Bezpečná dovolená v Thajsku 2022


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Thajsko


Hlavní město: Bangkok
Měna: Thajský Baht (THB)
100 THB = 65.694Kč
Thajsko na Wikipedii

Průměrné teploty v Thajsku:
Leden: 27 °C
Únor: 28 °C
Březen: 30 °C
Duben: 31 °C
Květen: 30 °C
Červen: 30 °C
Červenec: 30 °C
Srpen: 30 °C
Září: 29 °C
Říjen: 29 °C
Listopad: 28 °C
Prosinec: 26°C

Bezpečnost v Thajsku - na co si dát pozor

117.
nejbezpečnější země světa

Co se týče nasílí, je země poměrně bezpečná. Horší je situace ve větších městech a turistických místech, kde je velká míra kapesních kráděží. V jížní části země jsou časté násilnosti a bombové útoky. Muslimské skupiny zde usilují o nezávislost.

Specifickým nebezpečím v Thajsku je uspání turistů a jejich následné okradení. Je tedy vhodné dát si pozor na jakékoliv "pozvání na drink" od neznámých lidí.

Co se týče přírodních nebezpečí, Thajsko leží v tektonicky aktivní oblasti a zemětřesení jsou zde poměrně bežným jevem. V případě silnějšího hrozí i vlna tsunami. V období monzunových děštu hrozí bleskové záplavy a následné sesuvy půdy.

V Thajsku je také možné narazit na mnoho nebezpečných zvířat. K tém méně nebzpečným patří potulní psi, kteří se hojně vyskytují v okolí chrámů. K těm více nebezpečným patří hadi, kteří jsou v Thajsku téměř všude. Není vyjímkou pokud na plazy na razíte i uprostřed města. Vyjímečné ale o to nebezpečnější může být také střetnutí s tygrem, medvědem, nebo častěji krokodýlem. Kvůli posledním jmenovanému se vyhněte jakýmkoliv řekám či stojaté sladké vodě, setkání s krokodýlem bývá smrtelné.Co se nesmí v Thajsku

Thajsko je velmi nábožensky založená budhistická země. Podobizny Buddhy jsou zde posvátné a jejich poškozování může skončit až vězením. Také návštěva buddhistických chrámů je možná jen ve vhodném oblečení. Zejména pro ženy to znamená skukně alespoň ke kolenům a zahalená ramena. Ženy se také nesmí dotýkat buddhistických mnichů.

Taktéž je třeba dávat pozor na vyjadřování o královské rodině. Ta se těší velké úctě a její urážení je také trestné.

Co se týká pláží, je v Thjsku přísně zakázané kouření a odhazování odpadků na plážích. Taktéž opalovaní bez plavek je nelegální.

Velké téma jsou v Thajsku drogy, stát nepovoloje držení žádného množství drog a tresty jsou zde jedny z nejvyšších na světě.Je opravdu vhodné se vyhnout jakémukoliv kontaktu s drogami.Zajímavé lokality v Thajsku

Phuket, Pattaya, Kata Beach, Khao Lak, Phi phi, Krabi, Patong Beach, Cape Panwa, Ko Racha Yai, Kamala BeachBezpečné zájezdy v Thajsku


Hotel Centara Grand Beach Resort

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 31 470 Kč


Centara Grand Beach Resort Centara Grand Beach Resort Centara Grand Beach Resort Centara Grand Beach Resort Centara Grand Beach Resort Centara Grand Beach Resort Centara Grand Beach Resort Centara Grand Beach Resort Centara Grand Beach Resort
Popis
Resort nabízející vyžití pro všechny věkové kategorie! S vlastním vodním parkem, několika bazény a línou řekou!
Rychlý přehled
vlastní vodní park a líná řeka přímo v resortu výborný poměr kvality a ceny vhodné pro rodiny s dětmi všechny pokoje s výhledem na moře možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči benefity pro novomanžele
Stručná poloha
cca 45 minut od letiště Phuket cca 25 minut od rušné Patong Beach na západním pobřeží ostrova přímo u krásné písečné pláže Karon
Poloha
Phuket, resort známého hotelového řetězce Centara leží přímo v klidné části známé a vyhledávané písečné pláže Karon Beach, na západní straně ostrova a pyšní se vlastním vodním parkem s vodopády, skluzavkami, línou řekou a jacuzzi. Vzdálenost od letiště cca 45 minut jízdy.
Vybavení resortu
262 elegantních a prostorných pokojů, suite a vil, s výhledem na moře. Klimatizace, 7 restaurací a barů, 4 bazény, dětský bazén, vlastní vodní park, SPA centrum, fitness, potápění, vodní sporty, tenis, golf, hrací automaty, boutique, dětský klub, hlídání dětí, business centrum, konferenční sál, lékař, Wi-fi internet, pronájem aut, shuttle bus do Patongu.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, výhled na moře, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, výhled na moře, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.
Náš názor
Resort nabízející vyžití pro všechny věkové kategorie! S vlastním vodním parkem, několika bazény a línou řekou!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.
Odkaz na WWW
http://www.centarahotelsresorts.com/centaragrand/cpbr
www odkaz popis 1
Centara Grand Beach Resort
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Phuket - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Cha-Da Krabi Thai Village Resort

To mě zajímá Region: Krabi
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 30 990 Kč


Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort Cha-Da Krabi Thai Village Resort
Poloha

Resort v thajském stylu s tropickou zahradou se nachází v oblasti Ao Nang, v pěší vzdálenosti od restaurací a obchodů. Transfer z mezinárodního letiště v Krabi cca 40 minut, transfer z mezinárodního letiště na Phuketu cca 150 minut.

Vybavení

Recepce, směnárna, 2 restaurace, bar, bar u bazénu, 3 bazény, konferenční místnost, prádelna, salon krásy.

Ubytovaní

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, TV/sat., telefon, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, balkon
nebo terasa.

DRE (dvoulůžkový pokoj executive): viz DRX, prostornější.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo výběru z menu. Možnost dokoupení all inclusive.

Děti

Dětský bazén, hlídání dětí za poplatek.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.krabithaivillage.com/
Wellness
 • Za poplatek: široká nabídka masáží a léčebných procedur
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiální třida: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DRX/DRE): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý + 1 dítě

dítě do 12 letᐁ Více informací ᐁ

Hotel A-One Royal Cruise

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 24 950 Kč


A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise A-One Royal Cruise
Popis
Vítejte na palubě designové lodi hotelu A-One The Royal Cruise! Fascinující výhled na moře a na přímořskou promenádu! Výborný poměr kvality a ceny!
Rychlý přehled
unikátní design výhled na pobřežní promenádu dobrý poměr kvality a ceny
Stručná poloha
cca 90 minut od letiště Bangkok v severní části Pattaya Beach v těsné blízkosti pláže
Poloha
v severní části Pattaya Beach, s přímým výhledem na pobřežní promenádu a v těsné blízkosti pláže, od které je oddělen silnicí. Vzdálenost od Bangkoku cca 90 minut jízdy.
Vybavení hotelu
466 pokojů a suite vybavených jako kajuty. Klimatizace, 5 restaurací, 2 bary, karaoke, 2 bazény, lázně, masáže, fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, shuttle bus do centra nákupních a zábavních možností.
Vybavení pokoje
Superior new wing pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internet, koupelna, WC, terasa. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Superior new wing pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internet, koupelna, WC, terasa. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu.
Náš názor
Vítejte na palubě designové lodi hotelu A-One The Royal Cruise! Fascinující výhled na moře a na přímořskou promenádu! Výborný poměr kvality a ceny!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.
Odkaz na WWW
http://www.a-onehotel.com/pattaya/
www odkaz popis 1
A-One The Royal Cruise Hotel
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Bangkok - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kata Palm Resort & Spa

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 22 824 Kč


Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa Kata Palm Resort & Spa
Popis hotelu
POLOHA: Tento okouzlující hotel ležící v tropické zahradě na ostrově Phuket se nachází jen několik minut chůze od světoznámé pláže Kata s bílým pískem a průzračnou vodou. Resort je vhodný pro rodiny s detmi. Snadno dosažitelný z mezinárodního letiště, které je vzdáleno 30 km. Město Phuket je vdáleno asi 20 minut jízdy. UBYTOVÁNÍ: V hotelu je několik kategorií pokojů, dle vybavení a umístění. Pokoje typu Superior jsou zařízeny v thajském stylu s ručně vyřezávaným teakovým nábytkem. Pokoje mají balkon a jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, kabelovou TV, koutkem pro přípravu kávy a čaje, bezpečnostní schránkou, mini barem, telefonem s přímou volbou a deštníkem.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: V hotelu je k dispozici restaurace, bar, recepce otevřená 24 hodin denně, turistické informace, úschovna zavazadel, pokojová služba, hlídání dětí, prádelna, čistírna, směnárna, půjčovna aut, organizace výletů, business centrum. Wi- Fi připojení ve společných prostorách zdarma. SPORT A ZÁBAVA: Bazén a brouzdaliště pro děti, střešní bazén, dětské hřiště, vybavené fitness centrum, kurzy vaření.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kata Sea Breeze

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 21 733 Kč


Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze Kata Sea Breeze
Popis hotelu
POLOHA: Hotelový resort se skvělým umístěním mezi zelenými kopci ve vnitrozemí a zlatou pláží u moře. Na pláž Kata je to asi 5 minut chůze. Na letiště Phuket je to 45 minut jízdy, město Phuket je vzdálené 20 minut jízdy a Kata view point je asi 10 minut jízdy daleko. UBYTOVÁNÍ: Pokoje hotelu jsou rozděleny do několika kategorií. V pokojích typu Sea Breeze room je klimatizace, lednička, přístroj na přípravu kávy a čaje, balkon, koupelna se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů, kabelová TV, bezpečnostní schránka, Wi-Fi za poplatek, pokoje jsou umístěny ve 2-5 patře. Pokoje typu Greenery room mají stejné vybavení, ale jsou umístěny v přízemi a mají přístup do zahrady, místo balkonu mají terasu. Family breeze suite jsou umístěny ve 2.-5.patře s výhledem na hory a mají pokoj s palandou pro děti. Aqua pura room jsou umístěné v přízemí a mají z pokoje přístup do bazénu. Splendid Suite je romantické apartmá s obývacím pokojem a vířivkou.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: 3 restaurace s tradiční thajskou kuchyní i výběrem z mezinárodních pokrmů, dětský klub, služba hlídání dětí, dětská menu v restauraci, služba praní a žehlení prádla, půjčovna aut, parkování zdarma, pokojová služba, obchod se suvenýry, konferenční místnost pro obchodní cestující. SPORT A ZÁBAVA: 4 bazény, z toho jeden s barem, vnitřní i venkovní lázeňské centrum, thajské masáže, dobře vybavené fitness centrum, dětská herna a hřiště, knihovna, kulečník.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sunprime Kamala Beach

To mě zajímá Region: Kamala Beach
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 22 070 Kč


Sunprime Kamala Beach Sunprime Kamala Beach Sunprime Kamala Beach Sunprime Kamala Beach Sunprime Kamala Beach Sunprime Kamala Beach Sunprime Kamala Beach Sunprime Kamala Beach Sunprime Kamala Beach
Poloha

Klidná poloha v západní části ostrova. Vesnice Kamala cca 10 minut chůze. Rušný Patong Beach s množstvím obchodů, restaurací a barů cca 20 minut jízdy.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, konferenční místnost, restaurace s thajskou a evropskou kuchyní, 4 bary (1 u bazénu), 2 bazény, minimarket, klinika, krejčovství.

Ubytovaní

DRDLG (dvoulůžkový pokoj s terasou v přízemí): koupelna/WC, klimatizace, minibar za poplatek, TV/sat., telefon, trezor a balkon nebo terasa.

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): viz DRDLG, v prvním a druhém patře, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnist dokoupení all inclusive.

Platební karty

VISA, MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.kamalabeach.com
Internet
 • Za poplatek: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRDLG/DRX): 2 dospělí / 1 dospělý
 • Pouze pro dospělé osoby


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Khao Lak Palm Beach Resort

To mě zajímá Region: Khao Lak
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 30 728 Kč


Khao Lak Palm Beach Resort Khao Lak Palm Beach Resort Khao Lak Palm Beach Resort Khao Lak Palm Beach Resort Khao Lak Palm Beach Resort Khao Lak Palm Beach Resort Khao Lak Palm Beach Resort Khao Lak Palm Beach Resort Khao Lak Palm Beach Resort
Popis zájezdu
Bungalovy v klasickém orientalnim stylu, situované v tropické zahradě na jedné z nejklidnějších pláží na Khao Lak, Nangthong Beach. V okolí restaurace, bary, obchody a centra masaží, golfová hříště Thap Lamu 10 min., Thai Muang Golf Course 30 min. letiště Phuket 80 km/60 min. přímo na pláži okolí restaurace, bary, obchody (cca 100 m) family resort - hotel vhodný pro rodiny s dětmi
Poloha
Bungalovy v klasickém orientalnim stylu, situované v tropické zahradě na jedné z nejklidnějších pláží na Khao Lak, Nangthong Beach. V okolí restaurace, bary, obchody a centra masaží, golfová hříště Thap Lamu 10 min., Thai Muang Golf Course 30 min. letiště Phuket 80 km/60 min. přímo na pláži okolí restaurace, bary, obchody (cca 100 m) family resort - hotel vhodný pro rodiny s dětmi
Vybavení hotelu
3 restaurace a 2 bary 2 bazény včetně dětského a vířivky wellness fitness centrum dětský klub, dětské hřiště plážové sporty konferenční místnost pro 180 osob
Vybavení pokoje
POKOJ TYP SIAM CHALET (52 m2): maximální obsazenost - 3A+1CH hotelová budova klimatizace LCD TV, DVD/CD wi-fi internet trezor minibar rychlovarná konvice koupelna, WC vysoušeč vlasů balkón/terasa Za příplatek možné ubytování: Oriental Villa (55 m2 s výhledem do zahrady) - 3A, 2A + 1C Similan Pearl Villa (55 m2 - s výhledem na moře) - 3A, 2A + 1C Vysvětlivky: A = dospělá osoba, C = dítě do 12ti let, T = teenager do 17ti let, I = infant do 2 let
Sport
fitness centrum plážové sporty šnorchlování (za poplatek) potápění (za poplatek)
Pro děti
family resort - hotel vhodný pro rodiny s dětmi dětský bazén dětský klub dětské hřišt...
Služby v ceně zájezdu
snídaně fitness centrum wi-fi internet
Služby za poplatek
wellness šnorchlování potápění plážové sporty


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Rawai Palm Beach Resort

To mě zajímá Region: Rawai Beach
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 27 672 Kč


Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort Rawai Palm Beach Resort
Popis hotelu
POLOHA: Rawai Palm Beach Resort se nachází 200 metrů od písečné pláže Rawai v jižním cípu ostrova Phuket. Je obklopen tropickou zahradou a je jako stvořený pro klidnou rodinnou dovolenou či na líbánky. Velkolepé romantické západy slunce lze sledovat na Mysu Promthep, který je vzdálený 5 min. jízdy. Nedaleko se též nachází malebná pláž s bílým pískem - Yanui, jenž je oblíbená milovníky šnorchlování. Cesta z mezinárodního letiště trvá cca 1h. UBYTOVÁNÍ: Resort vystavený v moderním stylu se skládá ze shluku několika budov, které v sobě nesou kombinaci tradiční thajské i mezinárodní architektury. Všechny pokoje jsou navrženy pro maximální soukromí a pohodlí. K vybavení patří klimatizace, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, rychlovarná konvice, fén a balkón. Dále jsou zde pokoje speciálně navržené pro přímý vstup do bazénu s vlastní sluneční terasou (nelze ubytovat děti).
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Vaši dovolenou ještě více zpříjemní kvalitní služby hotelu. K dispozici jsou 2 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, recepce se směnárnou, prádelna, internet a konferenční místnost. Resort nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Yanui (5 minut jízdy) a zajišťuje výlety po ostrově i jeho okolí. SPORT A ZÁBAVA: 3 venkovní bazény, fitness centrum, vodní a plážové aktivity.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Siam Bayshore Resort

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 24 230 Kč


Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort Siam Bayshore Resort
Popis
Kvalitní hotel vhodný i pro náročnou klientelu! Jedna z nejlepších lokací v Pattaya!
Rychlý přehled
krásná tropická zahrada bazén s výhledem na moře bazén s tobogánem vhodný pro rodiny s dětmi Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 90 minut od letiště Bangkok v jižní části Pattaya v těsné blízkosti písečné pláže nedaleko golfových hřišť
Poloha
v klidné části jižní Pattaya Bay, v krásné tropické zahradě plné vodopádů a lagun, přímo u písečné pláže, od moře je oddělen silnicí, v blízkosti restaurací, barů a obchodů. Vzdálenost od Bangkoku cca 90 minut jízdy.
Vybavení resortu
270 pokojů a suite ve 12 propojených pavilonech. 8 restaurací a barů, 2 bazény, dětský bazén, jacuzzi, lázně, sauna, thajské masáže, salón krásy, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, jet-ski, parasailing, rybaření, tenis, jízda na koni, stolní tenis, šipky, boutique, business centrum, konferenční sál, sejfy, Wi-fi internet zdarma, hlídání dětí, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, lednice, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, lednice, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou servírovaného menu.
Náš názor
Kvalitní hotel vhodný i pro náročnou klientelu! Jedna z nejlepších lokací v Pattaya!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře nebo ve suite.
Odkaz na WWW
http://www.siambayshorepattaya.com
www odkaz popis 1
Siam Bayshore Resort & Spa
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Bangkok - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Haadson Resort

To mě zajímá Region: Khao Lak
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 30 490 Kč


Haadson Resort Haadson Resort Haadson Resort Haadson Resort Haadson Resort Haadson Resort Haadson Resort Haadson Resort Haadson Resort
Poloha

Resort se nalézá v klidné části Khaolaku na pláži Bangsak. Mezinárodní letiště na Phuketu se nachází cca 90 minut jízdy, centrum Khaolaku s restauracemi a obchody je od hotelu vzdáleno cca 15 minut jízdy.

Vybavení

Vstupní hala s recepci, restaurace, bar, venkovní bazén, dětský bazén, obchod se suvenýry, knihovna.

Ubytovaní

DRST (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC, klimatizace, telefon, minibar za poplatek, TV/sat., balkon nebo terasa. Pokoje ve vilkách vždy po čtyřech (2 pokoje v přízemí a 2 pokoje v patře).

VIST (vila): viz DR, prostornější, samostatné vilky v zahradě.

Stravování

Kontinentální snídaně formou set menu.

Děti

Dětský bazén.

Zajímavosti

V celém areálu platí zákaz kouření.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://haadsonresort.com/
Wellness
 • Lázně Corner Massage s nabídkou masáží, relaxačních procedur a aromaterapií
Poznámka

Oficiální třída: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj: (DRST): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý

Vila: (VIST): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělýᐁ Více informací ᐁ

Hotel Andaman Cannacia Resort & Spa

To mě zajímá Region: Kata Beach
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 23 447 Kč


Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa Andaman Cannacia Resort & Spa
Popis hotelu
POLOHA: Romantický resort s kvalitnámi službami se nachází na jižním pobřeží pláže Kata, pouhých 250 metrů od měkkého bílého písku a Andamanského moře. Hotel leží v klidné oblasti nad rušnými ulicemi Kata. Na pláž se dostanete za cca 5 minut. Kata pláž je oblíbený pláž na Phuketu, která se nachází mezi plážemi Kata Noi a Karon. Je zde hodně obchodů s restauracemi a zábavu. Z hotelu jezdí do centra bezplatný kyvadlový autobus. UBYTOVÁNÍ: V hotelu je několik typů pokojů dle umístění a vybavení. Pokoje typu Deluxe mají rozlohu 43 m2 a jsou vybavené klimatizací, TV se satelitem, koutkem na přípravu kávy a čaje, mini barem, bezpečnostní schránkou. Je zde plně vybavené koupelna s vanou a oddělenou sprchou, fénem, žubany a trepkami. K dispozici je plážová taška a osušky. Každý pokoj má balkon s posezením.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce se směnárnou, turistické informace, knihovna, restaurace, kavárna, bar, 3 bazény, venkovní vířivka, bar u bazénu, fitness centrum, služba praní a žehlení prádla. Služba hlídání dětí, kyvadlová doprava na pláž. Wi- Fi připojení zdarma v lobby a restauraci. SPORT A ZÁBAVA: 3 bazény a venkovní vířívka, plně vybavené fitness centrum, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, výlety do okolí.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Krabi Cha-Da Resort

To mě zajímá Region: Krabi
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 26 490 Kč


Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort Krabi Cha-Da Resort
Poloha

Hotel střední kategorie se nachází přímo v Ao Nang, v okolí naleznete obchody, restaurace, bary. Transfer z mezinárodního letiště v Krabi cca 40 minut, transfer z mezinárodního letiště na Phuketu cca 150 minut.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, bar na střeše, bazén, jacuzzi, bar u bazénu, prádelna.

Ubytovaní

DRGV (dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, TV/sat., telefon, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, balkon
nebo terasa.

DRSVX (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem na moře): viz DRGV, výhled na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo výběru z menu. Možnost dokoupení all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.krabichada.com/
Internet
 • Za poplatek: WiFi na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DRGV/DRSVX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 35 990 Kč


Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa Best Western Premier Bangtao Beach Resort and Spa
Poloha

Hotel se nachází v západní části ostrova Phuket, 10 minut jízdy od golfového resortu Laguna Phuket a necelých 40 minut od letiště.

Vybavení

199 pokojů, recepce, restaurace, bar, bazén, parkoviště u hotelu, prádelna, čistírna, konferenční prostory

Pokoje

DRSTX (dvoulůžkový pokoj deluxe): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, set na přípravu kávy a čaje, minibar za poplatek, trezor, žehlička, žehlicí prkno

Zábava

Hodiny jógy, v okolí hotelu velké množství barů a restaurací

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběrem z menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Písečná pláž přímo u resortu

Program all inclusive

Snídaně fromou bufetu, oběd formou menu, večeře formou menu nebo bufetu v restauracích Piak´s nebo Fino.

Během jídla nealkoholické nápoje, pivo a víno - limitováno na 1 nápoj.

Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby - v Lobby baru (12.00 - 23.00), v baru u bazénu (10.00. - 23.00).

Odpolední čaj (16.00 - 17.00)

Vodní sporty - kajak, windsurfing. 

Nápoje v minibaru nejsou součástí all inclusive. 

Pro děti

Dětský bazén, dětská herna

Internet
 • Zdarma: WiFi v hotelu
Maximální obsazenost
 • Dvoulůžkový pokoj (DRSTX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý
 • Dítě do 12 let
Doba transferu
40 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Racha

To mě zajímá Region: Ko Racha Yai
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 33 110 Kč


The Racha The Racha The Racha The Racha The Racha The Racha The Racha The Racha The Racha
Popis
Resort nebývale lpí na ochraně životního prostředí a tuto svou zelenou filozofii přenáší do veškerého svého konání. Uvědomuje si, že dnes je ten pravý čas myslet na budoucnost. To se projevuje v jeho architektuře, službách i péči o zahradu a pláž.
Rychlý přehled
možnost ubytování ve vile s bazénem možnost ubytování v unikátní vile Lighthouse vhodné na líbánky možnost ubytování až 2 dětí Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
cca 35 minut lodí z ostrova Phuket na turisticky nedotčeném ostrově Koh Racha Yai krásné bílé pláže
Poloha
ostrov Koh Racha Yai, transfer z letiště Phuket do přístavu Chalong cca 45 minut a poté rychlolodí z ostrova Phuket cca 35 minut. Luxusní resort patřící do společnosti Small Luxury Hotels of the World leží na panenském ostrově o délce i šířce cca 3 km, který je známý pro své překrásné bílé pláže s průzračnými vodami s množstvím rozmanitých druhů ryb.
Vybavení resortu
70 luxusních vil různých kategorií, některé s vlastním bazénem. 4 restaurace, bar, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kanoe, tenis, boutique, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol.
Vybavení pokoje
Deluxe vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, Bose systém, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
Deluxe vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, Bose systém, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (obědy a večeře formou á la carte).
Náš názor
Resort nebývale lpí na ochraně životního prostředí a tuto svou zelenou filozofii přenáší do veškerého svého konání. Uvědomuje si, že dnes je ten pravý čas myslet na budoucnost. To se projevuje v jeho architektuře, službách i péči o zahradu a pláž.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na WWW
http://www.theracha.com
www odkaz popis 1
The Racha
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Phuket - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pakasai Resort Ao Nang

To mě zajímá Region: Krabi
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 32 340 Kč


Pakasai Resort Ao Nang Pakasai Resort Ao Nang Pakasai Resort Ao Nang Pakasai Resort Ao Nang Pakasai Resort Ao Nang Pakasai Resort Ao Nang Pakasai Resort Ao Nang Pakasai Resort Ao Nang Pakasai Resort Ao Nang
Popis
Romantická, relaxační dovolená na slunci v krásné tropické zahradě!
Rychlý přehled
dobrý poměr kvality a ceny romantický boutique resort krásná tropická zahrada možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
Stručná poloha
cca 30 minut jízdy z letiště cca 20 minut od města Krabi ve svahu nad pláží Ao Nang Beach
Poloha
Krabi, resort se nachází ve svahu nad nejznámější pláží Ao Nang Beach, od které je vzdálený cca 10 minut pěší chůze, v těsné blízkosti obchůdků, restaurací, kaváren a barů. Vzdálenost od města Krabi cca 20 minut jízdy a od letiště cca 30 minut jízdy.
Vybavení resortu
104 prostorných, velmi vkusně zařízených pokojů, chalets a suite. Restaurace, kavárna, bar, střešní bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD, půjčovna kol, shuttle bus do městečka Krabi.
Vybavení pokoje
Superior grand - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Superior grand pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
Superior grand - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.
Náš názor
Romantická, relaxační dovolená na slunci v krásné tropické zahradě!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v chalets nebo ve suite.
Odkaz na WWW
http://www.pakasai.com
www odkaz popis 1
Pakasai Resort
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Krabi - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Burasari Resort Patong

To mě zajímá Region: Patong Beach
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 32 990 Kč


Burasari Resort Patong Burasari Resort Patong Burasari Resort Patong Burasari Resort Patong Burasari Resort Patong Burasari Resort Patong Burasari Resort Patong Burasari Resort Patong Burasari Resort Patong
Popis zájezdu

Změna programu vyhrazena.

Podmínkou vstupu do Thajska je ukončená vakcinace. Pro vstup Thajska je nutné mít před odletem z ČR negativní PCR test ne starší 72 hodin.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY NA PHUKET

2. den PŘÍLET NA PHUKET
Přílet na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Transfer do Vašeho hotelu, ubytování.

3. - 8. den PHUKET
Snídaně. Volný program. Ostrov Phuket se nalézá 700 km jižně od Bangkoku. Je to největší, zároveň však nejdražší z thajských letovisek. Ostrov nabízí nepřeberné množství aktivit od sportovního vyžití na pláži až po zajímavé výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Večer se nabízí návštěva centra nočního života na pláži Patong s mnoha bary, hospůdkami a kluby.

9. den PHUKET - ODLET Z PHUKETU
Snídaně. Volný program. Transfer na letiště, odlet z Phuketu.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

 • leteckou přepravu Praha - Phuket- Praha s přestupy v ekonomické třídě
 • letištní taxy
 • transfery klimatizovanými minibusy
 • 7x ubytování se snídaní
 • asistenci českého na telefonu z letoviska Pattaya

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

 • cestovní pojištění
 • balíček PCR testů v Thajsku (nutno zajistit před odletem - cena cca 2.100,- Kč)
 • fakultativní výlety
 • spropitné
Úvod

Hotel se nachází v nejoblíbenější části pláže Patong jen pár kroků od známé Bangla Road - vyhlášené čtvrti s rušným nočním životem. Nákupního centrum Jungceylon v těsné blízkosti. V základní nabídce jsou pokoje premier room, za příplatek možné pokoje s přímým vstupem do bazénu.

Popis

POPIS: tento tropický resort se nachází v nejoblíbenější oblasti pláže Patong, v těsné blízkosti čtvrti Bangla Road, proslulé nočním životem a 10 minut od nákupního centra Jungceylon. Hotel poskytuje svým hostům klid uprostřed příjemné zahrady se vzrostlou zelení. V základní nabídce jsou pokoje typu premier room s balkónem, za příplatek je možné objednat i pokoje s terasou a přímým vstupem do bazénu. Vzdálenost od letiště 40 minut jízdy.

VYBAVENÍ: vstupní hala s recepcí, bezplatné wifi v rámci areálu hotelu, wellness centrum Burasari s nabídkou tradičních thajských masáží, restaurace a bary.

PLÁŽ: písečná pláž přes pobřežní promenádu ve vzdálenosti cca 100m. Slunečníky a lehátka za poplatek přímo na pláži.

ZÁBAVA A SPORT: 2 venkovní bazény se sluneční terasou a s lehátky se slunečníky zdarma. Na pláži různé druhy vodních sportů za poplatek.

STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu, možnost dalšího stravování formou a la carte v hotelové restauraci Kantok. V Juice baru i v baru u bazénu se podávají osvěžující nápoje.

VYBAVENÍ POKOJŮ: všechny pokoje jsou klimatizovány a mají soukromý balkón nebo terasu, satelitní TV, příslušenství pro přípravu kávy nebo čaje a minibar.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Ramayana Koh Chang

To mě zajímá Region: Koh Chang
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 31 270 Kč


Ramayana Koh Chang Ramayana Koh Chang Ramayana Koh Chang Ramayana Koh Chang Ramayana Koh Chang Ramayana Koh Chang Ramayana Koh Chang Ramayana Koh Chang Ramayana Koh Chang
Popis
Obdivuhodné spojení kouzla tradic, dávné historie a nebývalých krás zdejší přírody! Vším jakoby prostupovala nezkrotná tropická vegetace. Nikde nenajdete místo, kde by se neprojevovala idylická harmonie jednotlivých staveb s nádhernou přírodou.
Rychlý přehled
velmi klidné prostředí možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči bazén v krásné tropické zahradě Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 30 km od města Trat cca 12 km od přístavu Ao Supparod pár minut pěší chůze od písečné pláže na západním pobřeží ostrova
Poloha
Koh Chang, na západním pobřeží ostrova, nedaleko jedné z nejkrásnějších dlouhých písečných pláží ostrova Klong Prao, kam Vás zdarma dopraví shuttle bus. Vzdálenost od přístavu Ao Supparod Pier cca 12 km.
Vybavení resortu
65 pokojů tří kategorií. 2 restaurace, bar, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kajaky, kanoe, boutique, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, knihovna, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut a motocyklů.
Vybavení pokoje
Hanuman deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Pojmenování zařízení 1
Hanuman deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
Hanuman deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou servírovaného menu.
Náš názor
Obdivuhodné spojení kouzla tradic, dávné historie a nebývalých krás zdejší přírody! Vším jakoby prostupovala nezkrotná tropická vegetace. Nikde nenajdete místo, kde by se neprojevovala idylická harmonie jednotlivých staveb s nádhernou přírodou.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v Ravana nebo Rama residenci.
Odkaz na WWW
http://www.ramayana.co.th
www odkaz popis 1
Ramayana Koh Chang Resort & Spa
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Trat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Vijitt Resort Phuket

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 31 236 Kč


Vijitt Resort Phuket Vijitt Resort Phuket Vijitt Resort Phuket Vijitt Resort Phuket Vijitt Resort Phuket Vijitt Resort Phuket Vijitt Resort Phuket Vijitt Resort Phuket Vijitt Resort Phuket
Popis hotelu
Poloha:Klidný plážový resort na tropickém ostrově Phuket, strově Phuket, prodchnutý thajskou kulturou a šarmem, kde je soukromí, příroda a místní pohostinnost středem zájmu. Tato vynikající lokalita byla ručně speciálně vybrána jejím thajským majitelem pro její výjimečnou přírodní krásu s širokými otevřenými prostory, vysokými kymácejícími se palmami a svěžími zelenými trávníky, které se mírně svažují k Andamanskému moři. Nezapomenutelný je výhled z tohoto 5hvězdičkového vilového resortu na nesčetné množství pobřežních ostrovů z klidné a tiché přílivové pláže v zátoce Chalong. Ubytujte se v útulných, přírodou inspirovaných luxusních vilách a vilách u bazénu, dopřejte si lahodnou jihothajskou a západní kuchyni v našich dvou restauracích a baru, uklidněte smysly v The V Spa a nechte ty nejmenší, aby se vyřádili ve vzrušujícím dětském klubu.Ať už hledáte romantické útočiště se svou drahou polovičkou nebo rodinnou dovolenou, ve vilovém resortu The Vijitt Phuket objevíte ve svém srdci zvláštní místo. Ubytování: V hotelu je několik typů ubytování. Pokoje typu Deluxe Villas jsou obklopeny přírodou a jsou rozděleny na Deluxe Gadden, Deluxe Seaview a Deluxe Beachfront Villa, z nichž každá nabízí jedinečné prostředí a výhled. Architektura je navržena pro toto tropické místo s vysokými stropy pro zvýšení proudění vzduchu a okny po celé šířce, aby se do centra pozornosti dostala příroda. Je zde spousta prostoru k relaxaci (70 m2) s posezením, manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a exotickou koupelnou s vanou a venkovní sprchou. Otevřete balkonové dveře a odpočívejte na svém zařízeném balkoně a užívejte si exotické výhledy.
Vybavení
Vybavení a služby: recepce k dispozici 24 hodin denně, restaurace The Savoury: nejlepší restaurace s výhledem na moře na Phuketu, pokud hledáte neformální a svěží atmosféru u bazénu s výhledem na pláž. Podává bohatou snídani s asijskými a mezinárodními pokrmy a k obědu a večeři je k dispozici à la carte menu. Dále je zde restaurace Baan Vijitt, vinný sklípek a plážový bar. Sport a zábava: Vijitt je nejlepší vilový resort na Phuketu pro svou řadu výletů a typických aktivit, které hostům umožňují prozkoumat místní kulturu a přírodu s plážovou mořskou procházkou, botanickou procházkou, klepáním na gumovníky, thajskou jógou a thajským boxem, abychom jmenovali alespoň některé. Dětský klub na místě zabaví všechny věkové kategorie a přepážka s turistickými informacemi poskytuje informace a rezervace nejlepších výletů a atrakcí po celém ostrově. Poloha resortu u Friendship Beach na východním pobřeží je ideálním prostředím k prozkoumání vodního života na jihu Phuketu. Když klidné vody při odlivu opadnou, objeví se skutečná mořská zahrada matky přírody, která uchvátí neohroženého amatérského botanika. Při relaxační procházce po měkkém písku vás náš odborný průvodce provede památkami a zvuky přírody, které vás osvítí a potěší. Resort leží na 18akrovém pozemku nedotčené přírodní krásy, který se může pochlubit širokou škálou původní i exotické flóry a vzrostlými stromy, které vytvářejí výraznou polární záři klidu a míru. Dlouho předtím, než resort existoval, byla tato nádherná pláž na 60 let chráněna, což zajistilo rozkvět původních rostlinných druhů, kterých je dnes stále dostatek. S přidáním některých exotických květů, které doplní stávající krajinu, se Vijitt Resort Phuket může pochlubit zahradami s krásnou směsí stromů, křovin, trav, květin a ovocných stromů, které lze objevit na okouzlující botanické procházce. Projděte se nebeskými zahradami a objevte 24 druhů rostlin lemujících stezky, které se vinou resortem. Nezaměnitelná vůně keře, ochucené mango a sladká vůně pomerančového jasmínu, který se získává do parfémů, to vše jsou nádherné druhy, které lze nalézt vedle lišajníku palmového, angreštu hvězdného a citronové trávy, výrazné rostliny s mnoha možnostmi využití z bylinných nápojů a klasických thajských jídel. na lázeňské procedury. Vydejte se na botanickou cestu s našimi znalými průvodci a vychutnejte si opojné vůně a klidnou atmosféru naší jedinečné biosféry letoviska. Hotel pořádá kurzy thajského boxu, lekce jógy a vypravuje kyvadlovou dopravu na pláže a do města, přesná místa a časy jsou k dispozici na recepci.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Zeavola

To mě zajímá Region: Phi phi
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 30 930 Kč


Zeavola Zeavola Zeavola Zeavola Zeavola Zeavola Zeavola Zeavola Zeavola
Popis
Výjimečný luxusní komplex tvoří vkusné teakové bungalovy, ve kterých se snoubí tradiční thajský styl s jednoduchým elegantním designem! Pro náročné!
Rychlý přehled
nejlepší resort na ostrově Phi Phi maximální soukromí úžasné gastronomické zážitky resort přístupný pouze z lodi luxus chození naboso možnost ubytování ve vilách s bazénem vyhlášené lázně Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 90 minut lodí z ostrova Phuket cca 120 minut lodí z Krabi v severní části Koh Phi Phi Don na nejkrásnější pláži ostrova Phi Phi
Poloha
Koh Phi Phi, tropický resort otevřený v roce 2005 a patřící do společenství Small Luxury Hotels of the World leží přímo na krásné písečné pláži Laem Thong, v severní části Koh Phi Phi Don. Transfer lodí z přístavu na Phuketu cca 90 minut nebo z přístavu v Krabi cca 120 minut.
Vybavení resortu
53 velice prostorných a privátních Village, Beachfront a Garden suite a Pool vil. 2 restaurace, bar, bazén, Zeavola Spa, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, boutique, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Village suite - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, espresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, zahrádka, obývací část.
Pojmenování zařízení 1
Village suite pro 2 osoby
Popis zařízení 1
Village suite - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, espresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, zahrádka, obývací část. Možnost ubytování dětí ve vyšší kategorii suite.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.
Náš názor
Výjimečný luxusní komplex tvoří vkusné teakové bungalovy, ve kterých se snoubí tradiční thajský styl s jednoduchým elegantním designem! Pro náročné!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite nebo v Pool vile.
Odkaz na WWW
http://www.zeavola.com
www odkaz popis 1
Zeavola
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Krabi nebo Phuket - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Le Méridien Phuket Beach Resort

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 366 Kč


Le Méridien Phuket Beach Resort Le Méridien Phuket Beach Resort Le Méridien Phuket Beach Resort Le Méridien Phuket Beach Resort Le Méridien Phuket Beach Resort Le Méridien Phuket Beach Resort Le Méridien Phuket Beach Resort Le Méridien Phuket Beach Resort Le Méridien Phuket Beach Resort
Popis hotelu
Poloha: Resort se nachází v pouze 5 km od pulsující pláže Patong Beach obklopen tropickými zahradami. Na mezinárodní letiště Phuket je to 45 min. jízdy. Hotel nabízí odlehlou písečnou pláž a velký venkovní bazén. Ubytování: všechny moderně vybavené prostorné pokoje mají vlastní balkon, dřevěnou podlahu, TV s plochou obrazovkou, vybavenou koupelnu, ručníky, župany, koutek na přípravu kávy a čaje a Wi-Fi připojení zdarma. Pokoje typu Guest room king balcony mají rozlohu 37 m2, každý pokoj má vlastní balkon s výhledem na svěží tropickou zeleň. Koupelna s dešťovou sprchou, mini lednice, TV, káva a balená voda zdarma, Wi-Fi připojení zdarma, klimatizace, bezpečnostní trezor, telefon.
Vybavení
Vybavení a služby: recepce k dispozici 24 hodin denně, deset restaurací a barů z toho italská a japonská restaurace, barbecue na pláži a plážový bar, wellness centrum, fitness centrum, turistické služby, služba praní a žehlení prádla. Sport a zábava: písečná pláž, velký bazén, tenis, squash, vodní sporty, dětský klub, lázeňské centrum, wellness centrum, moderní fitness centrum. Golfové hřiště 15 km od hotelu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel SAii Phi Phi Island Village

To mě zajímá Region: Phi phi
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 30 480 Kč


SAii Phi Phi Island Village SAii Phi Phi Island Village SAii Phi Phi Island Village SAii Phi Phi Island Village SAii Phi Phi Island Village SAii Phi Phi Island Village SAii Phi Phi Island Village SAii Phi Phi Island Village SAii Phi Phi Island Village
Popis
Elegantní resort v přírodním stylu v tropické zeleni a romantické zátoce uspokojí i náročnější klientelu! Bazén s nekonečným obzorem plynule přecházející do moře! Resort se spoustou aktivit!
Rychlý přehled
obrovský bazén přímo u pláže dětský bazén s tobogánem možnost příplatku na ALL INCLUSIVE vhodné pro rodiny s dětmi vzrostlá palmová zahrada možnost ubytování ve vilách s bazénem Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 90 minut lodí z ostrova Phuket cca 120 minut lodí z Krabi v severní části Koh Phi Phi Don přímo u 800 m dlouhé vlastní písečné pláže
Poloha
Koh Phi Phi, přímo u 800 m dlouhé vlastní písečné pláže v rozlehlé palmové zahradě, v severní části Koh Phi Phi Don. Transfer lodí z přístavu na Phuketu cca 90 minut nebo z přístavu v Krabi cca 120 minut.
Vybavení resortu
144 bungalovů v tradičním thajském stylu a 12 exklusivních privátních vil s bazénem v džungli. 4 restaurace, 3 bary, obrovský bazén s barem, dětský bazén s tobogánem, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, lodní výlety, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, pétanque, boutique, internet, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Superior bungalov - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Superior bungalov pro 2 osoby, možnost přistýlky
Popis zařízení 1
Superior bungalov - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Elegantní resort v přírodním stylu v tropické zeleni a romantické zátoce uspokojí i náročnější klientelu! Bazén s nekonečným obzorem plynule přecházející do moře! Resort se spoustou aktivit!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu bungalovů nebo vile s bazénem.
Odkaz na WWW
https://www.saiiresorts.com/phiphiisland/village/
www odkaz popis 1
SAii Phi Phi Island Village
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Krabi nebo Phuket - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Clover

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 29 148 Kč


Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover
Popis hotelu
Poloha: Hotel se nachází v srdci Patongu na Phuketu. Objevte bezkonkurenční energii Patongu, nejživějšího města Phuketu v hotelu, který se nachází 5 minut chůze od pláže Patong a rušné ulice Bangla. Nabízí vkusně zařízené pokoje, luxusní snídaně a západ slunce nad Andamanským mořem. Ubytování: V hotelu je několik typů ubytování. Pokoje typu Superior Balcony mají rozlohu 26m2, s postelí typu King nebo oddělenými postelemi, s klimatizací, šatní skříní, bezpečnostní schránkou, koupelnu s dešťovou sprchou, župany a trepkami, vysoušečem vlasů, mini lednicí, zařízením na přípravu kávy a čaje, denně zdarma lahev balené vody, TV se satelitem, žehlička a žehlící prkno (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma. Plážová taška a plážové ručníky.
Vybavení
Vybavení a služby: recepce k dispozici 24 hodin denně, Shore Kitchen/Grill/Bar, restaurace s celodenním stravováním, nabízí řadu možností od místních pochoutek přes západní výběr až po singapurská oblíbená jídla až po čínské tradice. BLU BAR je ideálním místem, kde si můžete odpočinout a užít si tropickou atmosféru Phuketu a nádherný výhled na Andamanský oceán. Turistické informace, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel. Sport a zábava: střešní bar a střešní bazén s výhledem na Andamanské moře, vodní sporty či relaxační masáž na pláži Patong, nákupy, zábava na ulici Bangla, vše v dosahu hotelu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Centara Grand Mirage Beach

To mě zajímá Region: Pattaya
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 28 540 Kč


Centara Grand Mirage Beach Centara Grand Mirage Beach Centara Grand Mirage Beach Centara Grand Mirage Beach Centara Grand Mirage Beach Centara Grand Mirage Beach Centara Grand Mirage Beach Centara Grand Mirage Beach Centara Grand Mirage Beach
Popis
Resort s vlastním vodním parkem je velkolepou oázou pro rodiny s dětmi! Vzrušující tématický zaměřený resort, kde každý najde něco pro své potěšení! Vítejte v místě plném zábavy a pokušení!
Rychlý přehled
vlastní vodní park a líná řeka přímo v resortu vhodné pro rodiny s dětmi spousta zábavy všechny pokoje s výhledem na moře benefity pro novomanžele Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 120 minut od letiště Bangkok v severní části Pattaya přímo u písečné pláže Naklua
Poloha
resort ze známého hotelového řetězce Centara, skládající se ze 2 výškových budov o 18 patrech a pyšnící se rozlehlou soustavou bazénů s tobogány, vodopády a umělou řekou, leží v severní části Pattaya, přímo u 230 m dlouhé písečné pláže Naklua. Vzdálenost od letiště v Bangkoku cca 120 minut jízdy.
Vybavení resortu
555 pokojů a suite, všechny s výhledem na moře. Klimatizace, 9 restaurací a barů, soustava různých bazénů ve vlastním vodním parku s tobogány, vodopády a umělou řekou, SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, stolní tenis, billiard, hrací automaty, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Deluxe ocean facing pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedačka. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Deluxe ocean facing pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedačka. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze - vše formou bufetu.
Náš názor
Resort s vlastním vodním parkem je velkolepou oázou pro rodiny s dětmi! Vzrušující tématický zaměřený resort, kde každý najde něco pro své potěšení! Vítejte v místě plném zábavy a pokušení!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu pokojů, v rodinném pokoji nebo suite.
Odkaz na WWW
http://www.centarahotelsresorts.com/CMBR
www odkaz popis 1
Centara Grand Mirage Beach Resort
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Bangkok - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Patong Beach Hotel

To mě zajímá Region: Patong Beach
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 28 248 Kč


Patong Beach Hotel Patong Beach Hotel Patong Beach Hotel Patong Beach Hotel Patong Beach Hotel Patong Beach Hotel Patong Beach Hotel Patong Beach Hotel Patong Beach Hotel
Popis zájezdu
ODLETY PRAHA VÍDEŇLETIŠTĚ 34 KM 45 MINPLÁŽ 0-200 MOKOLÍ RESTAURACE NÁKUPY
Poloha
ODLETY PRAHA VÍDEŇLETIŠTĚ 34 KM 45 MINPLÁŽ 0-200 MOKOLÍ RESTAURACE NÁKUPY
Vybavení hotelu
6 restaurací a barů 3 bazényfitness centrumkonferenční místnost pro 100 osobnákupní centrumdětský klub
Vybavení pokoje
POKOJ TYP SUPERIOR: hotelová budova klimatizace LCD TV, trezor minibar rychlovarná konvice koupelna, WC vysoušeč vlasů balkón
Služby v ceně zájezdu
SNÍDANĚ BUFETKLIMATIZACE
Služby za poplatek
INTERNETGOLF
Popis programu
Stylový 10patrový hotel v rušné části Patong Beach. V okolí hotelu mnoho restaurací, barů, center masáží a obchodů. Za příplatek pokoje typu Deluxe a Junior Suite. Vhodný pro aktivní klienty a rodiny s dětmi.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Dusit Thani Laguna Phuket Resort

To mě zajímá Region: Phuket
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 27 380 Kč


Dusit Thani Laguna Phuket Resort Dusit Thani Laguna Phuket Resort Dusit Thani Laguna Phuket Resort Dusit Thani Laguna Phuket Resort Dusit Thani Laguna Phuket Resort Dusit Thani Laguna Phuket Resort Dusit Thani Laguna Phuket Resort Dusit Thani Laguna Phuket Resort Dusit Thani Laguna Phuket Resort
Popis
Pozorný servis, vynikající kuchyně, smysl pro detail! Vhodné i pro milovníky golfu!
Rychlý přehled
krásná tropická zahrada na břehu Andamanského moře luxusní resort v moderním thajském designu možnost ubytování ve vile s bazénem součást integrovaného komplexu Laguna Phuket Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
cca 20 minut od letiště Phuket cca 30 minut od rušné Patong Beach na severozápadním pobřeží ostrova přímo u dlouhé písečné pláže Bang Tao v těsném sousedství 18ti jamkového golfového hřiště
Poloha
Phuket, luxusní resort je součástí integrovaného komplexu Laguna Phuket. Leží na severozápadní straně ostrova, přímo u dlouhé písečné pláže Bang Tao ve vzrostlé zahradě, u laguny s mořskou vodou. Přímo u resortu je 18ti jamkové golfové hřiště, cca 30 minut jízdy od známé a rušné Patong Beach, cca 20 minut jízdy od letiště.
Vybavení resortu
226 pokojů a suite a 28 vil s privátním bazénem. 5 restaurací a barů, bazén, dětský bazén, jacuzzi, Angsana Spa, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, vodní pólo, katamarány, rybaření, tenis, jízda na koni, golf, stolní tenis, billiard, hrací automaty, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, půjčovna kol. Klienti resortu mají možnost vstupu do dalších hotelů a resortů v komplexu Laguna Phuket, a tím možnost využívat jejich služeb a gastronomických zařízení, stejně jako mistrovského golfového hřiště.
Vybavení pokoje
Deluxe lagoon view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe lagoon view pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Deluxe lagoon view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou servírovaného menu.
Náš názor
Pozorný servis, vynikající kuchyně, smysl pro detail! Vhodné i pro milovníky golfu!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.
Odkaz na WWW
http://www.dusit.com/dusit-thani/dusit-thani-laguna-phuket.html
www odkaz popis 1
Dusit Thani Laguna Phuket Resort
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Phuket - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ