Bezpečná dovolená v Mexiku 2022


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Mexiko


Hlavní město: Ciudad de México
Měna: Mexické peso (MXN)
1 MXN = 1.052Kč
Mexiko na Wikipedii

Průměrné teploty v Mexiku:
Leden: 23 °C
Únor: 23 °C
Březen: 25 °C
Duben: 26 °C
Květen: 27 °C
Červen: 28 °C
Červenec: 28 °C
Srpen: 28 °C
Září: 28 °C
Říjen: 27 °C
Listopad: 25 °C
Prosinec: 24°C

Bezpečnost v Mexiku - na co si dát pozor

140.
nejbezpečnější země světa

Bezpečnostní situace v Mexiku je v současné době zhoršená kvůli eskalaci násilí mezi drogovými kartely. Nebezpečné jsou zejména pohraniční oblasti s USA. Další oblastí, ve které může turistům hrozit nebezpečí, zejména ve vnitrozemí, jsou státy Oaxaca a Guerrero.

Je vhodné se vyhnout nákupu a konzumaci drog, či se jakkoliv zapojovat do místních konfliktů. Mimo resorty není vycházejí v noci zcela bezpečné, riziko okradení, napadení či v poslední době únosů je poměrně velké. Z tohoto důvodu je vhodné nenosit doklady, ale například pouze kopii a další kopii mít uloženu elektronicky.

Co se týká přírody, nebezpečná může být oblast karibského pobřeží (poloostrov Yucatán) v období hurikánů září až říjen a také olbastí pobřeží Pacifiku v období květen–listopad.Co se nesmí v Mexiku

Do Mexika je zakázáno dovážet zeleninu, ovoce a masné výrobky. Dovoz i vývoz hotovosti je omezen do 10 tisíc USD.

Vyvážet je zakázáno volně rosotucích rostlin a to včetně plodů a semen. Déle živočichy či živočisné produkty nebo korály.Zajímavé lokality v Mexiku

Playa del Carmen / Playacar, Cancún, Mayská riviéra a ostrov Cozumel, Akumal, Ostrov Cozumel, Tulum, Puerto AventurasBezpečné zájezdy v Mexiku


Hotel Sandos Caracol Eco Resort

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 5 / 5.0
Cena začíná na: 47 290 Kč


Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort Sandos Caracol Eco Resort
Poloha

U pláže v rozlehlé tropické zahradě, obklopený divokou přírodou, mangrovy a přírodními lagunami. Centrum střediska Playa del Carmen cca 8 km.

Vybavení

955 pokojů v 78 vilkách rozmístěných v zahradě. Vstupní hala s recepcí, 3 bufetové restaurace (mezinárodní, italská, mexická), 6 à la carte restaurací (středomořská, brazilská, japonská, steak house, italská, vegetariánská), 8 barů, obchůdky. V zahradě 3 bazény, terasa na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar u bazén, aquapark s 29 skluzavkami. Oddělená část Selech club Adults only s vlastním bazénem,restaurací, vlastní částí pláže.

Ubytovaní

DRSTS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuálně regulovatelná klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., telefon, trezor, minibar, balkon nebo terasa. Výhled na bazén, do zahrady nebo do džungle. 2 postele rozměru queen size. Pokoje nejsou renovované.

FRSES (rodinný pokoj Eco superior): viz DRSTS, 1 manželská postel, 1 palanda pro děti

SUSEF (rodinná Eco suita): viz DRSTS, oddělený prostor pro děti s patrovou postelí, 2 oddělené sprchy a WC, žehlicí prkno a žehlička

DRSCB (dvoulůžkový pokoj Adults only superior): viz DRSTS, po renovaci, v oddělené části pro dospělé Select club

DRSCL (dvoulůžkový pokoj Adults only deluxe): viz DRSCB, masážní vana

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Aquapark s 29 skluzavkami, oddělené brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4-12 let), teen klub (13-17 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí za poplatek.

Zajímavosti

Hotel nabízí unikátní program, který umožňuje hostům objevovat mayskou kulturu v charakteristickém přírodním prostředí, včetně možnosti koupání v Cenote. Aktivity zahrnují ekologické výlety a naučné stezky. Prostřednictvím dobrodružství v přírodě a ekologických aktivit tak motivuje své hosty, aby znovu navázali své spojení s přírodou.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.sandoshotels.com
Wellness
 • Za poplatek: sauna, parní lázeň, masáže, relaxační a zkrášlující procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi ve vybranách částech hotelu.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRSTS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Rodinný pokoj (FRSES): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Rodinná suita (SUSEF): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 3 děti / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě
 • Dvolůžkový pokoj (DRSCB/DRSCL): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Dreams Tulum Resort & Spa

To mě zajímá Region: Tulum
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 48 135 Kč


Dreams Tulum Resort & Spa Dreams Tulum Resort & Spa Dreams Tulum Resort & Spa Dreams Tulum Resort & Spa Dreams Tulum Resort & Spa Dreams Tulum Resort & Spa Dreams Tulum Resort & Spa Dreams Tulum Resort & Spa Dreams Tulum Resort & Spa
Poloha

Na klidném místě v blízkosti střediska a archeologického naleziště Tulum s pyramidami (cca 6 km)

Vybavení

432 pokojů v několika 2-3patrových budovách (výtahy) v rozlehlé zahradě. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 6 restaurací à la carte (italská, asijská, mexická, francouzská a japonská kuchyně, gril), kavárna, 7 barů, butik, konferenční místnost, bankomat. Venku 2 bazény, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, osuškami a slunečníky zdarma.

Ubytovaní

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župany), individuálně regulovatelná klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., minibar, DVD/CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, trezor, set na přípravu čaje a kávy, balkon nebo terasa. Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed.

DRGVX (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem do zahrady): viz DR, výhled do zahrady, prostornější.

DRTKGVX (dvoulůžkový pokoj deluxe v části pro dospělé osoby s výhledem do zahrady): viz DRGVX, v renovované části pouze pro dospělé.

Stravování

Viz program Unlimited Luxury®. Možnost dokoupení nadstandardních služeb Preferred Club

Děti

Oddělené brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (3-12 let), teens klub, hlídání dětí za poplatek. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání)

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Http://www.dreamsresorts.com/
Handicap

Pokoje speciálně uzpůsobené pro handicapované klienty (na vyžádání).

Wellness

Hotelové Dreams Spa by Pevonia na ploše 12 916 m2

 • Za poplatek: různé druhy masáží, hydroterapie, léčebné, kosmetické a zkrášlující procedury, sauna, parní lázeň
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby, na pokojích a v areálu hotelu
Poznámka

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DR, DRGVX): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti
 • Dvoulůžkový pokoj (DRTKGVX): 3 dospělí
 • Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Luxury Bahia Principe Akumal

To mě zajímá Region: Akumal
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 46 974 Kč


Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal Luxury Bahia Principe Akumal
Poloha

Na klidném místě přímo u dlouhé písečné pláže. Archeologické naleziště Tulum cca 20 minut jízdy.

Vybavení

758 pokojů ve 37 vilách v tropické zahradě (3 patra) Vstupní hala s recepcí, 6 restaurací, 12 barů. Venku v zahradě 4 bazény, jacuzzi. Lehátka, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytovaní

JSS (junior suite superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma, minibar zdarma, žehlička a žehlicí prkno, set na přípravu kávy a čaje, pohovka, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji je pouze 1 king size bed (2 × 2 m) nebo 2 širší postele typu double bed (2 × 1,35 m).

JSOFT (junior suite směrem k oceánu): viz JSS, výhled na moře

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Dětský bazén, dětský klub (4-12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí za poplatek (na vyžádání). Aquapark pro děti v sousedním hotelu Grand Bahia Principe Coba zdarma.

Zajímavosti

Možnost využití služeb sousedních hotelů Grand Bahia Principe Coba a Tulum

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.bahia-principe.com
Handicap

Na vyžádání 12 pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty.

Wellness
 • Za poplatek: masáže, terapie, procedury, salon krásy, kadeřnictví
Internet
 • Zdarma: v lobby a na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Junior suite (JSS/JSOFT): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Now Jade Riviera Cancun

To mě zajímá Region: Mayská riviéra a ostrov Cozumel
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 46 322 Kč


Now Jade Riviera Cancun Now Jade Riviera Cancun Now Jade Riviera Cancun Now Jade Riviera Cancun Now Jade Riviera Cancun Now Jade Riviera Cancun Now Jade Riviera Cancun Now Jade Riviera Cancun Now Jade Riviera Cancun
Poloha

Hotel se nachází na klidném místě přímo u krásné písečné pláže nedaleko vesničky Puerto Morelos. Letiště v Cancunu vzdáleno cca 28 km.

Vybavení

550 pokojů, recepce, 6 restaurací (bufetová, italská, snack na pláži, středozemní, gril, francouzská, asijská a mexická), 7 barů (2x v lobby, u bazénu, plážový, pro členy Preffered Clubu, pouze pro dospělé), 2 bazény, dětský bazén, směnárna, nákupní arkáda, služby prádelny, SPA centrum, fitness centrum, disco.

Ubytovaní

DRP (Dvoulůžkový pokoj promo): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), minibar (denně doplňovaný), TV/sat, telefon, trezor, klimatizace, set na přípravu kávy a čaje, WiFi přopojení, balkon nebo terasa, tento typ pokoje může mít méně výhodnou polohu.

JSTVD (Junior suite s výhledem do zeleně): viz DRP, rozměr pokoje 65m2.

Na vyžádání možnost pokojů s Preffered Club

Stravování

Viz program Unlimited Luxury®

Děti

Dětský klub od 3-12 let, animační programy, možnost hlídaní děti. Teen club od 13-17 let, playstation 4, stolní tenis

Platební karty

VISA, AMEX, EC/MC

Odkaz
Http://www.nowresorts.com/jade/
Wellness

Spa by Pevonia®

 • Za poplatek: masážní procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi v resortu a na pokojích
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRP): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Junior suite (JSTVD): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do nedovršeného věku 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Catalonia Playa Maroma

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 38 593 Kč


Catalonia Playa Maroma Catalonia Playa Maroma Catalonia Playa Maroma Catalonia Playa Maroma Catalonia Playa Maroma Catalonia Playa Maroma Catalonia Playa Maroma Catalonia Playa Maroma Catalonia Playa Maroma
Poloha

Obklopený tropickou přírodou, přímo u písečné pláže a v blízkosti druhého největšího korálového útesu na světě. Letovisko Playa del Carmen a rybářský přístav Puerto Morelos cca 20 km.

Vybavení

404 pokojů v 6 budovách v zahradě (2-3 patra, výtahy), vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, 4 restaurace à la carte (italská, mexická, steak, tapas), 2 bary, obchůdek se suvenýry. V tropické zahradě bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytovaní

DRU (dvoulůžkový pokoj premium): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., telefon, trezor (zdarma), žehlička a žehlicí prkno, set na přípravu kávy, minibar a balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, renovovaný nábytek v pokoji.

DRPRS (dvoulůžkový pokoj privileged superior): viz DRU, navíc možnost využití nadstandardních služeb Privilege (soukromý check-in, Privilege lounge se snacky, kávou a čajem, zvýhodněné ceny v hotelovém spa centru). Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu "double bed" nebo jedna "king size bed".

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Integrované brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4-13 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.hoteles-catalonia.com/es/home.jsp
Wellness
 • Hotelové spa Alegria
 • Za poplatek: sauna, jacuzzi a masáže
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby.
 • Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRPRS, DRU): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Reef Coco Beach

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 35 790 Kč


The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach The Reef Coco Beach
Poloha

Resort se nachází v oblasti Playa del Carmen přímo u písečné pláže. Nedaleko hotelu se nachází třída 5th Avenue s četnými nákupními a zábavními možnostmi. Transfer z letiště trvá cca 50 min.

Vybavení

Recepce, 196 pokojů, 4 restaurace (bufetová mezinárodní, mexická, italská a asijská), 5 barů, bazén, fitness, dětský klub, půjčovna kol, služby prádelny.

Ubytovaní

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV, telefon, trezor, minibar, balkon nebo terasa.

DRPRE (dvoulůžkový pokoj premium): viz DR, minibar doplňován denně nealkoholickými nápoji a pivem, kávovar, WiFi připojení na pokoji.

Stravování

Viz program all inclusive

Děti

Dětský klub, hlídaní děti za poplatek.

Odkaz
Https://www.thereefresorts.com/reefcocobeach/
Wellness
 • Za poplatek: různé masážní procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DR/DRPRE): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do nedovršeného věku 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Oasis Palm Beach

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 38 790 Kč


Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach Oasis Palm Beach
Cancun je rušné, turisty velmi oblíbené místo, nacházející se v nejzajímavějším státě Mexika - Quintana Roo s řadou překrásných pláží, mnoha historickými místy se starobylou mayskou kulturou, rušným nočním životem a fantastickými podmínkami pro potápění. Tento příjemný hotel skládající se ze dvou budov leží přímo na bílé pláži Karibského moře,na začátku hotelové zóny. V blízkosti hotelu se nachází spousta nákupních možností, barů a restaurací. Od letiště je vzdálen zhruba 30 km a od centra Cancunu 4 km. Nedaleko hotelu se nachází rovněž přistaviště trajektů na Isla Mujares. Hotel svým zázemím nabízí spoustu možností k relaxaci. Je vhodný pro rodiny s dětmi
Stravování
All inclusive včetně nápojů. K dispozici je 5 restaurací a několik snack barů.
Ubytovaní
Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/SAT, vlastním sociálním zařízením. Za poplatek je k dispozici trezor. K vybavení hotelu dále patří wi-fi (za poplatek), půjčovna automobilů, kadeřnictví, několik mini obchodů a dětský klub. K dipozici je rovněž wellness centrum (za poplatek). Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sandos Playacar Beach Resort

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 51 790 Kč


Sandos Playacar Beach Resort Sandos Playacar Beach Resort Sandos Playacar Beach Resort Sandos Playacar Beach Resort Sandos Playacar Beach Resort Sandos Playacar Beach Resort Sandos Playacar Beach Resort Sandos Playacar Beach Resort Sandos Playacar Beach Resort
Poloha

Přímo u dlouhé, několik kilometrů dlouhé pláže Playacar.

Vybavení

819 pokojů v několika 3patrových budovách a vilách v tropické zahradě, vstupní hala s recepcí, 2 bufetové restaurace (mezinárodní, snack), 6 à la carte restaurací (italská, orientální, francouzská, brazilská, mexická, steak house), 10 barů, několik butiků. V zahradě 10 bazénů, terasy na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu.

Ubytovaní

DRSUS (dvoulůžkový pokoj superior v části pro dospělé osoby): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuálně regulovatelná klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., telefon, trezor, minibar, set na přípravu čaje a kávy, balkon nebo terasa. Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed. V části Select Club blíže k pláži, určené pouze pro dospělé osoby.

JSRFK (Riviera rodinná junior suita s manželskou postelí): viz DRSUS, prostornějšií, jedna postel velikosti King size a patrová postel

JSRFQ (Riviera rodinná junior suite s dvěma lůžky): viz DRSUS, dvě postele velikosti Queen size a rozládací pohovka pro dva

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

2 oddělená a 1 integrované dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4-12 let), teen klub (13-17 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí za poplatek.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.sandos.com/
Wellness
 • Zdarma: sauna, jacuzzi, parní lázeň
 • Za poplatek: masáže, relaxační a zkrášlující procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi v areálu hotelu.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRSUS) 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Junior suite (JSFRF/JSRFQ): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě
 • Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Viva Wyndham Maya

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 45 490 Kč


Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya Hotel Viva Wyndham Maya
Poloha

Hotel se nachází v oblasti Playa del Carmen. Centrum města s četnými zábavními a nákupními možnostmi vzdáleno cca 1 km. Transfer z letiště v Cancunu trvá cca 60 min.

Vybavení

604 pokojů, recepce, bar, bufetová restaurace, 4 á la carte restaurace, bar, bazén, dětský bazén, služby prádelny, posilovna, SPA.

Ubytovaní

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV, telefon, trezor (za poplatek), minibar (za poplatek), terasa nebo balkon.

Stravování

Viz program all inclusive

Děti

Miniklub, animační programy, dětská diskotéka

Platební karty

VISA, EC/MC

Odkaz
Https://www.wyndhamhotels.com/wyndham/playa-del-carmen-mexico/viva-wyndham-maya-all-inclusive-resort/overview
Wellness
 • Za poplatek: různé masážní procedury
Internet
 • Zdarma: ve vybraných prostorách hotelu Wifi připojení zdarma
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do nedovršeného věku 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Reef Playacar

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 35 990 Kč


The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar The Reef Playacar
Poloha

Hotelový resort se nachází v srdci Riviera Maya na karibském pobřeží na jedné z nejpozoruhodnějších pláži na Yucatanu. V pěším dosahu město Playa del Carmen s možnosti nákupu, restaurací a zábavy.

Vybavení

196 pokojů rozmístěných v 18 propojených vilách, 4 restaurace (bufetová, 2 a la carte gourmet a italská), snack bar u bazénu, 7 barů (stredomořský, tropický, s výhledem na moře s jacuzzi), obchůdky se suvenýry, konferenční místnost, 2 bazény, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, v blízkosti golfové hřistě.

Ubytovaní

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV, telefon, trezor, lednice, terasa, kávovar, minibar (nealkoholické nápoje, pivo - doplňováno denně).

DRPRE (suite premium): viz DRS, alkoholické a nealkoholické nápoje mezinárodních značek, WiFi zdarma.

Stravování

Viz program all inclusive. Možnost dokoupení programu superior all inclusive nebo premium all inclusive.

Děti

Dětský klub (4-12 let, 10:00-13:00 a 15:00-17:00 hod.).

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Http://www.reefplayacarresort.com/
Wellness
 • Za poplatek: masáže, kůry, kadeřnictví, salon krásy.
Internet
 • Za poplatek: WiFi v celém areálu a na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRS / DRPRE): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel

To mě zajímá Region: Mayská riviéra a ostrov Cozumel
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 40 790 Kč


Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel Catalonia Riviera Maya Resort & Spa Hotel
Poloha

V hotelevé zóně v blízkosti jachetního přístavu Puerto Aventuras s nákupními a zábavními možnostmi - cca 10 minut chůze. Středisko Playa del Carmen cca 20 km.

Vybavení

423 pokojů v hlavní budově a několika vedlejších budovách v zahradě (3-4 patra), vstupní hala s recepcí, lobby bar, 2 hlavní restaurace, 5 restaurací à la carte (italská, mexická, asijská, gril, tapas), 7 barů, obchůdek se suvenýry, butik. V tropické zahradě 3 bazény, jacuzzi, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytovaní

DRGV (dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuálně regulovatelná klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma a balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu queen size bed nebo 1 king size bed.

DRPCM (dvoulůžkový pokoj privileged komfort): viz DRGV, možnost využití nadstandardních služeb Privilege (soukromý chech-in, Privilege lounge se snacky, kávou a čajem, zvýhodněné ceny v hotelovém spa centru).

DRPRS (dvoulůžkový pokoj privileged superior): viz DRPCM - výhled na moře, prostornější.

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Integrované brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4-13 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.hoteles-catalonia.com/es/home.jsp
Handicap

Pokoje speciálně uzpůsobené pro handicapované klienty (na vyžádání).

Wellness
 • Hotelové spa Alegría na ploše 3 900 m2
 • Za poplatek: hydroterapeutický okruh, sauna, jacuzzi, různé druhy masáží a další relaxační a zkrášlující procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích.
 • Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRGV/DRPCM/DRPRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Allegro Playacar

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 36 494 Kč


Allegro Playacar Allegro Playacar Allegro Playacar Allegro Playacar Allegro Playacar Allegro Playacar Allegro Playacar Allegro Playacar Allegro Playacar
Poloha

Hotel se nachází v oblasti Playa del Carmen přímo u písečné pláže. Transfer z letiště trvá cca 45 min. Centru živého centra Playa del Carmen v pěší vzdálenosti.

Vybavení

Recepce, několik restaurací a barů (bufetová, mexická, italská, asijská, pizzeria, snack bar a grill), 3 bazény, služby prádelny, potápěčské centrum, půjčovna aut, směnárna, noční klub.

Ubytovaní

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC, minibar (za poplatek), kávovar, stropní ventilátor, TV/sat., balkon nebo terasa, výhled do zahrady, WiFi připojení.

DRSU (dvoulůžkový pokoj superior premium): viz DRS, výhled na bazén nebo pláž, umístěné blíže k pláži.

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Dětský bazén, dětský klub, za poplatek hlídání dětí

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX

Odkaz
Https://www.barcelo.com/cs-cz/allegro-playacar/
Wellness
 • Za poplatek: masáže
Internet
 • Zdarma: WiFi ve vybraných prostorách hotelu zdarma
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRS, DRSU): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do nedovršeného věku 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Catalonia Royal Tulum

To mě zajímá Region: Puerto Aventuras
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 54 090 Kč


Catalonia Royal Tulum Catalonia Royal Tulum Catalonia Royal Tulum Catalonia Royal Tulum Catalonia Royal Tulum Catalonia Royal Tulum Catalonia Royal Tulum Catalonia Royal Tulum Catalonia Royal Tulum
Poloha

Na klidném místě přímo u dlouhé písečné pláže Xpu-Há. Hotel je obklopený tropickou vegetací s mangrovy. Korálový útes vhodný ke šnorchlování v blízkosti hotelu. Středisko Playa del Carmen a archeologické naleziště Tulum cca 25 km.

Vybavení

288 pokojů v 6 třípatrových budovách v zahradě, vstupní hala s recepcí, lobby bar, 2 hlavní restaurace, 6 restaurací à la carte (italská, mexická, asijská, gril a tapas), snack restaurace obchůdky se suvenýry, konferenční místnost. V zahradě bazén, bar u bazénu, 4 jacuzzi a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytovaní

DRPRE (dvoulůžkový pokoj premium): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), župany), individuálně regulovatelná klimatizace, stropní ventilátor, telefon, TV/sat., minibar, trezor, set na přípravu čaje a kávy, žehlička, žehlicí prkno, balkon nebo terasa. Přistýlka pro 3. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed.

DRPRL (dvoulůžkový pokoj privileged): viz DRPRE, renovované, v budovách blíže k pláži. Možnost využití nadstandardních služeb Privilege (soukromý check-in, Privilege lounge se snacky, kávou a čajem, zvýhodněné ceny v hotelovém spa centru). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.hoteles-catalonia.com
Handicap

Pokoje připůsobené pro handicapované klienty (na vyžádání).

Wellness
 • Hotelové spa centrum Alegría
 • Za poplatek: různé druhy masáží, sauna, parní lázeň, relaxační a zkrášlující procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi v areálu hotelu a na pokojích.
 • Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj superior (DRPRE/DRPRL): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělí
 • Pouze pro dospělé osoby od 18 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Riu Yucatan

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 40 569 Kč


Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan Riu Yucatan
O ubytování

Hotel Riu Yucatan, malá karibská oáza s palmami, bílým pískem a tyrkysovou vodou přímo před hotelem. Luxusní komplex u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti Mayské riviéry. Využít můžete 3 bazény, bohatý ALL INCLUSIVE program a také doprovodný program pro děti i dospělé.

Poloha a popis

Hotel Riu Yucatan leží na stejnojmenném poloostrově v hotelové oblasti Playacar, 55 km od letiště v Cancúnu, 3 km od hotelu se nachází centrum Playa del Carmen. Vše potřebné však naleznete uvnitř luxusního resortu. Hotel leží přímo na pláži a v jeho okolí naleznete také rozkvetlou zahradu. Využít budete moct vířivky či saunu. A pokud budete mít zájem, můžete s námi vyrazit na zajímavé fakultativní výlety.

Pokoje

Veškeré pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem, klimatizací, větrákem, telefonem, TV/SAT, žehličkou a žehlícím prknem, bezpečnostní schránkou, balkonem či terasou, minibarem. Samozřejmostí je zdarma Wi-Fi připojení. V nabídce máme dvoulůžkové pokoje nebo pokoje typu Junior Suite.

Služby hotelu

V ceně ALL INCLUSIVE programu hotel svým hostům nabízí 3 bazény, swim-up bar, dětský bazén, vířivku, lehátka a slunečníky zdarma (na pláži i u bazénu), opalovací terasu, dětský klub a hřiště (včetně hlídání dětí), Wi-Fi připojení v celém hotelu. Fitness, volejbalový kurt, skupinové fitness aktivity, sauna, kayaking, šnorchlování, bohaté animační programy pro děti i dospělé, živá hudba, tematické párty či diskotéky.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE 24 hodin zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. V areálu budete moct vyzkoušet také italskou, asijskou a steakovou restauraci v ceně. V rámci oběda můžete také využít grilování u bazénu. Neomezená komzumace alko i nealko nápojů je samozřejmostí.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grand Bahia Principe Tulum

To mě zajímá Region: Tulum
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 39 290 Kč


Grand Bahia Principe Tulum Grand Bahia Principe Tulum Grand Bahia Principe Tulum Grand Bahia Principe Tulum Grand Bahia Principe Tulum Grand Bahia Principe Tulum Grand Bahia Principe Tulum Grand Bahia Principe Tulum Grand Bahia Principe Tulum
O ubytování

Bělostné pláže, exotická příroda i historické památky, to vše se nachází v oblasti mezi zátokou Akumal a přístavním městečkem Tulum.
Hotel Grand Bahia Principe Tulum, který se otevírá po rekonstrukci listopadu 2020 čeká v tomto místě jen na vás.

Poloha a popis

Hotel Grand Bahia Principe Tulum leží na klidném místě a je součástí rozsáhlého hotelového komplexu. Polohou je přibližně 100 km
jižně podél pobřeží od Cancúnu. Hotel prošel rekonstrukcí, těšit se tak můžete na zcela nové části hotelu. Ubytování je v třípatrových vilkách v tropické zahradě.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, klimatizací, minibarem, TV/SAT, fénem, balkonem či terasou, setem na přípravu kávy/čaje, Wi-Fi či bezpečnostní schránkou v hotelovém pokoji.

Služby hotelu

V ceně ALL INCLUSIVE programu hotel svým hostům nabízí 3 bazény, dětský bazén, parní lázeň, jacuzzi, posilovnu, ale taky 1 hodinu sportovních aktivit denně (např. tenis, windsurfing, šnorchlování, katamarán, kajaky, kola, plážový volejbal, aerobik). Vybírat můžete
také z bohatých animačních programů pro děti i dospělé či večerní zábavy. Lehátka, slunečníky i plážové ručníky jsou na pláži i u bazénu rovněž v ceně.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci. Třikrát za týden můžete využít večeři v některé z pěti À la carte restaurací. Svačiny formou snacku a nápoje jsou k dispozici po dobu 24 hodin denně. Neomezená
konzumace alko a nealko nápojů vč. piva, vína, lihovin a koktejlů je samozřejmostí.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Dos Playas Beach House Hotel

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 32 970 Kč


Dos Playas Beach House Hotel Dos Playas Beach House Hotel Dos Playas Beach House Hotel Dos Playas Beach House Hotel Dos Playas Beach House Hotel Dos Playas Beach House Hotel Dos Playas Beach House Hotel Dos Playas Beach House Hotel Dos Playas Beach House Hotel
Poloha

Přímo u písečné pláže, v dostupné vzdálenosti od centra střediska. Do živého centra střediska Punta Cancun s četnými bary, diskotékami, restauracemi a jinými nákupními a zábavními možnostmi cca 10 minut chůze.

Vybavení

129 pokojů ve 3 třípatrových budovách, vstupní hala s recepcí (trezory), hlavní restaurace Iguana, 2 x restaurace à la carte (thajská a mexická), pizza snack bar, bar, obchůdek se suvenýry. Venku 2 bazény, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytovaní

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek. Přistýlka pro 3. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed.

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Integrované brouzdaliště. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.dosplayas.com/
Internet
 • Zdarma: ve vybraných částech hotelu WiFi zdarma
Poznámka

Oficiální třída: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grand Oasis Cancun

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 46 180 Kč


Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun Grand Oasis Cancun
Popis
Resort postavený ve stylu mexických pyramid v rozlehlé tropické zahradě s jedním z nejdelších bazénů v Cancúnu nabízí spoustu možností zábavy!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně dobrý poměr kvality a ceny možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči bohaté animační programy vhodné pro rodiny s dětmi bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku
Stručná poloha
cca 15 minut jízdy z letiště v Cancúnu přímo u 650 m dlouhé bílé písečné pláže v blízkosti golfových hřišť
Poloha
Cancún, v centru hotelové zóny, přímo u 650 m dlouhé bílé písečné pláže, v udržované zahradě, kde se nachází 400 m dlouhý bazén a 9ti jamkové golfové hřiště. V blízkosti nákupních center, vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 15 minut a od centra města cca 25 minut jízdy.
Vybavení resortu
192 pokojů. Klimatizace, 7 restaurací, 7 barů, 2 plážové kluby, 300 m dlouhý bazén se 3 bary, SPA centrum, fitness, aerobic, vodní sporty, šnorchlování, tenis, golf, animační programy, boutique, business centrum, konferenční sály, lékař, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 4 dospělých osob nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Resort postavený ve stylu mexických pyramid v rozlehlé tropické zahradě s jedním z nejdelších bazénů v Cancúnu nabízí spoustu možností zábavy!
Odkaz na WWW
https://oasishoteles.com/es/hoteles/grand-oasis-cancun
www odkaz popis 1
Grand Oasis Cancún
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,25 USD za pokoj a noc), turistickou odletovou daň cca 10-11 USD na osobu (platnost od 1.4.2021).
Letecky poznámka
Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Occidental Grand Xcaret

To mě zajímá Region: Mayská riviéra a ostrov Cozumel
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 40 282 Kč


Occidental Grand Xcaret Occidental Grand Xcaret Occidental Grand Xcaret Occidental Grand Xcaret Occidental Grand Xcaret Occidental Grand Xcaret Occidental Grand Xcaret Occidental Grand Xcaret Occidental Grand Xcaret
Popis hotelu
POLOHA: Luxusní pětihvězdičkový hotel zaujme hosty nedotčeným pobřežím, bezkonkurenčními službami a vybavením. Nachází se nedaleko velkolepé přírodní rezervace Xcaret Park, přímo v srdci Mayské Riviéry, několik minut od Cancúnu a proslulé Playa del Carmen. Tento resort se může pochlubit soukromou pláží s bílým pískem v klidné zátoce, říčními kanály a nádhernými bazény, které se vinou resortem. UBYTOVÁNÍ: Pohodlné a moderní pokoje, které jsou vybaveny klimatizací, minibarem, kabelovou televizí, žehličkou a žehlicím prknem, kávovarem, trezorem, přistýlkou a postýlkou pro děti (na vyžádání). V koupelně vana a sprcha, vysoušeč vlasů. Pokoje mají k dispozici terasu nebo balkón s výhledem do tropické zahrady.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Služby recepce, hlídání dětí, lékařské ošetření k dispozici 24 hodin denně, služby praní, čistírna, půjčovna aut a motocyklů. Možnost stát se členem klubu Royal Club Grand Xcaret, který nabízí další luxusní VIP služby, přístup do exkluzivního klubu a restaurace, klubu u bazénu a plážového klubu. Pro obchodní jednání je zde business centrum a konferenční místnosti. SPORT A ZÁBAVA: 7 bazénů, jacuzzi, fitness centrum, lázně a wellness, kosmetický salón. Organizované sportovní aktivity pro děti a dospělé (tenis, mini golf, lukostřelba, volejbal, kurzy tance, aerobik, ping pong). Vodní aktivity: plážový klub, šnorchlování, potápěčské kurzy, plavání s delfíny. Pozorování jaguárů, motýlů, tropických ptáků a další zvířeny v přírodních stanovištích. Výlety do okolí. ALL INLCUSIVE zahrnuje: 3 jídla denně, svačiny, nápoje v 11 ti restauracích (2 bufetové, 5 speciálních - mexická, asijská, plodiy moře, steaková, italská) a dvou snack barech.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 51 990 Kč


Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Resort
Poloha

Hotel leží v atraktivní lokalitě nedaleko živého centra Playa del Carmen. Hotel je pouze pro dospělé osoby od 18 let.

Vybavení

Recepce, 7 restaurací, 9 barů, 13 bazénů, obchodní arkáda, kadeřnictví, noční klub, směnárna, fitness centrum, SPA centrum.

Ubytovaní

JSX (Junior suite deluxe): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, minibar (zdarma, doplňován denně), TV/sat., trezor, set na přípravu kávy a čaje, kávovar, WiFi připojení zdarma, balkon nebo terasa.

JSDHT (Junior suite hot tub): viz JSX, navíc vířivka na terase, výhled do zeleně.

JSDSO (Junior suite swim out deluxe): viz JSX, přímý vstup do bazénu.

DRDLP (dvoulůžkový pokoj platinum deluxe): viz JSX, poloha u pláže, navíc 1 speciální večeře, slevy do SPA.

Stravování

Viz program all inclusive.

Odkaz
Https://www.hotelplatinumyucatanprincess.com/
Wellness
 • Za poplatek: různé masážní procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi na pokojích a ve vybraných částech hotelu
Maximální obsazenost
 • Junior suite (JSX/JSDHT/JSDSO): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dvoulůžkový pokoj (DRDLP): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělý


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel BlueBay Grand Esmeralda

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 41 210 Kč


BlueBay Grand Esmeralda BlueBay Grand Esmeralda BlueBay Grand Esmeralda BlueBay Grand Esmeralda BlueBay Grand Esmeralda BlueBay Grand Esmeralda BlueBay Grand Esmeralda BlueBay Grand Esmeralda BlueBay Grand Esmeralda
Poloha

Rozlehlý resort se nachází v krásné oblasti Riviera Maya, 15 min od centra střediska Playa del Carmen. Transfer z letiště v Cancunu trvá 45 minut.

Vybavení

979 pokojů v osmi budovách, recepce, směnárna, 3 bazény, dětský bazén, 2 hlavní restaurace, 6 à la carte restaurací, bar, salon krásy, prádelna, centrum vodních sportů, business centrum, obchod se suvenýry, klenotnictví

Ubytovaní

DRGVX (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem do zahrady): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., WiFi, telefon, DVD přehrávač, trezor (za poplatek), kávovar, minibar, balkon nebo terasa, výhled do zahrady

DRSVX (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem na moře): viz. DRGVX, výhled na moře

Stravování

All inclusive. U večeře vyžadováno formální oblečení.

Děti

Dětský klub od 2 do 12 let, dětské hřiště, hlídání dětí na vyžádání a za poplatek

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Https://www.bluebayresorts.com/
Wellness
 • BlueBay Spa o rozloze 2500 m2
 • Za poplatek: masáže, terapie, procedury, salon krásy, kadeřnictví
Internet
 • Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRGVX/DRSVX): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě /1 dospělý
 • Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa

To mě zajímá Region: Akumal
Hodnocení: 3.3 / 5.0
Cena začíná na: 54 090 Kč


Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa Grand Sirenis Mayan Beach Hotel & Spa
Poloha

Rozsáhlý resort v neobvyklém architektonickém stylu leží uprostřed tropické zeleně v oblasti Riviera Maya, cca 35 km od letoviska Playa del Carmen. Transfer z hotelu na letiště trvá cca 60 min.

Vybavení

Bohatá rozlehlá zahrada, 946 pokojů, 3 velké bazény, oddělený bazén pro děti, líná řeka, 2 bufetové restaurace, 8 tematických restaurací, 16 barů, obchodní arkáda, služby prádelny, fitness centrum, SPA, malý supermarket.

Ubytovaní

JS (Junior suite): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa, WiFi připojení, vířivka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Děti

Dětský bazén s vodními atrakcemi, dětský klub, hřiště, dětský bufet v restauraci

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Https://www.sirenishotels.com/en/riviera-maya-hotels/grand-sirenis-riviera-maya-resort-spa/
Wellness
 • Za poplatek: různé masážní procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi ve vybraných prostorách hotelu a na pokoji
Maximální obsazenost
 • Junior suite (JS): 4 dospělí / 3 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do nedovršeného věku 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Secrets The Vine Cancun

To mě zajímá Region: Cancún
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 56 417 Kč


Secrets The Vine Cancun Secrets The Vine Cancun Secrets The Vine Cancun Secrets The Vine Cancun Secrets The Vine Cancun Secrets The Vine Cancun Secrets The Vine Cancun Secrets The Vine Cancun Secrets The Vine Cancun
Poloha

V klidné postranní ulici za známým obchodním centrem Kukulcan s překrásnými výhledy na moře a lagunu Nichupté. Restaurace, bary a četné nákupní a zábavní možnosti v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

495 pokojů (18 pater, výtahy), vstupní hala s recepcí, 7 restaurací - 1 bufetová a 6 à la carte (gourmet, gril, asijská, steaková, italská, středozemní), 6 barů, business centrum a konferenční místnosti, obchod se suvenýry, kadeřnictví. Venku 4 bazény (1 pro hosty Preferred Club), bary u bazénů, jacuzzi, terasy na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytovaní

DRSVX (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem na moře): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), župany), individuálně regulovatelná klimatizace, TV/sat., telefon, minibar, trezor, žehlicí prkno, žehlička a balkon nebo terasa s výhledem na moře. Přistýlka pro 3. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu queen size bed.

DRPCO (dvoulůžkový pokoj deluxe preferred club výhled moře): viz DRSVX se službami Preferred Club.

Stravování

Viz program Unlimited Luxury®

Zajímavosti

Možnost dokoupení nadstandardních služeb Preferred Club.

Platební karty

AMEX, VISA, EC/MC

Odkaz
Http://www.secretsresorts.com/
Handicap

3 pokoje speciálně uzpůsobené pro handicapované klienty (na vyžádání).

Wellness

Hotelové Secrets Spa by Pevonia o ploše 12 580 m2

 • Za poplatek: masáže, terapie, sauna, parní lázeň, kosmetické a zkrášlující procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby, na pokojích a v areálu hotelu.
Poznámka

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRSVX/DRPCO): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Pouze pro dospělé osoby od 18 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Secrets Aura Cozumel

To mě zajímá Region: Ostrov Cozumel
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 55 850 Kč


Secrets Aura Cozumel Secrets Aura Cozumel Secrets Aura Cozumel Secrets Aura Cozumel Secrets Aura Cozumel Secrets Aura Cozumel Secrets Aura Cozumel Secrets Aura Cozumel Secrets Aura Cozumel
Popis
Jediný hotel tohoto typu na ostrově! Výjimečné služby a servis - Unlimited Luxury! Tady splní každé Vaše přání! Možnost čerpání večeří v sesterském resortu Sunscape Sabor Cozumel! Elegantní resort jen pro dospělé s unikátní atmosférou!
Rychlý přehled
prémiové ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) resort jen pro dospělé všechny suite s jacuzzi výborné podmínky pro šnorchlování a potápění bazén se 4 skluzavkami možnost čerpat ALL INCLUSIVE v á la carte restauracích neomezeně Wi-fi internet zdarma bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku
Stručná poloha
cca 2 hodiny jízdy z letiště v Cancúnu přímo u bílé písečné pláže nedaleko golfového hřiště
Poloha
Cozumel, transfer trajektem z Playa del Carmen cca 45 minut, cca 20 minut jízdy od centra města a přístavu, u vlastní 150 m dlouhé bílé písečné pláže. Na ostrově se nachází mistrovské golfové hřiště.
Vybavení resortu
266 luxusních suite (některé s vlastním bazénem, až se 2 ložnicemi). Klimatizace, 7 restaurací, 5 barů, 3 bazény propojené línou řekou, 3 jacuzzi, SPA centrum, fitness, aquagymnastika, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, volejbal, basketbal, fotbal, golf, animační programy, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Junior suite - klimatizace, ventilátor, minibar zdarma, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna s jacuzzi, sprcha, WC, balkon nebo terasa.
Pojmenování zařízení 1
Junior suite pro 2 osoby
Popis zařízení 1
Junior suite - klimatizace, ventilátor, minibar zdarma, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna s jacuzzi, sprcha, WC, balkon nebo terasa.
Stravování
formou UNLIMITED LUXURY, premium ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Jediný hotel tohoto typu na ostrově! Výjimečné služby a servis - Unlimited Luxury! Tady splní každé Vaše přání! Možnost čerpání večeří v sesterském resortu Sunscape Sabor Cozumel! Elegantní resort jen pro dospělé s unikátní atmosférou!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite.
Odkaz na WWW
http://www.secretsresorts.com/aura-cozumel
www odkaz popis 1
Secrets Aura Cozumel
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK na telefonu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,25 USD za pokoj a noc), turistickou odletovou daň cca 10-11 USD na osobu (platnost od 1.4.2021).
Letecky poznámka
Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Valentin Imperial Riviera Maya

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 50 270 Kč


Hotel Valentin Imperial Riviera Maya Hotel Valentin Imperial Riviera Maya Hotel Valentin Imperial Riviera Maya Hotel Valentin Imperial Riviera Maya Hotel Valentin Imperial Riviera Maya Hotel Valentin Imperial Riviera Maya Hotel Valentin Imperial Riviera Maya Hotel Valentin Imperial Riviera Maya Hotel Valentin Imperial Riviera Maya
Popis
Resort jen pro dospělé s jedním z největších bazénů v oblasti Riviera Maya! Výborná poloha k poznání mayských archeologických památek!
Rychlý přehled
deluxe ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) luxusní resort jen pro dospělé možnost čerpat ALL INCLUSIVE v á la carte restauracích neomezeně Wi-fi internet zdarma bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku
Stručná poloha
cca 25 minut jízdy z letiště v Cancúnu přímo u bílé písečné pláže v blízkosti golfových hřišť
Poloha
Playa del Secreto, v nádherných a udržovaných zahradách, přímo u krásné bílé písečné pláže. V blízkosti najdete i mistrovská golfová hřiště. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 25 minut jízdy.
Vybavení resortu
524 junior suite a 16 jednoložnicových suite ve 2-3 podlažních budovách. Klimatizace, 8 restaurací, 9 barů, 2 bazény, SPA centrum, fitness, jóga, pilates, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kajaky, jet ski, tenis, golf, animační programy, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Deluxe junior suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, jacuzzi, osobní váha, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost ubytování 3 osob v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe junior suite - možnost ubytování 3 dospělých osob
Popis zařízení 1
Deluxe junior suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, jacuzzi, osobní váha, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost ubytování 3 osob v pokoji.
Stravování
formou Deluxe ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Resort jen pro dospělé s jedním z největších bazénů v oblasti Riviera Maya! Výborná poloha k poznání mayských archeologických památek!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite. V resortu není možné ubytovat děti do 18 let.
Odkaz na WWW
http://www.valentinmaya.com
www odkaz popis 1
Valentin Imperial Maya
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,25 USD za pokoj a noc), turistickou odletovou daň cca 10-11 USD na osobu (platnost od 1.4.2021).
Letecky poznámka
Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Occidental Royal Hideaway

To mě zajímá Region: Playa del Carmen / Playacar
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 51 478 Kč


Occidental Royal Hideaway Occidental Royal Hideaway Occidental Royal Hideaway Occidental Royal Hideaway Occidental Royal Hideaway Occidental Royal Hideaway Occidental Royal Hideaway Occidental Royal Hideaway Occidental Royal Hideaway
Popis hotelu
POLOHA: Luxusní resort Royal Hideaway Playacar - Adults Only, je hotelem určeným pouze pro dospělé hosty. Nachází se přímo na idylické písečné pláži Riviera Maya a hostům poskytuje nejen dostatek prostoru pro relaxaci, all inclusive služby, ale i výhodnou polohu v blízkosti vyhledávaných míst jako je Playa del Carmen. UBYTOVÁNÍ: Kapacitu hotelu tvoří na 201 velmi moderních pokojů několika kategorií. Ubytovací část je zasazena do tropické zahrady plné zeleně. Pokoje jsou dekorovány dřevěným nábytkem v kombinaci s mramorovou koupelnou. Součástí pokojů je také WiFi připojení, individuálně řízená klimatizace, stropní ventilátor, dokovací stanice pro IPod, TV/SAT a plně vybavená koupelna.
Vybavení
VYBAVENOST HOTELU: V hotelu je 24hod recepce, concierge, směnárna, bankomat, turistické informace, prádelna, obchod se suvenýry, trezor, kadeřnictví i kosmetické služby. Dále je hotelu 6 restaurací a bary, včetně baru u bazénu. SPORT A ZÁBAVA: Komplex disponuje širokou základnou pro sportovní aktivity. Hosté mohou využívat 6 bazénů, fitness centrum, spa centrum, 2 tenisové kurty či nabídku vodních sportů jako je plachtění, windsurfing, šnorchlování, jízdu na kajaku, rybaření či vodní aerobic. Součástí resortu je také potápěčské centrum. V blízkosti hotelu je golfové hřiště. ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: 5 speciálních restaurací a divadlo pro večeře, obědy, aperitivy, svačiny, alkoholické nápoje a neomezené množství nealko nápojů, 24 hodinová pokojová služba, 2 tenisové kurty, 6 bazénů, posilovna, noční představení a programy, sporty a organizované aktivity: basketbal, tenis, stolní tenis, cyklistika, kajaky, windsurfing, vodní aerobic, Wi-Fi připojení.


ᐁ Více informací ᐁ