Bezpečná dovolená v Mexiku 2020


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Mexiko


Hlavní město: Ciudad de México
Měna: Mexické peso (MXN)
1 MXN = 1.088Kč
Mexiko na Wikipedii

Průměrné teploty v Mexiku:
Leden: 23 °C
Únor: 23 °C
Březen: 25 °C
Duben: 26 °C
Květen: 27 °C
Červen: 28 °C
Červenec: 28 °C
Srpen: 28 °C
Září: 28 °C
Říjen: 27 °C
Listopad: 25 °C
Prosinec: 24°C

Bezpečnost v Mexiku - na co si dát pozor

140.
nejbezpečnější země světa

Bezpečnostní situace v Mexiku je v současné době zhoršená kvůli eskalaci násilí mezi drogovými kartely. Nebezpečné jsou zejména pohraniční oblasti s USA. Další oblastí, ve které může turistům hrozit nebezpečí, zejména ve vnitrozemí, jsou státy Oaxaca a Guerrero.

Je vhodné se vyhnout nákupu a konzumaci drog, či se jakkoliv zapojovat do místních konfliktů. Mimo resorty není vycházejí v noci zcela bezpečné, riziko okradení, napadení či v poslední době únosů je poměrně velké. Z tohoto důvodu je vhodné nenosit doklady, ale například pouze kopii a další kopii mít uloženu elektronicky.

Co se týká přírody, nebezpečná může být oblast karibského pobřeží (poloostrov Yucatán) v období hurikánů září až říjen a také olbastí pobřeží Pacifiku v období květen–listopad.Co se nesmí v Mexiku

Do Mexika je zakázáno dovážet zeleninu, ovoce a masné výrobky. Dovoz i vývoz hotovosti je omezen do 10 tisíc USD.

Vyvážet je zakázáno volně rosotucích rostlin a to včetně plodů a semen. Déle živočichy či živočisné produkty nebo korály.Zajímavé lokality v Mexiku

Playa del Carmen / Playacar, Cancún, Mayská riviéra a ostrov Cozumel, Ostrov Cozumel, Akumal, Tulum, Puerto AventurasBezpečné zájezdy v Mexiku


Hotel Sandos Caracol Eco Resort

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 5 / 5.0
Cena začíná na: 48 260 Kč


Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort
Popis
Výborný poměr kvality a ceny! Resort s vlastním aquaparkem - vhodný pro rodiny s dětmi!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně
vhodné pro rodiny s dětmi
možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
vlastní aquapark
4 sekce v resortu, jedna z nich jen pro dospělé
Stručná poloha
cca 45 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u bílé písečné pláže
v blízkosti golfových hřišť
Poloha
Playa del Carmen, cca 10 minut od samého centra, přímo u bílé písečné pláže, v rozlehlé tropické zahradě ohraničené mangrovníky a přírodními lagunami. V blízkosti se nachází golfové hřiště. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 45 minut.
Vybavení resortu
956 pokojů a suite v 62 třípodlažních budovách a 11 plážových vil - vše rozdělené do 4 sekcí: Family Collection, Signature Eco Collection (nově renovované pokoje ve Family sekci), Select Club Adults Only a Royal Elite. Klimatizace, 6 restaurací, 9 barů, diskotéka, 3 bazény, dětský bazén, aquapark se 17 skluzavkami, SPA centrum, fitness, jóga, spinning, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, basketbal, vodní pólo, stolní tenis, billiard, animační programy, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Standard pokoj - family section: klimatizace, minibar, kávovar, sejf, fén, telefon, 42´´SAT/TV, multimediální přípojka, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Standard pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí
Popis zařízení 1
Standard pokoj - family section: klimatizace, minibar, kávovar, sejf, fén, telefon, 42´´SAT/TV, multimediální přípojka, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Výborný poměr kvality a ceny! Resort s vlastním aquaparkem - vhodný pro rodiny s dětmi!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.
Odkaz na www
http://www.sandos.com/hotel-sandos-caracol-in-playa-del-carmen.htm
Www odkaz popis 1
www.sandos.com/hotel-sandos-caracol-in-playa-del-carmen.htm
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

To mě zajímá Region: Tulum
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 35 758 Kč


Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive
Poloha

Na klidném místě v blízkosti střediska a archeologického naleziště Tulum s pyramidami (cca 6 km)

Vybavení

432 pokojů v několika 2–3patrových budovách (výtahy) v rozlehlé zahradě. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 6 restaurací à la carte (italská, asijská, mexická, francouzská a japonská kuchyně, gril), kavárna, 7 barů, butik, konferenční místnost, bankomat. Venku 2 bazény, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, osuškami a slunečníky zdarma.

Ubytování

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župany), individuálně regulovatelná klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., minibar, DVD/CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, trezor, set na přípravu čaje a kávy, balkon nebo terasa. Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed.

DRGVX (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem do zahrady): viz DR, výhled do zahrady, prostornější.

DRTKGVX (dvoulůžkový pokoj deluxe v části pro dospělé osoby s výhledem do zahrady): viz DRGVX, v renovované části pouze pro dospělé.

Stravování

Viz program Unlimited Luxury®. Možnost dokoupení nadstandardních služeb Preferred Club

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Http://www.dreamsresorts.com/
Handicap

Pokoje speciálně uzpůsobené pro handicapované klienty (na vyžádání).

Wellness

Hotelové Dreams Spa by Pevonia na ploše 12 916 m2

Za poplatek: různé druhy masáží, hydroterapie, léčebné, kosmetické a zkrášlující procedury, sauna, parní lázeň
Internet
Zdarma: WiFi v lobby, na pokojích a v areálu hotelu
Poznámka

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR, DRGVX): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Dvoulůžkový pokoj (DRTKGVX): 3 dospělí Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Luxury Bahia Principe Akumal

To mě zajímá Region: Akumal
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 32 522 Kč


Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal
Popis
Navštivte s námi místo, kde nikdy nepřestává svítit slunce, kde nikdy nezavírají restaurace a bary, kde se nikdy nebudete nudit a kde naleznete nikde nekončící pláž! Delfinárium přímo v komplexu!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin)
možnost čerpat ALL INCLUSIVE v á la carte restauracích neomezeně
dětský vodní park a delfinárium v komplexu
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 80 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u 1,5 km dlouhé písečné pláže
500 m od golfového hřiště
Poloha
Riviera Maya, cca 20 minut jízdy od městečka Tulum, cca 30 minut od Playa del Carmen a cca 80 minut od letiště v Cancúnu. Resort leží u 1,5 km dlouhé bílé písečné pláže. Ve vzdálenosti 500 m se nachází mistrovské golfové hřiště.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Přilehlá písečná pláž.
Vybavení resortu
Bahia Principe Grand Riviera Maya se skládá ze 4 resortů – mezi resorty jezdí v pravidelných intervalech vláček. Součástí komplexu je Hacienda Doňa Isabel (centrum s obchůdky, bary a restauracemi a zábavními možnostmi).
Bahia Principe Grand Coba - 1080 pokojů a suite, 2 bazény, 9 restaurací, 8 barů. Část vhodná především pro rodiny s dětmi – aktivity pro celou rodinu vč. vodního parku, prostorné pokoje a suite. Klienti mohou navštěvovat á la carte restaurace v resortu Grand Bahia Principe Tulum.
Bahia Principe Grand Tulum – 978 pokojů a suite, 3 bazény, 5 restaurací, 7 barů. Přímo na pláži, vhodná pro rodiny s dětmi, blízko delfinária. Klienti mohou navštěvovat á la carte restaurace v resortu Grand Bahia Principe Coba.
Bahia Principe Luxury Akumal – 758 pokojů a suite, 3 bazény, 7 restaurací a 9 barů. Nejblíže k moři, klienti mohou využívat služeb a gastronomických zařízení ostatních resortů v komplexu.
Bahia Principe Luxury Sian Ka´an – 420 pokojů a suite, 4 bazény, 4 restaurace, 5 barů. Tato část se nachází přes silnici u golfového hřiště The Riviera Maya Golf Club. Část jen pro dospělé, s golfovým hřištěm, klienti mohou využívat služeb a gastronomických zařízení ostatních resortů v komplexu.


V komplexu máte k dispozici dětský vodní park, delfinárium (za poplatek), SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, aquaerobic, vodní pólo, windsurfing, jet ski, parasailing, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, plážový volejbal, basketbal, fotbal, golf, minigolf, stolní tenis, pétanque, jízda na koni, hrací automaty, animační programy, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sály, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma v Bahia Principe Luxury Akumal a Bahia Principe Luxury Sian Ka´an, Wi-fi internet zdarma v lobby v Bahia Principe Grand Coba a Bahia Principe Grand Tulum, pronájem aut, půjčovna kol.
Vybavení pokoje
Junior suite superior - Akumal - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, jacuzzi, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost ubytování 3 osob v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Junior suite superior - možnost ubytování 3 osob
Popis zařízení 1
Junior suite superior - Akumal - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, jacuzzi, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost ubytování 3 osob v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Navštivte s námi místo, kde nikdy nepřestává svítit slunce, kde nikdy nezavírají restaurace a bary, kde se nikdy nebudete nudit a kde naleznete nikde nekončící pláž! Delfinárium přímo v komplexu!
Odkaz na www
http://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-riviera-maya/resort-akumal/
Www odkaz popis 1
www.bahia-principe.com/en/resorts-in-riviera-maya/resort-akumal/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Reef Coco Beach

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 36 990 Kč


The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach
Tento luxusní 4* resort se nachází na pláži v Playa del Carmen, jen 5 minut chůze od slavné zábavní čtvrti kolem 5th Avenue. Svým klientům nabízí výhled na útes Playa del Carmen, venkovní bazén a kompletně vybavené wellness centrum. Hotel Reef Cocobeach nabízí snadný přístup k mnoha rekreačním aktivitám, jako je šnorchlování, nebo potápění. Resort provozuje 4 restaurace, ve kterých si každý jistě vybere své oblíbené jídlo. Sabor Latino podává jídla mexické kuchyně, restaurace Rosinella se specializuje na italská jídla, do restaurace Miramar s výhledem na oceán si můžete zajít na snídani, oběd a večeři formou bufetu a neformální stolování nabízí snack bar El Palmar.
Stravování
All inclusive včetně nápojů. Plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací, trezorem, fénem, TV/SAT, telefonem, budíkem, stropním ventilátorem, žehlícím prknem a balkonem nebo terasou.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Oasis Palm Beach

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 44 790 Kč


Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach
Cancun je rušné, turisty velmi oblíbené místo, nacházející se v nejzajímavějším státě Mexika - Quintana Roo s řadou překrásných pláží, mnoha historickými místy se starobylou mayskou kulturou, rušným nočním životem a fantastickými podmínkami pro potápění. Tento příjemný hotel skládající se ze dvou budov leží přímo na bílé pláži Karibského moře,na začátku hotelové zóny. V blízkosti hotelu se nachází spousta nákupních možností, barů a restaurací. Od letiště je vzdálen zhruba 30 km a od centra Cancunu 4 km. Nedaleko hotelu se nachází rovněž přistaviště trajektů na Isla Mujares. Hotel svým zázemím nabízí spoustu možností k relaxaci. Je vhodný pro rodiny s dětmi
Stravování
All inclusive včetně nápojů. K dispozici je 5 restaurací a několik snack barů.
Ubytovaní
Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/SAT, vlastním sociálním zařízením. Za poplatek je k dispozici trezor. K vybavení hotelu dále patří wi-fi (za poplatek), půjčovna automobilů, kadeřnictví, několik mini obchodů a dětský klub. K dipozici je rovněž wellness centrum (za poplatek). Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Catalonia Playa Maroma

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 34 740 Kč


Hotel Catalonia Playa Maroma Hotel Catalonia Playa Maroma Hotel Catalonia Playa Maroma Hotel Catalonia Playa Maroma Hotel Catalonia Playa Maroma Hotel Catalonia Playa Maroma Hotel Catalonia Playa Maroma Hotel Catalonia Playa Maroma Hotel Catalonia Playa Maroma
Poloha

Obklopený tropickou přírodou, přímo u písečné pláže a v blízkosti druhého největšího korálového útesu na světě. Letovisko Playa del Carmen a rybářský přístav Puerto Morelos cca 20 km.

Vybavení

404 pokojů v 6 budovách v zahradě (2–3 patra, výtahy), vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, 4 restaurace à la carte (italská, mexická, steak, tapas), 2 bary, obchůdek se suvenýry. V tropické zahradě bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

DRPRS (dvoulůžkový pokoj privileged superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., telefon, trezor (zdarma), žehlička a žehlicí prkno, set na přípravu kávy, minibar a balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Možnost využití nadstandardních služeb Privilege (soukromý check-in, Privilege lounge se snacky, kávou a čajem, zvýhodněné ceny v hotelovém spa centru). Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu „double bed“ nebo jedna „king size bed“.

DRPRE (dvoulůžkový pokoj premium): viz DRPRS, výhody programu Privileged all inclusive.

Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.hoteles-catalonia.com/es/home.jsp
Wellness
Hotelové spa Alegria Za poplatek: sauna, jacuzzi a masáže
Internet
Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRPRS, DRPRE): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Viva Wyndham Maya

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 43 650 Kč


Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya
Popis zájezdu
Resort vhodný i pro rodiny s dětmi. Vzdálenost od rušného centra Playa del Carmen s vyhlášenou 5th Avenida 2 km. Vzdálenost od letiště 55 km - 45 minut. Široká pláž, animační programy pro děti i dospělé, možnost využívat restaurace 4* hotelu Viva Wyndham Azteca vzdáleného 500 m.
Poloha
Resort vhodný i pro rodiny s dětmi. Vzdálenost od rušného centra Playa del Carmen s vyhlášenou 5th Avenida 2 km. Vzdálenost od letiště 55 km - 45 minut. Široká pláž, animační programy pro děti i dospělé, možnost využívat restaurace 4* hotelu Viva Wyndham Azteca vzdáleného 500 m.
Vybavení hotelu
9 restaurací a barů, bazén, fitness centrum, plážové sporty, wellness, dětský klub, konferenční místnost 250 osob.
Vybavení pokoje
Pokoje typu Superior s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, LCD TV, trezorem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, balkónem/terasou. Za příplatek pokoje superior ocean view.
Služby v ceně zájezdu
český delegát, klimatizace.
Služby za poplatek
internet, potápění, golf 1 km.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Reef Playacar

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 36 690 Kč


The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar
Poloha

Hotelový resort se nachází v srdci Riviera Maya na karibském pobřeží na jedné z nejpozoruhodnějších pláži na Yucatanu. V pěším dosahu město Playa del Carmen s možnosti nákupu, restaurací a zábavy.

Vybavení

196 pokojů rozmístěných v 18 propojených vilách, 4 restaurace (bufetová, 2 a la carte gourmet a italská), snack bar u bazénu, 7 barů (stredomořský, tropický, s výhledem na moře s jacuzzi), obchůdky se suvenýry, konferenční místnost, 2 bazény, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, v blízkosti golfové hřistě.

Ubytování

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV, telefon, trezor, lednice, terasa, kávovar, minibar (nealkoholické nápoje, pivo – doplňováno denně).

DRPRE (suite premium): viz DRS, alkoholické a nealkoholické nápoje mezinárodních značek, WiFi zdarma.

Stravování

Viz program all inclusive. Možnost dokoupení programu superior all inclusive nebo premium all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Http://www.reefplayacarresort.com/
Wellness
Za poplatek: masáže, kůry, kadeřnictví, salon krásy.
Internet
Za poplatek: WiFi v celém areálu a na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRS / DRPRE): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Allegro Playacar

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 49 140 Kč


Hotel Allegro Playacar Hotel Allegro Playacar Hotel Allegro Playacar Hotel Allegro Playacar Hotel Allegro Playacar Hotel Allegro Playacar Hotel Allegro Playacar Hotel Allegro Playacar Hotel Allegro Playacar
Popis
Nejoblíbenější resort v naší nabídce resortů pro rodiny s dětmi!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně
vhodné pro všechny věkové kategorie
možnot ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
pro aktivně strávenou dovolenou
Stručná poloha
cca 45 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u bílé písečné pláže
v pěší vzdálenosti od městečka Playa del Carmen
cca 5 minut jízdy od zábavního parku Xcaret a zřícenin v Tulumu
nedaleko Playacar Golf Club
Poloha
Playa del Carmen, resort leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti, cca 10 minut chůze jižně od centra Playa del Carmen. Známý potápěčský ráj Xel-Ha cca 20 minut jízdy. V blízkosti se nachází Playacar Golf Club, zříceniny v Tulumu i známé cenotes na mexickém karibském pobřeží. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 45 minut jízdy.
Vybavení resortu
282 pokojů v jednopatrových bungalovech postavených v polynéském stylu. 3 restaurace, 5 barů, diskotéka, 3 bazény, dětský bazén, SPA centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, basketbal, golf, stolní tenis, billiard, animační programy, boutique, dětský klub, lékař, hlídání dětí, internet, business centrum, konferenční sál, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Superior pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, WI-FI (za poplatek), SAT/TV, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování až 3 dospělých osob v pokoji nebo 2 dospělých a 2 dětí.
Pojmenování zařízení 1
Superior pokoj - možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí
Popis zařízení 1
Superior pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, WI-FI (za poplatek), SAT/TV, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování až 3 dospělých osob v pokoji nebo 2 dospělých a 2 dětí.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Nejoblíbenější resort v naší nabídce resortů pro rodiny s dětmi!
Odkaz na www
http://www.occidentalhotels.com/resort/allegro-playacar
Www odkaz popis 1
www.occidentalhotels.com/resort/allegro-playacar
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Catalonia Maya

To mě zajímá Region: Mayská riviéra a ostrov Cozumel
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 35 862 Kč


Hotel Catalonia Maya Hotel Catalonia Maya Hotel Catalonia Maya Hotel Catalonia Maya Hotel Catalonia Maya Hotel Catalonia Maya Hotel Catalonia Maya Hotel Catalonia Maya Hotel Catalonia Maya
Informace o hotelu

Mexiko / Riviera Maya / Puerto Aventuras. Catalonia Riviera Maya & Yucatan Beach se nachází na Rivieře Maya, je obklopen nádhernou krajinou a je výborným výchozím bodem pro poznávání krás Mexika. V okolí se nachází nespočet restaurací, barů, obchodů a také můžete využít golfové hřiště. Hotel nabízí široký výběr restaurací a barů, některé z nich mají překrásný výhled na bazén nebo na moře. Relaxovat můžete u čtyř prostorných bazénů nebo na krásné písčité pláži. Rodiny s dětmi ocení bazén s dětskou částí. Během dne lze vybírat z mnoha aktivit, například můžete navštívit lekce tance nebo si zahrát plážový volejbal či navštívit posilovnu.

Poloha hotelu
 • pláže: na pláži
 • letiště: 78 km
 • centra: Playa del Carmen 25 km
 • nákupních možností: v místě
Vybavení pokoje

Standardní pokoj

 • klimatizace
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • kabelová TV
 • telefon
 • trezor (zdarma)
 • mini chladnička
Ubytování za příplatek
 • Pokoj Deluxe - novější vybavení
 • Pokoj Superior - novější vybavení, Privileged program, kávovar
 • Privileged program - vyhrazená část na pláži, přístup do bazénu dostupného jen pro hosty s programem Privileged, přístup do tématické a la carte restaurace, slevy na vybrané služby v hotelu, atd.
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • 4 bazény s dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma)
 • hlavní restaurace
 • 6 tématických restaurací
 • creperie
 • snack bar
 • 7 barů
 • diskotéka
 • Wi-Fi (zdarma)
 • směnárna
 • obchodní arkáda
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá
 • lehátka zdarma
Sportovní aktivity zdarma
 • plážový volejbal
 • tenisový kurt
 • aerobic
 • vodní aerobic
 • lekce tance
 • nemotorizované vodní sporty (záleží na dostupnosti)
 • diskotéka
 • večerní programy
 • minigolf
 • fitness
 • stolní tenis
Sportovní aktivity za poplatek
 • půjčovna aut
 • potápěčské centrum
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • All Inclusive:
 • Hlavní restaurace La Brisa: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (vše rozlévané)
 • Hlavní restaurace El Mercado: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (vše rozlévané)
 • Snack bar: během dne drobné občerstvení
 • Creperie: slané a sladké palačinky
 • Lobby bar: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (vše rozlévané)
 • 2x bar u bazénu: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (vše rozlévané)
 • Bar na terase: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (vše rozlévané)
 • Disco bar: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (vše rozlévané)
 • Bar na pláži: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (vše rozlévané), ovocné džusy
 • Sport bar: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (vše rozlévané)
 • Tématické restaurace: italská, mexická, grill bar, asijská, tapas, nutná předchozí rezervace, výběr z menu
 • Upozornění: výše uvedené místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort

To mě zajímá Region: Puerto Aventuras
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 35 230 Kč


Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort Catalonia Royal Tulum Beach & Spa Resort
Poloha

Na klidném místě přímo u dlouhé písečné pláže Xpu-Há. Hotel je obklopený tropickou vegetací s mangrovy. Korálový útes vhodný ke šnorchlování v blízkosti hotelu. Středisko Playa del Carmen a archeologické naleziště Tulum cca 25 km.

Vybavení

288 pokojů v 6 třípatrových budovách v zahradě, vstupní hala s recepcí, lobby bar, 2 hlavní restaurace, 6 restaurací à la carte (italská, mexická, asijská, gril a tapas), snack restaurace obchůdky se suvenýry, konferenční místnost. V zahradě bazén, bar u bazénu, 4 jacuzzi a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

DRPRE (dvoulůžkový pokoj premium): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), župany), individuálně regulovatelná klimatizace, stropní ventilátor, telefon, TV/sat., minibar, trezor, set na přípravu čaje a kávy, žehlička, žehlicí prkno, balkon nebo terasa. Přistýlka pro 3. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed.

DRPRL (dvoulůžkový pokoj privileged): viz DRPRE, renovované, v budovách blíže k pláži. Možnost využití nadstandardních služeb Privilege (soukromý check-in, Privilege lounge se snacky, kávou a čajem, zvýhodněné ceny v hotelovém spa centru). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.hoteles-catalonia.com
Handicap

Pokoje připůsobené pro handicapované klienty (na vyžádání).

Wellness
Hotelové spa centrum Alegría Za poplatek: různé druhy masáží, sauna, parní lázeň, relaxační a zkrášlující procedury
Internet
Zdarma: WiFi v areálu hotelu a na pokojích. Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj superior (DRPRE/DRPRL): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělí Pouze pro dospělé osoby od 18 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 46 330 Kč


Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort Viva Wyndham Azteca - An All-Inclusive Resort
Popis zájezdu
Kvalitní resort vhodný i pro rodiny s dětmi. Vzdálenost od rušné 5th Avenida s bohatým nočním životem 2 km. Vzdálený od letiště 55 km - 45 minut. Široká pláž, animační programy pro děti i dospělé, možnost využívat restaurace 4* hotelu Viva Wyndham Maya vzdáleného 500 m.
Poloha
Kvalitní resort vhodný i pro rodiny s dětmi. Vzdálenost od rušné 5th Avenida s bohatým nočním životem 2 km. Vzdálený od letiště 55 km - 45 minut. Široká pláž, animační programy pro děti i dospělé, možnost využívat restaurace 4* hotelu Viva Wyndham Maya vzdáleného 500 m.
Vybavení hotelu
7 restaurací a barů, bazén, fitness centrum, plážové sporty, wellness, dětský klub, konferenční místnost 350 osob.
Vybavení pokoje
Pokoj typu Superior s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, LCD TV, trezorem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, balkónem/terasou. Za příplatek pokoje superior ocean view.
Služby v ceně zájezdu
český delegát, klimatizace.
Služby za poplatek
internet, potápění, golf 1 km.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Riu Yucatan

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 39 520 Kč


Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan
Popis
Pro milovníky aktivně strávené dovolené!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin)
vhodné pro rodiny s dětmi
možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
pro aktivně strávenou dovolenou
bohaté animační programy
Stručná poloha
cca 50 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u bílé písečné pláže
v pěší vzdálenosti od městečka Playa del Carmen
cca 5 minut jízdy od zábavního parku Xcaret
Poloha
Playa del Carmen, u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti Riviera Maya. Je součástí komplexu Riu Playacar (Hotel Riu Palace Riviera Maya, Hotel Riu Playacar, ClubHotel Tequila a Hotel Riu Palace Mexico), v blízkosti mistrovského golfového hřiště, v pěší vzdálenosti od centra Playa del Carmen. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 50 minut jízdy.
Pojmenování upoutávky 1
Hotel.
Popis upoutávky 1
Vodní park pro nejmenší hosty.
Vybavení hotelu
507 pokojů a suite renovovaných na jaře 2013. Klimatizace, 5 restaurací, 6 barů, 3 bazény, malý bazén s barem, jacuzzi, dětský bazén, SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, katamarány, tenis, volejbal, golf, stolní tenis, animační programy, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sály, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut. Během dne mají klienti možnost využívat některých služeb ostatních sesterských hotelů v komplexu (Hotel Riu Palace Riviera Maya, Hotel Riu Playacar, ClubHotel Tequila a Hotel Riu Palace Mexico).
Vybavení pokoje
Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Standard pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí
Popis zařízení 1
Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Pro milovníky aktivně strávené dovolené!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.
Odkaz na www
http://www.riu.com/en/Paises/mexico/playa-del-carmen/hotel-riu-yucatan/
Www odkaz popis 1
www.riu.com/en/Paises/mexico/playa-del-carmen/hotel-riu-yucatan/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Bahia Principe Grand Tulum

To mě zajímá Region: Tulum
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 33 279 Kč


Bahia Principe Grand Tulum Bahia Principe Grand Tulum Bahia Principe Grand Tulum Bahia Principe Grand Tulum Bahia Principe Grand Tulum Bahia Principe Grand Tulum Bahia Principe Grand Tulum Bahia Principe Grand Tulum Bahia Principe Grand Tulum
Popis
Navštivte s námi místo, kde nikdy nepřestává svítit slunce, kde nikdy nezavírají restaurace a bary, kde se nikdy nebudete nudit a kde naleznete nikde nekončící pláž! Delfinárium přímo v komplexu!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin)
dětský vodní park a delfinárium v komplexu
možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
Stručná poloha
cca 80 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u 1,5 km dlouhé písečné pláže
500 m od golfového hřiště
Poloha
Riviera Maya, cca 20 minut jízdy od městečka Tulum, cca 30 minut od Playa del Carmen a cca 80 minut od letiště v Cancúnu. Resort leží u 1,5 km dlouhé bílé písečné pláže. Ve vzdálenosti 500 m se nachází mistrovské golfové hřiště.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Přilehlá písečná pláž.
Vybavení resortu
Bahia Principe Grand Riviera Maya se skládá ze 4 resortů – mezi resorty jezdí v pravidelných intervalech vláček. Součástí komplexu je Hacienda Doňa Isabel (centrum s obchůdky, bary a restauracemi a zábavními možnostmi).
Bahia Principe Grand Coba - 1080 pokojů a suite, 2 bazény, 9 restaurací, 8 barů. Část vhodná především pro rodiny s dětmi – aktivity pro celou rodinu vč. vodního parku, prostorné pokoje a suite. Klienti mohou navštěvovat á la carte restaurace v resortu Grand Bahia Principe Tulum.
Bahia Principe Grand Tulum – 978 pokojů a suite, 3 bazény, 5 restaurací, 7 barů. Přímo na pláži, vhodná pro rodiny s dětmi, blízko delfinária. Klienti mohou navštěvovat á la carte restaurace v resortu Grand Bahia Principe Coba.
Bahia Principe Luxury Akumal – 758 pokojů a suite, 3 bazény, 7 restaurací a 9 barů. Nejblíže k moři, klienti mohou využívat služeb a gastronomických zařízení ostatních resortů v komplexu.
Bahia Principe Luxury Sian Ka´an – 420 pokojů a suite, 4 bazény, 4 restaurace, 5 barů. Tato část se nachází přes silnici u golfového hřiště The Riviera Maya Golf Club. Část jen pro dospělé, s golfovým hřištěm, klienti mohou využívat služeb a gastronomických zařízení ostatních resortů v komplexu.


V komplexu máte k dispozici dětský vodní park, delfinárium (za poplatek), SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, aquaerobic, vodní pólo, windsurfing, jet ski, parasailing, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, plážový volejbal, basketbal, fotbal, golf, minigolf, stolní tenis, pétanque, jízda na koni, hrací automaty, animační programy, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sály, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma v Bahia Principe Luxury Akumal a Bahia Principe Luxury Sian Ka´an, Wi-fi internet zdarma v lobby v Bahia Principe Grand Coba a Bahia Principe Grand Tulum, pronájem aut, půjčovna kol.
Vybavení pokoje
Superior pokoj – Tulum - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet za poplatek, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Superior pokoj - možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí
Popis zařízení 1
Superior pokoj – Tulum - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet za poplatek, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Navštivte s námi místo, kde nikdy nepřestává svítit slunce, kde nikdy nezavírají restaurace a bary, kde se nikdy nebudete nudit a kde naleznete nikde nekončící pláž! Delfinárium přímo v komplexu!
Odkaz na www
http://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-riviera-maya/resort-tulum/
Www odkaz popis 1
www.bahia-principe.com/en/resorts-in-riviera-maya/resort-tulum/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grand Oasis Cancun

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 42 020 Kč


Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun
Popis
Resort postavený ve stylu mexických pyramid v rozlehlé tropické zahradě s jedním z nejdelších bazénů v Cancúnu nabízí spoustu možností zábavy!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně
dobrý poměr kvality a ceny
možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
bohaté animační programy
vhodné pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
cca 15 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u 650 m dlouhé bílé písečné pláže
v blízkosti golfových hřišť
Poloha
Cancún, v centru hotelové zóny, přímo u 650 m dlouhé bílé písečné pláže, v udržované zahradě, kde se nachází 400 m dlouhý bazén a 9ti jamkové golfové hřiště. V blízkosti nákupních center, vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 15 minut a od centra města cca 25 minut jízdy.
Vybavení resortu
192 pokojů. Klimatizace, 7 restaurací, 7 barů, 2 plážové kluby, 300 m dlouhý bazén se 3 bary, SPA centrum, fitness, aerobic, vodní sporty, šnorchlování, tenis, golf, animační programy, boutique, business centrum, konferenční sály, lékař, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 4 dospělých osob nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Resort postavený ve stylu mexických pyramid v rozlehlé tropické zahradě s jedním z nejdelších bazénů v Cancúnu nabízí spoustu možností zábavy!
Odkaz na www
http://www.oasiscancunresort.com/
Www odkaz popis 1
www.oasiscancunresort.com/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Dos Playas

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 33 990 Kč


Hotel Dos Playas Hotel Dos Playas Hotel Dos Playas Hotel Dos Playas Hotel Dos Playas Hotel Dos Playas Hotel Dos Playas Hotel Dos Playas Hotel Dos Playas
Poloha

Přímo u písečné pláže, v dostupné vzdálenosti od centra střediska. Do živého centra střediska Punta Cancun s četnými bary, diskotékami, restauracemi a jinými nákupními a zábavními možnostmi cca 10 minut chůze.

Vybavení

129 pokojů ve 3 třípatrových budovách, vstupní hala s recepcí (trezory), hlavní restaurace Iguana, 2 x restaurace à la carte (thajská a mexická), pizza snack bar, bar, obchůdek se suvenýry. Venku 2 bazény, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek. Přistýlka pro 3. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed.

Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.dosplayas.com/
Internet
Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Platinum Yucatan

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 54 190 Kč


Hotel Platinum Yucatan Hotel Platinum Yucatan Hotel Platinum Yucatan Hotel Platinum Yucatan Hotel Platinum Yucatan Hotel Platinum Yucatan Hotel Platinum Yucatan Hotel Platinum Yucatan Hotel Platinum Yucatan
Popis zájezdu
ODLETY PRAHA VÍDEŇLETIŠTĚ 50 KM 50 MINNA PLÁŽI 18+OKOLÍ KLIDNÉ
Poloha
ODLETY PRAHA VÍDEŇLETIŠTĚ 50 KM 50 MINNA PLÁŽI 18+OKOLÍ KLIDNÉ
Vybavení hotelu
7 restaurací 8 barů 13 bazénůfitness centrumplážové sporty6 tenisových kurtůwellnesskonferenční místnost
Vybavení pokoje
POKOJ TYP JUNIOR SUITE DELUXE: hotelová budova klimatizace minibar rychlovarná konvice LCD TV, trezor koupelna, WC vysoušeč vlasů balkón/terasa
Služby v ceně zájezdu
ČESKÝ DELEGÁTALL INCLUSIVEKLIMATIZACEINTERNET
Služby za poplatek
GOLF 5 KM 10 MINPOTÁPĚNÍ
Popis programu
Luxusní resort pouze pro dospělé od 18ti let, přímo na pláži, 10 km od centra Playa del Carmen s restauracemi, bary, obchody a nočním životem. Za příplatek pokoje JS Deluxe Jacuzzi, JS Deluxe Swimout, Platinum Deluxe (Jacuzzi, swimout), Honeymoon Suite.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Bluebay Gr Esmeralda

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 36 590 Kč


Hotel Bluebay Gr Esmeralda Hotel Bluebay Gr Esmeralda Hotel Bluebay Gr Esmeralda Hotel Bluebay Gr Esmeralda Hotel Bluebay Gr Esmeralda Hotel Bluebay Gr Esmeralda Hotel Bluebay Gr Esmeralda Hotel Bluebay Gr Esmeralda Hotel Bluebay Gr Esmeralda
Popis
Moderní hotel na rozlehlém prostranství v oblasti Riviera Maya nabízí bohaté možnosti vyžití a zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale díky svému zázemí je hojně využíván i pro školení, kongresy či firemní teambuilding.
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin)
vhodné pro rodiny s dětmi
možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
pro aktivně strávenou dovolenou
bohaté animační programy
držitel mnoha ocenění
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 45 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u 500 m dlouhé písečné pláže
v blízkosti golfových hřišť
Poloha
Playa del Carmen, cca 10 minut jízdy od centra, u 500 m dlouhé písečné pláže. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 45 minut jízdy.
Vybavení hotelu
979 deluxe pokojů v 8 budovách na rozlehlém 180 ha pozemku, jacuzzi suite a swim-up suite ve 2-3 podlažních budovách. Klimatizace, 7 restaurací, 2 bary, 3 bazény, dětský bazén, jacuzzi, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, jízda na koni, animační programy, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut. Resortem jezdí v pravidelných intervalech vláček.
Vybavení pokoje
Deluxe garden view pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlícím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe garden view pokoj - možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí
Popis zařízení 1
Deluxe garden view pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlícím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 3 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Moderní hotel na rozlehlém prostranství v oblasti Riviera Maya nabízí bohaté možnosti vyžití a zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale díky svému zázemí je hojně využíván i pro školení, kongresy či firemní teambuilding.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve suite s jacuzzi nebo s bazénem.
Odkaz na www
http://www.bluebayresorts.com/en/hotel-bluebay-grand-esmeralda.html
Www odkaz popis 1
www.bluebayresorts.com/en/hotel-bluebay-grand-esmeralda.html
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 64 990 Kč


Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/ Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/ Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/ Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/ Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/ Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/ Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/ Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/ Grand Princess Family Club /v Grand Riviera Princess/
Informace o hotelu

Mexiko / Riviera Maya / Playa del Carmen. Hotel Princess Family CLub je součástí resortu Grand Riviera, který se nachází pouhých pár minut od živého centra Playa del Carmen a je umístěn v krásné zahradě přímo u běloskvoucí se pláže. Rodinná atmosféra je vidět a cítit všude kolem. Čeká na vás pirátská restaurace s programem pro děti, dětský a teen klub, kde se děti nikdy nenudí, a zábava pro celou rodinu. Hosté mohou také využívat sportovní vybavení a restaurace v sesterských hotelech Platinum Yucatán Princess (pouze pro dospělé) a Grand Riviera and Sunset Princess.

Poloha hotelu
 • pláže: 750 m (přístup po lávce přes mangrovy)
 • letiště: 60 km
 • centra: Playa del Carmen 10 km
 • nákupních možností: Playa del Carmen 10 km
Vybavení pokoje

Rodinný pokoj

 • klimatizace
 • stropní větrák
 • TV s dětskými programi
 • telefon
 • Wi-Fi (zdarma)
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • trezor (zdarma)
 • minibar
 • set pro přípravu čaje a kávy
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Rodinný pokoj s přímým vstupem do bazénu - dětský bezpečnostní vstup z pokoje do bazénu
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • 2 hlavní restaurace, pirátská restaurace s dětským programem
 • 7 restaurací s obsluhou (italská, grill, asijská, mexická, mezinárodní, středomořská, švýcarská)
 • 8 barů včetně baru v bazénu
 • sport bar, který je otevřen 24 hodin denně
 • 8 bazénů pro dospělé a 4 pro děti (lehátka a slunečníky zdarma)
 • Wi-Fi (zdarma)
 • fitness
 • diskotéka
 • herna
 • dětský klub (pro děti od 4 do 12 let)
 • teen klub (pro děti od 12 do 18 let)
 • minikino
 • 6 tenisových kurtů
 • multifunkční hřiště
 • SPA centrum
 • konferenční místnost
 • obchody
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá
 • lehátka a slunečníky zdarma
Sportovní aktivity zdarma
 • animační programy
 • fitness
 • nemotorizované vodní sporty
 • lukostřelba
 • herna
 • stolní fotbálek
 • kulečník
 • dětský klub (pro děti od 4 do 12 let)
 • teen klub (pro děti od 12 do 18 let)
Sportovní aktivity za poplatek
 • SPA centrum
 • golf
 • motorizované vodní sporty
 • kasino (hotel Grand Sunset Princess)
 • hlídání dětí
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • ULTRA All Inclusive: 24 hodin, zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, odpolední snack, zmrzlina, hot dogy.
 • Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Margaritaville Island Reserve

To mě zajímá Region: Mayská riviéra a ostrov Cozumel
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 59 490 Kč


Margaritaville Island Reserve Margaritaville Island Reserve Margaritaville Island Reserve Margaritaville Island Reserve Margaritaville Island Reserve Margaritaville Island Reserve Margaritaville Island Reserve
Informace o hotelu

Mexiko / Riviera Maya / Puerto Morelos. Hotel inspirovaný texty a životním stylem Jimmyho Buffeta nabízí únik od každodenního shonu do dovolenkové oázy. Jedinečnost hotelu se ukrývá v luxusním vybavení světové úrovně, které spolu s plážovou atmosférou vytváří místo, které nebudete chtít opustit. Na své si přijdou milovníci jídla, kteří mohou ochutnávat v restauracích nabízejících mexickou, latinskou, asijskou a italskou kuchyni. Samozřejmostí jsou unikátní bary, kde můžete ochutnávat originální koktejly.

Upozornění: Environmentální taxa cca 26 MXN/pokoj/noc splatná v hotelu.

Poloha hotelu
 • pláže: u pláže
 • letiště: Cancún 20 km
 • centra: Cancún 32 km
 • nákupních možností: 10 km
Vybavení pokoje

Standardní pokoj

 • klimatizace
 • chytrá TV
 • trezor (zdarma)
 • telefon
 • župany
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • terasa
Ubytování za příplatek
 • Junior Suite - prostornější pokoj, obývací část, terasa s posezením, dvě umyvadla
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • 4 bazény
 • bary
 • restaurace
 • SPA (za poplatek)
 • prádelna (za poplatek)
 • obchod se suvenýry
 • hlídání dětí
 • směnárna
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá
Sportovní aktivity zdarma
 • fitness
 • kayaking
 • paddleboarding
 • šnorchlování
 • potápečské kurzy v bazénu
 • plážový fotbal a volejbal
 • corn hole
 • boccia
 • šipky
 • kurzy vaření a přípravy koktejlů
 • kurzy latinských tanců
 • yoga
 • aqua fit
 • kurz míchání Margarity (týdně)
 • beer Pong (týdně)
 • blackjack (týdně)
 • texas Holdem turnaje (týdně)
 • plážová party (týdně)
 • karaoke večery (týdně)
Sportovní aktivity za poplatek
 • potápěčské výlety a kurzy
 • golfové kurzy
 • pronájem vozu
 • SPA
 • svatební balíček
 • romantický balíček
 • romantická večeře na pláži
 • ochutnávka vín
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • All inclusive: 6.30–22.30 zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, zmrzlina. Neomezené množství nealkoholických nápojů, koktejlů a vybraných alkoholických nápojů (vše místní výroby, rozlévané). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel El Dorado Royale Spa Resort

To mě zajímá Region: Mayská riviéra a ostrov Cozumel
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 57 890 Kč


El Dorado Royale Spa Resort El Dorado Royale Spa Resort El Dorado Royale Spa Resort El Dorado Royale Spa Resort El Dorado Royale Spa Resort El Dorado Royale Spa Resort El Dorado Royale Spa Resort El Dorado Royale Spa Resort El Dorado Royale Spa Resort
Informace o hotelu

Mexiko / Riviera Maya / Puerto Morelos. El Dorado Royale je pětihvězdičkový přímořský resort pouze pro dospělé, který leží u nádherné písčité pláže a je ideálním místem pro páry i skupinky přátel. Deset barů a třináct restaurací, které získaly cenu AAA Four Diamond, jsou zárukou jedinečného gurmánského zážitku. Každá z restaurací má odlišné téma a vybere si tak každý. Unikátní zkušeností je pak návštěva místního skleníku, kde se pěstuje zelenina a bylinky, které jsou pak používány při přípravě jídla. Vybírat můžete z široké nabídky aktivit - můžete se naučit španělsky, vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů nebo si zahrát plážový volejbal. Ať už se rozhodnete relaxovat u některého z šesti bazénů nebo vyrazíte poznávat dech beroucí mexickou přírodu, tak jistě zažijete nezapomenutelnou dovolenou.

Upozornění: Hotel je určený pouze pro dospělé. Environmentální taxa cca 26 MXN/pokoj/noc splatná v hotelu.

Poloha hotelu
 • pláže: u pláže
 • letiště: 33 km
 • centra: Puerto Morelos 13 km
 • nákupních možností: 10 km
Vybavení pokoje

Standardní pokoj

 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • klimatizace
 • stropní větrák
 • župan
 • trezor
 • kabelová TV
 • terasa
 • minibar (denně doplňován)
 • set pro přípravu kávy
Ubytování za příplatek
 • Pokoj Beachfront - pokoje umístěné blíže k pláži
 • Pokoj Swim Up - pokoje se vstupem do tropické zahrady, ve které je líná řeka
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • tématické restaurace
 • 10 barů
 • Wi-Fi (zdarma)
 • 6 bazénů (lehátka, slunečníky a osušky zdarma)
 • směnárna
 • fitness
 • kavárna
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá
 • lehátka a osušky zdarma
Sportovní aktivity zdarma
 • večerní programy
 • animační programy
 • prohlídka skleníku
 • lekce tance
 • lekce vaření
 • lekce španělštiny
 • stolní tenis
 • lukostřelba
 • tenis
 • fitness
 • sauna
 • pára
 • jóga
 • vodní gymnastika
 • vodní pólo
 • nemotorizované vodní sporty
 • plážový volejbal
Sportovní aktivity za poplatek
 • půjčovna aut
 • SPA centrum
 • soukromé lekce
 • potápění
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • All Inclusive:
 • Hlavní restaurace: 06.30–11.00 snídaně formou bufetu, 17.30–22.00 večeře servírovaná (výběr z menu), nealkoholické a alkoholické nápoje (místní i mezinárodní výroby, rozlévané)
 • Restaurace La Isla: 07.00–11.30 snídaně servírovaná (výběr z menu)
 • Restaurace Spot: 07.00–11.00 snídaně formou bufetu nebo servírovaná (výběr z menu), 12.00–15.00 oběd formou bufetu nebo servírovaný (výběr z menu)
 • Středomořská restaurace Jojo: 11.00–15.00 oběd servírovaný (výběr z menu), 18.00–22.00 večeře servírovaná (výběr z menu)
 • Mexická restaurace Rincon: 18.00–22.00 večeře servírovaná (výběr z menu)
 • Italská restaurace: 17.30–22.00 večeře servírovaná (výběr z menu), rezervace nutná
 • Santa Fe Grill: 7.00–11.00 snídaně formou bufetu nebo servírovaná (výběr z menu), 18.00–22.00 večeře formou bufetu nebo servírovaná (výběr z menu), americká kuchyně s mexickým nádechem
 • Asijská restaurace Kampai: 12.30–17.00 oběd servírovaný (výběr z menu), 18.00–22.00 večeře servírovaná (výběr z menu)
 • Bar na pláži: 9.00–02.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (místní výroby, rozlévané)
 • Swim Up Bar: 9.00–17.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (místní výroby, rozlévané)
 • Bar Kick: 9.00–17.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (místní výroby, rozlévané)
 • Lobby bar: 11.00–02.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (místní výroby, rozlévané)
 • Bar Guacamayas: 17.00–23.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (místní výroby, rozlévané)
 • Bar poblíž pláže: 09.00–23.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (místní výroby, rozlévané)
 • Lounge bar: 17.00–23.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (místní výroby, rozlévané)
 • Restaurace jsou otevřené ve vybrané dny.
 • Upozornění: Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit. Během návštěvy restaurací je vyžadováno formální oblečení.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Secrets Capri

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 57 164 Kč


Secrets Capri Secrets Capri Secrets Capri Secrets Capri Secrets Capri Secrets Capri Secrets Capri Secrets Capri Secrets Capri
Popis
Romantický resort s výjimečným servisem pro dospělé s tzv. Unlimited Luxury - víc než jen ALL INCLUSIVE!
Rychlý přehled
premium ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin)
resort jen pro dospělé
pro golfisty - neomezené green fee v ceně
možnost čerpat ALL INCLUSIVE v á la carte restauracích neomezeně
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 35 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u bílé písečné pláže
jen 5 minut jízdy od městečka Playa del Carmen
v blízkosti golfových hřišť
Poloha
Playa del Carmen, cca 5 minut od samého centra, přímo u nádherné bílé písečné pláže, nedaleko mistrovského golfového hřiště Grand Coral Riviera Maya. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 35 minut jízdy.
Vybavení resortu
291 luxusních pokojů a suite. Klimatizace, 7 restaurací, 4 bary, bazén, jacuzzi, SPA centrum, fitness, aquaerobic, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, vodní pólo, plážový fotbal, golf, stolní tenis, billiard, animační programy, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, knihovna, pronájem aut, půjčovna kol. Klienti mají neomezené green fee na blízkém mistrovském golfovém hřišti Grand Coral Riviera Maya.
Vybavení pokoje
Preferred Club Deluxe tropical view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, iPod přípojka, koupelna, sprcha, WC, jacuzzi pro 2 osoby, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.
Stravování
formou UNLIMITED LUXURY, premium ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Romantický resort s výjimečným servisem pro dospělé s tzv. Unlimited Luxury - víc než jen ALL INCLUSIVE!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve suite. Resort je nekuřácký.
Odkaz na www
http://www.secretsresorts.com/capri-riviera-cancun
Www odkaz popis 1
www.secretsresorts.com/capri-riviera-cancun
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Excellence Riviera Cancun

To mě zajímá Region: Mayská riviéra a ostrov Cozumel
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 57 010 Kč


Excellence Riviera Cancun Excellence Riviera Cancun Excellence Riviera Cancun Excellence Riviera Cancun Excellence Riviera Cancun Excellence Riviera Cancun Excellence Riviera Cancun Excellence Riviera Cancun Excellence Riviera Cancun
Popis
Excelentní resort jen pro dospělé představuje to nejlepší z luxusu, soukromí, exklusivity, romantiky a služeb! Máte-li chuť na romantiku a relaxaci, máte-li chuť na poznání vibrujícího Cancúnu, kosmopolitního Playa del Carmen či mayských památek!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin)
resort jen pro dospělé
ubytování ve suite s jacuzzi
možnost čerpat ALL INCLUSIVE v á la carte restauracích neomezeně
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 20 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u bílé písečné pláže
v blízkosti golfových hřišť
Poloha
Puerto Morelos, cca 10 minut od městečka, přímo u krásné písečné pláže. V blízkosti se nachází golfová hřiště. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 15 minut jízdy.
Vybavení resortu
348 prostorných junior suite a 92 Excellence Club suite. Klimatizace, 10 restaurací, 11 barů, 6 bazénů protékajících resortem, 5 jacuzzi, lázně, sauna, masáže, salón krásy, fitness, aerobic, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní pólo, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, basketbal, fotbal, golf, stolní tenis, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, lékař, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol.
Vybavení pokoje
Junior suite - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna s whirlpool vanou, sprcha, WC, balkon nebo terasa, žehlička s žehlícím prknem. Možnost ubytování až 3 osob v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Junior suite - možnost ubytování 3 dospělých osob
Popis zařízení 1
Junior suite - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna s whirlpool vanou, sprcha, WC, balkon nebo terasa, žehlička s žehlícím prknem. Možnost ubytování až 3 osob v pokoji.
Stravování
ALL INCLUSIVE formou á la carte (24 hodin).
Náš názor
Excelentní resort jen pro dospělé představuje to nejlepší z luxusu, soukromí, exklusivity, romantiky a služeb! Máte-li chuť na romantiku a relaxaci, máte-li chuť na poznání vibrujícího Cancúnu, kosmopolitního Playa del Carmen či mayských památek!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii junior suite nebo Excellence Club suite. V resortu není možné ubytovat děti do 18 let.
Odkaz na www
http://www.excellenceresorts.com/resorts/excellence-riviera-cancun/
Www odkaz popis 1
www.excellenceresorts.com/resorts/excellence-riviera-cancun/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel El Dorado Seaside Suites

To mě zajímá Region: Mayská riviéra a ostrov Cozumel
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 55 590 Kč


El Dorado Seaside Suites El Dorado Seaside Suites El Dorado Seaside Suites El Dorado Seaside Suites El Dorado Seaside Suites El Dorado Seaside Suites El Dorado Seaside Suites El Dorado Seaside Suites El Dorado Seaside Suites
Informace o hotelu

Mexiko / Riviera Maya / Puerto Aventuras. Příjemný resort pouze pro dospělé El Dorado Seaside Suites obklopený křišťálově modrou vodou s nádechem moderního bydlení. Místo, kde zažijete opravdový relax a romantiku. Na jedné straně můžete odpočívat pod palmami, na straně druhé můžete objevovat jeden z nejdelších útesů na Riviera Maya. Své chuťové pohárky můžete rozmazlovat v několika restauracích a barech, kde Vám budou šéfkuchaři servírovat originální pokrmy.

Upozornění: Environmentální taxa cca 26 MXN/pokoj/noc splatná v hotelu.

Poloha hotelu
 • pláže: u pláže
 • letiště: 85 km
 • centra: Playa del Carmen 32 km
 • nákupních možností: Akumal 10 km
Vybavení pokoje

Pokoj Junior Suite

 • klimatizace
 • chytrá TV
 • stropní větrák
 • trezor
 • žehlička a žehlící prkno
 • kávovar
 • telefon
 • minibar
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, WC)
 • balkon nebo terasa
 • pokoj je umístěný v palmové části
Ubytování za příplatek
 • Pokoj Luxury Junior Suite - větší pokoj s oddělenou obývací částí
 • pokoj je umístěný v palmové části
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • 10 restaurací
 • 11 barů
 • fitness
 • SPA centrum (za poplatek)
 • venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma)
 • prádelna (za poplatek)
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá
Sportovní aktivity zdarma
 • večerní programy
 • animační programy
 • fitness
 • kayaking
 • půjčení šnorchlovací výbavy
 • tenis (rakety a míčky zdarma)
 • sauna
 • pára
 • plážový volejbal
 • vodní aerobic
 • lekce salsy
 • yoga
Sportovní aktivity za poplatek
 • potápění
 • půjčovna aut
 • SPA centrum, Starbucks kavárna
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • All Inclusive:
 • Arrecifes: 7.00–11.00 snídaně formou bufetu nebo servírovaná, 12.30–15.00 oběd servírovaný, 17.30–22.00 večeře servírovaná
 • Latinská restaurace Culinarium: 17.30–22.00 večeře servírovaná
 • Mexická restaurace La Carreta: 17.30–22.00 večeře servírovaná
 • Mezinárodní Gourmet Pub: 17.30–22.00 večeře formou bufetu
 • La Sandwicherie: 6.00–7.00 kontinentální snídaně, 7.00–10.00 snídaně formou bufetu, pizza, burger, burrito
 • Beach Barbecue: 7.00–11.00 snídaně, 12.30–15.00 oběd, paella, hamburgery a hotdogy, kuřecí a krevetové špízy
 • Guacamayas Bar: 9.00–2.00 mexické a exotické nápoje
 • Cotorros Bar: 9.00–23.00 občerstvení během dne formou bufetu
 • 4x Swim-Up Bar: 10.00–18.00 široká nabídka koktejlů
 • Tequila Bar La Cantina: 17.30–22.00
 • Margaritas Bar: 17.30–22.00
 • Driftwood Gourmet Ocean Front Restaurant: 12.30–15.00 čerstvé mezinárodní pokrmy, 11.30–17.00 BBQ koutek, oběd a občerstvení servírované
 • Seaside Market: 7.00–11.00 snídaně formou bufetu, 17.30–22.00 večeře formou bufetu
 • Italská restaurace Mia Casa: 17.30–22.00 večeře servírovaná
 • Asijská restaurace Klay Talay: 17.30–22.00 večeře servírovaná
 • Driftwood Bar: 10.00–20.00 alkoholické nápoje a koktejly
 • Koktejlový a Lounge Bar Kanaloa: 20.00–02.00 alkoholické koktejly
 • Mexický Lobby Bar Mezcalito: 15.00–23.00
 • Během návštěvy restaurací je vyžadováno formální oblečení.
 • Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotely a mohou se změnit.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Melody Maker Cancún

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 55 660 Kč


Melody Maker Cancún Melody Maker Cancún Melody Maker Cancún Melody Maker Cancún Melody Maker Cancún Melody Maker Cancún Melody Maker Cancún Melody Maker Cancún Melody Maker Cancún
Popis
Moderní luxusní resort, který uspokojí všechny Vaše smysly! Ráj umění, designu, skvělé hudby a gastronomie! Část resortu jen pro dospělé! Vyhlášený svým plážovým klubem Delirio!
Rychlý přehled
prémiové ALL INCLUSIVE v ceně
stylový luxusní resort se sekcí jen pro dospělé
Delirio Beach Club přímo v resortu
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 15 minut jízdy z letiště v Cancúnu
přímo u bílé písečné pláže
v blízkosti golfových hřišť
Poloha
Cancún, tento luxusní resort leží přímo u nádherné bílé písečné pláže, cca 20 minut od centra města a 15 minut od letiště v Cancúnu. V blízkosti se nacházejí mistrovská golfová hřiště, nákupní centra, restaurace a noční bary.
Vybavení resortu
417 pokojů a suite s výhledem na lagunu nebo moře. Klimatizace, 6 restaurací a barů, 3 bazény, plážový klub, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, golf, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, knihovna s internetovým koutkem, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Superior deluxe lagoon view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna s kosmetickými přípravky Aveda, sprcha, WC, osobní váha, žehlička s žehlicím prknem. Možnost ubytování 3 osob nebo 2 dospělých a 1 dítěte v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Superior deluxe lagoon view pokoj. Možnost ubytování 3 osob nebo 2 dospělých a 1 dítěte v pokoji.
Popis zařízení 1
Superior deluxe lagoon view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, osobní váha, žehlička s žehlicím prknem. Možnost ubytování 3 osob nebo 2 dospělých a 1 dítěte v pokoji.
Stravování
formou prémiového ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Moderní luxusní resort, který uspokojí všechny Vaše smysly! Ráj umění, designu, skvělé hudby a gastronomie! Část resortu jen pro dospělé! Vyhlášený svým plážovým klubem Delirio!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.
Odkaz na www
https://www.melodymakercancun.com/en/
Www odkaz popis 1
www.melodymakercancun.com/en/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,32 USD za pokoj a noc).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ