Bezpečná dovolená v Španělsku 2022


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Španelsko


Hlavní město: Madrid
Měna: Euro (EUR)
1 EUR = 24.3546Kč
Španelsko na Wikipedii

Průměrné teploty v Španělsku:
Leden: 6 °C
Únor: 7 °C
Březen: 10 °C
Duben: 11 °C
Květen: 15 °C
Červen: 21 °C
Červenec: 25 °C
Srpen: 25 °C
Září: 22 °C
Říjen: 15 °C
Listopad: 10 °C
Prosinec: 7°C

Bezpečnost v Španělsku - na co si dát pozor

32.
nejbezpečnější země světa

Ve španělsku je bohužel četnost teroristických útoků velmi vysoká. Například za rok 2016 na území státu došlo k téměř stovce protiteroristických operací. Nejvíce takových operací a zatčených podezřelých probíhá v Barceloně a Madridu. Nelze ale říci, že některé oblasti by byly zcela bezpečné, tyto problémy se totiž vyskytují na prakticky celém území spanělska a to včetně oblíbených turistických ostrovů jako Mallorca a Ibiza.

Co se týče přirodních nebezpečích, na plážích je nutné si dávat pozor na medúzy. Některé roky bývají velmi přemnožené. Žahnutí medúzy není životu nebezpečné, ale jde o velmi nepříjemnou záležitost.Co se nesmí v Španělsku

Ve Španělsku platí jeden z nejpřísnější protikuřáckých zákonů v Evropě. Kouření je zakázáno ve všech uzavřených veřejných prostorách, dále také na všech dětských hřištích a školních či nemocničních pozemcích.

Je přísně zakázáno vyvážet i dovážet věci, které podléhají zvláštním předpisům. Jde například o cizokrajné rostliny, zbraně či starožitnosti). Pozor, může jít například i o korály či mušle, které si můžete chtít odvézt na památku.

Pozor si dejte i na fotografování, v některých památkách a lokalitách je fotografování a natáčení videa zakázáno, tato místa zřejmě vždy poznáte dle příslušných značek.Hledáte nové plavky na dovolenou?Zajímavé lokality v Španělsku

Mallorca, Puerto de la Cruz, Cala Millor, Can Picafort, S'illot, Calella, El Arenal, Španělsko, Santa Susanna, Costa CalmaBezpečné zájezdy v Španělsku


Hotel Globales Pionero Santa Ponsa Park

To mě zajímá Region: Mallorca
Hodnocení: 5 / 5.0
Cena začíná na: 14 670 Kč


Globales Pionero Santa Ponsa Park Globales Pionero Santa Ponsa Park Globales Pionero Santa Ponsa Park Globales Pionero Santa Ponsa Park Globales Pionero Santa Ponsa Park Globales Pionero Santa Ponsa Park Globales Pionero Santa Ponsa Park Globales Pionero Santa Ponsa Park Globales Pionero Santa Ponsa Park
Poloha

V klidnější části oblíbeného letoviska Santa Ponsa. Centrum s obchody, restauracemi a bary cca 300 m, nejbližší nákupní možnosti cca 100 m. Hlavní město Palma de Mallorca cca 20 km, autobusová zastávka cca 400 m.

Vybavení

6 pater, vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace a bar. Venku v rámci společného kompexlu hotelů Globales Pionero a Globales Santa Ponsa Park 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu a pizzerie, terasa na opalování.

Pokoje
 • Dvoulůžkový pokoj/Dvoulůžkový pokoj promo (DR/DRP): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., trezor za poplatek, minilednička, balkon.
Zábava

Denní a večerní animační program.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka
 • Zdarma: tenis, stolní tenis.
 • Za poplatek: sauna, golfové hřiště cca 2 km.
Děti

Dětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

All inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Káva, čaj a sladké pečivo (16.00–18.00 hod.)
 • Lehký snack (11.00–18.00 a 22.00–24.00 hod.)
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)
Zvláštnosti

Společně s hotelem Globales Santa Ponsa Park tvoří komplex 2 hotelů stejné kvality, rozdělení pokojů mezi hotely Globales Pionero a Globales Santa Ponta Park v kompetenci hotelu.

Karty

VISA, EC/MC.

Web
http://www.hotelesglobales.com
Handicup

Na vyžádání 6 DR přizpůsobených pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu hotelu, křeslo do 1 z bazénů.

Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby (omezený časový limit).
 • Za poplatek: internetový koutek, WiFi na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ****ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Best Roquetas

To mě zajímá Region: Španělsko
Hodnocení: 4.6 / 5.0
Cena začíná na: 16 910 Kč


Best Roquetas Best Roquetas Best Roquetas Best Roquetas Best Roquetas Best Roquetas Best Roquetas Best Roquetas Best Roquetas
Poloha

Přímo u pobřežní promenády v oblíbeném letovisku Roquetas de Mar. V okolí hotelu řad nákupních a zábavních možností. Centrum letoviska s přístavem cca 5 km, autobusová zastávka cca 100 m.

Vybavení

496 pokojů, 2 budovy, 6 pater, vstupní hala s recepcí, restaurace a bar. Venku bazén se skluzavkami, bar, lehátka a slunečníky zdarma, jacuzzi (pouze pro dospělé), osušky oproti kauci. Kryté parkoviště za poplatek.

Pokoje
 • Dvoulůžkový pokoj (DR): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minilednička, trezor za poplatek, rozkládací pohovka, balkon nebo terasa (dítě spí společně s rodiči, není možnost přistýlky).
 • Dvoulůžkový pokoj Výhled moře (DRSV0): viz DR, výhled na moře.
 • Apartmá (AP): viz DR, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, oddělená ložnice.
 • Apartmá Boční výhled moře (APLV0): viz AP, boční výhled na moře.
Zábava

Denní a večerní animační program.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

 • Na vyžádání a zpětné potvrzení možnost zajištění bezlepkové stravy (pouze vybraná jídla).
Pláž

Široká pláž s hrubým pískem a malými oblázky oddělena pouze pěší pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky v docházkové vzdálenosti za poplatek.

Sportovní nabídka
 • Zdarma: minigolf.
 • Za poplatek: golfové hřiště Playa Serena cca 600 m. Aquapark Mario Park a aquarim Roquetas cca 8 km.
Děti

Dětský bazén, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

All inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Lehký snack (10.00–23.00 hod.,mimo dobu hlavních jídel)
 • Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–23.30 hod.)
Karty

VISA, EC/MC, Diners Club.

Web
https://www.besthotels.es/
Handicup

Na vyžádání DR přizpůsobené pro handicapované klienty.

Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby (pouze prvních 60 minut).
 • Za poplatek: internetový koutek, WiFi v celém hotelu.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Castillo Beach Bungalows

To mě zajímá Region: Caleta de Fuste
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 11 990 Kč


Castillo Beach Bungalows Castillo Beach Bungalows Castillo Beach Bungalows Castillo Beach Bungalows Castillo Beach Bungalows Castillo Beach Bungalows Castillo Beach Bungalows Castillo Beach Bungalows Castillo Beach Bungalows
Středisko
Caleta de Fuste  
Poloha
Komplex Castillo Beach se skládá z několika bungalovů, které jsou postaveny v typickém kanárském stylu a které se nacházejí cca 1,5 km od přístavu Playa del Castillo, cca 1,5 km od centra Caleta de Fuste s obchody, bary a restauracemi, a cca 5 km od letiště.
Nejbližší supermarket cca 100 m, autobusová zastávka cca 900 m od hotelu, v okolí jsou 2 golfová hřiště.
Pláž
Veřejná písčitá mírně se svažující pláž Playa del Castillo se nachází cca 1,5 km od hotelu, přístup od hotelu po mírně se svažujícím chodníku; lehátka a slunečníky za poplatek.
Vybavení
Přízemní domečky v zahradě typu bungalov nabídnou oddělenou depandence s vlastní recepcí 24hod. v  areálu restaurace, zóna WiFi zdarma; za poplatek internet. koutek. 
V komplexu se nachází několik bazénů, brouzdaliště pro děti; lehátka u bazénů zdarma. Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).    
Více úrovňový terén  - nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu.
Ubytování
Dvoulůžkové bungalovy apartmánového typu s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny obývacím pokojem s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, touster), oddělenou ložnicí, vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí a terasou; za poplatek trezor.
Úklid probíhá 3x týdně.
Stravování
Jednodušší All inclusive bufetovým způsobem, snack mezi hlavními jídly, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.
Sport a zábava
Víceúčelové sportovní hřiště, menší posilovna zdarma; za poplatek tenisový kurt, sauna a masáže. (wellness dočasně uzavřeno, info recepce). Recepce zajišťuje pronájem kol.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7 nebo 14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Více úrovňový terén  - nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Barceló Fuerteventura Mar

To mě zajímá Region: Caleta de Fuste
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 13 990 Kč


Barceló Fuerteventura Mar Barceló Fuerteventura Mar Barceló Fuerteventura Mar Barceló Fuerteventura Mar Barceló Fuerteventura Mar Barceló Fuerteventura Mar Barceló Fuerteventura Mar Barceló Fuerteventura Mar Barceló Fuerteventura Mar
Poloha
Na východním pobřeží ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.
Vybavení objektu
Hotel (renovace 2022) je součástí Barceló Fuerteventura Beach Resort nabízí celkem 480 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné základní Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (vyšší rychlost za příplatek), 3 konferenční sály (až 800 osob), restaurace, bary, dětské kluby, hlídání dětí, služby lékaře, kadeřnictví, malý obchod, divadlo, půjčovna aut, parkoviště. V zahradě jsou 2 velké bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný, se slanou vodou), jacuzzi, dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. K relaxaci mohou hosté (starší 16 let) využít i nabídku lázeňského centra U-SPA (bazén s termálním okruhem, sauna, hydroterapie, vodní masáže, parní lázeň, léčebné procedury, masáže). Po celý den jsou pro děti i dospělé připravovány různé animační programy.
Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled na bazén nebo do zahrady. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Pokoj Deluxe
Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje. Servis a vybavení je rozšířeno o volný vstup do lázeňského centra U-SPA (pouze hosté starší 16 let), župany a pantofle, ručníky k bazénu, v koupelně dešťová sprcha, bezplatné parkoviště. Za příplatek je možné objednat pokoj Deluxe s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den (od 10.00 do 23.00 hod.).
Sport
V hotelu je zdarma fotbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis a pétanque, za poplatek posilovna, lukostřelba, košíková, kulečník, 4 kurty na paddle, 1 tenisový kurt a 2 hřiště na minigolf. Na pláži nabídka vodních sportů, potápění, surfová škola nebo vodní skútry. Golfové hřiště se nachází cca 2 km od hotelu.
Obchody
Různé obchody, restaurace a bary jsou v centru městečka Caleta de Fuste (cca 100 m). Větší možnost nákupů je cca 1,5 km od hotelu ve velkém obchodním centru Atlántico.
Pláž
Hotel se nachází přímo u písečné pláže Caleta de Fuste se světlým pískem.
Internetové stránky
www.barcelo.com
Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Zafiro Bahía

To mě zajímá Region: Playa de Muro
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 16 652 Kč


Zafiro Bahía Zafiro Bahía Zafiro Bahía Zafiro Bahía Zafiro Bahía Zafiro Bahía Zafiro Bahía Zafiro Bahía Zafiro Bahía
Poloha

V klidné oblasti na severním pobřeží ostrova. Možnost nákupů a zábavy v oblíbených letoviscích Alcúdia cca 6 km a C’an Picafort cca 4 km (spojení linkovým autobusem, zastávka cca 100 m). V okolí několik restaurací a možnost drobných nákupů.

Vybavení

266 pokojů, hlavní 4patrová budova, 3 vedlejší 4patrové budovy. Vstupní hala s recepcí, výtahy (v každé budově), restaurace, restaurace à la carte, bar, konferenční sál. Venku bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky oproti kauci. Oddělená relaxační zóna pouze pro dospělé s balibeds zdarma.

Pokoje
 • Studio Premium (STU): koupelna/WC (vysoušeč vlasů),klimatizace, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toastovač), telefon, TV/sat., trezor za poplatek, balkon nebo terasa.
 • Apartmá Premium (APU): viz STU, obývací část s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice.
 • Apartmá Premium s výhledem na bazén (APPVU): viz APU, výhled na bazén.
 • Apartmá Swim-up (APSWP): viz APU, terasa a privátní bazén.
 • Apartmá Royal (APROY): viz AP, na střeše prostorná terasa s jacuzzi, 2 lehátky a posezením.
Zábava

Denní i večerní animační programy, pravidelně večerní představení, živá hudba.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaně formou bufetu, polopenze (večeře formou bufetu) nebo programu all inclusive.

Pláž

Dlouhá písečná pláž Playa de Muro s pozvolným vstupem do moře vhodná pro děti přímo u hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Snack bar a restaurace.

Sportovní nabídka
 • Zdarma: fitness, minigolf, multifunkční hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, sauna.
 • Za poplatek: biliár, půjčovna kol, masáže.
Děti

Dětský bazén s pirátskou lodí se skluzavkami, hřiště, miniklub, dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

All inclusive
 • Snídaně a večeře formou bufetu
 • Lehký oběd formou bufetu v restauraci u pláže
 • Lehký studený snack během dne v době mimo hlavní jídla
 • Odpolední káva, čaj, sladké pečivo a zmrzlina
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30–23.00 hod.)
Karty

VISA, EC/MC.

Web
https://www.hotelsviva.com
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby.
 • Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: ****ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sol Lanzarote

To mě zajímá Region: Puerto del Carmen
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 17 490 Kč


Sol Lanzarote Sol Lanzarote Sol Lanzarote Sol Lanzarote Sol Lanzarote Sol Lanzarote Sol Lanzarote Sol Lanzarote Sol Lanzarote
Poloha
Na jihovýchodním pobřeží, 5 km od letiště, v okrajové části letoviska Puerto del Carmen.
V období od 08. 01. 2023 do 05. 02. 2023 jsou odlety na Lanzarote realizovány pře sousední ostrov Fuerteventura a odtud následně 20 minut lodním trajektem.
Vybavení objektu
Hotel nabízí celkem 343 pokojů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, restaurace, 2 bary, konferenční místnosti (až 80 osob), dětský klub Bam bam (děti 5 - 12 let), dětský klub Guardería (děti 12 měsíců - 4 roky, pouze od července do srpna), prádelna, kadeřnictví, kosmetika a masáže, supermarket, Flintstones Bazar, obchod se suvenýry, malé parkoviště. V hotelové zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (dva v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětský park. Pro děti i dospělé je připravována široká škála aktivit, denní i večerní animační program, umělecká představení i hudební programy. Hotel je plně přizpůsoben pro tělesně postižené.
Pokoj Superior
Renovovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, klimatizaci (dle sezóny), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, mikrovlnnou troubu, trezor (k pronájmu), telefon, minibar (za příplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Terasa má výhled do zahrady a do vnitrozemí. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Suite Extra s výhledem na moře
Základní vybavení je stejné jako u pokoje Superior, navíc má oddělenou dvoulůžkovou ložnici s velkou postelí "queen size" od obývací části s rozkládací pohovkou, trezor (zdarma), mikrovlnnou troubu a ledničku. Velká terasa má výhled na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 3 děti a 1 dítě do 2 let.
Stravování
Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (do 23.30 hod.).
Sport
V hotelu je posilovna, herna se stolním tenisem, 2 tenisové kurty a potápěčská škola.
Obchody
Několik menších obchodů je přímo v hotelu, malé nákupní centrum (různé obchody, bary a restaurace) je vzdáleno cca 200 m, větší nákupní možnosti jsou v 3 km vzdáleném centru Puerto del Carmen (autobusová zastávka 100 m).
Pláž
Hotel leží přímo u plážové promenády se vstupem na písečnou pláž s hnědým pískem.
Internetové stránky
www.melia.com
Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Globales Almirante Farragut

To mě zajímá Region: Menorca
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 17 952 Kč


Globales Almirante Farragut Globales Almirante Farragut Globales Almirante Farragut Globales Almirante Farragut Globales Almirante Farragut Globales Almirante Farragut Globales Almirante Farragut Globales Almirante Farragut Globales Almirante Farragut
Poloha

Na západním pobřeží v klidné lokalitě střediska Cala’n Forcat. Historické městečko Ciutadella cca 5 km. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu. Obchody, restaurace a bary cca 10 minut chůze od hotelu.

Vybavení

493 pokojů, 5 pater, vstupní hala s recepcí, 3 výtahy, hlavní restaurace, bar, společenská místnost s TV/sat., obchod se suvenýry, minimarket, 2 konferenční sály. Venku 2 bazény,snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Za příplatek volný vstup na celý pobyt do aquaparku Aqua Center Menorca vzdáleného cca 900 m.

Pokoje
 • Dvoulůžkový pokoj (DR): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., trezor za poplatek, minilednička, telefon, balkon nebo terasa.
 • Rodinný pokoj (FR): viz DR, prostornější.

 

Zábava

Pravidelné animační programy pro děti i dospělé.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Malá písečná pláž v zálivu cca 50 m, přímo u hotelu možnost koupání ze skal a betonových plat, terasy na slunění a schůdky do moře. Další písečná pláž v zálivu Cala’n Blanes cca 1 km

Sportovní nabídka
 • Zdarma: stolní tenis, pétanque, aerobik, volejbal, lukostřelba a další sporty v rámci animačních programů.
 • Za poplatek: fitness, biliár, tenis (tvrdý povrch), minigolf, multifunkční hřiště, půjčovna kol, vodní sporty a potápěčská škola na pláži, golfové hřiště cca 35 km.
Děti

Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (5–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

All inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Lehký snack (10.00–12.00 a 22.30–24.00 hod.)
 • Odpolední káva, čaj, zákusky a zmrzlina (16.00–18.00 hod.)
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)
Karty

VISA, EC/MC.

Web
http://www.hotelesglobales.com
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby (30 minut denně)
 • Za poplatek: internetový koutek v lobby.
Poznámka

Za příplatek volný vstup na celý pobyt do aquaparku Aqua Center Menorca vzdáleného cca 900 m.

Oficiální třída: ****ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Tahiti Playa H&suit

To mě zajímá Region: Santa Susanna
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 11 990 Kč


Hotel Tahiti Playa H&suit Hotel Tahiti Playa H&suit Hotel Tahiti Playa H&suit Hotel Tahiti Playa H&suit Hotel Tahiti Playa H&suit Hotel Tahiti Playa H&suit Hotel Tahiti Playa H&suit Hotel Tahiti Playa H&suit Hotel Tahiti Playa H&suit
Poloha
Tento moderní hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže v centru letoviska Santa Susanna nedaleko od přímořské kolonády s obchůdky, restauracemi a bary. Tento hotel je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené na pláži a přitom v dosahu města s jeho zábavními možnostmi. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií.
Poloha:

přímo u písečné pláže
v centru Santa Susanna
77 km od letiště v Barceloně
Vybavení
vstupní hala s recepcí a směnárnou
hlavní restaurace, restaurace á la carte
lounge bar, snack bar
obchod se suvenýry
Wi-Fi připojení na recepci zdarma
Pokoje
pokoje typu Superior s možností jedné přistýlky
klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů
TV/SAT, telefon, bezpečnostní schránka za poplatek
balkón
Pláž
dlouhá písečná pláže se nachází přímo u hotelu
slunečníky a lehátka za poplatek
Sport
venkovní bazén, venkovní jacuzzi
slunečníky a lehátka u bazénu zdarma
vodní a plážové sporty, billiard, stolní tenis
SPA procedury
animační programy
Stravování
polopenze nebo plná penze formou bufetu
Děti
bazén, mini club, dětské hřiště
Poznámka
Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Beatriz Playa & Spa

To mě zajímá Region: Puerto del Carmen
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 14 480 Kč


Hotel Beatriz Playa & Spa Hotel Beatriz Playa & Spa Hotel Beatriz Playa & Spa Hotel Beatriz Playa & Spa Hotel Beatriz Playa & Spa Hotel Beatriz Playa & Spa Hotel Beatriz Playa & Spa Hotel Beatriz Playa & Spa Hotel Beatriz Playa & Spa
Poloha
V jihovýchodní části ostrova, 5 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.
V období od 08. 01. 2023 do 05. 02. 2023 jsou odlety na Lanzarote realizovány přes sousední ostrov Fuerteventura a odtud následně 20 minut lodním trajektem.
Vybavení objektu
V jedné čtyřpatrové budově je celkem 404 pokojů (některé upravené pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici recepce, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, několik restaurací a bary, společenská místnost, konferenční sály, dětský klub (děti 4 - 12 let), kadeřnictví, služby lékaře, nákupní galerie, stánek s novinami, pronájem aut a kol, parkoviště. V zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté (starší 14 let) mohou využít i nabídku služeb lázeňského centra SPA s nabídkou relaxačních i léčebných procedur (hydromasážní okruh, Vichy sprchy, jacuzzi, sauna, léčebné boxy). Pro děti i dospělé je připravován denní a večerní animační program, představení s živou hudbou, tanec, profesionální show.
Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizí se satelitními programy, minibar, trezor (k pronájmu), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, koupelnu s WC, vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.
Dvoulůžkový pokoj Superior
Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, ale je moderněji zařízený. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 1 dítě a dítě do 2 let.
Junior Suite
Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, je však prostornější a ložnice je oddělená od obývacího prostoru dveřmi. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.
Stravování
Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.
Sport
V hotelu je posilovna, tenisový kurt (s nočním osvětlením), minigolf, lukostřelba, pétanque, dětské hřiště, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal. Golfové hřiště Lanzarote Golf Resort je vzdáleno cca 6 km.
Obchody
Přibližně 100 m od hotelu je nákupní centrum Matagorda, u kterého pokračuje promenáda s množstvím dalších obchůdků, barů a restaurací.
Pláž
Hotel má přímý přístup na plážovou promenádu a pláž Matagorda s tmavě hnědým pískem, která je vzdálena cca 50 m.
Internetové stránky
www.beatrizhoteles.com
Hodnocení našich klientů
Hotel odpovídá kategorii 3*.
Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel JS Miramar

To mě zajímá Region: Can Picafort
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 15 160 Kč


JS Miramar JS Miramar JS Miramar JS Miramar JS Miramar JS Miramar JS Miramar JS Miramar JS Miramar
Informace o hotelu

Hotel JS Miramar se nachází v přední linii pláže Can Picafort, pár metrů od malého přístavu. Všechny pokoje disponují bočním výhledem na moře. Aniž byste opustili svůj pokoj, můžete si kdykoli během dne vychutnat krásný výhled na záliv a přístav. Hotel disponuje restaurací, příjemnou slunečním terasou a venkovním bazénem, hostům je k dispozici také sauna, Jacuzzi či malé fitness. Hotelová restaurace nabízí lahodné pokrmy středomořské kuchyně. Can Picafort se nachází v centru zátoky Alcudia, každý týden se zde konají místní trhy. Každoroční festivaly Can Picafort, které se konají v srpnu, si také nesmíte nechat ujít. Hotel lze doporučit klientům všech věkových kategorií, kteří touží po krásné dovolené ve spojením s výlety po okolí.

Upozornění: Turistická taxa cca 2,20 EUR/os/den splatná v hotovosti v destinaci. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Vzdálenost
 • pláže: 0 m u pláže
 • letiště: 56 km Palma de Mallorca
 • centra: 0.2 km
 • nákupních možností: 200 m
Popis pokoje

Pokoj s bočním výhledem na moře

 • klimatizace
 • TV
 • Wi-Fi (zdarma)
 • trezor (za poplatek)
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • balkon nebo terasa
Popis hotelu
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • sluneční terasa
 • Wi-Fi (zdarma)
 • bazén (lehátka a slunečníky zdarma)
Popis pláže
 • písčitá
 • lehátka a slunečníky za poplatek
Sportovní aktivity zdarma
 • animační programy
 • večerní programy
 • fitness
Sportovní aktivity za příplatek
 • masáže
 • sauna
 • půjčovna aut
 • půjčovna kol
 • vodní sporty na pláži
Strava v ceně
 • Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Club Siroco

To mě zajímá Region: Costa Teguise
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 15 290 Kč


Club Siroco Club Siroco Club Siroco Club Siroco Club Siroco Club Siroco Club Siroco Club Siroco Club Siroco
Poloha
Na východním pobřeží ostrova, 16 km od letiště, v klidné části letoviska Costa Teguise. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.
V období od 08. 01. 2023 do 05. 02. 2023 jsou odlety na Lanzarote realizovány pře sousední ostrov Fuerteventura a odtud následně 20 minut lodním trajektem.
Vybavení objektu
Komplex ve stylu typické ostrovní architektury (na ploše 3 000 m2) nabízí celkem 176 apartmánů (některé uzpůsobený pro tělesně postižené klienty). Hosté mají k dispozici menší vstupní halu s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu (v celém komplexu, za poplatek), restauraci, 2 bary, televizní místnost, samoobslužnou pračku a sušičku (za poplatek), masáže, služby lékaře (na vyžádání), úschovnu zavazadel, malý obchod, půjčovnu automobilů. V hotelové zahradě se nachází velký bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Tato část komplexu je jednodušeji zařízená a odpovídá kategorii 2* (hodnocení Canaria travel).
Součástí komplexu je zcela nezávislý klub Serenity Area se 78 exkluzivními apartmány, samostatným bazénem s jacuzzi a chill out barem.
Apartmán – 1 ložnice
Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. V obývací části je pohovka, integrovaný kuchyňský kout (lednička, toustovač, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), telefon, možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, balkon s výhledem na bazén. Maximální obsazenost - 2 osoby (starší 18 let).
Apartmán - 1 ložnice Premium
Platí v období květen - říjen.
Tento apartmán se nachází v oddělené části Serenity Area.
Základní vybavení je stejné jako v apartmánu - 1 ložnice, je renovovaný a moderně zařízený. Ve vybavení je LCD televize se satelitními programy, v koupelně vysoušeč vlasů, balkon má výhled na bazén. Maximální obsazenost - 2 osoby (starší 18 let).
Apartmán – 2 ložnice
Základní vybavení je stejné jako v apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici. Umístění - ve vyšších patrech (bez výtahu), balkon má výhled na bazén.
Minimální obsazenost - 3 osoby. Maximální obsazenost - 4 osoby (starší 18 let).
Stravování
Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci (dietní jídla na vyžádání).
Sport
V komplexu je volejbalové hřiště, šipky, fotbalové a víceúčelové hřiště, kulečník (na mince), za poplatek minigolf, tenisový kurt a stolní tenis, na pláži možnost vodních sportů (windsurfing, surfování, potápění).
Obchody
Apartmány jsou vzdáleny cca 300 m od nákupního centra Las Cucharas s množstvím barů, restaurací a obchodů.
Pláž
Přibližně 250 m od apartmánů se nachází pláž Playa de los Charcos a cca 350 m pláž se světle hnědým jemným pískem Playa de Las Cucharas.
Internetové stránky
www.clubsiroco.com
Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel JS Sol de Alcudia

To mě zajímá Region: Mallorca
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 15 874 Kč


JS Sol de Alcudia JS Sol de Alcudia JS Sol de Alcudia JS Sol de Alcudia JS Sol de Alcudia JS Sol de Alcudia JS Sol de Alcudia JS Sol de Alcudia JS Sol de Alcudia

Sowohl strand- als auch zentrumsnah bietet das komfortable Hotel alle Möglichkeiten für abwechslungsreiche Ferien. Genießen Sie im Pool einen kühlen Drink in der Swim-up-Bar und lassen Sie sich von abendlichen Liveshows unterhalten!Ihre Vorteile:
 • Zahlreiche Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten in der näheren Umgebung
 • Großzügige Poollandschaft mit Swim-up-Bar
 • Moderne Zimmer


Kategorie: 4

Místo: Bucht von Alcudia

Poloha:
 • k pláži: cca 350 m
 • do centra: cca 2.500 m
 • k zastávce autobusu: cca 300 m
 • k supermarketu: cca 200 m
 • k nemocnici: cca 4 km
 • k letišti: cca 60 km
 • písečná pláž: mírně se svažující, pláž pouze přes ulici, slunečníky (za poplatek), lehátka (za poplatek)


Vybavení:
 • místní kategorie: 4 hvězdičky
 • rok výstavby: 1987, poslední renovace: 2016
 • jazyk v hotelu: anglicky, německy, španělsky
 • počet budov: 1, počet pater v hlavní budově: 5, počet ubytovacích jednotek: 219
 • možnosti platby: American Express, MasterCard, Visa
 • moderní, elegantní, s osobitou atmosférou
 • recepce (24 hodinová recepce) (check-in od 14:00, check-out do 12:00)
 • lobby, výtah, klimatizace
 • Wi-Fi, v celém objektu
 • veřejný internetový koutek/terminál
 • lounge, TV koutek
 • 1 bufetová restaurace: místní kuchyně, středomořská kuchyně, stanice pro live cooking, s terasou
 • lobby bar, poolbar, swim-up-bar, snackbar
 • prádelní servis (v hotelu, za poplatek)
 • sluneční terasa, zahrada
 • 1 bazén: slunečníky, lehátka, osuška (na kauci)


Doppelzimmer:

 • 16-20 m2, orientace do zahrady, orientace do ulice, 1 koupelna, sprcha, vysoušeč vlasů, parkety, klimatizace, topení, bezpečnostní schránka (za poplatek), 1 TV (SAT), telefon, lednička, balkon (vybaveno nábytkem)Doppelzimmer OG:

 • 16-20 m2, orientace do zahrady, orientace do ulice, patro, 5., 1 koupelna, sprcha, vysoušeč vlasů, parkety, klimatizace, topení, bezpečnostní schránka (za poplatek), 1 TV (SAT), telefon, lednička, balkon (vybaveno nábytkem)Stravování:
 • polopenze: snídaně (bufet), kontinentální snídaně, večeře (bufet)


Pro děti:
 • venkovní dětské hřiště, 20 m²
 • venkovní dětský bazén: sladkovodní
 • vysoké židličky v restauraci
 • vybavení pokoje: dětská postýlka (na vyžádání)


Wellness v ceně:
 • vířivka
 • komplex saun: sauna


Wellness za poplatek (částečně od jiného dodavatele):
 • masáže: klasická masáž


Sport a zábava v ceně (částečně od jiného dodavatele):
 • stolní tenis
 • večerní animace, několikrát týdně
 • animace: německy, anglicky, místní jazyk


Sport a zábava za poplatek (částečně od jiného dodavatele):
 • kulečník
 • půjčovna kol
 • úschovna kol


Tipy a rady:
 • turistická taxa povinná platba v místě


Informace:

Diese Leistungsbeschreibung ist gültig vom 08.04.22 bis 31.10.2022 (Sommerkatalog 2022). Hotel auch ohne Flug und Transfer buchbar.Kundeninformation:

Frühbucher: Bei Buchung bis 30.11. sparen Sie 20% (DB1 DBD DC1 DP1), bei Buchung bis 31.12. sparen Sie 15% (DB1 DBD DC1 DP1), bei Buchung bis 28.2. sparen Sie 10% (DB1 DBD DC1 DP1) Spartermine: 7=6 bei Aufenthalt vom 29.4.-10.5. (DB1 DBD DC1), 7=6 bei Aufenthalt vom 13.10.-24.10. (DB1 DBD DC1), 14=12 bei Aufenthalt vom 29.4.-10.5. (DB1 DBD DC1), 14=12 bei Aufenthalt vom 13.10.-24.10. (DB1 DBD DC1) Mindestaufenthalt: 3 NächteBitte beachten:

Touristensteuer

Seit dem 1. Juli 2016 müssen Urlauber auf den Balearen eine Übernachtungssteuer für nachhaltigen Tourismus zahlen.Sie beträgt zwischen EUR 1 (ca. CHF 1,10) und EUR 4 (ca. CHF 4,40) zzgl. 10% MwSt. pro Person/Nacht und ist von den Gästen bei der An- oder Abreise in ihrer Unterkunft zu entrichten. Die genaue Höhe richtet sich nach der Landeskategorie der jeweiligen Unterkunft. In der Nebensaison (01.11.-30.04.) wird der Betrag um 75% reduziert. Kinder und Jugendliche unter 16 Jahren sind von der Abgabe befreit. Für Langzeiturlauber ermäßigt sich der Betrag ab dem 9. Aufenthaltstag um die Hälfte.Hinweis zu Rail & Fly:

Služba Rail&Fly je platná pro všechny rezervace zájezdů a to pro cestu z a na jakékoliv německé letiště, ze Salzburku nebo Basileje v celé síti Deutsche Bahn (2. třída), z jakékoliv vlakové stanice v rámci Německa.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Globales Mimosa

To mě zajímá Region: Palmanova
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 16 620 Kč


Globales Mimosa Globales Mimosa Globales Mimosa Globales Mimosa Globales Mimosa Globales Mimosa Globales Mimosa Globales Mimosa Globales Mimosa
Poloha

V mírném svahu na okraji oblíbeného turistického centra Palmanova, pobřežní promenáda s množstvím obchodů, restaurací a barů cca 400 m. Možnost drobných nákupů a zábavy cca 100 m, supermarket v těsné blízkosti hotelu. Autobusová zastávka cca 500 m. Zábavní park Katmandu cca 1,3 km, aquapark Western Park cca 3 km.

Vybavení

287 pokojů, 9 pater, vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar, bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje
 • Dvoulůžkový pokoj (DR): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička, trezor za poplatek, balkon.
 • Rodinný pokoj (FR): 2 propojené DR.
Zábava

Denní a večerní animační program.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 500 m, přístup z mírného kopce a po schodech. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Sportovní nabídka
 • Zdarma: stolní tenis.
 • Za poplatek: multifunkční hřiště, plážový volejbal, biliár, golfové hřiště cca 6 km.
Děti

Dětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

All inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Lehký snack (10.30–18.00 hod.)
 • Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)
Karty

VISA, EC/MC

Web
http://www.hotelesglobales.com
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby (omezený časový limit).    
 • Za poplatek: WiFi na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ****ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hipotels Mediterraneo Club

To mě zajímá Region: Sa Coma
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 10 530 Kč


Hipotels Mediterraneo Club Hipotels Mediterraneo Club Hipotels Mediterraneo Club Hipotels Mediterraneo Club Hipotels Mediterraneo Club Hipotels Mediterraneo Club Hipotels Mediterraneo Club Hipotels Mediterraneo Club Hipotels Mediterraneo Club
Poloha

Na východním pobřeží Mallorky v moderním středisku Sa Coma. Do centra příjemná procházka po hlavním korzu s mnoha obchody, restauracemi a bary. Ideální místo pro výlety do okolí (krápníkové Dračí jeskyně, vesnice Son Servera, letovisko Cala Millor, golfové hřiště vzdálené 7 km). Několik lékáren v nejbližším okolí, hlavní nemocnice v Palma de Mallorca. Zábavné vodní aquaparky poblíž hlavního města.

Vybavení

Komplex rozdělen místní komunikací na 2 části. První část je orientovaná zejména na ubytovací služby – tříposchoďové budovy (bez výtahu) s jednotlivými apartmá v zahradě, u bazénu. V hlavní budově recepce, ordinační hodiny lékaře v dopoledních a odpoledních intervalech. Venku sladkovodní bazén s oddělenou částí pro děti, snack bar u bazénu, sprchy. Druhá část komplexu – 2 klimatizované nekuřácké restaurace (1 s terasou), bar, amfiteátr, venkovní sladkovodní bazén, bazén s vodními atrakcemi pro menší děti, rozlehlá palmová a piniová zahrada, dětské hřiště, další apartmá. Lehátka a slunečníky u všech bazénů zdarma, osušky oproti kauci.

Pokoje

Apartmá, 1 ložnice: 1 oddělená ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, sporák, základní nádobí, mikrovlnná trouba), koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., individuální klimatizace, tefon, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. 

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Náš názor

Tento komplex apartmá doporučujeme pro aktivně založené rodiny, které uvítají blízkost centra letoviska Sa Coma. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu.

 

Pláž

Krásná široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přístupná přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky za poplatek, sprchy na pláži.

Sportovní nabídka

Zdarma: v hotelu stolní tenis (vybavení oproti kauci), plážový volejbal.

Za poplatek: biliár, videohry, kurz potápění, půjčovna kol, sportovní centrum (vzdálené 400 m od hotelu, 3 kurty na squash, fitness, sauna), 4 tenisové kurty, nejbližší golfové hřiště Golf Son Servera 7 km, windsurfing.

Děti

Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, oddělený dětský sladkovodní bazén se skluzavkami a prolézačkami pro nejmenší. 

Animační program Funtazie klub v období 18.6.-3.9.2022.
Provoz klubu může být omezen na základě opatření spojených se šířením onemocnění COVID-19.

All inclusive
 • Snídaně formou bufetu (08.00–10.30 hod.)
 • Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.)
 • Večeře formou bufetu v hlavní restauraci (18.00–21.00 nebo 18.30–21.30 hod.)
 • Večeře v restauraci - Tapas (1x týdně, rezervace nutná)
 • Denní snack (10.30–23.00 hod.)
 • Alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.30 hod.)
 • Zmrzlina (10.00–23.30 hod.)
Zvláštnosti

Animační program Funtazie klub v období 18.6.-3.9.2022.
Provoz klubu může být omezen na základě opatření spojených se šířením onemocnění COVID-19.

Oficiální třída: ****

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web
https://en.hipotels.com/hotel-club-mediterraneo-in-sa-coma-mallorca-in-majorca.htm
Internet

Zdarma: WiFi v areálu hotelu včetně apartmá.

Poznámka

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Occidental Jandía Playa

To mě zajímá Region: Morro Jable
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 10 990 Kč


Occidental Jandía Playa Occidental Jandía Playa Occidental Jandía Playa Occidental Jandía Playa Occidental Jandía Playa Occidental Jandía Playa Occidental Jandía Playa Occidental Jandía Playa Occidental Jandía Playa
Poloha
Na jihu ostrova, 80,5 km od letiště, v oblasti Playa de Jandía.
Vybavení objektu
Tento čtyřpatrový hotel nabízí celkem 643 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech (vysokorychlostní připojení za poplatek), restaurace, několik barů, dětský klub, divadelní sál, obchod se suvenýry, půjčovna aut, parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, splash park, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídku služeb Wellness centra U-SPA (bazén, sauna, jacuzzi, masáže atd.). Pro hosty je zajištěn animační program, večerní představení i programy s živou muzikou.
Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, minibar, ledničku, trezor (k pronájmu), telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj
Tento typ je propojením dvou dvoulůžkových pokojů se stejným základním vybavením, všechno vybavení je zdvojené včetně balkonů. Umístění - v tropické zahradě. Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti. Maximální obsazenost - 6 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (od 07.00 do 23.00 hod.). All inclusive plus ( v období od 01. 05. 2022) zahrnuje značkové nápoje, exkluzivní prostor v restauraci, 1 oběd nebo večeře a la carte (pouze pro dospělé osoby), občerstvení a nápoje sebou (24 hodin), 20% sleva na placené služby v hotelu (např. wellness).
Sport
Stolní tenis, tenisový kurt, víceúčelová hřiště, posilovna. Na pláži možnost vodních sportů.
Obchody
Vedle hotelu je menší obchodní centrum se samoobsluhou, větší obchody, restaurace i bary jsou v městečku Morro Jable (cca 1 km).
Pláž
Krásná pláž se světlým pískem Playa del Matorral je vzdálena přibližně 400 m od hotelu.
Internetové stránky
www.barcelo.com
Video
_O0uBRf0ST0


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Occidental Jandia Mar

To mě zajímá Region: Fuerteventura
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 10 990 Kč


Occidental Jandia Mar Occidental Jandia Mar Occidental Jandia Mar Occidental Jandia Mar Occidental Jandia Mar Occidental Jandia Mar Occidental Jandia Mar Occidental Jandia Mar Occidental Jandia Mar
Středisko
Morro Jable  
Poloha
Velmi pěkný hotelový komplex se nachází v mírném kopci v letovisku Morro Jable, ve čtvrti Jandía, na začátku hlavní promenády, cca 2 km od centra s obchody, restauracemi, bary a hotely a cca 80 km od letiště.  
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, oceněna certifikátem Modrá vlajka, se nachází cca 400 m od hotelu, přístup na pláž areálem hotelu, po ulici nebo podchodem (zdarma hotelový bus několikrát denně); lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.  
Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, à la carte restaurace (nejsou součástí All inclusive), několik barů včetně baru u bazénu, disco bar (nápoje nejsou v rámci All inclusive), WiFi zdarma v celém hotelu; za poplatek internetový koutek; 2 bazény (1 sezónně vyhřívaný), dětský bazén; terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky na vratný depozit (10 EUR), výměna za poplatek (cca 2 EUR).  
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem s výhledem do zahrady; za poplatek chladnička, trezor.
Za příplatek pokoje s výhledem na moře (může být i boční výhled).

Za příplatek rodinné pokoje pro 4 osoby (minimum 2+2, 3+1, 4), dvě ložnice, společný vstup a koupelna, vybaveny stejně jako pokoje Standard. Možnost dvouložnicového apartmánu až pro 6 osob (dvě patrové postele v druhé ložnici).

Dětská postýlka pro děti do 2 let a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání a zdarma.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00 zima, 7:30-10:30 léto), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:00-21:30 zima, 18:30-21:30 léto) bufetovým způsobem; snack, vybrané nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.
Hotel vyžaduje u večeře formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Léto – večeře:  T1 18:30 – 19:45; T2 20:15 – 21:30
Zima – večeře: T1 18:00 – 19:00; T2 19:00 – 20:00; T3 20:30 – 21:30
Sport a zábava
Víceúčelové hřiště, dětské hřiště, miniclub (4-12 let), animační programy pro děti a dospělé; za poplatek minigolf (cca 5 EUR + depozit 10 EUR na vybavení), kulečník, Spa centrum s krytým bazénem (nutná koupací čepice; vstup 10 EUR, děti smí pouze do bazénu - 6 EUR), vířivkou, masáže, sauna, fitness centrum; v blízkosti hotelu půjčovna jízdních kol a čtyřkolek, vodní sporty na pláži - potápění, šnorchlování, windsurfing, kitesurfing.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel H Top Royal Beach

To mě zajímá Region: Lloret de Mar
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 11 590 Kč


H Top Royal Beach H Top Royal Beach H Top Royal Beach H Top Royal Beach H Top Royal Beach H Top Royal Beach H Top Royal Beach H Top Royal Beach H Top Royal Beach
poloha / pláž
Lloret de Mar, pláž / písečná - 200 m, centrum - 1 km
vybavenost a služby
recepce / lobby, bar, restaurace, bar u bazénu, sluneční terasa, společenská místnost s TV, výtah, mini club, wi-fi připojení k internetu, animační programy
sport a relaxace
bazén s lehátky, vířivka, dětský bazének, biliár*

* služby za příplatek
Stravování
snídaně: mezinárodní bufet včetně nápojů
, večeře: mezinárodní bufet; voda, víno, ostatní nápoje za poplatek
popis pokojů
Standard 2/3/4 balkon: pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon; 3. a 4. lůžko zpravidla pevné
vybavenost pokojů
klimatizace, TV sat., telefon, wi-fi připojení k internetu*, trezor*, fén, nápojová lednička*

* služby za příplatek
Upozornění
dětská postýlka: zdarma (pouze na vyžádání v CK; max. 1 nad rámec plného obsazení pokoje; pro dítě do nedovršených 2 let)
délka pobytu
libovolně dlouhé pobyty od 4 nocí ve všech obdobích dle ceníku
Vzdalenost od moře
200
Výhody a nevýhody
skvělá poloha jen pár kroků od pláže Fenals, jedné z nejkrásnějších v oblasti, profesionální služby a široké zázemí včetně bazénu, či střešní terasy s vířivkou, chutná kuchyně s možností doobjednání plné penze či oblíbeného programu all inclusive, v blízkém okolí množství restaurací s rozsáhlou nabídkou charakteristické přímořské kuchyně, poněkud delší, ale stále ještě pěší vzdálenost do historického centra městečka
Popis střediska
BENEFITY:
 • jasně největší rekreační středisko na pobřeží Costa Brava
 • zejména díky převážně skalnatému podloží velmi čisté moře
 • členité pobřeží, přesto převládající pozvolný vstup do vody
 • hned několik krásných písečných pláží oceněných modrou vlajkou
 • tisíciletá historie řadící Lloret mezi nejstarší katalánská města
 • cenné kostely, římské hrobky, středověké hrady i honosné vily
 • slavnosti, koncerty, ohňostroje a přehršel zábavy pro každého
 • zcela kompletní infrastruktura pro všechny kategorie turistů
 • oblíbené letovisko mladých se skvělými možnostmi sportovního vyžití
 • velmi příznivá poloha pro zkoumání pamětihodností Katalánska
Lloret de Mar - nejživější letovisko pobřeží Costa Brava

Lloret de Mar, ležící necelých 75 km severovýchodně od Barcelony a 40 km jižně od Girony, lze charakterizovat jako největší rekreační středisko na pobřeží Costa Brava, jehož možná až příliš překotný růst v posledních desetiletích jeho podobu na hony vzdálil původnímu ospalému rybářskému městečku. Lloret se se svou více než tisíciletou historií řadí mezi nejstarší katalánská města.

Pestrá minulost a pulzující současnost

Název Lloret pochází z latinského Lauredal, tedy vavřínový háj. Ve městě i okolí můžete obdivovat celou řadu cenných kostelů, římské hrobky, středověké hrady i honosné vily postavené zbohatlými conquistadory po návratu z Ameriky. Centrum města tvoří hlavní třída s množstvím turistických atrakcí v podobě nepřeberného množství krámků, barů, restaurantů a kasin, které ožívají zejména v noci. Byť má necelých 40.000 obyvatel, míří sem ročně přes milión návštěvníků (z toho jsou 4/5 cizinci), což je 12 % turistů, kteří navštíví Katalánsko a přes 40 % těch, kteří směřují na pobřeží Costa Brava. Lloret de Mar je pátou nejnavštěvovanější přímořskou lokalitou Španělska a jedničkou v rámci Katalánska, co se týče počtu hotelových lůžek - je jich zde na 30 tisíc v rámci 120 hotelů. Lloret de Mar je proto vyhledáván především milovníky rušného života a zábavy. Je oblíbeným letoviskem mladých, když skýtá též nepřeberné možnosti sportovního vyžití.

Slavnosti, koncerty, ohňostroje aneb přehršel zábavy pro každého

Každou středu se organizují noční slavnosti písní a koncertů, každou sobotu slavnosti typického katalánského tance - sardany - na Plaza de la Vila, zahájení letní sezóny se slaví na svátek sv. Jana v červnu za mohutných ohňostrojů a průvodů; nejvýznamnější svátky Fiesta Mayor se organizují v červenci a jsou zasvěceny patronce města sv. Cristině a všem ženám námořníků, konají se procesí, tradiční regata a pouliční slavnosti, které vyvrcholí 26. července mohutným ohňostrojem. Pro milovníky vodních radovánek je k dispozici obří zábavní park Water World.

Naprosto kompletní infrastruktura pro všechny kategorie turistů

Svou takřka kompletní infrastrukturou se Lloret řadí nejen mezi špičku španělskou, ale i celoevropskou. Hlavní pláž Platja de Lloret je lemována palmovou promenádou v délce téměř 700 m, jejíž součástí je zajímavá pěší zóna s množstvím historicky cenných budov a hotýlků rodinného typu. Chloubou Lloretu a vyhledávaným místem odpočinku pro všechny turisty jsou zahrady Sv. Clotildy, postavené podle vzoru italských renesančních parků na útesu nad mořem v těsné blízkosti pláže Fenals. Přímo v centru města můžete shlédnout i arénu, kde se před jejich zákazem pořádaly, pro Španělsko tak typické, býčí zápasy. Město nabízí návštěvníkům i nadmíru příjemné vycházkové okruhy, oživené četnými fontánami a monumenty.

Příznivá poloha pro zkoumání největších pamětihodností Katalánska

Koho by rušné město omrzelo, nalezne klid v některé z řady romantických poustevnických kaplí, jež vznikly v 11.-17. století v okolí Lloretu. Lloret de Mar je tedy dnes městem, jež ideálně spojuje historii s moderní přítomností, místní tradice s kosmopolitním turismem, hrdé na své kořeny a zároveň přátelské k návštěvníkům. Jeho příznivá poloha s dobrou dostupností po dálnici, železnici i letecky jej též předurčuje jako východisko k prozkoumávání největších pamětihodností Katalánska. Opomenout nesmíme ani nabízející se zajímavé lodní výlety podél divokého pobřeží jak na jih k Blanes, tak i na sever k francouzským hranicím. Chcete-li tedy strávit svou dovolenou v Katalánsku skutečně aktivně, je Lloret de Mar tou pravou volbou.

Moře a pláže

Moře je v této oblasti díky převážně skalnatému podloží velmi čisté a po většinu roku i poměrně klidné. Až na výjimky v několika místech skalnatého pobřeží převládá celkem pozvolný vstup do vody. 9 km dlouhé pobřeží je poměrně členité, tvořené 5 hlavními středně velkými plážemi, které od sebe oddělují skalnaté výběžky. Všechny pláže jsou písčité, písek je ve větší míře hrubší, pouze u vstupu do vody je jemný. Šíře pláží dosahuje 40 až 70 m, jejich délka je 250 až 700 m. Většina z nich je vybavena sprchami a WC, nad bezpečností koupání bdí členové pobřežní hlídky a zdravotní personál, v blízkosti pláží se nachází bary a restauranty. Mezi nejvyhledávanější bezesporu patří hlavní pláž Platja de Lloret a druhá největší pláž Fenals. Malé pláže se nacházejí především u skalních vyvýšenin. Plážový servis si lze v řadě míst pronajmout za poplatek. Některé z větších pláží mají vyhrazená místa pro volejbal a další plážové sporty. Pláže jsou udržované, každý den uklizené, 4 hlavní pláže jsou oceněny modrou vlajkou za čistotu a kvalitu údržby.
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Florida Park Lux

To mě zajímá Region: Santa Susanna
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 12 690 Kč


Florida Park Lux Florida Park Lux Florida Park Lux Florida Park Lux Florida Park Lux Florida Park Lux Florida Park Lux Florida Park Lux Florida Park Lux
Cena zahrnuje
ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.
Povinné příplatky hrazené na místě
turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).
Příplatky
jednolůžkový pokoj od 650 do 1300 Kč/os./noc dle termínu, plná penze od 330 do 390 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive od 590 do 810 Kč/os./noc, výhled na bazén/moře 290 Kč/pokoj/noc, cestovní pojištění Uniqa.
Slevy
3. osoba na přistýlce 25%, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 17.6. - 16.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.
Poznámka
Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.
Charakteristika
velmi pěkný moderní hotel nacházející se nedaleko pěší promenády spojující hotely s centrem letovisek Santa Susanna a Malgrat de Mar. V okolí je mnoho nákupních možností, kavárny, bary, restaurace. Atmosféra tohoto místa je ideálním místem pro relaxaci a strávení příjemné dovolené. Na pláži v Santa Susanně se nabízí celá řada aktivit jako je např. windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších.
Ubytovaní
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka pro dítě na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).
Stravování
polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.
Vybavenost
recepce, bazén pro dospělé i děti, terasa na slunění se slunečníky a lehátky, snack-bar u bazénu, restaurace, bar, společenská místnost, stolní tenis, billiard, mini-club, animace. Za příplatek: lednička, trezor, parkování, internet, WiFi, prádelna, privilege service, SPA a fitness centrum: krytý bazén, sauny, procedury, masáže, posilovna, jacuzzi.
Pláž
100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.
Nástup na ubytování
sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Best Sabinal

To mě zajímá Region: Španělsko
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 16 919 Kč


Best Sabinal Best Sabinal Best Sabinal Best Sabinal Best Sabinal Best Sabinal Best Sabinal Best Sabinal Best Sabinal
Středisko
Cala Millor
Poloha
Kvalitní hotel s příjemnou atmosférou se nachází na přímořské promenádě a v centru střediska Cala Millor s obchody, restauracemi a bary; cca 68 km od letiště.
Pláž
Přímo před hotelem se nachází dlouhá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře; lehátka a slunečníky za poplatek, přístup přes přímořskou pěší promenádu.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, snack bar u bazénu, TV místnost, WiFi v prostoru hotelu zdarma; v areálu je velká terasa s bazénem, jacuzzi s vyhlídkou na promenádu a na moře, dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, fén, WC), telefonem, klimatizací, SAT/TV, chladničkou, balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí; za poplatek trezor.
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel.
Sport a zábava
Posilovna, stolní tenis, wellness centrum - sauna a vnitřní bazén s jacuzzi, animační programy; za poplatek turecké lázně a masáže, vodní sporty na pláži, ve městě půjčovna kol a motocyklů, tenisové kurty; cca 15 km od hotelu je několik golfových hřišť.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Meliá Fuerteventura

To mě zajímá Region: Costa Calma
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 12 490 Kč


Meliá Fuerteventura Meliá Fuerteventura Meliá Fuerteventura Meliá Fuerteventura Meliá Fuerteventura Meliá Fuerteventura Meliá Fuerteventura Meliá Fuerteventura Meliá Fuerteventura
Poloha
V jižní části ostrova, 68 km od letiště v oblasti Playa Barca. Vhodné pro milovníky nerušené dovolené a pro příznivce windsurfingu.
Vybavení objektu
Hotel nabízí v hlavní devítipatrové budově 420 pokojů. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu v hotelové hale (oboje za příplatek), restaurace, 3 bary, společenská místnost s televizí, konferenční místnost (až 125 osob), dětský klub (děti 5 - 12 let), malý obchod, malá astronomická observatoř (za poplatek), butik, půjčovna aut, parkoviště. V tropické zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný, jeden se slanou vodou), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, klub Gabi s venkovní terasou a lehátky "bali" (za příplatek). Hosté mohou využít nabídky SPA (sauna, turecká lázeň, masáže, jacuzzi a kosmetické procedury). Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti i dospělé, hudební, sportovní a profesionální představení.
Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled na vnitřní nádvoří hotelu nebo do zahrady. Za příplatek je možné objednat pokoj s panomaratickým výhledem na moře nebo s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Pokoj The Level s výhledem na moře
Pokoj je zařízen v elegantním a atraktivním stylu, základní vybavení má stejné jako standardní pokoj. Servis je rozšířen o denní tisk, zdarma minibar, volný přístup k internetu v internetovém koutku u recepce, v Lounge baru kávu, čaj, nealkoholické nápoje, pečivo, občerstvení a čerstvé ovoce (od 10.00 do 16.00 hod.), jeden volný vstup na osobu do SPA (sauna, hydromasážní a turecké lázně). Umístění - horní patra hotelu s nádherným výhledem na oceán. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.
Sport
Zdarma posilovna a tenisový kurt (zapůjčení raket na vratnou zálohu), plážový volejbal, stolní tenis, za poplatek kurt paddle s umělým osvětlením (zapůjčení raket na vratnou zálohu). Na pláži nabídka vodních sportů (windsurfing, potápění).
Obchody
Menší obchůdky jsou přímo v hotelu, větší nákupní možnosti a nejbližší obchodní centrum je asi 4 km od hotelu v městečku Costa Calma.
Pláž
Ze zahrady hotelu je přímý vstup na pláž s jemným světlým pískem Playa Sotavento - Playa Barca, která je součástí 30 km dlouhé pláže Playa Jandía.
Internetové stránky
www.melia.com
Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel R2 Rio Calma Hotel

To mě zajímá Region: Costa Calma
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 14 490 Kč


R2 Rio Calma Hotel R2 Rio Calma Hotel R2 Rio Calma Hotel R2 Rio Calma Hotel R2 Rio Calma Hotel R2 Rio Calma Hotel R2 Rio Calma Hotel R2 Rio Calma Hotel R2 Rio Calma Hotel
Středisko
Costa Calma
Poloha
Hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží cca 800 m od centra střediska Costa Calma, cca 1,5 km od nákupního centra a cca 60 km od letiště.  
Pláž
Dlouhá písčitá pláž se nachází cca 15 minut chůze od hotelu; lehátka za poplatek.  
Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, několik barů, obchody, WiFi na recepci zdarma; za poplatek internet, půjčovna aut; 2 bazény (1 v zimních měsících vyhřívaný a 1 s mořskou vodou), dětský bazén; terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit a výměna za poplatek.  
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem s výhledem do zahrady; za poplatek trezor a minibar.
Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Rodinné pokoje s oddělenou ložnicí pro 4 osoby, cca 50 m², prostorně a vkusně zařízené; 2 místnosti oddělené dveřmi, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén), TV-sat, telefon; za poplatek: minibar, bezdrátové připojení k internetu (cca 7 EUR/den, 25 EUR/týden), trezor (cca 3 EUR/den). Minimální/max. obsazenost 2+2 nebo 3+1, 4. Za příplatek a na vyžádání rodinný pokoj s výhledem na moře. 

Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma.

Na vyžádání bezbariérové pokoje standard pro 2 osoby.
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, možnost dokoupení All inclusive, které mj. zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
Hotel vyžaduje u večeře formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).
Sport a zábava
Multifunkční hřiště, volejbal, posilovna, dětské hřiště, miniclub (4-12 let), animační programy; za poplatek tenisové kurty, minigolf, relaxační Spa centrum - malý krytý bazén, sauna, vířivka, masáže, kosmetické procedury.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Cala Millor Garden Hotel

To mě zajímá Region: Cala Millor
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 14 662 Kč


Cala Millor Garden Hotel Cala Millor Garden Hotel Cala Millor Garden Hotel Cala Millor Garden Hotel Cala Millor Garden Hotel Cala Millor Garden Hotel Cala Millor Garden Hotel Cala Millor Garden Hotel Cala Millor Garden Hotel
Poloha

V klidné poloze v oblíbeném letovisku Cala Millor. Peší pobřežní promenáda cca 400 m. Rušnější část letoviska s nákupní třídou s obchody, restauracemi a kavárnami cca 200 m. Hlavní město Palma de Mallorca 70 km (spojení linkovým autobusem, zastávka cca 300 m).

Vybavení

172 pokojů, 7 pater, vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace a bar. Venku 2 bazény, jacuzzi, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky oproti kauci, výměna za poplatek.

Pokoje
 • Dvoulůžkový pokoj/Dvoulůžkový pokoj promo/Jednolůžkový pokoj (DR/DRP/SR): koupelna/ WC, (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička, trezor za poplatek, balkon.
Zábava

Denní animační program, pravidelně večerní zábavný program.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive. V období 1. 6. – 30. 9. pouze program all inclusive.

Pláž

Dlouhá písečná pláž Cala Millor s pozvolným vstupem do moře cca 400 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka
 • Zdarma: fitness, multifunkční hřiště, tenis, stolní tenis.
 • Za poplatek: biliár, půjčovna kol.
All inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Odpolední káva, čaj a sladké pečivo
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)
 • Minibar při příjezdu (doplnění za poplatek)
Zvláštnosti

Hotel neakceptuje klienty mladší 18 let.

Karty

VISA, EC/MC.

Web
http://www.gardenhotels.com
Handicup

Na vyžádání 6 DR přizpůsobených pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu hotelu.

Wellness
 • Zdarma: vnitřní bazén, sauna
 • Za poplatek: masáže a zkrášlující procedury
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích.
 • Za poplatek: Internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: ****ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Globales Simar

To mě zajímá Region: Cala Sant Vicenç
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 15 234 Kč


Globales Simar Globales Simar Globales Simar Globales Simar Globales Simar Globales Simar Globales Simar Globales Simar Globales Simar
Poloha

V klidné poloze přímo u nad mořem v letovisku Cala San Vicente. V okolí hotelů možnosti drobných nákupů a zábavy. Rušná letoviska Puerto de Pollenca cca 10 km a Puerto de Alcúdia cca 20 km, spojení linkovým autobusem (zastávka cca 200 m).

Vybavení

160 pokojů, 4 tří a čtyřpatrové budovy oddělené místní komunikací, vstupní hala s recepcí, restaurace (v budově oddělené místní komunikací), bar, společenská místnost s TV/sat. Venku bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky, slunečníky.

Pokoje
 • Dvoulůžkový pokoj (DR): koupelna/WC, klimatizace, telefon, TV/sat., minilednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DRSV): viz DR, výhled na moře.
 • Rodinný pokoj (FR): viz DR, prostornější, místnost opticky rozdělena na 2 části, budova bez výtahu, přístup po schodech.
Zábava

Denní animační program, pravidelný večerní zábavný program, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Malý písečný záliv (místy kameny) přímo u hotelu, přístup na pláž po schodech. Dvě větší písečné pláže s lehátky a slunečníky za poplatek cca 300 m, přístup z kopce a po schodech.

Sportovní nabídka
 • Zdarma: stolní tenis.
 • Za poplatek: biliár.
Děti

Malé brouzdaliště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

All inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Lehký snack (10.45–12.30 a 15.45–17.30 hod.)
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)
Karty

VISA, EC/MC.

Web
http://www.hotelesglobales.com/
Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby (omezený časový limit).
 • Za poplatek: WiFi na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ***ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Alua Calas de Mallorca Resort

To mě zajímá Region: Calas de Mallorca
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 15 798 Kč


Alua Calas de Mallorca Resort Alua Calas de Mallorca Resort Alua Calas de Mallorca Resort Alua Calas de Mallorca Resort Alua Calas de Mallorca Resort Alua Calas de Mallorca Resort Alua Calas de Mallorca Resort Alua Calas de Mallorca Resort Alua Calas de Mallorca Resort
Poloha

V klidné lokalitě na sklaním výběžku na výchoním pobřeží ostrova Mallorca. Centrum s několika obchody, restauracemi, bary a lékárnou cca 200 m. Zastávka autobusu před vchodem do hotelu (spojení s městečkem Manacor a případně s přestupem zde i s hlavním městem Palma de Mallorca) Nemocnice v Playa de Muro na severu ostrova nebo v hlavním městě na jihu.

Vybavení

2 budovy (Calas pokoje DRSV, FR a Mirador DRSV), v každé budově vstupní hala s recepcí a hlavní restaurace s venkovní terasou (stravování probíhá v budově, kde jsou klienti ubytováni), výtahy, bar u bazénu, místnost s TV u sport baru, amfiteátr, minimarket, bazény, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky oproti kauci (výměna za poplatek), lékařská služba na telefonu, fitness.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Výhled moře (DRSV0): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., trezor za poplatek, lednička zdarma (doplnění za poplatek), telefon, balkon či terasa.

Rodinný pokoj Výhled moře (FR): viz DRSV, rozkládací pohovka.

Zábava

Animační program pro děti a dospělé.

 

Stravování

Viz program all inclusive

Pláž

Malá písečná pláž Cala Antena cca 350 m z kopce a po schodech po pobřežní promenádě. Oblíbená písečná pláž Cala domingo cca 10 minut pěšky popobřežní promenádě. Lehátka a slunečníky za poplatek. Bar na pláži Cala Antena za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis, fitness.

Děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání), miniklub, dětské brouzdaliště.

All inclusive
 • Snídaně formou bufetu (08.00-10.30)
 • Oběd formou bufetu (13.00-15.00)
 • Lehký snack /10.30-12.30, 15.00-17.00, 21.30-23.00)
 • Večeře formou bufetu (18.30-21.30) dle sezóny
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00-23.00)
 • Zmrzlina
Internet

Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fuerteventura Princess

To mě zajímá Region: Morro Jable
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 16 990 Kč


Fuerteventura Princess Fuerteventura Princess Fuerteventura Princess Fuerteventura Princess Fuerteventura Princess Fuerteventura Princess Fuerteventura Princess Fuerteventura Princess Fuerteventura Princess
Poloha
V jižní části ostrova, 78 km od letiště, v oblasti Playa Butihondo.
Vybavení objektu
V 8 třípatrových budovách je rozmístěno celkem 432 pokojů (některé upravené pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici recepce, možnost Wi-Fi připojení k internetu, internetový terminál (za poplatek), 3 restaurace, 5 barů, dětský klub (děti 4 - 12 let), hlídání dětí, kadeřnictví, sauna a turecké lázně (zdarma), prádelna, půjčovna aut. V hotelové zahradě jsou 4 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečními zábranami, dětské hřiště, club Sotavento (pro klienty starší 18 let, Wellness zóna s bazénem a sluneční terasou, bar). Hotel pořádá animační programy, večerní představení a vystoupení s živou hudbou.
Standardní pokoj
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu (zdarma jeden přístroj/pokoj), malou lednici, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře nebo s bočním výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj Superior
Tento typ tvoří dva propojené dvoulůžkové pokoje, všechno vybavení je zdvojené včetně balkonů. Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci s nabídkou místních specialit i mezinárodní kuchyně. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den. Za příplatek je možné objednat all inclusive Plus, který zahrnuje víno a vodu v den příjezdu, župan a pantofle, volnou konzumaci značkových alkoholických nápojů.
Sport
Zdarma stolní tenis a posilovna, za poplatek 3 tenisové kurty s umělou trávou a kulečník. Hotel nabízí možnost zajištění školy tenisu, plavání a osobního trenéra v posilovně.
Obchody
Přímo v hotelu je menší pasáž s obchůdky a lékarnou. Nejbližší obchodní centrum je v městečku Morro Jable cca 6,5 km od hotelu.
Pláž
Nádherná písečná pláž Esquinzo se nachází přibližně 150 m pod hotelem.
Internetové stránky
www.princess-hotels.com
Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.
Video
_M3YWz05UNA


ᐁ Více informací ᐁ