Bezpečná dovolená v Thajsku 2020


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Thajsko


Hlavní město: Bangkok
Měna: Thajský Baht (THB)
100 THB = 73.687Kč
Thajsko na Wikipedii

Průměrné teploty v Thajsku:
Leden: 27 °C
Únor: 28 °C
Březen: 30 °C
Duben: 31 °C
Květen: 30 °C
Červen: 30 °C
Červenec: 30 °C
Srpen: 30 °C
Září: 29 °C
Říjen: 29 °C
Listopad: 28 °C
Prosinec: 26°C

Bezpečnost v Thajsku - na co si dát pozor

117.
nejbezpečnější země světa

Co se týče nasílí, je země poměrně bezpečná. Horší je situace ve větších městech a turistických místech, kde je velká míra kapesních kráděží. V jížní části země jsou časté násilnosti a bombové útoky. Muslimské skupiny zde usilují o nezávislost.

Specifickým nebezpečím v Thajsku je uspání turistů a jejich následné okradení. Je tedy vhodné dát si pozor na jakékoliv "pozvání na drink" od neznámých lidí.

Co se týče přírodních nebezpečí, Thajsko leží v tektonicky aktivní oblasti a zemětřesení jsou zde poměrně bežným jevem. V případě silnějšího hrozí i vlna tsunami. V období monzunových děštu hrozí bleskové záplavy a následné sesuvy půdy.

V Thajsku je také možné narazit na mnoho nebezpečných zvířat. K tém méně nebzpečným patří potulní psi, kteří se hojně vyskytují v okolí chrámů. K těm více nebezpečným patří hadi, kteří jsou v Thajsku téměř všude. Není vyjímkou pokud na plazy na razíte i uprostřed města. Vyjímečné ale o to nebezpečnější může být také střetnutí s tygrem, medvědem, nebo častěji krokodýlem. Kvůli posledním jmenovanému se vyhněte jakýmkoliv řekám či stojaté sladké vodě, setkání s krokodýlem bývá smrtelné.Co se nesmí v Thajsku

Thajsko je velmi nábožensky založená budhistická země. Podobizny Buddhy jsou zde posvátné a jejich poškozování může skončit až vězením. Také návštěva buddhistických chrámů je možná jen ve vhodném oblečení. Zejména pro ženy to znamená skukně alespoň ke kolenům a zahalená ramena. Ženy se také nesmí dotýkat buddhistických mnichů.

Taktéž je třeba dávat pozor na vyjadřování o královské rodině. Ta se těší velké úctě a její urážení je také trestné.

Co se týká pláží, je v Thjsku přísně zakázané kouření a odhazování odpadků na plážích. Taktéž opalovaní bez plavek je nelegální.

Velké téma jsou v Thajsku drogy, stát nepovoloje držení žádného množství drog a tresty jsou zde jedny z nejvyšších na světě.Je opravdu vhodné se vyhnout jakémukoliv kontaktu s drogami.Zajímavé lokality v Thajsku

Phuket, Pattaya, Khao Lak, Kata Beach, Chaweng Beach, Koh Samui, Lamai Beach, Phi phi, Kamala Beach, Hua HinBezpečné zájezdy v Thajsku


Hotel A-One The Royal Cruise Hotel

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 29 180 Kč


A-One The Royal Cruise Hotel A-One The Royal Cruise Hotel A-One The Royal Cruise Hotel A-One The Royal Cruise Hotel A-One The Royal Cruise Hotel A-One The Royal Cruise Hotel A-One The Royal Cruise Hotel A-One The Royal Cruise Hotel A-One The Royal Cruise Hotel
Popis
Vítejte na palubě designové lodi hotelu A-One The Royal Cruise! Fascinující výhled na moře a na přímořskou promenádu! Výborný poměr kvality a ceny!
Rychlý přehled
unikátní design
výhled na pobřežní promenádu
dobrý poměr kvality a ceny
Stručná poloha
cca 90 minut od letiště Bangkok
v severní části Pattaya Beach
v těsné blízkosti pláže
Poloha
v severní části Pattaya Beach, s přímým výhledem na pobřežní promenádu a v těsné blízkosti pláže, od které je oddělen silnicí. Vzdálenost od Bangkoku cca 90 minut jízdy.
Vybavení hotelu
466 pokojů a suite vybavených jako kajuty. Klimatizace, 5 restaurací, 2 bary, karaoke, 2 bazény, lázně, masáže, fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, shuttle bus do centra nákupních a zábavních možností.
Vybavení pokoje
Superior new wing pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internet, koupelna, WC, terasa. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Superior new wing pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internet, koupelna, WC, terasa. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu.
Náš názor
Vítejte na palubě designové lodi hotelu A-One The Royal Cruise! Fascinující výhled na moře a na přímořskou promenádu! Výborný poměr kvality a ceny!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.
Odkaz na www
http://www.a-onehotel.com/pattaya/
Www odkaz popis 1
www.a-onehotel.com/pattaya/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Bangkok - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sea Sand Sun Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 29 490 Kč


Sea Sand Sun Resort Sea Sand Sun Resort Sea Sand Sun Resort Sea Sand Sun Resort Sea Sand Sun Resort Sea Sand Sun Resort Sea Sand Sun Resort Sea Sand Sun Resort Sea Sand Sun Resort
Informace o hotelu

Thajsko / Bangkok / Pattaya. Krásný hotel Sea Sand Resort & Villas naleznete přímo na dlouhé, široké pláži Bang Saray Beach. Hotel se skládá z nízkých budov a vilek rozmístěných v udržované hotelové zahradě. Bazén s restaurací jsou umístěny v přední části hotelu hned u pláže a nabízejí tak krásný výhled jak při relaxaci u bazénu nebo při vychutnávání místních skvělých jídel v restauraci. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Poloha hotelu
 • pláže: u pláže
 • letiště: 140 km
 • centra: 2 km
 • nákupních možností: 2 km
Vybavení pokoje

Standardní pokoj

 • individuálně ovládaná klimatizace
 • minibar
 • trezor
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • Wi-Fi (zdarma)
 • telefon
 • kabelová TV
 • set pro přípravu čaje a kávy
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Vila - venkovní koupelna
 • Pokoj Deluxe - velmi prostorné pokoje s velkým balkonem nebo terasou
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • kavárna
 • obchod se suvenýry
 • knihovna
 • hlavní restaurace
 • bar u bazénu
 • bazén (lehátka a slunečníky zdarma)
 • dětský bazén
 • hlavní bar
 • Wi-Fi (zdarma)
Pláž a okolí hotelu
 • písčitá, lehátka a slunečníky zdarma
Sportovní aktivity zdarma
 • fitness
Sportovní aktivity za poplatek
 • SPA centrum
 • vířivka
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • Snídaně: formou bufetu
Stravování v hotelu za příplatek
 • Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Phi Phi Natural Resort

To mě zajímá Region: Phi phi
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 25 974 Kč


Phi Phi Natural Resort Phi Phi Natural Resort Phi Phi Natural Resort Phi Phi Natural Resort Phi Phi Natural Resort Phi Phi Natural Resort Phi Phi Natural Resort Phi Phi Natural Resort Phi Phi Natural Resort
Popis Hotelu
POLOHA: Hotel se nachází na ostrově Phi Phi v jižním Thajsku, přímo na pláži Laem Thong, uprostřed nádherné tropické zahrady. Phi Phi leží cca 45 km od Phuketu a cca 45 km od Krabi. UBYTOVÁNÍ: Pokoje typu standard (32 pokojů) jsou umístěny v budově a nabízí výhled na hory z privátního balkonu. Pokoje mají vlastní sociální zařízen, individuálně nastavenou klimatizaci, bezpečnostní schránku, minibar. Koupelna je vybavená ručníky, župany a fénem.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce, restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, bar, kavárna. Hosté zde mají k dispozici bazén s výhledem na moře. SPORT A ZÁBAVA: Venkovní bazén, výlety za šnorchlováním a potápěním.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort

To mě zajímá Region: Kamala Beach
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 29 570 Kč


Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort
Popis
V klidném místě s nádhernými výhledy na západ slunce! Resort jen pro dospělé! Stravování formou ALL INCLUSIVE!
Rychlý přehled
resort jen pro dospělé
výborný poměr kvality a ceny
resort neakceptuje děti do 16 let
možnost příplatku na ALL INCLUSIVE
Stručná poloha
cca 35 minut od letiště Phuket
cca 15 minut od rušné Patong Beach
na západním pobřeží ostrova
přímo u krásné písečné pláže Kamala
Poloha
Phuket, přímo na bílé, čisté, klidné, 3 km dlouhé písečné pláži Kamala na západní straně ostrova. Pláž poblíž hotelu v délce 400 m je lemována obchůdky, restauracemi a bary. Vzdálenost od centra Kamaly cca 10 minut chůze, od Patong Beach cca 15 minut a od letiště Phuket cca 35 minut jízdy.
Vybavení resortu
347 pokojů a suite. Klimatizace, 2 restaurace, bar, 2 bary u bazénu, 4 bazény, dětský bazén, thajské masáže na pláži, fitness, potápění, šnorchlování, stolní tenis, hrací automaty, hlídání dětí, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, lékař, pronájem aut, shuttle bus do Patongu.
Vybavení pokoje
Deluxe ground terrace pokoj - klimatizace, lednice, minibar, sejf, fén, varná konvice, telefon, SAT/TV, koupelna, WC, Wi-fi internet, balkon nebo terasa.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe ground terrace pokoj pro 2 osoby
Popis zařízení 1
Deluxe ground terrace pokoj - klimatizace, lednice, minibar, sejf, fén, varná konvice, telefon, SAT/TV, koupelna, WC, Wi-fi internet, balkon nebo terasa.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze či ALL INCLUSIVE.
Náš názor
V klidném místě s nádhernými výhledy na západ slunce! Resort jen pro dospělé! Stravování formou ALL INCLUSIVE!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo bungalovu. Resort akceptuje pouze děti starší 16ti let.
Odkaz na www
http://www.kamalabeach.com
Www odkaz popis 1
www.kamalabeach.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Phuket - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Cape Panwa

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 27 865 Kč


Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa
Abstract

Pohodlné lety s jedním přestupem na Phuket

Středisko
Phuket - Cape Panwa
Poloha
Udržovaný hotel umístěný na skalnatém výběžku v jižní části ostrova je obklopený tropickou vegetací a leží cca 45 km od letiště a cca 500 m od obchodů a barů.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází poblíž hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, směnárna, trezory na recepci, výtah, několik restaurací a barů, konferenční místnost, WiFi. 2 bazény s oddělenou částí pro děti; slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové junior suite s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, župan, WC), klimatizací, SAT/TV, DVD, trezorem, balkonem; za poplatek minibar.
Stravování
Snídaně bufetovou formou, možnost dokoupení fakultativních večeří nebo soft all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu včetně 1 nápoje(voda, pivo, nealko).
Informace
Při ubytování je požadována záloha (v hotovosti nebo zablokováním na kreditní kartě) cca 200 USD/pokoj/pobyt.
Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kata Sea Breeze

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 21 690 Kč


Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze
Popis Hotelu
POLOHA: Hotelový resort se skvělým umístěním mezi zelenými kopci ve vnitrozemí a zlatou pláží u moře. Na pláž Kata je to asi 5 minut chůze. Na letiště Phuket je to 45 minut jízdy, město Phuket je vzdálené 20 minut jízdy a Kata view point je asi 10 minut jízdy daleko. UBYTOVÁNÍ: Pokoje hotelu jsou rozděleny do několika kategorií. V pokojích typu Sea Breeze room je klimatizace, lednička, přístroj na přípravu kávy a čaje, balkon, koupelna se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů, kabelová TV, bezpečnostní schránka, Wi-Fi za poplatek, pokoje jsou umístěny ve 2-5 patře. Pokoje typu Greenery room mají stejné vybavení, ale jsou umístěny v přízemi a mají přístup do zahrady, místo balkonu mají terasu. Family breeze suite jsou umístěny ve 2.-5.patře s výhledem na hory a mají pokoj s palandou pro děti. Aqua pura room jsou umístěné v přízemí a mají z pokoje přístup do bazénu. Splendid Suite je romantické apartmá s obývacím pokojem a vířivkou.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: 3 restaurace s tradiční thajskou kuchyní i výběrem z mezinárodních pokrmů, dětský klub, služba hlídání dětí, dětská menu v restauraci, služba praní a žehlení prádla, půjčovna aut, parkování zdarma, pokojová služba, obchod se suvenýry, konferenční místnost pro obchodní cestující. SPORT A ZÁBAVA: 4 bazény, z toho jeden s barem, vnitřní i venkovní lázeňské centrum, thajské masáže, dobře vybavené fitness centrum, dětská herna a hřiště, knihovna, kulečník.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Siam Bayshore Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 28 990 Kč


Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort
Popis
Kvalitní hotel vhodný i pro náročnou klientelu! Jedna z nejlepších lokací v Pattaya!
Rychlý přehled
krásná tropická zahrada
bazén s výhledem na moře
bazén s tobogánem
vhodný pro rodiny s dětmi
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 90 minut od letiště Bangkok
v jižní části Pattaya
v těsné blízkosti písečné pláže
nedaleko golfových hřišť
Poloha
v klidné části jižní Pattaya Bay, v krásné tropické zahradě plné vodopádů a lagun, přímo u písečné pláže, od moře je oddělen silnicí, v blízkosti restaurací, barů a obchodů. Vzdálenost od Bangkoku cca 90 minut jízdy.
Vybavení resortu
270 pokojů a suite ve 12 propojených pavilonech. 8 restaurací a barů, 2 bazény, dětský bazén, jacuzzi, lázně, sauna, thajské masáže, salón krásy, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, jet-ski, parasailing, rybaření, tenis, jízda na koni, stolní tenis, šipky, boutique, business centrum, konferenční sál, sejfy, Wi-fi internet zdarma, hlídání dětí, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, lednice, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, lednice, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou servírovaného menu.
Náš názor
Kvalitní hotel vhodný i pro náročnou klientelu! Jedna z nejlepších lokací v Pattaya!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře nebo ve suite.
Odkaz na www
http://www.siambayshorepattaya.com
Www odkaz popis 1
www.siambayshorepattaya.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Bangkok - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Phi Phi Erawan Palms Resort

To mě zajímá Region: Phi phi
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 26 110 Kč


Phi Phi Erawan Palms Resort Phi Phi Erawan Palms Resort Phi Phi Erawan Palms Resort Phi Phi Erawan Palms Resort Phi Phi Erawan Palms Resort Phi Phi Erawan Palms Resort Phi Phi Erawan Palms Resort Phi Phi Erawan Palms Resort Phi Phi Erawan Palms Resort
Popis Hotelu
POLOHA: Phi Phi Erewan Palms je příjemný plážový resort poskytující ubytování v thajském stylu. Hotel leží na pláži Leamtong. Ostrov Phi Phi se nachází v Andamanském moři, necelých 50 km od ostrova Phuket. UBYTOVÁNÍ: Hotel nabízí ubytování ve standard a superior pokojích a bungalovech typu deluxe a superior. Bungalovy jsou od sebe dostatečně vzdáleny tak, aby poskytovaly dostatek soukromí a jsou odděleny tropickou zelení. Pokoje jsou zařízeny v typickém thajském stylu a disponují individuálně řízenou klimatizaci, sociální zařízení, minibar a TV/SAT.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Vstupní hala s recepcí, lobby, turistické informace, služba praní a čištění oděvů, restaurace servírující thajskou či čínskou kuchyni a bar. SPORT A ZÁBAVA: Venkovní bazén s lehátky a slunečníky, masáže a lekce thajského boxu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Rawai Palm Beach

To mě zajímá Region: Rawai Beach
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 21 904 Kč


Hotel Rawai Palm Beach Hotel Rawai Palm Beach Hotel Rawai Palm Beach Hotel Rawai Palm Beach Hotel Rawai Palm Beach Hotel Rawai Palm Beach Hotel Rawai Palm Beach Hotel Rawai Palm Beach Hotel Rawai Palm Beach
Popis Hotelu
POLOHA: Rawai Palm Beach Resort se nachází 200 metrů od písečné pláže Rawai v jižním cípu ostrova Phuket. Je obklopen tropickou zahradou a je jako stvořený pro klidnou rodinnou dovolenou či na líbánky. Velkolepé romantické západy slunce lze sledovat na Mysu Promthep, který je vzdálený 5 min. jízdy. Nedaleko se též nachází malebná pláž s bílým pískem – Yanui, jenž je oblíbená milovníky šnorchlování. Cesta z mezinárodního letiště trvá cca 1h. UBYTOVÁNÍ: Resort vystavený v moderním stylu se skládá ze shluku několika budov, které v sobě nesou kombinaci tradiční thajské i mezinárodní architektury. Všechny pokoje jsou navrženy pro maximální soukromí a pohodlí. K vybavení patří klimatizace, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, rychlovarná konvice, fén a balkón. Dále jsou zde pokoje speciálně navržené pro přímý vstup do bazénu s vlastní sluneční terasou (nelze ubytovat děti).
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Vaši dovolenou ještě více zpříjemní kvalitní služby hotelu. K dispozici jsou 2 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, recepce se směnárnou, prádelna, internet a konferenční místnost. Resort nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Yanui (5 minut jízdy) a zajišťuje výlety po ostrově i jeho okolí. SPORT A ZÁBAVA: 3 venkovní bazény, fitness centrum, vodní a plážové aktivity.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Khaolak Bhandari Resort & Spa

To mě zajímá Region: Khao Lak
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 23 130 Kč


Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa
Oficiální stránky hotelu
http://www.khaolakbhandari.com/
Umístění
- poloha: hotel se nachází cca 1hod jízdy od letiště Phuket, cca 10min chůze od rušnější části s množstvím obchodů a restaurací
- pláž: cca 100m od pláže Nang Thong Beach
Ubytování
- celková kapacita: 77 pokojů
- základní vybavení: klimatizace, SAT TV, WiFi, koupelna se sprchou/vanou, telefon, trezor, rychlovarná konvice, minibar, fén
- kategorie:
* 45 thai style deluxe
* 29 thai style bungalow
Stravování
- v ceně: snídaně
- za příplatek: polopenze (servírovaná) a all inclusive (servírovaný nebo a la carte oběd a večeře, odpolední čaj a káva, sendviče, pečivo, nealko nápoje, vybrané alkoholické nápoje, místní pivo, vybrané koktejly. Nápoje se podávají v čase 11-23hod)
- restaurace a bary: 2 restaurace a 2 bary
Kapacita pokojů
Max. obsazenost: 3 osoby


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 27 480 Kč


Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club Pinnacle Grand Jomtien Resort & Beach Club
Oficiální stránky hotelu
https://www.pinnaclegrandjomtienresort.com/
Umístění
- poloha: v zahradě, cca 9 km z jižní Pattaya, v blízkém okolí menší obchůdky a restaurace
- pláž: na vlastní písečné pláži
Ubytování
- celková kapacita: 245 pokojů s balkonem či terasou se nachází v 8 budovách
- základní vybavení: klimatizace, balkon, SAT TV, minibar, fén, SAT TV, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, telefon
- kategorie:
* standard (34m2)
* deluxe (40m2)
* deluxe sea view (40m2)
Stravování
- v ceně: snídaně
- za příplatek: polopenze
- restaurace a bary:
* Coffee Shop
* plážová restaurace a bar
* bar u bazénu
Kapacita pokojů
Max. počet osob na pokoji: 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 1 dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Weekender Resort

To mě zajímá Region: Lamai Beach
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 26 572 Kč


Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort
Oficiální stránky hotelu
http://weekenderresort.com/
Umístění
- poloha: hotel se nachází na známé pláži Lamai na jihu ostrova, cca 24 km od letiště a cca 10 km od letoviska Chaweng
- pláž: přímo u písečné pláže
Ubytování
- celková kapacita: 133 ubytovacích jednotek (pokoje, bungalovy)
- základní vybavení: klimatizace, SAT TV, minibar, telefon, trezor
- kategorie:
* standard (36m2)
* superior (38m2)
* premier (48m2)
Stravování
- v ceně: snídaně
- za příplatek: polopenze a plná penze
- restaurace a bary:
* plážový bar
* restaurace (možnost barbecue s nabídkou mořských ryb a dalších darů moře)
Kapacita pokojů
Max. počet osob na pokoji: 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 2 děti do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kata Palm Resort & Spa

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 21 904 Kč


Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa
Hotel Kata Palm Resort

Kata Palm Resort & SPA:

Lage: Leicht zurückversetzt vom feinen Sandstrand von Kata gelegen, der in ca. 5 Gehminuten zu erreichen ist. Ein kostenloser Shuttleservice des Hotels verkehrt auf Anfrage. Zahlreiche Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten befinden sich nur wenige Gehminuten entfernt. Ins Stadtzentrum von Phuket-Stadt sind es ca. 17 km. Der Flughafen Phuket ist ca. 45 km entfernt.

Ausstattung: Das Resort liegt in einer tropischen Gartenanlage und verfügt über insgesamt 184 Zimmer, die sich auf zwei 3-stöckige Flügel verteilen. Zu den Annehmlichkeiten gehören Empfangshalle mit Rezeption, WLAN (inklusive), 3 Restaurants (thailändische und internationale Küche), sowie 1 Bar. Des Weiteren bietet das Resort eine Wäscheservice (gegen Gebühr). In der gepflegten Gartenanlage befinden sich 2 Süßwasser-Swimmingpools mit Sonnenterrasse.

Unterbringung: Doppelzimmer Deluxe (45 m²) bieten Bad und Dusche/ WC, Föhn, Kabel-TV, Telefon, Mietsafe, Minibar (gegen Gebühr), Kaffee-/Teezubereiter, WLAN (inklusive), Klimaanlage und Balkon oder Terrasse. Doppelzimmer Deluxe Pool Access bieten die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe. Sie liegen aber im Erdgeschoss und bieten einen direkten Zugang zu den Swimmingpools.

Sport/Unterhaltung/Wellness: Die Nutzung des Fitnesscenters ist inklusive. Gegen Gebühr stehen Ihnen Massagen und Anwendungen im 'Warintorn Spa' zur Verfügung.

Verpflegung:

Bedienen Sie sich morgens am reichhaltigen Frühstücksbüffett.Regionsbeschreibung: Phuket hat neben malerischen Sandstränden und kristallklarem Wasser noch einiges mehr zu bieten. Der 200 Jahre alte und von chinesischen Einwanderern errichtete Tempel Put Yaw, oder der buddhistische Tempel Wat Chalong gehören dabei zu den größten Attraktionen. Laem Phrompthep ist die südlichste Spitze der Insel und idealer Punkt um Sonnenuntergänge zu beobachten.

Hinweise:

Einreisebestimmungen für deutsche Staatsbürger: Sie benötigen einen noch mind. 6 Monate über das Reiseende hinaus gültigen Reisepass. Bitte beachten Sie die Reise- und Sicherheitshinweise des Auswärtigen Amtes. Staatsbürger anderer Länder informieren sich bitte bei der zuständigen Botschaft über ihre jeweiligen Einreisebestimmungen.Wichtiger Hinweis:
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen. Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Jomtien Thani

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 20 046 Kč


Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani
Popis Hotelu
POLOHA: Tento oblíbený hotel leží u pobřežní ulice u pláže Jomtien Beach. Skromě vybavený hotel je vhodným místem pro klienty kteří nevyhledávají luxus, ale chtějí prožít příjemnou dovolenou v exotickém prostředí živého letoviska Pattaya. UBYTOVÁNÍ: Všechny dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, individuálně řízenou klimatizaci, telefonem, minibarem, televizor se satelitním příjmem.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Hosté mohou využívat služeb 24h recepce se směnárnou, restaurací a baru s místní i mezinárodní kuchyní, službu praní a žehlení prádla. SPORT A ZÁBAVA: Hotel zajišťuje výlety po okolí nebo hosté mohou vyzkoušet vodní sporty na pláži. Plná penze zahrnuje denní snídani, oběd a večeři formou thajského servírovaného menu, bez nápojů, pouze s kávou či čajem.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Jomtien Palm Beach Hotel & Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 25 690 Kč


Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort
Poloha

Jižní část letoviska Pattaya. Rušné okolí s bary, restauracemi a obchody.

Vybavení

Recepce, směnárna, restaurace, obchod se suvenýry, business centrum s možností připojení k internetu, bazén.

Ubytování

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC, klimatizace, vysoušeč vlasů, TV, telefon a minibar za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.jomtien-palmbeach.com
Wellness
Spa s nabídkou olejových a thajských masáží, sauna a jacuzzi
Internet
Za poplatek: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj superior (DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Coral Cliff Beach Resort

To mě zajímá Region: Lamai Beach
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 29 490 Kč


Coral Cliff Beach Resort Coral Cliff Beach Resort Coral Cliff Beach Resort Coral Cliff Beach Resort Coral Cliff Beach Resort Coral Cliff Beach Resort Coral Cliff Beach Resort Coral Cliff Beach Resort Coral Cliff Beach Resort
Poloha

Hotel je umístěn u zátoky v tropické zahradě, přímo u pláže, v dosahu slavných pláží Chaweng a Lamai a nedaleko od místní rybářské vesnice.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace,, bary, bar u bazénu, terasa na slunění, venkovní, bazény, směnárna, prádelna, půjčovna aut,, džípů a motocyklů, obchod se suvenýry.

Ubytování

DRSTS (dvoulůžkový pokoj Superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., klimatizace, telefon, minibar, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa, v hlavní budově.

DRSTX (dvoulůžkový pokoj Deluxe): viz. DRSTS, modernější interiér.

VISTX (Deluxe vila): viz DRSTS, samostatně v zahradě.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Odkaz
Http://www.coralcovechalet.com/
Wellness
Za poplatek: Lázně Chiva – Sai Spa nabízí různé formy masáží a thajských terapií
Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRSTS/DRSTX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Deluxe vila (VISTX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Thai House Beach

To mě zajímá Region: Lamai Beach
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 29 124 Kč


Thai House Beach Thai House Beach Thai House Beach Thai House Beach Thai House Beach Thai House Beach Thai House Beach Thai House Beach Thai House Beach
Popis Hotelu
POLOHA: Hotel střední kategorie je situován pouhých několik minut chůze od pláže Lamai. Cesta na letiště Samui zabere cca 30 minut. V okolí hotelu se nachází řada obchodů, restaurací a barů. UBYTOVÁNÍ: Ubytování je rozděleno do několika kategorií. Všechny pokoje mají koupelnu včetně vysoušeče vlasů, klimatizaci, minibar, ledničku, sadu na přípravu kávy a čaje, TV/SAT, trezor, zdarma přístup k internetu i plážové ručníky.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Součástí hotelu je recepce, trezor, turistické informace, úschovna zavazadel, hotelové lobby, restaurace, bar, business centrum a parkoviště. Dále je v hotelu možnost pronájmu auta, služby praní a čištění oděvů i využití služby hlídání dětí. ZÁBAVA A SPORT: krásný venkovní bazén, masáže, výlety do okolí.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Andaman Cannacia Resort & Spa

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 24 482 Kč


Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa
Popis Hotelu
POLOHA: Romantický resort s kvalitnámi službami se nachází na jižním pobřeží pláže Kata, pouhých 250 metrů od měkkého bílého písku a Andamanského moře. Hotel leží v klidné oblasti nad rušnými ulicemi Kata. Na pláž se dostanete za cca 5 minut. Kata pláž je oblíbený pláž na Phuketu, která se nachází mezi plážemi Kata Noi a Karon. Je zde hodně obchodů s restauracemi a zábavu. Z hotelu jezdí do centra bezplatný kyvadlový autobus. UBYTOVÁNÍ: V hotelu je několik typů pokojů dle umístění a vybavení. Pokoje typu Deluxe mají rozlohu 43 m2 a jsou vybavené klimatizací, TV se satelitem, koutkem na přípravu kávy a čaje, mini barem, bezpečnostní schránkou. Je zde plně vybavené koupelna s vanou a oddělenou sprchou, fénem, žubany a trepkami. K dispozici je plážová taška a osušky. Každý pokoj má balkon s posezením.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce se směnárnou, turistické informace, knihovna, restaurace, kavárna, bar, 3 bazény, venkovní vířivka, bar u bazénu, fitness centrum, služba praní a žehlení prádla. Služba hlídání dětí, kyvadlová doprava na pláž. Wi- Fi připojení zdarma v lobby a restauraci. SPORT A ZÁBAVA: 3 bazény a venkovní vířívka, plně vybavené fitness centrum, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, výlety do okolí.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Chaba Samui Resort

To mě zajímá Region: Chaweng Beach
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 27 073 Kč


Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort
Popis Hotelu
POLOHA: Resort se nachází na ostrově Koh Samui v nádheře modrých vod, bílého písku a kymácejících se kokosových palem. Můžete zde strávit dny odpočinkem stejně jako aktivním objevováním exotické krásy ostrova. UBYTOVÁNÍ: Klienti mohou vybírat ze dvou budov Ocean Wing a Lake Wing a různých typů moderně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, bezpečnostní schránkou, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy, plně zásobeným minibarem, toaletními potřebami, fénem, kabelovou televizí se satelitním příjmem, plážovými ručníky a rohožemi, balenou vodou, telefonem s přímou volbou, WiFi připojením k internetu.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Klienti mohou využívat veškeré nabízené služby hotelu například parkování, transfer na letiště, prádelnu, 24 hodinovou recepci, dva bazény s dětskou částí, lékaře na telefonu, fax, hlídání dětí, dětské hřiště, Wifi připojení, lehátka se slunečníkem, mezinárodní pekárnu. SPORT A ZÁBAVA: Klienti mohou využívat veškerých vodních aktivit jako například šnorchlování, koupání, kajak, kanoe. Dále například posilovnu či masážní centrum.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Samui Buri Beach Resort

To mě zajímá Region: Koh Samui
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 28 974 Kč


Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort
Poloha

Klidné místo v severovýchodní části ostrova. Rušný Chaweng s bary, obchody a restauracemi je vzdálen cca 25 minut jízdy.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, obchod se suvenýry, restaurace, velký bazén, jacuzzi, bar u bazénu, konferenční místnost.

Ubytování

DRSTX (dvoulůžkový pokoj deluxe): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV, telefon, minibar za poplatek, kávovar, balkon, trezor. Přistýlka pro 3. a 4. osobu
není k dispozici, na pokoji jsou v tomto případě pouze 2 širší postele typu queen size bed.

DRPAC (dvoulůžkový pokoj s přímým vstupem do bazénu): viz DRSTX, přímý vstup do bazénu.

PVSTX (vila s privátním bazénem): viz DRX, privátní bazén, samostatné vily.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.samuiburi.com/
Wellness
Spa s nabídkou masáží a procedur
Internet

Zdarma: WiFi na pokojích.

Poznámka

Oficiální třída: ****+

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DRSTX/DRPAC): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě /2 dospělý /1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý VILA (PVSTX): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě /2 dospělý /1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Ibis Samui Bophut

To mě zajímá Region: Bo Phut Beach
Hodnocení: 3.6 / 5.0
Cena začíná na: 27 990 Kč


Ibis Samui Bophut Ibis Samui Bophut Ibis Samui Bophut Ibis Samui Bophut Ibis Samui Bophut Ibis Samui Bophut Ibis Samui Bophut Ibis Samui Bophut Ibis Samui Bophut
Poloha

Klidná poloha v severní části ostrova. Rušné letovisko Chaweng cca 15 minut jízdy.

Vybavení

Recepce, směnárna, restaurace, bar, bazén, konferenční místnost.

Ubytování

DRST (dvoulůžkový pokoj): klimatizace, trezor, TV, telefon, balkon, vysoušeč vlasů, koupelna/WC, lednička.

DRSV (dvoulůžkový pokoj výhled moře): viz. DRST, výhled na moře

FRST (rodinný pokoj): dva propojené pokoje DR.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.ibis.com/gb/hotel-6688-ibis-samui-bophut/index.shtml
Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRSTS/DRSV): 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Rodinný pokoj (FRST): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Ibis Pattaya

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 3.2 / 5.0
Cena začíná na: 24 990 Kč


Ibis Pattaya Ibis Pattaya Ibis Pattaya Ibis Pattaya Ibis Pattaya Ibis Pattaya Ibis Pattaya Ibis Pattaya Ibis Pattaya
Poloha

Hotel střední kategorie se nachází přímo v srdci rušné Pattayi, přitom nedaleko pláže, v okolí naleznete obchody, restaurace, bary.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, bazén, restaurace, bar, obchod se suvenýry, konferenční místnost.

Ubytování

DRST (dvoulůžkový pokoj): klimatizace, koupelna s WC, minibar za poplatek, TV/sat., telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje.

FRST (rodinný pokoj): viz DR, prostornější, jedna dvoulůžková postel a jedna palanda.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.ibis.com/gb/hotel-6539-ibis-pattaya/index.shtml
Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRST): 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Rodinný pokoj (FRST): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Chanalai Romantica Resort

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 532 Kč


Chanalai Romantica Resort Chanalai Romantica Resort Chanalai Romantica Resort Chanalai Romantica Resort Chanalai Romantica Resort Chanalai Romantica Resort Chanalai Romantica Resort Chanalai Romantica Resort Chanalai Romantica Resort
Popis Hotelu
POLOHA: Hotel řetězce Chanalai se nachází cca 5 minut chůze od pláže Kata. Restaurace, bary a obchody jsou vzdáleny přibližně 10 minut chůze od hotelu. Centrum rušného města Patong je 20 minut jízdy. Hotel je určen pouze pro dospělé klienty. UBYTOVÁNÍ: Chanalai Romantica Resort nabízí ubytování v 65 prostorných pokojích s výhledem na bazén. Všechny pokoje jsou velmi moderně zařízené a vybavené koupelnou s vysoušečem vlasů, TV/SAT, individuálně řízenou klimatizací, trezorem, kávovarem, sadou na přípravu čaje a minibarem. Pokoje Deluxe Pool Access mají přístup do bazénu.
Vybavení
VYBAVENOST HOTELU: Vstupní hala s recepcí, trezor, úschovna zavazadel, restaurace, turistické informace, pokojová služba, služba praní a čištění oděvů, směnárna i bankomat. Snídaně se podávají v restauraci Stardust, která je však otevřená po celý den a nabízí mezinárodní pokrmy i místní speciality. SPORT A ZÁBAVA: Součástí resortu je venkovní bazén s terasou na opalování i plně vybavené fitness centrum.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Natai Beach Resort & Spa

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 509 Kč


Natai Beach Resort & Spa Natai Beach Resort & Spa Natai Beach Resort & Spa Natai Beach Resort & Spa Natai Beach Resort & Spa Natai Beach Resort & Spa Natai Beach Resort & Spa Natai Beach Resort & Spa Natai Beach Resort & Spa
Abstract

Pohodlné lety s jedním přestupem na Phuket

Středisko
Khao Lak - Kok Kloi
Poloha
Hotel v tradičním thajském stylu je umístěn v tropické zahradě cca 5 km od centra střediska Kok Kloi a cca 35 km od letiště Phuket.
Pláž
Písčitá pláž Natai s pozvolným vstupem do vody se nachází před hotelovou zahradou, cca 60 m od hotelové budovy, lehátka a slunečníky zdarma.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, směnárna, 2 restaurace, bary, bar u bazénu, obchod se suvenýry, WiFi zdarma; za poplatek prádelna, půjčovna aut a kol. Velký bazén s brouzdalištěm pro děti; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové deluxe pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, župan, WC), klimatizaci, SAT/TV, přehrávač DVD, varnou konvici, trezor a balkon s výhledem do zahrady; za poplatek minibar.
Stravování
Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení fakultativních večeří nebo all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu, alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.
Informace
Při ubytování je požadována záloha (v hotovosti nebo zablokováním na kreditní kartě) cca 300 USD/pokoj/pobyt.
Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Let's Hyde Resort & Villas

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 390 Kč


Let's Hyde Resort & Villas Let's Hyde Resort & Villas Let's Hyde Resort & Villas Let's Hyde Resort & Villas Let's Hyde Resort & Villas Let's Hyde Resort & Villas Let's Hyde Resort & Villas Let's Hyde Resort & Villas Let's Hyde Resort & Villas
Informace o hotelu

Thajsko / Bangkok / Pattaya. Nově zrekonstruovaný hotel Let´s Hyde Resort & Villas naleznete v blízkosti pláže Wong Amat nedaleko centra letoviska Pattaya. Hotel je umístěn v krásné udržované zahradě, ve které jsou umístěné jednotlivé budovy a bungalovy. Hotel celkově působí klidným dojmem a vybízí tak ke strávení odpočinkové dovolené. Klienti si mohou vybrat z využití dvou pláží, Pattaya Beach a Wong Amat, které jsou od hotelu vzdáleny cca 800 metrů. Blízkost centra také zajišťuje dostatečnou možnost vyžití a vybízí k návštěvám množství obchodů a restaurací.

Poloha hotelu
 • pláže: 800 m
 • letiště: 120 km
 • centra: 1 km
 • nákupních možností: v okolí hotelu
Vybavení pokoje

Standardní pokoj

 • individuálně ovládaná klimatizace
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • set pro přípravu čaje a kávy
 • TV
 • telefon
 • minilednička
 • Wi-Fi (zdarma)
 • balkon nebo terasa
Ubytování za příplatek
 • Bungalov / Pokoj s výhledem na bazén / Pokoj s výhledem do zahrady - stejné vybavení jako standardní pokoj
 • Superior s výhledem na bazén - prostornější pokoje
Zařízení hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • hlavní bar
 • bar u bazénu
 • bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma)
Pláž a okolí hotelu
 • písečná, lehátka a slunečníky zdarma
Sportovní aktivity zdarma
 • badminton
 • petang
 • šachy
Sportovní aktivity za poplatek
 • pronájem kol
 • vodní sporty na pláži
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • Snídaně: formou bufetu
Stravování v hotelu za příplatek
 • Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu
 • Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu


ᐁ Více informací ᐁ