Bezpečná dovolená v Srí Lance 2021


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Srí Lanka


Hlavní město: Kolombo
Měna: Srílanská rupie (LKR)
1 LKR = 0.1106Kč
Srí Lanka na Wikipedii

Průměrné teploty v Srí Lance:
Leden: 27 °C
Únor: 27 °C
Březen: 28 °C
Duben: 29 °C
Květen: 29 °C
Červen: 28 °C
Červenec: 28 °C
Srpen: 28 °C
Září: 28 °C
Říjen: 27 °C
Listopad: 27 °C
Prosinec: 27°C

Bezpečnost v Srí Lance - na co si dát pozor

72.
nejbezpečnější země světa

Ještě nedávno se dala bezpečností situace na Srí lance označit za velmi dobrou. V roce 2009 skončila dlouhá válka na severu ostrova mezi Tamily a Sinhálci. Jistě jste ovšem nedávno zaznamenali zprávu o rozsáhlých teroristických útocích v křestanských kostelech. Díky tomu značně vzrostlo napětí v celé zemi a bylo zavedeno mnoho nových bezpečnostních opatření. Mimo tyto problémy je ale Srí Lanka velmi bezpečnou zemí, samozřejmě kromě bežných kapesních krádeží.

Nebezpečná může být doprava, která je značně chaotická a dopravní nehody jsou nejčastějším důvodem úmrtí turistů. Nebezpečí hrozí jak řidičím, tak i chodcům.

Nutné je také dát si pozor na přírodní nebezpečí. Pravděpodobnost není příliš vysoká, ale je nutná počítat s možností tsunami. Srí Lanka leží v monzunové oblasti a prudké deště tak mohou způsobit rychlé povodně. Nebezpečné jsou i následné sesuvy půdy.Co se nesmí v Srí Lance

Mnoho omezení platí v oblasti dovodu a vývozu. Pokud dovážíte či vyvážíte v jakékoliv měně více než 5000 USD, je třeba to nahládit při celním odbavení. Samotných šrílanských rupií je povoleno vyvéest maximálně 250.

Bez proclení je možné na Srí Lanku dovést 200 ks cigaret NEBO 375g tabáku NEBO 50 kusů doutníků. 1.5 litru lihoviny, parfémy do objemu 250ml. Naopak se nesmí dovážet žádná narkotika a drogy, indická ani pákistánská měna a kuriózně také žádná erotická a pornografická literatura. Co se vývozu týče, je zakázáno ze země vyvážet starožitnosti starší 50 let. Slonovina, žádné zbraně, zlato a také zvířata a rostliny. Oblíbeného Srí lanského čaje lze vyvést maximálně 3kg.

K dalším zákazům pak patří jakýkoliv nudismus, nebo i koupání nahoře bez. Ženy nesmí pít alkohol a na veřejných místech je zakázáno kouření.Zajímavé lokality v Srí Lance

Hikkaduwa, Bentota, Kalutara, Beruwela, Induruwa, Negombo, Koggala, Tangalle, Wadduwa, UnawatunaBezpečné zájezdy v Srí Lance


Hotel The Palms

To mě zajímá Region: Beruwela
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 27 200 Kč


The Palms The Palms The Palms The Palms The Palms The Palms The Palms The Palms The Palms
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Beruwela, které leží 62 km jižně od hlavního města Colombo a pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V HOTELU
THE PALMS 4* !!!

Popis Lokace
BERUWALA:

Letovisko "Beruwala" se nachází 55 km jižně od hlavního města Colombo, v provincii Kalutara. Jeho název je odvozen od původního sinhálského slova - snadný přístav i proto se zde usadili v 8. století muslimští obchodníci. Místo se zlatými plážemi (zde začínají a táhnou se kolem ostrova v délce 130 km východním směrem). Letovisko "Beruwela" je vhodné pro milovníky plážového odpočinku a vodních sportů. Lze zde trávit svojí dovolenou celoročně. Turisty lákají zlaté písčité pláže a bohatý podmořský život s množstvím korálových útesů. Letovisko je známé svým rybím trhem s řemeslnými výrobky. Ve městě naleznete nejstarší mešitu na ostrově "KACHMALAI" a nejstarší dívčí škola ostrově AL - FASIYATUL NASRIYA"


Zajímavá místa v blízkosti: "COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Naleznete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám. "KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou je města "Chrám Sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.
Popis ubytování
COOEE THE PALMS HOTEL 4****:

Hotelový komplex leží přímo na pláži se zlatým pískem a má celkem 100 moderně vybavených pokojů s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, čajovým/kávovým koutkem a balkonem s výhledem na oceán či do tropické zahrady. V resortu se nachází venkovní bazén, lázně "Spa" s procedurami "Ayurveda", 3 restaurace - hlavní bufetová restaurace, restaurace typu "á la carte" s mezinárodní kuchyní a venkovní restaurace "Fisherman Whart" s nabídkou mořských plodů, nechybí zde také kavárna a bar. Hotel nabízí zázemí k široké škále vodních i plážových sportů - windsurfing, vodní lyžování, rybaření, vodní skútry, potápění a šnorchlování, plážový volejbal, stolní tenis nebo fitcentrum. Dále je zde k dispozici prádelna/ čistírna, směnárna, úschovna zavazadel, služba hlídání dění, business centrum, room servis - 24 hodin denně a Wifi po celém resortu zdarma.
Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu THE PALMS 4**** v Beruwele
Ubytování s polopenzí
Volný program

3. DEN - předposlední DEN - (BENTOTA)
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Snídaně v hotelu
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hikka Tranz by Cinnamon

To mě zajímá Region: Hikkaduwa
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 30 639 Kč


Hikka Tranz by Cinnamon Hikka Tranz by Cinnamon Hikka Tranz by Cinnamon Hikka Tranz by Cinnamon Hikka Tranz by Cinnamon Hikka Tranz by Cinnamon Hikka Tranz by Cinnamon Hikka Tranz by Cinnamon Hikka Tranz by Cinnamon
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Hikkaduwa, které leží 100 km jižně od hlavního města Colombo a pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU
HIKKA TRANZ BY CINNAMON 4* V HIKKADUWA !!!

Popis Lokace
HIKKADUWA:

Letovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi leží 100 km jižně od hlavního města Colombo. Oblast je známá především turistikou, rybolovem a je ideální lokalitou pro vyznavače windsurfingu. V Hikkaduwě můžete vidět také buddhistický chrám „Gangarama Mahavhara“, poblíž jsou i chrámy „Seenigama, Purana Totagama Kaja Mashavihara nebo Kumarakanda Vihra“. Ve městě žije cca 80 000 obyvatel a za navštívení stojí chovná stanice mořských želv. K dispozici jsou obchůdky, bary a restaurace, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení.
Zajímavá místa v blízkosti :

"COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám."KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.
Popis ubytování
HIKKA TRANZ BY CINNAMON (ex. Chaaya Tranz Hikkaduwa) 4****:

Cca 2 hodiny jízdy od mezinárodního letiště v Colombu, v letovisku Hikkaduwa, přímo u písčíte pláže se nachází 4* hotel Hikka Tranz by Cinnamon. Tento hotel disponuje celkem 150 pokoji (140 pokojů Superior – 36 m² tj. základní kategorie, 4 pokoje Deluxe – 39 m², 4 pokoje Corner Suite – 78 m² a 2 pokoje Family Suite – 62 m²). Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a stropním ventilátorem, trezorem, satelitní TV, telefonem, DVD přehrávačem, wifi, sofa, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem (nápoje a vše v minibaru je za poplatek), setem na žehlení, fénem a balkónem. Pobyt v hotelu je možné zakoupit s polopenzí, plnou penzí nebo All Inclusive. Celkem zde najdete 4 restaurace – jednu hlavní Tranzfusion kde se podávají snídaně, obědy a večeře, dále Tranzfix (otevřena na oběd a večeře) – steak a kebab, The Crab (otevřena na oběd a večeře) – mořské speciality, Transfuse u bazénu otevřena od 10-19:00 a několik baru. Launge Bar a vinárnu která je určena i pro ty co mají radí doutníky – otevřené jsou od 10 – 24:00. Je možné si zde zajít do posilovny, zahrát si stolní tenis, squash nebo volejbal. V hotelu je také bazén, centrum pro potápěče, živá muzika, DJ a konají se zde i různé show. Z dalších služeb (za poplatek) můžete využít SPA a prádelnu.


ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: snídaně (07:30 – 10:30), obědy (12:30 – 14:30) a večeře (19:00 – 22:30) v hlavní bufetové restauraci. Vybrané alkoholické, nealkoholické nápoje a koktejly od 11:00 do 00:00 v ICE baru. Svačiny jsou pak k dispozici od 11:00 hodin do 00:00 také v Ice Baru. Hotel nepodává alkohol během tvz. dnů „Full Moon Poyo Day“.


Změna služeb hotelu vyhrazena.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN

Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)2. DEN (LETIŠTĚ/HIKKADUWA)

Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu HIKKA TRANZ BY CINNAMON 4**** v HIKKADUWĚ

Ubytování

Volný program3. DEN - předposlední DEN

Volný program

Možnost fakultativních výletůPOSLEDNÍ DEN

Snídaně v hotelu

Odjezd na letištěPřílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Royal Palms Beach

To mě zajímá Region: Kalutara
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 27 300 Kč


Hotel Royal Palms Beach Hotel Royal Palms Beach Hotel Royal Palms Beach Hotel Royal Palms Beach Hotel Royal Palms Beach Hotel Royal Palms Beach Hotel Royal Palms Beach Hotel Royal Palms Beach Hotel Royal Palms Beach
Popis zájezdu

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Odbavení na letišti Praha - Ruzyně 2 hod. před odletem. Odlet do Kolomba.

2. den KOLOMBO
Snídaně v letadle, přílet do Kolomba. Transfer do hotelu, ubytování.

3. - 8. den POBYT U MOŘE
Snídaně. Volný program na opalování, koupání, sport a výlety. Hotelová recepce nabízí široký výběr fakultativních výletů - např. prohlídky měst Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlouhé písčité pláže s nádherně čistou mořskou vodou Vás vybízí k potápění, surfování či rybaření. Srí Lanka však nabízí mimo pláží také něco navíc - fascinující vnitrozemí s bujnou vegetací, které můžete probádat jak v rámci organizované skupiny, tak i indi viduálně, se zapůjčeným mo tocyklem nebo vozidlem. Mezi největší atrakce patří návštěva starého královského města Kandy, spojená s návštěvou sloní farmy. K Vašemu příjemnému poby tu přispěje mnoho vynikajících res taurací v okolí hotelu a podél pláží.

9. den KOLOMBO - PRAHA
V ranních hodinách transfer na letiště v Kolombu a odlet do Prahy. Let na trase.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

 • leteckou přepravu Praha - Kolombo - Praha
 • 7x nocleh ve vybraném hotelu
 • česky hovořící průvodce (min. 12 osob)
 • transfery letiště - hotel - letiště

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

 • fakultativní výlety
Úvod

Velmi hezký luxusní hotel se 124 pokoji umístěný na břehu moře, vzdálený 40 km od Kolomba a 2 km od vesnice Kalutara.

Popis

Popis

 • velmi hezký luxusní hotel se 124 pokoji umístěný na břehu moře, vzdálený 40 km od Kolomba a 2 km od vesnice Kalutara

Vybavení

 • krásná vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace + 2 menší s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu, veliký bazén s vířivkou, dětské brouzdaliště, kvalitní wellness centrum, kadeřnictví, obchod se suvenýry, konferenční místnost

Pláž

 • písečná pláž přímo před hotelem, lehátka a slunečníky jsou pro klienty hotelu zcela zdarma

Zábava a sport

 • 2 tenisové kurty s osvětlením, squash, volejbal, badminton, kulečník, fitness, sauna, diskotéka a noční klub

Stravování

 • snídaně, All Inclusive (za příplatek) formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje; základní výběr alkoholických nápojů. Možnost stravování a la carte.

Vybavení pokojů

 • klimatizace, telefon, TV, minibar, rádio, trezor, kávovar, koupelna s vanou, sprchou, fénem a WC, balkon s výhledem na moře přes zahradu

Maximálně 3 osoby na pokoji.
V základní ceně je ubytování typu Deluxe.
Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Tangerine Beach

To mě zajímá Region: Kalutara
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 27 853 Kč


Hotel Tangerine Beach Hotel Tangerine Beach Hotel Tangerine Beach Hotel Tangerine Beach Hotel Tangerine Beach Hotel Tangerine Beach Hotel Tangerine Beach Hotel Tangerine Beach Hotel Tangerine Beach
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Kalutara, které leží 42 km jižně od hlavního města Colombo a pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU TANGERINE BEACH HOTEL 4 * !!!

DOPORUČUJEME PRO RODINY S DĚTMI!!!

Popis Lokace
KALUTARA:

Letovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi leží 82 km jižně od hlavního města Colombo. V minulosti vyhlášené svým trhem s kořením a dnes známé jako místo, kde naleznete celou řadu ručně vyrobených proutěných výrobků ať už se jedná o suvenýry či praktické věci. Středisko patří k menším a je vhodné pro ty z Vás, kteří vyhledávají klidnou a odpočinkouvou dovolenou. Svým rázem působí ospale, ale i přesto se zde nachází nespočet restaurací a obchůdků se suvenýry..

COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Popis ubytování
TANGERINE BEACH HOTEL 3***:

Tento hotel se nachází přímo na pláži v letovisku Kalutara, umístěný v tropické zahradě. Má celkem 179 pokojů (117 s výhledem na moře + 45 s výhledem do zahrady + 2 Luxury Suites + 4 Executive Suites + 11 Junior Suites apartmá), které jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou a sociálním zařízením, satelitní TV, trezorem, minibarem, čajovým/kávovým koutkem, telefonem,a balkonem či terasou s výhledem na oceán. Resort disponuje bazénem, dětským bazénem, restaurací (s místní a mezinárodní kuchyní) a 4 bary ("Coffee Shop","Coffee Shop Terrace", "Lounge Bar", "Pool Bar", fitness a wellness centrem, Spa - s typickýmy procedůrami (Ayurveda) se školeným personálem, kosmetickým salónem, směnárnou, prádelnou, úschovnou, ale i lékařskou službou. Nechybí zde zázemí pro sportovní vyžití, jako je, tělocvična, squash, tennis, badminton, stolní tennis, volejbal a kulečník. Hotel má 24 hodinový room servis a internet.


Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu TANGERINE BEACH HOTEL 4**** v KALUTAŘE
Ubytování
Volný program

3. DEN - předposlední DEN
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Snídaně v hotelu
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Koggala Beach

To mě zajímá Region: Koggala
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 25 515 Kč


Koggala Beach Koggala Beach Koggala Beach Koggala Beach Koggala Beach Koggala Beach Koggala Beach Koggala Beach Koggala Beach
Poloha

Přímo na písečné pláži na jihu Srí Lanky, 13 kilometrů od historického města Galle. V pěším dosahu restaurace a obchody v centru Koggaly.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, bazén, konferenční místnost, obchod se suvenýry.

Pokoje

DRSV (dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře): klimatizace, koupelna/WC, TV/sat., telefon, vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek), balkon nebo terasa.

Zábava

Hotel pořádá zábavné večery.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky v zahradě zdarma. 

Program all inclusive
 • Snídaně (7.30-9.30 hod.), oběd (12.30-14.30 hod.) a večeře (19.30-21.30 hod.) - vše formou bufetu nebo menu v hlavní restauraci 
 • Lehké občerstvení (10.30-11.00 a 16.00-17.00).
 • Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby rozlévané ve sklenicích (10.00-23.00)
Pro děti
Internet
 • Za poplatek: WiFi v lobby.
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let
Doba transferu
260 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Club Palm Bay

To mě zajímá Region: Marawila
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 27 000 Kč


Club Palm Bay Club Palm Bay Club Palm Bay Club Palm Bay Club Palm Bay Club Palm Bay Club Palm Bay Club Palm Bay Club Palm Bay
Popis zájezdu

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Odbavení na letišti Praha - Ruzyně 2 hod. před odletem. Odlet do Kolomba.

2. den KOLOMBO
Snídaně v letadle, přílet do Kolomba. Transfer do hotelu, ubytování.

3. - 8. den POBYT U MOŘE
Snídaně. Volný program na opalování, koupání, sport a výlety. Hotelová recepce nabízí široký výběr fakultativních výletů - např. prohlídky měst Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlouhé písčité pláže s nádherně čistou mořskou vodou Vás vybízí k potápění, surfování či rybaření. Srí Lanka však nabízí mimo pláží také něco navíc - fascinující vnitrozemí s bujnou vegetací, které můžete probádat jak v rámci organizované skupiny, tak i indi viduálně, se zapůjčeným mo tocyklem nebo vozidlem. Mezi největší atrakce patří návštěva starého královského města Kandy, spojená s návštěvou sloní farmy. K Vašemu příjemnému poby tu přispěje mnoho vynikajících res taurací v okolí hotelu a podél pláží.

9. den KOLOMBO - PRAHA
V ranních hodinách transfer na letiště v Kolombu a odlet do Prahy. Let na trase.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

 • leteckou přepravu Praha - Kolombo - Praha
 • 7x nocleh ve vybraném hotelu
 • česky hovořící průvodce (min. 12 osob)
 • transfery letiště - hotel - letiště

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

 • fakultativní výlety
Úvod

Luxusní hotel se 104 pokoji je situován mezi pláží a přírodní tropickou lagunou plnou vegetace, vzdálenost 35 km od mezinárodního letiště Marawila.

Popis

Popis

 • luxusní hotel se 104 pokoji je situován mezi pláží a přírodní tropickou lagunou plnou vegetace, vzdálenost 35 km od mezinárodního letiště Marawila

Vybavení

 • několik restaurací, 3 bary, bazén, dětské brouzdaliště, posilovna, dětský koutek, obchody se suvenýry, konferenční centrum

Pláž

 • písčitá přímo u hotelu

Zábava a sport

 • vodní sporty (šlapadla, kánoe, vodní aerobik), rybaření, půjčovna kol, volejbal, kurty na tenis a squash, stolní tenis, golf, biliár, animační programy a zábavné večery pro hotelové hosty

Stravování

 • snídaně, za příplatek All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje; základní výběr alkoholických nápojů

Vybavení pokojů

 • klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon/terasa s výhledem na lagunu nebo do zahrady

Maximálně 3 osoby na pokoji.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pandanus Beach Resort & Spa

To mě zajímá Region: Induruwa
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 19 590 Kč


Pandanus Beach Resort & Spa Pandanus Beach Resort & Spa Pandanus Beach Resort & Spa Pandanus Beach Resort & Spa Pandanus Beach Resort & Spa Pandanus Beach Resort & Spa Pandanus Beach Resort & Spa Pandanus Beach Resort & Spa Pandanus Beach Resort & Spa
Informace o hotelu
Elegantní hotelový resort, který je situován uprostřed krásné přírody malebného letoviska Induruwa. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté jen několik minut chůze od ubytování (obchůdky, restaurace, tradiční trh, půjčovny automobilů a motocyklů) nebo v živějším městě Beruwala (cca 15 km). Mezinárodní letiště Colombo je vzdáleno cca 115 km od ubytování.
Stravování
Snídaně, polopenze, plná penze, nebo All inclusive. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bohatého bufetu (pokrmy tradiční i mezinárodní kuchyně). Hosté si mohou objednat i plnou penzi (která navíc zahrnuje oběd), nebo All inclusive stravování, které obnáší plnou penzi podávanou formou bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj, ovoce), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva, alkoholické nápoje v plážovém baru a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek. Pro klienty jsou k dispozici také stylové a la carte restaurace.
Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu.
Vybavení a služby
Hotel disponuje směnárnou, prádelnou, obchodem se suvenýry, restaurací, venkovní terasou, barem apod.
Ubytovaní
Pokoje typu superior: klimatizace, koupelna s WC, trezor, minibar (za poplatek), balkon nebo terasa, TV/SAT, telefon, vysoušeč vlasů, kávovar.
Náš názor
Tento hotel se nachází uprostřed bujné vegetace, přímo u krásné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nabízí moderní ubytování, kvalitní služby i večery s kulturním programem.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vízum
Oficiální stránka ubytování
www.pandanusbeach.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Heritance Ahungalla

To mě zajímá Region: Ahungalla
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 29 820 Kč


Heritance Ahungalla Heritance Ahungalla Heritance Ahungalla Heritance Ahungalla Heritance Ahungalla Heritance Ahungalla Heritance Ahungalla Heritance Ahungalla Heritance Ahungalla
Popis zájezdu
Luxusní hotel přímo na pláži od světoznámého architekta Geoffreye Bowy, vhodný pro nejnáročnější klientelu. Vynikající služby, skvělá kuchyně. Asijské masáže v prvotřídním wellness centru. Možnost plavby po řece Madu Ganga na mangrovníky, pozorování velryb, bazén, návštěva želví farmy. Centrum tradičních dřevěných masek Ambalangoda 9 km/25 min.
Poloha
Luxusní hotel přímo na pláži od světoznámého architekta Geoffreye Bowy, vhodný pro nejnáročnější klientelu. Vynikající služby, skvělá kuchyně. Asijské masáže v prvotřídním wellness centru. Možnost plavby po řece Madu Ganga na mangrovníky, pozorování velryb, bazén, návštěva želví farmy. Centrum tradičních dřevěných masek Ambalangoda 9 km/25 min.
Vybavení hotelu
4 restaurace a bary, bazén, fitness centrum, plážové sporty, tenisový kurt, wellness, konferenční místnost pro 150 osob
Vybavení pokoje
Pokoj typu Deluxe s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, TV, trezorem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, balkónem.
Služby v ceně zájezdu
klimatizace, český delegát, internet.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Coral Sands Hotel

To mě zajímá Region: Hikkaduwa
Hodnocení: 3.5 / 5.0
Cena začíná na: 20 790 Kč


Coral Sands Hotel Coral Sands Hotel Coral Sands Hotel Coral Sands Hotel Coral Sands Hotel Coral Sands Hotel Coral Sands Hotel Coral Sands Hotel Coral Sands Hotel
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Hikkaduwa, které leží 100 km jižně od hlavního města Colombo a pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU
CORAL SANDS HOTEL 3* S POLOPENZÍ!!!

Popis Lokace
HIKKADUWA:

Letovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi leží 100 km jižně od hlavního města Colombo. Oblast je známá především turistikou, rybolovem a je ideální lokalitou pro vyznavače windsurfingu. V Hikkaduwě můžete vidět také buddhistický chrám „Gangarama Mahavhara“, poblíž jsou i chrámy „Seenigama, Purana Totagama Kaja Mashavihara nebo Kumarakanda Vihra“. Ve městě žije cca 80 000 obyvatel a za navštívení stojí chovná stanice mořských želv. K dispozici jsou obchůdky, bary a restaurace, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení.

Popis ubytování
CORAL SANDS HOTEL 3***:

Hotel se nachází se přímo na zlato písečné pláži v letovisku Hikkaduwa, vzdálený 140 km od mezinárodního letiště - Bandaranaike International Airport. Má celkem 81 klimatizovaných pokojů (56 Deluxe Rooms, 21 Standard Rooms, 3 Super Deluxe Rooms, 1 Suite) s vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Pokoje disponují balkonem s výhledem na Indický oceán, „Super Deluxe Rooms“ mají navíc i privátní Jacuzzi. Má restauraci s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně a bar. V hotelu se nachází venkovní bazén s lehátky, wellness centrum, lázně s nabídkou masáží a procedur „Ayurveda“ pod dohledem odborného personálu. Disponuje směnárnou, prádelnou, úschovnou zavazadel, lékařskou službou a room servisem – 24 hodin. Nechybí ani zázemí pro sportovní vyžití, jako je kulečník, stolní tenis, šipky nebo vodní sporty – potápění, šnorchlování, jízda na katamaránu či kanoi, surfování, vodní skútr, vodní lyžování a rybaření. V hotelu se nachází potápěčské centrum. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici zdarma na recepci.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN

Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)2. DEN (LETIŠTĚ/HIKKADUWA)

Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu LANKA SUPER CORALS 3*** v HIKKADUWĚ

Ubytování

Volný program3. DEN - předposlední DEN - (HIKKADUWA)

Volný program

Možnost fakultativních výletůPOSLEDNÍ DEN

Snídaně v hotelu

Odjezd na letištěPřílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Centara Ceysands Resort & Spa

To mě zajímá Region: Bentota
Hodnocení: 3.3 / 5.0
Cena začíná na: 33 313 Kč


Centara Ceysands Resort & Spa Centara Ceysands Resort & Spa Centara Ceysands Resort & Spa Centara Ceysands Resort & Spa Centara Ceysands Resort & Spa Centara Ceysands Resort & Spa Centara Ceysands Resort & Spa Centara Ceysands Resort & Spa Centara Ceysands Resort & Spa
Das erwartet Sie: Das schöne Hotel überzeugt mit einem fantastischen Meerblick aus fast allen der sehr komfortablen Zimmern und einer großen Empfangshalle mit indischem Flair.

Ihre Betreuung: Digitaler und telefonischer 24/7 TUI Service
 • Unser deutsch sprechendes TUI Kundenservice Team steht Ihnen 24 Stunden, 7 Tage die Woche digital über die Chatfunktion der MEINE TUI App, telefonisch und per SMS zur Verfügung.


Lage: Ort Bentota
Lage & Umgebung Direkt am Sandstrand auf einer Landzunge zwischen dem Indischen Ozean und dem Bentota-Fluss. Eine kurze Bootsfahrt bringt die Gäste von Aluthgama über einen Fluss zum Hotel. Colombo ist ca. 60 km entfernt und der Colombo Flughafen ca. 98 km. Transferzeit: ca. 120 Minuten.
Lage
 • erste Strandlage, inmitten der Natur, ruhig, Restaurants/Geschäfte in der Nähe
 • Anzahl Strände: 1
 • Strand "Bentota Beach": Sand, flach abfallend, naturbelassen, öffentlich
 • See "Bentota River": naturbelassen


Entfernungen:
 • Flughafen Colombo Bendaranaike International Airport ca. 98 km
 • Strand ca. 20 m
 • Stadtzentrum/Ortszentrum Colombo ca. 60 km
 • nächster Ort Aluthgama ca. 500 m


Das bietet Ihre Unterkunft:
 • Check-in Zeit ab 14:00 Uhr
 • Check-out Zeit bis 12:00 Uhr
 • Hoteleröffnung: 2014
 • Rezeption, Geldwechsel möglich
 • Gästebetreuung
 • Lift
 • Gemeinschaftslounge/TV-Bereich
 • Gartenanlage
 • Pools: 2
 • Kinderpool
 • Pool "Swimming Pool": Outdoor, Liegestühle
 • Badetücher: ohne Gebühr
 • Souvenirshop, Boutique, Juwelier
 • Arzt: Sprachen: englisch
 • Internet: WLAN/WiFi, im gesamten Hotel (Anlage): ohne Gebühr
 • Internetterminal: ohne Gebühr
 • Wäscheservice: gegen Gebühr
 • Gepäckservice
 • Zahlungsarten: TUI Card / VISA, MasterCard, American Express
 • Haustiere nicht erlaubt
 • Parkmöglichkeiten: Parkplatz (nach Verfügbarkeit), unbewacht: ohne Gebühr
 • Tagungseinrichtungen: Konferenzräume: 01, klimatisierte Tagungsräume, Tageslicht, Tagungsequipment: gegen Gebühr, Coffee Breaks: gegen Gebühr
 • Gebäudeanzahl: 5, Etagen: 3, Zimmer: 165
 • Landeskategorie: 4,5 Sterne


Ihre Unterkunft bietet folgende Verpflegungsangebote:
 • Frühstück: Frühstück
 • Halbpension: Frühstück, Abendessen
 • Halbpension plus: Frühstück, Abendessen, ausgewählte Tischgetränke zu den Mahlzeiten
 • Vollpension: Frühstück, Mittagessen, Abendessen
 • All inclusive: Frühstück, Mittagessen, Abendessen, ausgewählte nicht alkoholische Getränke: täglich 10:00 Uhr - 23:30 Uhr, ausgewählte nationale alkoholische Getränke: täglich 10:00 Uhr - 23:30 Uhr

Beschreibung der Verpflegungsangebote:
 • Frühstück: täglich 07:00 Uhr - 10:00 Uhr, Buffet
 • Mittagessen: täglich 12:30 Uhr - 15:00 Uhr, Buffet, gesetztes Menü
 • Abendessen: täglich 19:00 Uhr - 22:00 Uhr, Buffet

 • Restaurants: 3
 • Hauptrestaurant "Cafe Bem": Küche: international, regional, Buffet, gesetztes Menü, Showcooking, klimatisierbar, mit Terrasse, angemessene Kleidung erwünscht
 • Spezialitätenrestaurant "360": Küche: international, regional, Fisch/Meeresfrüchte, à la carte, Menüwahl, gesetztes Menü, Dinearound, mit Terrasse, angemessene Kleidung erwünscht
 • Spezialitätenrestaurant "Suan Bua": Küche: thailändisch, à la carte, gesetztes Menü, klimatisierbar, angemessene Kleidung erwünscht
 • Bars & mehr: 3
 • Bar "Ceylon Club"
 • Poolbar Outdoor "Pool Bar"
 • Cocktailbar "Inn Between"


Sport & Fitness: Wassersport Gegen Gebühr (teils Fremdleistungen)
 • Windsurfen: Fremdanbieter, Wellenreiten
 • Schnorcheln, Schnorchelausflüge
 • Kanu: Fremdanbieter, Kajak, Canyoning, Wasserski, Wakeboard, Jetski: Fremdanbieter, Parasailing, Bananaboat: Fremdanbieter, Angeln, Hochseefischen
Sport & Fitness
 • Beachfußball, Volleyball, Beachvolleyball, Badminton, Tischtennis
Ohne Gebühr
 • Fitnessraum
Gegen Gebühr (teils Fremdleistungen)
 • Yoga


Wellness:
 • Saunen: 2
Gegen Gebühr (teils Fremdleistungen)
 • Wellnessbereich/Spa: "Cenvaree Spa"
 • Massagen: Thaimassage


Unterhaltung:
 • Erwachsenenanimation
 • Sportanimation
 • Live Band/-Musik
 • Kochkurse
 • Themenabende
 • Darts
 • Billard


Für Kinder: Für Familien
 • Kinderpool

BABYS
 • Babysitterservice: gegen Gebühr

KINDER
 • Kinderclub/Miniclub: von 3 Jahre bis 12 Jahre
 • Kinderanimation
 • Kinderspielzimmer: von 4 Jahre bis 14 Jahre


So wohnen Sie:
 • Superior room (DZX1), Doppelzimmer, Nichtraucherzimmer, ca. 33 m², Babybett, Klimaanlage: individuell regelbar, zentral gesteuert, Safe, Deckenventilator, Schreibtisch, Kühlschrank, Kaffee-/Teezubereiter, Wasserkocher, Minibar: gegen Gebühr, Softdrinks: gegen Gebühr, Wasser, alkoholische Getränke: gegen Gebühr, Minibarauffüllung: täglich, Telefon, Internet: WLAN/WiFi: ohne Gebühr, Fernseher: Flatscreen, im Schlafzimmer, Roomservice: gegen Gebühr, Reinigungsservice: ohne Gebühr, Badewanne oder Dusche, Regendusche, WC, separates WC, Bad durch Glaswand getrennt, Föhn, Balkon oder Terrasse: mit Sitzgelegenheit
 • Superior Ocean View Room (DZM1), Doppelzimmer, Meerseite, seitlicher Meerblick, ca. 33 m², Babybett, Klimaanlage: individuell regelbar, zentral gesteuert, Safe, Deckenventilator, Schreibtisch, Kühlschrank, Kaffee-/Teezubereiter, Wasserkocher, Minibar: gegen Gebühr, Softdrinks: gegen Gebühr, Wasser, alkoholische Getränke: gegen Gebühr, Minibarauffüllung: täglich, Telefon, Internet: WLAN/WiFi: ohne Gebühr, Fernseher: Flatscreen, im Schlafzimmer, Roomservice: gegen Gebühr, Reinigungsservice, Dusche, Regendusche, WC, separates WC, Bad durch Glaswand getrennt, Föhn, Kosmetikspiegel, Balkon oder Terrasse: mit Sitzgelegenheit
 • Deluxe Poolside Terrace Room (DZX2), Doppelzimmer, Poolseite, ca. 40 m², Babybett, Klimaanlage: individuell regelbar, zentral gesteuert, Safe, Deckenventilator, Schreibtisch, Kühlschrank, Kaffee-/Teezubereiter, Wasserkocher, Minibar: gegen Gebühr, Softdrinks: gegen Gebühr, Wasser, alkoholische Getränke: gegen Gebühr, Minibarauffüllung: täglich, Telefon, Internet: WLAN/WiFi: ohne Gebühr, Fernseher: Flatscreen, im Schlafzimmer, Roomservice: gegen Gebühr, Reinigungsservice, Dusche, Regendusche, WC, separates WC, Bad durch Glaswand getrennt, Föhn, Kosmetikspiegel, Terrasse: mit Sitzgelegenheit
 • Deluxe Ocean Facing (DZM2), Doppelzimmer, Meerblick, ca. 40 m², Babybett: ohne Gebühr, Klimaanlage: individuell regelbar, zentral gesteuert, Safe, Deckenventilator, Schreibtisch, Kühlschrank, Kaffee-/Teezubereiter, Wasserkocher, Minibar: gegen Gebühr, Softdrinks: gegen Gebühr, Wasser, alkoholische Getränke: gegen Gebühr, Minibarauffüllung: täglich, Telefon, Internet: WLAN/WiFi: ohne Gebühr, Fernseher: im Schlafzimmer, Roomservice: gegen Gebühr, Reinigungsservice, Dusche, Regendusche, WC, separates WC, Bad durch Glaswand getrennt, Föhn, Kosmetikspiegel, Balkon: mit Sitzgelegenheit
 • Deluxe One Bedroom Suite (JSX1), Suite, Neubau, Meerseite, Meerblick, ca. 56 m², Wohnzimmer, 1 King Size Bett, Babybett: ohne Gebühr, Klimaanlage: individuell regelbar, zentral gesteuert, Fußboden: Parkett, Safe, Deckenventilator, Sofa, Schreibtisch, Bügeleisen, Bügelbrett, Kühlschrank, Kaffeemaschine, Kaffee-/Teezubereiter, Wasserkocher, Esstisch, Minibar: gegen Gebühr, Softdrinks: gegen Gebühr, Wasser, alkoholische Getränke: gegen Gebühr, Minibarauffüllung: täglich, Telefon, Internet: WLAN/WiFi: ohne Gebühr, Fernseher: Flatscreen, im Wohnbereich, im Schlafzimmer, Sat-TV, Roomservice: täglich, gegen Gebühr, Reinigungsservice: täglich, Dusche, Regendusche, Badewanne, separates WC, Bademantel, Slipper, Bad durch Glaswand getrennt, Föhn, Kosmetikspiegel, Balkon: mit Sitzgelegenheit
 • Family Residence (FZX1), Neubau, Meerseite, Meerblick, ca. 56 m², Wohnzimmer, 1 King Size Bett, 1 Etagenbett, Klimaanlage: individuell regelbar, zentral gesteuert, Fußboden: Parkett, Safe, Deckenventilator, Sofa, Schreibtisch, Bügeleisen, Bügelbrett, Kühlschrank, Kaffee-/Teezubereiter, Wasserkocher, Minibar: gegen Gebühr, Softdrinks: gegen Gebühr, Wasser, alkoholische Getränke: gegen Gebühr, Minibarauffüllung: täglich, Telefon, Internet: WLAN/WiFi: ohne Gebühr, Fernseher: Flatscreen, im Wohnbereich, im Schlafzimmer, Sat-TV, Roomservice: täglich, gegen Gebühr, Reinigungsservice: täglich, Dusche, Regendusche, separates WC, Bad durch Glaswand getrennt, Föhn, Kosmetikspiegel, Balkon oder Terrasse: mit Sitzgelegenheit
 • Deluxe Ocean Facing (DZX3), Doppelzimmer, Nichtraucherzimmer, ca. 32 - 34 m², Gesamtanzahl der Räume in diesem Zimmertyp: 1, Aufteilung wie folgt: 1 Schlafzimmer, Babybett: ohne Gebühr, Klimaanlage: ohne Gebühr, individuell regelbar, zentral gesteuert, Safe: ohne Gebühr, Deckenventilator, Schreibtisch, Kaffee-/Teezubereiter, Wasserkocher, Minibar: gegen Gebühr, Softdrinks: gegen Gebühr, Wasser: gegen Gebühr, alkoholische Getränke: gegen Gebühr, Minibarauffüllung: täglich, Telefon, Internet: WLAN/WiFi: ohne Gebühr, Fernseher: Flatscreen, im Schlafzimmer, Roomservice: gegen Gebühr, Reinigungsservice: ohne Gebühr, Badewanne oder Dusche, Regendusche, WC, separates WC, Bad durch Glaswand getrennt, Föhn, Balkon oder Terrasse: mit Sitzgelegenheit
 • Deluxe River View (DZX5), Doppelzimmer, Nichtraucherzimmer, ca. 32 - 34 m², Gesamtanzahl der Räume in diesem Zimmertyp: 1, Aufteilung wie folgt: 1 Schlafzimmer, Babybett: ohne Gebühr, Klimaanlage: ohne Gebühr, individuell regelbar, zentral gesteuert, Safe: ohne Gebühr, Deckenventilator, Schreibtisch, Kaffee-/Teezubereiter, Wasserkocher, Minibar: gegen Gebühr, Softdrinks: gegen Gebühr, Wasser: gegen Gebühr, alkoholische Getränke: gegen Gebühr, Minibarauffüllung: täglich, Telefon, Internet: WLAN/WiFi: ohne Gebühr, Fernseher: Flatscreen, im Schlafzimmer, Roomservice: gegen Gebühr, Reinigungsservice: ohne Gebühr, Badewanne oder Dusche, Regendusche, WC, separates WC, Bad durch Glaswand getrennt, Föhn, Balkon oder Terrasse: mit Sitzgelegenheit
Abweichende Zimmercodierungen zu tagesaktuellen Preisen buchbar.

Ihre Vorteile: Mehrwert Honeymoon-Special:
 • Gilt für Hochzeitsreisende. Eine Kopie der Heiratsurkunde, nicht älter als 3 Monate, muss beim Check-in vorgelegt werden. Bitte bei Buchung "Honeymooner" in der Bemerkung angeben. Wellness / Spa Leistung: Wellness/Spa-Anwendung (Spa Behandlung für 1 Personen) 60 Minuten Min)(Spa-Behandlung 1 (inklusive/ermäßigt/Guthaben) in der Kategorie DZM1 Superior Ocean View Room,DZX1 Superior Room,DZX2 Deluxe Poolside Terrace Room,DZX3 Deluxe Ocean Facing,FZX1 Family Residence,JSX1 Deluxe One Bedroom Suite,DZX5 Deluxe River View, pro Person pro Aufenthalt, ab 7 Nacht/Nächten Aufenthalt, bei Aufenthalt 01.11.2020-31.10.2021 und Buchung bis 1 Tage vor Anreise und Buchung bis 31.10.2021
Hochzeitsjubilare-Special:
 • Gilt für Hochzeitsjubilare, der Hochzeitstag muss während des Hotelaufenthaltes liegen, eine Kopie der Hochzeitsurkunde muss beim Check-in vorgelegt werden. Bitte bei Buchung "Wedding Anniversary" und das Datum des Hochzeitstages in der Bemerkung angeben. Wellness / Spa Leistung: Wellness/Spa-Anwendung (Spa Behandlung für 1 Personen) 60 Minuten Min)(Spa-Behandlung 1 (inklusive/ermäßigt/Guthaben) in der Kategorie DZM1 Superior Ocean View Room,DZX1 Superior Room,DZX2 Deluxe Poolside Terrace Room,DZX3 Deluxe Ocean Facing,FZX1 Family Residence,JSX1 Deluxe One Bedroom Suite,DZX5 Deluxe River View, pro Person pro Aufenthalt, ab 7 Nacht/Nächten Aufenthalt, bei Aufenthalt 01.11.2020-31.10.2021 und Buchung bis 1 Tage vor Anreise und Buchung bis 31.10.2021
Bitte beachten Sie! Bei einer Paketreise mit internationalem Flug ist das Zug zum Flug Ticket für Abflughäfen in Deutschland (und dem EuroAirport Basel) kostenfrei zubuchbar.
Das Zug zum Flug Ticket gilt nicht bei:
 • Buchung einer reinen Flugleistung,
 • Buchung einer Hotelleistung ohne Flug,
 • Buchung von Leistungen (z.B. Hotel, Ausflüge oder Mietwagen) mit einem separat dazu gebuchten Flug
 • Reisen von deutschen Abflughäfen zu den Zielflughäfen EuroAirport Basel und Salzburg sowie innerdeutschen Flugreisen
 • Abflüge von ausländischen Flughäfen, auch nicht für die innerdeutsche Strecke bis zur Grenze
Für aus dem Ausland anreisende TUI Deutschland Gäste gilt für Abflüge ab deutschen Flughäfen das Zug zum Flug Ticket ab der Grenze innerhalb Deutschlands. Bei Buchung einer Paketreise im Internet ist das Zug zum Flug Ticket bereits inkludiert. Das Zug zum Flug Ticket ist eine Kooperation mit der Deutschen Bahn AG.
Mehr Informationen finden Sie auf http://www.tui.com/service-kontakt/zug-zum-flug/.
 • Privattransfer ist bei vielen Hotels zubuchbar. Ausgenommen bei Individuell-Buchungen
 • Reiseexperten sind während Ihres Urlaubs 24 Stunden (am Tag persönlich, telefonisch oder per E-Mail) erreichbar.
 • Mietwagen von TUI CARS sind in vielen Zielgebieten zubuchbar.


Einreisebestimmungen: Einreisebestimmungen Sri Lanka http://www.tui-info.de/ICAT/pdf/country/pdf/entry/1/id/LKA

Rating: 100

TUI Vorteile: TUI Vorteile Egal, ob Sie sich für eine TUI Paketreise, einen Hotelurlaub mit Eigenanreise, einen Mietwagen, ein Wohnmobil oder für eine Rundreise entscheiden - Sie genießen viele Vorteile z. B. persönliche oder multimediale TUI Betreuung zu jeder Zeit in deutscher Sprache für Fragen und Anliegen zu Ihrer Reise und darüber hinaus zu örtlichen und kulturellen Gegebenheiten Ihres Urlaubsortes, Ihr Informationsportal MEINE TUI mit wertvollem Reisewissen rund um Ihren Urlaub, digitalem Reiseführer und Landkarte sowie SMS-Assistent und professionelles Krisenmanagement für Ihre sichere Reise.

Wesentliche Eigenschaften Ihres Hotels: Ausstattung
 • Check-in Zeit ab 14:00 Uhr
 • Check-out Zeit bis 12:00 Uhr
 • Gästebetreuung
 • Pools: 2 (Kinderpool / Pool: Liegestühle)
 • Internet: WLAN/WiFi, im gesamten Hotel (Anlage): ohne Gebühr
 • Zahlungsarten: TUI Card / VISA, MasterCard, American Express
 • Parkmöglichkeiten: Parkplatz (nach Verfügbarkeit), unbewacht: ohne Gebühr
 • Landeskategorie: 4,5 Sterne

Lage & Entfernung
 • Flughafen Colombo Bendaranaike International Airport ca. 98 km
 • Strand ca. 20 m
 • Stadtzentrum/Ortszentrum Colombo ca. 60 km
 • nächster Ort Aluthgama ca. 500 m
 • erste Strandlage, inmitten der Natur
 • Strand "Bentota Beach": Sand, flach abfallend, naturbelassen, öffentlich
 • See "Bentota River": naturbelassen

Essen und Trinken
 • Getränke: ausgewählte nicht alkoholische Getränke (inkludiert bei: All Inclusive), ausgewählte nationale alkoholische Getränke (inkludiert bei: All Inclusive), ausgewählte Tischgetränke zu den Mahlzeiten (inkludiert bei: Halbpension plus)
 • Hauptrestaurant: angemessene Kleidung erwünscht


Hinweis für Personen mit eingeschränkter Mobilität: Dieses Produkt ist im Allgemeinen für Personen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet. Ob es trotzdem Ihren individuellen Bedürfnissen entspricht, erfragen Sie bitte bei Ihrer Buchungsstelle!

Stand der Informationen: 17.07.2021

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hibiscus Beach

To mě zajímá Region: Kalutara
Hodnocení: 3 / 5.0
Cena začíná na: 19 190 Kč


Hibiscus Beach Hibiscus Beach Hibiscus Beach Hibiscus Beach Hibiscus Beach Hibiscus Beach Hibiscus Beach Hibiscus Beach Hibiscus Beach
Umístění
Hibiscus Beach se nachází v klidnější lokalitě, přímo u krásné písčité pláže vesničky Mahawaskaduwa, poblíž Kalutary. Místní centrum s nákupními možnostmi se nachází cca 1 km, městečko Kalutara je vzdálené cca 5 km. Hlavní město Colombo leží cca 40 km od hotelu, mezinárodní letiště cca 80 km. Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 2 - 2,5 hodiny.
Vybavení a služby ubytování
Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci s výběrem asijské a mezinárodní kuchyně, à la carte restauraci, bar, internetovou kavárnu, wi-fi připojení (na recepci zdarma), několik barů včetně baru na pláži a v lobby, prádelnu, pokojový servis, obchod se suvenýry apod. V zahradě se nachází 2 bazény a dětský bazén, terasa na opalování, lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma. Hotel rovněž nabízí různé animační programy, večerní programy, stolní tenis, plážový volejbal, badminton atd. Za poplatek lze využít biliár, fitness centrum, masáže, tenis apod.
Stravování
Snídaně, za příplatek polopenze, plná penze či program All inclusive (vše formou bufetu) Program All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva/čaj 07:00 - 22:00 hod., odpolední snack 15:00 - 18:00 hod., 10:00 - 24:00 hod neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (kromě vína). Během večeře je vyžadováno formální oblečení. *změna časů vyhrazena
Pláž
Hotel Hibiscus Beach leží přímo na několik kilometrů dlouhé a oblíbené písečné pláži.
Ubytovaní
Vkusně zařízené dvoulůžkové Deluxe pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek), sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), balkonem či terasou.
Náš názor
Menší a oblíbený rodinný hotel s výhodnou polohou, který je situován na klidnějším místě a přímo u nádherné písčité pláže. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.
Cena zahrnuje
Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, vízum.
Oficiální stránka ubytování
www.hibiscusbeachhotel.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa

To mě zajímá Region: Tangalle
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 38 490 Kč


Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa Anantara Tangalle Peace Haven Resort & Spa
Informace o hotelu
Nádherný resort Anantara Peace Haven Tangalle se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky uprostřed kokosové plantáže a nabízí bezplatné wi-fi připojení, 6 restaurací, včetně Srí Lankou inspirované plážové restaurace Teppanyaki a italské restaurace Il Mare s nádherným výhledem na oceán. Pokud byste chtěli prozkoumat okolí, Tangalle je skvělou základnou pro návštěvu populárního města Galle a slavných národních parků Yala, Bundala a Udawalawe, kde zažijete nezapomenutelné safari. Za návštěvu rovněž stojí i místní deštné pralesy a poutní místa.
Poloha a vzdálenosti
Anantara Peace Haven Tangalle Resort je vzdálený cca 2,5 hodiny jízdy od mezinárodního letiště Bandaranaike, cca 30 minut jízdy od chrámu Mulkirigala Rock a cca 2 hodiny od národního parku Yala, kde mohou hosté pozorovat třeba slony, levharty apod.
Vybavení a služby ubytování
Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace (mezinárodní, italská, srí lanská), 3 bary, vinný sklípek, business centrum, impozantní venkovní bazén, jacuzzi, směnárna, konferenční místnost, knihovna, salon krásy, prádelna, obchod se suvenýry atd. V nabídce místního wellness centra Anantara jsou různé ajurvédské a reflexní masáže, jóga a meditace, využít můžete také vodní sporty, zahrát si badminton, tenis, navštívit kurzy vaření apod.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou LCD TV, klimatizací, trezorem, vinným humidorem a kávovarem na espreso. Každý pokoj má výhled na oceán nebo do zahrady a je buď s balkonem či terasou.
Stravování
Snídaně, za příplatek polopenze. *Zájemci o vaření se mohou přihlásit do srílanského kurzu vaření Spice Spoons
Pláž
Krásná písečná pláž se nachází přímo u hotelu.
Náš názor
Anantara Peace Heaven Tangalle je opravdovým klenotem jižního pobřeží Srí Lanky, který nabízí veškerý luxus a zázemí 5hvězdičkového resortu, ale také úžasný pocit soukromí, odpočinku a klidu. Doporučujeme pro náročnější klientelu.
Cena zahrnuje
Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, vízum.
Oficiální stránka ubytování
www.anantara.com/en/peace-haven-tangalle


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sun Siyam Pasikudah

To mě zajímá Region: Passekudah
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 35 690 Kč


Sun Siyam Pasikudah Sun Siyam Pasikudah Sun Siyam Pasikudah Sun Siyam Pasikudah Sun Siyam Pasikudah Sun Siyam Pasikudah Sun Siyam Pasikudah Sun Siyam Pasikudah Sun Siyam Pasikudah
Poloha a vzdálenosti
Tento hotel se nachází přímo na pláži Passekudah a je vzdálen cca 270 km od letiště v Colombo.
Vybavení a služby ubytování
Recepce, lobby, obchod, 3 restaurace, bar, infinity bazén, lehátka a slunečníky, úschovna zavazadel, parkoviště, wi-fi připojení atd. Návštěvnící hotelu mohou rovněž za příplatek využít SPA či wellness zónu a dopřát si tak například lekce jógy, meditace, masáže, různé ajurvédské terapie, saunu, jacuzzi, salón krásy apod.
Vybavení pokoje
Každý pokoj je vybaven klimatizací, koupelnou (vana či sprcha, WC, fén, župan), pracovním stolem, minibarem (za poplatek), zařízením na přípravu kávy/čaje, TV se satelitem, DVD přehrávačem , wi-fi připojením, telefonem a trezorem. Pokoje typu Ocean Suite mají výhled na moře, Deluxe Suite with Pool má k dispozici bazén.
Stravování
Stravování je formou programu All inclusive.
Pláž
Krásná písečná pláž se nachází přímo o hotelu.
Náš názor
Nádherný plážový hotel s velmi dobrým hodnocením a se špičkovými službami pro náročnější klienty. Doporučujeme pro dovolenou plnou relaxu a odpočinku.
Cena zahrnuje
Leteckou dopravu vč. letištních tax, transfer osobním autem nebo micro busem letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, vízum.
Oficiální stránka ubytování
www.sunsiyam.com/sun-siyam-pasikudah/


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Heritance Ayurveda Maha Gedara

To mě zajímá Region: Beruwela
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 35 390 Kč


Heritance Ayurveda Maha Gedara Heritance Ayurveda Maha Gedara Heritance Ayurveda Maha Gedara Heritance Ayurveda Maha Gedara Heritance Ayurveda Maha Gedara Heritance Ayurveda Maha Gedara Heritance Ayurveda Maha Gedara Heritance Ayurveda Maha Gedara Heritance Ayurveda Maha Gedara
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Beruwala, které leží 100 km jižně od mezinárodního letiště Bandaranaike. Místo se zlatými plážemi (zde začínají a táhnou se kolem ostrova v délce 130 km východním směrem). Letovisko "Beruwela" je vhodné pro milovníky plážového odpočinku a vodních sportů. Lze zde trávit svojí dovolenou celoročně. Turisty lákají zlaté písčité pláže a bohatý podmořský život s množstvím korálových útesů. Letovisko je známé svým rybím trhem s řemeslnými výrobky. Ve městě naleznete nejstarší mešitu na ostrově "KACHMALAI" a nejstarší dívčí škola ostrově AL - FASIYATUL NASRIYA"PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU
NA SRÍ LANCEPopis Lokace
BERUWALA:

Letovisko „Beruwala“ se nachází 55 km jižně od hlavního města Colombo, v provincii Kalutara. Jeho název je odvozen od původního sinhálského slova - snadný přístav i proto se zde usadili v 8. století muslimští obchodníci. Místo se zlatými plážemi (zde začínají a táhnou se kolem ostrova v délce 130 km východním směrem). Letovisko "Beruwela" je vhodné pro milovníky plážového odpočinku a vodních sportů. Lze zde trávit svojí dovolenou celoročně. Turisty lákají zlaté písčité pláže a bohatý podmořský život s množstvím korálových útesů. Letovisko je známé svým rybím trhem s řemeslnými výrobky. Ve městě naleznete nejstarší mešitu na ostrově "KACHMALAI" a nejstarší dívčí škola ostrově AL - FASIYATUL NASRIYA"
Zajímavá místa v blízkosti:

"COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Naleznete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám.

"KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou je města "Chrám Sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.
Popis ubytování
HERITANCE AYURVEDA MAHA GEDARA 4****:

Tento hotel se nachází přímo u krásných, sluncem políbených pláží ve městě Beruwela, přibližně 60 km od hlavního města Colomba. Je zde celkem 64 moderně zařízených, světlých a plně klimatizovaných pokojů s vlastní koupelnou s WC, balkónem, trezorem a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou v provedeních „Standard Room“, „Deluxe Room“, „Corner Luxury“ a „Suite Room“. Hlavní specialitou tohoto hotelu je nespočet Ayurvédských léčebných procedur pod dohledem profesionálně vyškoleného personálu a doktorů, které jsou zahrnuty v ceně, jako je např. „Rejuvenation“ neboli omlazení (při pobytu min. na 7 dnů), „Stress Relief Programme“ neboli odbourávání stresu (při pobytu minimálně na 14 dnů) a tzv. „Spinning Programme“ (také při pobytu min. na 14 dnů). Harmonogram těchto programů je indiviruálně stanoven lékařem. Po příjezdu následuje úvodní konzultace s vedoucím lékařem a uvítací procedura - relaxační koupel nohou s masáží chodidel. Po komplexním lékařském vyšetření vedoucí lékař předepíše individuální léčebný plán tak, aby vyhovoval potřebám hosta. Nad prováděním tohoto léčebného plánu denně dohlíží tým zkušených lékařů, každý den jsou k dispozici minimálně 3 lékaři. Individuální léčebný plán zahrnuje cca 4 léčebné procedury denně a navíc ranní a odpolední hodiny jógy. Od 10:00 do 17:00 hodin jsou k dispozici zdarma bylinné čaje. Všechna jídla jsou připravována rovněž pod dohledem lékařů. Je možno objednat i pobyt bez léčebných procedur - cena je na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Tento resort je kompletně nekuřácký a poskytuje mimo jiné i bezplatné hodiny jógy, venkovní bazén a fitness centrum. Dále je zde knihovna, obchod se šperky, směnárna a restaurace podávající širokou paletu Ayurvedsky lazených pokrmů a nápojů. Tyto pokrmy si můžete vychutnávat zatímco se kocháte pohledem na místní bazén a podstupujete procedury za dohledu personálu. Hotel Heritance Ayurveda Maha Gedara také poskytuje svým hostům bezplatné parkování a je vzdálený pouhých 500 metrů od řeky Bentota. Od mezinárodního letiště Bandaranaike je hotel vzdálený 100 km.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN - ODLET

Odlet z České republiky s vybranou leteckou společností (dle potvrzeného letového řádu).2. DEN - PŘÍLET

Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do Vámi vybraného hotelu.

Ubytování

Volný program3. DEN - 8. DEN

Volný program

Možnost fakultativních výletů9. DEN - ODLET

Odjezd na letiště a odlet do České republiky.10. DEN - PŘÍLET

Přílet do České republiky s vybranou leteckou společností (dle potvrzeného letového řádu)Pobyt je možné prodloužit na libovolný počet nocí dle potřeb klienta a to v jakémkoliv termínu. Cena se bude lišit dle počtu nocí a aktuální ceny letenky.Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Cinnamon Bey

To mě zajímá Region: Beruwela
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 33 490 Kč


Cinnamon Bey Cinnamon Bey Cinnamon Bey Cinnamon Bey Cinnamon Bey Cinnamon Bey Cinnamon Bey Cinnamon Bey Cinnamon Bey
Poloha

Resort s tropickou zahradou leží na jihozápadním pobřeží ostrova. Restaurace a obchody několik minut chůze.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, 3 bary, několik restaurací, bazén, konferenční místnost.

Pokoje

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): klimatizace, koupelna/WC, TV/sat., telefon, trezor, kávovar, vysoušeč vlasů, minibar za poplatek, balkon nebo terasa.

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): viz DRS, prostornější

Zábava
Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost programu all inclusive.

Pláž

Hotel se nachází přímo u dlouhé pláže se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky zdarma.

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře – vše formou bufetu nebo menu v hlavní restaurace
 • Snack v baru Ice (10.00 - 12.00 hod.)
 • Nealkoholické (tonic, cola, soda, minerální voda) a alkoholické (arak, vodka, gin, rum, whisky, pivo, víno) nápoje místní výroby v baru ICE – bar u bazénu (11.00–24.00 hod.) 
Pro děti

Hlídání dětí za poplatek, dětský bazén

Internet
 • Zdarma: WiFi v celém areálu.
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRS/DRX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let
Doba transferu
180 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Royal Palms

To mě zajímá Region: Wadduwa
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 539 Kč


Royal Palms Royal Palms Royal Palms Royal Palms Royal Palms Royal Palms Royal Palms
Poloha

Hotel v klidné lokalitě s rozsáhlou tropickou zahradou. V blízkosti místa kulturního i náboženského významu jako chrámy v Kalutaře. Možnost navštívení botanické zahrady Bawa nebo želví líhně. 

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, služby prádelny, hlavní restaurace, japonská restaurace, několik barů, noční klub (otevřený 2x týdně), obchodní arkáda, business centrum, konferenční místnost, parkoviště. Venku zahrada, bazén, bar u bazénu, kavárna, jacuzzi. 

Pokoje

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, trezor, balkon nebo terasa.

Zábava

Animační programy, tanec, živá hudba, noční klub, karaoke, kulturní show. 

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení all inclusive.  

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma v zahradě, bar na pláži. 

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu nebo formou menu
 • Lehký snack v Coffee shopu - 11.00 - 12.00 hod.
 • Zákusky, sušenky v kavárně (odpoledne 15.00 - 17.00 hod.)
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00 - 23.00 hod.)
 • Tenis, squash, badminton, stolní tenis - vše v sesterském hotelu Tangerine Beach
Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání. Služba hlídaní dětí za poplatek. 

Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby, restauraci a v baru.
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let 
Doba transferu
120 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Mermaid Hotel & Club

To mě zajímá Region: Wadduwa
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 990 Kč


Mermaid Hotel & Club Mermaid Hotel & Club Mermaid Hotel & Club Mermaid Hotel & Club Mermaid Hotel & Club
Poloha

Hotel situovaný přímo u písčité pláže, v dosahu městeček Bentota a Kalutara s místními obchody a restauracemi.

Vybavení

81 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace, 4 bary (z toho jeden u bazénu, jeden na pláži a jeden music bar), business centrum, 2 bazény, jacuzzi, směnárna, konferenční místnost, prádelna.

Pokoje

DRSTS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, set na přípravu kávy a čaje, trezor, minibar za poplatek, balkon nebo terasa. 

DRSV (dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře): viz. DR, DVD přehrávač, výhled na moře.

Zábava

Živá hudba, tanec, kulturní show, music bar - otevřen 3x týdně.

Stravování

viz. program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu.

Program all inclusive
 • Snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou bufetu nebo menu. 
 • Lehké občerstvení 10.30 - 12.00 a 15.30 - 17.30 hod. 
 • Výběr alkoholických (s výjimkou koktejlů a vín) a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00 - 24.00)
 • 2 čerstvé džusy denně (10.30 - 17.30)
 • Fitness, stolní tenis, badminton, squash, plážový volejbal, aerobic, joga, šipky.
Pro děti

Dětské hřiště.

Internet
 • Zdarma: Wifi v lobby.
 • Za poplatek: WiFi na pokojích.
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRSTS) : 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dvolůžkový pokoj (DRSV): 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let 
Doba transferu
100 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Amethyst Resort

To mě zajímá Region: Passekudah
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 490 Kč


Amethyst Resort Amethyst Resort Amethyst Resort Amethyst Resort Amethyst Resort Amethyst Resort Amethyst Resort Amethyst Resort Amethyst Resort
Poloha

Hotel přímo na pláži na východním pobřeží zhruba 30 kilometrů severně od města Batticaloa. Oblast vhodná pro pobyty zejména v období května až října, kdy je zde ideální počasí bez monzunů.

Vybavení

Recepce, bar, restaurace, bazén.

Pokoje

DRRIV (dvoulůžkový pokoj s výhledem na řeku ): klimatizace, koupelna/WC, TV/sat., telefon, trezor, vysoušeč vlasů, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, terasa.

DRSV (dvoulůžkový pokoj s výhledem na može ): viz. DRRIV, výhled na moře

Zábava
Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Písečná u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře – vše formou bufetu nebo menu v hlavní restauraci
 • Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.30 hod.) v hlavním baru
Pro děti

Dětský bazén, hlídání dětí za poplatek.

Internet
 • Za poplatek: WiFi v celém areálu.
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRRIV/DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let
Doba transferu
360 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Avani Bentota Resort & Spa

To mě zajímá Region: Bentota
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 300 Kč


Avani Bentota Resort & Spa Avani Bentota Resort & Spa Avani Bentota Resort & Spa Avani Bentota Resort & Spa Avani Bentota Resort & Spa Avani Bentota Resort & Spa Avani Bentota Resort & Spa Avani Bentota Resort & Spa Avani Bentota Resort & Spa
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Bentota, které leží 62 km jižně od hlavního města Colombo a pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. CITY TOUR DO MĚSTA COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V HOTELU
AVANI BENTOTA RESORT AND SPA 4*!!!


Popis Lokace
BENTOTA:

Letovisko "Bentota" se nachází 60 km jižně od hlavního města Colombo, v provincii Galle. Jeho název je odvozen od slov Bem - démon, a Tota - říční břeh. Místo má zlaté pláže a je vhodné pro milovníky plážového odpočinku a vodních sportů. Turisty do Bentoty lákají především krásné písčité pláže a bohatý podmořský život s množstvím korálových útesů. Letovisko je známé svým trhem s řemeslnými výrobky. Ve městě naleznete amfiteátr s každodenními představeními. Bentota je též proslavena vínem (Toddy) z kokosových palem (kokosové šťávy).


Zajímavá místa v blízkosti: "COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Naleznete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám. "KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou je města "Chrám Sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.
Popis ubytování
AVANI BENTOTA RESORT AND SPA 4****:

Tento hotelový resort je umístěn na písčité pláži na jihu Srí Lanky. Nabízí 75 pokojů v těchto typech ubytování - "Standard", "Superior", "Deluxe", "Suites" a "Avani Suite". Všechny typy pokojů jsou vybaveny klimatizací, minibarem, žehličkou, satelitní televizí s DVD přehrávačem a terasou. Hotel disponuje venkovním bazénem, lázněmi "Avani Spa" s procedurami "Ayurveda", dále jsou zde 3 restaurace - "Breeze" - bufetová restaurace s místní kuchyní, "Frangipani" - restaurace s mezinárodní kuchyní, "Speciality Dining" - restaurace s donáškou na pláž pro speciální příležitosti, nechybí zde ani bar "Chateers" - bar u bazénu. Hotel nabízí také zázemí pro širokou škálu sportů - k dispozici je Vám tělocvična, plážový volejbal, šachy, stolní tenis, vodní motorové i nemotorové sporty a také zde nechybí ani pravidelné animační programy s živou hudbou a kulturním představením. V hotelu se dále nachází obchůdek se suvenýry, prádelna/čistírna, business koutek, pokojový servis - 24 hodin denně a bezplatné připojení k WiFi.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/BENTOTA)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu AVANI BENTOTA RESORT & SPA 4**** v Bentotě
Ubytování
Volný program

3. DEN- poslední den
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Volný program
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pandanus Resort

To mě zajímá Region: Induruwa
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 28 518 Kč


Pandanus Resort Pandanus Resort Pandanus Resort Pandanus Resort Pandanus Resort Pandanus Resort Pandanus Resort Pandanus Resort Pandanus Resort
Poloha

Resort leží na jihozápadním pobřeží v letovisku Induruwa, v roce 2014 prošel kompletní rekonstrukcí. Induruwa s obchody a restauracemi je vzdálena asi 5 minut jízdy.

Vybavení

Recepce, směnárna, restaurace, bar na střeše, bazén, obchod se suvenýry, fitness.

Pokoje

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): klimatizace, koupelna s WC, trezor, minibar (za poplatek), balkon nebo terasa, TV/sat., telefon, vysoušeč vlasů, kávovar.

Zábava

Hotel pořádá zábavné večery.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma v zahradě.

Program all inclusive
 • Snídaně (07.30 - 09.30 hod.) formou bufetu, oběd (12.30 - 14.30 hod.) a večeře (19.30 - 21.30 hod.) formou bufetu nebo výběru z menu
 • Výběr nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10.00 - 24.00), servírováno ve sklenicích
 • Lehké občerstvení (10.00 - 12.00 a 15.00 - 17.00 hod.)
 • Volejbal, badminton, šipky, šachy
 • Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny a během výletů jsou za poplatek, čerstvé džusy, espresso, capuccino, značkový alkohol a nápoje v minibaru nejsou součástí all inclusive
Pro děti
Internet

Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let
Doba transferu
180 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Insight Resort

To mě zajímá Region: Koggala
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 100 Kč


Insight Resort Insight Resort Insight Resort Insight Resort Insight Resort Insight Resort Insight Resort Insight Resort Insight Resort
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Koggala, které leží 42 km jižně od hlavního města Colombo a pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. C


Popis Lokace
KOGGALA:

Letovisko "Koggala"se nachází v nejjižnější části Srí Lanky, cca 12 km od historického města Galle a 5 km od letiště - Koggala Airport. Díky své poloze má výborné klimatické podmínky po celý rok. Je to klidnější letovisko s menším počtem hotelů. Má dlouhé pláže se zlatým pískem, křišťálově průzračné moře a fantastický podmořský svět. Na své si zde přijdou milovníci vodních sportů, zejména potápění. Zajímavostí je nedaleko vzdálená laguna "Koggala", která je krásným místem na procházení, pozorování ptáků či vyjížďce na lodi. Další zajímavostí letoviska je vojenská letecká základna vybudovaná za 2. světové války.


Zajímavá místa v blízkosti: "COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Naleznete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám. "KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou je města "Chrám Sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.
Popis ubytování
INSIGHT RESORT 5*****:

Insight resort se nachází u rybářské vesnice Ahangama na jihu Srí Lanky. Hotel je situován přímo u jedné z nejklidnější pláže na jížním pobřeží s útesem v přední části, který rozkládá vlny na jemný tok a to vše daleko od rušného města v oáze klidu a relaxace.Doba jízdy na Insight z hlavního mezinárodního letiště Bandaranayke je přibližně 2,5 hodiny. Resort se snaží nabídnout koncept interaktivní dovolené prostřednictvím nabízeného produktu a služeb. Má celkem 53 kvalitních klimatizovaných pokojů s výhledem na moře a několik bez výhledu na moře pro ty, kteří hledají cenově výhodný pobyt (deluxe pokoj - navíc balkon, superior pokoj, standardní pokoj, pokoj typu Budget, a speciální sdílený pokoj pro "mládež") s vlastním sociálním zařízením, digitální trezor, satelitní televizor, minibar (za příplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, wifi zdarma, fén. K dispozici v zelené zahradě je velký bazén s dětskou částí, ze kterého je nádherný výhlede na oceán, dětské hřiště a možnost zahrát si plážový volejbal, kriket, frisbee, fotbálek na pláži a spousta vodních aktivit. Ve vnitřních prostorech je možnost si zahrát šipky, kulečník, šachy, vrhcáby a mnoho dalších her. K relaxaci slouží také vlastní hotelové lázně "Serene" - Ayurveda - Spa a centrum jógy. Hotelová restaurace s výhledem na oceán má velkou nabídku asijské, srílanské a západní kuchyně, je zde také samozřejmě možnost i A la carte restaurace se specialitami z italských, indických, thajských, čínských a indonéských jídel nebo si uspořádat pod hvězdami bar-be-que, dále k dispozici bar u bazénu. Resort má velké zkušenosti s pořádáním svateb, oslav, večírků a konferencí a k tomu slouží velký elegantní konferenční sál. Samozřejmostí je 24 hodinová recepce, parkoviště, prádelna a lékař v pohotovosti. Insight Resort lze také využít jako základnu s denními nebo polodenními exkurzemi- návštěva lesa Sinharaja-místo světového dědictví, holandská pevnost Galle-památky světového dědictví, svatyně Yala, Bundala a Udawalawe, útočiště Kalamatiya, starobylé chrámy, svatyně Kataragama, surfování, sledování želv, velryb a delfínů.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu THE FORTRESS RESORT & SPA 5***** v Koggale
Ubytování
Volný program

3. DEN - předposlední DEN
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Snídaně v hotelu
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Citrus Hikkaduwa

To mě zajímá Region: Hikkaduwa
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 28 497 Kč


Citrus Hikkaduwa Citrus Hikkaduwa Citrus Hikkaduwa Citrus Hikkaduwa Citrus Hikkaduwa Citrus Hikkaduwa Citrus Hikkaduwa Citrus Hikkaduwa Citrus Hikkaduwa
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Hikkaduwa, které leží 100 km jižně od hlavního města Colombo a pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU CITRUS HIKKADUWA 4* S POLOPENZÍ!!!

Popis Lokace
HIKKADUWA:

Letovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi leží 100 km jižně od hlavního města Colombo. Oblast je známá především turistikou, rybolovem a je ideální lokalitou pro vyznavače windsurfingu. V Hikkaduwě můžete vidět také buddhistický chrám „Gangarama Mahavhara“, poblíž jsou i chrámy „Seenigama, Purana Totagama Kaja Mashavihara nebo Kumarakanda Vihra“. Ve městě žije cca 80 000 obyvatel a za navštívení stojí chovná stanice mořských želv. K dispozici jsou obchůdky, bary a restaurace, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení.


COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Popis ubytování
CITRUS HIKKADUWA 3***:

Hotelový resort leží přímo na pláži jižně od Colomba, vzdálený přibližně 140 km od mezinárodního letiště. Nabízí 90 pokojů vybavených – klimatizací, vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní televizí s DVD přehrávačem, CD přehrávačem a čajovým/kávovým koutkem. Hotel disponuje venkovním bazénem, venkovním barem „Summer Salt“ a restaurací s mezinárodní kuchyní. Nechybí ani vlastní lázně „Spa Ceylon“ s tradičními procedurami a masážemi. V hotelu najdete i zázemí pro vodní sporty a exkurze.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN

Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)2. DEN (LETIŠTĚ/HIKKADUWA)

Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu CITRUS HIKKADUWA 3*** v HIKKADUWĚ

Ubytování

Volný program3. DEN - předposlední DEN

Volný program

Možnost fakultativních výletůPOSLEDNÍ DEN

Snídaně v hotelu

Odjezd na letištěPřílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Coco Bay

To mě zajímá Region: Unawatuna
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 27 690 Kč


Coco Bay Coco Bay Coco Bay Coco Bay Coco Bay Coco Bay Coco Bay Coco Bay Coco Bay
Umístění
Coco Bay Resort je umístěn přímo na pláži v letovisku Unawatuna a je vzdálený cca 90 minut od mezinárodního letiště Bandaranaike.
Vybavení a služby ubytování
K vybavení hotelu patří recepce, wi-fi připojení zdarma, venkovní bazén, bazén pro děti, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, fitness centrum atd. K volným aktivitám patří například potápění, šnorchlování, surfování, rybaření apod. Plážová restaurace La Mer pak nabízí výběr vynikajících jídel srílanské a mezinárodní kuchyně.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje disponují klimatizací, dřevěnou podlahou, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem a trezorem. Zajímavostí jsou pak různá umělecká díla. Nechybí ani vlastní koupelna s masážní vanou, dešťovou sprchou, župany, pantofle atd. Při příjezdu na Vás bude čekat překvapení v podobě ovoce a samozřejmostí je bezplatné wi-fi připojení a nabídka polštářů.
Stravování
V ceně je zahrnuta bohatá polopenze.
Pláž
Oblíbená a pěkná pláž se nachází cca 200m od hotelu.
Náš názor
Krásný butikový resort s dobrou polohou a výbornými službami. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.
Cena zahrnuje
Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, vízum.
Oficiální stránka ubytování
www.cocobayunawatuna.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Riff Hikkaduwa

To mě zajímá Region: Hikkaduwa
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 26 290 Kč


Riff Hikkaduwa Riff Hikkaduwa Riff Hikkaduwa Riff Hikkaduwa Riff Hikkaduwa Riff Hikkaduwa Riff Hikkaduwa Riff Hikkaduwa Riff Hikkaduwa
Poloha a vzdálenosti
Riff Hikkaduwa leží cca 145 km od mezinárodního letiště v Colombo, 1,5 km od korálového útesu Hikkaduwa a 2,4 km od želví farmy. V této lokalitě rovněž najdete několik chrámů a posvátných míst.
Vybavení a služby ubytování
Hotel pro své hosty poskytuje 24hodinovou recepci, wi-fi připojení, bary a restaurace, pokojovou službu, směnárnu, parkoviště, venkovní bazén, udržovanou zahradu, fitness centrum atd.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny v přírodním stylu a mají klimatizaci, kabelovou TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvici, koupelnu s WC a bidetem, fén, psací stůl apod.
Stravování
V ceně je zahrnuta polopenze, za příplatek je možná i plná penze.
Pláž
Pěkná pláž Narigama se nachází pouhých 50m od hotelu, pláž Hikkaduwa cca 1,1km.
Náš názor
Krásný a oblíbený hotel v přírodním stylu, který je vhodný pro náročnější klientelu. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vízum
Oficiální stránka ubytování
www.riffhikkaduwa.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel RIU Sri Lanka

To mě zajímá Region: Ahungalla
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 25 590 Kč


Hotel RIU Sri Lanka Hotel RIU Sri Lanka Hotel RIU Sri Lanka Hotel RIU Sri Lanka Hotel RIU Sri Lanka Hotel RIU Sri Lanka Hotel RIU Sri Lanka Hotel RIU Sri Lanka Hotel RIU Sri Lanka
Informace o hotelu
Hotel Riu Ahungalla se nachází v jihozápadní části Srí Lanky u krásné písčité pláže se zlatavým pískem. Tento luxusní resort obklopuje pěkná tropická zahrada s bazény a je ideálním místem pro strávení autentické dovolené na Srí Lance ať už s partnerem, rodinou nebo skupinou přátel.
Umístění
Tento luxusní hotel leží cca 1.5 km od centra vesničky Ahungalla, možnost větších nákupů najdete pak v oblasti Bentota vzdálené cca 15km. Mezinárodního letiště se nachází cca 122 km od hotelu.
Vybavení a služby ubytování
Vybavení hotelu zahrnuje vstupní halu s recepcí, 5 restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, kavárnu, bary, 2 venkovní bazény, dětský bazén, konferenční místnosti, SPA centrum, vířivku, salon krásy, dětský klub pro děti 3-12 let, dětské hřiště, hlídání dětí na vyžádání, konferenční místnost, obchod se suvenýry, boutique, směnárnu, prádelnu, výtah, wi-fi připojení apod. Hotel pro své hosty připravuje denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, večerní vystoupení, živou hudbu, využít také můžete fitness centrum, vodní sporty na pláži a SPA centrum (lázně, sauna, masáže, vířivka, zkrášlující procedury, parní lázně)
Vybavení pokoje
Každý pokoj disponuje klimatizací, koupelnou s WC, fénem, minibarem, televizí, wi-fi připojením, trezorem, telefonem, varnou konvicí, balkonem či terasou. Ubytování na vyžádání a zpětné potvrzení: Family Suite - 2 oddělené ložnice
Stravování
V ceně je zahrnuto stravování formou All inclusive, které probíhá formou bufetu (včetně nápojů). Během svátku ,,Poya Day" se nepodávají alkoholické nápoje. Při večeřích je vyžadováno formálnější oblečení.
Pláž
Nádherná pláž se zlatavým pískem se nachází přímo u hotelu.
Náš názor
Luxusní hotel pro náročné klienty, který se nachází přímo na nádherné pláži v Ahungalla, a který je zárukou velmi kvalitních služeb pro Vaši bezchybnou dovolenou na Srí Lance.
Cena zahrnuje
Leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, vízum.
Oficiální stránka ubytování
www.riu.com/en/hotel/sri-lanka/ahungalla/hotel-riu-sri-lanka


ᐁ Více informací ᐁ