik Resort Hotel

To mě zajímá Region: Mahmutlar
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 14 045 Kč


Kirbiyik Resort Hotel Kirbiyik Resort Hotel Kirbiyik Resort Hotel Kirbiyik Resort Hotel Kirbiyik Resort Hotel Kirbiyik Resort Hotel Kirbiyik Resort Hotel Kirbiyik Resort Hotel Kirbiyik Resort Hotel
Poloha

Hotel se nachází v letovisku Mahmutlar/Kargicak cca 14 km od centra města Alanya (dosažitelné dolmuší). Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 140 km (170 minut).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace, 4 bary, à la carte restaurace, obchodní arkáda, kadeřnictví, bazén, dětský bazén se skluzavkou, vnitřní bazén, terasa na slunění s lehátky, konferenční místnost, malé hřiště pro děti. Osušky na pláž a k bazénu zdarma.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minibar za poplatek, trezor za poplatek, balkon.

FR2: viz DR, oddělená ložnice.

Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.dinler.com
Internet

Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu.

Poznámka

Oficiální třída: *****

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 1 dospělý + 2 děti

Rodinný pokoj (FR2): 4 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 3 děti

Dítě do 13 let.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Lyra Resort

To mě zajímá Region: Kizilagac
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 14 067 Kč


Lyra Resort Lyra Resort Lyra Resort Lyra Resort Lyra Resort Lyra Resort Lyra Resort Lyra Resort Lyra Resort
Poloha

Hotelový komplex v zahradě přímo u pláže. Centrum Manavgatu cca 10 Km, centrum Side cca 15 Km. Mezinárodní letiště v Antalyi cca 75 km. Nákupní možnosti cca 800 m.

Vybavení

402 pokojů, hlavní budova a dvoupodlažní budovy v zahradě, vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, 3 à la carte restaurace, bary, společenská místnost s TV/sat., obchody, kadeřnictví, konferenční místnost. V zahradě bazén, menší bazén se skluzavkami, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování
DR: sprcha/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, minibar (nealkoholické nápoje zdarma při příjezdu) a balkon DRSV: viz DR, výhled na moře DRGV: viz DR, výhled na zahradu FR2GV: viz DR, oddělená ložnice, výhled na zahradu FR2SV: viz DR, oddělená ložnice, výhled na moře
Stravování

Viz program Ultra all inclusive.

Platební karty

Visa/MC.

Odkaz
Http://www.lyrahotel.com
Wellness
Zdarma: turecké lázně (pouze vstup), sauna Za poplatek: masáže
Internet
Zdarma: WiFi ve veřejných prostorách.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSV): 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 1 dospělý / 1 dospělý + 1 dítě Dvoulůžkový pokoj, výhled na zahradu (DRGV): 2 dospělí / 1 dospělý / 1 dospělý + 1 dítě Rodinný pokoj, výhled zahrada (FRGV): 4 dospělí / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti Rodinný pokoj, výhled na moře (FRSV): 4 dospělí / 4 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 3 děti Dítě do 14 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Eftalia Ocean Resort & Spa

To mě zajímá Region: Türkler
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 14 000 Kč


Eftalia Ocean Resort & Spa Eftalia Ocean Resort & Spa Eftalia Ocean Resort & Spa Eftalia Ocean Resort & Spa Eftalia Ocean Resort & Spa Eftalia Ocean Resort & Spa Eftalia Ocean Resort & Spa Eftalia Ocean Resort & Spa Eftalia Ocean Resort & Spa
Poloha

Centrum střediska Alanya cca 18 km. Nákupní možnosti v blízkosti hotelu. Letiště cca 100 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, hlavní restaurace a la carte, několik barů, menší obchodní arkáda, kadeřník, lékař, konferenční místnost, vnitřní bazén. Venku bazén s terasou na slunění, dětské brouzdaliště a aquapark se skluzavkami, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, výměna osušek za poplatek.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., minibar (denně doplňován), telefon, trezor, balkon nebo terasa.

DRS: viz DR, prostornější.

FR2: viz DR, oddělená ložnice.

FR2SWP: viz FR2, přímý vstup do sdíleného bazénu, situovány ve vedlejší budově.

FR3SWP: viz FR2SWP, 3 ložnice.

Stravování

Viz program all inclusive.

Zajímavosti

Podél pobřeží u pláže areál Eftalia Island s unikátním vyžitím pro děti i dospělé. K dispozici několik restaurací a barů, obchodní arkáda, kavárna, bazény, skluzavky a tobogany, vodní atrakce pro menší i větší děti, teenagery i dospělé, bohaté animační programy po celý den.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Https://www.eftaliahotels.com
Wellness

Hotelové SPA centrum s širokou nabídkou masáží a lázeňských procedur.

Internet

Zdarma: WiFi v hlavních částech hotelu.

Poznámka

Oficiální třída: *****

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 1 dospělý + 2 děti

Dvoulůžkový pokoj (DRS): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti

Rodinný pokoj (FR2/FR2SWP): 5 dospělých / 4 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 2 děti

Rodinný pokoj (FR3SWP): 6 dospělých + 2 děti / 5 dospělých + 3 děti / 5 dospělých + 2 děti / 4 dopělí + 4 děti / 3 dospělí + 5 dětí / 2 dospělí + 6 dětí

Dítě do 13 let.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Luna Blanca Resort

To mě zajímá Region: Kumkoy
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 13 990 Kč


Luna Blanca Resort Luna Blanca Resort Luna Blanca Resort Luna Blanca Resort Luna Blanca Resort Luna Blanca Resort Luna Blanca Resort Luna Blanca Resort Luna Blanca Resort
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy.

Doprava s Pegasus Airlines : Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.
Popis
Hlavní budova se vstupní halou a recepcí, hlavní restaurace, 3 a´ la carte restaurace (rybí, sushi, italská), několik barů, venkovní bazény, skluzavky u bazénu, spa centrum, masáže, sauna, turecké lázně, jacuzzi, kadeřnictví, fitness centrum, aerobik, vodní gymnastika, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, vodní sporty, animační programy, živá hudba, obchody, fotograf, služby lékaře, herní místnost, wifi internetové připojení, konferenční prostory
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 65 km

Nejbližší město: Kümköy (300 m)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: 300 m
Poloha
65 km od mezinárodního letiště Antalya, město Side 4 km
Pláž
Písčitá pláž 300 metrů od hotelu, lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénu zdarma
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Klimatizace, balkon/terasa, TV/SAT, telefon, minibar, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, varná konvice, trezor

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Ultra all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne a večera, místní nealkoholické a alkoholické nápoje zdarma, za poplatek: ostatní importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v lahvích a speciální nápoje, po 24. hod. všechny nápoje za poplatek
SPORT A ZÁBAVA
Spa centrum, masáže, sauna, turecké lázně, jacuzzi, kadeřnictví, fitness centrum, aerobic, vodní gymnastika, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, vodní sporty, animační programy, živá hudba, obchody
SLUŽBY ZA POPLATEK
Spa centrum, masáže, jacuzzi, kadeřnictví, vodní sporty, obchody, herní místnost, služby lékaře, telefon
PRO DĚTI
Mini klub (4–12 let), dětská postýlka, dětský bazén, mini disko, dětský bufet, hřiště
URL
www.lunablancahotel.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Club Dizalya

To mě zajímá Region: Konakli
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 13 790 Kč


Club Dizalya Club Dizalya Club Dizalya Club Dizalya Club Dizalya Club Dizalya Club Dizalya Club Dizalya Club Dizalya
Extra sdělení 1

**FIRST MINUTE LÉTO 2021**

Rozhodněte se včas a získejte:
Až 2 děti zdarma + Slevy na dospělé od 10%
(1. dítě do 13 let; 2. dítě do 13 let)


nebo Slevy na dospělé od 21%


Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej


Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Poloha

- Nejbližší restaurace, bary a obchůdky cca 200 m
- Centrum Konakli cca 2 km
- Letiště Antalya cca 110 km
Pláž

- Písčito-oblázková pláž přímo u hotelu
- Příkřejší vstup do moře (přes kamenné pláty)
- Pro vstup do moře je zde i molo
- Sprchy a WC
- Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za poplatek
Popis

- Recepce, restaurace, 4 bary
- Obchůdky, fitness, wellness
- Bazén, bazén pro děti
- Skluzavky
- Lehátka a slunečníky zdarma
Internet

- Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma
Ubytování

- **Standardní pokoj**
- Klimatizace
- Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
- Telefon, SAT-TV
- Bezpečnostní schránka za poplatek
- Minilednička zdarma
- Balkon nebo terasa
- Děts. postýlka na vyžádání zdarma
- **Pokoj Eco**
- Nachází se v přízemí
- **Rodinný pokoj**
- Má 2 ložnice oddělené dveřmi
- **Villa**
- 1 prostorná místnost
Stravování

- All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, během dne lehký snack, vybrané místní alko a nealko nápoje v barech a restauraci dle jejich otevírací doby
WWW stránky hotelu

[www.dizalyahotels.com/club-dizalya-hotel/](http://www.dizalyahotels.com/club-dizalya-hotel/)
Proč právě sem

- Zábava pro děti
- Vodní sporty
- Oblíbená lokalita


ᐁ Více informací ᐁ