Bezpečná dovolená v Tunisku 2021


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Tunisko


Hlavní město: Tunis
Měna: Tuniský Dinár (TND)
1 TND = 7.8638Kč
Tunisko na Wikipedii

Průměrné teploty v Tunisku:
Leden: 12 °C
Únor: 13 °C
Březen: 14 °C
Duben: 16 °C
Květen: 19 °C
Červen: 23 °C
Červenec: 27 °C
Srpen: 27 °C
Září: 25 °C
Říjen: 21 °C
Listopad: 16 °C
Prosinec: 13°C

Bezpečnost v Tunisku - na co si dát pozor

82.
nejbezpečnější země světa

Bohužel Tunisko určite nelze prohlásit za bezpečnou zemi pro dovolenou. Zvýšené riziko teroristického útoku se týká celého území Tuniska. Nebezpečí nelze vyloučit ani v turistických lokalitách.

Nárazově dochází k demonstracím a sociálním nepokojům ve všech částech země. Z bezpečnostních důvodů není doporučováno zdržovat se na jakýchkoli veřejných místech, kde potenciálně hrozí srocení většího množství lidí – toto zvýšené riziko se týká především pátečního odpoledne a podvečera, tj. po skončení pravidelné týdenní tzv. velké modlitby.

V oblastech při státní hranici s Alžírskem a Libyí existuje značné riziko únosů. Mimořádné opatrnosti by měly dbát osamělé ženy: neprocházet se samy odlehlými a málo frekventovanými místy, v noci se nepohybovat mimo rušné turistické zóny. V zájmu vlastní bezpečnosti by se měly snažit neupoutávat pozornost příliš odhalujícím oblečením a nenavazovat komunikaci s neznámými muži.Co se nesmí v Tunisku

V dovozu platí mnoho zákazů, nesmí se dovážet zbraně všech druhů (s vyjímkouloveckých) pornografii, omamné látky a zboží, které může ohrozit bezpečnost, zdraví a morálku veřejnosti. Bez speciální povolení také není dovoleno dovážet dalekohled a zařízení která umožnují přenos zvukového či obrazového signálu (neplatí pro mobilní telefony)

Mnoho zákazů platí také pro fotografování. Fotografovat se nesmí vládní, policejní a vojenské objekty, nádraží, letiště a obecně budovy , které jsou označené tuniskou vlajkou, dáel také uniformované osoby. Totéž platí i pro všechny židovské objekty. Zajímavý zákaz focení platí je zákaz fotit muslimy, kteří se modlí mimo mešitu. Vstup do mešit v době modliteb je nevěřícím zakázán.

Pozor si dejte na mravnostní policii. Ta může legitimovat smíšenou společnost lidí. V těchto případechzkoumá, zda-li jsou jsou páry manžely a případně zda-li jejich chování odpovídá tamnějším pravidlům muslimů.

Dle tuniské legislativy je trestněprávně postižitelné homosexuální jednání. Za dobrovolné sexuální jednání mezi osobami téhož pohlaví může být podle tuniského trestního zákoníku uložena peněžní pokuta a nepodmíněný trest odnětí svobody v trvání až tří let.Zajímavé lokality v Tunisku

Djerba, Hammamet, Sousse, Monastir, Midoun, Port el Kantaoui, Mahdia, Hammamet-Yasmine, Skanes, ZarzisBezpečné zájezdy v Tunisku


Hotel Hotel Joya Paradise & Spa

To mě zajímá Region: Djerba
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 13 040 Kč


Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa
Vybavení

150 pokojů (2 patra), vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, restaurace à la carte, maurská kavárna, obchůdek se suvenýry, minimarket, bankomat, krytý bazén. V zahradě bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu.

Ubytovaní
 • Dvoulůžkový pokoj (DRST0): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (v hlavní sezoně), TV/sat., telefon, minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.
Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Integrované dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4-12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Zajímavosti

Oficiální třída: ****

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.hotel-joya-paradise.com
Wellness
 • Za poplatek: sauna, hammam, různé druhy masáží a další relaxační a zkrášlující procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby.
 • Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinac

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRST0): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba

To mě zajímá Region: Houmt Souk
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 16 590 Kč


Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba Radisson Blu Palace Resort & Thalasso, Djerba
Vybavení

vstupní hala s recepcí, bankomat, lobby bar, hlavní restaurace, 2 à la carte restaurace, maurská kavárna, barbecue snack bar, obchod se suvenýry, obchody, kadeřnictví a krytý bazén, venkovní 2 bazény, jacuzzi, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Ubytovaní
 • Dvoulůžkový pokoj superior (DRSTS): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace (v hlavní sezoně), telefon, trezor, TV/sat., Wifi zdarma, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa, výhled do zahrady.
 • Dvoulůžkový pokoj superior strana k moři (DRSSS): viz DRSTS, strana k moři.
Stravování

viz strava All inclusive

Děti

Dětský bazén, miniklub (4-12 let), dětské hřiště

Platební karty

Visa, MC, AMEX, Diners Club.

Odkaz
Https://www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-blu-resort-djerba?cid=a:se+b:gmb+c:emea+i:local+e:rdb+d:mea+h:DJEZR
Wellness

Za poplatek: SPA centrum

Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj superior, superior strana k moři (DRSTS/DRSSS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Iberostar Royal El Mansour

To mě zajímá Region: Mahdia
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 14 990 Kč


Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour
Cena obsahuje
 • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena neobsahuje
 • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta, pobytovou taxu.
Poznámka

Při vstupu Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace.
COVID - 19 aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV - www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/tunisko/cestovani/index.html

Iberostar Selection Royal el Mansour

Luxusní resort mezinárodního řetězce Iberostar, obklopený rozkvetlou zahradou, leží přímo na krásné bílé pláži. Hotel je necelé 2 kilometry od centra Mahdie, což je velkou předností tohoto resortu. Díky nadstandardním službám a přátelské atmosféře uspokojí i náročné klienty. Letiště v Monastiru vzdáleno zhruba 50 kilometrů.

PLÁŽ

Bílá písčitá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností jedné přistýlky je vybaven centrální klimatizací (dle sezony), ledničkou, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje s výhledem na moře a superior, na vyžádání rodinné pokoje a suity.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE -
snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, během dne lehký snack, káva a zákusky, tématické večeře, a la carte restaurace (rezervace nutná), alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby od 10:00 - 24:00 hodin, dle otevíracích časů barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace,
2 a la carte restaurace (orientální, italská), lobby bar, snack bar, maurská kavárna, menší obchodní arkáda, konferenční místnost, 2 bazény z toho jeden relaxační, dětský bazén, vnitřní bazén, wellness, fitness, noční klub, WiFi v celém areálu zdarma.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), plážový volejbal, lukostřelba, šipky, stolní tenis, nemotorizované vodní sporty. Za poplatek masáže, sauna, kadeřnictví, thalasso therapy centrum, motorizované vodní sporty na pláži.

Destinace

Mahdia je cílem příjemné letecké dovolené. Nejbližší mezinárodní letiště je v Monastiru, takže na vás čeká transfer, během kterého ale uvidíte kousek severoafrické země. Přejezd z letiště trvá asi hodinu. Velkou výhodou celého tuniského pobřeží je horké počasí od června do začátku října. Málokdy prší a z hlediska počasí nic nekazí vaši dovolenou plnou vodních radovánek a slunění.

Do starého města vás přivede mohutná brána Skifa Kahla z 10. století. Zajímavá je pevnost Bordž El Kébir, která střežila mys a přilehlé pobřeží. Velká mešita pochází z roku 916, další mešita Mustafa Hamza z roku 1772 byla obnovena ve 20. století a je ukázkou osmanské architektury. Mezi pevností a mysem Africa je velký námořní hřbitov. V roce 1997 bylo v Mahdii otevřeno muzeum.

Tipy na výlety

Železniční doprava Métro du Sahel vás sveze do sousedního Monastiru nebo až do největšího města této části pobřeží Sousse. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Mahdia je nejlepší přímořský výchozí bod k výletům do El Jemu, kde se nachází impozantní koloseum. 120 kilometrů na jih potom leží druhé největší město Tuniska Sfax. Jádro města tvoří stará medína uvnitř hradeb. Do ní se vstupuje branou Bab Diwan se třemi oblouky ze 14. století. Zajímavá jsou minimálně dvě muzea.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Medina Solaria

To mě zajímá Region: Hammamet-Yasmine
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 13 790 Kč


Hotel Medina Solaria Hotel Medina Solaria Hotel Medina Solaria Hotel Medina Solaria Hotel Medina Solaria Hotel Medina Solaria Hotel Medina Solaria Hotel Medina Solaria Hotel Medina Solaria

Extra sdělení 1
FIRST MINUTE LÉTO 2021

Rozhodněte se včas a získejte:

 • Slevy na dospělé od 21% a další skvělé výhody
 • Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Poloha
- Obchůdky a kavárny u hotelu - Zábavní park CarthageLand cca 500 m - Centrum Hammametu cca 10 km - Letiště Enfidha cca 42 km

Pláž
- Pláž s jemným pískem cca 50 m - Cesta je přes promenádu - Bar, sprchy a WC - Lehátka a slunečníky zdarma - Plážové osušky na vratnou zálohu cca 10 TND

Popis
- Recepce, směnárna, obchůdky - 2 restaurace, 3 bary, kavárna - Fitness - Společenská místnost - Vnitřní bazén zdarma (11.00-15.00) - 2 bazény, 1 s částí pro děti - Lehátka a slunečníky zdarma - Zábavní park CarthageLand zdarma (aquapark v provozu 1. 6.-30. 9.)

Internet
- Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma

Ubytování
- Standardní pokoj - Klimatizace zdarma (15. 6.-15. 9.) - Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén - Telefon, SAT-TV, rádio - Bezpečnostní schránka za poplatek cca 3.5 TND/den a na vratnou zálohu cca 20 TND - Minibar za poplatek - Balkon - Dětská postýlka na vyžádání zdarma - Standardní pokoj s výhledem na moře

Sport a zábava
- Zdarma: animační programy, miniklub, dětské hřiště, volejbal, šipky, fitness, tenis během dne, neomezený vstup do zábavního parku CarthageLand, 20 minut hammam - Za poplatek: kulečník, elektronické hry, tenis s osvětlením, masáže, wellness

Stravování
- All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snack během celého dne, místní vybrané alko a nealko nápoje (10.00-24.00) - Dine Around: možnost využívat po předchozí rezervaci 1x každou z à la carte restaurací v celém komplexu hotelů Medina, galavečeře s tuniskou show v restauraci Medina v Yasmine Hammametu (nutná rezervace)

WWW stránky hotelu
www.solaria.medinahotelsandresorts.com

Proč právě sem
- CarthageLand zdarma - Zábava po celou rodinu - Skvělé služby

Poznámky
- DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. Plážové osušky nejsou k dispozici, miniklub a dětské hřiště mimo provoz, Dine Around není možný, tématické restaurace uzavřeny. - UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.

Poznámky
 • DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. Plážové osušky nejsou k dispozici, miniklub a dětské hřiště mimo provoz, Dine Around není možný, tématické restaurace uzavřeny.
 • UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Marhaba

To mě zajímá Region: Sousse
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 15 690 Kč


Marhaba Marhaba Marhaba Marhaba Marhaba Marhaba Marhaba Marhaba Marhaba
Cena obsahuje
 • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena neobsahuje
 • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta, pobytovou taxu.
Poznámka

Při vstupu Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace.
COVID - 19 aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV - www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/tunisko/cestovani/index.html

Occidental Marhaba Resort

Nově zrekonstruovaný a velmi oblíbený hotelový komplex značky Occidental se nachází v nádherné zelené, palmové zahradě přímo u písečné pláže. Hotelový komplex je propojen s hotelem Marhaba Club Díky příjemné atmosféře a kvalitním službám uspokojí i náročnější klienty. Vzdálenost od centra města Sousse 2,5 kilometru, od letiště v Monastiru 25 kilometrů.

PLÁŽ

Písčitá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Standardní, moderně vybavené pokoje s možností jedné přistýlky disponují individuálně ovladatelnou klimatizací (v hlavní sezóně), telefonem, TV SAT, ledničkou, koupelnou s vanou / sprchou, WC, fénem, trezorem, WiFi zdarma, balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost pokoje s výhledem na moře. Rodinné pokoje na vyžádání.STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení, svačiny, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů, od 10:00 - 24:00 hodin, dle otevírací doby restaurací a barů.VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, kavárna, konferenční místnost, WiFi v areálu zdarma, bazén, dětské hřiště, dětský bazén, miniklub, wellness.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, minigolf, stolní tenis. Za poplatek - kulečník, fitness centrum, masáže, sauna, parní lázeň.

Destinace

Letovisko Sousse patří, spolu s letoviskem Hammameth, mezi nejpopulárnější letoviska v Tunisku. A důvodů je velmi jednoduchý - najdete zde vše, co o dovolené můžete potřebovat. Pokud to vezmeme od úplného začátku, tedy ubytování, tak Sousse nabízí výběr pro každého - najdete zde jak velké a drahé luxusní hotely s nabídkou all inclusive, tak i malé hotely s nízkou cenou a stravováním třeba jen ve formě polopenze. Bez ohledu na cenu hotely často nabízí i krásné zavlažované zahrady s bazény a palmami a možností mnoha aktivit.

Medina v Sousse je snad nejznámější a největší v celém Tunisku. Úzké uličky jsou pokryty ozdobnou dlažbou, místy jsou uličky dokonce zastavěny tak, že jdete jakoby velkou a dlouho chodbou a ozdobené je celé okolí včetně stropů. Samozřejmostí jsou zde i trhy, prakticky po celé medině najdete stovky a tisíce malých krámků lazárků nebo jen míst s volně vystaveným zbožím. Ceny zde bývají rozumné a odpovídají realitě, pokud budete mít chuť, samozřejmě se můžete pokusit je usmlouvat ještě níže. Obchodní se zde chovají slušně, pokud narazíte na nějakého neslušného, který Vám bude cokoliv nutit, nevšímejte si ho. Určitě najdete jiný krámek, kde bude zboží stejné a prodavač příjemnější.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Aljazira Beach

To mě zajímá Region: Djerba
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 11 990 Kč


Aljazira Beach Aljazira Beach Aljazira Beach Aljazira Beach Aljazira Beach Aljazira Beach Aljazira Beach Aljazira Beach Aljazira Beach

Extra sdělení 1
FIRST MINUTE LÉTO 2021

Rozhodněte se včas a získejte:

 • Dítě do 12 let zdarma + Slevy na dospělé od 10%
 • nebo Slevy na dospělé od 21%
 • Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Poloha
- Městečko Midoun cca 5 km - Nákupní možnosti cca 500 m - Restaurace a kavárny cca 1 km - Letiště Djerba cca 20 km

Pláž
- Pláž s jemným pískem přímo u hotelu - Vstup do moře pozvolný - Bar, sprchy a WC - Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za poplatek cca 2 TND a na vratnou zálohu cca 10 EUR

Popis
- Recepce, směnárna - 2 restaurace, 2 bary - Wellness - Kadeřnictví - Diskotéka - 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, dětské brouzdaliště - Lehátka a slunečníky zdarma - Oficiální kategorie hotelu je 3*

Internet
- Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu zdarma

Ubytování
- Standardní pokoj - Klimatizace zdarma (15. 6.-30. 9.) - Koupelna se sprchou nebo vanou, WC - Telefon, TV - Bezpečnostní schránka za poplatek cca 6 TND/den - Balkon nebo terasa - Dětská postýlka na vyžádání za poplatek cca 15 TND/den - Pokoj Menzel s výhledem na moře - V blízkosti pláže - Je prostornější a má navíc speciální WC a umyvadlo pro děti - Pokoj Menzel s výhledem do zahrady - Pokoj Eco - Nemá balkon ani terasu

Sport a zábava
- Zdarma: miniklub, dětské hřiště, animační programy, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, tenis během dne, minigolf - Za poplatek: kulečník, elektronické hry, masáže, služby wellness centra, tenis s osvětlením, vodní sporty na pláži

Stravování
- All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, možnost oběda v barbeque restauraci, dopolední a odpolední lehký snack v baru u pláže, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00-24.00)

WWW stránky hotelu
www.aljazira-hotel.com

Proč právě sem
- Vynikající poloha - Skvělé vyžití pro děti - Krásná pláž

Poznámky
- DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. - UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz. - Vzhledem k aktuální situaci momentálně nemohou být v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Nyní bohužel nejsme schopni odhadnout, jakým směrem se bude situace vyvíjet, a kdy nám veškerá bezpečnostní a hygienická opatření umožní Blue Cluby a Croco Cluby opět otevřít. Situaci pravidelně pečlivě monitorujeme a děláme maximum pro to, aby se nám podařilo pro vás tyto oblíbené programy co nejdříve znovu otevřít. Děkujeme za vaši přízeň.

Poznámky
 • DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE.
 • UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.
 • Vzhledem k aktuální situaci momentálně nemohou být v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Nyní bohužel nejsme schopni odhadnout, jakým směrem se bude situace vyvíjet, a kdy nám veškerá bezpečnostní a hygienická opatření umožní Blue Cluby a Croco Cluby opět otevřít. Situaci pravidelně pečlivě monitorujeme a děláme maximum pro to, aby se nám podařilo pro vás tyto oblíbené programy co nejdříve znovu otevřít. Děkujeme za vaši přízeň.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Iberostar Kuriat Palace

To mě zajímá Region: Monastir
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 16 490 Kč


Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace
Cena obsahuje
 • Konečná cena zahrnuje: letištní a bezpečnostní taxa, palivový poplatek a emisní příplatek, letenka tam i zpět, transfer do/z hotelu, ubytování s příslušným stravováním,
 • služby delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena neobsahuje
 • Cestovní pojištění a povinnou turistickou taxu.
Poznámka

COVID 19

Vzhledem k neustále se měnící situaci doporučujeme sledovat stránky MZV, případně se informujte u nás v CK.

www.mzv.cz/tunis/cz/doporuceni_pro_cesty/aktualni_informace_o_cestovani_...

Iberostar Selection Kuriat Palace

Iberostar Selection Kuriat Palace 5*

Naše hodnocení 5*

Členitý hotelový komplex s přátelskou atmosférou se nachází nedaleko letiště v Monastiru, v turistické zóně Monastir - Skanes. Hotelový areál ústí na širokou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře. Hotel je díky svým službám vhodný i pro náročnější klienty.

Poloha

· 1 km od letiště v Monastiru

· 7 km od centra Monastiru

· 15 km od centra Sousse

· 65 km od letiště Enfidha

· 170 km od letiště v Tunisu

Vybavení

· vstupní hala s recepcí, směnárnou a bankomatem

· hlavní restaurace, 2 restaurace "à la carte", snack bar

· lobby bar, bar u bazénu, snack bar na pláži, maurská kavárna

· obchod se suvenýry

· Wi-Fi připojení na recepci zdarma

Sport a zábava

· 3 venkovní bazény, jeden se skluzavkami a tobogánem, krytý bazén

· lehátka, slunečníky a matrace u bazénu i na pláži zdarma, osušky na vratnou kauci

· vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, minigolf, pétanque, šipky, aerobic, tělocvična

· masáže, sauna, turecká lázeň

· během dne animační programy

Ubytování

· dvoulůžkové pokoje BASIC

- standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dítě

· klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV/SAT., vysoušeč vlasů

· minilednička doplňovaná láhví vody

· bezpečnostní schránka

· Wi-Fi připojení zdarma

· většina pokojů s balkónem nebo terasou

Pláž

· dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu

· snack bar na pláži (není zahrnutý v programu all inclusive)

Pro děti

· dětské brouzdaliště, dětské hřiště

· klub pro děti od 3 do 17 let

Stravování

· all inclusive

all inclusive zahrnuje:

· snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci

· rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v době od 10:00 - 24:00 - nápoje se podávají v některém z barů dle otevírací doby stanovené hotelem

· lehké odpolední občerstvení

· jednou za pobyt servírovaná večeře v restauraci "á la carte" (nutná rezervace předem)

· otevírací doba restaurací a barů se může v průběhu sezóny měnit

Možnosti obsazení: 1+0, 2+0, 2+1

Destinace

Pobřežní město v oblasti Sahel s 50 000 obyvateli je neoddělitelně spjato se jménem bývalého tuniského prezidenta Habiba Bourguiby, který se zde v r.1903 narodil a díky němuž se Monastiru dostalo nebývalého výsadního postavení. Zahrnuje v sobě směs tradice a historie s moderní architekturou, což je tak typické právě pro Tunisko. Ačkoliv je pro místní obyvatelé nezanedbatelným zdrojem příjmu těžba mořské soli, pěstování oliv a dalších druhů ovoce, největším přínosem je turistický ruch, kterému se podřizuje život místních obyvatel.

Dnešní Monastir je však především turistické centrum vybavené vším, co turista potřebuje. Vyrostlo zde mnoho hotelů i hotýlků běžných cenových kategorií, můžeme si zde však dopřát i pobyt ve špičkových hotelích nebo návštěvu kongresového paláce. Monastir je univerzitní město a má jedno z mezinárodních letišť, takže turisté, kteří chtějí v této oblasti prožít svoji dovolenou, mají veškeré dopravní pohodlí při ruce. Milovníci golfu ocení dvě osmnáctijamková hřiště. Monastir je jedno z nejpůvabnějších měst Tuniska.

Monastir, stejně jako Sousse, má velmi bohatou historii. Ve starověku za Římanů se nazýval Ruspina (což punsky znamenalo Poloostrov). Městečko, jehož základy sahají až do punských dob používal Julius Caesar jako opěrný bod při svém africkém tažení. Už tehdy je chránily trojité hradby. Caesar tu zřídil po návratu z Egypta svůj první tábor a odtud svedl první bitvu proti Pompejovcům, svým zapřísáhlým nepřátelům, až nad nimi konečně zvítězil v r.46 př.n.l. v bitvě u Thapsusu (dnešní Mahdii ležící 30km jižněji). Byzantinci zde v 6.st. založili křesťanský klášter, monastér, od něhož město pravděpodobně odvozuje svůj současný název.

Město se dále rozvíjí až v 8. století za vlády Arabů, kdy zde byl vybudován Ribát, stavba ne nepodobná klášterům rytířských řádů. Díky němu se z Monastiru stalo jedno z nejvýznamnějších náboženských středisek země. Mohutný komplex budov sloužil jednak jako vhodné místo k meditacím a jednak jako velmi spolehlivý opěrný bod v dobách válečných.

Období největšího rozkvětu přichází v 11. století, kdy dynastie Fátimovců stěhuje hlavní město z Kairouánu do nedaleké Mahdie. V této době je Monastir uctíván jako posvátné město a proudí sem zástupy věřících.V 16.st. bylo město napadeno Španěly a část ribátu byla rozbořena. Po vyhlášení francouzského protektorátu se význam Monastiru ještě zvětšil, neboť byl sídlem velitelství hlavní francouzské posádky pro jihovýchodní Tunisko a sídlem prefektury, podléhající přímo tuniskému bejovi. Díky zdejšímu přístavu zde kvetl námořní obchod, hlavně s olivovým olejem.

Procházky městem samozřejmě začínají v Ribatu. Tento nádherný komplex byl podle většiny historiků postaven jako čtvercová tvrz v r. 796 a je bezpochyby nejstarším v Africe a nejvýznamnější dochovanou stavbou islámského raného středověku Velkého Maghrebu.Během následujících staletí byl mnohokrát přestavován a rozšiřován. Dnešní vchod do ribátu se nachází v jeho západním křídle a ústí na nádvoří , kde se každoročně v červenci a v srpnu konají představení v rámci monastirského festivalu. Nad jižním křídlem ribátu se tyčí strážní věž zvaná nador, na jejíž vrchol vede spirálovité schodiště a je odtud nádherný výhled do okolí. V prvním i druhém poschodí se nachází modlitebny a malé cely, ve kterých zdejší učení mniši-válečníci rozjímali a věnovali se studiu. Zemřít v boji za islámskou víru považovali bojovní mniši za čestnou povinnost a odměnou jim za to byl přímý vstup do ráje. V Monastiru dosáhl blaženost podle staré legendy každý, kdo žil 3 dny ve službách ribátu. Není proto divu, že se pevnost stala jednou z nejvýznamnějších svatyní. Kdo ji nemohl střežit nebo v ní bojovat, dal se přinejmenším pohřbít u jejích zdí. Tím se vysvětlují obrovské rozměry hřbitova nacházejícího se naproti ribátu. Kdysi nechtěl ribát nikomu otevřít své brány, dnes je otevírá tisícům návštěvníků města.

Najdeme zde i muzeum- Muzeum islámského umění (nazývané muzeum Ali Bourguiba) v někdejší modlitebně kláštera.Vystavené sbírky ilustrují civilizaci a umění arabských muslimů v dobách raného islámu. Návštěvník zde může obdivovat staré rukopisy, arabský astrolab vyrobený v r.927 v Cordóbě , zbytky dřevěné vyřezávané kazatelny z 9.st. z Velké mešity v Kairouanu, koptské látky ze 4. až 8.st. z Egypta, překrásné filigránské skleněné předměty z období Fátimovců apod. Ve spodní části ribátu jsou ateliéry společnosti International Monastir Films, v nichž byly natočeny některé epizody z filmů Ježíš z Nazaretu a Hledání ztracené archy.

Pokud navštívíte Monastirský ribát a netrpíte závratí, nezapomeňte se podívat z hradeb směrem k moři, je to skutečně pěkný zážitek.

Pochází z 9.století. Jako jedna z mála starobylých památek byla uchráněna před rozsáhlou rekonstrukcí Monastiru v době jeho rozsáhlé přeměny v reprezentativní rodiště prezidenta. Mešitu najdete hned vedle Monastirského ribátu. Jedná se o skromnou aghlabovskou stavbu lemovanou arkádami tvořenými lomenými oblouky a sloupy, které byly zhotoveny z kamene pocházejícího z římských ruin. V blízkosti Velké mešity se nachází starý hřbitov se starými krásně zdobenými hroby.

Velká Mešita v Monastiru. Zde se můžeme procházet typickými orientálními uličkami plnými obchodníků, pracujících přímo na ulici a cítíme se jako na bazaru v pohádce z Tisíc a jedné noci. Monumentálnost starých městských hradeb je zvýrazněna čtvercovými strážními věžemi. Staré město, medina, si dodnes si dochovalo svůj původní starobylý ráz. Hradby na západní straně starého města (mediny) zůstaly do dnešních dnů téměř nepoškozené. V hradbách je několik krásných starých bran, např. Bab Tunis z konce 18. století v severozápadní části či hlavní jižní brána Báb Brikša ze 17. století.

Bourguibova Mešita byla postavena v letech 1963-1966 v rue de l´Independance podle vzoru mešity Hammudy Paši v hlavním městě Tunisu. Svým 41metrů vysokým osmistěnným minaretem vévodí celému městu a okolí. Její stavitel se inspiroval mešitou Hammouda Pachi, postavenou v 17.st. v Tunisu. Obrovská modlitebna může pojmout až 1000 osob a její klenby podepírá 86 sloupů z růžového mramoru. V téže ulici,na opačné straně, je Muzeum tradičních krojů. Bohatá sbírka obsahuje hlavně ženské tradiční oděvy, které svědčí o eleganci, bohatství a rozmanitosti šatníku zdejších dam v minulých stoletích.

Mauzoleum Habiba Bourguiby bylo postaveno v r.1963 a zvětšeno v letech 1978 a 1980. Budova má čtvercový tvar s pozlacenou kopulí. Tuto stavbu si Bourguiba určil jako budoucí místo posledního odpočinku a po své smrti v r.2000 tu byl pochován. Vstup do mauzolea je velkolepý. Již samotná chůze po dlouhém dlážděném chodníku, po kterém přijdete až k mramorovému nádvoří, nabízí návštěvníkovi jedinečný pohled na tuto památku. Vstup do mauzolea s pozlacenou kopulí a dvojicí minaretů je zdarma, ale pouze po několik hodin denně. Pokud chcete mauzoleum navštívit, musíte mít zakrytá ramena a kolena. Zajímavostí je velký lustr v hlavní kopuli, jelikož pochází z rukou českých sklářů. Po obou stranách jsou další dvě budovy s menšími zelenými kopulemi. V nich jsou pochováni Bourguibovi rodiče a jeho první manželka. Kromě toho je možno shlédnout i malou expozici předmětů patřících Bourguibově rodině.

Po cestě k mauzoleu se přechází přes velkou esplanádu, po jejíž pravé straně je hřbitov a koubba Sidi el-Mezri, světce z 12.st., po němž je hřbitov pojmenován(koubba=kaplička).

Před mauzoleem se nachází osmiboká stavba, tzv. Hrob neznámého vojína, který je symbolickým hrobem všech tuniských vojáků, kteří bojovali za nezávislost Tuniska.

Ve zdejším přístavu může kotvit až 400 malých lodí.

Z města také jezdí pravidelné autobusové linky do nedalekého města Sousse. Dále lze využít levné taxi , louages nebo vlak tzv.metro.
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sentido Bellevue Park

To mě zajímá Region: Port el Kantaoui
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 14 690 Kč


Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park
Cena obsahuje
 • Konečná cena zahrnuje: letištní a bezpečnostní taxa, palivový poplatek a emisní příplatek, letenka tam i zpět, transfer do/z hotelu, ubytování s příslušným stravováním,
 • služby delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena neobsahuje
 • Cestovní pojištění a povinnou turistickou taxu.
Poznámka

COVID 19

Vzhledem k neustále se měnící situaci doporučujeme sledovat stránky MZV, případně se informujte u nás v CK.

www.mzv.cz/tunis/cz/doporuceni_pro_cesty/aktualni_informace_o_cestovani_...

Sentido Bellevue Park

Sentido Bellevue Park*****

Naše hodnocení: 5

Hotelový komplex se nachází přímo u písčité pláže a skládá se z hlavní budovy a několika postranních budov. Hotel patří do známého řetězce Sentido a nabízí kvalitní služby ultra all inclusive. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií a doporučujeme ho i náročnějším klientům.

Poloha

 • 2 km od jachtařského přístavu Port El Kantaoui
 • 10 km od centra Sousse
 • 27 km od letiště v Monastiru
 • 40 km od letiště Enfidha
 • 145 km od letiště v Tunisu

Vybavení

 • vstupní hala s recepcí, směnárnou, barem a bankomatem
 • hlavní restaurace, restaurace "á la carte"
 • lobby bar, bar u bazénu, barbecue, maurská kavárna
 • obchody se suvenýry
 • Wi-Fi připojení na recepci zdarma

Sport a zábava

 • venkovní bazén, krytý bazén
 • lehátka, slunečníky a matrace zdarma, osušky na vratnou kauci
 • vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, boccia, šipky, biliard, lukostřelba, aqua aerobic, vodní pólo, tělocvična
 • spa centrum - jacuzzi, sauna, masáže, turecké lázně, salón krásy, kadeřník
 • animační programy a sportovní aktivity

Ubytování

 • standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek
 • rodinné pokoje s jedním či dvěma pokoji dle ceníku
 • klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT., telefon
 • minilednička a bezpečnostní schránka zdarma
 • většina pokojů s balkónem či terasou

Pláž

 • písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu

Pro děti

 • dětský bazén
 • klub pro děti od 4 do 12 let, dětský bufet

Stravování

 • ultra all inclusive

Ultra all inclusive zahrnuje:

 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
 • rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v době 24 hodin denně - nápoje se podávají v některém z barů dle otevírací doby stanovené hotelem
 • dopolední a odpolední občerstvení
 • jednou za pobyt večeře v restauraci "à la carte" (nutná rezervace předem)
 • otevírací doba barů se může v průběhu sezóny změnit

Možnosti ubytování: 1+0, 2+0, 2+1, 2+2, 3+0, 3+1

Destinace

Port El Kantaoui leží přibližně 10km severně od třetího největšího města Tuniska, od města Sousse, které je na rozdíl od Port El Kantaoui typickým arabským městem s medinou, ribátem, několika mešitami. Port El Kantaoui je naopak vystavěno v západním stylu a více než Tunisko Vám bude připomínat některé ze středomořských evropských letovisek.

Port El Kantaoui byl vytvořen jako integrovaný turistický komplex v roce 1977 na 307 ha. Nápad na jeho vytvoření vzešel od bývalého prezidenta Habiba Bourghuiby, který chtěl podpořit rozvoj cestovního ruchu v oblasti Sahel. Jako vzor výstavu tohoto komplexu sloužila vesnička Sidi Bou Said. Port El Kantaoui Vás zajisté uchvátí svou čistotou, rozsáhlými parky či modrobílými domy.

V Port el Kantaoui každý turista najde něco, co ho zaujme. Najdeme zde perfektně vybavený přístav pro luxusní jachty a rybářské lodě, mezi nimiž kotví i katamarány, lodě s proskleným dnem a miniponorky, které vám odhalí tajemství mořského života. Velmi zaj ímavá je tato plavba v noci, kdy ponorka osvětluje mořské dno. Z přístavu Port El Kantaoui každý den vyplouvají věrné kopie pirátských lodí na tříhodinovou plavbu po moři s občerstvením a zábavou na palubě. Je to hezký zážitek především pro děti.

Kromě vodních sportů nabízí Port El Kantaoui také jiné možnosti využití volného času. Najdete tady např. ZOO a botanickou zahradu. V létě se zde konají různé festivaly a představení.Další atrakcí je Acqua Palace (adresa: Rue des Palmiers BP 171, Port El Kantaoui), velký aquapark se skluzavkami, tobogány a bazény s mořskými vlnami. Nechybí ani zábavní park se spoustou atrakcí pro děti a dospělé Hannibal park a kulaté náměstíčko s hrající fontánou. Architekti se také snažili zachovat i klasické arabské rysy, a proto zde najdeme i souk. Najdete zde i lékárnu a supermarket na potraviny Magasin Général, obchůdky se suvenýry, kadeřnictví. Mezi supermarkety na suvenýry jsou nejoblíbenější: Hawai Shopping Center, Ali Baba Shopping Center. Za většími nákupy se lze vydat do centra Sousse, tzv.Mediny, kde je i obchodní dům na suvenýry Soula Centre anebo do luxusního nákupního centra v Sousse Slim Centre.

Při procházkách po promenádě na vás dýchne atmosféra jižní Francie a budete se možná cítit jako v Cannes nebo Nice. K posezení zvou malé kavárničky, terasy a bary. Je zde klub podmořského potápění, vodní lyžování, tenis, kasíno, noční kluby, golfové hřiště s 27 jamkami. Golfové hřiště v Port El Kantaoui postavené v roce 1979 na 103ha na úbočí pahorků, je hlavní součástí slavného komplexu Port El Kantaoui. Požitek hráčů golfu ještě zvyšuje nejen modř moře i oblohy, ale i nádherné slunečné klima, díky němuž je možno hrát golf kdykoli v roce.

Pestré ubytovací možnosti činí z Port El Kantaoui vhodné místo pro odpočinek, kde lze však vyvíjet nejrůznější aktivity. Návštěvníkovi se zde nabízí luxusní hotely, apartmány (Maisons de la mer a Maisons des jardins) i vily v maurském slohu, ve stínu jasmínových keřů a tisíciletých olivovníků. Port El Kantaoui je poměrně drahé letovisko, čemuž odpovídá také cena ubytování v hotelech, jídla v restauracích atd. Necelých dvě stě metrů západně od přístavu se nachází malé nádraží, ze kterého odjíždí tuk-tuk a malé turistické vláčky. Cesta turistickým vláčkem do Sousse podél pobřeží bývá pěkným zážitkem, obzvláště pro děti.

Při návštěvě Port El Kantaoui budete příjemně překvapeni množstvím různých restauracích umístěných v přístavu (Marina) a v přilehlých zahradách. Zdejší restaurace nabízí jak tuniskou tak mezinárodní kuchyni (italskou, francouzskou …). Říká se, že v Kantaoui nikdy nebudete jíst to samé, neboť výběr je opravdu obrovský.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sahara Beach AquaPark Resort

To mě zajímá Region: Skanes
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 13 390 Kč


Sahara Beach AquaPark Resort Sahara Beach AquaPark Resort Sahara Beach AquaPark Resort Sahara Beach AquaPark Resort Sahara Beach AquaPark Resort Sahara Beach AquaPark Resort Sahara Beach AquaPark Resort Sahara Beach AquaPark Resort Sahara Beach AquaPark Resort
Vybavení

3 sedmipatrové vzájemně propojené budovy s výtahy, vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, směnárna, hlavní restaurace, restaurace à la carte, několik barů a snack barů, maurská kavárna, společenská místnost s TV/sat., obchůdky, kadeřnictví, diskotéka, krytý bazén (k dispozici mimo hlavní sezónu, vyhřívaný v květnu), spa centrum - hammam, masáže. V rozlehlé zahradě (27 000 m2) 3 bazény, 2 dětské bazény (1 s aquaparkem), jacuzzi, bary u bazénů a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště. Součástí hotelu aquapark - vstup zdarma.

Ubytovaní

DRSS: koupelna/WC, centrální klimatizace (15.6.-15.9.), telefon, balkon nebo terasa, boční výhled na moře, velikost pokoje 24 m2.

DRSSS: viz. DRSS, renovované, vybavené TV.

FRSS: viz DRSS, 2 propojené pokoje typu DRSS, velikost pokoje 40 m2.

SUSS: viz DRSSS, obývací část s rozkládacím gaučem oddělený příčkou, navíc minilednička a trezor.

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský sladkovodní bazén, vodní atrakce pro nejmenší, dětská postýlka zdarma.

Animační program Funtazie klub v období 1.7.-4.9.2021.

Zajímavosti

Animační program Funtazie klub v období 1.7.-4.9.2021.

Provoz klubu může být omezen na základě opatření spojených se šířením onemocnění COVID-19.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.saharabeach.com.tn
Handicap

Hotel na vyžádání disponuje pokoji pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu hotelu.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích.

Poznámka

Oficiální třída: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRSS/DRSSS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý

Rodinný pokoj (FRSS): 5 dospělých / 4 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí / 3 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 3 děti / 2 dospělí + 2 děti

Suita (SUSS): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí

Dítě do 15ti let.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Paradis Palace

To mě zajímá Region: Hammamet
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 14 690 Kč


Paradis Palace Paradis Palace Paradis Palace Paradis Palace Paradis Palace Paradis Palace Paradis Palace Paradis Palace Paradis Palace
Informace o hotelu

Hotel Paradis Palace se nachází 7 kilometrů od centra města Hammamet, nedaleko golfových hřišť a přímo u krásné písečné pláže. Je situovaný v krásné palmové zahradě a kromě hlavní budovy poskytuje pokoje i v bungalovech. Pro klienty je k dispozici tobogán u venkovního bazénu. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Poloha hotelu
 • pláže: u pláže
 • letiště: 105 km Monastir
 • centra: 6 km (Hammamet)
 • nákupních možností: 6000 m
Vybavení pokoje
 • centrálně ovládaná klimatizace (hlavní sezona)
 • telefon
 • TV se satelitním příjmem
 • minibar (zdarma)
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • trezor na pokoji (za poplatek)
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Jednolůžkový pokoj
 • Pokoj s výhledem na moře
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • 3 bary
 • Wi-Fi na recepci (zdarma)
 • obchod se suvenýry
 • konferenční místnost
 • bazén (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za zálohu)
 • dětský bazén
 • tobogán
 • dětské hřiště
 • miniklub (pro děti 5-12 let)
 • krytý bazén (otevřený v zimní sezoně)
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá
 • lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za zálohu
 • plážový bar
Sportovní aktivity zdarma
 • animační programy
 • večerní programy
 • tenisový kurt
 • lukostřelba
 • volejbal
 • minifotbal
 • stolní tenis
 • vodní pólo
 • aerobic
 • vodní gymnastika
Sportovní aktivity za poplatek
 • kulečník
 • wellness
 • sauna
 • masáže
 • vodní sporty na pláži
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • All inclusive:
 • Hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu
 • Beach Barbecue a Casa Dei Pirati: 10.00-11.00 pozdní snídaně
 • Hlavní restaurace: 12.30-14.00 formou bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů
 • Beach Barbecues a Casa de Pirati: 15:30-17.00 odpolední snack - sladké a slané pečivo
 • Hlavní restaurace: 18.30-21.00 formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva a čaj
 • Eden bar: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, tvrdý alkohol (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva a čaj
 • Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel One Resort Aqua Park & Spa

To mě zajímá Region: Monastir
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 14 190 Kč


One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa
Informace o hotelu

Hotelový komplex One Resort Aquapark se skládá z bungalovů a pavilonů postavených v rozlehlé zahradě, přímo u široké písečné pláže, v turistické zóně Monastir - Skanes. Bohatá nabídka sportovních aktivit a kvalitní služby, vám zaručí příjemné strávené dovolené. Hotel organizuje pravidelné animační programy pro děti, dospělé a zábavné večerní show.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Poloha hotelu
 • pláže: 0 m u pláže
 • letiště: 5 km Monastir
 • centra: 15 km
 • nákupních možností: 8 m
Vybavení pokoje

Standardní pokoj

 • centrálně ovládaná klimatizace (hlavní sezóna)
 • telefon
 • TV se satelitním příjmem
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • minibar
 • trezor (za poplatek)
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Jednolůžkový pokoj
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • směnárna
 • hlavní restaurace
 • restaurace na pláži
 • tématická restaurace (1 x za pobyt, nutná rezervace)
 • 5 barů
 • obchod se suvenýry
 • Wi-Fi (zdarma)
 • 3 bazény z toho jeden s tobogány (lehátka a slunečníky zdarma)
 • dětský bazén s atrakcemi
 • krytý bazén (otevřený v zimní sezóně)
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá s pozvolným vstupem
 • lehátka a slunečníky zdarma
 • plážové osušky na vratnou kauci
Sportovní aktivity zdarma
 • animační programy
 • tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek)
 • stolní tenis
 • fotbal
 • basketbal
 • šipky
Sportovní aktivity za poplatek
 • fitness
 • masáže
 • sauna
 • vířivka
 • vodní sporty na pláži
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • All Inclusive: 24 hodin, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel One Resort El Mansour

To mě zajímá Region: Mahdia
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 13 990 Kč


One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour
Vybavení

Prostorná recepce, směnárna, hlavní restaurace, 2 restaurace à la carte, konferenční místnost, bar, obchod se suvenýry. Venku dva bazény, bar u bazénu a venkovní restaurace. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytovaní

Dvoulůžkový pokoj (DRST0): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, minibar (v den příjezdu voda a nealkoholické nápoje, doplnění za poplatek), balkon nebo terasa.

Rodinný pokoj (FRST0): viz DRST0, oddělené ložnice

Rodinný pokoj superior (FRSTS): viz FR, prostornější

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.onehotelsandresorts.com.tn/
Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiální kategorie: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRST0): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý

Rodinný pokoj (FRST0): 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě

Rodinný pokoj superior (FRSTS): 4 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí / 3 dospělé + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 3 děti / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě

Dítě do 12ti let.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel El Mouradi Hammamet

To mě zajímá Region: Hammamet-Yasmine
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 890 Kč


El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet
Vybavení

Hotel postavený v klasické architektuře , recepce, směnárna, restaurace, bar a maurská kavárna s TV/sat. Venku bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu.

Ubytovaní
 • Dvoulůžkový pokoj (DRST0): koupelna/WC, centrálně řízená klimatizace, telefon, TV/sat., trezor za poplatek a balkon nebo terasa.
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DRSV0): viz DRST0, výhled na moře
 • Junior Suite (JSST0): viz DRST0, prostornější
Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Brouzdaliště, mini klub (7-14), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.elmouradi.com
Wellness
 • malé hotelové wellness centrum
 • Za poplatek: sauna, jacuzzi, hammam a masáže.
Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj, s výhledem na moře (DRST0, DRSV0): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Junior Suite (JSST0): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě/ 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý

Dítě do 12 letᐁ Více informací ᐁ

Hotel Palmyra Club Nabeul

To mě zajímá Region: Nabeul
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 590 Kč


Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul
Informace o hotelu

Menší, jednodušší hotelový komplex se nachází přímo na pláži přímořského letoviska Nabeul. Jedná se o hotel klubového typu, který nabízí spoustu sportovních aktivit. Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Poloha hotelu
 • pláže: u pláže
 • letiště: 125 km Monastir
 • centra: 2 km ( Nabeulu)
 • nákupních možností: 1000 m
Vybavení pokoje
 • klimatizace (hlavní sezóna)
 • TV
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, WC)
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Jednolůžkový pokoj
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • bar
 • bar u bazénu
 • obchod se suvenýry
 • bazén (lehátka, slunečníky zdarma)
 • dětský bazén
 • dětské hřiště
 • diskotéka
 • Wi-Fi na recepci (zdarma)
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá s pozvolným vstupem
Sportovní aktivity zdarma
 • animační programy
 • večerní programy
 • tenis
 • plážový volejbal
 • basketbal
 • minigolf
 • lukostřelba
 • stolní tenis
 • pétanque
 • aerobic
 • vodní gymnastika
 • dětská diskotéka
Sportovní aktivity za poplatek
 • vodní sporty na pláži
 • masáže
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • All Inclusive: 10:00 - 23:00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sentido Phenicia

To mě zajímá Region: Hammamet
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 16 890 Kč


Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia
Cena obsahuje
 • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena neobsahuje
 • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta, pobytovou taxu.
Poznámka

Při vstupu Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace.
COVID - 19 aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV - www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/tunisko/cestovani/index.html

Sentido Phenicia

Phenicia hotel je jedinečný svou polohou mezi krásnou písečnou pláží a z druhé strany 11 hektarovou zahradou plnou palem a olivovníků. Hotel nabízí nespočet sportovních aktivit a pyšní se 7 tenisovými kurty, proto hotel doporučujeme pro sportovní nadšence. Pro ty, kteří si raději užijí dovolenou plnou skvělého gurmánského jídla, hotel nabízí širokou škálu restaurací. Překrásné město Hammamet je pouhých 5 kilometrů od hotelu a letiště Monastir je vzdáleno 100 kilometrů.

PLÁŽ

Široká písčitá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit. Bar na pláži k dispozici.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností až dvou přistýlek je vybaven centrální klimatizací (v hlavní sezoně), telefonem, SAT / TV, trezorem (za poplatek), ledničkou, koupelnou s vanou či sprchou, WC, fénem, balkonem. Za příplatek možnost standardního pokoje s výhledem na moře, propojených pokojů.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, během dne lehký snack, káva a zákusky, lehký noční snack, a la carte restaurace (rezervace nutná, 1x za pobyt), alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby od 08:00 - 02:00 hodin, dle otevíracích časů barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace, lobby bar, plážový bar, bar u bazénu, snack bar, maurská kavárna, menší obchodní arkáda, konferenční místnost, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén - propojený s venkovním relaxačním bazénem, wellness centrum.AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, fitness, volejbal, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek), šipky. Za poplatek kulečník, jízda na koni, masáže, parní lázeň, golfové hřiště, vodní sporty na pláži.

Destinace

Hammamet je město a turistické letovisko v severním Tunisku, asi 60 km jihovýchodně od Tunisu a 60 km severně od Sousy, u stejnojmenného zálivu a na poloostrově Cap Bon. V roce 2004 zde žilo přes 63 000 obyvatel. Se svými dlouhými písčitými plážemi je jedním z prvních a dnes nejnavštěvovanějším turistickým místem v zemi. Díky turistům vzroste každé léto počet obyvatel na čtyřnásobek.

Staré město (medína) o rozloze asi 200×200 m je na malém poloostrově a dosud je celá obehnána hradbami. Pevnost (kasba) se nachází v jejím západní rohu. Uvnitř starého města je Velká mešita z 15. století. Mezi hlavní branou a pevností je mešita Sidi-Gailani z roku 1798. Ve městě je velký muslimský a také malý křesťanský hřbitov. Je zde pohřben i italský politik Bettino Craxi, který byl v letech 1983-1987 premiérem a po korupčních skandálech utekl v roce 1994 do Tuniska pod ochranu prezidenta Ben Alího.

Centrem nového města severně od medíny je Náměstí Mučedníků a s pomníkem ve tvaru Eiffelovy věže. Z náměstí vybíhají dvě hlavní ulice - Avenue Habib Bourguiba a Avenue de la République. Turistické zóny jsou dvě. Menší a starší je severně od města, jižně podél pobřeží se pak 20 km táhne letovisko Yasmine Hammamet. Severozápadně od města je několik kopců s výhledem na město, nejvyšší má téměř 250 m. Ve vile rumunského milionáře George Sebastiana, asi 3 km od centra města, je kulturní centrum, kde se od roku 1964 vždy v červenci a srpnu pořádá Mezinárodní Hammámetský festival hudby a umění (Festival international d'Hammamet). Hlavní část festivalu probíhá v amfiteátru pro 1000 lidí s výhledem na město a Hammámetský záliv. (George Sebastian se sem uchýlil v roce 1929 po krachu na newyorské burze. V Sebastianově vile si v roce 1943 zřídil své sídlo německý maršál Erwin Rommel. Roku 1962 Sebastian vilu prodal tuniskému státu.)ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Soleil Bella Vista

To mě zajímá Region: Monastir
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 11 490 Kč


Hotel Soleil Bella Vista Hotel Soleil Bella Vista Hotel Soleil Bella Vista Hotel Soleil Bella Vista Hotel Soleil Bella Vista Hotel Soleil Bella Vista Hotel Soleil Bella Vista Hotel Soleil Bella Vista Hotel Soleil Bella Vista
Cena obsahuje
 • Konečná cena zahrnuje: letištní a bezpečnostní taxa, palivový poplatek a emisní příplatek, letenka tam i zpět, transfer do/z hotelu, ubytování s příslušným stravováním,
 • služby delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena neobsahuje
 • Cestovní pojištění a povinnou turistickou taxu.
Poznámka

COVID 19

Vzhledem k neustále se měnící situaci doporučujeme sledovat stránky MZV, případně se informujte u nás v CK.

www.mzv.cz/tunis/cz/doporuceni_pro_cesty/aktualni_informace_o_cestovani_...

Le Soleil Bella Vista

Le Soleil Bella Vista****

Naše hodnocení: 4*

Rozlehlý hotelový komplex leží přímo u dlouhé písčité pláže v oblasti Monastir - Skanes, v těsné blízkosti letiště. Provoz letiště však žádným způsobem nenarušuje příjemný pobyt klientů v tomto hotelu. Nabízí výborné služby, bohatý program alli nclusive a velmi dobré zábavní a sportovní vyžití.

Poloha

 • 200 m od letiště v Monastiru
 • 5 km od centra Monastiru
 • 13 km od centra Sousse
 • 62 km od letiště Enfidha
 • 154 km od letiště v Tunisu

Vybavení

 • vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem
 • hlavní restaurace, restaurace "à la carte"
 • lobby bar, snack bar u bazénu, snack bar na pláži, piano bar, maurská kavárna
 • obchod se suvenýry
 • Wi-Fi připojení na recepci zdarma

Sport a zábava

 • velký venkovní bazén, menší bazén s tobogánem, krytý bazén
 • lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláži zdarma
 • vodní a plážové sporty, tenis, volejbal, stolní tenis, minigolf, pétanque, lukostřelba, šipky
 • tělocvična, aerobic, masáže, sauna, turecká lázeň, kadeřnictví
 • během dne animační programy, diskotéka

Ubytování

 • standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek
 • klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV/SAT.
 • minilednička denně doplňována láhví vody
 • bezpečnostní schránka za poplatek
 • většina pokojů s balkónem nebo terasou

Pláž

 • dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
 • snack bar na pláži

Pro děti

 • dětský bazén, dětské hřiště se spoustou atrakcí
 • klub pro děti od 4 do 12 let, hlídání dětí od 3 let za poplatek

Stravování

 • all inclusive

all inclusive zahrnuje:

 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
 • rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 24:00 hodin denně - nápoje se podávají v některém z barů dle otevírací doby stanovené hotelem
 • lehké občerstvení během dne
 • noční občerstvení v hlavní restauraci
 • jednou za pobyt servírovaná večeře v restauraci "á la carte" s rybími nebo italskými specialitami (nutná rezervace předem)
 • otevírací doba restaurací a barů se může v průběhu sezóny měnit

Možnosti obsazení: 1+0, 2+0, 2+1, 2+2, 3+0, 3+1

Destinace

Pobřežní město v oblasti Sahel s 50 000 obyvateli je neoddělitelně spjato se jménem bývalého tuniského prezidenta Habiba Bourguiby, který se zde v r.1903 narodil a díky němuž se Monastiru dostalo nebývalého výsadního postavení. Zahrnuje v sobě směs tradice a historie s moderní architekturou, což je tak typické právě pro Tunisko. Ačkoliv je pro místní obyvatelé nezanedbatelným zdrojem příjmu těžba mořské soli, pěstování oliv a dalších druhů ovoce, největším přínosem je turistický ruch, kterému se podřizuje život místních obyvatel.

Dnešní Monastir je však především turistické centrum vybavené vším, co turista potřebuje. Vyrostlo zde mnoho hotelů i hotýlků běžných cenových kategorií, můžeme si zde však dopřát i pobyt ve špičkových hotelích nebo návštěvu kongresového paláce. Monastir je univerzitní město a má jedno z mezinárodních letišť, takže turisté, kteří chtějí v této oblasti prožít svoji dovolenou, mají veškeré dopravní pohodlí při ruce. Milovníci golfu ocení dvě osmnáctijamková hřiště. Monastir je jedno z nejpůvabnějších měst Tuniska.

Monastir, stejně jako Sousse, má velmi bohatou historii. Ve starověku za Římanů se nazýval Ruspina (což punsky znamenalo Poloostrov). Městečko, jehož základy sahají až do punských dob používal Julius Caesar jako opěrný bod při svém africkém tažení. Už tehdy je chránily trojité hradby. Caesar tu zřídil po návratu z Egypta svůj první tábor a odtud svedl první bitvu proti Pompejovcům, svým zapřísáhlým nepřátelům, až nad nimi konečně zvítězil v r.46 př.n.l. v bitvě u Thapsusu (dnešní Mahdii ležící 30km jižněji). Byzantinci zde v 6.st. založili křesťanský klášter, monastér, od něhož město pravděpodobně odvozuje svůj současný název.

Město se dále rozvíjí až v 8. století za vlády Arabů, kdy zde byl vybudován Ribát, stavba ne nepodobná klášterům rytířských řádů. Díky němu se z Monastiru stalo jedno z nejvýznamnějších náboženských středisek země. Mohutný komplex budov sloužil jednak jako vhodné místo k meditacím a jednak jako velmi spolehlivý opěrný bod v dobách válečných.

Období největšího rozkvětu přichází v 11. století, kdy dynastie Fátimovců stěhuje hlavní město z Kairouánu do nedaleké Mahdie. V této době je Monastir uctíván jako posvátné město a proudí sem zástupy věřících.V 16.st. bylo město napadeno Španěly a část ribátu byla rozbořena. Po vyhlášení francouzského protektorátu se význam Monastiru ještě zvětšil, neboť byl sídlem velitelství hlavní francouzské posádky pro jihovýchodní Tunisko a sídlem prefektury, podléhající přímo tuniskému bejovi. Díky zdejšímu přístavu zde kvetl námořní obchod, hlavně s olivovým olejem.

Procházky městem samozřejmě začínají v Ribatu. Tento nádherný komplex byl podle většiny historiků postaven jako čtvercová tvrz v r. 796 a je bezpochyby nejstarším v Africe a nejvýznamnější dochovanou stavbou islámského raného středověku Velkého Maghrebu.Během následujících staletí byl mnohokrát přestavován a rozšiřován. Dnešní vchod do ribátu se nachází v jeho západním křídle a ústí na nádvoří , kde se každoročně v červenci a v srpnu konají představení v rámci monastirského festivalu. Nad jižním křídlem ribátu se tyčí strážní věž zvaná nador, na jejíž vrchol vede spirálovité schodiště a je odtud nádherný výhled do okolí. V prvním i druhém poschodí se nachází modlitebny a malé cely, ve kterých zdejší učení mniši-válečníci rozjímali a věnovali se studiu. Zemřít v boji za islámskou víru považovali bojovní mniši za čestnou povinnost a odměnou jim za to byl přímý vstup do ráje. V Monastiru dosáhl blaženost podle staré legendy každý, kdo žil 3 dny ve službách ribátu. Není proto divu, že se pevnost stala jednou z nejvýznamnějších svatyní. Kdo ji nemohl střežit nebo v ní bojovat, dal se přinejmenším pohřbít u jejích zdí. Tím se vysvětlují obrovské rozměry hřbitova nacházejícího se naproti ribátu. Kdysi nechtěl ribát nikomu otevřít své brány, dnes je otevírá tisícům návštěvníků města.

Najdeme zde i muzeum- Muzeum islámského umění (nazývané muzeum Ali Bourguiba) v někdejší modlitebně kláštera.Vystavené sbírky ilustrují civilizaci a umění arabských muslimů v dobách raného islámu. Návštěvník zde může obdivovat staré rukopisy, arabský astrolab vyrobený v r.927 v Cordóbě , zbytky dřevěné vyřezávané kazatelny z 9.st. z Velké mešity v Kairouanu, koptské látky ze 4. až 8.st. z Egypta, překrásné filigránské skleněné předměty z období Fátimovců apod. Ve spodní části ribátu jsou ateliéry společnosti International Monastir Films, v nichž byly natočeny některé epizody z filmů Ježíš z Nazaretu a Hledání ztracené archy.

Pokud navštívíte Monastirský ribát a netrpíte závratí, nezapomeňte se podívat z hradeb směrem k moři, je to skutečně pěkný zážitek.

Pochází z 9.století. Jako jedna z mála starobylých památek byla uchráněna před rozsáhlou rekonstrukcí Monastiru v době jeho rozsáhlé přeměny v reprezentativní rodiště prezidenta. Mešitu najdete hned vedle Monastirského ribátu. Jedná se o skromnou aghlabovskou stavbu lemovanou arkádami tvořenými lomenými oblouky a sloupy, které byly zhotoveny z kamene pocházejícího z římských ruin. V blízkosti Velké mešity se nachází starý hřbitov se starými krásně zdobenými hroby.

Velká Mešita v Monastiru. Zde se můžeme procházet typickými orientálními uličkami plnými obchodníků, pracujících přímo na ulici a cítíme se jako na bazaru v pohádce z Tisíc a jedné noci. Monumentálnost starých městských hradeb je zvýrazněna čtvercovými strážními věžemi. Staré město, medina, si dodnes si dochovalo svůj původní starobylý ráz. Hradby na západní straně starého města (mediny) zůstaly do dnešních dnů téměř nepoškozené. V hradbách je několik krásných starých bran, např. Bab Tunis z konce 18. století v severozápadní části či hlavní jižní brána Báb Brikša ze 17. století.

Bourguibova Mešita byla postavena v letech 1963-1966 v rue de l´Independance podle vzoru mešity Hammudy Paši v hlavním městě Tunisu. Svým 41metrů vysokým osmistěnným minaretem vévodí celému městu a okolí. Její stavitel se inspiroval mešitou Hammouda Pachi, postavenou v 17.st. v Tunisu. Obrovská modlitebna může pojmout až 1000 osob a její klenby podepírá 86 sloupů z růžového mramoru. V téže ulici,na opačné straně, je Muzeum tradičních krojů. Bohatá sbírka obsahuje hlavně ženské tradiční oděvy, které svědčí o eleganci, bohatství a rozmanitosti šatníku zdejších dam v minulých stoletích.

Mauzoleum Habiba Bourguiby bylo postaveno v r.1963 a zvětšeno v letech 1978 a 1980. Budova má čtvercový tvar s pozlacenou kopulí. Tuto stavbu si Bourguiba určil jako budoucí místo posledního odpočinku a po své smrti v r.2000 tu byl pochován. Vstup do mauzolea je velkolepý. Již samotná chůze po dlouhém dlážděném chodníku, po kterém přijdete až k mramorovému nádvoří, nabízí návštěvníkovi jedinečný pohled na tuto památku. Vstup do mauzolea s pozlacenou kopulí a dvojicí minaretů je zdarma, ale pouze po několik hodin denně. Pokud chcete mauzoleum navštívit, musíte mít zakrytá ramena a kolena. Zajímavostí je velký lustr v hlavní kopuli, jelikož pochází z rukou českých sklářů. Po obou stranách jsou další dvě budovy s menšími zelenými kopulemi. V nich jsou pochováni Bourguibovi rodiče a jeho první manželka. Kromě toho je možno shlédnout i malou expozici předmětů patřících Bourguibově rodině.

Po cestě k mauzoleu se přechází přes velkou esplanádu, po jejíž pravé straně je hřbitov a koubba Sidi el-Mezri, světce z 12.st., po němž je hřbitov pojmenován(koubba=kaplička).

Před mauzoleem se nachází osmiboká stavba, tzv. Hrob neznámého vojína, který je symbolickým hrobem všech tuniských vojáků, kteří bojovali za nezávislost Tuniska.

Ve zdejším přístavu může kotvit až 400 malých lodí.

Z města také jezdí pravidelné autobusové linky do nedalekého města Sousse. Dále lze využít levné taxi , louages nebo vlak tzv.metro.
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Meridiana Djerba

To mě zajímá Region: Midoun
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 12 990 Kč


Meridiana Djerba Meridiana Djerba Meridiana Djerba Meridiana Djerba Meridiana Djerba Meridiana Djerba Meridiana Djerba Meridiana Djerba Meridiana Djerba

Extra sdělení 1
FIRST MINUTE LÉTO 2021

Rozhodněte se včas a získejte:

 • Dítě do 12 let zdarma + Slevy na dospělé od 10%
 • nebo Slevy na dospělé od 21%
 • Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Poloha
- Město Houmt Souk cca 22 km - Městečko Midoun cca 6 km - Obchůdky, restaurace cca 500 m - Letiště Djerba cca 32 km

Pláž
- Pláž přímo u hotelu - Pozvolný vstup - Bar (1. 6.-31. 10.), plážová restaurace (1.6.-31. 10.) - Sprchy a WC - Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za poplatek cca 2 TND/den a na vratnou zálohu

Popis
- Recepce, směnárna - Několik restaurací a barů, kavárna - Nákupní galerie - Diskotéka - Wellness, kadeřnictví - Vnitřní bazén zdarma - Bazény pro dospělé a děti - 3 skluzavky (pro dospělé a děti od 5 let) - Lehátka a slunečníky zdarma - Oficiální kategorie hotelu je 4*

Internet
- Wi-Fi na recepci a na některých pokojích zdarma

Ubytování
- Standardní pokoj - Klimatizace zdarma (15. 6.-15. 9.) - Koupelna se sprchou či vanou, WC, vysoušeč vlasů - Telefon, SAT-TV - Minilednička zdarma - Bezpečnostní schránka za poplatek cca 3 TND/den - Děts. postýlka na vyžádání zdarma - Balkon nebo terasa - Standardní pokoj s výhledem na moře - Rodinný pokoj - Stejně vybavený jako standardní pokoj - 2 oddělené ložnice a koupelna

Sport a zábava
- Zdarma: animační programy, miniklub, dětské hřiště, basketbal, volejbal, šipky, fotbal, minigolf, stolní tenis, tenis bez osvětlení, fitness - Za poplatek: masáže, wellness, vodní lyžování a další sporty na pláži, golf - Djerba Golf Club cca 4 km

Stravování
- All Inclusive: brzká snídaně, snídaně formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední snack a káva, 1x za pobyt možnost povečeřet v tematické à la carte restauraci (nutná rezervace), neomezené množství místních alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (9.00-24.00) - Vbaru na pláži nealko nápoje a pivo

Proč právě sem
- Přátelská atmosféra - Skluzavky - Krásná pláž

Poznámky
- DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. - UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz. - Vzhledem k aktuální situaci momentálně nemohou být v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Nyní bohužel nejsme schopni odhadnout, jakým směrem se bude situace vyvíjet, a kdy nám veškerá bezpečnostní a hygienická opatření umožní Blue Cluby a Croco Cluby opět otevřít. Situaci pravidelně pečlivě monitorujeme a děláme maximum pro to, aby se nám podařilo pro vás tyto oblíbené programy co nejdříve znovu otevřít. Děkujeme za vaši přízeň.

Poznámky
 • DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE.
 • UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.
 • Vzhledem k aktuální situaci momentálně nemohou být v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Nyní bohužel nejsme schopni odhadnout, jakým směrem se bude situace vyvíjet, a kdy nám veškerá bezpečnostní a hygienická opatření umožní Blue Cluby a Croco Cluby opět otevřít. Situaci pravidelně pečlivě monitorujeme a děláme maximum pro to, aby se nám podařilo pro vás tyto oblíbené programy co nejdříve znovu otevřít. Děkujeme za vaši přízeň.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Riviera

To mě zajímá Region: Port el Kantaoui
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 12 790 Kč


Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera
Informace o hotelu

Oblíbený hotelový komplex se nachází v blízkosti 36 jamkového golfového hřiště a centra Port El Kantaoui, ve kterém se nachází přístav jachet, zábavný park, obchody a restaurace. Díky výborné poloze a poskytovaným službám je hotel vhodný i pro náročnější klientelu.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Poloha hotelu
 • pláže: 300 m
 • letiště: 30 km (Monastir)
 • centra: 1.5 km (Port El Kantaoui )
 • nákupních možností: 1500 m
Vybavení pokoje

Standardní pokoj

 • klimatizace (hlavní sezona)
 • telefon
 • TV se satelitním příjmem
 • lednička (zdarma)
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • trezor na pokoji (za poplatek)
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Jednolůžkový pokoj
 • Pokoj s výhledem na moře
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • restaurace s obsluhou
 • několik barů
 • snack bar
 • maurská kavárna
 • Wi-Fi na recepci(zdarma)
 • bazén s tobogány
 • dětský bazén
 • krytý bazén
 • miniklub
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá
 • lehátka a slunečníky zdarma
 • plážové osušky za kauci
 • plážový bar
Sportovní aktivity zdarma
 • animační programy
 • večerní programy
 • stolní tenis
 • šipky
 • minigolf
 • fitness
 • plážový volejbal, tenisový kurt
Sportovní aktivity za poplatek
 • kulečník
 • sauna
 • masáže
 • wellness centrum
 • hammam
 • salon krásy
 • golf (300 m od hotelu)
 • vodní sporty na pláži
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • All Inclusive:
 • 10.00-23.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Upozornění: lze čerpat v místech a časech určených hotelem


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Djerba Golf Resort & Spa

To mě zajímá Region: Djerba
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 12 190 Kč


Djerba Golf Resort & Spa Djerba Golf Resort & Spa Djerba Golf Resort & Spa Djerba Golf Resort & Spa Djerba Golf Resort & Spa Djerba Golf Resort & Spa Djerba Golf Resort & Spa Djerba Golf Resort & Spa Djerba Golf Resort & Spa

Extra sdělení 1
FIRST MINUTE LÉTO 2021

Rozhodněte se včas a získejte:

 • Dítě do 12 let zdarma + Slevy na dospělé od 10%
 • nebo Slevy na dospělé od 21%
 • Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Poloha
- Golfové hřiště Djerba Golf Club přímo u hotelu - Nákupní možnosti, kavárny a restaurace cca 2 km - Městečko Midoun cca 10 km - Letiště Djerba cca 35 km

Pláž
- Široká pláž s jemným pískem - Pozvolný vstup do moře - Bar, sprchy a WC - Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na vratnou zálohu cca 10 EUR

Popis
- Recepce, směnárna - 4 restaurace, 4 bary, kavárna - Minimarket, obchůdky - Diskotéka, wellness, fitness - Konferenční místnost - Vnitřní bazén zdarma - Venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén - Lehátka a slunečníky zdarma - Oficiální kategorie hotelu je 4*

Internet
- Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu a na pláži zdarma

Ubytování
- Standardní pokoj Premium s výhledem do zahrady - Klimatizace zdarma (16. 6.-30. 9.) - Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů - Telefon, SAT-TV - Minilednička zdarma - Bezpečnostní schránka zdarma - Dětská postýlka na vyžádání zdarma - Balkon - Standardní pokoj Premium s bočním výhledem na moře - Rodinný pokoj Superior - Je stejně vybavený jako standardní pokoj Premium - 2 ložnice, 1 koupelna

Sport a zábava
- Zdarma: animační programy, miniklub, dětské hřiště, plážový volejbal, šipky, fitness centrum, fotbal, stolní tenis, tenis bez osvětlení - Za poplatek: golf na hřišti Djerba Golf Club, masáže, sauna, služby wellness centra, jízda na koni, vodní sporty

Stravování
- All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snack během dne, možnost využít 1x návštěvu à la carte restaurace (nutná rezervace), neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby

WWW stránky hotelu
www.djerbagolfresort.tn

Proč právě sem
- Krásná pláž - Golf - Zábava pro celou rodinu

Poznámky
- DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. Wifi na pláži mimo provoz. - UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.

Poznámky
 • DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. Wifi na pláži mimo provoz.
 • UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel PrimaSol El Mehdi

To mě zajímá Region: Mahdia
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 11 690 Kč


PrimaSol El Mehdi PrimaSol El Mehdi PrimaSol El Mehdi PrimaSol El Mehdi PrimaSol El Mehdi PrimaSol El Mehdi PrimaSol El Mehdi PrimaSol El Mehdi PrimaSol El Mehdi

Extra sdělení 1
FIRST MINUTE LÉTO 2021

Rozhodněte se včas a získejte:

 • Dítě do 12 let zdarma + Slevy na dospělé od 10%
 • nebo Slevy na dospělé od 21%
 • Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Poloha
- Město Mahdia cca 2 km - Nejbližší nákupní možnosti v blízkosti hotelu - Restaurace a kavárny cca 100 m - Letiště Enfidha cca 125 km

Pláž
- Pláž s jemným pískem přímo u hotelu - Pozvolný vstup do moře - Bar, sprchy a WC - Lehátka a slunečníky zdarma - Plážové osušky za poplatek cca 0,5 TND/den a zároveň na vratnou zálohu cca 10 EUR

Popis
- Recepce - 5 restaurací, 4 bary, kavárna - Nákupní galerie, minimarket - Diskotéka, konferenční místnost - Fitness, wellness, kadeřnictví - Vnitřní bazén zdarma - Několik venkovních bazénů pro dospělé, dětský bazén - 3 skluzavky zdarma (pro dospělé a děti od 5 let) - Lehátka a slunečníky zdarma

Internet
- Wi-Fi na recepci a v lobby zdarma

Ubytování
- Standardní pokoj - Klimatizace zdarma (15. 6.-15. 9.) - Koupelna se sprchou nebo vanou, WC - Telefon, SAT-TV - Bezpečnostní schránka za poplatek a na vratnou zálohu cca 40 USD - Minibar zdarma - Dětská postýlka na vyžádání zdarma - Balkon nebo terasa - Standardní pokoj s výhledem na moře - Rodinný pokoj - Stejně vybavený jako standardní, ale je až pro 4 osoby

Sport a zábava
- Zdarma: večerní programy, dětské animační programy, miniklub, dětské hřiště, basketbal, plážový volejbal, fotbal, minigolf, stolní tenis, tenis bez osvětlení, vířivka - Za poplatek: wellness, sauna, masáže, fitness centrum, tenis s osvětlením, vodní sporty

Stravování
- 24 hodin All Inclusive: snídaně formou bufetu, pozdní lehká snídaně, oběd a večeře formou bufetu, noční snack, místní vybrané alko a nealko nápoje v barech a restauracích dle jejich otevírací doby

Proč právě sem
- Skluzavky - Krásná pláž - Zábava pro všechny

Poznámky
- DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. - UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/ osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz. - Vzhledem k aktuální situaci momentálně nemohou být v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Nyní bohužel nejsme schopni odhadnout, jakým směrem se bude situace vyvíjet, a kdy nám veškerá bezpečnostní a hygienická opatření umožní Blue Cluby a Croco Cluby opět otevřít. Situaci pravidelně pečlivě monitorujeme a děláme maximum pro to, aby se nám podařilo pro vás tyto oblíbené programy co nejdříve znovu otevřít. Děkujeme za vaši přízeň.

Poznámky
 • DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE.
 • UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/ osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.
 • Vzhledem k aktuální situaci momentálně nemohou být v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Nyní bohužel nejsme schopni odhadnout, jakým směrem se bude situace vyvíjet, a kdy nám veškerá bezpečnostní a hygienická opatření umožní Blue Cluby a Croco Cluby opět otevřít. Situaci pravidelně pečlivě monitorujeme a děláme maximum pro to, aby se nám podařilo pro vás tyto oblíbené programy co nejdříve znovu otevřít. Děkujeme za vaši přízeň.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Golf Residence

To mě zajímá Region: Port el Kantaoui
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 11 290 Kč


Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence
Informace o hotelu

Příjemný hotelový komplex nacházejí se 400 metrů od nádherného jachtového přístavu Port El Kantaoui. V blízkosti hotelu je golfové hřiště a rovněž aquapark. Hotel doporučujeme pro nenáročnou klientelu.Na písčitou pláž vás od hotelu zdarma doveze bryčka.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Poloha hotelu
 • pláže: 600 m
 • letiště: 25 km (Monastir)
 • centra: 7 km (Sousse )
 • nákupních možností: 400 m
Vybavení pokoje

Standardní pokoj

 • individuálně ovladatelná klimatizace (hlavní sezona)
 • telefon
 • TV se satelitním příjmem
 • minibar
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, WC)
 • trezor na recepci (za poplatek)
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Jednolůžkový pokoj
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • snack bar
 • lobby bar
 • americký bar
 • bar u bazénu
 • pizzerie
 • maurská kavárna
 • obchod se suvenýry
 • bazén, (lehátka, slunečníky a matrace za poplatek)
 • dětský bazén
 • miniklub
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá
 • lehátka, slunečníky a matrace za poplatek
 • plážový bar (za poplatek)
Sportovní aktivity zdarma
 • nepravidelné večerní programy
 • animační programy
 • stolní tenis
Sportovní aktivity za poplatek
 • turecké lázně
 • sauna
 • jacuzzi
 • masáže
 • kadeřnictví
 • kulečník
 • golf v blízkosti hotelu (500m)
 • wellness
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Djerba Beach

To mě zajímá Region: Djerba
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 16 390 Kč


Djerba Beach Djerba Beach Djerba Beach Djerba Beach Djerba Beach Djerba Beach Djerba Beach Djerba Beach Djerba Beach
Vybavení

246 pokojů v hlavní a vedlejší budově (2 patra), vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace à la carte, lobby bar, snack bar, maurská kavárna, obchůdky se suvenýry, konferenční místnost, kadeřnictví, bankomat, krytý bazén. V zahradě bazén, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami oproti kauci, bar u bazénu.

Ubytovaní

Dvoulůžkový pokoj (DRST0): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (15. 6. - 15. 9.), TV/sat., telefon, minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj strana k moři (DRSS0): viz DRST0, boční výhled na moře.

Rodinný pokoj s výhledem do zahrady (FRGV0): viz DRST0, oddělená obývací část

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

2 oddělená brouzdaliště, miniklub (4-12 let), dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Zajímavosti

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Odkaz
Http://www.sentidohotels.com
Handicap
Na vyžádání pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu hotelu.
Internet

Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích

Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj strana k moři (DRST,0 DRSS0): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Rodinný pokoj s výhledem do zahrady (FRGV0): 2 dospělí + 2 děti
 • Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Eden Star

To mě zajímá Region: Zarzis
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 13 280 Kč


Eden Star Eden Star Eden Star Eden Star Eden Star Eden Star Eden Star Eden Star Eden Star
Vybavení

256 pokojů (3 patra, výtah), vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV/sat., bar, hlavní restaurace, 3 restaurace à la carte, maurská kavárna, obchůdek se suvenýry. V zahradě 2 bazény a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, snack bar u bazénu.

Ubytovaní
 • Dvoulůžkový pokoj (DRST0): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (v hlavní sezoně), TV/sat., telefon, trezor za poplatek, minilednička za poplatek, balkon nebo terasa.
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DRSV0): viz DRST0, výhled na moře.
 • Dvoulůžkový pokoj superior (DRSTS): viz DRST0, po renovaci
Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Oddělené brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4-12 let). Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.eden-star-zarzis.com
Wellness
 • Hotelové thalassoterapeutické centrum na ploše 2 000 m2
 • Vstup od 15 let
 • Zdarma: krytý bazén
 • Za poplatek: sauna, hammam, různé druhy masáží a jiných léčebných, zkrášlujících a relaxačních procedur
Internet

Zdarma: WiFi v lobby.
Za poplatek: WiFi na pokoji.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Plážové bary, plážový servis a klimatizace na pokojích mimo sezónu nefungují.
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRST0): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře, superior (DRSV0,DRSTS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě
 • Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Seabel Alhambra Beach Golf & Spa

To mě zajímá Region: Port el Kantaoui
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 12 690 Kč


Seabel Alhambra Beach Golf & Spa Seabel Alhambra Beach Golf & Spa Seabel Alhambra Beach Golf & Spa Seabel Alhambra Beach Golf & Spa Seabel Alhambra Beach Golf & Spa Seabel Alhambra Beach Golf & Spa Seabel Alhambra Beach Golf & Spa Seabel Alhambra Beach Golf & Spa Seabel Alhambra Beach Golf & Spa

Extra sdělení 1
FIRST MINUTE LÉTO 2021

Rozhodněte se včas a získejte:

 • Až 2 děti zdarma + Slevy na dospělé od 10%
  (1. dítě do 12 let; 2. dítě do 12 let)
 • nebo Slevy na dospělé od 21%
 • Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Poloha
- Přístav Port El Kantaoui cca 1 km - Golfové hřiště Golf International El Kantaoui přímo u hotelu - Obchůdky a bary v blízkosti hotelu - Letiště Enfidha cca 34 km

Pláž
- Písčitá pláž přímo u hotelu - Pozvolný vstup do moře - Bar, sprchy a WC - Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na vratnou zálohu cca 10 TND

Popis
- Recepce, směnárna, - 3 restaurace, 3 bary, nákupní galerie - Wellness, kadeřnictví - Vnitřní bazén zdarma - 2 bazény pro dospělé (relaxační a hlavní) a pro děti - Lehátka a slunečníky zdarma

Internet
- Wi-Fi na recepci zdarma

Ubytování
- Standardní pokoj cca 34 m² - Je v samostatných dvoupatrových budovách v zahradě - Klimatizace zdarma (15. 6.-15. 9.) - Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů - Telefon, SAT-TV - Minibar za poplatek - Bezpečnostní schránka za poplatek cca 2 TND/den - Dětská postýlka na vyžádání zdarma - Balkon nebo terasa - Rodinný pokoj - Má oddělenou ložnici - Pokoj Superior cca 30-40 m² - Je v hlavní třípatrové budově, která má k dispozici výtah - Minilednička zdarma - Bezpečnostní schránka zdarma - Balkon

Sport a zábava
- Zdarma: animační programy, dětské hřiště, miniklub, basketbal, volejbal, fotbal, minigolf, stolní tenis, tenis bez osvětlení, windsurfing - Za poplatek: kulečník, elektronické hry, wellness, golf, vodní sporty

Stravování
- 24 hodin All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, místní vybrané alko a nealko nápoje v barech a restauracích dle jejich otevírací doby 24 hodin denně, možnost povečeřet 1x za týden v à la carte restauraci (nutná rezervace)

WWW stránky hotelu
www.seabelhotels.com

Proč právě sem
- Golf u hotelu - Komfortní hotel - Zábava pro každého

Poznámky
- DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. - UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.

Poznámky
 • DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE.
 • UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Checkin Bakour Beach

To mě zajímá Region: Djerba
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 12 490 Kč


Checkin Bakour Beach Checkin Bakour Beach Checkin Bakour Beach Checkin Bakour Beach Checkin Bakour Beach Checkin Bakour Beach Checkin Bakour Beach Checkin Bakour Beach Checkin Bakour Beach

Extra sdělení 1
FIRST MINUTE LÉTO 2021

Rozhodněte se včas a získejte:

 • Dítě do 14 let zdarma + Slevy na dospělé od 10%
 • nebo Slevy na dospělé od 21%
 • Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Poloha
- Městečko Midoun cca 4 km - Nejbližší nákupní možnosti cca 200 m, restaurace a kavárny cca 500 m - Letiště Djerba cca 25 km

Pláž
- Pláž s jemným pískem přímo u hotelu - Vstup do moře pozvolný - Bar, sprchy a WC (u bazénu) - Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na vratnou zálohu cca 10 EUR

Popis
- Recepce - 3 restaurace, 2 bary - Maurská kavárna - Společenská místnost - Nákupní galerie - Vnitřní bazén zdarma - Venkovní bazén pro dospělé a pro děti - Lehátka a slunečníky zdarma

Internet
- Wi-Fi připojení na recepci a na pokojích zdarma

Ubytování
- Standardní pokoj - Klimatizace zdarma (15. 6.-15. 9.) - Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů - Telefon, SAT-TV - Minibar zdarma - Bezpečnostní schránka za poplatek - Balkon nebo terasa - Dětská postýlka na vyžádání zdarma - Standardní pokoj pro 4 osoby - Má palandy

Sport a zábava
- Zdarma: animační programy pro děti i dospělé, dětské hřiště, miniklub, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, tenis během dne - Za poplatek: kulečník, elektronické hry, masáže, sauna, jízda na koni, tenis s osvětlením

Stravování
- All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední snack v baru u bazénu, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00-23.00)

WWW stránky hotelu
www.checkinhoteles.com

Proč právě sem
- Rodinná atmosféra - Bazén u pláže - Město Midoun na dosah

Poznámky
- DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE. - UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.

Poznámky
 • DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19): Animační programy - omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření - měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy - max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary - kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování - omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z à la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény - regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu; více informací ZDE.
 • UPOZORNĚNÍ: V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.


ᐁ Více informací ᐁ