Bezpečná dovolená v Maltě 2019


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Malta


Hlavní město: Valletta
Měna: Euro (EUR)
1 EUR = 25.5365Kč
Malta na Wikipedii

Průměrné teploty v Maltě:
Leden: 13 °C
Únor: 13 °C
Březen: 14 °C
Duben: 16 °C
Květen: 20 °C
Červen: 23 °C
Červenec: 27 °C
Srpen: 27 °C
Září: 25 °C
Říjen: 21 °C
Listopad: 17 °C
Prosinec: 14°C

Bezpečnost v Maltě - na co si dát pozor

Malta je velmi bezpečnou zemí, kde je nízká kriminalita. Pouze klasicky v turistických oblastech se dají očekávat kapesní kráděže ve zvýšené míře.Co se nesmí v Maltě

Malta je členem EU a proto pro nás neplatí žádná speciální omezení. Poouze pro vývoz předmětů, které jsou starší než 50 let, je vyžadováno povolení vydané Oddělením muzejnictví.Zajímavé lokality v Maltě

Qawra, Sliema, Mellieha, St Julian's, ostrovy Gozo a Comino, ostrov Malta, Valletta, BugibbaBezpečné zájezdy v Maltě


Hotel Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s

To mě zajímá Region: St Julian's
Hodnocení: 5 / 5.0
Cena začíná na: 27 690 Kč


Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s
Popis
Luxusní hotel s nezapomenutelnými výhledy na moře leží stranou veškerého ruchu města a přesto
jen pár minut od centra letoviska, kde se nachází spousta restaurací, barů a obchodů.
Rychlý přehled
venkovní bazén s výhledem na moře
Wi-Fi internet
škola potápění a vodní sporty
Stručná poloha
přímo na pobřeží
písečná pláž cca 5 min. chůze
autobusová zastávka nedaleko hotelu
Poloha
jeden z nejluxusnějších hotelů na Maltě najdete v letovisku St. Julian´s nedaleko zálivu St. George’s Bay, stranou od veškerého ruchu města, a přesto jen několik minut jízdy od centra nočního života na ostrově. Písečná pláž se nachází cca 5 min chůze od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště je asi 13,5 km a 9,5 km od hlavního města Valletta.
Vybavení hotelu
5* luxusní hotel, 252 pokojů a suite, několik restaurací a barů, vyhřívaný vnitřní bazén, 2 venkovní bazény, spa a wellnes centrum, jacuzzi, fitness, tenisové kurty, vodní sporty, potápěčské centrum, kadeřnictví, salón krásy, moderní rozlehlé business centrum, Wi-Fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, klimatizace, fén, telefon, SAT-TV, minibar, varná konvice, žehlící press na kalhoty, trezor, Wi-Fi internet zdarma, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou bufetu.
Náš názor
pro ty, kdo vyhledávají luxusní ubytování s veškerým komfortem a vysokým standardem poskytovaných služeb.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v pokojích s přímým výhledem na moře nebo ve vyšších typech pokojů.
Odkaz na www
http://www.radissonblu.com
Www odkaz popis 1
www.radissonblu.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování na 7/10/11/14 nocí se snídaní, leteckou dopravu Praha - Malta - Praha, letištní a bezbečnostní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, asistenci místní CK.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní pojištění 30 Kč osoba/den.
S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň, kterou hradí osoby ve věku od 18 let ubytované v místních ubytovacích zařízeních všech typů (vč. hostitelských rodin). Poplatek vybírají přímo ubytovatelé v místě pobytu, a to ve výši 0,5 EUR/osoba/noc, max. 5 EUR/osoba/pobyt. Osoby mladší 18 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Corinthia St Georges

To mě zajímá Region: Sliema
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 30 590 Kč


Hotel Corinthia St Georges Hotel Corinthia St Georges Hotel Corinthia St Georges Hotel Corinthia St Georges Hotel Corinthia St Georges Hotel Corinthia St Georges Hotel Corinthia St Georges Hotel Corinthia St Georges Hotel Corinthia St Georges
Popis
Luxusní 5* hotel se nachází přímo na břehu moře, s privátní kamenitou pláží a panoramatickým
výhledem na záliv St. George’s Bay. Klienti mohou využívat širokou nabídku vodních sportů včetně
školy potápění.
Rychlý přehled
6 venkovních bazénů
7 restaurací a 3 bary
nádherné výhledy na moře
vodní sporty a škola potápění
Stručná poloha
několik minut chůze od centra St. Julian´s
5 minut chůze malé písečné pláže
autobusová zastávka u hotelu
Poloha
perfektně položený hotel přímo na břehu moře, s privátní kamenitou pláží a panoramatickým výhledem na záliv St. George’s Bay. Cca 5 min. chůzí od hotelu se nachází písečná pláž. Vzdálenost hotelu od letiště je 13,5 km a 9,5 km od hlavního města Valletta.
Vybavení hotelu
5* luxusní hotel, 250 pokojů a suite, několik restaurací a barů, vinárna, kavárna, vnitřní bazén, venkovní bazény, dětský bazén, konferenční místnosti, wellness centrum, sauna, fitness, kadeřnictví, vodní sporty, potápění, Wi-Fi internet. Denně zdarma autobusové spojení do Valletty, nákupního centra ve Sliemě a do Marsa Golf Club (18-ti jamkové golfové hřiště).
Vybavení pokoje
2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, klimatizace, fén, SAT-TV, minibar, telefon, varná konvice, trezor, žehlící press na kalhoty, Wi-Fi internet, balkon s výhledem na moře.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře s možností přistýlky
Popis zařízení 1
2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, klimatizace, fén, SAT-TV, minibar, telefon, varná konvice, trezor, žehlící press na kalhoty, Wi-Fi internet, balkon s výhledem na moře.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou bufetu.
Náš názor
pro ty, kdo upřednostňují luxusní ubytování.
Poznámka
hotel je součástí Corinthia Beach Resortu, kde klienti mohou navštěvovat další restaurace, využívat vnitřní bazén, saunu, jacuzzi a fitness.
Odkaz na www
http://www.corinthia.com
Www odkaz popis 1
www.corinthia.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování na 7/10/11/14 nocí se snídaní, leteckou dopravu Praha - Malta - Praha, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, asistenci místní CK.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní pojištění Kč 30,- osoba/den, případné navýšení palivového příplatku.
S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň, kterou hradí osoby ve věku od 18 let ubytované v místních ubytovacích zařízeních všech typů (vč. hostitelských rodin). Poplatek vybírají přímo ubytovatelé v místě pobytu, a to ve výši 0,5 EUR/osoba/noc, max. 5 EUR/osoba/pobyt. Osoby mladší 18 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel The Preluna & Spa

To mě zajímá Region: Sliema
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 18 780 Kč


Hotel The Preluna & Spa Hotel The Preluna & Spa Hotel The Preluna & Spa Hotel The Preluna & Spa Hotel The Preluna & Spa Hotel The Preluna & Spa Hotel The Preluna & Spa Hotel The Preluna & Spa Hotel The Preluna & Spa
Poloha
Hotel leží ve středisku Sliema, 8 km od letiště a 4 km jižně město Valletta. V blízkosti hotelu je krásná promenáda s obchody. Před hotelem se nachází autobusová zastávka.
Vybavení
Hotel vhodný pro klienty, kteří chtějí strávit aktivní dovoleou. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní resturace, restaurace s italskými a japonskými specialitami, lobby bar, snack bar, plážový klub, konferenční sál, internetové připojení.
Pokoje
Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, rádio, fén, sejf, minibar, Wi-Fi internetové připojení. Možnost jedné přistýlky.
Pláž
Pláž je od hotelu oddělena pobřežní komunikací.
Stravování
Polopenze formou bufetu nebo All inclusive.
Poznámka
Od roku 2012 musí mít každé dítě svůj cestovní pas.Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Mellieha Bay Resort

To mě zajímá Region: Mellieha
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 14 090 Kč


Hotel Mellieha Bay Resort Hotel Mellieha Bay Resort Hotel Mellieha Bay Resort Hotel Mellieha Bay Resort Hotel Mellieha Bay Resort Hotel Mellieha Bay Resort Hotel Mellieha Bay Resort Hotel Mellieha Bay Resort Hotel Mellieha Bay Resort
Cena

V ceně je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kancelářeKe konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobytPro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.
Doporučení
Hotel s krásnou zahradou, elegantními pokoji a možností spousty aktivit v blízkosti jedné z nejhezčích pláží Malty, je ideálním místem pro dovolenou s dětmi i jako výchozí bod pro poznání krás ostrova.
Gps
35.975253, 14.352047
Pláž
Menší písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Větší písčitá pláž Ghadira Bay se nachází cca 700 metrů od hotelu. Slunečník a dvě lehátka na vzdálenější pláži za poplatek.
Plazcca
na pláži
Pobytova_taxa
S platností od 1.6. 2016 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána ekologická pobytová taxa, kterou platí každá osoba starší 18ti let. Výše ekologické pobytové taxy na osobu a noc je 0,50 EUR. Maximálně vybíraná částka na osobu a pobyt je 5 EUR.
Poloha
Hotel se nachází cca 3 km od městečka Mellieha, kde najdete mnoho kaváren a obchůdků. Vzdálenost od letiště je cca 30 km. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka pro spojení do hlavního města a okolních měst.
Popisnawww
Hotel s krásnou zahradou, elegantními pokoji a možností spousty aktivit v blízkosti jedné z nejhezčích pláží Malty, je ideálním místem pro dovolenou s dětmi i jako výchozí bod pro poznání krás ostrova.
Stravování
Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu jsou podávány v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů nebo all inclusive.
Ubytování
Elegantní pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem na moře, se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, rádiem, telefonem, WI-FI (zdarma), minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje s trezorem. Standardní pokoj s možností dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. Na vyžádání jednolůžkový pokoj.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, dva bary u bazénu, noční klub, dva venkovní bazény s dětskou částí, krytý bazén, fitness centrum, dětské hřiště.

Zdarma: Wi-Fi (v celém hotelu), slunečníky a lehátka u bazénů.
Za poplatek: bowling, centrum vodních sportů včetně školy potápění.
Název
Mellieha Bay


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Seabank

To mě zajímá Region: Mellieha
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 22 990 Kč


Hotel Seabank Hotel Seabank Hotel Seabank Hotel Seabank Hotel Seabank Hotel Seabank Hotel Seabank Hotel Seabank Hotel Seabank
Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kancelářeK ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobytPro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.
Doporučení
Luxusní hotel přímo u jedné z nejhezčích
písčitých pláží s pozvolným vstupem do moře, vhodný pro rodiny s dětmi
a pro klienty, kteří vyhledávají kvalitní
služby a ubytování.
Gps
35.965815,14.354192
Pláž
Nádherná písčitá pláž s pozvolným
vstupem cca 20 m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.
Plazcca
cca 20 m
Plazm
20
Pobytova_taxa
S platností od 1.6. 2016 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána ekologická pobytová taxa, kterou platí každá osoba starší 18ti let. Výše ekologické pobytové taxy na osobu a noc je 0,50 EUR. Maximálně vybíraná částka na osobu a pobyt je 5 EUR.
Poloha
Hotel s vyhlášenou kuchyní leží
cca 20 m od jedné z největších a nejkrásnějších
písčitých pláží
. Vzdálenost od
letiště cca 30 km a od centra městečka
Mellieha cca 1,5 km, které je lehce dosažitelné
i místním autobusem a najdete zde
vedle historického centra i výběr restaurací
a kaváren. Pár metrů od hotelu je menší
promenáda s obchůdky a restauracemi.
Popisnawww
Luxusní hotel přímo u jedné z nejhezčích
písčitých pláží, vhodný pro rodiny s dětmi
a pro klienty, kteří vyhledávají kvalitní
služby a ubytování.
Stravování
Služby all inclusive
zahrnují plnou penzi formou bufetu
v hlavní hotelové restauraci (snídaně, oběd, večeře), občerstvení během dne v baru u bazénu, neomezenou konzumaci
piva a lokálních vín a nealkoholických
napojů v hlavním baru nebo baru
u bazénu od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.
Ubytování
Pokoje s balkonem s výhledem na bazén a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a Wi-Fi (zdarma) a minibarem. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Možnost až dvou přistýlek (na vyžádání).
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, čtyři mezinárodní restaurace (nutná rezervace), bary, minimarket, venkovní bazén s velkou sluneční terasou a dětskou částí, vnitřní bazén, sportovní aktivity (plážový volejbal), animace, dětský koutek.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu, vířivka, sauna, fitness.
Za poplatek: masáže, kadeřnictví, kosmetika, bowling, minigolf.
Název
Seabank Resort & Spa


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel San Antonio

To mě zajímá Region: Qawra
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 21 790 Kč


Hotel San Antonio Hotel San Antonio Hotel San Antonio Hotel San Antonio Hotel San Antonio Hotel San Antonio Hotel San Antonio Hotel San Antonio Hotel San Antonio
Poloha
Hotel leží v letovisku Bugibba, 20 km od letiště. V blízkosti hotelu jsou obchody a restaurace.
Vybavení
Komfortní hotel, který prošel kompletní rekonstrukcí. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, bistro, restaurace s marockou kuchyní, restaurace s čínskou kuchyní, maurská kavárna, bar, internetové připojení (WiFi zdarma), obchody, čistírna.
Pokoje
Vlastní sociální zařízení, klimatizace, fén, rychlovarná konvice s kávou a čajem, minibar, TV se satelitním příjmem, sejf, telefon, WiFi zdarma, balkón. Ve standardním pokoji možnost jedné přistýlky, za příplatek rodinné pokoje.
Pláž
Hotel je vzdálen 100 metrů od skalnaté pláže, vstup do moře po schůdcích nebo po molu.
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-15:00 - 17:30 odpolední občerstvení-10:00 - 23:30 nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných restauracích a barech hotelu-fitness centrum, jacuzzi, sauna, krytý bazén-vstup do kasina a voucher na hru v hodnotě 10 EUR a uvítací drink (1x za pobyt)
Poznámka
Od roku 2012 musí mít každé dítě svůj cestovní pas.Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Ramla Bay Resort

To mě zajímá Region: Mellieha
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 16 790 Kč


Hotel Ramla Bay Resort Hotel Ramla Bay Resort Hotel Ramla Bay Resort Hotel Ramla Bay Resort Hotel Ramla Bay Resort Hotel Ramla Bay Resort Hotel Ramla Bay Resort Hotel Ramla Bay Resort Hotel Ramla Bay Resort
Poloha

V klidné oblasti na severu ostrova Malta. Rušné turistické středisko Mellieha s mnoha nákupními a zábavními možnostmi cca 5 km, hlavní město Valletta cca 30 km. Spojení hotelovým autobusem za poplatek (1× denně vyjma neděle a svátků) nebo linkovým autobusem, zastávka cca 400 m. Přístav s trajekty na ostrov Gozo cca 1,5 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, restaurace à la carte, minimarket, konferenční sál. Venku 3 bazény (mořská voda), bar u bazénu, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (omezený provoz), TV/sat., telefon, minilednička, trezor za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, balkon.
DRSV: viz DR, prostornější, výhled na moře.
DRSVX: viz DRSV, v nové části, moderně zařízené, trezor zdarma.
SU: viz DRSVX, 2 koupelny, obývací část, cca 70 m2.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.ramlabayresort.com/
Handicap

Hotel disponuje několika pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu.

Wellness
Vstup od 17 let Zdarma: vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, pára, jacuzzi Za poplatek: masáže, různé zkrášlující a regenerační procedury
Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRSV): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dvoulůžkový pokoj (DRSVX): 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě Suite (SU): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Dolmen Resort & Spa

To mě zajímá Region: Qawra
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 10 590 Kč


Hotel Dolmen Resort & Spa Hotel Dolmen Resort & Spa Hotel Dolmen Resort & Spa Hotel Dolmen Resort & Spa Hotel Dolmen Resort & Spa Hotel Dolmen Resort & Spa Hotel Dolmen Resort & Spa Hotel Dolmen Resort & Spa Hotel Dolmen Resort & Spa
Poloha
Hotel leží v oblasti St. Paul´s Bay, nedaleko centra letoviska Qawra. Hlavní město Valletta je vzdáleno 16 km, kam je dobré spojení linkovým busem.
Vybavení
Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte, grill restaurace, vinárna, kavárna, bar u bazénu a bar na terase, čistírna, internetové připojení (30 minut WiFi v lobby za pobyt zdarma), obchod.
Pokoje
Vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, fén, TV se satelitním příjmem, minibar, sejf, balkón nebo terasa.
Pláž
Písečná pláž s kamenitým vstupem je od hotelu oddělena pouze pobřežní komunikací.
Stravování
Snídaně a polopenze formou bufetu včetně nápojů nebo all inclusive.
All inclusive zahrnuje:
-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
-15:00 - 17:00 odpolední káva, čaj, zákusky a sendviče
-10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (limonády, džus, voda, káva, čaj, pivo, víno, destiláty)
Poznámka
Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Luna Holiday Complex

To mě zajímá Region: Mellieha
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 8 990 Kč


Hotel Luna Holiday Complex Hotel Luna Holiday Complex Hotel Luna Holiday Complex Hotel Luna Holiday Complex Hotel Luna Holiday Complex Hotel Luna Holiday Complex Hotel Luna Holiday Complex Hotel Luna Holiday Complex Hotel Luna Holiday Complex
Poznámka
Povinná ECO taxa - 0,50€ osoba/den - platba na místě

Ceny jsou orientační a mohou se měnit v závislosti na ceně letecké přepravy.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Malta - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x ubytování, služby zástupce CK
Volitelné doplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Wi-Fi na pokoji (cca 3,5€/noc)
Ceny jsou kalkulovány k datu
k 1.10.2018
Proč právě sem

Přímo u pláže
Zábava na dosah
Krásné prostředí
Poloha
Zrekonstruovaný komplex se nachází v severozápadní části ostrova Malta v krásném zálivu St. Paul´s Bay. Hlavní město Valletta je odtud pouhých 16 km. Tento záliv a jeho dvě oblíbená letoviska Bugibba a Qawra nabízí ideální prostředí k odpočinku.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu, Wi-Fi, TV/SAT, klimatizaci, telefon, rádio, fén a minibar. Většina pokojů má balkón či terasu a za poplatek je možné využívat bezpečnostní trezor.
Stravování
Snídaně je formou bufetu. Polopenze a all inclusive formou bufetu jsou za příplatek.
Pláž
Přímo u hotelu je uměle vytvořená písečná pláž.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Seashells Resort

To mě zajímá Region: Qawra
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 19 290 Kč


Hotel Seashells Resort Hotel Seashells Resort Hotel Seashells Resort Hotel Seashells Resort Hotel Seashells Resort Hotel Seashells Resort Hotel Seashells Resort Hotel Seashells Resort Hotel Seashells Resort
Popis
Hotel se skvělou polohou se nachází na skalnatém pobřeží přímo u moře a pobřežní promenády v oblasti Qawra. Hotel disponuje velkým bazénem s mořskou vodou a brouzdalištěm pro děti. Možnost all inclusive.Hotel se skvělou polohou se nachází na skalnatém pobřeží přímo u moře a pobřežní promenády v oblasti Qawra. Živejší středisko Bugibba se spoustou obchůdků a restaurací je vzdáleno cca 1,5 km, historické centrum města Valletta cca 15 km, autobusová zastávka je u hotelu. Hotel disponuje velkým bazénem s mořskou vodou a brouzdalištěm pro děti. Vstup do moře je možný z hotelové terasy po schůdcích, uměle vytvořená písečná pláž se vstupem po žebříku je vzdálena cca 1 km.Vybavení celku: vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, konferenční sál, menší obchod se suvenýry, Wi-Fi připojení ve společných prostorechVzdálenosti: od centra - Qawra 50.00 m, od centra - Bugibba 1.50 km, od pláže - přímo u moře, vstup do moře po schůdcích z terasy 0.00 m, od pláže - menší písečná pláž - vstup do moře po žebříku 1.00 km
Ubytování
Vybavení pokojů: příslušenství, fén, SAT-TV, telefon, minibar, centrální klimazizace, Wi-Fi připojení, set na přípravu čaje a kávy
ECONOMY: max. 2 osoby, pokoj bez balkonu
STANDARD: max. 3 osoby, pokoj s balkonem - výhled na město
Za příplatek na vyžádání možnost prostornějších pokojů nebo pokojů s výhledem na moře. JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ NA VYŽÁDÁNÍ ZA PŘÍPLATEK.
Doprava
letecky
Strava
bufetové, za příplatek možnost polopenze nebo all inclusive
Zájezd zahrnuje
7x ubytování se snídaní, leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, transfery z letiště do hotelu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zákonné pojištění pro případ úpadku CK, asistence na telefonu v českém jazyce
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu, Večeře - dospělý - osoba / týden (3490.0 CZK), All Inclusive - dospělý - osoba / týden (5290.0 CZK), pobytová taxa cca - osoba / den (1.0 EUR), vratná kauce na eventuální hotelovou útratu - osoba (50.0 EUR), Malta - pojištění FEDE EUROPE do 24 dní - osoba (590 CZK), Malta - pojištění FEDE EUROPE do 24 dní - dítě do 18 let - osoba (340 CZK)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Calypso

To mě zajímá Region: ostrovy Gozo a Comino
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 19 190 Kč


Hotel Calypso Hotel Calypso Hotel Calypso Hotel Calypso Hotel Calypso Hotel Calypso Hotel Calypso Hotel Calypso Hotel Calypso
Poloha

Na okraji rybářské vesničky Marsalforn Bay na severu ostrova Gozo. V bezprostřední blízkosti obchody, restaurace, bary. Hlavní město ostrova Victoria cca 3,5 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, restaurace, bar, restaurace à la carte, konferenční sály. Na střeše bazén a terasa na slunění s lehátky zdarma.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, minilednička, set na přípravu kávy a čaje, balkon.

DRSV: viz DR, výhled na moře.

DRBV: viz DR, prostornější, výhled na záliv.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Zajímavosti

Možnost kombinace – pobyt na Maltě 4 noci (výběr hotelu dle katalogu), pobyt na Gozu 3 noci v hotelu Calypso. V balíčku zajištění všech transferů a trajektu na Gozo a zpět. Cena na vyžádání dle konkrétních požadavků.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.hotelcalypsogozo.com
Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRBV): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+

To mě zajímá Region: Qawra
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 14 790 Kč


Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+ Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+ Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+ Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+ Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+ Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+ Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+ Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+ Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+
Popis
Oblíbený, pěkně zařízený hotel se střešním bazénem se nachází v Qawra zhruba 10 minut chůze od promenády s obchůdky a malé pláže.Oblíbený, pěkně zařízený hotel se střešním bazénem se nachází v Qawra zhruba 10 minut chůze od promenády s obchůdky a malé pláže. Šestipatrový moderní hotel nabízí ubytování ve 108 komfortních pokojích zařízených v rustickém stylu.
Hotel leží v populární oblastí Qawra, na půli cesty mezi St Paul’s Bay a Salina Bay, jen pár minut chůze od malebné promenády Bugibba, kde najdete obchody, bary, restaurace, bary, kasino a multikino. Snadný přístup k autobusovým linkám umožňuje navštívit spoustu turistických míst, které Malta nabízí.Vybavení celku: recepce, restaurace, bar, herna, Wi-Fi připojení zdarma, střešní bazén, vnitřní bazén, terasaVzdálenosti: od centra - Bugibba 900.00 m, od pláže - pláž se vstupem do moře po žebříku 1.00 km
Ubytování
Vybavení pokojů: příslušenství, SAT-TV, fén, trezor (za poplatek), klimatizace, telefon, balkon
Na vyžádání za příplatek prostornější pokoje superior
Doprava
letecky
Strava
snídaně - bufetové, za příplatek možnost večeří
Zájezd zahrnuje
7x ubytování se snídaní, leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, transfery z letiště do hotelu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zákonné pojištění pro případ úpadku CK, asistence na telefonu v českém jazyce
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu, jednolůžkový pokoj zaa příplatek, pokoj Superior - osoba / týden (990.0 CZK), pobytová taxa cca - osoba / den (0.5 EUR), večeře - osoba / týden (2290.0 CZK), večeře - dítě 2-12 let - osoba / týden (1290.0 CZK), Malta - pojištění FEDE EUROPE do 24 dní - osoba (590 CZK), Malta - pojištění FEDE EUROPE do 24 dní - dítě do 18 let - osoba (340 CZK)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Qawra Palace

To mě zajímá Region: Qawra
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 10 790 Kč


Qawra Palace Qawra Palace Qawra Palace Qawra Palace Qawra Palace Qawra Palace Qawra Palace Qawra Palace Qawra Palace
Poloha
Hotel se nachází na promenádě, s výhledem na záliv Salina, 30 minut jízdy od letiště, v oblasti rezortů St. Paul´s Bay / Bugibba. Hotel poskytuje rozsáhlé vybavení spolu s komfortní, relaxační a přátelskou atmosférou. Hotel je ideální pro rodiny a páry a je vybaven pro celoroční dovolenou. V okolí jsou obchody, bary a restaurace. St. Paul´s Bay je jedním z nejpočetnějších zátok na ostrově. Patří mezi nejrozsáhlejší rezorty u moře a je nejpopulárnější mezi turisty. Qawra je situovaná na jižní části Buggiby, navazuje na Salina Bay a poskytuje spoustu zábavy – restaurace, obchody, bary, noční kluby.
Ubytování
Ubytování různých kategorií – pokoje s výhledem na moře, pokoje s bočním výhledem na moře, pokoje bez výhledu na moře. Všechny pokoje mají sociální zařízení, telefon s přímou volbou (za poplatek), klimatizaci, mini bar, sat TV, fén, trezor. Pokoje mají buď dvě samostatná lůžka nebo manželskou postel.
Popis
Na Maltě vás čeká 7 000 let historie (podzemní neolitický chrám Hypogenium, největší přírodní přístav Evropy a "perla renesance" Valetta s hradbami, svatá místa rytířů sv. Jana, pískovcové paláce v Mdině), písečné pláže a skalnaté zátoky s početnými jeskyněmi avšak především slunce a teplé moře po celý rok. Ostrovy jsou pravým rájem potápěčů, můžete například obdivovat podvodní svět v potopených vracích lodí z dávné maltské minulosti, někdy postačí i šnorchl. Na ostrově nymfy Kalypso, Gozo, vládne zvláštní klid a pohoda, je menší a zelenější díky terasovitým polím, která založili Arabové před více než 1000 lety.
Vybavení a služby
Bary; restaurace: lounge bar, diskotéka, Coconut Grove pro all inclusive hosty, hlavní restaurace, Qawra Palace Pizzeria, Café Royale, Gelateria Nina. Za příplatek možný program all inclusive. Mezi další vybavení patří krytý a venkovní bazén, minigolf, tenisový kurt, herna s kulečníkem, animační program.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Topaz Hotel & App.

To mě zajímá Region: Bugibba
Hodnocení: 3.4 / 5.0
Cena začíná na: 15 290 Kč


Hotel Topaz Hotel & App. Hotel Topaz Hotel & App. Hotel Topaz Hotel & App. Hotel Topaz Hotel & App. Hotel Topaz Hotel & App. Hotel Topaz Hotel & App. Hotel Topaz Hotel & App. Hotel Topaz Hotel & App. Hotel Topaz Hotel & App.
Popis
Příjemný hotel s krásným bazénem leží na klidném místě v oblíbeném přímořském letovisku Bugibba. Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování s kvalitními službami za výhodnou cenu a chtějí poznat krásy ostrova.Příjemný hotel s krásným bazénem leží na klidném místě v oblíbeném přímořském letovisku Bugibba. Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování s kvalitními službami za výhodnou cenu a chtějí poznat krásy ostrova.
V blízkosti hotelu se nachází různé obchůdky, bary a restaurace, samotné centrum letoviska s historickým náměstíčkem je vzdáleno cca 10 minut chůze. Krásná pobřežní promenáda a kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku jsou vzdálené cca 750 m. Ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu najdete autobusovou zastávku, z které jezdí autobusy do Valetty, Cirkewwy, Melliehy atd. Hotel je tvořen 326 elegantně a účelně zařízenými pokoji. Za zmínku určitě stojí, že hotel klientům nabízí zdarma svoz na pláž Mellieha (nutno nahlásit den předem na recepci) a catering zajišťuje 4* Hotel Dolmen resort.Vybavení celku: vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech, pizzerie La Perla (s italskou kuchyní, otevřena pouze ve večerních hodinách), obchod se suvenýry, malá konferenční místnost, prádelna (za poplatek), herna, automaty s nápoji, kávou a malým občerstvením (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek), masáže (za poplatek)Vzdálenosti: od centra - Bugibba 900.00 m, od pláže - moře, promenáda, kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku 750.00 m
Ubytování
Vybavení pokojů: příslušenství, fén, klimatizace, telefon, TV, trezor, set na přípravu teplých nápojů, téměř všechny pokoje balkón s výhledem na ulici (výhled na bazén za příplatek). JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ NA VYŽÁDÁNÍ ZA PŘÍPLATEK.
Doprava
letecky
Zájezd zahrnuje
7x ubytování, leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, transfery z letiště do hotelu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zákonné pojištění pro případ úpadku CK, asistence na telefonu v českém jazyce
Zájezd nezahrnuje
stravování (možnost za příplatek), cestovní pojištění, pobytovou taxu, pokoj s výhledem na bazén - osoba / týden (690.0 CZK), pobytová taxa cca - osoba / den (0.5 EUR), snídaně - osoba / týden (1190.0 CZK), polopenze - osoba / týden (3290.0 CZK), Malta - pojištění FEDE EUROPE do 24 dní - osoba (590 CZK), Malta - pojištění FEDE EUROPE do 24 dní - dítě do 18 let - osoba (340 CZK)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Plaza

To mě zajímá Region: Sliema
Hodnocení: 3.4 / 5.0
Cena začíná na: 13 490 Kč


Plaza Plaza Plaza Plaza Plaza Plaza Plaza Plaza Plaza
Poloha

Přímo na pobřežní promenádě na rozhraní středisek Sliema a St. Julian’s. V blízkosti hotelu restaurace, kavárny a obchody. Živá střediska Sliema (cca 2 km) a St. Julian’s (1,5 km) dostupná příjemnou procházkou po pobřežní promenádě nebo linkovým autobusem (zastávka u hotelu). Hlavní město Valleta cca 6 km.

Vybavení

2 propojené budovy, vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, lobby bar, kavárna, konferenční sál, vnitřní bazén. Na střeše bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek, bar s nabídkou nápojů a lehkých snacků.

Ubytování

DR/SR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (omezený provoz), telefon, TV/sat., trezor za poplatek.
DRSS: viz DR, balkon, strana k moři.
DRSV: viz DR, balkon, výhled na moře.
DRSVS: viz DRSV, lednička, set na přípravu kávy a čaje.
ST: viz DR, kuchyňský kout, balkon.
STSV: viz ST, výhled na moře.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Studia možná bez stravování.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.plazahotelsmalta.com/
Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.
Za poplatek: internetová kavárna.

Poznámka

Oficiální třída: ***

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSS/DRSV/DRSVS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě Jednolůžkový pokoj (SR): 1 dospělý Studio (ST/STSV): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Paradise Bay

To mě zajímá Region: Mellieha
Hodnocení: 3.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 590 Kč


Hotel Paradise Bay Hotel Paradise Bay Hotel Paradise Bay Hotel Paradise Bay Hotel Paradise Bay Hotel Paradise Bay Hotel Paradise Bay Hotel Paradise Bay Hotel Paradise Bay
Poloha

V klidné oblasti Cirkewwa na severu ostrova. Středisko Mellieha s mnoha restauracemi, kavárnami a bary cca 6 km. V blízkosti hotelu autobusová zastávka a přístav, odkud vyplouvá trajekt na ostrov Gozo a lodní taxi na ostrov Comino.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, minimarket, restaurace à la carte, kadeřnictví, konferenční sály. Venku 3 bazény, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička, trezor a balkon.
DRSV: viz DR, výhled na moře a přístav.
DRBV: viz DR, výhled na bazény a záliv s pláží Paradise Bay, klidnější.
JS: viz DR, obývací část.

Stravování

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu nebo výběru z menu. K jídlu voda, čepované pivo a víno zdarma.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.paradise-bay.com/
Wellness
Vstup od 16 let Zdarma: vnitřní bazén, sauna Za poplatek: vířivka, masáže a zkrášlující procedury
Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.

Poznámka

Oficální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSV/DRBV): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Junior suite (JS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Santana

To mě zajímá Region: Qawra
Hodnocení: 3.4 / 5.0
Cena začíná na: 12 190 Kč


Hotel Santana Hotel Santana Hotel Santana Hotel Santana Hotel Santana Hotel Santana Hotel Santana Hotel Santana Hotel Santana
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby českého zástupce, 3x až 14x ubytování se snídaní, pojištění CK dle zákona č.159/1999.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), místní pobytovou taxu (0,50€/den/dosp. os., povinná platba na místě), polopenzi (400 Kč/den/os.), plnou penzi (800 Kč/den/os.), all inclusive (1000 Kč/den/os.), příplatek za jednolůžkový pokoj (od 400 Kč/os./noc).
Poloha
hotel se nachází v centru letoviska Qawra s množstvím obchodů, barů a restaurací v blízkém okolí. Písčitá pláž západně a skalnatá pláž východně od hotelu jsou vzdáleny asi 400 m. Písčité pláže Golden Sands a Mellieha Bay jsou snadno dostupné autobusem ze zastávky naproti hotelu. Hotel leží asi 20 km od letiště a 17 km od hlavního města Valletta.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje standard, komfort mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), klimatizaci (centrálně řízená), sat. TV, telefon, sejf (za poplatek), minibar, varnou konvici, Wi-Fi. Některé pokoje nemají balkón. Rodinné pokoje mají malou ledničku a jsou vhodné až pro 4 os., suity jsou luxusně vybavené, mají oddělenou ložnici od obývacího pokoje s kuchyňským koutem.
Vybavení a služby hotelu
24-hod. recepce, výtah, Wi-Fi, hlavní restaurace, ala carte restaurace, kavárna, bar u bazénu.
Stravování
snídaně formou bohatého bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive formou bufetu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Windsor

To mě zajímá Region: Sliema
Hodnocení: 2.7 / 5.0
Cena začíná na: 12 490 Kč


Windsor Windsor Windsor Windsor Windsor Windsor Windsor Windsor Windsor
Poloha

Přímo na pobřežní promenádě na rozhraní středisek Sliema a St. Julian’s. V blízkosti hotelu restaurace, kavárny a obchody. Živá střediska Sliema (cca 2 km) a St. Julian’s (1,5 km) dostupná příjemnou procházkou po pobřežní promenádě nebo linkovým autobusem (zastávka u hotelu). Hlavní město Valletta cca 6 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, trezor za poplatek, restaurace à la carte, lobby bar, společenská místnost, obchod se suvenýry, vnitřní vyhřívaný bazén. Na střeše bazén a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Ubytování

DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace (červenec–září), minibar, TV/sat. (ovladač oproti kauci), telefon a balkon nebo terasa.
DRS: viz DR, zrenovované, set na přípravu kávy a čaje.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaně formou bufetu.

Zábava

Možnosti zábavy v centru střediska.

Pláž

Skalnatá pláž cca 200 m.

Poloha

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Zajímavosti

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.windsorhotelmalta.com
Internet

Zdarma: WiFi v lobby a v pokojích DRS.
Za poplatek: internetový koutek, WiFi v pokojích DR a DRP.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRP/DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
Dítě do 13 letᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Kennedy Nova

To mě zajímá Region: Sliema
Hodnocení: 2 / 5.0
Cena začíná na: 17 890 Kč


Hotel Kennedy Nova Hotel Kennedy Nova Hotel Kennedy Nova Hotel Kennedy Nova Hotel Kennedy Nova Hotel Kennedy Nova Hotel Kennedy Nova Hotel Kennedy Nova Hotel Kennedy Nova
Poloha

Přímo na pobřežní promenádě v živém středisku Sliema cca 5 km od hlavního města Valletta, letiště cca 10 km. Zastávka autobusu v blízkosti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, směnárna, restaurace, lobby bar, konferenční sál. Na střeše malý bazén a terasa s lehátky zdarma.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minilednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.
DRBV: viz DR, výhled na záliv a přístav.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.kennedynova.com
Internet

Zdarma: WiFi ve veřejných prostorách.
Za poplatek: internetový koutek, WiFi na pokojích.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRBV): 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 letᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grand Hotel Excelsior

To mě zajímá Region: Valletta
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 31 890 Kč


Grand Hotel Excelsior Grand Hotel Excelsior Grand Hotel Excelsior Grand Hotel Excelsior Grand Hotel Excelsior Grand Hotel Excelsior Grand Hotel Excelsior Grand Hotel Excelsior Grand Hotel Excelsior
Popis
Luxusní ubytování v exkluzivním prostředí.
Rychlý přehled
luxusní hotel
venkovní bazén s vířivkou
wellness
3 restaurace
2 á la carte restaurace
5 barů
Stručná poloha
u soukromé písečné pláže
v hlavním městě Valletta
7 km od letiště
900 m od místního centra
Poloha
luxusní hotel u soukromé písečné pláže v hlavním městě Valletta, v blízkosti památek UNESCO. Hotel nabízí výhled na přístav Marsamxett a ostrov Manoel. Vzdálenost hotelu od letiště je 7 km a 900 m od místního centra s restauracemi a bary.
Vybavení hotelu
5* hotel, 433 pokojů, vstupní hala s recepcí, 3 restaurace, 2 á la carte restaurace, 5 barů, kavárna, obchody, velký venkovní sladkovodní bazén s vířivkou, krytý bazén, terasa, baru u bazénu s panoramatickým výhledem na moře, wellness centrum, fitness, splečenská místnost, směnárna, Wi-Fi internet zdarma, vodní sporty, potápění, půjčovna jachet, půjčovna kol a golf (4 km od hotelu). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.
Vybavení pokoje
2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, klimatizace, fén, telefon, SAT/TV, Wi-Fi internet, minibar, varná konvice na kávu a čaj, trezor a balkon s výhledem do krajiny nebo na moře.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Popis zařízení 1
2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, klimatizace, fén, telefon, SAT/TV, Wi-Fi internet, minibar, varná konvice na kávu a čaj, trezor a balkon s výhledem do krajiny nebo na moře.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou bufetu.
Náš názor
hotel doporučujeme klientům, kteří vyhledávají luxusní ubytování v exkluzivním prostředí.
Odkaz na www
http://www.excelsior.com.mt
Www odkaz popis 1
www.excelsior.com.mt
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování na 7/10/11/14 nocí se snídaní, leteckou dopravu Praha - Malta - Praha, letištní a bezbečnostní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, asistenci místní CK.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní pojištění Kč 30,- osoba/den, případné navýšení palivového příplatku.
S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň, kterou hradí osoby ve věku od 18 let ubytované v místních ubytovacích zařízeních všech typů (vč. hostitelských rodin). Poplatek vybírají přímo ubytovatelé v místě pobytu, a to ve výši 0,5 EUR/osoba/noc, max. 5 EUR/osoba/pobyt. Osoby mladší 18 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower

To mě zajímá Region: ostrov Malta
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 26 690 Kč


Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower Nejhezčí místa Malty - Hotel Sunflower
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách. Přílet na Maltu, transfer do hotelu, večeře, nocleh.
2 den: Snídaně, individuální volno, večeře a nocleh v hotelu.
3. den: Po snídani odjezd do městečka Marsaxlokk, rybářského městečka s typickými barevnými čluny s očima Isidy, kde lze poznat vše, co tento kouzelný ostrov nabízí. Následuje návštěva "Trojměstí" v oblasti Grand Harbour tvořeného opevněnými městy Cospicua - zastávka na vyhlídce, Senglea a Vittoriosa, kde na troskách fénických, byzantských a arabských staveb vznikaly středověké kostely, pevnosti Johanitů a řada paláců i palác Velkého inkvizitora. Po obědě (individuální) prohlídka zdejší metropole La Valletty, během které uvidíte úchvatné panorama Velkého přístavu, navštívíte proslulou katedrálu svatého Jana - klášterní kostel Řádu Maltézských rytířů se známými gobelíny a proslulými Caravaggiovými obrazy Sv. Jeronýma a Zabití Jana Křtitele, dále Velmistrovský palác a seznámíte se s neopakovatelnou atmosférou spleti starých uliček skrývajících nádheru rytířských paláců. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
4. den:
Po snídani odjezd na celodenní výlet s obědem vč. nápojů. Okružní plavba kolem ostrova Malta se zastávkou na ostrůvku Comino, který je předurčen především ke koupání. Jedinou historickou památkou je strážní věž, kterou zde nechal postavit Řád Maltézských rytířů. Z pláže tohoto ostrova můžete plout na lodičkách přes Modrou lagunu do jeskyní. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
5. den: Snídaně, individuální volno s možností návštěvy dalších památek tohoto ostrova jako jsou například megalitické chrámy v Tarxien, skalní kaple Mellieha, kde je podle pověsti oltářní obraz Panny Marie namalovaný Sv. Lukášem. Ten, kdo si chce na chvilku odpočinout od památek, může pro změnu podniknout výlet na Golden Bay, jednu z nejkrásnějších pláží ostrova, či navštívit vesničku Pepka nárořníka - zábavný park vzniklý z původních kulis zanechaných na místě po natáčení filmu. Večeře v hotelu, nocleh.
6. den: Snídaně. Celodenní výlet na sousední ostrov Gozo, během kterého navštívíte hlavní město ostrova Victoria s citadelou, které dominuje mohutná katedrála a kde jsou zajímavá muzea. Z hradeb citadely se otevírá nezapomenutelné panorama na ostrov a jeho přilehlé okolí. V centru města jistě nevynecháte možnost návštěvy kostela Sv. Jiří. Následuje prohlídka slavného poutního chrámu Ta-Piu, místa zjevení P. Marie. Zhlédnete také přírodní raritu ostrova - skalní útvar Azurové oko. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
7. den: Po snídani navštívíte Mostu s unikátním chrámem proslulým zázrakem z konce 2. světové války, který se může pochlubit třetí největší kopulí na světě, dále navštívíte slavné neolitické chrámové komplexy Hagar Qim a Mnajdra, kde se seznámíte s chrámy, staršími než jsou pyramidy. Následuje návštěva Modré jeskyně s působivými světelnými efekty. Po obědě pokračujete k návštěvě historického hlavního města Mdina, doslova nabitého památkami s hlavní katedrálou ostrova. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
8. den: Časný transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.
Informace
Informace: Informace:
• minimální počet účastníků pro realizaci je 10 osob
• změna programu dle aktuální situace vyhrazena
• pořadí jednotlivých dní může být změněno

Cena nezahrnuje:
• vstupy do památkových objektů neuvedených v programu
• přepravu MHD
• místní pobytovou taxu (5,- Eur/osobu/pobyt)
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• 7 noclehů v hotelu *** nebo ****
• 7 polopenzí, 1 oběd
• vstupy dle programu, průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.
Výhody nabídky
Je neuvěřitelné, kolik kulturních památek, přírodních krás a sportovních příležitostí najdete na tomto kousku země mezi Evropou a Afrikou situovaném mezi pobřežím Sicílie a Tuniska. Poznejte s námi tento jedinečný ostrov plný historických památek a přírodních scenérií, najdeme zde památky od megalitických staveb pravěku starších než pyramidy, přes raně středověké kulturní poklady až po stavby ze slavné éry maltézských rytířů. Během týdne budete mít i volný čas na koupání a relaxace.
Upozornění
S účinností od 1. června 2016 - se rozhodla vláda souostroví Malta - zavést tzv. ekotaxu ve výši € 0,50 za osobu a den do maximální výše € 5,00 za osobu a pobyt.

Tato daň se vztahuje na osoby ve věku 18 a více let. Tato nová taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být zaplacena při příjezdu na místě dle délky pobytu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel InterContinental

To mě zajímá Region: St Julian's
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 27 390 Kč


InterContinental InterContinental InterContinental InterContinental InterContinental InterContinental InterContinental InterContinental InterContinental
Poloha
Hotel leží ve velké zahradě v letovisku St. Julian´s v těsné blízkosti živého centra města. Letiště je vzdáleno 8 km od hotelu.
Vybavení
Luxusní hotel vhodný pro náročné klienty. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, několik restaurací á la carte, snack bar, bar u bazénu, piano bar, kavárna, disco bar, obchody, kadeřnictví, kosmetický salón, internetové připojení (WiFi v celém hotelu i na pláži zdarma), konferenční sál.
Pokoje
Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, minibar, varná konvice, fén, sejf, balkón.
Pláž
Písečná pláž je vzdálena 150 metrů od hotelu.
Stravování
Snídaně nebo polopenze formou bufetu.
Poznámka
Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace

To mě zajímá Region: ostrov Malta
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 24 490 Kč


Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace Nejhezčí místa Malty - Hotel Qawra Palace
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách. Přílet na Maltu, transfer do hotelu, večeře, nocleh.
2 den: Snídaně, individuální volno, večeře a nocleh v hotelu.
3. den: Po snídani odjezd do městečka Marsaxlokk, rybářského městečka s typickými barevnými čluny s očima Isidy, kde lze poznat vše, co tento kouzelný ostrov nabízí. Následuje návštěva "Trojměstí" v oblasti Grand Harbour tvořeného opevněnými městy Cospicua - zastávka na vyhlídce, Senglea a Vittoriosa, kde na troskách fénických, byzantských a arabských staveb vznikaly středověké kostely, pevnosti Johanitů a řada paláců i palác Velkého inkvizitora. Po obědě (individuální) prohlídka zdejší metropole La Valletty, během které uvidíte úchvatné panorama Velkého přístavu, navštívíte proslulou katedrálu svatého Jana - klášterní kostel Řádu Maltézských rytířů se známými gobelíny a proslulými Caravaggiovými obrazy Sv. Jeronýma a Zabití Jana Křtitele, dále Velmistrovský palác a seznámíte se s neopakovatelnou atmosférou spleti starých uliček skrývajících nádheru rytířských paláců. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
4. den:
Po snídani odjezd na celodenní výlet s obědem vč. nápojů. Okružní plavba kolem ostrova Malta se zastávkou na ostrůvku Comino. Jedinou historickou památkou je strážní věž, kterou zde nechal postavit Řád Maltézských rytířů. Z pláže tohoto ostrova můžete plout na lodičkách přes Modrou lagunu do jeskyní. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
5. den: Snídaně, individuální volno s možností návštěvy dalších památek tohoto ostrova jako jsou například megalitické chrámy v Tarxien, skalní kaple Mellieha, kde je podle pověsti oltářní obraz Panny Marie namalovaný Sv. Lukášem. Ten, kdo si chce na chvilku odpočinout od památek, může pro změnu podniknout výlet na Golden Bay, jednu z nejkrásnějších pláží ostrova, či navštívit vesničku Pepka nárořníka - zábavný park vzniklý z původních kulis zanechaných na místě po natáčení filmu. Večeře v hotelu, nocleh.
6. den: Snídaně. Celodenní výlet na sousední ostrov Gozo, během kterého navštívíte hlavní město ostrova Victoria s citadelou, které dominuje mohutná katedrála a kde jsou zajímavá muzea. Z hradeb citadely se otevírá nezapomenutelné panorama na ostrov a jeho přilehlé okolí. V centru města jistě nevynecháte možnost návštěvy kostela Sv. Jiří. Následuje prohlídka slavného poutního chrámu Ta-Piu, místa zjevení P. Marie. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
7. den: Po snídani navštívíte Mostu s unikátním chrámem proslulým zázrakem z konce 2. světové války, který se může pochlubit třetí největší kopulí na světě, dále navštívíte slavné neolitické chrámové komplexy Hagar Qim a Mnajdra, kde se seznámíte s chrámy, staršími než jsou pyramidy. Následuje návštěva Modré jeskyně s působivými světelnými efekty. Po obědě pokračujete k návštěvě historického hlavního města Mdina, doslova nabitého památkami s hlavní katedrálou ostrova. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
8. den: Časný transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.
Informace
Informace: Informace:
Minimální počet účastníků pro realizaci je 10 osob.
Změna programu vyhrazena.
Pořadí jednotlivých dní může být změněno.

Cena nezahrnuje:
Vstupy do památkových objektů neuvedených v programu.
Přepravu MHD.
Místní pobytovou taxu (5,- Eur/osobu/pobyt)
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• 7 noclehů v hotelu *** nebo ****
• 7 polopenzí, 1 oběd
• vstupy dle programu, průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel San Andrea

To mě zajímá Region: ostrovy Gozo a Comino
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 20 490 Kč


San Andrea San Andrea San Andrea San Andrea San Andrea San Andrea San Andrea San Andrea San Andrea
Cena

V ceně je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící asistent na telefonu

• pojištění proti úpadku cestovní kancelářeKe konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobytPro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.
Doporučení
Příjemný malý hotel doporučujeme všem
klientům kvůli krásnému koupání přímo
u hotelu a klidnějšímu letovisku. Velmi romantický
hotel i městečko. Díky nádherné křišťálové vodě a členitému skalnatému pobřeží si zde přijdou na své milovníci potápění i šnorchlování.
Gps
36.029813,14.217659
Pláž
Nádherná zátoka přímo u hotelu, v moři písek, vstup do vody přímo nebo po žebříku. Bez plážového servisu.
Plazcca
na pláži
Pobytova_taxa
S platností od 1.6. 2016 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána ekologická pobytová taxa, kterou platí každá osoba starší 18ti let. Výše ekologické pobytové taxy na osobu a noc je 0,50 EUR. Maximálně vybíraná částka na osobu a pobyt je 5 EUR.
Poloha
Nádherný menší hotel s fantastickým
výhledem na záliv a volné moře se
nachází přímo na přímořské promenádě u nádherného písčitého zálivu rybářského
městečka Xlendi, které patří mezi známá
střediska potápění na ostrově Gozo.
Vzdálenost od letiště je cca 40 km. V okolí
najdete restaurace a obchody, hlavní
město Victoria je vzdálené cca 3 km.
Popisnawww
Příjemný malý hotel doporučujeme všem
klientům kvůli krásnému koupání přímo
u hotelu a klidnějšímu letovisku. Velmi romantický
hotel i městečko.
Stravování
Snídaně jsou podávány
formou bufetu, za příplatek servírované
večeře s výběrem ze tří menu v hotelové
restauraci.
Ubytování
Stylově zařízené pokoje s balkonem
a sociálním zařízením
(sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány
(klimatizace zdarma) a vybaveny
TV/SAT, telefonem, Wi-Fi
a trezorem (zdarma). Možnost jedné
přistýlky. Pokoj s výhledem na moře za
příplatek. Na ostrově Gozo je k dispozici pouze česky mluvící asistence na telefonu nebo anglicky mluvící delegát v místě.
Vybavení
Klimatizovaná vstupní hala
s recepcí, stylová restaurace s výhledem
na moře a předzahrádkou přímo na promenádě,
bar, střešní terasa
s lehátky a panoramatickým výhledem,
místnost na zavazadla, TV místnost, pokojový servis, výtah, směnárna.
Zdarma: lehátka na střešní terase.
Za poplatek: pronájem kola či auta.
Název
San Andrea


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel The Waterfront

To mě zajímá Region: Sliema
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 20 990 Kč


Hotel The Waterfront Hotel The Waterfront Hotel The Waterfront Hotel The Waterfront Hotel The Waterfront Hotel The Waterfront Hotel The Waterfront Hotel The Waterfront Hotel The Waterfront
Poloha

Přímo na pobřežní promenádě v živém středisku Sliema, obchody, restaurace a bary v blízkém okolí. Hlavní město Valletta cca 5 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, konferenční sál, vnitřní bazén. Na střeše terasa s lehátky zdarma.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar, trezor za poplatek, set na přípravu kávy/čaje, balkon.

DRSS: viz DR, strana k moři.

DRSV: viz DR, výhled na moře.

DRSVS: viz DRSV, vyšší patro.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu, salátový bufet.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Https://www.waterfronthotelmalta.com/
Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSS/DRSV/DRSVS): 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí, 1 dospělý + 2 děti, 1 dospělý + 1 dítě, 1 dospělý Dítě do 13 let


ᐁ Více informací ᐁ