Bezpečná dovolená v Tunisku 2022


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Tunisko


Hlavní město: Tunis
Měna: Tuniský Dinár (TND)
1 TND = 7.6921Kč
Tunisko na Wikipedii

Průměrné teploty v Tunisku:
Leden: 12 °C
Únor: 13 °C
Březen: 14 °C
Duben: 16 °C
Květen: 19 °C
Červen: 23 °C
Červenec: 27 °C
Srpen: 27 °C
Září: 25 °C
Říjen: 21 °C
Listopad: 16 °C
Prosinec: 13°C

Bezpečnost v Tunisku - na co si dát pozor

82.
nejbezpečnější země světa

Bohužel Tunisko určite nelze prohlásit za bezpečnou zemi pro dovolenou. Zvýšené riziko teroristického útoku se týká celého území Tuniska. Nebezpečí nelze vyloučit ani v turistických lokalitách.

Nárazově dochází k demonstracím a sociálním nepokojům ve všech částech země. Z bezpečnostních důvodů není doporučováno zdržovat se na jakýchkoli veřejných místech, kde potenciálně hrozí srocení většího množství lidí – toto zvýšené riziko se týká především pátečního odpoledne a podvečera, tj. po skončení pravidelné týdenní tzv. velké modlitby.

V oblastech při státní hranici s Alžírskem a Libyí existuje značné riziko únosů. Mimořádné opatrnosti by měly dbát osamělé ženy: neprocházet se samy odlehlými a málo frekventovanými místy, v noci se nepohybovat mimo rušné turistické zóny. V zájmu vlastní bezpečnosti by se měly snažit neupoutávat pozornost příliš odhalujícím oblečením a nenavazovat komunikaci s neznámými muži.Co se nesmí v Tunisku

V dovozu platí mnoho zákazů, nesmí se dovážet zbraně všech druhů (s vyjímkouloveckých) pornografii, omamné látky a zboží, které může ohrozit bezpečnost, zdraví a morálku veřejnosti. Bez speciální povolení také není dovoleno dovážet dalekohled a zařízení která umožnují přenos zvukového či obrazového signálu (neplatí pro mobilní telefony)

Mnoho zákazů platí také pro fotografování. Fotografovat se nesmí vládní, policejní a vojenské objekty, nádraží, letiště a obecně budovy , které jsou označené tuniskou vlajkou, dáel také uniformované osoby. Totéž platí i pro všechny židovské objekty. Zajímavý zákaz focení platí je zákaz fotit muslimy, kteří se modlí mimo mešitu. Vstup do mešit v době modliteb je nevěřícím zakázán.

Pozor si dejte na mravnostní policii. Ta může legitimovat smíšenou společnost lidí. V těchto případechzkoumá, zda-li jsou jsou páry manžely a případně zda-li jejich chování odpovídá tamnějším pravidlům muslimů.

Dle tuniské legislativy je trestněprávně postižitelné homosexuální jednání. Za dobrovolné sexuální jednání mezi osobami téhož pohlaví může být podle tuniského trestního zákoníku uložena peněžní pokuta a nepodmíněný trest odnětí svobody v trvání až tří let.Zajímavé lokality v Tunisku

Monastir, Hammamet, Sousse, Port el Kantaoui, Mahdia, Djerba a Zarzis, Hammamet-Yasmine, Djerba, Skanes, MidounBezpečné zájezdy v Tunisku


Hotel Hotel Joya Paradise & Spa

To mě zajímá Region: Djerba
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 11 390 Kč


Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa Hotel Joya Paradise & Spa
Poloha

V centru turistické zóny Sidi Mahrez v bezprostřední blízkosti barů a restaurací. Městečko Midoun cca 5 km, největší město ostrova Houmt Souk cca 15 km.

Vybavení

150 pokojů (2 patra), vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, restaurace à la carte, maurská kavárna, obchůdek se suvenýry, minimarket, bankomat, krytý bazén. V zahradě bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj (DRST0): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (v hlavní sezoně), TV/sat., telefon, minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

Zábava

Pravidelné denní i večerní animační a zábavné programy nebo show. Diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 500 m. Pravidelná hotelová doprava minivláčkem na pláž zdarma. Lehátka a slunečníky
zdarma. Bar na pláži (pouze v hlavní sezone).

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Pozdní snídaně
 • Lehký snack během dne
 • Odpolední káva, čaj a zákusky
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)
Pro děti

Integrované dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Za poplatek: internetový koutek.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRST0): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let
Doba transferu
30 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Iberostar Royal El Mansour

To mě zajímá Region: Mahdia
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 16 490 Kč


Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour Iberostar Royal El Mansour
Iberostar Selection Royal el Mansour

Luxusní resort mezinárodního řetězce Iberostar, obklopený rozkvetlou zahradou, leží přímo na krásné bílé pláži. Hotel je necelé 2 kilometry od centra Mahdie, což je velkou předností tohoto resortu. Díky nadstandardním službám a přátelské atmosféře uspokojí i náročné klienty. Letiště v Monastiru vzdáleno zhruba 50 kilometrů.

PLÁŽ

Bílá písčitá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností jedné přistýlky je vybaven centrální klimatizací (dle sezony), ledničkou, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje s výhledem na moře a superior, na vyžádání rodinné pokoje a suity.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE -
snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, během dne lehký snack, káva a zákusky, tématické večeře, a la carte restaurace (rezervace nutná), alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby od 10:00 - 24:00 hodin, dle otevíracích časů barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace,
2 a la carte restaurace (orientální, italská), lobby bar, snack bar, maurská kavárna, menší obchodní arkáda, konferenční místnost, 2 bazény z toho jeden relaxační, dětský bazén, vnitřní bazén, wellness, fitness, noční klub, WiFi v celém areálu zdarma.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), plážový volejbal, lukostřelba, šipky, stolní tenis, nemotorizované vodní sporty. Za poplatek masáže, sauna, kadeřnictví, thalasso therapy centrum, motorizované vodní sporty na pláži.

Destinace

Mahdia je cílem příjemné letecké dovolené. Nejbližší mezinárodní letiště je v Monastiru, takže na vás čeká transfer, během kterého ale uvidíte kousek severoafrické země. Přejezd z letiště trvá asi hodinu. Velkou výhodou celého tuniského pobřeží je horké počasí od června do začátku října. Málokdy prší a z hlediska počasí nic nekazí vaši dovolenou plnou vodních radovánek a slunění.

Do starého města vás přivede mohutná brána Skifa Kahla z 10. století. Zajímavá je pevnost Bordž El Kébir, která střežila mys a přilehlé pobřeží. Velká mešita pochází z roku 916, další mešita Mustafa Hamza z roku 1772 byla obnovena ve 20. století a je ukázkou osmanské architektury. Mezi pevností a mysem Africa je velký námořní hřbitov. V roce 1997 bylo v Mahdii otevřeno muzeum.

Tipy na výlety

Železniční doprava Métro du Sahel vás sveze do sousedního Monastiru nebo až do největšího města této části pobřeží Sousse. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Mahdia je nejlepší přímořský výchozí bod k výletům do El Jemu, kde se nachází impozantní koloseum. 120 kilometrů na jih potom leží druhé největší město Tuniska Sfax. Jádro města tvoří stará medína uvnitř hradeb. Do ní se vstupuje branou Bab Diwan se třemi oblouky ze 14. století. Zajímavá jsou minimálně dvě muzea.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Medina Solaria & Thalasso

To mě zajímá Region: Hammamet-Yasmine
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 14 890 Kč


Medina Solaria & Thalasso  Medina Solaria & Thalasso  Medina Solaria & Thalasso  Medina Solaria & Thalasso  Medina Solaria & Thalasso  Medina Solaria & Thalasso  Medina Solaria & Thalasso  Medina Solaria & Thalasso  Medina Solaria & Thalasso
Poloha
Příjemný čtyřpatrový hotel s velmi výhodnou polohou nedaleko nového centra Hammamet- Yasmine s jachetním přístavem a zároveň blízko dlouhé písčité pláže je vhodný především pro klienty, kteří chtějí spojit příjemný odpočinek u moře s návštěvou centra s jeho obchody a restauracemi.
Poloha:

1 km od centra Hammamet - Yasmine
10 km od centra Hammametu
40 km od letiště Enfidha
65 km od letiště v Tunisu
85 km od letiště v Monastiru
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, restaurace á la carte s italskou kuchyní
lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna
obchod se suvenýry
Wi-Fi připojení na recepci
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky
klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon
TV/SAT, minilednička za poplatek
bezpečnostní schránka za poplatek
balkón nebo terasa
Pláž
písčitá pláž se nachází 300 metrů od hotelu (přes místní komunikaci)
lehátka a slunečníky na pláži zdarma
Sport
velký venkovní bazén s jacuzzi
lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma
vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, boccia
fitness centrum, aerobik
thalassoterapie, masáže, sauna, léčebné procedury, hydroterapie
nedaleko od hotelu se nachází známá golfová hřiště Citrus a Yasmine
animační programy
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
10:00 - 11:00 pozdní snídaně
15:00 - 17:00 lehké občerstvení
10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
dětský bazén, hřiště
mini club pro děti od 4 do 12 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Iberostar Kuriat Palace

To mě zajímá Region: Monastir
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 20 290 Kč


Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace Iberostar Kuriat Palace
Iberostar Selection Kuriat Palace

Nově, citlivě zrekonstruovaný luxusní resort mezinárodního řetězce Iberostar vzdává hold místní tradiční architektuře. Díky vysokému standardu služeb a vybavení je příslibem krásná dovolená i pro náročné klienty. Nachází přímo na pěkné písčité pláži v oblasti Monastir, 9 kilometrů od centra města. Další výhodou je nedaleké 18 jamkové golfové hřiště a program Star Prestige (VIP program pouze pro dospělé). Vzdálenost od letiště Monastir 1 kilometr.

PLÁŽ

Pěkná písčitá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj basic je vybaven centrální klimatizací (dle sezony), minibarem (voda), koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Za příplatek:

Standardní pokoje s výhledem do zahrady a na moře s možností jedné přistýlky a s výhodnějším umístěním v porovnání s pokoji basic.

Prostornější rodinné pokoje se dvěma přistýlkami.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE -
snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, během dne lehký snack, káva a zákusky, tématické večeře, a la carte restaurace (rezervace nutná), alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby od 10:00 - 00:00 hodin, dle otevíracích časů barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace,
2 a la carte restaurace, lobby bar, snack bar, maurská kavárna, menší obchodní arkáda, konferenční místnost, bazén, tobogány, dětský bazén, vnitřní bazén, wellness, fitness, noční klub, WiFi v celém areálu zdarma.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, fitness, volejbal, stolní tenis, tenis, šipky, sauna, boccia, lukostřelba. Za poplatek masáže, parní lázeň, golfové hřiště, vodní sporty na pláži.

Destinace

Stále větší popularitě se těší středně velké letovisko Monastir. Nachází se ve středním Tunisku a disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Hotely jsou rozesety po krásných plážích kolem starého města a v této oblasti je kvalitně rozvinutá doprava, včetně vlakového spojení. Větší a rušnější letovisko Sousse je vzdáleno jen 21 kilometrů a je vhodné k výletu. Hlavní památkou starého města je klášter Ribat.

Největší památkou starého města je Ribat, opevněný klášter již z konce 8. století vystavený na obranu proti Křižákům. Hned vedle stojí Velká mešita, která dostává svému jménu jenom významem, neboť vedle Ribatu je malinká. Monastir je rodištěm prvního tuniského prezidenta Habíba Burgiby. Přímo v Monastiru stojí jeho mauzoleum. Zemřel v roce 2000 ve věku 96 let.

Tipy na výlety

Zmiňovali jsme železniční dopravu Métro du Sahel, kterou lze cestovat z Mahdie přes Monastir do Sousse. Všechna tato města tedy můžete obdivovat v dosahu několika desítek minut. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Monastir stejně jako většina letovisek ve středním Tunisku přímo vybízí k výletům i do vzdálenějšího okolí, hlavně Kairouanu a El Jemu.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sentido Bellevue Park

To mě zajímá Region: Port el Kantaoui
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 12 190 Kč


Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park Sentido Bellevue Park
Sentido Bellevue Park

Elegantní hotelový resort se nachází přímo u krásné písčité pláže. Nabízí svým klientům služby na velmi dobré úrovni a díky své přátelské, rodinné atmosféře je vhodný pro klienty všech věkových kategorií, plně uspokojí i náročnější klienty a milovníky golfu, neboť leží asi 2 kilometry od golfového hřiště. Malebný přístav Port El Kantaoui se nachází 3,5 kilometru od resortu, nákupní možnosti jsou cca 400 metrů vzdálené. Letiště v Monastiru je vzdáleno 35 kilometrů.

PLÁŽ

Široká, písčitá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace a plážové osušky zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Standardní, moderně vybavené pokoje s možností jedné přistýlky disponují částečným nebo úplným výhledem na moře. Jsou vybaveny centrální klimatizací (dle sezony), ledničkou, koupelnou s vanou a oddělenou toaletou, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem, balkonem nebo terasou. Za příplatek rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi a rodinné pokoje s výhledem na moře.

STRAVOVÁNÍ

ULTRA ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře (dress code) formou bohatého bufetu, pozdní kontinentální snídaně, lehký snack během dne, káva a zákusky, noční snack, možnost využití a la carte restaurace (nutná rezervace, pouze během hlavní sezony), 3x týdně tematická večeře, neomezené množství vybraných místních, rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hodin denně, dle otevírací doby barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace (tuniská, během hlavní sezony), panoramatický bar, lounge bar, maurská kavárna, bazén, dětský bazén, wellness, sauna, fitness, salon krásy, vnitřní bazén (s mořskou vodou), kadeřnictví, konferenční místnosti, menší nákupní arkáda, WiFi zdarma v areálu resortu.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, dětské hřiště. Za poplatek bowling, kulečník, jízda na koni, vodní sporty na pláži motorizované, nemotorizované zdarma. 36 jamkové golfové hřiště "El Kantaoui", slevy na green fee pro hotelové hosty, rezervace možná i předem.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sentido Phenicia

To mě zajímá Region: Hammamet
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 17 690 Kč


Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia Sentido Phenicia
Sentido Phenicia

Phenicia hotel je jedinečný svou polohou mezi krásnou písečnou pláží a z druhé strany 11 hektarovou zahradou plnou palem a olivovníků. Hotel nabízí nespočet sportovních aktivit a pyšní se 7 tenisovými kurty, proto hotel doporučujeme pro sportovní nadšence. Pro ty, kteří si raději užijí dovolenou plnou skvělého gurmánského jídla, hotel nabízí širokou škálu restaurací. Překrásné město Hammamet je pouhých 5 kilometrů od hotelu a letiště Monastir je vzdáleno 100 kilometrů.

PLÁŽ

Široká písčitá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit. Bar na pláži k dispozici.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností až dvou přistýlek je vybaven centrální klimatizací (v hlavní sezoně), telefonem, SAT / TV, trezorem (za poplatek), ledničkou, koupelnou s vanou či sprchou, WC, fénem, balkonem. Za příplatek možnost standardního pokoje s výhledem na moře, propojených pokojů.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, během dne lehký snack, káva a zákusky, lehký noční snack, a la carte restaurace (rezervace nutná, 1x za pobyt), alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby od 08:00 - 02:00 hodin, dle otevíracích časů barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace, lobby bar, plážový bar, bar u bazénu, snack bar, maurská kavárna, menší obchodní arkáda, konferenční místnost, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén - propojený s venkovním relaxačním bazénem, wellness centrum.AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, fitness, volejbal, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek), šipky. Za poplatek kulečník, jízda na koni, masáže, parní lázeň, golfové hřiště, vodní sporty na pláži.

Destinace

Hammamet je město a turistické letovisko v severním Tunisku, asi 60 km jihovýchodně od Tunisu a 60 km severně od Sousy, u stejnojmenného zálivu a na poloostrově Cap Bon. V roce 2004 zde žilo přes 63 000 obyvatel. Se svými dlouhými písčitými plážemi je jedním z prvních a dnes nejnavštěvovanějším turistickým místem v zemi. Díky turistům vzroste každé léto počet obyvatel na čtyřnásobek.

Staré město (medína) o rozloze asi 200×200 m je na malém poloostrově a dosud je celá obehnána hradbami. Pevnost (kasba) se nachází v jejím západní rohu. Uvnitř starého města je Velká mešita z 15. století. Mezi hlavní branou a pevností je mešita Sidi-Gailani z roku 1798. Ve městě je velký muslimský a také malý křesťanský hřbitov. Je zde pohřben i italský politik Bettino Craxi, který byl v letech 1983-1987 premiérem a po korupčních skandálech utekl v roce 1994 do Tuniska pod ochranu prezidenta Ben Alího.

Centrem nového města severně od medíny je Náměstí Mučedníků a s pomníkem ve tvaru Eiffelovy věže. Z náměstí vybíhají dvě hlavní ulice - Avenue Habib Bourguiba a Avenue de la République. Turistické zóny jsou dvě. Menší a starší je severně od města, jižně podél pobřeží se pak 20 km táhne letovisko Yasmine Hammamet. Severozápadně od města je několik kopců s výhledem na město, nejvyšší má téměř 250 m. Ve vile rumunského milionáře George Sebastiana, asi 3 km od centra města, je kulturní centrum, kde se od roku 1964 vždy v červenci a srpnu pořádá Mezinárodní Hammámetský festival hudby a umění (Festival international d'Hammamet). Hlavní část festivalu probíhá v amfiteátru pro 1000 lidí s výhledem na město a Hammámetský záliv. (George Sebastian se sem uchýlil v roce 1929 po krachu na newyorské burze. V Sebastianově vile si v roce 1943 zřídil své sídlo německý maršál Erwin Rommel. Roku 1962 Sebastian vilu prodal tuniskému státu.)ᐁ Více informací ᐁ

Hotel El Mouradi Hammamet

To mě zajímá Region: Hammamet-Yasmine
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 790 Kč


El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet El Mouradi Hammamet
Poloha
Oblíbený hotelový komplex s výbornými službami v centru turistické zóny Hammamet - Yasmine se nachází u dlouhé písečné pláže, oddělené od hotelu pouze přímořskou promenádou. Nedaleko od hotelu leží proslulá golfová hřiště Yasmine Golf a Citrus Golf.
Poloha:

v centru Hammamet-Yasmine
500 m od přístavu
8 km od centra Hammametu
30 km od letiště Enfidha
60 km od letiště v Tunisu
80 km od letiště v Monastiru
Vybavení
vstupní hala s recepcí, směnárnou a barem
hlavní restaurace, restaurace á la carte, pizzerie
lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna
Wi-Fi připojení na recepci zdarma
kosmetický salón, kadeřnictví
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky
klimatizace, koupelna, WC, telefon, vysoušeč vlasů
TV/SAT, minilednička, bezpečnostní schránka
balkón nebo terasa
Pláž
dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, oddělená od hotelu přímořskou promenádou
lehátka, slunečníky a matrace zdarma, osušky na vratnou kauci
Sport
venkovní bazén, krytý bazén
lehátka, slunečníky a matrace u bazénu zdarma, osušky na vratnou kauci
vodní a plážové sporty, plážový volejbal, vodní pólo
tenis, stolní tenis, pétanque, lukostřelba, šipky, biliard, aerobic
fitness centrum, sauna, turecké lázně, masáže, jacuzzi
nepravidelné animační programy, diskotéka
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
10:00-24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
lehké odpolední občerstvení
1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte
Děti
dětský bazén
mini club pro děti od 5 do 12 let a juniory od 13 do 17 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel PALM AZUR

To mě zajímá Region: Djerba
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 190 Kč


PALM AZUR PALM AZUR PALM AZUR PALM AZUR PALM AZUR PALM AZUR PALM AZUR PALM AZUR PALM AZUR

Hotel se nachází v jižní části ostrova v turistické zóně Aghir. Obklopen nádhernou palmovou zahradou, o rozloze 35 000m2, poskytuje Palm Azur svým hostům veškerý komfort a kvalitní služby. Přibližně 10 kilometrů od hotelu je golfové hřiště. Hotel leží přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, na některých místech se objevuje kamenité dno. Lehátka a slunečníky jsou zadarmo a k dispozici je i plážový bar, kde jsou podávány nealkoholické nápoje, pivo a víno místní výroby. U bazénu je několik skluzavek a tobogán, jenž ocení zejména děti.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • 2 restaurace s obsluhou (tuniská, italská)
 • 4 bary
 • Wi-Fi v celém areálu (zdarma)
 • obchůdky
 • kadeřnictví
 • konferenční místnost
 • 2 venkovní bazény (lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma)
 • 1 vnitřní bazén (v zimě vyhřívaný)
 • dětský bazén
 • dětské hřiště
 • miniklub
 • tobogán
 • vodní skluzavky

Standardní pokoj

 • centrálně ovládaná klimatizace (hlavní sezona)
 • telefon
 • TV se satelitním příjmem
 • minibar
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • trezor (zdarma)
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Jednolůžkový pokoj
 • Pokoj s výhledem na moře
Cena zahrnuje
 • All Inclusive:
 • 10.00–24.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby
 • Upozornění: lze čerpat v místech a časech určených hotelem
 • animační programy
 • večerní programy
 • stolní tenis
 • pétanque
 • plážový volejbal
 • minigolf
 • fitness
 • tenisové kurty a vybavení
Příplatky
 • masáže
 • golf (cca 10 km)
 • jízda na koni
 • balneocentrum
 • vodní sporty na pláži
 • písčitá s pozvolným vstupem
 • kamenité dno – na některých místech
 • lehátka, slunečníky, matrace zdarma a osušky za vratnou kauci
 • plážový bar (nealko, pivo a víno místní výroby)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Palmyra Club Nabeul

To mě zajímá Region: Nabeul
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 11 790 Kč


Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul Palmyra Club Nabeul
Poloha
Příjemný hotelový komplex s rodinnou atmosférou je postavený v typickém maursko-arabském stylu. Hotel se nachází v letovisku Nabeul, přímo u dlouhé písčité pláže a je vhodný pro méně náročné klienty všech věkových kategorií.
Poloha:

1 km od centra Nabeulu
45 km od letiště Enfidha
80 km od letiště v Tunisu
120 km od letiště v Monastiru
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, restaurace á la carte, snack bar u bazénu
lobby bar, maurská kavárna
obchod se suvenýry
Pokoje
standardní pokoje s možností až dvou přistýlek
klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů
TV/SAT, telefon, balkón
Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
slunečníky a lehátka na pláži zdarma
Sport
venkovní bazén
lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
vodní a plážové sporty, tenis, stolní tenis, aerobik, minigolf, pétanque
tělocvična, masáže
animační programy a sportovní aktivity, občasná večerní zábava, diskotéka
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
10:00 - 22:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
dětský bazén, hřiště
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel One Resort Aqua Park & Spa

To mě zajímá Region: Monastir
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 11 580 Kč


One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa One Resort Aqua Park & Spa
Poloha
Příjemný hotelový komplex složený z hlavní budovy a přilehlých dvoupatrových budov a přízemních bungalovů rozprostřených v zelené zahradě ústí přímo na dlouhou písčitou pláž v turistické oblasti Monastir - Skanes. Hotel nabízí širokou škálu vyžití a vlastní aquapark pro klienty všech věkových kategorií, zvláště pak pro rodiny s dětmi.
Poloha:

5 km od letiště v Monastiru
10 km od centra Monastiru
12 km od centra Sousse
60 km od letiště Enfidha
170 km od letiště v Tunisu
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, restaurace á la carte s nabídkou středomořských, rybích, brazilských a místních specialit
lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna
obchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetický salón
Wi-fi na recepci zdarma, internetový koutek za poplatek
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvou přistýlek pro děti
rodinné pokoje (velký pokoj) s možností dvou přistýlek pro děti
rodinné pokoje Superior (dvě ložnice) s možností tří přistýlek
klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV/SAT, vysoušeč vlasů
minilednička na vyžádání za poplatek
bezpečnostní schránka
balkón nebo terasa
Pláž
dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
slunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky na kauci
Sport
tři venkovní bazény z toho jeden s aquaparkem, krytý bazén
lehátka a slunečníky u bazénu zdarma osušky na kauci
vodní a plážové sporty, tenis, plážový volejbal, stolní tenis
lukostřelba, šipky, vodní pólo, aerobic
posilovna, masáže, turecká lázeň, sauna
během dne animační programy, diskotéka
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
10:00 - 11:00 pozdní snídaně
12:00 - 17:00 zmrzlina
odpolední občerstvení, káva, čaj, zákusky
24 hodin denně nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
dětský bazén se skluzavkami
mini club pro děti ve věku 3 - 7 let a 8 - 12 let
teenage club pro děti ve věku 13 - 17 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Le Paradis Palace

To mě zajímá Region: Hammamet
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 11 290 Kč


Hotel Le Paradis Palace Hotel Le Paradis Palace Hotel Le Paradis Palace Hotel Le Paradis Palace Hotel Le Paradis Palace Hotel Le Paradis Palace Hotel Le Paradis Palace Hotel Le Paradis Palace Hotel Le Paradis Palace
Poloha
Oblíbený hotelový komplex složený z hlavní budovy a dvoupatrových bungalovů umístěných ve velkém areálu příjemné zahrady se nachází v hotelové zóně nedaleko centra Hammametu, přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu se nacházejí nákupní možnosti. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií a rodiny s dětmi.
Poloha:

5 km od centra Hammametu
6 km od centra Hammamet - Yasmine
35 km od letiště Enfidha
60 km od letiště v Tunisu
90 km od letiště v Monastiru
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, snack bar u bazénu, bar na pláži, lobby bar
americký bar, maurská kavárna
obchod se suvenýry, kadeřníctví, kosmetický salón, konferenční sál
Wi-Fi na recepci zdarma
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvou přistýlek pro děti
klimatizace, koupelna, WC, telefon, vysoušeč vlasů
TV/SAT, minilednička, bezpečnostní schránka
balkón nebo terasa
Pláž
široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu
slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma
Sport
dva venkovní bazény (z toho jeden se skluzavkou), krytý bazén
slunečníky a lehátka u bazénu zdarma
vodní a plážové sporty, plážový volejbal, vodní pólo, tenis, stolní tenis
minigolf, pétanque, šipky, lukostřelba, biliard, aerobic
turecké lázně, masáže
animační programy, večerní programy, diskotéka (vstup zdarma a nápoje za poplatek)
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
10:00 - 11:00 pozdní snídaně
odpolední občerstvení
noční občerstvení
10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
bazén, mini club pro děti ve věku 4 - 12 let
hřiště, hlídání dětí za poplatek
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel One Resort El Mansour

To mě zajímá Region: Mahdia
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 10 890 Kč


One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour One Resort El Mansour
Poloha
Hotel v typickém andalusko-arabském stylu ležící na klidném místě přímo na krásné pláži s jemným pískem. Skvělé spojení odpočinku se zábavou. Od hotelu vede pobřežní promenáda až do centra starobylé Mahdie s typickou orientální Medinou.
Poloha:

4 km od centra Mahdie
45 km od letiště v Monastiru
110 km od letiště Enfidha
180 km od letiště v Tunisu
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, restaurace á la carte se středomořskou kuchyní
restaurace á la carte s tuniskou kuchyní, restaurace na pláži
lobby bar, maurská kavárna, snack bar na pláži
obchod se suvenýry
Wi-Fi na recepci zdarma
Pokoje
standardní pokoje s možností až dvou přistýlek
koupelna, WC, telefon, vysoušeč vlasů
TV/SAT, minilednička, bezpečnostní schránka
balkón nebo terasa
Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
lehátka a slunečníky zdarma
Sport
venkovní bazén, krytý bazén
lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, biliard, aerobic
fitness centrum, sauna, masáže
animační programy
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
15:00 - 17:00 odpolední občerstvení
1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte (po předchozí rezervaci)
10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
dětský bazén, hřiště
mini club pro děti ve věku 3 - 7 let a 8 - 12 let
teenage club pro děti ve věku 13 - 17 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel NOUR PALACE

To mě zajímá Region: Mahdia
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 10 290 Kč


NOUR PALACE NOUR PALACE NOUR PALACE NOUR PALACE NOUR PALACE NOUR PALACE NOUR PALACE NOUR PALACE NOUR PALACE

Příjemný hotel s komfortním vybavením je postaven přímo u jedné z nejkrásnějších pláží Tuniska. Hotel se nachází nedaleko centra Mahdie, kam se pohodlně dostanete taxíkem nebo turistickým vláčkem. Pro ty, kteří chtějí strávit svojí dovolenou aktivně je zde k dispozici spousty sportovních aktivit či možnost animačních programů. V hotelu je k dispozici cvičné golfové hřiště. Pro děti je zde možnost vyžití na tobogánech a skluzavkách. Naopak pro klienty, kteří chtějí v klidu relaxovat, mohou vyzkoušet turecké lázně, masáže, saunu nebo služby SPA centra. Doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale i klientům všech věkových kategorií.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • lobby bar
 • snack bar
 • maurská kavárna
 • noční klub
 • Wi-Fi na recepci (zdarma)
 • obchodní arkáda
 • konferenční místnost
 • bazén (lehátka, slunečníky zdarma a osušky za zálohu)
 • dětský bazén
 • tobogán
 • dětské hřiště
 • miniklub

Standardní pokoj

 • individuálně ovladatelná klimatizace (hlavní sezona)
 • telefon
 • TV se satelitním příjmem
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů)
 • trezor na pokoji (zdarma)
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Jednolůžkový pokoj
 • Pokoj s výhledem na moře
Cena zahrnuje
 • All Inclusive:
 • 10.00–02.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, během dne občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů
 • Upozornění: lze čerpat v místech a časech určených hotelem
 • animační programy
 • nepravidelné večerní programy
 • tenisové kurty (rakety zdarma)
 • lukostřelba
 • posilovna
 • stolní tenis
Příplatky
 • turecké lázně
 • sauna
 • masáže
 • salon krásy
 • cvičné golfové hřiště
 • kulečník
 • wellness a SPA
 • vodní sporty na pláži
 • písčitá
 • lehátka a slunečníky zdarma
 • osušky za zálohu


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Barcelo Concorde Green Park Palace

To mě zajímá Region: Port el Kantaoui
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 20 290 Kč


Barcelo Concorde Green Park Palace Barcelo Concorde Green Park Palace Barcelo Concorde Green Park Palace Barcelo Concorde Green Park Palace Barcelo Concorde Green Park Palace Barcelo Concorde Green Park Palace Barcelo Concorde Green Park Palace Barcelo Concorde Green Park Palace Barcelo Concorde Green Park Palace
Poloha
Hotelový komplex složený z hlavní budovy a dvou čtyřpatrových přilehlých budov s rozlehlým bazénem uprostřed, ústí přímo na dlouhou písčitou pláž. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti golfového hřiště a jachtařského přístavu Port El Kantaoui s jeho restauracemi, kavárnami a zábavním parkem.
Poloha:

500 m od centra Port El Kantaoui
12 km od centra Sousse
21 km od letiště v Monastiru
30 km od letiště Enfidha
146 km od letiště v Tunisu
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace
3 restaurace á la carte s kuchyní rybí, tuniskou a mezinárodní
lobby bar, lounge bar, bar u bazénu
obchody se suvenýry
konferenční sály
kadeřnictví a kosmetický salón
Wi-Fi připojení na recepci zdarma
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky
klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů
TV/SAT, telefon, minilednička (doplňovaná vodou)
bezpečnostní schránka
balkón nebo terasa
Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, osušky na vratnou kauci
Sport
venkovní bazén, krytý bazén
lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na vratnou kauci
vodní a plážové sporty, plážový volejbal, stolní tenis
tenisový kurt, lukostřelba, boccia, aerobic, vodní gymnastika
fitness centrum, masáže, turecké lázně
animační programy
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu
10:00-24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
odpolední občerstvení
jednou za pobyt večeře v restauraci á la carte (nutná rezervace předem)
Děti
dětský bazén, dětské hřiště
mini club pro děti od 4 do 12 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Vincci Rosa Beach

To mě zajímá Region: Monastir
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 14 090 Kč


Vincci Rosa Beach Vincci Rosa Beach Vincci Rosa Beach Vincci Rosa Beach Vincci Rosa Beach Vincci Rosa Beach Vincci Rosa Beach Vincci Rosa Beach Vincci Rosa Beach
Rosa Beach

Hotel je postavem v tradiční maurském stylu a vybavení hotelu je svěží a jednoduché, což ještě více zaručí váš pocit odpočinku na dovolené.
Centrum města Monastir 3 km od hotelu a je dostupné jak pěšky, tak i pomocí taxi či městské dopravy. Zde si můžete užít nejen posezení v místních restauracích a kavárnách, ale také neomezené možnosti nákupů na místních trzích. Letiště Monastir jen pár minut od hotelu.

PLÁŽ

Pěkná písečná pláž s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážové osušky za depozit. Bar na pláži k dispozici.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností až dvou přistýlek je vybaven centrální klimatizací (dle sezony), koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, SAT-TV, trezorem (za poplatek), minibar naplněn po příjezdu (doplnění za poplatek), balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE -
snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, během dne lehký snack, káva a zákusky, tématické večeře, a la carte restaurace (rezervace nutná), alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby 24 hodin denně, dle otevíracích časů barů. Během večeře je vyžadován formální oděv.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, snack bar, maurská kavárna, konferenční místnost, bazén s mořskou vodou i s obyčejnou vodou), tobogány, dětský bazén, vnitřní bazén, Thalasso wellness a spa, fitness, noční klub, wifi v celém areálu zdarma.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, fitness, volejbal, stolní tenis, tenis, šipky, sauna, boccia, lukostřelba. Za poplatek - masáže, parní lázeň, golfové hřiště, vodní sporty na pláži.

Destinace

Stále větší popularitě se těší středně velké letovisko Monastir. Nachází se ve středním Tunisku a disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Hotely jsou rozesety po krásných plážích kolem starého města a v této oblasti je kvalitně rozvinutá doprava, včetně vlakového spojení. Větší a rušnější letovisko Sousse je vzdáleno jen 21 kilometrů a je vhodné k výletu. Hlavní památkou starého města je klášter Ribat.

Největší památkou starého města je Ribat, opevněný klášter již z konce 8. století vystavený na obranu proti Křižákům. Hned vedle stojí Velká mešita, která dostává svému jménu jenom významem, neboť vedle Ribatu je malinká. Monastir je rodištěm prvního tuniského prezidenta Habíba Burgiby. Přímo v Monastiru stojí jeho mauzoleum. Zemřel v roce 2000 ve věku 96 let.

Tipy na výlety

Zmiňovali jsme železniční dopravu Métro du Sahel, kterou lze cestovat z Mahdie přes Monastir do Sousse. Všechna tato města tedy můžete obdivovat v dosahu několika desítek minut. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Monastir stejně jako většina letovisek ve středním Tunisku přímo vybízí k výletům i do vzdálenějšího okolí, hlavně Kairouanu a El Jemu.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Le Soleil Bella Vista

To mě zajímá Region: Monastir
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 12 360 Kč


Le Soleil Bella Vista Le Soleil Bella Vista Le Soleil Bella Vista Le Soleil Bella Vista Le Soleil Bella Vista Le Soleil Bella Vista Le Soleil Bella Vista Le Soleil Bella Vista Le Soleil Bella Vista
Poloha
Rozlehlý hotelový komplex leží přímo u dlouhé písečné pláže v oblasti Monastir - Skanes, v těsné blízkosti letiště. Provoz letiště však žádným způsobem nenarušuje příjemný pobyt klientů v tomto hotelu. Nabízí výborné služby, bohatý program alli nclusive a velmi dobré zábavní a sportovní vyžití.
Poloha:

200 metrů od letiště v Monastiru
5 km od centra Monastiru
13 km od centra Sousse
62 km od letiště Enfidha
154 km od letiště v Tunisu
Vybavení
vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem
hlavní restaurace, restaurace á la carte
lobby bar, snack bar u bazénu, snack bar na pláži, piano bar, maurská kavárna
obchod se suvenýry
Wi-Fi připojení na recepci zdarma
kadeřnictví, kosmetický salón
Pokoje
standardní pokoje s možností až dvou přistýlek
klimatizace, koupelna, WC, telefon
TV/SAT, minilednička denně doplňována láhví vody
bezpečnostní schránka za poplatek
balkón nebo terasa
Pláž
dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
lehátka, slunečníky a osušky zdarma
Sport
velký venkovní bazén, menší bazén s tobogánem, krytý bazén
lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláži zdarma
vodní a plážové sporty, tenis, volejbal, stolní tenis, minigolf, pétanque, lukostřelba, šipky
fitness centrum, aerobic, masáže, sauna, turecká lázeň
během dne animační programy, diskotéka
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
10:00 - 11:00 pozdní snídaně
11:00 - 16:00 lehké občerstvení
11:00 - 16:00 zmrzlina
noční občerstvení
1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte (po předchozí rezervaci)
24 hodin denně nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
dětský bazén, dětské hřiště se spoustou atrakcí
mini club pro děti od 4 do 12 let, hlídání dětí od 3 let za poplatek
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Riviera

To mě zajímá Region: Port el Kantaoui
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 13 290 Kč


Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera Riviera
Poloha
Oblíbený hotelový komplex s příjemnou rodinnou atmosférou je složený z hlavní budovy a dvou přilehlých třípatrových budov rozprostřených kolem bazénu v zelené zahradě. Nachází se nedaleko malebného jachtařského přístavu Port El Kantaoui a je vhodný také pro handicapované klienty.
Poloha:

1 km od jachtového přístavu Port El Kantaoui
8 km od centra Sousse
26 km od letiště Enfidha
27 km od letiště v Monastiru
146 km od letiště v Tunisu
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, restaurace á la carte s tuniskými a italskými specialitami
snack bar u bazénu, piano bar, bar na pláži
maurská kavárna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetický salón
čistírna, Wi-Fi připojení na recepci zdarma
Pokoje
standardní pokoje s možností až dvou přistýlek
klimatizace, koupelna, WC, telefon, vysoušeč vlasů
TV/SAT, minilednička, bezpečnostní schránka (za poplatek)
balkón nebo terasa
Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 250 metrů od hlavní budovy
lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici zdarma
přístup na pláž hotelovou zahradou
Sport
venkovní bazén, venkovní bazén s tobogány, krytý bazén
slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky na vratnou kauci
vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, minigolf, pétanque, vodní aerobic
tělocvična, sauna, masáže
animační programy, diskotéka
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
16:00 - 17:00 občerstvení
1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte
10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem

Děti
dětský bazén
mini club pro děti 4- 12 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Golf Residence

To mě zajímá Region: Port el Kantaoui
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 11 690 Kč


Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence Hotel Golf Residence
Golf Residence

Příjemný hotel Golf Residence se nachází 150 m od přístavu El Kantaoui, asi 300 m od moře a několik minut chůze od přístavu a golfových hřišť ve městě Sousse. Pohodlné pokoje poskytují výhled do zahrady nebo na bazén. Součástí hotelu je venkovní bazén vybavený lehátky a slunečníky a nákupní pasáž s různými obchody. Chcete-li okořenit své večery, můžete zavítat do přilehlého nočního klubu.

Letiště v Monastiru - 25 km.

PLÁŽ

Soukromá písečná pláž s lehátky a slunečníky zdarma se nachází asi 300 m od hotelu. K dispozici doprava na pláž zdarma. Snack bar za poplatek.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (zdarma), minibarem, koupelnou se sprchou/vanou, WC, fénem a balkonem nebo terasou.

Rodinné pokoje - prostornější pokoje se dvěma přistýlkami.

STRAVOVÁNÍ

PLNÁ PENZE VČETNĚ NÁPOJŮ - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci formou bufetu, během oběda a večeře láhev vody + malá láhev vína nebo piva.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, trezor na recepci (za poplatek), Wi-Fi (zdarma), hlavní restaurace, ostatní restaurační zařízení za poplatek: restaurace s obsluhou, snack bar na pláži a u bazénu, pizzerie, lounge, kavárna, 2 bary, noční klub; venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, skluzavky, krytý bazén, miniklub, dětské hřiště, obchodní pasáž, Spa centrum, kadeřnictví.

AKTIVITY

Animační programy, živá hudba, večerní show, lekce tance, vodní gymnastika, aerobik, vodní volejbal, šipky, stolní tenis, deskové hry, petanque. Za poplatek vodní sporty na pláži, masáže a procedury ve Spa centru, sauna, turecké lázně, jacuzzi a golfové hřiště.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel SENTIDO Djerba Beach

To mě zajímá Region: Djerba
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 19 890 Kč


SENTIDO Djerba Beach SENTIDO Djerba Beach SENTIDO Djerba Beach SENTIDO Djerba Beach SENTIDO Djerba Beach SENTIDO Djerba Beach SENTIDO Djerba Beach SENTIDO Djerba Beach SENTIDO Djerba Beach
Poloha
Oblíbený hotel s vysokou kvalitou poskytovaných služeb, který patří do známého řetězce Sentido. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Nedaleko hotelu jsou obchody, bary a restaurace.
Poloha:

centrální část turistické zóny
6 km od města Midoun
15 km od města Houmt Souk
25 km od letiště
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, restaurace á la carte
lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži
kadeřnictví, kosmetický salón
konferenční sál, obchody, čistírna
WiFi připojení k dispozici zdarma
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky
klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů
TV/SAT, minibar, sejf, telefon, WiFi připojení zdarma
balkón nebo terasa
za příplatek rodinné pokoje pro 4 osoby nebo swim up pokoje s přímým vstupem do bazénu
Pláž
hotel leží přímo u písečné pláže
lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, plážové osušky na vratnou kauci
Sport
venkovní bazén, krytý bazén
lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma
fitness centrum, sauna, masáže, turecké lázně
tenisový kurt, stolní tenis, billiard
plážový volejbal, šipky
animační programy po celý den
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
odpolední občerstvení
odpolední káva, čaj, sladké pečivo
10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
bazén, hřiště, mini club
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet

To mě zajímá Region: Hammamet
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 23 490 Kč


Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet
Poloha
Příjemný hotel složený ze čtyřpatrové hlavní budovy a několika bungalovů položených do zelené zahrady plné palem přímo u dlouhé písečné pláže se nachází v turistickém letovisku Hammamet. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí a svými službami na vysoké úrovni uspokojí i náročnější klienty.
Poloha:

5 km od centra Hammamet - Yasmine
5 km od centra Hammametu
48 km od letiště Enfidha
70 km od letiště v Tunisu
70 km od letiště v Monastiru
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, tři restaurace á la carte s mezinárodními, italskými a místními specialitami
lobby bar, bar u bazénu, restaurace u pláže, maurská kavárna
obchod se suvenýry, čistírna, konferenční sál
Wi-Fi připojení na recepci zdarma
kadeřnictví a kosmetický salón
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky pro dítě
možnost rodinných pokojů s možností až dvou přistýlek na vyžádání za příplatek.
klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon
TV/SAT, minilednička
balkón nebo terasa
Pláž
široká písečná pláž se nachází přímo u hotelu
lehátka a slunečníky na pláži zdarma, osušky na vratnou kauci
Sport
venkovní bazén, krytý bazén
lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na vratnou kauci
vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenis, minigolf, pétanque, aerobik,
fitness centrum, sauna, masáže, turecké lázně
léčebné procedury v thalasso centru
možnost golfových lekcí na nedalekém golfovém hřišti
animační programy
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
po celý den lehké občerstvení
1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte
10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
dětský bazén, hřiště
klub pro děti od 4 do 12 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Vincci Helios Beach

To mě zajímá Region: Midoun
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 18 190 Kč


Vincci Helios Beach Vincci Helios Beach Vincci Helios Beach Vincci Helios Beach Vincci Helios Beach Vincci Helios Beach Vincci Helios Beach Vincci Helios Beach Vincci Helios Beach
Poloha
Velmi oblíbený hotel vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi, který leží na pláži Yati, která je považována za nejkrásnější písečnou pláž na Djerbě. Je složený z hlavní budovy a menších budov rozmístěných v zahradě.
Poloha:

v klidné části turistické zóny
6 km od města Midoun
22 km od města Houmt Souk
30 km od letiště
Vybavení
vstupní hala s recepcí, směnárna, bankomat
hlavní restaurace, maurská kavárna
restaurace á la carte s kuchyní středomořskou a tuniskou
lobby bar, bar u bazénu a na pláži
WiFi připojení k dispozici zdarma
kadeřnictví, kosmetický salón
obchody, konferenční sál, čistírna
Pokoje
standardní pokoje v hlavní budově s možností jedné přistýlky
klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů
TV/SAT, telefon, minilednička
bezpečnostní schránka za poplatek (3 TND / den)
balkón nebo terasa
k dispozici jsou také pokoje typu Menzel a Suite pro 4 osoby
Pláž
hotel leží na široké písečné pláži
lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma
Sport
venkovní bazén, bazén s aquaparkem, krytý bazén
lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů zdarma
pára, sauna, jacuzzi, léčebné procedury, masáže
fitness centrum, aerobic, lukostřelba, šipky, billiard
boccie, minigolf, tenisové kurty
animační programy
vodní sporty na pláži
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
10:00 - 11:00 pozdní snídaně
16:00 - 17:00 odpolední občerstvení
1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte (po předchozí rezervaci)
09:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
bazén, hřiště, skluzavky, mini club
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Occidental Marco Polo

To mě zajímá Region: Hammamet
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 15 690 Kč


Occidental Marco Polo Occidental Marco Polo Occidental Marco Polo Occidental Marco Polo Occidental Marco Polo Occidental Marco Polo Occidental Marco Polo Occidental Marco Polo Occidental Marco Polo
Poloha
Hotelový komplex klubového charakteru s vysokým standardem služeb složený z dvoupatrových budov a zahradních bungalovů, se nachází přímo u dlouhé písčité pláže v blízkosti jachtařského přístavu Hammamet Yasmine.
Poloha:

500 m od centra Hammamet - Yasmine
8 km od centra Hammametu
38 km od letiště Enfidha
60 km od letiště v Tunisu
95 km od letiště v Monastiru
Vybavení
vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem
hlavní restaurace, restaurace "á la carte"
lobby bar, bar u bazénu, snack bar
obchody se suvenýry, konferenční sál
kadeřnictví, kosmetický salón
Wi-Fi připojení na recepci zdarma
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky
klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů
TV/SAT, telefon, minilednička, bezpečnostní schránka (za poplatek)
balkón nebo terasa
Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
lehátka a slunečníky zdarma, osušky na vratnou kauci
Sport
venkovní bazén, krytý bazén
lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na vratnou kauci
vodní sporty, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, aerobic, vodní gymnastika, šipky, billiard
tělocvična, sauna, masáže, turecké lázně, hydroterapie
animační programy
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu
10:00 - 11:00 pozdní snídaně
odpolední občerstvení
1 x za pobyt večeře v restauraci "a la carte" (nutná rezervace předem)
10:00 -24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
bazén, hřiště
mini club pro děti od 4 do 12 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Royal Thalassa Monastir

To mě zajímá Region: Monastir
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 18 390 Kč


Royal Thalassa Monastir Royal Thalassa Monastir Royal Thalassa Monastir Royal Thalassa Monastir Royal Thalassa Monastir Royal Thalassa Monastir Royal Thalassa Monastir Royal Thalassa Monastir Royal Thalassa Monastir
Poloha
Velmi příjemný hotelový komplex složený z hlavní budovy a dvou postranních třípatrových budov se soustavou bazénů ústících na dlouhou písčitou pláž, se nachází nedaleko letoviska Monastir. Hotel nabízí služby na vysoké úrovni, a proto je vhodný též pro náročnější klienty všech věkových kategorií.
Poloha:

1 km od letiště v Monastiru
6 km od centra Monastiru
13 km od centra Sousse
50 km od letiště Enfidha
180 km od letiště v Tunisu
Vybavení
vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem
hlavní restaurace, 2 restaurace á la carte
bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna
obchod se suvenýry, konferenční sál, čistírna
Wi-Fi připojení na recepci zdarma
Pokoje
standardní pokoje s možností jedné přistýlky pro dítě
klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV/SAT
vysoušeč vlasů, minilednička, bezpečnostní schránka
Wi-Fi připojení zdarma
balkón nebo terasa
Pláž
dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma
Sport
venkovní bazén, krytý bazén
lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma
vodní a plážové sporty, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, pétanque
masáže, sauna, turecké lázně
během dne animační programy
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:

snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
16:00 - 17:00 káva, čaj, zákusky
16:00 - 17:00 lehké občerstvení
10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem
Děti
dětský bazén, dětské hřiště
mini club pro děti od 4 do 10 let
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Dar Khayam

To mě zajímá Region: Hammamet
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 14 590 Kč


Dar Khayam Dar Khayam Dar Khayam Dar Khayam Dar Khayam Dar Khayam Dar Khayam Dar Khayam Dar Khayam
Club Novostar Dar Khayam

Velmi oblíbený, nedávno rekonstruovaný a kvalitní hotelový komplex se nachází přibližně 6 kilometrů severně od centra Hammametu, což lze využít na nákupy či na posezení v kavárnách či místních restauracích. Krásná písčitá pláž je přímo u hotelu. Letiště v Monastiru je vzdáleno 120 kilometrů.

Pláž

Písčitá pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar k dispozici. Plážové osušky za depozit.

Ubytování

Moderní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní TV, ledničkou (za poplatek), telefonem a balkonem nebo terasou.

Za příplatek pokoj s výhledem na moře.

Na vyžádání prostornější rodinné pokoje až pro 4 dospělé osoby.

Strava

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Oběd či večeře v al á carte restauraci 1x za pobyt zdarma (po předchozí rezervaci). Bar na pláži, u bazénu a u tobogánů v rámci all inclusive v časech určených hotelem. Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 24:00 hodin.

Vybavení

Recepce, lobby bar, plážový bar, bar u bazénu, bar u tobogánu, maurská kavárna, a lá carte restaurace, směnárna, bezpečnostní schránka, 2 konferenční místnosti, prádelna, SPA centrum a kosmetický salon, obchod se suvenýry, WiFi na recepci zdarma, animační programy, 4 venkovní bazény (2 pro děti a 2 pro dospělé), skluzavky, vyhřívaný bazén (od října do května).

Aktivity

Zdarma animační programy pro děti a dospělé, aerobik, tenis, stolní tenis, mini golf, dětský klub. Za poplatek vodní sporty na pláži.

Destinace

Hammamet je město a turistické letovisko v severním Tunisku, asi 60 km jihovýchodně od Tunisu a 60 km severně od Sousy, u stejnojmenného zálivu a na poloostrově Cap Bon. V roce 2004 zde žilo přes 63 000 obyvatel. Se svými dlouhými písčitými plážemi je jedním z prvních a dnes nejnavštěvovanějším turistickým místem v zemi. Díky turistům vzroste každé léto počet obyvatel na čtyřnásobek.

Staré město (medína) o rozloze asi 200×200 m je na malém poloostrově a dosud je celá obehnána hradbami. Pevnost (kasba) se nachází v jejím západní rohu. Uvnitř starého města je Velká mešita z 15. století. Mezi hlavní branou a pevností je mešita Sidi-Gailani z roku 1798. Ve městě je velký muslimský a také malý křesťanský hřbitov. Je zde pohřben i italský politik Bettino Craxi, který byl v letech 1983-1987 premiérem a po korupčních skandálech utekl v roce 1994 do Tuniska pod ochranu prezidenta Ben Alího.

Centrem nového města severně od medíny je Náměstí Mučedníků a s pomníkem ve tvaru Eiffelovy věže. Z náměstí vybíhají dvě hlavní ulice - Avenue Habib Bourguiba a Avenue de la République. Turistické zóny jsou dvě. Menší a starší je severně od města, jižně podél pobřeží se pak 20 km táhne letovisko Yasmine Hammamet. Severozápadně od města je několik kopců s výhledem na město, nejvyšší má téměř 250 m. Ve vile rumunského milionáře George Sebastiana, asi 3 km od centra města, je kulturní centrum, kde se od roku 1964 vždy v červenci a srpnu pořádá Mezinárodní Hammámetský festival hudby a umění (Festival international d'Hammamet). Hlavní část festivalu probíhá v amfiteátru pro 1000 lidí s výhledem na město a Hammámetský záliv. (George Sebastian se sem uchýlil v roce 1929 po krachu na newyorské burze. V Sebastianově vile si v roce 1943 zřídil své sídlo německý maršál Erwin Rommel. Roku 1962 Sebastian vilu prodal tuniskému státu.)ᐁ Více informací ᐁ

Hotel LTI Mahdia Beach

To mě zajímá Region: Mahdia
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 13 890 Kč


LTI Mahdia Beach LTI Mahdia Beach LTI Mahdia Beach LTI Mahdia Beach LTI Mahdia Beach LTI Mahdia Beach LTI Mahdia Beach LTI Mahdia Beach LTI Mahdia Beach
LTI Mahdia Beach & Aqua Park

Hotelový resort s velmi osobitým stylem je elegantně zasazený do krásně kvetoucí zahrady. Resort se skládá z hlavní budovy a 4 vedlejších budov. Předností tohoto kouzelného resortu je velký aquapark, rozmanitá nabídka sportovních aktiv a služby na výborné úrovni. Díky tomu uspokojí rodiny s dětmi i náročnější klienty. Resort se nachází v letovisku Mahdia, vzdálenost od centra je zhruba 3 kilometry. Vzdálenost od letiště Monastir 52 kilometrů.

PLÁŽ

Krásná, velmi dlouhá bílá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace a plážové osušky zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Standardní, moderně vybavené pokoje s možností jedné přistýlky disponují individuálně ovladatelnou klimatizací (v hlavní sezóně), telefonem, SAT / TV, ledničkou, koupelnou s vanou / sprchou, WC, fénem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost rodinného pokoje, pokoje s výhledem na moře.

STRAVOVÁNÍ

ULTRA ALL INCLUSIVE
-
snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení, svačiny, zmrzlina, 2 a la carte restaurace, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů, od 10:00 - 02:00 hodin, dle otevírací doby restaurací a barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, bary, snack bar, kavárna, menší obchodní arkáda, diskotéka, WiFi na recepci zdarma, SPA centrum, sauna, venkovní bazén, dětský bazén, krytý bazén, velký aquapark, dětské hřiště.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, basketbal, tenisové kurty (osvětlení za poplatek, vybavení za deposit), plážový volejbal, lukostřelba. Za poplatek stolní tenis, kulečník, sauna, masáže, minigolf, vodní sporty na pláži za poplatek.

Destinace

Mahdia je cílem příjemné letecké dovolené. Nejbližší mezinárodní letiště je v Monastiru, takže na vás čeká transfer, během kterého ale uvidíte kousek severoafrické země. Přejezd z letiště trvá asi hodinu. Velkou výhodou celého tuniského pobřeží je horké počasí od června do začátku října. Málokdy prší a z hlediska počasí nic nekazí vaši dovolenou plnou vodních radovánek a slunění.

Do starého města vás přivede mohutná brána Skifa Kahla z 10. století. Zajímavá je pevnost Bordž El Kébir, která střežila mys a přilehlé pobřeží. Velká mešita pochází z roku 916, další mešita Mustafa Hamza z roku 1772 byla obnovena ve 20. století a je ukázkou osmanské architektury. Mezi pevností a mysem Africa je velký námořní hřbitov. V roce 1997 bylo v Mahdii otevřeno muzeum.

Tipy na výlety

Železniční doprava Métro du Sahel vás sveze do sousedního Monastiru nebo až do největšího města této části pobřeží Sousse. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Mahdia je nejlepší přímořský výchozí bod k výletům do El Jemu, kde se nachází impozantní koloseum. 120 kilometrů na jih potom leží druhé největší město Tuniska Sfax. Jádro města tvoří stará medína uvnitř hradeb. Do ní se vstupuje branou Bab Diwan se třemi oblouky ze 14. století. Zajímavá jsou minimálně dvě muzea.ᐁ Více informací ᐁ