Bezpečná dovolená v Thajsku 2020


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Thajsko


Hlavní město: Bangkok
Měna: Thajský Baht (THB)
100 THB = 76.358Kč
Thajsko na Wikipedii

Průměrné teploty v Thajsku:
Leden: 27 °C
Únor: 28 °C
Březen: 30 °C
Duben: 31 °C
Květen: 30 °C
Červen: 30 °C
Červenec: 30 °C
Srpen: 30 °C
Září: 29 °C
Říjen: 29 °C
Listopad: 28 °C
Prosinec: 26°C

Bezpečnost v Thajsku - na co si dát pozor

117.
nejbezpečnější země světa

Co se týče nasílí, je země poměrně bezpečná. Horší je situace ve větších městech a turistických místech, kde je velká míra kapesních kráděží. V jížní části země jsou časté násilnosti a bombové útoky. Muslimské skupiny zde usilují o nezávislost.

Specifickým nebezpečím v Thajsku je uspání turistů a jejich následné okradení. Je tedy vhodné dát si pozor na jakékoliv "pozvání na drink" od neznámých lidí.

Co se týče přírodních nebezpečí, Thajsko leží v tektonicky aktivní oblasti a zemětřesení jsou zde poměrně bežným jevem. V případě silnějšího hrozí i vlna tsunami. V období monzunových děštu hrozí bleskové záplavy a následné sesuvy půdy.

V Thajsku je také možné narazit na mnoho nebezpečných zvířat. K tém méně nebzpečným patří potulní psi, kteří se hojně vyskytují v okolí chrámů. K těm více nebezpečným patří hadi, kteří jsou v Thajsku téměř všude. Není vyjímkou pokud na plazy na razíte i uprostřed města. Vyjímečné ale o to nebezpečnější může být také střetnutí s tygrem, medvědem, nebo častěji krokodýlem. Kvůli posledním jmenovanému se vyhněte jakýmkoliv řekám či stojaté sladké vodě, setkání s krokodýlem bývá smrtelné.Co se nesmí v Thajsku

Thajsko je velmi nábožensky založená budhistická země. Podobizny Buddhy jsou zde posvátné a jejich poškozování může skončit až vězením. Také návštěva buddhistických chrámů je možná jen ve vhodném oblečení. Zejména pro ženy to znamená skukně alespoň ke kolenům a zahalená ramena. Ženy se také nesmí dotýkat buddhistických mnichů.

Taktéž je třeba dávat pozor na vyjadřování o královské rodině. Ta se těší velké úctě a její urážení je také trestné.

Co se týká pláží, je v Thjsku přísně zakázané kouření a odhazování odpadků na plážích. Taktéž opalovaní bez plavek je nelegální.

Velké téma jsou v Thajsku drogy, stát nepovoloje držení žádného množství drog a tresty jsou zde jedny z nejvyšších na světě.Je opravdu vhodné se vyhnout jakémukoliv kontaktu s drogami.Zajímavé lokality v Thajsku

Pattaya, Phuket, Chaweng Beach, Khao Lak, Kata Beach, Krabi, Lamai Beach, Koh Chang, Koh Samui, Koh LantaBezpečné zájezdy v Thajsku


Hotel A-One Royal Cruise

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 30 360 Kč


A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise
Popis
Vítejte na palubě designové lodi hotelu A-One The Royal Cruise! Fascinující výhled na moře a na přímořskou promenádu! Výborný poměr kvality a ceny!
Rychlý přehled
unikátní design
výhled na pobřežní promenádu
dobrý poměr kvality a ceny
Stručná poloha
cca 90 minut od letiště Bangkok
v severní části Pattaya Beach
v těsné blízkosti pláže
Poloha
v severní části Pattaya Beach, s přímým výhledem na pobřežní promenádu a v těsné blízkosti pláže, od které je oddělen silnicí. Vzdálenost od Bangkoku cca 90 minut jízdy.
Vybavení hotelu
466 pokojů a suite vybavených jako kajuty. Klimatizace, 5 restaurací, 2 bary, karaoke, 2 bazény, lázně, masáže, fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, shuttle bus do centra nákupních a zábavních možností.
Vybavení pokoje
Superior new wing pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internet, koupelna, WC, terasa. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Superior new wing pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internet, koupelna, WC, terasa. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu.
Náš názor
Vítejte na palubě designové lodi hotelu A-One The Royal Cruise! Fascinující výhled na moře a na přímořskou promenádu! Výborný poměr kvality a ceny!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.
Odkaz na www
http://www.a-onehotel.com/pattaya/
Www odkaz popis 1
www.a-onehotel.com/pattaya/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Bangkok - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Cha-Da Krabi Thai Village Resort

To mě zajímá Region: Krabi
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 24 690 Kč


Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort
Poloha

Resort v thajském stylu s tropickou zahradou se nachází v oblasti Ao Nang, v pěší vzdálenosti od restaurací a obchodů. Transfer z mezinárodního letiště v Krabi cca 40 minut, transfer z mezinárodního letiště na Phuketu cca 150 minut.

Vybavení

Recepce, směnárna, 2 restaurace, bar, bar u bazénu, 3 bazény, konferenční místnost, prádelna, salon krásy.

Ubytování

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, TV/sat., telefon, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, balkon
nebo terasa.

DRE (dvoulůžkový pokoj executive): viz DRX, prostornější.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.krabithaivillage.com/
Wellness
Za poplatek: široká nabídka masáží a léčebných procedur
Internet
Zdarma: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiální třida: ****

Maximální obsazenost

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DRX/DRE): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý + 1 dítě

dítě do 12 letᐁ Více informací ᐁ

Hotel Cape Panwa

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 30 182 Kč


Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa Cape Panwa
Oficiální stránky hotelu
https://www.capepanwa.com/
Umístění
- poloha: hotel se nachází cca 1 hodinu od letiště a živého centra Patong
- pláž: vlastní písečná pláž na kterou Vás zdarma odveze hotelová lanovka od recepce hotelu
Ubytování
- základní vybavení: terasa s lehátky, SAT TV, DVD přehrávač, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, koupelna se sprchou, vanou a WC, fén, trezor, WiFi za poplatek
- kategorie:
* junior suite (53 m2) –
* cape suite (78 m2) – venkovní whirlpool, iPod dokovací stanice
* family suite (114m2) – kombinace cape suite a superior pokoje, venkovní whirlpool, iPod dokovací stanice
* cape signature suite (80m2) – venkovní whirlpool, výhled na moře, iPod dokovací stanice
* cape signature corner suite (127m2) – venkovní whirlpool, výhled na moře, iPod dokovací stanice
* pool villa (105m2) – privátní bazén, oddělená obývací část, iPod dokovací stanice
* panwa lodge (154m2) – 3 ložnice, privátní bazén, přímo na pláži, iPod dokovací stanice
* The absolute suite (530m2) – 2 ložnice každá s koupelnou, obývací místnost, jídelna, privátní lázně, privátní bazén(6x15m), venkovní sprcha, iPod dokovací, WiFi zdarma, transfer limuzínou z letiště zdarma, láhev šumivého vína po příjezdu, zdarma minibar (bez likérů),zdarma každodenní odpolední snack, zdarma prádelna, zdarma možnost zapůjčení mercedesu na 1 den, zdarma siamese touch massage (3 během pobytu max), zdarma využití Panwa Princess Yacht ( v závislosti na dostupnosti a délce pobytu)
* superior pokoje (36m2) – výhled na moře
Stravování
- v ceně: snídaně
- za příplatek: polopenze
- restaurace a bary: hlavní restaurace „Café Andaman“ (18:30-24.00h, některé večery živá hudba), restaurace na pláži „Panwa House“ (thajská kuchyně, 18:30-23:00h kromě pondělí), restaurace „Top of the Reef“ (18:30-23:00h), italská restaurace „Uncle Nan´s“ (18:30-23:00h), Beach Dining service (jídlo přímo na pláži), hospůdka „Light House“ (17:00-01:00h, „happy hour“ 21:30-22:30h, živá hudba), restaurace „Laem Panwa“ (mořské speciality, u hotelu Kantary Bay, 17:00-23:00h), bar „Otter´s“ (18:30-19:30h), plážový bar „Bamboo“ (09.00-16:00h), bar „Dolphin“ (18:00-23:00h, „happy hour“ 18:30-19:30h), „Café Kantary“ (08:00-24:00h)
Cena zahrnuje
zpáteční letenku v optimální knihovací turistické třídě vč. letištních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování a stravování dle tabulky, servis partnerské CK v anglickém, povinné pojištění proti úpadku, galavečeře 24.12. a 31.12. jsou-li v hotelu povinné
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Ravindra Beach Resor

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 28 960 Kč


Hotel Ravindra Beach Resor Hotel Ravindra Beach Resor Hotel Ravindra Beach Resor Hotel Ravindra Beach Resor Hotel Ravindra Beach Resor Hotel Ravindra Beach Resor Hotel Ravindra Beach Resor Hotel Ravindra Beach Resor Hotel Ravindra Beach Resor
Poloha

Klidné místo. Rušné letovisko Pattaya s bary, obchody a restauracemi je vzdáleno cca 15 minut jízdy.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace, bar, bar u bazénu, 3 bazény, konferenční místnosti.

Ubytování

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., klimatizace, telefon, balkon, trezor, kávovar.
SU (suite): viz DRS, oddělená ložnice.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.ravindraresort.com/
Handicap

K dispozici pokoje přizpůsobené pro handicapované osoby.

Wellness
Spa centrum s nabídkou masáží a terapií
Internet
Za poplatek: WiFi na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída ****

Maximální obsazenost

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí /1 dospělý + 2 děti /1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý

SUITE (SU): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí /1 dospělý + 2 děti /1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý

dítě do 12 letᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kata Sea Breeze

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 22 911 Kč


Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze
Poloha
Hotelový resort se skvělým umístěním mezi zelenými kopci ve vnitrozemí a zlatou pláží u moře. Na pláž Kata je to asi 4 minuty chůze. Na letiště Phuket je to 45 minut jízdy, město Phuket je vzdálené 20 minut jízdy a Kata view point je asi 10 minut jízdy daleko.
Ubytování
Pokoje hotelu jsou rozděleny do několika kategorií. V pokojích typu Sea Breeze room je klimatizace, lednička, přístroj na přípravu kávy a čaje, balkon, koupelna se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů, kabelová TV, bezpečnostní schránka, Wi-Fi za poplatek, pokoje jsou umístěny ve 2-5 patře.
Pokoje typu Greenery room mají stejné vybavení, ale jsou umístěny v přízemi a mají přístup do zahrady, místo balkonu mají terasu.
Family breeze suite jsou umístěny ve 2.-5.patře s výhledem na hory a mají pokoj s palandou pro děti.
Aqua pura room jsou umístěné v přízemí a mají z pokoje přístup do bazénu.
Splendid Suite je romantické apartmá s obývacím pokojem a vířivkou.
Vybavení a služby
3 restaurace s tradiční thajskou kuchyní i výběrem z mezinárodních pokrmů, dětský klub, služba hlídání dětí, dětská menu v restauraci, služba praní a žehlení prádla, půjčovna aut, parkování zdarma, pokojová služba, obchod se suvenýry, konferenční místnost pro obchodní cestující.
Sport a zábava
4 bazény, z toho jeden s barem, vnitřní i venkovní lázeňské centrum, thajské masáže, dobře vybavené fitness centrum, dětská herna a hřiště, knihovna, kulečník.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Rawai Palm Beach Resort

To mě zajímá Region: Rawai Beach
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 30 871 Kč


Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort
Poloha
Rawai Palm Beach Resort se nachází 200 metrů od písečné pláže Rawai v jižním cípu ostrova Phuket. Je obklopen tropickou zahradou a je jako stvořený pro klidnou rodinnou dovolenou či na líbánky. Velkolepé romantické západy slunce lze sledovat na Mysu Promthep, který je vzdálený 5 min. jízdy. Nedaleko se též nachází malebná pláž s bílým pískem – Yanui, jenž je oblíbená milovníky šnorchlování. Cesta z mezinárodního letiště trvá cca 1h.
Ubytování
Resort vystavený v moderním stylu se skládá ze shluku několika budov, které v sobě nesou kombinaci tradiční thajské i mezinárodní architektury. Všechny pokoje jsou navrženy pro maximální soukromí a pohodlí. K vybavení patří klimatizace, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, rychlovarná konvice, fén a balkón. Dále jsou zde pokoje speciálně navržené pro přímý vstup do bazénu s vlastní sluneční terasou (nelze ubytovat děti).
Vybavení a služby
Vaši dovolenou ještě více zpříjemní kvalitní služby hotelu. K dispozici jsou 2 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, recepce se směnárnou, prádelna, internet a konferenční místnost. Resort nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Yanui (5 minut jízdy) a zajišťuje výlety po ostrově i jeho okolí.
Sport a zábava
3 venkovní bazény, fitness centrum, vodní a plážové aktivity.
Další informace
Stravování:
Snídaně

www.rawaipalmbeachresort.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Siam Bayshore Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 28 030 Kč


Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort
Popis
Kvalitní hotel vhodný i pro náročnou klientelu! Jedna z nejlepších lokací v Pattaya!
Rychlý přehled
krásná tropická zahrada
bazén s výhledem na moře
bazén s tobogánem
vhodný pro rodiny s dětmi
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 90 minut od letiště Bangkok
v jižní části Pattaya
v těsné blízkosti písečné pláže
nedaleko golfových hřišť
Poloha
v klidné části jižní Pattaya Bay, v krásné tropické zahradě plné vodopádů a lagun, přímo u písečné pláže, od moře je oddělen silnicí, v blízkosti restaurací, barů a obchodů. Vzdálenost od Bangkoku cca 90 minut jízdy.
Vybavení resortu
270 pokojů a suite ve 12 propojených pavilonech. 8 restaurací a barů, 2 bazény, dětský bazén, jacuzzi, lázně, sauna, thajské masáže, salón krásy, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, jet-ski, parasailing, rybaření, tenis, jízda na koni, stolní tenis, šipky, boutique, business centrum, konferenční sál, sejfy, Wi-fi internet zdarma, hlídání dětí, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, lednice, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, lednice, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou servírovaného menu.
Náš názor
Kvalitní hotel vhodný i pro náročnou klientelu! Jedna z nejlepších lokací v Pattaya!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře nebo ve suite.
Odkaz na www
http://www.siambayshorepattaya.com
Www odkaz popis 1
www.siambayshorepattaya.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Bangkok - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Khaolak Bhandari Resort & Spa

To mě zajímá Region: Khao Lak
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 23 825 Kč


Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa Khaolak Bhandari Resort & Spa
Poloha

Klidné prostřední letoviska Khaolak, cca 60 minut jízdy severně z letiště na ostrově Phuket. Centrum městečka Khaolak vzdáleno cca 5 minut jízdy.

Vybavení

Recepce, směnárna, restaurace, restaurace s italskými specialitami, jacuzzi, obchod se suvenýry, bazén, bar u bazénu.

Ubytování

DR (dvoulůžkový pokoj): klimatizace, minibar za poplatek, telefon, TV, trezor, kávovar, koupelna/WC a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.khaolakbhandari.com
Wellness
Spa centrum Bhandari s nabídkou masáží včetně thajských a aromamasáží, sauna, parní sauna
Internet
Za poplatek: WiFi v celém areálu.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 30 871 Kč


Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access Kata Palm Resort & Spa Ch. De Luxe Pool Access
Poloha
Tento okouzlující hotel ležící v tropické zahradě na ostrově Phuket se nachází jen několik minut chůze od světoznámé pláže Kata se sněhobílým pískem a průzračnou vodou.
Ubytování
Ubytování je poskytováno v luxusních pokojích, které jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, kabelovou TV, kávovarem, telefonem, minibarem, soukromým balkonem a terzorem.
Vybavení a služby
V hotelu je k dispozici restaurace, bar, recepce otevřená 24 hodin denně, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, úschovna zavazadel, klimatizace, pokojová služba, společenské prostory, doprava z letiště, hlídání dětí/služby pro děti, prádelna, čistírna, směnárna, půjčovna aut, organizace exkurzí, fax/kopírka a parkoviště zdarma.
Sport a zábava
Můžete využít saunu, fitness centrum, lázeňské a wellness centrum, masáže, dětské hřiště, jacuzzi, knihovnu a venkovní bazén.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Lazy Days Samui Beach Resort

To mě zajímá Region: Lamai Beach
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 30 009 Kč


Lazy Days Samui Beach Resort Lazy Days Samui Beach Resort Lazy Days Samui Beach Resort Lazy Days Samui Beach Resort Lazy Days Samui Beach Resort Lazy Days Samui Beach Resort Lazy Days Samui Beach Resort Lazy Days Samui Beach Resort Lazy Days Samui Beach Resort
Poloha
Resort je umístěn na východním pobřeží ostrova Koh Samui, jižně od pláže Chaweng a jižně od Lamai. Je to klidné místo obklopené přírodou, blízko hlavních turistických atrakcí a k nočnímu životu a nákupům je to pár minut jízdy taxi. Letiště Koh Samui je vzdáleno 10 km. Na pláž je to asi 10 minut chůze. Ke skalám Hin Ta a Hin Yai je to 5 minut jízdy autem
Ubytování
Butikový resort nabízí několik katergorií ubytování – v závislosti a poloze a vybavení.
Garden Bungalow jsou umístěny v tropické zahradě. Interiér je jednoduchý avšak účelný. Je zde moderní TV s plochou obrazovkou a velké okno s výhledem do zahrady.
Pool View Bungalow má 29 m čtverečních s výhledem na bazén. Pokoj má privátní balkón, klimatizaci, telefon, Wi-Fi připojení, koutek na přípravu kávy a čaje, 2 lahve pitné vody denně, TV se satelitem, bezpečnostní schránku, mini bar, župany v koupelně a další.
Beachfront Bungalow má rozlohu 32 metrů čtverečních a skrz velká okna a patio výhledy na moře.
Vybavení a služby
recepce otevřená 24 hodin denně, restaurace, bar, venkovní bazén, nabídka výletů, pronájem aut, motorek a zajišťování transferů, služba praní a žehlení prádla, Wi-Fi připojení, půjčovna DVD, knihovna, úschovna zavazadel.
Sport a zábava
venkovní bazén s lehátky, skluzavka pro děti, výlety na chrámy, vodopády, trhy nebo do džungle.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pinnacle Grand Jomtien Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 29 780 Kč


Pinnacle Grand Jomtien Resort  Pinnacle Grand Jomtien Resort  Pinnacle Grand Jomtien Resort  Pinnacle Grand Jomtien Resort  Pinnacle Grand Jomtien Resort  Pinnacle Grand Jomtien Resort  Pinnacle Grand Jomtien Resort  Pinnacle Grand Jomtien Resort  Pinnacle Grand Jomtien Resort
Poloha

V klidné oblasti Sattahip cca 10 km jižně od Pattayi. Možnosti nákupů a zábavy v centrální Pattaye cca 20 minut jízdy.

Vybavení

Recepce, 2 bazény, bar u bazénu, bar u pláže, restaurace, restaurace u pláže, konferenční místnost, salon krásy.

Ubytování

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC, klimatizace, minibar za poplatek, TV, telefon, balkon nebo terasa, trezor, kávovar.

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): viz DR, prostornější.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.pinnaclehotels.com/
Internet
Zdarma: WiFi na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída ***+

Maximální obsazenost

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DR/DRX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí /1 dospělý + 2 děti /1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělýᐁ Více informací ᐁ

Hotel Weekender Resort

To mě zajímá Region: Lamai Beach
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 25 615 Kč


Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort Weekender Resort
Oficiální stránky hotelu
http://weekenderresort.com/
Umístění
- poloha: hotel se nachází na známé pláži Lamai na jihu ostrova, cca 24 km od letiště a cca 10 km od letoviska Chaweng
- pláž: přímo u písečné pláže
Ubytování
- celková kapacita: 133 ubytovacích jednotek (pokoje, bungalovy)
- základní vybavení: klimatizace, SAT TV, minibar, telefon, trezor
- kategorie:
* standard (36m2)
* superior (38m2)
* premier (48m2)
Stravování
- v ceně: snídaně
- za příplatek: polopenze a plná penze
- restaurace a bary:
* plážový bar
* restaurace (možnost barbecue s nabídkou mořských ryb a dalších darů moře)
Kapacita pokojů
Max. počet osob na pokoji: 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 2 děti do 12 let
Cena zahrnuje
zpáteční letenku v optimální knihovací turistické třídě vč. letištních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování a stravování dle tabulky, servis partnerské CK v anglickém, povinné pojištění proti úpadku, galavečeře 24.12. a 31.12. jsou-li v hotelu povinné
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Jomtien Thani

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 22 463 Kč


Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani Jomtien Thani
Poloha
Tento oblíbený hotel leží u pobřežní ulice u pláže Jomtien Beach. Skromě vybavený hotel je vhodným místem pro klienty kteří nevyhledávají luxus, ale chtějí prožít příjemnou dovolenou v exotickém prostředí živého letoviska Pattaya.
Ubytování
Všechny dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, individuálně řízenou klimatizaci, telefonem, minibarem, televizor se satelitním příjmem.
Některé pokoje mají trezor na pokoji.
Vybavení a služby
Hosté mohou využívat služeb 24h recepce se směnárnou, restaurací a baru s místní i mezinárodní kuchyní, prádelny atd.
Sport a zábava
Hotel zajišťuje výlety po okolí nebo hosté mohou vyzkoušet vodní sporty na pláži.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Jomtien Palm Beach Hotel & Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 27 230 Kč


Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort Jomtien Palm Beach Hotel & Resort
Poloha

Jižní část letoviska Pattaya. Rušné okolí s bary, restauracemi a obchody.

Vybavení

Recepce, směnárna, restaurace, obchod se suvenýry, business centrum s možností připojení k internetu, bazén.

Ubytování

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC, klimatizace, vysoušeč vlasů, TV, telefon a minibar za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.jomtien-palmbeach.com
Wellness
Spa s nabídkou olejových a thajských masáží, sauna a jacuzzi
Internet
Za poplatek: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj superior (DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa

To mě zajímá Region: Bang Tao Beach
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 27 280 Kč


Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa
Poloha

Hotel se nachází v západní části ostrova Phuket, 10 minut jízdy od golfového resortu Laguna Phuket a necelých 40 minut od letiště.

Vybavení

199 pokojů, recepce, restaurace, bar, bazén, parkoviště u hotelu, prádelna, čistírna, konferenční prostory

Ubytování

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, set na přípravu kávy a čaje, minibar za poplatek, trezor, žehlička, žehlicí prkno

Stravování

Snídaně. Možnost dokoupení večeře.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Http://www.bangtaobeach.com/en-gb
Wellness
Za poplatek: masáže, lázně, sauna
Internet
Zdarma: WiFi v hotelu
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kalim Resort

To mě zajímá Region: Patong Beach
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 23 220 Kč


Kalim Resort Kalim Resort Kalim Resort Kalim Resort Kalim Resort Kalim Resort Kalim Resort Kalim Resort Kalim Resort
Poloha

Hotel střední kategorie se nachází v klidné poloze cca 100m od pláže Kalim, která je pokračováním známé Patong Beach. Vzdálenost do centra Patongu cca 2km. Transfer z letiště cca 45 minut.

Náš názor
Příjemný hotel vhodný pro nenáročnou klientelu.
Vybavení

Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), restaurace, bar, bazén, salon krásy, možnost připojení k internetu (za poplatek) a trezor.

Ubytování

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, set na přípravu kávy a čaje,
trezor, lednička.

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): viz DRS, oddělená vana a sprcha.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Platební karty
VISA, EC/MC
Odkaz
Http://www.kalimresort.com
Wellness
Hotelové spa centrum nabízí thajské masáže.
Maximální obsazenost

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ: (DRS/DRX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí /1 dospělý + 1 dítě /1 dospělý

dítě do 12 letᐁ Více informací ᐁ

Hotel Andaman Cannacia Resort & Spa

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 25 513 Kč


Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa
Poloha
Hotel s kvalitními službami se nachází na kopečku Kata Hill, který se tyčí nad Kata Beach.
Písečná pláž je vzdálená 5 minut chůze od hotelu.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje jsou vybavené s vlastním sociálním zařízením, individuálně nastavitelnou klimatizací, fénem, TV/Sat, varnou konvici, balkonem nebo terasou.
Dětská postýlka je na vyžádání.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace, bar, bazén, obchůdek se suvenýry, lázně, masáže, salon krásy, business centrum, turistická deska, shuttle bus, prádelna.
Sport a zábava
Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži, výlety do okolí.
Další informace
STRAVOVÁNÍ: Snídaně formou bufetu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Chaba Samui Resort

To mě zajímá Region: Chaweng Beach
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 29 478 Kč


Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort Chaba Samui Resort
Poloha
Resort se nachází na ostrově Koh Samui v nádheře modrých vod, bílého písku a kymácejících se kokosových palem. Můžete zde strávit dny odpočinkem stejně jako aktivním objevováním exotické krásy ostrova.
Ubytování
Klienti mohou vybírat ze dvou budov Ocean Wing a Lake Wing a různých typů moderně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, bezpečnostní schránkou, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy, plně zásobeným minibarem, toaletními potřebami, fénem, kabelovou televizí se satelitním příjmem, plážovými ručníky a rohožemi, balenou vodou, telefonem s přímou volbou, WiFi připojením k internetu.
Vybavení a služby
Klienti mohou využívat veškeré nabízené služby hotelu například parkování, transfer na letiště, prádelnu, 24 hodinovou recepci, dva bazény s dětskou částí, lékaře na telefonu, fax, hlídání dětí, dětské hřiště, Wifi připojení, lehátka se slunečníkem, mezinárodní pekárnu.
Sport a zábava
Klienti mohou využívat veškerých vodních aktivit jako například šnorchlování, koupání, kajak, kanoe. Dále například posilovnu či masážní centrum.
Další informace
STRAVOVÁNÍ:
Snídaně


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Krabi Cha-Da Resort

To mě zajímá Region: Krabi
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 23 360 Kč


Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort
Poloha

Hotel střední kategorie se nachází přímo v Ao Nang, v okolí naleznete obchody, restaurace, bary. Transfer z mezinárodního letiště v Krabi cca 40 minut, transfer z mezinárodního letiště na Phuketu cca 150 minut.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, bar na střeše, bazén, jacuzzi, bar u bazénu, prádelna.

Ubytování

DRGV (dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, TV/sat., telefon, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, balkon
nebo terasa.

DRSVX (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem na moře): viz DRGV, výhled na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.krabichada.com/
Internet
Za poplatek: WiFi na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Maximální obsazenost
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DRGV/DRSVX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sea Breeze Jomtien Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 24 213 Kč


Sea Breeze Jomtien Resort Sea Breeze Jomtien Resort Sea Breeze Jomtien Resort Sea Breeze Jomtien Resort Sea Breeze Jomtien Resort Sea Breeze Jomtien Resort Sea Breeze Jomtien Resort Sea Breeze Jomtien Resort Sea Breeze Jomtien Resort
Poloha

Hotel střední kategorie se nachází u pláže Jomtien, v okolí naleznete obchody, restaurace. Rušná centrální část Pattayi je vzdálena cca 10 minut jízdy. Transfer z letiště v Bangkoku trvá cca 2 hodiny.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí s možností pronájmu trezoru, směnárna, 2 bazény s oddělenou dětskou částí, bar u bazénu, 2 restaurace, obchod
se suvenýry, salon krásy, konferenční místnost.

Ubytování

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna/WC, klimatizace, minibar za poplatek, TV/sat., telefon, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.seabreezeresortpattaya.com/
Internet

Za poplatek: WiFi na pokojích a v lobby.

Poznámka

Oficiální třída ***

Maximální obsazenost
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Samui Buri Beach Resort

To mě zajímá Region: Koh Samui
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 30 939 Kč


Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort Samui Buri Beach Resort
Poloha

Klidné místo v severovýchodní části ostrova. Rušný Chaweng s bary, obchody a restauracemi je vzdálen cca 25 minut jízdy.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, obchod se suvenýry, restaurace, velký bazén, jacuzzi, bar u bazénu, konferenční místnost.

Ubytování

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV, telefon, minibar za poplatek, kávovar, balkon, trezor. Přistýlka pro 3. a 4. osobu
není k dispozici, na pokoji jsou v tomto případě pouze 2 širší postele typu queen size bed.

DRPAC (dvoulůžkový pokoj s přímým vstupem do bazénu): viz DRX, přímý vstup do bazénu.

PVST (vila s privátním bazénem): viz DRX, privátní bazén, samostatné vily.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.samuiburi.com/
Wellness
Spa s nabídkou masáží a procedur
Internet

Zdarma: WiFi na pokojích.

Poznámka

Oficiální třída: ****+

Maximální obsazenost
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DRX/DRPAC): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě /2 dospělý /1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý VILA (PVST): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě /2 dospělý /1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Thai Garden Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 24 822 Kč


Thai Garden Resort Thai Garden Resort Thai Garden Resort Thai Garden Resort Thai Garden Resort Thai Garden Resort Thai Garden Resort Thai Garden Resort Thai Garden Resort
Poloha

Hotel se nachází kousek od centra města v docházkové vzdálenosti od veřejné pláže. Centrum města se všemi pamětihodnostmi je cca 1.5 km.

Vybavení

227 pokojů, vstupní hala s recepcí, retaurace Thai Garden Terrace - mezinárodní a thajská, bar Paradise pool - koktejly a snacky u bazénu po celý den, zahrada, bazén, sluneční terasa, parkoviště.

Ubytování

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, LCD TV/sat., telefon, minibar, trezor, set na přípravu kávy a čaje. Velikost 35m2

DRXPV (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem na bazén): viz DR. Terasa s výhledem na bazén

Stravování

Snídaně. Možnost dokoupení večeře

Platební karty

VISA, EC/MC

Odkaz
Https://www.thaigarden.com
Wellness
Za poplatek: masáže a lázeňské procedůry
Internet
Zdarma: WiFi v celém prostoru hotelu a na pokojích zdarma
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRXPV): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grand Jomtien Palace

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 3.1 / 5.0
Cena začíná na: 24 340 Kč


Grand Jomtien Palace Grand Jomtien Palace Grand Jomtien Palace Grand Jomtien Palace Grand Jomtien Palace Grand Jomtien Palace Grand Jomtien Palace Grand Jomtien Palace Grand Jomtien Palace
Poloha

V rušné části letoviska Pattaya. V okolí restaurace, bary, obchody, možnosti zábavy.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, možnost pronájmu trezoru na recepci, herna, směnárna, butik, restaurace, 2 bary, konferenční místnost, obchod se suvenýry, 2 bazény.

Ubytování

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): balkon, klimatizace, telefon, TV, minibar za poplatek, sprcha/WC.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Platební karty

EC/MC, VISA, JCB.

Odkaz
Http://www.grandjomtienpalace.com
Internet
Za poplatek: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Andakira

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 23 975 Kč


Andakira Andakira Andakira Andakira Andakira Andakira Andakira Andakira Andakira
Poloha
Nedávno otevřený hotel (v roce 2009) se nachází v klidnější části letoviska Patong, jen pár minut od pláže, nákupních možností i centra nočního života. Je skvělým místem pro perfektní dovolenou a poznání ostrova Phuket. Hotel má zdarma pravidelnou kyvadlovou dopravu k pláži Patong.
Ubytování
Komfortně zařízené pokoje s možností přistýlky a s min. rozlohou 31 m2 jsou krásně vybavené s koupelnou, klimatizací, TV/SAT, trezorem, minibarem, adaptérem pro 220V, bezplatnou WIFI, rychlovarnou konvicí, telefonem, fénem a balkónem. Na vyžádání lze zajistit propojené či nekuřácké pokoje.
Vybavení a služby
Hotel nabízí svým návštěvníkům kvalitní služby, můžete využít restauraci, bary, směnárnu či prádelnu. Hotel též zajišťuje lékařskou službu, pronájem motorek či aut nebo si zde můžete zakoupit některý z výletů po okolí.
Sport a zábava
Úchvatný venkovní bazén na 3. patře hotelu s dětským bazénem, lázeňské centrum, vodní sporty na pláži, výlety.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Karon Sea Sands Resort & Spa

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 24 180 Kč


Karon Sea Sands Resort & Spa Karon Sea Sands Resort & Spa Karon Sea Sands Resort & Spa Karon Sea Sands Resort & Spa Karon Sea Sands Resort & Spa Karon Sea Sands Resort & Spa Karon Sea Sands Resort & Spa Karon Sea Sands Resort & Spa Karon Sea Sands Resort & Spa
Poloha
Hotel se nachází jen pár kroků od proslulé pláže Karon Beach, asi hodinu od mezinárodního letiště v Phuketu. Do centra Phuketu je možné se dostat pohodlnou jízdou za 30 minut. V blízkosti resortu se nachází obchody, restaurace i nákupní centra, kam se lze dostat krátkou procházkou.
Ubytování
Moderně zařízené pokoje jsou vybaveny TV/SAT, vlastní koupelnou včetně vysoušeče vlasů, minibarem, trezorem, ledničkou a klimatizací. K dispozici je také sada na přípravu kávy a čaje či je možné dostat na požádání DVD přehrávač.
Vybavení a služby
Hotel je vybaven 24 hodinovou recepcí, úschovnou zavazadel, směnárnou, turistickými informacemi a bankomatem. Je možné také využít službu hlídání dětí, praní a čištění oděvů nebo pokojový servis. Hotel provozuje také za poplatek kyvadlovou dopravu.
Sport a zábava
V resortu je venkovní bazén s terasou a lehátky na opalování. U bazénu se nachází také bar. Dále je možné navštívit fitness či wellness centru, kde lze za poplatek relaxovat při masáži nebo v sauně.


ᐁ Více informací ᐁ