Bezpečná dovolená v Španělsku 2024


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Španelsko


Hlavní město: Madrid
Měna: Euro (EUR)
1 EUR = 24.6366Kč
Španelsko na Wikipedii

Průměrné teploty v Španělsku:
Leden: 6 °C
Únor: 7 °C
Březen: 10 °C
Duben: 11 °C
Květen: 15 °C
Červen: 21 °C
Červenec: 25 °C
Srpen: 25 °C
Září: 22 °C
Říjen: 15 °C
Listopad: 10 °C
Prosinec: 7°C

Bezpečnost v Španělsku - na co si dát pozor

32.
nejbezpečnější země světa

Ve španělsku je bohužel četnost teroristických útoků velmi vysoká. Například za rok 2016 na území státu došlo k téměř stovce protiteroristických operací. Nejvíce takových operací a zatčených podezřelých probíhá v Barceloně a Madridu. Nelze ale říci, že některé oblasti by byly zcela bezpečné, tyto problémy se totiž vyskytují na prakticky celém území spanělska a to včetně oblíbených turistických ostrovů jako Mallorca a Ibiza.

Co se týče přirodních nebezpečích, na plážích je nutné si dávat pozor na medúzy. Některé roky bývají velmi přemnožené. Žahnutí medúzy není životu nebezpečné, ale jde o velmi nepříjemnou záležitost.Co se nesmí v Španělsku

Ve Španělsku platí jeden z nejpřísnější protikuřáckých zákonů v Evropě. Kouření je zakázáno ve všech uzavřených veřejných prostorách, dále také na všech dětských hřištích a školních či nemocničních pozemcích.

Je přísně zakázáno vyvážet i dovážet věci, které podléhají zvláštním předpisům. Jde například o cizokrajné rostliny, zbraně či starožitnosti). Pozor, může jít například i o korály či mušle, které si můžete chtít odvézt na památku.

Pozor si dejte i na fotografování, v některých památkách a lokalitách je fotografování a natáčení videa zakázáno, tato místa zřejmě vždy poznáte dle příslušných značek.Hledáte nové plavky na dovolenou?Zajímavé lokality v Španělsku

Puerto de la Cruz, Mallorca, Cala Millor, Salou, Lloret de Mar, El Arenal, Can Picafort, Španělsko, Santa Susanna, MagalufBezpečné zájezdy v Španělsku


Hotel Lemon & Soul Cactus Garden

To mě zajímá Region: Morro Jable
Hodnocení: 5 / 5.0
Cena začíná na: 13 350 Kč


Lemon & Soul Cactus Garden Lemon & Soul Cactus Garden Lemon & Soul Cactus Garden Lemon & Soul Cactus Garden Lemon & Soul Cactus Garden Lemon & Soul Cactus Garden Lemon & Soul Cactus Garden Lemon & Soul Cactus Garden Lemon & Soul Cactus Garden
Popis hotelu

Umístění

Hotel byl otevřen v červenci 2017. Nachází se na poloostrově Jandia, na kopci, v půvabném letovisku Morro Jable. Přibližně 400 metrů od nejbližších barů, restaurací a obchodů. Na letiště v Puerto del Rosario je to přibližně 85 km.

.

Pláž

Playa de Jandia - cca 450 metrů od hotelu - dlouhá a písčitá (dům u oceánu se stále musí překonávat po dřevěných molech přes duny). Na pláži jsou lehátka a slunečníky placené (cca 6 EUR/osoba/den). Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR).

.

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby, bufetová restaurace, bary, sluneční terasa s bazénem a brouzdalištěm (sladká voda), lehátka a slunečníky u bazénu, miniklub, prádelna (za poplatek).

Internet

Wifi zdarma.

.

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení, káva a zákusky během dne (10:30 - 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 - 23:00).

.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí denní i večerní animace pro děti i dospělé. Wellness centrum a masáže za poplatek.

.

Webové stránky

www.labranda-hotels.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nový projekt prosperujícího hotelového řetězce LABRANDA na Fuerteventuře. Pozoruhodný svou polohou v podle nás nejatraktivnějším letovisku a v příjemné pěší vzdálenosti od jedné z nejhezčích pláží ostrova, navíc na hosty čekají moderně zařízené pokoje a interiéry.


Jiné

FUERTEVENTURA - základní informace

Měna
EUR - Euro. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat na Kanárské ostrovy na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas
- 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Španělština.

Orientační ceny
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Odlety z: Varšavy, Katovic a Poznaně. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Fuerteventura
Tento Kanárský ostrov velmi rychle rozvíjí turistickou infrastrukturu. Po Tererife druhý největší ostrov je téměř neobydlený, na 1 660 km² žije méně než 100 000 lidí. Ostrov je rájem pro milovníky pláží, surfingu, windsurfingu a kitesurfingu. Zdejší klima je pro tyto sporty přímo ideální a na Playa de Sotavento de Jandia se každoročně odehrává mistrovství světa.

Corralejo
Oblast v severní části ostrova je kombinací turistického letoviska a malé španělské vesničky. Odtud je nejblíže na sousední Lanzarote (trajektem jen 30 minut) a na známé pobřežní duny. Město nabízí mnoho turistických atrakcí a jeho stará část má okouzlující atmosféru.

Caleta de Fuste
Nejmladší malé ostrovní letovisko v blízkosti letiště. Vyznavači nočního života zde naleznou bary a milovníci kanárské kuchyně restaurace s nabídkou místních jídel. Zdejší široká zálivová pláž je ideální pro odpočinek.

Costa Calma
Letovisko postavené na začátku několikakilometrové pláže, která je sama o sobě ideální atrakcí pro ty, kdo si chtějí vychutnat odpočinek na slunci nebo pro milovníky windsurfingu a kitesurfingu. Obchody, restaurace a bary zajišťují večerní zábavu.

Jandia
Na nejjižnější části ostrova se nachází jedno z nejpopulárnějších letovisek na ostrově. Krásné dlouhé pláže s bílým pískem a nemalé množství hotelů jsou důvodem rychlého vývoje oblasti. Vznikají tu nové obchody, kavárny a restaurace, takže o zábavu zde není nouze.

Majanicho
Malá rybářská vesnice ležící na severu Fuerteventury s divokou pláží. Toto místo je ideální pro všechny, kteří hledají klidnou dovolenou a odpočinek daleko od hluku velkých letovisek.

Nudismus na plážích Fuerteventury
Nudismus je na ostrově velmi populární a na každé pláží lze potkat jeho nadšence.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát CK na místě). Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Gran Tour Fuerteventura
Celodenní okružní výlet po ostrově plný nezapomenutelných zážitků! Navštívíme rybářskou vesnici Ajuy se slavnou černou sopečnou pláží. Procházka kolem nejstarších skal Kanárských ostrovů nás zavede k černé jeskyni. Dalším bodem programu bude návštěva prvního hlavního města ostrova - Betancuria, ve kterém se nachází nejstarší kostel na Kanárských ostrovech. Čeká nás také návštěva rodinné kozí farmy, kde ochutnáme sýry, marmeládu z kaktusů, kanárský rum s medem a pikantní omáčku mojo rojo. Po setkání se slavnými guančskými sochami nás během oběda zahrnutého v ceně výletu čeká další část kanárské kulinářské hostiny. Následně zastavíme na plantáži Aloe Vera a seznámíme se s výrobou přírodní kosmetiky. Vyvrcholením rušného dne bude volný čas a krátká procházka po dunách las Dunas de Corralejo. Výlet s polským průvodcem.
Cena: cca 48 EUR/dospělá osoba, cca 28 EUR/dítě do 11 let.

Lanzarote
Celodenní výlet na nejvíce fascinující sopečný ostrov z celého kanárského souostroví. Nejdřív navštívíme Národní park Timanfaya - oblast velkých sopečných erupcí z 18. století, která zahrnuje ¼ celého ostrova. Přejedeme autokarem známou, 14 km dlouhou sopečnou trasou, která vede po ztuhlé lávě. Zúčastníme se tří ukázek geotermální činnosti a zjistíme, jak horká je láva. V programu návštěva a čas na focení u jezera El Golfo. V oblasti La Geria nás čeká ochutnávka slavných vulkanických vín z Lanzarote. Přejedeme Údolím tisíce palem a zastavíme na vyhlídkovém místě. Následně navštívíme Jameos del Agua, neboli lávovou jeskyni vytvořenou v sopečném tunelu místním umělcem - Césarem Manriquem - překvapivé místo ideální k odpočinku. Na typický kanárský oběd se vydáme do restaurace postavené hned vedle jednoho z děl Césara Manriqueho - právě tomuto umělci vděčí ostrov za svou prosperitu. Výlet s polským průvodcem.
Cena: cca 93 EUR/dospělá osoba, cca 5,50 EUR/dítě do 3 let, cca 47 EUR/dítě do 11 let.

Oasis Park Fuerteventura

Návštěva velké zoologické zahrady je skvělou zábavou s přírodními atrakcemi pro malé i velké. Během celodenního pobytu v parku si můžete prohlédnout více než 3 000 zvířat z 230 druhů. Během návštěvy doporučujeme navštívit velkolepou show se zvířaty (lachtany, papoušky, hady a divokými ptáky), během které bude možnost zvířata lépe poznat. V Oasis Parku se také nachází největší Kaktusová zahrada v Evropě. Pro nejmenší je připraveno dětské hřiště a pro všechny restaurace s čerstvými a přírodními produkty z místních farem. Pro vaše pohodlí odjíždí do parku každý den od hotelu bezplatný kyvadlový autobus. Pro zájemce jsou k dispozici další atrakce (za poplatek): interakce s lemury, projížďka na velbloudech, plavání s lachtany.
Cena cca 35 EUR/dospělá osoba, cca 30 EUR/senior 60+, cca 21 EUR/dítě 4-11 let.

Tajemná Cofete
Komorní výlet na divoký poloostrov Jandia a pláž Cofete. Během cesty malebné výhledy, úžasná pláž Cofete (volný čas na opalování), historie tajemné vily Gustava Wintera. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. Polský průvodce.
Cena cca 68 EUR/os.

Lobos Catamaran
Plavba katamaránem z přístavu Corralejo na okouzlující malý ostrov Lobos. Během plavby přestávka na skákání do vody a šnorchlování. Na palubě lodi oběd, občerstvení a nápoje zahrnuty v ceně. Přibližně 3hodinový pobyt na ostrově - čas na koupání a opalování, na více aktivní čekají pěší stezky.
Cena cca 54 EUR/dospělá osoba, cca 27 EUR/dítě do 11 let.

Plavba jachtou pod polskou vlajkou
Zveme na exkluzivní plavbu jachtou pod polskou vlajkou. Komorní, skupiny max. 8 osob, polská posádka a možnost získání prvních plavebních dovednosti jsou zárukou nezapomenutelného dobrodružství! Během 3,5hodinové plavby budeme obdivovat divokou krajinu jižního pobřeží ostrova, ochutnáme koupání a šnorchlování na otevřeném moři a také budeme pozorovat delfíny a želvy v jejich přirozeném prostředí. V ceně: transfer do přístavu v Morro Jable, alkoholické nápoje (víno, pivo) a nealkoholické nápoje, jídlo v podobě tapas, tzn. španělské občerstvení a vybavení ke šnorchlování. Výlet pro hotely z Costa Calma a Morro Jable.
Cena: cca 69 EUR/dospělá osoba, cca 39 EUR/dítě.

PLAVBA SAIL&DREAM
Nakupování a relaxace v nejkrásnějších zákoutích Lanzarote na dosah ruky! Plavba lodí do Mariny Rubicón, kde se koná tradiční kanárský trh. Skvělá příležitost k nákupu ručně vyrobeného oblečení, šperků nebo upomínkových předmětů v malebné scenérii rušného přístavního města nebo k poznání kouzel místních kaváren a barů. Následně plavba luxusním katamaránem do blízkosti nejkrásnějších pláží Lanzarote - Playas de Papagayo. Na palubě atmosférická hudba, otevřený bar (sangria, mojito, pivo, nealkoholické nápoje), čerstvě připravená paella, ovoce. Možnost opalování a koupání v krystalických vodách jižního pobřeží, možnost využití plovoucí matrace, kajaků, šnorchlovacích masek. V ceně výletu: transfer do přístavu v Corraleju, oběd, otevřený bar, kajaky, vybavení ke šnorchlování.
Cena: cca 59 EUR/dospělá osoba, cca 35 EUR/dítě.

ACUA WATER PARK
Vodní park o rozloze přes 25 000 m² je zárukou nezapomenutelné zábavy pro celou rodinu! Díky četným atrakcím jako např.: skluzavky, bazén s umělou vlnou, animace a miniklub pro děti se zde nikdo nebude nudit. Navíc park nabízí bohatou gastronomickou nabídku. Cena výletu zahrnuje: dopravu autobusem, vstupenku do parku, animace, miniklub. Za poplatek: skříňky pro ukládání věcí.
Cena z Caleta de Fuste - cca 32 EUR/dospělá osoba, cca 26 EUR/dítě. Cena: cca 25 EUR/dospělá osoba, cca 19 EUR/dítě.

Fuerta na dvou kolech
Objevte Fuerteventuru z jiné perspektivy - zveme k jejímu aktivnímu prozkoumávání během cyklovýletů! Vyberte si 3hodinovou trasu v okolí Corraleja nebo 5hodinovou trasu do malebné surfařské vesničky El Cotillo.
Cena: od 49 EUR/os. (v závislosti na zvolené trase)

Balíček "kompletní Fuerteventura" pro hotely z Caleta de Fuste. Při zakoupení dvou fakultativních výletů - Gran Tour a Tajemná Cofeta - které vám umožní poznat největší atrakce Fuerteventury jako celek - akční cena balíčku je cca 90 EUR/dospělá osoba.

Pro aktivní

Ráj pro surfaře a kite/wind surfaře
Fuerteventura zvaná Havají Evropy, je známá díky fantastickým podmínkám k provozování právě těchto vodních sportů. Nejlepší místa pro surfaře se nachází v Corralejo, El Cotillo a La Pared. Milovníci kitesurfingu a windsurfing najdou své místo na pláži Sotavento, na které se koná každým rokem Mistrovství světa v kitesurfingu a windsurfingu.

Trekking
Měsíční krajiny, údolí a soutěsky, půvabné kanárské vesnice, pobřežní stezky - Fuerteventura překvapuje velkým počtem různě obtížných tras. Doporučujeme se vydat na nejvyšší vrchol Fuerteventury - Pico de la Zarza, ze kterého lze vidět jak západní, tak východní pobřeží oceánu.

Příroda

Duny v Corralejo
Ohromující písečné duny přecházející v široké a dlouhé pláže tvoří Přírodní park Las Dunas a jednu z vizitek Fuerteventury.

Pláž Sotavento
Pláž Sotavento je považována za nejkrásnější pláž na ostrově Fuerteventura - více než 9 km dlouhá, s jemným pískem a mělkými lagunami, to vše vytváří malebnou a velmi fotogenickou scenérii. Mělké, bezpečné zátoky ocení rodiny s dětmi a milovníci windsurfingu a kitesurfingu.

Aloe Vera Finca
Během návštěvy plantáže Aloe Vera uvidíme odrůdu Barbadensis Miller, jejíž zklidňující vlastnosti jsou známy již po tisíce let. Kosmetika z Aloe Vera je jedním z nejznámějších vývozních produktů ostrova.

Relax

Corralejo
Corralejo je určitě nejzábavnějším městem ostrova. Stojí za to zajít na živý koncert do Rock Cafe nebo si jít zatančit do Waikiki nebo Kiwi. Gofio zmrzlina je nepochybně vizitkou ostrova - lze jí ochutnat v malé kavárně Secreto del Sur. Blízkost dun, neboli největšího pískoviště ostrova umožňuje spojit odpočinek a opalování s provozováním sportů - surfingu, windsurfingu nebo kitesurfingu.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7, 8, 14 nebo 15 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Wyspy Kanaryjskie - Fuerteventuraᐁ Více informací ᐁ

Hotel Samos

To mě zajímá Region: Magaluf
Hodnocení: 5 / 5.0
Cena začíná na: 16 690 Kč


Samos Samos Samos Samos Samos Samos Samos Samos Samos
Poloha
Hotel Samos se nachází v srdci živého letoviska Magaluf, kde v blízkosti najdete spoustu restaurací, obchodů, kaváren a barů. Jedná se o ideální výchozí bod pro milovníky cyklistiky, v okolí najdete mnoho dech beroucích tras, které vám dovolí poznat ty nejzajímavější kouty Mallorky. Na své si přijdou i příznivci pěší turistiky, navíc se nedaleko od hotelu nachází zastávka místní dopravy, můžete tedy prozkoumat i vzdálenější oblasti ostrova. K odpočinku láká krásná písčitá pláž, která se nachází kousek od hotelu, nebo některý ze tří bazénů. V hlavní bufetové restauraci si vychutnáte chutné pokrmy, zabavíte se při večerních programech nebo je k dispozici například stolní tenis. Pobyt zde doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří jsou rádi v centru dění a chtějí si užít aktivní dovolenou.
Vybavení hotelu
vstupní hala s recepcí 3 bazény (lehátka a slunečníky zdarma) bar u bazénu Wi-Fi (zdarma) společenská místnost s TV směnárna kavárna bar hlavní restaurace posilovna (ve vedlejší budově) konferenční místnost nové SPA vybavené vnitřním bazénem - sauna - hammam, za poplatek masáže a vybrané kosmetické procedury.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkový pokoj: klimatizace mini lednička TV se satelitním příjmem telefon vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) trezor (za poplatek) set pro přípravu čaje a kávy (za poplatek) Wi-Fi (zdarma) balkon nebo terasa pokoje jsou umístěné v hlavní nebo ve vedlejší budově
Stravování
Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu All Inclusive soft: Hlavní restaurace: 08.00-10.30 snídaně formou bufetu, 13.00-15.00 oběd formou bufetu, 16.30-17.30 drobné občerstvení, 19.15-21.45 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře jsou možné 3 alkoholické nápoje místní výroby (víno nebo pivo) (celkem 6 alkoholických nápojů za den, jedná se o víno nebo pivo), zmrzliny místní výroby Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
Pláž
Hotel stojí 250 m od písčité pláže.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel AluaSun Torrenova

To mě zajímá Region: Palmanova
Hodnocení: 4.9 / 5.0
Cena začíná na: 14 328 Kč


AluaSun Torrenova AluaSun Torrenova AluaSun Torrenova AluaSun Torrenova AluaSun Torrenova AluaSun Torrenova AluaSun Torrenova AluaSun Torrenova AluaSun Torrenova
Popis
ALL INCLUSIVE AND FB+ AluaSun Torrenova offers a 24h all-inclusive experience to enjoy are care-free holiday. • Three buffet meals o Breakfast o Lunch o Dinner • Selection of national and international non-alcoholic beverages. • Three alcoholic drinks per person (wine, beer) during lunch and dinner. • Snacks throughout the day (except at breakfast, lunch and dinner times)
Pláž

:
Jídlo a pití
Restaurace
Bary
Doplňkové služby
Trezor na pokoji: (za poplatek)
Prádelna: (za poplatek)
Bezdrátové připojení/internet: Vhodné pro osoby s omezením pohybu:
Sport a zábava
Stolní tenis:
Basketbal :
Fotbal:
Volejbal:
Minigolf: (za poplatek)
Aerobik:
Pro děti
Ostatní: Dětské hřiště - ne
Dětské menu či bufet - ano
Oddělená část restaurace pro děti - ne
Dětská židlička v restauraci - ano
Stravování
All Inclusive10:00 - 23:00Half BoardFull Board Plus


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Alcudia Garden Aparthotel

To mě zajímá Region: Puerto Alcudia
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 9 456 Kč


Alcudia Garden Aparthotel Alcudia Garden Aparthotel Alcudia Garden Aparthotel Alcudia Garden Aparthotel Alcudia Garden Aparthotel Alcudia Garden Aparthotel Alcudia Garden Aparthotel Alcudia Garden Aparthotel Alcudia Garden Aparthotel
Popis

Aparthotel Alcudia Garden & Palm je ideální volbou pro hosty, kteří ocení rodinnou atmosféru a skvělou polohu v zátoce Alcudia. Hotel se nachází v blízkosti písečné pláže v zátoce Alcudia Bay. Najdete zde komfortní a elegantně zařízené pokoje a sportovní a volnočasové aktivity. K dispozici jsou vám 3 bazény (včetně 1 dětského), posilovna, fotbalové hřiště a volejbalové hřiště. Zájemci mohou využít také nabídku vodních sportů a vyzkoušet si potápění. Aparthotel Alcudia Garden & Palm je díky svému bohatému vybavení pro nejmenší ideální volbou pro celou rodinnou dovolenou.

Poloha

• přibližně 500 m od centra Puerto d'Alcudia

• přibližně 80 m od pláže

• doba jízdy z letiště přibližně 60 min.

Pláž

• přibližně 80 m od pláže

• veřejná

• písečná

• hotel oddělený od pláže ulicí

• lehátka za poplatek

• slunečníky za poplatek

• plážové osušky za poplatek

Sport a zábava

• sportovní aktivity

• mezinárodní animační program pro dospělé

• představení

• živá hudba

Bezbariérový přístup

• Typ pokoje: APX1 (nutné potvrzení, kontaktujte prosím TUI)

• Počet pokojů: 8

• Šířka dveří - vstup do pokoje: 78 cm

• Šířka dveří - koupelna: 78 cm

• Zařízení v bezbariérovém pokoji (vana, sprcha, madlo ve sprše, madlo na WC)

• Možnost zapůjčení invalidního vozíku v hotelu: ano (za příplatek v hotelu)

• V hotelu jsou rampy nebo výtahy, které usnadňují pohyb po hotelu

• Vstup do bazénu: žebřík, rampa

Hotel

• domácí zvířata nepovolena

Turistická daň: od 1.1.2018 se v souladu s rozhodnutím vlády Baleárských ostrovů mění sazba daně pro udržitelný cestovní ruch. Platba daně se hradí při ubytování, a to přímo v hotelu. Podrobné informace, seznam hotelů a výše daně jsou k dispozici - zde.

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

• U pravidelných letů je odbavené zavazadlo zahrnuto v ceně. Výjimkou jsou lety provozované společností PLL LOT

Strava

• hlavní restaurace: středomořská, regionální, španělská, dietní jídla, bezlepková jídla, dětské menu, formou bufetu, show cooking, vysoké židličky pro děti, vyžadováno vhodné oblečení

• bary a další: 2
• bar u venkovního bazénu "POOL-BAR": duben - říjen, denně 10:00 - 18:00, za poplatek, v ceně all inclusive
• saloon bar "CAFETERIA/SALOONBAR": dle sezóny denně 10:00 - 23:00, denně, za poplatek, v ceně all inclusive

Sport a Wellness

• masáže
• kola: horská kola, závodní kola
• PADI potápěčská škola
• kajaky
• pádlování vestoje
• parasailing
• banánová loď

Pro děti

• bazén pro děti: venkovní, se sladkou vodou, lehátka, slunečníky
• vysoké židličky pro děti
• dětský kočárek: za poplatek
• dětské menu
• dětská postýlka: za poplatek
• miniklub: 4-11 let
• animace pro děti: 4-15 let
• hřiště
• mini diskotéka
• klub pro dospívající: 12-15 let

Bazén

• bazény: 3
• bazén: venkovní, se sladkou vodou, lehátka: v ceně, slunečníky: v ceně
• bazén: krytý, vyhřívaný: únor-duben
• bazén pro děti: venkovní, se sladkou vodou, lehátka, slunečníky
• ručníky: za poplatek

Vybavení
 • U pláže: do 250#Vzdálenost od města: w mieście#Transfer z letiště: do 1h#Přímý let#Wi-Fi v lobby zdarma#Wi-Fi v hotelu zdarma#Wi-Fi zdarma#Písečná pláž#Lékař v hotelu#Bezbariérový přístup#Klimatizace#Dětská postýlka#Miniklub#Mezinárodní animační program#Brouzdaliště#Dětské hřiště#Posilovna#Vyhřívaný bazén#Krytý bazén#Bazén se sladkou vodou#Kuchyňský kout#Živá hudba#Bezlepkové menu#Plážový servis za poplatek#PRO RODINY#Počet pokojů: do 300#Noční život v okolí#Samostatná ložnice#Animace pro dospělé#Animační program pro děti
Apartmán APX1

• obývací pokoj/ložnice • ložnice • klimatizace: centrálně řízená • bezpečnostní schránka: za poplatek • kuchyňský kout • lednice • mikrovlnná trouba • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV. • úklid: několikrát týdně • sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Apartmán APX2

• obývací pokoj/ložnice • 1 ložnice • klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • kuchyňský kout • lednice • mikrovlnná trouba • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV. • úklid: několikrát týdně • sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Apartmán Premium APX3

• obývací pokoj/ložnice • 1 ložnice • klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • kuchyňský kout • lednice • mikrovlnná trouba • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV. • úklid: několikrát týdně • sprcha • WC • vysoušeč vlasů • terasa s vlastní zahradou

Dvoulůžkový pokoj DZX1

• klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV. • úklid: několikrát týdně • sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Suite SUX1

• obývací pokoj/ložnice • ložnice • klimatizace • trezor: za poplatek • rozkládací pohovka • lednice • mikrovlnná trouba • kávovar Nespresso • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV. • sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Apartmán Palm Garden typu Economy APZ1

Ekonomické pokoje jsou dobrou volbou pro ty, kteří chtějí bydlet v hotelu za co nejnižší cenu. Pokoje se mohou lišit velikostí, umístěním nebo vybavením od pokojů v běžné nabídce hotelu. Pokoj economy zpravidla není možné vyměnit za jiný.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Route Active Hotel

To mě zajímá Region: Puerto de la Cruz
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 10 820 Kč


Route Active Hotel Route Active Hotel Route Active Hotel Route Active Hotel Route Active Hotel Route Active Hotel Route Active Hotel Route Active Hotel Route Active Hotel
Popis

Route Active Hotel je zařízení, které díky svému bohatému vybavení poskytuje komfortní dovolenou. K dispozici je venkovní bazén a posilovna pro dospělé (16+). Mezi sportovní a volnočasové aktivity patří také masáže, půjčovna kol, surfování nebo potápění. Známá turistická stezka Rambla de Castro se nachází pouhých 200 m od hotelu. Bonusem jsou prostorné apartmány vybavené kuchyňským koutem.

Poloha

• přibližně 200 m od turistické stezky Rambla de Castro, cca 3 km od potápěčského centra

• přibližně 3 km od pláže Playa Jardin

• přibližně 5 km od nákupního centra

Pláž

• přibližně 3 km od pláže Playa Jardin

• plážové osušky proti kauci

Hotel

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

Strava

• restaurace: 2
• restaurace "Breakfast room": formou bufetu, v ceně, denně 07:30 - 10:30, vysoké židličky pro děti
• restaurace "Dinner room": formou bufetu, placená, 18:00 - 21:00

Sport a Wellness

• masáže
• půjčovna kol
• surfování: částečně v nabídce externích společností v závislosti na ročním období a povětrnostních podmínkách
• potápění: částečně v nabídce externích společností v závislosti na ročním období a povětrnostních podmínkách

Pro děti

• dětská postýlka: v ceně, nutná rezervace
• vysoké židle

Bazén

• bazén: v ceně, venkovní, mírně svažitý bazén, lehátka: v ceně, slunečníky: v ceně
• ručníky: nutná záloha

Vybavení
 • U pláže: dowolna odległość#Vzdálenost od města: w mieście#Transfer z letiště: dowolna odległość#Wi-Fi v lobby zdarma#PRO RODINY#Posilovna#Kuchyňský kout#Útulné hotely - do 100 pokojů#Přímý let#Dětská postýlka v ceně
Apartmán APX1

• balkon • obývací pokoj s ložnicí • ložnice • telefon • kuchyňský kout • lednička • varná deska • mikrovlnná trouba • minibar: voda, v ceně • satelitní TV • sprcha • vysoušeč vlasů

Apartmán Premium APX2

• balkon nebo terasa • obývací pokoj s ložnicí • ložnice • telefon • kuchyňský kout • lednička • varná deska • mikrovlnná trouba • kávovar • set na přípravu kávy/čaje • rychlovarná konvice • minibar: voda, v ceně • satelitní TV • sprcha • vysoušeč vlasů • župany: v ceně • pantofle: v ceněᐁ Více informací ᐁ

Hotel Aqua Hotel Aquamarina & SPA

To mě zajímá Region: Santa Susanna
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 18 239 Kč


Aqua Hotel Aquamarina & SPA Aqua Hotel Aquamarina & SPA Aqua Hotel Aquamarina & SPA Aqua Hotel Aquamarina & SPA Aqua Hotel Aquamarina & SPA Aqua Hotel Aquamarina & SPA Aqua Hotel Aquamarina & SPA Aqua Hotel Aquamarina & SPA Aqua Hotel Aquamarina & SPA
Umístění

Hotel se nachází na hlavní promenádě v Santa Susanna, kde je mnoho obchodů, kaváren, barů a restaurací. K vlakovému nádraží spojujícímu pobřeží s Barcelonou cca 300 m. Na letiště v Barceloně cca 70 km.

.

Pláž

Na písečnou pláž cca 150 m. Objekt je od pláže oddělen promenádou (povolenou pro automobilový provoz) a železniční tratí spojující pobřeží s Barcelonou. Na pláži lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 5 EUR/osoba).

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtahy, bufetová restaurace, bary, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén a brouzdaliště pro děti (v bazénech je sladká voda), miniklub, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), kino, prádelna (za poplatek), lékařské služby (za poplatek), konferenční místnosti, obchod se suvenýry, půjčovna aut, parkoviště. Hotel poskytuje ručníky k bazénu (záloha 10 EUR + 1 EUR za výměnu).

Internet

Ve veřejných prostorách je Wi-Fi připojení k internetu zdarma, ve standardních pokojích je zpoplatněno (cca 4 EUR/den, cca 12 EUR/týden), v pokojích Premium je zdarma, internetový koutek je zpoplatněn (cca 1 EUR/10 min.).

.

Catering

Snídaně a večeře se podávají formou bohatého bufetu. Obědy jsou za příplatek.

.

Sportovní a animační program

Denní a večerní animace pro děti i dospělé. Večerní představení, vystoupení, živá hudba. Za poplatek: víceúčelové sportovní hřiště, tenisový kurt (naproti hotelu), stolní tenis, herna. Wellness zóna za příplatek (cca 6 EUR/osoba): krytý bazén, vířivka, 2 vodní lůžka, sauna, parní lázeň, hydromasáž, posilovna. Léčebné a relaxační procedury pro obličej a tělo v hotelových lázních za příplatek.

Webové stránky

www.aquahotel.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Skvělý **** s rozsáhlým rekreačním zázemím, pohodlnými pokoji a dobrými službami. Ideální místo pro hosty, kteří ocení relaxaci uvnitř i vně hotelu. V okolí se nachází řada hospůdek, taveren a bohatý noční život. Navíc má skvělou polohu v blízkosti pláže a vlaku, a to vám umožní snadno a příjemně cestovat po pobřeží a objevovat jeho nejkrásnější zákoutí na vlastní pěst.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Labranda Playa Bonita

To mě zajímá Region: Playa del Ingles
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 13 245 Kč


Labranda Playa Bonita Labranda Playa Bonita Labranda Playa Bonita Labranda Playa Bonita Labranda Playa Bonita Labranda Playa Bonita Labranda Playa Bonita Labranda Playa Bonita Labranda Playa Bonita
Popis

Čtyřhvězdičkový hotel Servatur Playa Bonita se nachází přibližně 500 m od písečné pláže a centra města. Polohu doporučujeme pro dovolenou celé rodiny. Na nejmenší hosty čekají aktivity v miniklubu, dětské hřiště a herna. Návštěvníci se ubytují v prostorných dvoulůžkových pokojích, mohou využít jeden ze dvou barů nebo si zaplavat ve venkovním bazénu. Hotel je mezi hosty vysoce ceněn, o čemž svědčí i titul Volba roku získaný na serveru TripAdvisor.

Poloha

• přibližně 500 m od centra

• přibližně 500 m od pláže

• doba jízdy z letiště přibližně 30 min.

Pláž

• přibližně. 500 m od pláže

• veřejná

• písečná

• schody vedoucí na pláž

• hotel oddělený od pláže ulicí

• plážové osušky proti kauci

Sport a zábava

• sportovní aktivity

• představení

• živá hudba

• karaoke

• šipky

• kulečník za poplatek

Hotel

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

Strava

• Nutné all inclusive náramky

Sport a Wellness

• wellness "MARIETA HOTEL SPA"
• masáže
• posilovna
• golf
• windsurfing
• plachtění
• PADI potápěčská škola
• škola surfování
• kite surfing
• surfování
• plachtění
• katamarán
• potápění
• canyoning
• vodní skútry

Pro děti

• dětský bazén
• miniklub: v závislosti na sezóně
• herna
• hřiště

Bazén

• bazény: 2
• bazén: venkovní, vyhřívaný
• dětský bazén: se sladkou vodou
• lehátka: za poplatek, slunečníky
• ručníky: nutná záloha, platba v hotovosti

Vybavení
 • U pláže: do 500#Vzdálenost od města: w mieście#Transfer z letiště: do 30 min#Wi-Fi v lobby zdarma#Wi-Fi v hotelu zdarma#Wi-Fi zdarma#Písečná pláž#Miniklub#Dětské hřiště#Posilovna#Wellness#Animace pro dospělé#PRO RODINY#Brouzdaliště#Vyhřívaný bazén#Bazén se sladkou vodou#Parkoviště#Živá hudba
Dvoulůžkový pokoj DZX1

• WC • vana nebo sprcha

Dvoulůžkový pokoj DZX2

• WC • vana nebo sprcha

Dvoulůžkový pokoj DZX5

• WC • vana nebo sprcha

Dvoulůžkový pokoj Superior DZX6

• WC • vana nebo sprchaᐁ Více informací ᐁ

Hotel Timor

To mě zajímá Region: Playa de Palma
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 13 346 Kč


Timor Timor Timor Timor Timor Timor Timor Timor Timor
Pláž
Písek
Délka pláže: 1 km
Slunečník - Za poplatek
Lehátka - Za poplatek
Jídlo a pití
Restaurace
Bary
Doplňkové služby
Trezor na pokoji: (za poplatek)
Solárium:
Sauna: (za poplatek)
Vířivka:
Prádelna: (za poplatek)
Bezdrátové připojení/internet: Vhodné pro osoby s omezením pohybu:
Sport a zábava
Stolní tenis: (za poplatek)
Minigolf: (za poplatek)
Kulečník: (za poplatek)
Fitness centrum:
Pro děti
Ostatní: Dětské hřiště - ne
Dětské menu či bufet - ne
Oddělená část restaurace pro děti - ne
Dětská židlička v restauraci - ano
Stravování
Bed&BreakfastHalf Board


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kyrat Amarac Suites

To mě zajímá Region: Cala Millor
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 13 380 Kč


Kyrat Amarac Suites Kyrat Amarac Suites Kyrat Amarac Suites Kyrat Amarac Suites Kyrat Amarac Suites Kyrat Amarac Suites Kyrat Amarac Suites Kyrat Amarac Suites Kyrat Amarac Suites
Pláž
Písek
Délka pláže: 1750 km
Slunečník - Za poplatek
Lehátka - Za poplatek
Jídlo a pití
Restaurace
Doplňkové služby
Trezor na pokoji:
Solárium:
Prádelna: (za poplatek)
Bezdrátové připojení/internet: Vhodné pro osoby s omezením pohybu:
Pro děti
Ostatní: - ne
Stravování
Half BoardBed&Breakfast


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Seasun Siurell

To mě zajímá Region: Sa Coma
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 13 663 Kč


Seasun Siurell Seasun Siurell Seasun Siurell Seasun Siurell Seasun Siurell Seasun Siurell Seasun Siurell Seasun Siurell Seasun Siurell
Pláž
Písek
Délka pláže: 300 m
Slunečník - Za poplatek
Lehátka - Za poplatek
Ručníky -
Jídlo a pití
Restaurace
Bary
Doplňkové služby
Trezor na pokoji: (za poplatek)
Masáže: (za poplatek)
Prádelna: (za poplatek)
Bezdrátové připojení/internet: Vhodné pro osoby s omezením pohybu:
Sport a zábava
Stolní tenis: (za poplatek)
Šipky: (za poplatek)
Kulečník: (za poplatek)
Fitness centrum:
Pro děti
Ostatní: Dětské hřiště - ano
Dětské menu či bufet - ne
Oddělená část restaurace pro děti - ne
Dětská židlička v restauraci - ano
Stravování
All Inclusive08:00 - 23:00Bed&BreakfastHalf Board


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel 4R Playa Park

To mě zajímá Region: Salou
Hodnocení: 4.7 / 5.0
Cena začíná na: 17 990 Kč


4R Playa Park 4R Playa Park 4R Playa Park 4R Playa Park 4R Playa Park 4R Playa Park 4R Playa Park 4R Playa Park 4R Playa Park
Popis
Hotel je situovaný kousek od písečné pláže. Hosté mohou relaxovat kolem bazénu, užít si výhled na západ slunce nebo dojít krátkou procházkou do centra Salou a objevit spousty obchůdků, barů a restaurací. Pohodlné pokoje, dobrý servis, hotel je vhodný jako pro páry tak pro rodiny s dětmi.
Rychlý přehled
klidná poloha terasa na slunění s lehátky a slunečníky 2 bazény chill-out zóna
Stručná poloha
100 metrů od pláže v blízkém okolí další pláže možnost návštěvy Port Aventury docházková vzdálenost do centra
Poloha
hotel se nachází v klidné turistické části městečka Salou, 600 metrů od rušného centra. Piščitá pláž Playa Larga Beach je 100 metrů od hotelu. Přístup na pláž po schodech nebo po promenádě. Kousek od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy.
Pojmenování upoutávky 1
PLÁŽ - PLAYA LLARGA BEACH
Popis upoutávky 1
cca 150 metrů od hotelu leží pěkná pláž s jemným pískem na úpatí malých útesů lemovanými dunami s výhledem na Cap Salou. Na pláži je možnost půjčit si lehátka, slunečníky a využít občerstvení v baru.
Pojmenování upoutávky 2
RESTAURACE A BARY
Popis upoutávky 2
kromě hlavní bufetové restaurace mohou klienti využít snack bar u bazénu, cocktail bar s terasou a chillout bar....
Vybavení hotelu
v 3* hotelu s přátelskou atmosférou je klientům k dispozici klimatizovaná vstupní hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace, bar u bazénu s terasou, WiFi připojení ve společných prostorách zdarma, v zahradě 2 bazény s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, chill-out zona, animační programy pro děti a dospělé, miniclub.
Vybavení pokoje
315 pokojů se nachází ve dvou sedmipodlažních budovách. 2lůžkové pokoje standard s možností jedné přistýlky pro dospělé nebo až dvou přistýlek pro děti (4lůžkové pokoje mohou obsahovat 2 x postel 1,35 metru), klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, SAT-TV, WiFi, trezor (za poplatek), lednička (za poplatek) balkon nebo terasa s výhledem do okolí. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.
Pojmenování zařízení 1
STANDARDNÍ POKOJ
Popis zařízení 1
2lůžkové pokoje standard s možností jedné přistýlky pro dospělé nebo až dvou přistýlek pro děti (4lůžkové pokoje mohou obsahovat 2 x postel 1,35 metru), klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, SAT-TV, WiFi, trezor (za poplatek), lednička (za poplatek) balkon nebo terasa s výhledem do okolí.
pojmenovani_zarizeni_2
STANDARDNÍ POKOJ S VÝHLEDEM NA MOŘE
popis_zarizeni_2
2lůžkové pokoje standard s možností jedné přistýlky pro dospělé nebo až dvou přistýlek pro děti (4lůžkové pokoje mohou obsahovat 2 x postel 1,35 metru), klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, SAT-TV, WiFi, trezor (za poplatek), lednička (za poplatek) balkon nebo terasa s výhledem na moře.
Stravování
polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.
Náš názor
dobře vybavený resort s příjemnými službami a dobrou polohou.
Odkaz na WWW
http://www.hotelplayapark.com/
www odkaz popis 1
www.hotelplayapark.com
Cena autobus/osoba zahrnuje
7(14) nocí s polopenzí, autobusovou dopravu, služby delegáta.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
pobytové taxy.
Příplatky k autobusové dopravě
komplexní pojištění.
Cena letecky/osoba zahrnuje
7 (14) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.
Cena letecky nezahrnuje
pobytové taxy, případné navýšení palivového příplatku.
Příplatky k letecké dopravě
komplexní pojištění.
Poznámka k ceně vlastní dopravou
Pobyty vlastní dopravou možné na vyžádání. Možno i libovolně dlouhé pobyty. Ceny na mimokatalogové pobyty si vyžádejte v CK.
Dopňující informace
pobytové taxy - Katálánsko - 0,5 Eur/osoba/den. Děti/mládež do 16,99 let tento poplatek neplatí. Platí se maximálně 7 nocí pobytu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Iberostar Ciudad Blanca

To mě zajímá Region: Mallorca
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 22 790 Kč


Iberostar Ciudad Blanca Iberostar Ciudad Blanca Iberostar Ciudad Blanca Iberostar Ciudad Blanca Iberostar Ciudad Blanca Iberostar Ciudad Blanca Iberostar Ciudad Blanca Iberostar Ciudad Blanca Iberostar Ciudad Blanca
Popis

Iberostar Ciudad Blanca je 4hvězdičkový hotel, který se nachází přímo na písečné pláži Playa de Alcudia a asi 1,5 km od centra města. Na hosty zde čeká spousta aktivit. K zábavě budou patřit mezinárodní animace, tematické večery a představení. Děti se zabaví v miniklubu, v bazénu se skluzavkami nebo na dětském hřišti. Dospělí by měli využít nabídky procedur a masáží ve wellness areálu. Pohodlný odpočinek zajistí ubytování v apartmánech a studiích s výhledem na bazén, moře nebo do zahrady.

Poloha

• přibližně 1.5 km od centra Alcudia

• přímo u pláže

• doba jízdy z letiště přibližně 60 min.

Pláž

• přímo na pláži Playa de Alcudia

• písečná

• lehátka za poplatek

• slunečníky za poplatek

• plážové osušky v ceně

Sport a zábava

• sportovní aktivity

• mezinárodní animační program pro dospělé

• tematické večery

• představení

• živá hudba

• šipky v ceně

• kulečník za poplatek

Hotel

• hotel akceptuje psy a kočky: max. do 10 kg, za poplatek, nutná rezervace

Turistická daň: od 1.1.2018 se v souladu s rozhodnutím vlády Baleárských ostrovů mění sazba daně pro udržitelný cestovní ruch. Platba daně se hradí při ubytování, a to přímo v hotelu. Podrobné informace, seznam hotelů a výše daně jsou k dispozici - zde.

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

• U pravidelných letů je odbavené zavazadlo zahrnuto v ceně. Výjimkou jsou lety provozované společností PLL LOT

Strava

• hlavní restaurace "Restaurante Bellviure": druhy kuchyně: mezinárodní, středomořská, formou bufetu, za poplatek, v ceně all inclusive, denně 7:30 - 10:30, 13:00 - 15:00 a 18:30 - 21:00: 30, s klimatizací, s terasou, vysoké židličky pro děti, vyžadováno vhodné oblečení

• bary a další: 2
• venkovní bar u bazénu: 10:00 - 00:00, za poplatek, v ceně all inclusive
• lobby bar "Bar Salón": 18:00 - 00:00, za poplatek, v ceně all inclusive

Sport a Wellness

• wellness areál
• masáže
• kosmetické studio
• jízdní kola

Pro děti

• dětský bazén "AQUAFUN": mírně svažitý, počet skluzavek: 2, lehátka: v ceně, slunečníky: v ceně
• ohrádka
• vysoké židličky pro děti
• dětský kočárek: za poplatek
• dětská postýlka: v ceně, nutná rezervace
• miniklub: 4-12 let, zahrnuto v ceně
• animace pro děti: 4-12 let
• herna a zábavní místnost
• hřiště
• minidiskotéka: do 12 let, v ceně
• animace pro teenagery: 13-17 let

Bazén

• bazény: 3
• bazén: v ceně, venkovní
• dětský bazén "AQUAFUN": mírně svažitý, počet skluzavek: 2
• bazén "Piscina Lago": v ceně, venkovní
• lehátka: v ceně, slunečníky: v ceně
• ručníky: zahrnuty v ceně

Vybavení
 • Animační program pro děti#Animace pro dospělé#U pláže: do 50#Vzdálenost od města: do 2#Transfer z letiště: do 1h#Wi-Fi v lobby zdarma#Wi-Fi v hotelu zdarma#Wi-Fi zdarma#Písečná pláž#PRO RODINY#Pokoj s výhledem na moře#Miniklub#Dětské skluzavky#Dětské hřiště#Wellness#Domácí zvířata#Živá hudba#Hlídání dětí za poplatek#Klimatizace individuálně řízená#Klimatizace#Dětská postýlka#Dětská postýlka v ceně#Mezinárodní animační program
Apartament APX1

• v hlavní nebo vedlejší budově • obývací pokoj/ložnice • 1 ložnice • klimatizace: v ceně, individuálně řízená • trezor: za poplatek • pohovka • kuchyňský kout • lednička: v ceně • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Apartmá s bočním výhledem na moře APX2

• ve vedlejší budově • první linie od moře • obývací pokoj/ložnice • 1 ložnice • klimatizace: v ceně, individuálně řízená • trezor: za poplatek • pohovka • lednička: v ceně • telefon • Wi- Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Apartament APX3

• 2 pokoje oddělené posuvnými dveřmi • klimatizace: v ceně • trezor: za poplatek • sedací souprava • kuchyňský kout • lednička • plynový/elektrický sporák • set na přípravu kávy/čaje • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Studio STX1

• obývací pokoj/ložnice • klimatizace: v ceně, individuálně řízená • trezor: za poplatek • kuchyňský kout • lednička: v ceně • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Apartament s výhledem do zahrady APG1

• obývací pokoj/ložnice • 1 ložnice • klimatizace: v ceně, individuálně řízená • trezor: za poplatek • pohovka • lednička: v ceně • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Apartament s výhledem na moře APM1

• v hlavní budově • obývací pokoj/ložnice • 1 ložnice • klimatizace: v ceně, individuálně řízená • trezor: za poplatek • pohovka • lednička: v ceně • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Apartament s výhledem na moře APM2

• ve starší budově • 2 pokoje oddělené posuvnými dveřmi • klimatizace: v ceně, individuálně řízená • trezor: za poplatek • kuchyňský kout • lednička • plynový/elektrický sporák • set na přípravu kávy/čaje • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Apartament APX5

• 2 pokoje oddělené posuvnými dveřmi • klimatizace: v ceně • trezor: za poplatek • kuchyňský kout • lednička • plynový/elektrický sporák • set na přípravu kávy/čaje • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa

Studio STM1

• obývací pokoj/ložnice • klimatizace: v ceně, individuálně řízená • trezor: za poplatek • kuchyňský kout • lednička: v ceně • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasaᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hipotels Eurotel Punta Rotja

To mě zajímá Region: Mallorca
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 12 286 Kč


Hipotels Eurotel Punta Rotja Hipotels Eurotel Punta Rotja Hipotels Eurotel Punta Rotja Hipotels Eurotel Punta Rotja Hipotels Eurotel Punta Rotja Hipotels Eurotel Punta Rotja Hipotels Eurotel Punta Rotja Hipotels Eurotel Punta Rotja Hipotels Eurotel Punta Rotja
Pláž
Písek a oblázky
Délka pláže: 1 m
Molo
Slunečník - Za poplatek
Lehátka - Za poplatek
Ručníky -
Beach Bar
Jídlo a pití
Restaurace
Restaurace à la carte
Bary
Doplňkové služby
Trezor na pokoji: (za poplatek)
Lázně: (za poplatek)
Thalasso: (za poplatek)
Masáže: (za poplatek)
Solárium:
Sauna: (za poplatek)
Vířivka: (za poplatek)
Centrum krásy: (za poplatek)
Prádelna: (za poplatek)
Obchodní centrum: (za poplatek)
Bezdrátové připojení/internet: Domácí mazlíčci povoleni: (za poplatek)
Invalidní vozík: (za poplatek)
Hammam: (za poplatek)
Vhodné pro osoby s omezením pohybu:
Sport a zábava
tennis: tenisové rakety a míčky: 1 (za poplatek)
Tenisové lekce: 1 (za poplatek)
Fitness centrum:
Pro děti
Ostatní: Dětské hřiště - ano
Dětské menu či bufet - ne
Oddělená část restaurace pro děti - ne
Dětská židlička v restauraci - ano
Stravování
Bed&BreakfastHalf Board


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Las Marismas

To mě zajímá Region: Corralejo
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 12 515 Kč


Las Marismas Las Marismas Las Marismas Las Marismas Las Marismas Las Marismas Las Marismas Las Marismas Las Marismas
Popis

Apartmánový komplex Las Marismas svým vzhledem připomíná kanárskou vesnici. Jeho centrální a zároveň klidná poloha nabízí možnost trávit čas i mimo objekt - v centru Corralejo (500 m) nebo na proslulých plážích Corralejo s dunami. Hotel je také skvělým výchozím bodem pro výlety do dalších částí ostrova. V komplexu Las Marismas najdete nejlepší apartmány v Corralejo.

Poloha

• přibližně 800 m od pláže

• doba jízdy z letiště přibližně 40 min.

Pláž

• přibližně 15 minut chůze k nejbližšímu zálivu s pláží

• veřejná

• písečná

• plážové osušky v ceně

Sport a zábava

• sportovní aktivity

• představení (několikrát v týdnu, ve večerních hodinách)

• živá hudba (několikrát v týdnu, ve večerních hodinách)

• boccia

• kulečník

• kulečník za poplatek

Bezbariérový přístup

• Typ pokoje: APX1 (nutné potvrzení, kontaktujte prosím TUI)

• Počet pokojů: 5

• Šířka dveří - vstup do pokoje: 81 cm

• Šířka dveří - koupelna: 94 cm

• Zařízení v bezbariérovém pokoji (vana, madlo ve vaně, madlo na WC)

• Možnost zapůjčení invalidního vozíku v hotelu: ano (za příplatek v hotelu)

• V hotelu jsou rampy nebo výtahy, které usnadňují pohyb po hotelu

• Vstup do bazénu: schody, žebřík

• Hotelová WC pro osoby na invalidních vozících a jejich poloha: recepce

Hotel

• domácí zvířata nepovolena

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

Strava

• hlavní restaurace: druhy kuchyně: asijská, mezinárodní, italská, regionální, mexická, španělská, ryby/mořské plody, grilovaná jídla, formou bufetu, show cooking, denně 07:30 - 10:30, denně 18:00 - 21:00 , s klimatizací, s terasou, vysoké židličky pro děti, vyžadováno vhodné oblečení

bary a další: 2
• koktejlový bar "Las Marismas": v závislosti na sezóně, denně 19:00 - 23:00, za poplatek
• venkovní bar u bazénu: denně 10:00 - 18:00, za poplatek

Sport a Wellness

• masáže, nabízené externími firmami
• posilovna
• aqua fitness, pilates, jóga
• tenisový kurt, osvětlení, tenisové vybavení
• squash
• jízdní kola: nabízená externími společnostmi
• windsurfing, kitesurfing, surfing, catmaran, škola potápění PADI, šnorchlování, kánoe, kajaky, vodní skútry: v nabídce externích společností

Pro děti

• vysoké židličky pro děti
• dětský kočárek: za poplatek, platba v hotovosti
• miniklub: 4-12 let
• animace pro děti
• hřiště
• dětský bazén: venkovní, se sladkou vodou
• dětské postýlky/děti: v ceně

Bazén

• bazény: 3
• bazén: venkovní, se sladkou vodou, mírně svažitý, vyhřívaný: listopad - duben
• dětský bazén: venkovní, se sladkou vodou
• bazén: venkovní, se sladkou vodou
• ručníky: v ceně
• lehátka: v ceně, slunečníky: v ceně

Vybavení
 • Vzdálenost od města: do 2#Transfer z letiště: do 1h#Wi-Fi v hotelu zdarma#Wi-Fi zdarma#Písečná pláž#PRO RODINY#Rodinné pokoje#Brouzdaliště#Tenisový kurt#Dětské hřiště#Posilovna#Bazén se sladkou vodou#Kuchyňský kout#Parkoviště#Přímý let#Dětská postýlka v ceně#Mezinárodní animační program#Golf#Pro každého#Minimarket#Počet pokojů: powyżej 300#Vysoké židličky pro děti#Noční život v okolí#Samostatná ložnice#Fotbalové hřiště#Volejbalové hřiště#Dětské hřiště ve stínu
Apartmán APX1

• obývací pokoj s ložnicí • 1 ložnice • trezor: platba v hotovosti, cca 1,80 €/den • stropní ventilátor • pohovka • kuchyňský kout: lednička: v ceně, varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač, jídelní stůl • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa: s posezením

Apartmán APX2

• obývací pokoj s ložnicí • 2 ložnice • trezor: platba v hotovosti, cca 1,80 €/den • stropní ventilátor • pohovka • kuchyňský kout: lednička: v ceně, varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač, jídelní stůl • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon nebo terasa: s posezenímᐁ Více informací ᐁ

Hotel Alondra

To mě zajímá Region: Španělsko
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 12 565 Kč


Alondra Alondra Alondra Alondra Alondra Alondra Alondra Alondra Alondra
Popis

Hotel Alondra se nachází v centru letoviska Cala Rajtada a od písečné pláže ho dělí pouze ulice. K vybavení hotelu patří wellness centrum vybavené vířivkou a relaxační bazén sestávající z vnitřního a venkovního bazénu. Jedná se o ideální místo pro jednotlivce nebo páry. Během pobytu využijte široké nabídky zábavy a stravování v okolí a navštivte místní zajímavosti.

Poloha

• přibližně 350 m od centra Cala Rajtada

• přibližně 90 m od pláže

• přibližně 80 km od letiště

Pláž

• přibližně 90 m od písečné pláže

• písečná

• hotel oddělený od pláže ulicí

Hotel

• domácí zvířata nepovolena

Turistická daň: od 1.1.2018 se v souladu s rozhodnutím vlády Baleárských ostrovů mění sazba daně pro udržitelný cestovní ruch. Platba daně se hradí při ubytování, a to přímo v hotelu. Podrobné informace, seznam hotelů a výše daně jsou k dispozici - zde.

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

• U pravidelných letů je odbavené zavazadlo zahrnuto v ceně. Výjimkou jsou lety provozované společností PLL LOT

Strava

• bar

Sport a Wellness

• wellness areál

Pro děti

• dětský bazén

Bazén

• bazény: 3
• bazén: venkovní
• krytý bazén
• dětský bazén
• vířivka: ve wellness areálu

Vybavení
 • U pláže: do 250#Vzdálenost od města: do 2#Transfer z letiště: dowolna odległość#Wi-Fi v lobby zdarma#Písečná pláž#PRO RODINY#Brouzdaliště#Wellness#Krytý bazén#Parkoviště
Dvoulůžkový pokoj (dospělý + dítě) DSX1

• TV • WC • vana nebo sprcha

Dvoulůžkový pokoj DZX1

• ložnice • klimatizace: individuálně řízená • trezor: za poplatek • Wi-Fi: za poplatek • TV • vana nebo sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Dvoulůžkový pokoj DZX2

• ložnice • klimatizace: individuálně řízená • trezor: za poplatek • Wi-Fi: za poplatek • TV • vana nebo sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Jednolůžkový pokoj EZX1

• ložnice • klimatizace: individuálně řízená • trezor: za poplatek • Wi-Fi: za poplatek • TV • vana nebo sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Jednolůžkový pokoj EZX2

• ložnice • klimatizace: individuálně řízená • trezor: za poplatek • Wi-Fi: za poplatek • TV • vana nebo sprcha • WC • vysoušeč vlasůᐁ Více informací ᐁ

Hotel Riu Don Miguel

To mě zajímá Region: Playa del Ingles
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 13 415 Kč


Riu Don Miguel Riu Don Miguel Riu Don Miguel Riu Don Miguel Riu Don Miguel Riu Don Miguel Riu Don Miguel Riu Don Miguel Riu Don Miguel
Popis

Hotel Servatur Don Miguel se nachází v centru turistického letoviska Playa del Ingles plného barů, obchodů a míst, kde si můžete užívat nočního života na slunném jihu ostrova. Hotel je určen pouze pro dospělé hosty (18+). Hosté oceňují polohu hotelu a úroveň služeb.

Poloha

• přibližně 300 m od centra Playa del Ingles

• přibližně 50 m od barů a klubů

• přibližně 1,5 km od pláže

• v blízkosti barů a obchodů

• doba jízdy z letiště přibližně 45 min.

Pláž

• přibližně 1,5 km od dlouhé pláže

• veřejná

• písečná

Sport a zábava

• představení

• živá hudba

Bezbariérový přístup

• Typ pokoje: DZX1 (nutné potvrzení, kontaktujte prosím TUI)

• Počet pokojů: 3

• Šířka dveří - vstup do pokoje: 98 cm

• Šířka dveří - koupelna: 86 cm

• Zařízení v bezbariérovém pokoji (sprcha, sedátko ve sprše)

• Vstup do bazénu: schody, žebřík

Hotel

• hotel pro dospělé: 18+ • hotel nepřijímá domácí zvířata

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

Strava

• Vánoční atrakce: formou bufetu
• Novoroční atrakce: formou bufetu

Sport a Wellness

• Tenisový kurt

Bazén

• bazén: venkovní, se sladkou vodou, vyhřívaný: v závislosti na ročním období, lehátka: v ceně, slunečníky: v ceně
• vířivka: venkovní, se sladkou vodou
• ručníky: nutná záloha

Vybavení
 • U pláže: dowolna odległość#Vzdálenost od města: w mieście#Transfer z letiště: do 1h#Přímý let#Wi-Fi v lobby zdarma#Písečná pláž#Pro dospělé#Hotel 18+#Bezbariérový přístup#Klimatizace individuálně řízená#Tenisový kurt#Posilovna#Vyhřívaný bazén#Živá hudba#Počet pokojů: do 300#Noční život v okolí
Dvoulůžkový pokoj DZX1

• klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • stropní ventilátor • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana nebo sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Dvoulůžkový pokoj DZX2

• klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • stropní ventilátor • minibar: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana nebo sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Dvoulůžkový pokoj DZX3

• klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • stropní ventilátor • minibar: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana nebo sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Dvoulůžkový pokoj DZX4

• klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • stropní ventilátor • minibar: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana nebo sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Jednolůžkový pokoj EZX1

• klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • stropní ventilátor • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Apartmá MZX1

• 2 samostatné pokoje • klimatizace: centrálně řízená • trezor: za poplatek • stropní ventilátor • minibar: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkonᐁ Více informací ᐁ

Hotel Eix Lagotel

To mě zajímá Region: Playa de Muro
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 15 290 Kč


Eix Lagotel Eix Lagotel Eix Lagotel Eix Lagotel Eix Lagotel Eix Lagotel Eix Lagotel Eix Lagotel Eix Lagotel
Poloha
Plážový hotel Eix Lagotel Holiday Resort leží cca 3 km od Alcudia (Sa Pobla cca 9 km, Pollensa cca 11 km). Nejbližší písečná pláž leží cca 800 m od hotelu (bezplatná kyvadlová doprava k pláži každých 30 minut). Na pláži si hosté mohou zapůjčit lehátka a slunečníky (za poplatek). Do turistického centra se dostanete po cca 2 km. Nejbližší nákupní možnosti najdete ve vzdálenosti 1 km od Vašeho ubytování., supermarket najdete ve vzdálenosti cca 400 m. Do nejbližších restaurací a barů se dostanete také po cca 1 km. Nejbližší diskotéka se nachází ve vzdálenosti cca 2 km. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: PN S (cca 2 km), Roman Ruins Pollentia (cca 7 km) a Hidropark (cca 6 km). O Vaši mobilitu se během dovolené postarají půjčovna aut a motocyklů, stanoviště taxi (přímo u hotelu) a také autobusová zastávka (cca 600 m). Lékařskou pomoc najdete v případě potřeby v nemocnici, která se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu.
Vybavení hotelu
Tento 7-podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2018, má 340 pokojů,. V hotelu se nachází recepce otevřená 24 hodin denně (přihlášení je možné od 14:00 hodin, odhlášení do 12:00 hodin), lobby s barem, 6 výtahů, klimatizace, sejf (za poplatek), malý obchod, parkoviště (za poplatek) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se starají 2 restaurace (klimatizované) a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s celkem 30 sedadly. Pohybově omezeným hostům nabízí ubytování bezbariérový výtah a vstup. Služba praní prádla a zdravotní služba jsou za poplatek. Služba žehlení prádla za kauci.K venkovnímu vybavení námořnicky zařízeného hotelu patří 2 bazény a dětský bazének. Zde jsou k dispozici slunečníky a lehátka (zdarma). Bar u bazénu nabízí hostům osvěžující nápoje. (otevřeno od 10:00 - 17:00). Sportovní a volnočasová nabídka: kulečník (za poplatek), fitness, minigolf, tenis (za poplatek), stolní tenis (za poplatek) a fotbal. Golfové hřiště leží 8 km od hotelu. Půjčovna kol. Nabídka wellness: sauna, whirlpool a masáže za poplatek. Zábava pro dospělé: animační program s večerní show. O zábavu malých hostů se postará dětské hřiště. Hlídání dětí: animační program pro děti a miniklub pro děti od 5 - 17 let.
Vybavení pokoje
Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, rozkládací pohovkou, dětskou postýlkou (zdarma), parketami, vytápěním (centrálním), balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna se sprchou.
Stravování
Snídaně (07:45 - 10:45 hod.) formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně, obědu a večeře. All inclusive: snídaně, obědy a večeře. Snídaně, obědy a večeře pouze ve vybraných restauracích. Voda a koktejly v určitých hodinách. Nealkoholické nápoje (10:00 - 00:00 hod.), pivo (10:00 - 00:00 hod.), víno (10:00 - 00:00 hod.), káva a čaj (10:00 - 00:00 hod.), dezerty a pečivo (16:00 - 17:00 hod.), národní alkoholické nápoje (10:00 - 00:00 hod.), vybrané importované lihoviny (10:00 - 00:00 hod.) a rychlé občerstvení (10:00 - 17:00 hod.). Pozdější odhlášení je možné (dle vytížení/ dispozice).
Pláž
Hotel se nachází cca 800m od písečné pláže, plážový servis za poplatek.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Grupotel Amapola

To mě zajímá Region: Playa de Muro
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 15 690 Kč


Grupotel Amapola Grupotel Amapola Grupotel Amapola Grupotel Amapola Grupotel Amapola Grupotel Amapola Grupotel Amapola Grupotel Amapola Grupotel Amapola
Popis

Groupotel Amapola zaujme svou výhodnou polohou; nachází se v blízkosti centra města plného obchodů a restaurací, kousek pěší chůzí od písečné pláže. K dispozici je bazén, fotbalové hřiště, restaurace a bar. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště a oddělená část bazénu. Chutná jídla se podávají formou bufetu. Volný čas vám zpestří večerní animační programy nebo cyklistické výlety.

Poloha

• přibližně 400 m od centra

• přibližně 500 m od písečné pláže

• doba jízdy z letiště přibližně 70 min.

Pláž

• přibližně 500 m od pláže

• písečná

• pozvolný vstup do moře

• plážové osušky proti kauci

Sport a zábava

• mezinárodní animační program pro dospělé

• představení několikrát v týdnu

• živá hudba několikrát v týdnu

Hotel

• domácí zvířata nepovolena

Turistická daň: od 1.1.2018 se v souladu s rozhodnutím vlády Baleárských ostrovů mění sazba daně pro udržitelný cestovní ruch. Platba daně se hradí při ubytování, a to přímo v hotelu. Podrobné informace, seznam hotelů a výše daně jsou k dispozici - zde.

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

• U pravidelných letů je odbavené zavazadlo zahrnuto v ceně. Výjimkou jsou lety provozované společností PLL LOT

Strava

• je vyžadováno nošení all-inclusive náramků

Sport a Wellness

• masáže

Pro děti

• samostatná část bazénu pro děti
• vysoké židličky pro děti
• dětská postýlka: v ceně
• hřiště

Bazén

• bazén: v ceně, venkovní, se sladkou vodou, oddělená část bazénu pro děti, lehátka: v ceně, slunečníky: v ceně
• ručníky: nutná záloha

Vybavení
 • U pláže: do 500#Vzdálenost od města: do 2#Transfer z letiště: dowolna odległość#Přímý let#Wi-Fi v lobby zdarma#Wi-Fi v hotelu zdarma#Wi-Fi zdarma#Písečná pláž#Klimatizace individuálně řízená#Dětská postýlka v ceně#Mezinárodní animační program#Dětské hřiště#Bazén se sladkou vodou#Živá hudba#Animace pro dospělé
Dvoulůžkový pokoj DZX1

• klimatizace: v ceně • trezor: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • úklid: denně, v ceně • sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Jednolůžkový pokoj EZX1

• klimatizace: v ceně • trezor: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • úklid: denně, v ceně • sprcha • WC • vysoušeč vlasů • balkonᐁ Více informací ᐁ

Hotel Best Semiramis - ..

To mě zajímá Region: Puerto de la Cruz
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 13 280 Kč


Best Semiramis - .. Best Semiramis - .. Best Semiramis - .. Best Semiramis - .. Best Semiramis - .. Best Semiramis - .. Best Semiramis - .. Best Semiramis - .. Best Semiramis - ..
Popis

Best Hotel Semiramis se nachází v klidné oblasti, přibližně 1,5 km od bazénů Lago Martianez. V komplexu najdete restauraci, 2 bary, venkovní bazén, posilovnu a saunu. Ve wellness zóně se nachází také vířivka. Vydařenou dovolenou vám zajistí komfortně zařízené pokoje s výhledem na oceán.

Poloha

• přibližně 2 km od centra

• přibližně 1,5 km od Lago Martianez

• přibližně 1,5 km od pláže

• doba jízdy z letiště přibližně 95 min.

Pláž

• přibližně 1,5 km od pláže Playa de Martianez

• tmavý písek

• lehátka za poplatek

• slunečníky za poplatek

• plážové osušky proti kauci

Sport a zábava

• představení několikrát v týdnu

• živá hudba několikrát v týdnu

Hotel

• domácí zvířata nepovolena

• Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui.cz v záložce Zákaznícký servis TUI během dovolené.

Strava

• hlavní restaurace: druhy kuchyně: mezinárodní, středomořská, bezlepková jídla: na vyžádání, bezlaktózová jídla: v ceně, na vyžádání, nutná rezervace, formou bufetu, show cooking, za poplatek, s klimatizací, vysoké židličky pro děti, vhodné oblečení vyžadováno

• bary a další: 2
• piano bar: za poplatek
• bar u venkovního bazénu: za poplatek

Sport a Wellness

• wellness areál
• relaxační místnost
• finská sauna
• parní sauna
• masáže
• koupelové procedury

Pro děti

• dětská postýlka: v ceně, nutná rezervace • vysoké židličky pro děti

Bazén

• bazén: v ceně, venkovní, se sladkou vodou, balijské postele: v ceně
• vířivka: v ceně, ve wellness areálu, balijské postele: v ceně
• lehátka: v ceně, slunečníky: v ceně
• ručníky: nutná záloha

Vybavení
 • Vzdálenost od města: do 2#Transfer z letiště: dowolna odległość#Wi-Fi v lobby zdarma#Wi-Fi zdarma#Písečná pláž#Pokoj s výhledem na moře#Posilovna#Wellness#Bazén se sladkou vodou#Parkoviště#Živá hudba#Konferenční místnost#Klimatizace#Dětská postýlka#Dětská postýlka v ceně#Plážový servis za poplatek
Dvoulůžkový pokoj Senator DZM1

• v hlavní budově • klimatizace: v ceně, červenec - září, centrálně řízená • trezor: za poplatek • minibar: za poplatek, nealkoholické nápoje: za poplatek, voda: za poplatek, alkoholické nápoje: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • župany: v ceně • pantofle: v ceně • vysoušeč vlasů • balkon

Dvoulůžkový pokoj DZX1

• v hlavní budově • klimatizace: v ceně, červenec - září • trezor: v ceně • minibar: za poplatek, nealkoholické nápoje: za poplatek, voda: za poplatek, alkoholické nápoje: za poplatek • telefon • Wi-Fi: v ceně • satelitní TV • vana • WC • vysoušeč vlasů • balkon

Pokoj ekonomický DZZ1

Ekonomické pokoje jsou dobrou volbou pro ty, kteří chtějí bydlet v hotelu za co nejnižší cenu. Pokoje se mohou lišit velikostí, umístěním nebo vybavením od pokojů v běžné nabídce hotelu. Pokoj ekonomický zpravidla není možné vyměnit za jiný.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Riu Oliva Beach Resort

To mě zajímá Region: Corralejo
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 14 185 Kč


Riu Oliva Beach Resort Riu Oliva Beach Resort Riu Oliva Beach Resort Riu Oliva Beach Resort Riu Oliva Beach Resort Riu Oliva Beach Resort Riu Oliva Beach Resort Riu Oliva Beach Resort Riu Oliva Beach Resort
Poloha
Na severním pobřeží ostrova, 35 km od letiště, 5 km od městečka Corralejo.
Vybavení objektu
Starší, jednoduše zařízený hotelový komplex tvoří hlavní 7 patrová a dvě 3 patrové budovy, ve kterých je celkem 800 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, Wi-Fi připojení k internetu, restaurace a několik barů, dětský klub RiuLand (děti 4 - 12 let), kosmetický salon, kadeřnictví, masáže a malý obchod. V rozlehlé zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, sluneční terasy, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje animační programy pro dospělé a děti během dne i večera. Několikrát týdně pro děti umělecky zaměřený program ve studiu RiuArt.
Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, ledničku, trezor (za poplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa. Umístění - vedlejší budovy v zahradě.
Je možné objednat pokoj s výhledem na moře (listopad - duben) nebo s bočním výhledem na moře (květen - říjen). Umístění - hlavní budova. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost pokoje s výhledem na moře - 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Maximální obsazenost pokoje s bočním výhledem na moře - 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Rodinný pokoj
Platí v období listopad - duben.
Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, navíc má oddělenou dvoulůžkovou ložnici od obývací části dveřmi. Umístění - vedlejší budovy v zahradě. U tohoto typu pokoje nelze objednat výhled na moře.
Za příplatek je možné objednat rodinný pokoj - 2 ložnice.
Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost rodinného pokoj - 2 ložnice - 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně, obědy i večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.
Sport
Posilovna, víceúčelové hřiště, sportovní aktivity v rámci animačního programu RIU Fit klubu.
Obchody
Menší obchody jsou přímo v hotelu. Obchodní centrum, bary a restaurace se nachází v cca 5 km vzdáleném centru městečka Corralejo. Autobusová zastávka se nachází 200 m od hotelu.
Pláž
Pláž Grandes Playas s jemným světlým písem je přímo před hotelem.
Internetové stránky
www.riu.com
Hodnocení našich klientů
Komplex odpovídá kategorii 2+*.
Doplňující informace
Hotel se nachází v místě, kam je složité zajet autobusem.
Autobus dle aktuální situace při příjezdu/odjezdu zastavuje cca 300 m od hotelu.
Na pláží před hotelem nejsou k dispozici lehátka a slunečníky.
Video
h5Aodoj5dsI
Rodinný pokoj Standard - 1 ložnice
Platí v období květen - říjen.
Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, navíc má oddělenou dvoulůžkovou ložnici od obývací části dveřmi. Umístění - vedlejší budovy v zahradě. U tohoto typu pokoje nelze objednat výhled na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj Standard - 2 ložnice
Platí v období květen - říjen.
Základní vybavení je stejné jako u rodinného pokoje Standard - 1 ložnice, ale má druhou oddělenou ložnici. Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě. Maximální obsazenost - 5 dospělých osob a 1 dítě do 2 let.
Informace k ubytování a pobytu
informace/cs/vseobecne-informace/informace-k-ubytovani-a-pobytu/


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Universal Hotel Romantica

To mě zajímá Region: Španělsko
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 17 190 Kč


Universal Hotel Romantica Universal Hotel Romantica Universal Hotel Romantica Universal Hotel Romantica Universal Hotel Romantica Universal Hotel Romantica Universal Hotel Romantica Universal Hotel Romantica Universal Hotel Romantica
Poloha
Plážový hotel Romantica Universal Hotel se nachází v Colonia Sant Jordi v blízkosti veřejné písečné pláže "El Coto". Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek). Nejbližší město je LLucmajor. V okolí hotelu se nachází supermarket. V blízkosti hotelu se nachází diskotéka. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Aquarium Cabrera, Platja Es Trenc a PN Cabrera. O Vaši mobilitu se postará autobusová zastávka.
Vybavení hotelu
Tento 6-podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2015, má 245 pokojů. K vybavení hotelu patří lobby s barem, 2 výtahy, klimatizace, sejf (za poplatek) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná) a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový vstup. Zdravotní služba je za poplatek. K venkovnímu vybavení námořnicky zařízeného hotelu patří 2 bazény se sladkou vodou a samostatný dětský bazének a také skluzavka. Zde jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma). Sportovní a volnočasová nabídka: šipky (za poplatek), tenis (případně za poplatek), kulečník (za poplatek), fotbal a basketbal. Zábava pro dospělé: animační program s večerní show a živou hudbou. Hřiště. Hlídání dětí: animační program pro děti a miniklub pro děti od 4 - 12 let. Herna.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkový pokoj: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, dětskou postýlkou (zdarma), kachličkami, balkónem nebo terasou, internetem (za poplatek), sejfem (za poplatek) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací.
Stravování
Snídaně formou bufetu.
Pláž
Pláž je vzdálena cca 500m od hotelu, plážový servis zdarma.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Mercé

To mě zajímá Region: Pineda de Mar
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 18 690 Kč


Mercé Mercé Mercé Mercé Mercé Mercé Mercé Mercé Mercé
Cena zahrnuje - autobusem
 • 7x ubytování v hotelu ***,
 • 7x stravu dle výběru,
 • dopravu luxusním autokarem z/do ČR,
 • služby českého delegáta,
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje - autobusem
 • komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu,
 • pobytovou taxu nad 16 let - platba na místě,
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Obecný popis
Typický středomořský hotel s rodinnou atmosférou nabízející sezónní čerstvé produkty, které si sami pěstují.
Poloha
Hotel se nachází se v historickém centru městečka Pineda de Mar u kostela, asi 10 minut chůze od pláže a je ideálním místem pro Vaši dovolenou v klidu a v pohodě. Díky dobré dopravní dostupnosti je i vhodným výchozím bodem pro návštěvu Barcelony a dalších míst na pobřeží Costa Brava.
Vybavení
Hotel nabízí svým hostům 24h recepci s lobby, výtahy, WiFi zdarma ve veřejných prostorách hotelu, bazén na střeše hotelu s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, chillout bar na střeše s panoramatickým výhledem, hlavní bufetovou restauraci (vaří z čerstvých sezonních surovin a využívají ovoce a zeleninu z vlastních zahrad), tematické večeře, konferenční místnost, prádelnu za poplatek, parking (po předchozí rezervaci a za poplatek)
Ubytovaní
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají klimatizaci, koupelnu s vanou nebo sprchou / WC, telefon, Wi-Fi (za poplatek), satelitní TV, balkon s výhledem do okolí.
Stravování
polopenze, plná penze
polopenze: snídaně a večeře formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek)
plná penze: snídaně, obědy a večeře formou (nápoje u oběda a večeře jsou za poplatek)
Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.
Sport a zábava
večerní zábavní program v podobě různé show (flamengo, břišní tance…) a živé hudby.
v sezóně hotel Merce nabízí zábavní program na pláži v Pinedě, kde můžete využít na určitou dobu kajaky, paddle-surf, pro děti skákací hrad, kola, atd. - za poplatek
Pláž
plář s hrubším pískem je vzdálena cca 600m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek
Povinné poplatky na místě
Ve Španělsku jsou všichni klienti starší 16 let povinni uhradit pobytovou taxu přímo na recepci hotelu při příjezdu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Alba Seleqtta

To mě zajímá Region: Lloret de Mar
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 18 423 Kč


Alba Seleqtta Alba Seleqtta Alba Seleqtta Alba Seleqtta Alba Seleqtta Alba Seleqtta Alba Seleqtta Alba Seleqtta Alba Seleqtta
Podnadpis:
NAŠE SRDCOVKA PŘÍMO V CENTRU LLORET DE MAR
Anotace:
Luxusní hotel upoutá svou výjimečnou polohou na malé vyvýšenině uprostřed starého města s kouzelnými výhledy na moře pouhých 250 m od krásné písečné pláže a palmové promenády. Je vyhledáván stálými klienty pro vynikající středomořskou kuchyni a kvalitní služby.
Stravování:
POLOPENZE formou bohatých švédských stolů (nápoje k večeři nejsou v ceně)
možnost plné penze nebo all inclusive za příplatek
Cena nezahrnuje:
* komplexní cestovní pojištění UNIQA Covid + 60,- Kč/os/den * pobytovou taxu ve výši 1,32 €/os/den (k úhradě na místě)
Cena zahrnuje:
* dopravu lux busem * ubytování * stravování * welcome drink * služby delegáta * balíček na cestu * zákonné pojištění CK * DPH
Pobytová taxa (k úhradě na místě):
Na místě se hradí pobytová taxa ve výši 1,32 €/os/den (hradí osoby starší 17 let).
Dopravní prostředek:
Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)
Předpokládaná trasa:
Kolín - Praha - Plzeň - Rozvadov - Norimberk - Heilbronn - Karlsruhe - Freibourg - Mulhouse - Lyon - Nimes - Narbonne - Le Perthus/La Jonquera - Costa Brava/Maresme a zpět
Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:
Kolín (08:00), Praha (09:15), Plzeň (10:45) + svozy z nástupních míst Hradec Králové (06:30), Pardubice (07:00), Jičín (07:00), Poděbrady (07:45), Nymburk (08:00), 2. den příjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme cca 07:00-09:00 hod. Odjezd cesta zpět (9.den) v podvečerních hodinách (18-19 hod), návrat do ČR (10.den) cca 15-20 hod dle výstupních míst. Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech. Minim. počet účastníků pro realizaci svozu z jednoho nástupního místa je 8 osob. Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 4-4,5 hod.
Autobusová doprava:
S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 499,- Kč.
Předpokládaný letový řád:
cesta tam: odlet Praha 12:50 hod - přílet Barcelona 15:20 hod,
cesta zpět: odlet Barcelona 18:20 hod (příp. 09:40 hod) - přílet Praha 20:50 hod (příp.12:10 hod).
Upozorňujeme na možnost změny letového řádu v odletový/příletový den. Aktuální letový řád obdrží zákazník 7 dní před odletem v cestovních pokynech.
Motto - nadpis
Naše srdcovka přímo v centru Lloret de Mar
Motto - odstavec
Luxusní hotel upoutá svou výjimečnou polohou na malé vyvýšenině uprostřed starého města s kouzelnými výhledy na moře pouhých 250 m od krásné písečné pláže a palmové promenády. Je vyhledáván stálými klienty pro vynikající středomořskou kuchyni a kvalitní služby.
Umístění ubytování:
letovisko Lloret de Mar, cca 250 m od krásné písečné pláže a palmové promenády
Ubytování
Luxusní hotel upoutá svou výjimečnou polohou na malé vyvýšenině uprostřed starého města s kouzelnými výhledy na moře. Je vyhledáván stálými klienty pro vynikající středomořskou kuchyni a kvalitní služby. Ozdobou hotelu je terasovitá zahrada s venkovními bazény a exotickým posezením pod palmami. Lenošení u bazénu zpříjemní jak lahodné koktejly, tak animační aktivity v podobě tance, her a sportu. Svým hostům nabízí vstupní halu s prosklenou kopulí, skalním vodopádem a panoramatickými výtahy, prostornou jídelnu Mediterraneo a koktejlový bar Tropical. MONABONUS vstup do hotelového wellness (krytý bazén, jacuzzi, finská sauna a turecká lázeň) ZDARMA.
Pokoj:
Komfortní klimatizované 2-lůžkové pokoje (možnost ubytování 2-4 osob) jsou s příslušenstvím, fénem, TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem (na vyžádání za poplatek) a balkonem. Příplatek za pokoj superior s výhledem na moře 1.250 Kč/os.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sol Calas de Mallorca

To mě zajímá Region: Cales de Mallorca
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 14 055 Kč


Sol Calas de Mallorca Sol Calas de Mallorca Sol Calas de Mallorca Sol Calas de Mallorca Sol Calas de Mallorca Sol Calas de Mallorca Sol Calas de Mallorca Sol Calas de Mallorca Sol Calas de Mallorca
Pláž

:
Jídlo a pití
Restaurace
Bary
Doplňkové služby
Trezor na pokoji: (za poplatek)
Masáže: (za poplatek)
Solárium:
Prádelna: (za poplatek)
Bezdrátové připojení/internet: Vhodné pro osoby s omezením pohybu:
Sport a zábava
Stolní tenis:
Šipky:
Kulečník: (za poplatek)
Aerobik:
Fitness centrum:
Pro děti
Ostatní: Dětské hřiště - ne
Dětské menu či bufet - ano
Oddělená část restaurace pro děti - ne
Dětská židlička v restauraci - ano
Stravování
Half BoardAll Inclusive08:00 - 23:00


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Best Benalmádena

To mě zajímá Region: Benalmadena
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 23 391 Kč


Best Benalmádena Best Benalmádena Best Benalmádena Best Benalmádena Best Benalmádena Best Benalmádena Best Benalmádena Best Benalmádena Best Benalmádena
Umístění

Hotel se nachází v centru obce Benalmádena. V jeho okolí se nacházejí obchody, restaurace, bary, kluby a kasino. Autobusová zastávka se nachází hned vedle hotelu. Na letiště v Malaze cca 16 km, na letiště v Seville cca 215 km.

.

Pláž

Veřejná písečná pláž La Cala je vzdálená přibližně 240 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za příplatek.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, bufetová restaurace, bary, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén, dětské brouzdaliště, zahrada, dětské hřiště, miniklub, úschovna zavazadel, TV místnost, parkoviště.

Internet

Bezplatné wifi připojení v celém hotelu

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně, obědy a večeře, občerstvení mezi jídly a neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů, které jsou k dispozici ve vyhrazených prostorách hotelu od 10:00 do 23:30.

Hotel nabízí bezlepková jídla.

.

Sportovní a animační program

Hotel poskytuje denní a večerní animaci pro děti. Zdarma: posilovna. Za příplatek: wellness (sauna, vířivka, masáže), internetový koutek

.

Webové stránky

http://www.besthotels.es

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Skvělá poloha - blízkost moře, centra obce i hlavních atrakcí pobřeží činí z hotelu Best Benalmadena ideální základnu nejen pro opalování, ale i pro poznávání krás Andalusie. K tomu přátelský personál, pestrá kuchyně a miniklub pro děti. Vřele doporučujeme!ᐁ Více informací ᐁ