Bezpečná dovolená v Keni 2023


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Keňa


Hlavní město: Nairobi
Měna: keňský šilink (KES)
100 KES = 0.1464Kč
Keňa na Wikipedii

Průměrné teploty v Keni:
Leden: 20 °C
Únor: 21 °C
Březen: 21 °C
Duben: 20 °C
Květen: 19 °C
Červen: 18 °C
Červenec: 17 °C
Srpen: 17 °C
Září: 19 °C
Říjen: 20 °C
Listopad: 20 °C
Prosinec: 19°C

Bezpečnost v Keni - na co si dát pozor

119.
nejbezpečnější země světa

Bezpečnostní situace v Keňi je pro evropského turistu velice špatná. Ve větších městech panuje vysoká kriminalita, která je často směřována právě na turisty.

Po větších městech není vhodné se pohybovat pešky (v autech jedině zamčených se zataženými okýnky) a už vůbec ne v noční době. Je velmi vhodné nenavazovat vůbec žádný kontakt s lidmi, kteří vás osloví na ulici (včetně dětí). Veškěré služb je vhodné objednávat pouze od cestovní kanceláře.

Poměrně vysoké riziko je i co se týče teroristických útoků, především ve větších městech.Co se nesmí v Keni

Je zakázán jakýkoliv vývoz keňského šilinku. Na veřejnosti je zakázáno kouření.

Velmi netradiční zákaz se týká plastových sáčků. Keňa má jedny z nejpřísnějších pravidel zákazu plastových sáčků (s obří pokutou či až 4 lety vězení). Pokud do země cestujete je nutné se všech plastových sáčku / taštiček zbavit a nahradit například látkovými.Hledáte nové plavky na dovolenou?Zajímavé lokality v Keni

Jižní pobřeží, Keňa, Mombasa a pobřeží, Severní pobřežíBezpečné zájezdy v Keni


Hotel Swahili Beach Resort

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 5 / 5.0
Cena začíná na: 57 790 Kč


Swahili Beach Resort Swahili Beach Resort Swahili Beach Resort Swahili Beach Resort Swahili Beach Resort Swahili Beach Resort Swahili Beach Resort Swahili Beach Resort Swahili Beach Resort
Popis
Unikátní resort ve směsi různorodých architektonických stylů východní Afriky, Arábie, Indie a Zanzibaru! Ponořte se do světa bohaté swahilské kultury a nechte se hýčkat bezkonkurenčním servisem!
Rychlý přehled
luxusní resort pro náročné systém kaskádovitě položených bazénů romantické prostředí Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 70 minut jízdy z letiště v Mombase přímo u písečné pláže nedelako golfového hřiště
Poloha
Diani Beach, resort nově otevřený v roce 2011 leží v zahradě plné palem, kaskádovitě položených bazénů, přímo u písečné pláže. V blízkosti se nachází mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště. Vzdálenost od letiště v Mombase cca 45 km (cca 70 minut).
Vybavení resortu
16 standardních pokojů v hlavní budově, 92 superior pokojů a 14 executive suite. Klimatizace, 4 restaurace, 4 bary, komplex kaskádovitě položených bazénů, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, rybaření, safari, golf, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC. Možnost ubytování 1 dítěte.
Pojmenování zařízení 1
Standard pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte
Popis zařízení 1
Standard pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte
Stravování
polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.
Náš názor
Unikátní resort ve směsi různorodých architektonických stylů východní Afriky, Arábie, Indie a Zanzibaru! Ponořte se do světa bohaté swahilské kultury a nechte se hýčkat bezkonkurenčním servisem!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.
Odkaz na WWW
http://www.swahilibeach.com
www odkaz popis 1
Swahili Beach Resort
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Mombasa-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
vízum 2.500 Kč (příp. 51 USD, pokud si klienti požádají online o vízum sami), komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Southern Palms Beach Resort

To mě zajímá Region: Keňa
Hodnocení: 5 / 5.0
Cena začíná na: 37 990 Kč


Southern Palms Beach Resort Southern Palms Beach Resort Southern Palms Beach Resort Southern Palms Beach Resort Southern Palms Beach Resort Southern Palms Beach Resort Southern Palms Beach Resort Southern Palms Beach Resort Southern Palms Beach Resort
Středisko
Diani Beach
Poloha
Tento hotel zařízený v moderním swahilském stylu, je umístěn jižně od Mombasy přímo u Diani Beach.  Zhruba 30 km od hotelu se nachází národní rezervace Shimba Hills. Mezinárodní letiště v Mombase je vzdáleno cca 45 km, transfer z/na letiště trvá cca 90 minut (autobusem a trajektem).
Pláž
Známá písčitá pláž Diani Beach se nachází přímo u hotelu; slunečníky a plážová lehátka k dispozici zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 298 klimatizovaných pokojů umístěných v 8 blocích uprostřed tropické zahrady, hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte - za poplatek, nutná rezervace, hlavní bar, bar na pláži, bar u bazénu, Boriti bar, 2 venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma), konferenční místnost, kadeřnictví, obchod se suvenýry, butik, směnárna
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na bazén nebo do zahrady má koupelnu (sprcha, WC, vysoušeč vlasů) a balkon/ terasu. Pokoj je vybaven klimatizací, moskytiérou, TV, Wi-Fi (zdarma), trezorem, telefonem, lednicí, setem pro přípravu kávy a čaje. Za příplatek je k dispozici pokoj Deluxe (prostornější); pokoj s výhledem na moře a Deluxe s výhledem na moře (prostornější).
Stravování
Stravování formou polopenze zahrnující snídani a večeři. Za příplatek all inclusive, které zahrnuje: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00- 23:30) v časech a místech určených hotelem. 
Sport a zábava
V průběhu dne animační program a dětský klub pro děti ve věku 4 – 12 let, tenisový kurt, squash, stolní tenis (depozit), volejbal, půjčovna kol, fitness centrum a nemotorizované vodní sporty (např. potápění, kánoe či windsurfing). Za poplatek: vodní sporty na pláži, potápění, golf (cca 2 km)

V hotelu se nachází největší komplex bazénů ve východní Africe
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby česky hovořícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Cena nezahrnuje povinné turistické vízum, které je nutné vyřídit nejpozději několik dní před odjezdem, na webových stránkách http://evisa.go.ke/ Cena je cca 50 USD/os. (platí pouze osoby starší 16 let) Je nutné mít vízum vytištěné. 
* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
* V Keni platí zákaz používání igelitových sáčků (platí i pro dovoz)
* Více informací na webových stránkách MZV.

V hotelu nelze platit hotově.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Diamonds Leisure Beach & Golf Resort

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 45 450 Kč


Diamonds Leisure Beach & Golf Resort Diamonds Leisure Beach & Golf Resort Diamonds Leisure Beach & Golf Resort Diamonds Leisure Beach & Golf Resort Diamonds Leisure Beach & Golf Resort Diamonds Leisure Beach & Golf Resort Diamonds Leisure Beach & Golf Resort Diamonds Leisure Beach & Golf Resort Diamonds Leisure Beach & Golf Resort
Vybavení pokoje
Garden pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Garden pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky.
Popis zařízení 1
Garden pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Baobab Beach Resort

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 50 930 Kč


Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort
Informace o hotelu
Resort se nachází na světově proslulé pláži Diani a je usazen na 80 akrech s krásnou tropickou zahradou a výhledem na Indický oceán. Areál je oázou klidu a pohody.
Vzdálenost
 • pláž: 0 km
 • letiště: 46 km
Popis pokoje
Garden pokoj: 31 m2, koupelna/WC, klimatizace, fén na vlasy, TV/sat., trezor, mini lednička, set na přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa 

Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)

Sea Facing pokoj: strana k moři, pokoj vhodný i pro handicappované
Superior pokoj: 63 m2, 2 postele Queen
Deluxe pokoj: 70 m2, košík s ovocem na uvítanou 
Junior Suites: 97 m2, jacuzzi
Popis hotelu
 • 323 pokojů
 • recepce
 • 5 restaurací (3 bufetové a 2 a la carte)
 • 7 barů
 • 3 bazény
 • dětský bazén
 • 3 osvětlené tenisové kurty
 • spa
 • směnárna
 • butik
Popis pláže
 • pláž s bílým jemným pískem
 • lehátka a slunečníky zdarma
Sportovní aktivity zdarma
 • aqua aerobicplážový volejbal
 • tenis
 • shuffleboard
 • lukostřelba
 • stolní tenis
 • biliard
 • bocce
 • šipky
Sportovní aktivity za příplatek
 • potápěčské centrum
 • posilovna
 • motorizované i nemotorizované vodní sporty
Strava
All Inclusive: 
 • Snídaně (7:00 - 10:00), oběd (12:30 - 14:00)  a večeře (19:30 - 21:30) formou bufetu v restauracích Karibu, Jodari nebo Maridadi
 • Neomezená konzumace vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů (10:00 - 00:00)
 • Vybrané koktejly a moktejly dle all inlusive menu 
 • Snacky v barech od 10:30 - 12:00
 • Pizzy k dispozici v Kipepeo snack baru od 11:00 - 17:00
 • Voda na pokoji - denně doplňována
Oficiální kategorie
 • 4 hvězdičky
Poznámka
Rozsah a kvalita vyššie uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Neptune Paradise Beach Resort & Spa

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 39 500 Kč


Neptune Paradise Beach Resort & Spa Neptune Paradise Beach Resort & Spa Neptune Paradise Beach Resort & Spa Neptune Paradise Beach Resort & Spa Neptune Paradise Beach Resort & Spa Neptune Paradise Beach Resort & Spa Neptune Paradise Beach Resort & Spa Neptune Paradise Beach Resort & Spa Neptune Paradise Beach Resort & Spa
Cena zahrnuje
Letenku v nejnižší knihovací třídě v ceně max. 20 000,- vč. tax a odbaveného zavazadla
Transfer z letiště do hotelu a zpět
Ubytování v uvedeném hotelu
Stravování formou all inclusive
Základní cestovní pojištění
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do garančního fondu

* Povinný příplatek za slavnostní večeři 24.12.
* Povinný příplatek za slavnostní večeři 31.12.
Cena nezahrnuje
Vízum (vyřizuje se elektronicky, v případě zájmu vyřídíme - cena na vyžádání)
Připojištění
Spropitné
Osobní výdaje
O hotelu
Neptune Paradise Beach Resort & Spa se nachází v jižní části jedné z nejkrásnějších pláží v Keni - Diani Beach. Hotel s All Inclusive. Resort prošel komletní rekonstrukcí v roce 2016. Součástí oblíbeného rezortu je rozlehlá tropická zahrada a venkovní bazén.

Počet pokojů: 92 - středně velký rezort vhodný jak pro rodiny, tak i páry. Pokoje jsou umístněné v bungalovech po čtyřech jednotkách, nabízejí tak dostatek soukromí, na rozdíl od velkých rezortů.

Možnost využívat služby nedalekého sesterského hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa

Vybavení resortu: recepce, 4 restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, rozlehlá tropická zahrada, spa centrum další.

Standardní check-in (začátek All Inclusive): 14:00
Standardní check-out (konec All Inclusive): 12:00

Oficiální webové stránky
Lokalita
Keňa, Mombasa, Diani Beach, přímo na pláži.
Vzdálenost od letiště cca. 50 km, 1,5 hod. cesty.
Popis pokojů
Pokoje se nacházejí v tropické zahradě, v 1-2 podlažních bungalovech. Jsou kompletně zařízené vč. vlastního soc. vybavení, klimatizace, stropní ventilátor, moskytiéra, TV, kávovar, trezor, lednička, Wifi, balkon, nebo terasa.
Velikost pokojů je 27m².

Superior Garden Room - výhled do zahrady
Superior Baobab Room - výhled na starý baobab
Superior Ocean Front Room - výhled na bazén a částečný výhled na oceán
Restaurace, bary, stravování
All Inclusive je součástí ceny:
Snídaně (7.00 - 10.00), oběd (12.30 - 14.30), večeře (19.00 - 21.30) v hlavní restauraci
Neakoholické a alkoholické nápoje místní výroby
Snack a čerstvé ovoce v baru během dne
Welcome drink

V rezortu se nacházejí 2 bary a 4 restaurace: Peponi (hlavní restaurace), Olive Kitchen (u bazénu), Deck Restaurant (u pláže), Jungle Restaurant (u bazénu).
Fitness a lázně
Earth & Rain Spa: masáže, bazén se dvěma jacuzzi, pára, sauna
Aktivity v hotelu a okolí
Zdarma: storní tenis, kulečník, šipky, lukostřelba, plážový volejbal.
Za poplatek: potápěčské centrum

Nedaleko se nachází golfové 18 jamkové hřiště (Leisure Lodge Club)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Papillon Lagoon Reef

To mě zajímá Region: Keňa
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 36 490 Kč


Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef
Středisko
Diani Beach
Poloha
Hotel se nachází v oblasti jedné z nejkrásnějších keňských pláží Diani Beach, cca 45 km od mezinárodního letiště v Mombase. Transfer z/na letiště trvá cca 90 minut (autobusem a trajektem)
Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. V hotelu není plážový servis (lehátka a slunečníky se nachází v hotelové zahradě)
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, Wi-Fi ve společných prostorách, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětské brouzdaliště, dětský klub (4-12 let), internetový koutek za poplatek, konferenční místnost, obchod se suvenýry
Ubytování
Pokoj Garden je vybavený vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací (během dne, v určitém čase je klimatizace vypnuta), telefonem, trezorem (za poplatek), setem pro přípravu čaje a kávy, a balkonem s výhledem do zahrady.

Za příplatek pokoje blíž k moři (Beach Front) - stjené vybavení jako pokoj s výhledem do zahrady, navíc pouze minibar (za poplatek)
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, odpolední čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem. Během dne je k dispozici menší svačina a káva.
Sport a zábava
zdarma: animace pro děti i dospělé, večerní programy, plážový volejbal, stolní tenis, herní místnost; za poplatek: beauty centrum (kadeřnictví, masáže), fitness, tenis, potápění, vodní sporty na pláži, golf (cca 8 km)
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Cena nezahrnuje povinné turistické vízum, které je nutné vyřídit nejpozději několik dní před odjezdem, na webových stránkách http://evisa.go.ke/ Cena je cca 50 USD/os. (platí pouze osoby starší 16 let) Je nutné mít vízum vytištěné. 
* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
* V Keni platí zákaz používání igelitových sáčků (platí i pro dovoz)
* Více informací na webových stránkách MZV.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Sands at Nomad

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 49 800 Kč


The Sands at Nomad The Sands at Nomad The Sands at Nomad The Sands at Nomad The Sands at Nomad The Sands at Nomad The Sands at Nomad The Sands at Nomad The Sands at Nomad
Poloha
Luxusní butikový hotel vzdálený zhruba 46 km od mezinárodního letiště v Mombase se nachází na jedné z nejhezčí části vyhlášené pláže Diani. 
Vybavení
29 pokojů, recepce, bazén, 3 à la carte restaurace, 2 bary, posilovna, spa, butik
Pokoje
Sea Breeze: 41 m2, koupelna/WC, klimatizace, fén na vlasy, Wi-Fi zdarma, trezor, telefon, minibar (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje, balkón, hlavní budova

Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)

Ocean View Suite: 71 m2, výhled na oceán, obývací část, u pláže, terasa
Family Ocean View Suite: 91m2, 2 ložnice, 2 koupelny, výhled na oceán, obývací část, u pláže, terasa
Beach Cottage: 51 m2, bungalov, výhled na oceán, u pláže, terasa
Zábava
Hotel pořádá denní i večerní zábavní programy
Stravování
Snídaně
 • Snídaně formou à la carte v hlavní restauraci Nomad
Polopenze 
 • Snídaně a večeře formou à la carte
 • Na večeři možnost využít i ostatní restaurace
Plná penze
 • Snídaně, oběd a večeře formou à la carte
 • Na oběd i večeři možnost využít i ostatní restaurace
Pláž
Pláž s bílým jemným pískem. Lehátka a slunečníky zdarma.
Sportovní nabídka
 • Zdarma: posilovna, plážový volejbal
 • Za poplatek: motorizované i nemotorizované vodní sporty, jóga, potápění
Děti
Dětská postýlky (na vyžádání)
Karty
Visa, MasterCard, American Express
Web
https://www.thesandsatnomad.com/
Wellness
Za poplatek: The Sands at Nomad SPA nabízí širokou nabídku masáží a procedur.
Internet
 • Zdarma: Wi-Fi zdarma na pokoji a veřejných prostorách hotelu 
Oficiální kategorie
 • 5 hvězdiček
Poznámka
Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Diani Sea Resort

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 43 900 Kč


Diani Sea Resort Diani Sea Resort Diani Sea Resort Diani Sea Resort Diani Sea Resort Diani Sea Resort Diani Sea Resort Diani Sea Resort Diani Sea Resort
Cena zahrnuje
Letenku v nejnižší knihovací třídě v ceně max. 20 000,- vč. tax a odbaveného zavazadla
Transfer z letiště do hotelu a zpět
Ubytování v uvedeném hotelu
Stravování formou all inclusive
Základní cestovní pojištění
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do garančního fondu
Cena nezahrnuje
Vízum (vyřizuje se elektronicky, v případě zájmu vyřídíme - cena na vyžádání)
Připojištění
Spropitné
Osobní výdaje
O hotelu
Diani Sea Resort leží přímo na jedné z nejkrásnějších pláží v Keni - Diani Beach. Hotel s All Inclusive. Ubytovaní mohou využívat All Inclusive servis přímo v resortu, tak i služby baru v sesterské Diani Sea Lodge, která leží nedaleko na stejnojmenné pláži.


Oficiální webové stránky
Lokalita
Keňa, Mombasa, Diani Beach, přímo na pláži.
Vzdálenost od letiště cca. 30 km, 1,5 hod. cesty.
Popis pokojů
Resort nabízí 170 pokojů rozdělených do 4 kategorií: Comfort Room Bahari Room Suite Family Room Všechny pokoje mají plochou televizi, možnosti připravit si čaj/kávu. Bahari pokoje a Suite mají automaticky a zdarma naplněný minibar a jsou blíže vodě. Family Room jsou v základní variantě Comfort a také vyšší kategorii Bahari. Wifi zdarma na pokoji i v rezortu.
Restaurace, bary, stravování
- Snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
- Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby
- Mezinárodní značky jsou za příplatek
- Snack a čerstvé ovoce v baru během dne
- Welcome drink
- All Inclusive lze čerpat i v sesterském hotelu Diani Sea Lodge
Aktivity v hotelu a okolí
Aktivity a sporty nabízené hotelem a poskytované zdarma ubytovaným:
- plavání, skluzavky
- tennis, stolní tennis
- fitness
- billiard
- plážový volejbal
- vodní pólo
- jóga

Za příplatek:
- potápění , vodní lyžování, kite, windsurfing
- kadeřník, masáže, hlídání dětí
- golf


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Diani Sea Lodge

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 39 900 Kč


Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge
Cena zahrnuje
Letenku v nejnižší knihovací třídě v ceně max. 20 000,- vč. tax a odbaveného zavazadla Transfer z letiště do hotelu a zpět Ubytování v uvedeném hotelu
Stravování formou all inclusive Základní cestovní pojištění
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do garančního fondu
Cena nezahrnuje
Vízum (vyřizuje se elektronicky, v případě zájmu vyřídíme - cena na vyžádání)
Připojištění
Spropitné
Osobní výdaje
O hotelu
Hotel je postavený v nádherném palmovém háji přímo v srdci nejhezčí keňské pláže, Diani Beach. Hotel patří německé rodině, která velmi dbá na to, aby personál byl nejen příjemný, ale i profesionální. Hotel využívá spolupráci s místní komunitou, především v dodávkách čerstvé zeleniny a ovoce. Velmi dobrá kuchyně (mix africké, indické a evropské kuchyně) je také jednou z předností Diani Sea Lodge.

Nečekejte okázalý luxus, zde je vše na pohodu a pro relax u moře.
Využijte možnost kombinace pobytu na pláži se safari.
Lokalita
Keňa, Diani Beach, přímo na pláži.
Vzdálenost od letiště cca. 30 km, 1,5 hodiny jízdy.
Popis pokojů
Pokoje se nacházejí v přízemních bungalovech. Jsou rozděleny do 3 kategorií:
- Superior jedno velké dvoulůžko, nebo 2 jednolůžka, výhled do zahrady
- Comfort: blíže k pláži, s terasou, výhled do zahrady, jedno velké dvoulůžko, nebo 2 jednolůžka
- Bahari: nejblíže k pláži, s terasou nebo balkónem, výhled do zahrady, jedno velké dvoulůžko, nebo 2 jednolůžka

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizaci, sítí proti moskytům, mají plochou televizi, možnosti připravit si čaj/kávu. Pokoj lze vyžádat i ve formě rodinného pokoje. Pokoje Bahari jsou nejblíže pláži.
Wifi zdarma.
Restaurace, bary, stravování
- Restaurace s mezinárodní kuchyní: buffet a a la carte
- 2 bary (v hotelu a na pláži)

Strava v hotelu: All inclusive
- snídaně, oběd a večeře formou bufetu
- nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby
- snack a čerstvé ovoce v baru během dne
Aktivity v hotelu a okolí
Zdarma:
- nemotorizované vodní sporty (windsurfing, kajaky atd)
- vybavení na šnorchlováni
- aerobik
- lekce tance
- plážový volejbal.

Za poplatek:
- motorizované sporty,
- potápěčské vybavení a výlety


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Travellers Beach Hotel & Club

To mě zajímá Region: Mombasa a pobřeží
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 35 990 Kč


Travellers Beach Hotel & Club Travellers Beach Hotel & Club Travellers Beach Hotel & Club Travellers Beach Hotel & Club Travellers Beach Hotel & Club Travellers Beach Hotel & Club Travellers Beach Hotel & Club Travellers Beach Hotel & Club Travellers Beach Hotel & Club
Středisko
Mombasa
Poloha
Čtyřhvězdičkový hotel se nachází na severním pobřeží Mombasy, cca 20 km od letiště a cca 15 km od centra města. V blízkosti cca 1 km od hotelu se nachází několik atrakcí, např.  Mombasa Go-Kart and Adventure Park či Haller Park s motýlím pavilonem. 
Pláž
Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Bez plážové servisu; lehátka a slunečníky se nachází u bazénu.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 2 hlavní restaurace (Shibe a Safina - bufet, Sher e Punjab - bufet či a la carte), Suli Suli Grill restaurant - à la carte (mořské plody), 4 bary včetně plážového snack baru či swim-up baru u bazénu, 2 bazény pro dospělé z toho jeden z nich velký, nepravidelného tvaru (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady mají klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, vlastní sociální zařízení (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu
Stravování
Polopenze: snídaně (07:00-10:00) a večeře (19:30-22:00) formou bufetu. Nápoje během večeře za příplatek.
Sport a zábava
zdarma: animační programy pro děti i dospělé, šipky; za poplatek: SPA centrum (jacuzzi, sauna, pára, masáže, kosmetické procedury) tenis, squash, fitness
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby česky hovořícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Cena nezahrnuje povinné turistické vízum, které je nutné vyřídit nejpozději několik dní před odjezdem, na webových stránkách http://evisa.go.ke/ Cena je cca 50 USD/os. (platí pouze osoby starší 16 let) Je nutné mít vízum vytištěné. 
* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
* V Keni platí zákaz používání igelitových sáčků (platí i pro dovoz)
* Více informací na webových stránkách MZV.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Severin Sea Lodge

To mě zajímá Region: Mombasa a pobřeží
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 34 500 Kč


Severin Sea Lodge Severin Sea Lodge Severin Sea Lodge Severin Sea Lodge Severin Sea Lodge Severin Sea Lodge Severin Sea Lodge Severin Sea Lodge Severin Sea Lodge
Cena zahrnuje
Letenku na trase Vídeň - Mombasa v nejnižší knihovací třídě v ceně max. 20 000,- vč. tax a odbaveného zavazadla
Transfer z letiště do hotelu a zpět
Ubytování v uvedeném hotelu
Stravování formou polopenze (za příplatek plná penze)
Základní cestovní pojištění
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do garančního fondu
Cena nezahrnuje
Vízum (vyřizuje se elektronicky, v případě zájmu vyřídíme - cena na vyžádání)
Připojištění
Spropitné
Osobní výdaje
O hotelu
Německá rodinná společnost Severin je vyhlášená svým důrazem na kvalitu služeb za rozumné ceny. Dovolená v Keni má v hotelu Severin Sea Lodge skvělý poměr cena-výkon.
Severin má rozsáhlý pozemek přímo u pláže Bamburi, na břehu Indického oceánu. Architektura hotelu vychází z tradiční swahilské architektury (směsi africké a arabské architektury). Hlavní hotelová budova, bungalovy a dva bazény jsou rozloženy do palmového háje. To velmi podporuje váš pocit exotické dovolené a v horkých dnech palmy vytváří příjemný stín.

Hotel nabízí nejen odpočinek na pláži Indického oceánu, ale i spoustu sportovních aktivit, exkurze po okolí ši safari ve spolupráci se Severin Safari Camp.

V dosahu jsou tři 18 jamková hřiště - Nyali (20 minut), Vipingo (50 minut) a Leisure (1,5 hodiny)

Zároveň je také základnou potápěčské školy Baraccuda, kde Vás místní instruktoři seznámí s podvodním světem. Hotel také organizuje výlety do blízkého National Marine parku.
Lokalita
Bamburi Beach je pláž vzdálená od Mombasy jen 12 km a od letiště 20 km. Sama pláž je písčitá a dlouhá několik kilometrů, skvělá na dlouhé procházky, běhání apod. Při odlivu je nízká hladina moře, takže několik hodin denně nedá plavat v moři. Při přílivu ano.
Popis pokojů
Severin Sea Lodge patří mezi středně velké hotely. Má k dispozici celkem 188 pokojů různých kategorií, všechny jsou vybavené kvalitním nábytkem z masivního dřeva a jsou dekorovány v tradičním stylu.

Všechny jsou klimatizovány, jsou vybaveny moskytiérou, Wi-Fi, minibarem a kvalitní koupelnou. Všechny pokoje mají buď balkón, nebo terasu.

Standard pokoje: 22-32m²
Comfort Bungalov: 23 m² jsou vybaveny stejně jako Standard pokoje, jen jsou umístěny v bungalovech.
Deluxe pokoje: 22 m² jsou po nedávné renovaci a jsou vybaveny modernější koupelnou a mají na víc varnou konvici a ventilátor.
Junior Suite: velikost 45 m² jsou vhodné i pro rodinu se dvěma dětmi. Pokoje mají dva balkóny.
Suite: velikost 100 m²
Restaurace, bary, stravování
Výborná restaurace The Imani Dhow restaurant dokolonale uspokojí Vaše chuťové buňky, je držitelem několika ocenění, hotel má zároveň vlastní farmu (Seba Farm), kde si pěstuje zeleninu a ovoce.
Aktivity v hotelu a okolí
Hostům hotelu Severin Sea Lodge jsou k dispozici dva bazény. U bazénů lehátka a osušky.
Ze sportů je k dispozici stolní tenis, tenis, volejbal. Animační tým pořádá soutěže v lukostřelbě a cvičení jógy.

V hotelu působí i potápěčské centrum.

V dosahu jsou tři 18 jamková hřiště - Nyali (20 minut), Vipingo (50 minut) a Leisure (1,5 hodiny)ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Papillon Lagoon Reef

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 42 570 Kč


Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef Papillon Lagoon Reef
Poloha

Hotel je umístěný přímo na pláží Diani, 10 minut jízdy od obchodů a restaurací. Od mezinárdního letiště v Mombase je vzdále cca 90km. 

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, bazén s barem, dětský bazén, sluneční terasu, posilovnu, dětské hřiště, wellness a fitness centrum. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště.

Pokoje

DRGV (dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady): koupelna/WC (vysoučeš vlasů), klimatizace, telefon, trezor za poplatek,

DRBF(dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře): viz DRGV, minibar, výhled na moře

FRST (rodinný pokoj): viz DRGV, oddělená ložnice, 2 další samostatné postele 

Zábava

Denní a noční zábavní program pro děti a dospělé. 

Stravování

Viz all program inclusive 

Pláž

Přímo u dlouhé, písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. 

Děti

Hlídání dětí (za poplatek). Animační programy pro děti. 

Sportovní nabídka
 • Zdarma: nemotorizované sporty
 • Za poplatek: potápěčské centrum, motorizované sporty, stolní tenis, kulečník.
Web
http://www.papillonlagoonreef.website/
Wellness

Posilovna a masáže jsou k dispozici za poplatek.

All inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby
 • Snack a čerstvé ovoce v baru během dne
 • Welcome drink
Karty

VISA, MC/EC

Internet
 • Zdarma: Wifi v lobby hotelu. 
Poznámka

Oficiální třída: *** V hotelu je vyžadován formálnější dress code během večeří. Muži by měli mít dlouhé kalhoty a košili s krátkým nebo dlouhým rukávem a plné boty. Ženy by také měli zvolit formálnější oblečení, například šaty.

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Neptune Village Beach Resort & Spa

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 39 940 Kč


Neptune Village Beach Resort & Spa Neptune Village Beach Resort & Spa Neptune Village Beach Resort & Spa Neptune Village Beach Resort & Spa Neptune Village Beach Resort & Spa Neptune Village Beach Resort & Spa Neptune Village Beach Resort & Spa Neptune Village Beach Resort & Spa Neptune Village Beach Resort & Spa
Cena zahrnuje
Letenku v nejnižší knihovací třídě v ceně max. 20 000,- vč. tax a odbaveného zavazadla
Transfer z letiště do hotelu a zpět
Ubytování v uvedeném hotelu
Stravování formou all inclusive
Základní cestovní pojištění
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do garančního fondu

* Povinný příplatek za slavnostní večeři 24.12.
* Povinný příplatek za slavnostní večeři 31.12.
Cena nezahrnuje
Vízum (vyřizuje se elektronicky, v případě zájmu vyřídíme - cena na vyžádání)
Připojištění
Spropitné
Osobní výdaje
O hotelu
Neptune Village Beach Resort & Spa leží přímo na jedné z nejkrásnějších pláží v Keni - Diani Beach. Hotel s All Inclusive. Součástí oblíbeného rezortu je velká rozlehlá tropická zahrada a velký venkovní bazén.

Hotel patří k větším rezortům na Diani Beach, má celkem 164 pokojů, nabízí proto velké zázemí pro aktivity a odpočinek, ať už na pláži, nebo se skleničkou u jednoho z několika barů. Pláž před hotelem je v tomto místě nejširší.

Možnost využívat služby nedalekého sesterského hotelu Neptune Paradise Beach Resort & Spa

Vybavení rezortu: recepce, hlavní restaurace, restaurace a la carte, 4 bary, obchod se suvenýry, rozlehlá tropická zahrada, spa centrum, potápěčské centrum a další.

Standardní check-in (začátek All Inclusive): 14:00
Standardní check-out (konec All Inclusive): 12:00

Oficiální webové stránky
Lokalita
Keňa, Mombasa, Diani Beach, přímo na pláži.
Vzdálenost od letiště cca. 45 km, 1,5 hod. cesty.
Popis pokojů
Superior Garden Room - pokoje se nacházejí ve dvoupodlažních bungalovech, balkon, nebo terasa. Velikost pokoje cca 27 m².
Premium Garden - k dispozici až od listopadu 2023!
Deluxe Garden - pokoje se nacházejí ve dvoupodlažních bungalovech s přímým vstupem do zahrady z terasy. Velikost pokoje cca 27 m².
Deluxe Sea Side - pokoje se nacházejí ve dvoupodlažních bungalovech v první řadě s výhledem do zahrady a částečným výhledem na oceán, balkon, nebo terasa. Velikost pokoje cca 27 m².
Suite - pokoje se nacházejí v přízemních bungalovech, balkon nebo terasa. Velikost pokoje cca 55 m².

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, moskytiérou, TV, minibarem, kávovarem, telefonem a WiFi.
Restaurace, bary, stravování
All Inclusive v ceně: snídaně, obědy a večeře formou bufetu / a la carte, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.
Neakoholické a alkoholické nápoje místní výroby
Snack a čerstvé ovoce v baru během dne
Welcome drink
Fitness a lázně
Za poplatek: masáže, sauna atd.
Aktivity v hotelu a okolí
V Neptune Village Beach Resort můžete využít wellness centrum, nabídku vodních sportů a užít si řadu sportovních aktivit jako stolní tenis, volejbal, mini golf nebo tenis. Pro děti je připraven dětský koutek a oddělený bazén.
Golfové hřiště je vzdálené asi 10 km od hotelu.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 44 070 Kč


Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa
Poloha

Hotel nabízí 60 pokojů umístěných v dvoupodlažních bungalovech s tradiční střechou Makuti, obklopených tropickou zahradou. Hotel se nachází přímo u bílé, písčité pláže, cca 65 km od mezinárodního letiště v Mombase. 

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace,restaurace à la carte, 6 barů, obchod se suvenýry, rozlehlá tropická zahrada s lehátky, konferenční místnost, spa centrum, centrum vodních sportů a potápěčské centrum, 4 venkovní bazény. 

Pokoje

DRGVX (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem do zahrady): Koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, stropní ventilátor,  telefon, trezor, lednička, moskytiéra, TV/sat, balkon nebo terasa. 

DRDSS (dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem směrem na moře): viz DRGVX, pokoje nabízejí výhled na moře

DRDOC (dvoulůžkový pokoj deluxe u pláže) : viz DRGVX, pokoje situovány v chatkám u pláže

Zábava

Večerní animační programy, diskotéka.

Stravování

Viz Program all inclusive.

Pláž

Pláž s bílým, jemným pískem přímo u hotelu. Lehátka zdarma. 

Sportovní nabídka
 • Zdarma: Stolní tenis, kulečník, šipky, lukostřelba, tenis, plážový volejbal, windsurfing, první lekce potápění v bazénu. 
 • Za poplatek: Potápěčské centrum, Golfové hřiště se nachází cca 10km od hotelu. 
Děti

Dětská postýlky (na vyžádání), hlÍdání dětí (za poplatek).

All inclusive
 • Snídaně (7.00 - 10.00), oběd (12.30 - 14.30), večeře (19.00 - 21.30) v hlavní restauraci
 • Neakoholické a alkoholické nápoje místní výroby
 • Snack a čerstvé ovoce v baru během dne
 • Welcome drink
Karty

VISA, EC/MC

Web
http://www.neptunehotels.com
Wellness
 • Za poplatek: masáže, kúry, zábaly, sauna, vířivky
Internet
 • Zdarma: Wifi v areálu a na pokojích zdarma. 
Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Neptune Beach Resort

To mě zajímá Region: Mombasa a pobřeží
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 32 990 Kč


Neptune Beach Resort Neptune Beach Resort Neptune Beach Resort Neptune Beach Resort Neptune Beach Resort Neptune Beach Resort Neptune Beach Resort Neptune Beach Resort Neptune Beach Resort
Středisko
Bamburi Beach
Poloha
Hotel leží severně od Mombasy v klidné části letoviska, přímo u Bamburi Beach. Mezinárodní letiště v Mombase je vzdáleno cca 25 km od hotelu, centrum města cca 10 km. Cca 750 m od hotelu se nachází motýlí pavilon.
Pláž
Dlouhá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka k dispozici zdarma na hotelovém trávníku u pláže (zdarma). Osušky zdarma (možný depozit).
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace, 3 bary, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), obchod se suvenýry, dětský klub (4-12 let), konferenční místnost.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady má vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů) a balkon s výhledem do zahrady. Pokoj je vybaven klimatizací, moskytiérou, SAT/TV, Wi-Fi (zdarma), minibarem, trezorem (za poplatek), setem pro přípravu kávy a čaje. Rozloha 27m2

Za příplatek:
Superior s částečným výhledem na moře - 30m2, stejné vybavení
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (07:00-09:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Během dne je k dispozici menší občerstvení; v časech 10:00-00:00 je k dispozici neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
zdarma: animační a večerní programy pro děti i dospělé, stolní tenis, šipky, plážový volejbal;
za poplatek: SPA centrum (masáže, kosmetické procedury), vodní sporty na pláži, golf (cca 8 km)
Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby česky hovořícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Cena nezahrnuje povinné turistické vízum, které je nutné vyřídit nejpozději několik dní před odjezdem, na webových stránkách http://evisa.go.ke/ Cena je cca 50 USD/os. (platí pouze osoby starší 16 let) Je nutné mít vízum vytištěné. 
* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
* V Keni platí zákaz používání igelitových sáčků (platí i pro dovoz)
* Více informací na webových stránkách MZV.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Leopard Beach

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 35 900 Kč


Leopard Beach Leopard Beach Leopard Beach Leopard Beach Leopard Beach Leopard Beach Leopard Beach Leopard Beach Leopard Beach
Cena zahrnuje
Letenku v nejnižší knihovací třídě v ceně max. 20 000,- vč. tax a odbaveného zavazadla
Transfer z letiště do hotelu a zpět
Ubytování v uvedeném hotelu
Stravování formou all inclusive
Základní cestovní pojištění
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do garančního fondu
* Povinný příplatek za slavnostní večeři 24.12. * Povinný příplatek za slavnostní večeři 31.12.
Cena nezahrnuje
Vízum (vyřizuje se elektronicky, v případě zájmu vyřídíme - cena na vyžádání)
Připojištění
Spropitné
Osobní výdaje
O hotelu
Leopard Bech Resort and Spa se nachází na prémiovém místě nádherné, dlouhé pláži Diani Beach. Je zasazen ve velké tropické zahradě a nabízí úchvatné výhledy a koupání v Indickém oceánu. Nedaleký korálový útes je lákavým cílem mnoho potápěčů - začátečníků i těch zkušených.

Standardní check-in (začátek All Inclusive): 12:00
Standardní check-out (konec All Inclusive): 10:00

Oficiální webové stránky
Lokalita
Leopard Beach Resort leží asi 34 km jižně od Mombasy a 45 km od letiště na pláži Diani Beach.
Popis pokojů
Všech 198 pokojů v Leopard Beach Resort and Spa mají velkou koupelnu s vanou, nebo sprchovým koutem, WC , TV /Sat, klimatizaci, telefon, sadu na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, minibar, balkon nebo terasa, room servis 24 hod. Moskytiéra na vyžádání.

Typy pokojů:
- Superior balcony: vyšší patro, vlastní balkon s výhledem na rezort a zahradu. Velikost pokoje: 24m2.
- Deluxe terrace room: přízemí, vybavené pátio (předzahrádka). Velikost pokoje: 28m2.
- Bungalow s výhledem na moře: Velikost bungalovu: 66m2.
- Vilka s výhledem na moře: balkon, kuchyňka. Velikost vilky: 33m2.
- Dvoupokojová vilka: dvě ložnice, balkon, kuchyně. Velikost vilky: 250m2.
- Dvoupokojová vilka se soukromým bazénem: dvě ložnice, balkon, kuchyně, soukromý vstup. Velikost vilky: 190m2.
- Třípokojová vilka: dvě ložnice, balkon, kuchyně. Velikost vilky: 250m2.
- Třípokojová vilka se soukromým bazénem: tři ložnice, balkon-terasa, kuchyně, soukromý vstup. Velikost vilky: 250m2.
Restaurace, bary, stravování
Leopard Bech Resort and Spa má k dispozici celkem 4 skvělé restaurace a 6 barů. Stravování formou polopenze (v základní ceně), nebo plné penze a All Inclusive.

Chui Grill
Kuchyně: Seafood, Grill/BBQ

Pool Bistro
Kuchyně: americká, mezinárodní

Pizzeria
Kuchyně: italská, Pizza

Lemongrass Restaurant
Kuchyně: indická, indonéská, thajská
Fitness a lázně
Uzuri Spa a Fitness Forest:
- sauna a pára
- gym
- aerobik
- yoga
- bazén
- masáže
a další
Aktivity v hotelu a okolí
Hosté mají k dispozici velký bazén, bazén pro děti, dětský klub, jacuzzi, potápěčské centrum i 18 jamkové golfové hřiště, které se nachází vedle rezortu, 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal,

Široká nabídka vodních sportů: windsurfing, sky diving, kajaky, katamarány atd..


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Bamburi Beach Hotel

To mě zajímá Region: Mombasa a pobřeží
Hodnocení: 3.5 / 5.0
Cena začíná na: 33 990 Kč


Bamburi Beach Hotel Bamburi Beach Hotel Bamburi Beach Hotel Bamburi Beach Hotel Bamburi Beach Hotel Bamburi Beach Hotel Bamburi Beach Hotel Bamburi Beach Hotel Bamburi Beach Hotel
Informace o hotelu
Hotel leží 12 km severně od Mombasy a zhruba 25 km od mezinárodního letiště. Nachází se uprostřed tropické zahrady s rozsáhlou pláží s bílým pískem.
Vzdálenost
 • pláž: u pláže 
 • letiště: 25 km
 • Mombasa: 12 km
Popis pokoje
Standardní pokoj: 34 m2, koupelna/WC, klimatizace, fén na vlasy, TV/sat., Wi-Fi zdarma, trezor, lednička, set na přípravu kávy a čaje, postel queen, balkón nebo terasa 
Popis hotelu
 • 149 pokojů
 • recepce
 • mezinárodní bufetová restaurace
 • à la carte restaurace
 • 4 bary
 • 2 bazény
 • dětský bazén
 • posilovna
 • dětský klub
Popis pláže
 • pláž s bílým pískem
 • lehátka s slunečníky na terase zdarma
Sportovní aktivity zdarma
 • nemotorizované vodní sporty
 • posilovna
 • plážový volejbal
Sportovní aktivity za příplatek
 • motorizované vodní sporty
 • potápění
Strava
All Inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře v bufetové restauraci
 • Možnost večeřet v restauraci Karibu (grilované pokrmy)
 • Neomezená konzumace lokálních vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů od 10:00 - 23:30
 • Drobné občerstvení dostupné během dne od 10:00 - 17:30 na baru Karibu 
 • Zdarma k využití nemotorizované vodní sporty (windsurfing, kánoje, šlapadla) 
 • 1 lekce potápění v bazénu  
Oficiální kategorie
 • 3 hvězdy
Poznámka
Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sandies Tropical Village

To mě zajímá Region: Severní pobřeží
Hodnocení: 3.2 / 5.0
Cena začíná na: 48 690 Kč


Sandies Tropical Village Sandies Tropical Village Sandies Tropical Village Sandies Tropical Village Sandies Tropical Village Sandies Tropical Village Sandies Tropical Village Sandies Tropical Village Sandies Tropical Village
Popis
Resort ve stylu tradiční masajské vesnice se spoustou možností zábavy a sportovního vyžití!
Rychlý přehled
pro aktivně strávenou dovolenou dobré podmínky pro šnorchlování a potápění sesterskýhotel Sandies Malindi Dream Garden bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku ALL INCLUSIVE v ceně
Stručná poloha
cca 120 minut jízdy z letiště v Mombase přímo u krásné písečné pláže
Poloha
Malindi, v tropické zahradě, přímo u bílé písečné pláže, 5 minut od centra městečka. Vzdálenost od letiště v Mombase cca 2 hodiny jízdy.
Pojmenování upoutávky 1
Resort.
Popis upoutávky 1
Plážový bar.
Vybavení resortu
36 superior garden, 49 deluxe garden pokojů a 24 garden junior suite ve dvoupodlažních bungalovech. 2 restaurace, 3 bary, bazén, SPA centrum a fitness (v sesterském resortu Dream of Africa), potápění, šnorchlování, vodní sporty, plážový volejbal, plážový fotbal, windsurfing, katamarány, kanoe, rybaření, safari, stolní tenis, animační programy, diskotéka, boutique, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, TV místnost.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, fén, telefon, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Resort ve stylu tradiční masajské vesnice se spoustou možností zábavy a sportovního vyžití!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.
Odkaz na WWW
http://tropicalvillage.sandies-resorts.com
www odkaz popis 1
Sandies Tropical Village
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Mombasa-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
vízum 2.500 Kč (příp. 51 USD, pokud si klienti požádají online o vízum sami), komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sandies Malindi Dream Garden

To mě zajímá Region: Severní pobřeží
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 49 830 Kč


Sandies Malindi Dream Garden Sandies Malindi Dream Garden Sandies Malindi Dream Garden Sandies Malindi Dream Garden Sandies Malindi Dream Garden Sandies Malindi Dream Garden Sandies Malindi Dream Garden Sandies Malindi Dream Garden Sandies Malindi Dream Garden
Popis
Krásné ubytování uprostřed tropické zahrady přímo na písečné pláži. Elegantně zařízené interiéry mají exotických nádech a nabízejí veškeré pohodlí, které klienti požadují.
Rychlý přehled
moderní boutique hotel klidné prostředí dobré podmínky pro šnorchlování a potápění sesterský hotel Sandies Tropical Village bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 120 minut jízdy z letiště v Mombase přímo u krásné písečné pláže
Poloha
Malindi, v tropické zahradě, přímo u bílé písečné pláže, 10 minut od centra městečka. Vzdálenost od letiště v Mombase cca 2 hodiny jízdy.
Vybavení hotelu
44 nádherných deluxe pokojů a 4 apartmá v indoarabském stylu. Hotel byl otevřen v březnu 2018. Klimatizace, restaurace, 4 bary, 2 bazény, SPA a posilovna ve vedlejším hotelu Diamonds Dreams of Africa, každodenní sportovní aktivity, stolní tenis, Wi-fi internet zdarma. V sesterském hotelu Sandies Tropical Village je možné využít tyto služby: animační večerní programy, prádelna, boutique, dětský klub, denní a večerní program pro děti, vodní sporty, potápění, stolní tenis a volejbal.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, rozkládací pohovka, křeslo, minibar, fén, SAT/TV, prostorná koupelna s dvojitým umyvadlem, bidet, sprcha, WC, župany, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, lehátka se slunečníky a plážové osušky, Wi-fi internet zdarma.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Krásné ubytování uprostřed tropické zahrady přímo na písečné pláži. Elegantně zařízené interiéry mají exotických nádech a nabízejí veškeré pohodlí, které klienti požadují.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů.
Odkaz na WWW
https://malindidreamgarden.sandies-resorts.com/
www odkaz popis 1
Sandies Malindi Dream Garden
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Mombasa-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
vízum 2.500 Kč (příp. 51 USD, pokud si klienti požádají online o vízum sami), komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Baobab Beach Resort

To mě zajímá Region: Keňa
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 47 980 Kč


Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort Baobab Beach Resort
Středisko
Diani
Poloha
Baobab Beach Resort & Spa se nachází na světoznámé pláži Diani Beach a je umístěn v nádherné tropické zahradě s výhledem na Indický oceán. Resort je oázou klidu a pohody,  cca 4 km od nevelkého obchodního centra Diani. Transfer z/na letiště trvá cca 90 minut (autobusem a trajektem) 
Pláž
Písečná pláž s bilým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Slunečník, lehátka a osušky na pláži zdarma.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, směnárna, restaurace, a la carte restaurace, 4 bary, 2 bazény, dětský bazén (slunečník, lehátka a osuška u bazénu zdarma), televizní salonek, Wifi ve veřejných prostorách zdarma, obchody se suvenýry
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady s možností 1 přistýlky má vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, SAT TV, telefon, trezor, set na přípravu čaje a kávy,  minichladnička, venkovní sprcha, balkon nebo terasa s s výhledem do zahrady.

Za příplatek:
Pokoj Superior, který je prostornější s možností až 2 přistýlek pro děti
Pokoj Deluxe (prostornější než Superior)
Pokoj s výhledem na moře
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30), občerstvení během dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem (na večeři nutné formální oblečení, pánové dlouhé kalhoty).
Sport a zábava
Fitness, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, šachy, kulečník, bohatý animační program, živá hudba, tradiční tance; za poplatek: SPA centrum - vířivka, parní lázeň, masáže, kosmetické procedury, centrum vodních sportů, v blízkosti se také nachází golfové hřiště (cca 2,5 km)
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby česky hovořícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Cena nezahrnuje povinné turistické vízum, které je nutné vyřídit nejpozději několik dní před odjezdem, na webových stránkách http://evisa.go.ke/ Cena je cca 50 USD/os. (platí pouze osoby starší 16 let) Je nutné mít vízum vytištěné. 
* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
* V Keni platí zákaz používání igelitových sáčků (platí i pro dovoz)
* Více informací na webových stránkách MZV.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 43 500 Kč


Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa
Cena zahrnuje
Letenku v nejnižší knihovací třídě v ceně max. 20 000,- vč. tax a odbaveného zavazadla
Transfer z letiště do hotelu a zpět
Ubytování v uvedeném hotelu
Stravování formou all inclusive
Základní cestovní pojištění
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do garančního fondu


* Povinný příplatek za slavnostní večeři 24.12.
* Povinný příplatek za slavnostní večeři 31.12.
Cena nezahrnuje
Vízum (vyřizuje se elektronicky, v případě zájmu vyřídíme - cena na vyžádání)
Připojištění
Spropitné
Osobní výdaje
O hotelu
Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa leží přímo na jedné z nejkrásnějších pláží v Keni - Diani Beach. Hotel s All Inclusive. Rezort je zařízen ve svahilském stylu v rozlehlé tropické zahradě přímo na pláži.
V rezortu je pouze 60 pokojů typu Deluxe v bungalovech vždy po 4 jednotkách. Hotel je vhodný pro páry, nebo menší rodiny (max 1 dítě v pokoji) hledající klid, relax a soukromí.

Možnost využívat zařízení a služby v nedalekých sesterských rezortech Neptune Village, nebo Neptune Paradise Beach Resort & Spa

K dispozici je velký venkovní bazén. Plážová lehátka k dispozici zdarma. Hosté mohou využít některá zařízení sesterských rezortů Neptume v okolí.

Vybavení rezortu: recepce, 2 restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, rozlehlá tropická zahrada, spa centrum, potápěčské centrum a další.

Check-in a začátek All Inclusive: 14:00 / Check out a konec All Inclusive: 12:00

Oficiální webové stránky
Lokalita
Keňa, Mombasa, Diani Beach, přímo na pláži.
Vzdálenost od letiště cca. 45 km, 1,5 hod. cesty.
Popis pokojů
Pokoje se nacházejí v tropické zahradě, ve dvou podlažních bungalovech. Jsou kompletně zařízené vč. vlastního soc. vybavení, klimatizace, stropní ventilátor, moskytiéra, TV, kávovar, trezor, lednička, WiFi, balkon, nebo terasa.
Velikost pokojů je cca 34m²


Deluxe Garden Room - výhled do zahrady
Deluxe Sea Side Room - blíže k oceánu, výhled na bazén a do zahrady
Deluxe Ocean Front Room - výhled na bazén, zahradu a částečný výhled na oceán
Restaurace, bary, stravování
V restauraci Mnazi se podává snídaně, oběd i večeře formou bufetu. V Mawimbi Deck u bazénu si můžete objednat občerstvení. Rezort má také 2 bary - Kisiwa Bar a Pool Bar.
Fitness a lázně
Earth & Rain Spa: masáže, bazén se dvěma jacuzzi, pára, sauna
Aktivity v hotelu a okolí
Zdarma: storní tenis, kulečník, šipky, lukostřelba, mini golf, plážový volejbal a další.
Za poplatek: motorizované sporty a potápěčské centrum

Nedaleko se nachází golfové 18 jamkové hřiště (Leisure Lodge Club)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa

To mě zajímá Region: Keňa
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 43 480 Kč


Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa
Středisko
Diani Beach
Poloha
Hotelový komplex se nachází v oblasti Diani Beach, cca 45 km od mezinárodního letiště v Mombase. Transfer z/na letiště trvá cca 90 minut (autobusem a trajektem). Je možné využívat služby sousedícího hotelu Neptune Paradise Beach či Neptune Village Beach Resort.
Pláž
Dlouhá písečná pláž s bílým jemným pískem, která patří k nejhezčím v Keni, se nachází přímo u hotelu; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte - italská, indická a rybí (nutná rezervace, rybí restaurace za poplatek), hlavní bar, bar u bazénu, Wi-Fi v celém areálu zdarma, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), konferenční místnost, obchod se suvenýry.
Ubytování
Pokoje Deluxe s výhledem do zahrady zařízené v tradičním africkém stylu disponují vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, TV/SAT, telefonem, trezorem, miniledničkou, setem pro přípravu kávy a čaje, WI-Fi zdarma a balkonem. Za příplatek pokoje s bočním výhledem na moře (stejné vybavení)
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00- 9:30), obědy (12:30- 14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00- 24:00) v časech a místech určených hotelem. 

V rámci All inclusive je možné využívat bary a restaurace v rámci sousedícího hotelu Neptune Paradise Beach či Neptune Village Beach Resort (nutná rezervace). 
Italská restaurace se nachází v rezortu Neptune Paradise. 
Indická restaurace se nachází v rezortu Neptune Village.
Sport a zábava
zdarma: animační a večerní programy, tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, joga, první lekci potápění v bazénu zdarma (nutná rezervace); za poplatek: SPA centrum (masáže, sauna), vodní sporty, golf (cca 10 km).
Animační programy jsou v rámci Neptune Village.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  
* transfery v cíli zájezdu 
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení 
* služby česky hovořícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Cena nezahrnuje povinné turistické vízum, které je nutné vyřídit nejpozději několik dní před odjezdem, na webových stránkách http://evisa.go.ke/ Cena je cca 50 USD/os. (platí pouze osoby starší 16 let) Je nutné mít vízum vytištěné. 
* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
* V Keni platí zákaz používání igelitových sáčků (platí i pro dovoz)
* Více informací na webových stránkách MZV.

ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Diani Sea Lodge

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 42 210 Kč


Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge Diani Sea Lodge
Poloha

Hotel s velice příjemnou, rodinnou atmosférou se nachází 30 km od mezinárodního letiště, přímo na pláži Diani Beach. 

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, obchod se suvenýry 2 bazény, dětský bazén, dětské hřiště, restaurace, 4 bary, knihovna, společenská místnost. 

Pokoje

DRSTF (dvoulůžkový pokoj comfort): Koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, balkon nebo terasa s výhledem buď do zahrady nebo na oceán, moskytiera. Pokoje jsou umístěny v přízemních bungalovech. 

FRSTF (rodinný pokoj comfort): viz DRSTF, prostornější 

Stravování

viz program all inclusive. 

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. 

Sportovní nabídka
 • Zdarma: nemotorizované vodní sporty (kajaky, widnsurfing, úvodní lkece potápění v bazénu), vybavení na šnorchlováni, aerobik, lekce tance, plážový volejbal. 
 • Za poplatek: motorizované sporty, potapěčské centrum
Děti

Hlídání dětí (za poplatek). Animační programy pro děti. 

All inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby
 • Snack a čerstvé ovoce v baru během dne
 • Welcome drink
 • AI lze čerpat i v sesterském hotelu Diani Sea Resort
Karty

VISA, EC/MC

Web
http://www.dianisealodge.de/
Internet
 • Zdarma: Wifi v lobby hotelu. 
Poznámka

Officiální třída: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Pinewood Beach Resort & Spa

To mě zajímá Region: Jižní pobřeží
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 41 900 Kč


Pinewood Beach Resort & Spa Pinewood Beach Resort & Spa Pinewood Beach Resort & Spa Pinewood Beach Resort & Spa Pinewood Beach Resort & Spa Pinewood Beach Resort & Spa Pinewood Beach Resort & Spa Pinewood Beach Resort & Spa Pinewood Beach Resort & Spa
Cena zahrnuje
Letenku v nejnižší knihovací třídě v ceně max. 20 000,- vč. tax a odbaveného zavazadla
Transfer z letiště do hotelu a zpět
Ubytování v uvedeném hotelu
Stravování formou polopenze (za příplatek plná penze nebo all inclusive)
Základní cestovní pojištění
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do garančního fondu
Cena nezahrnuje
Vízum (vyřizuje se elektronicky, v případě zájmu vyřídíme - cena na vyžádání)
Připojištění
Spropitné
Osobní výdaje
O hotelu
Pinewood Beach Resort & Spa je menší butikový hotel, kde se příroda snoubí s dokonalým designem a vytváří dokonalou romantickou destinaci. Klidný a stylový plážový resort u o Indického oceánu se pyšní výjimečnou kvalitou a skvělou atmosférou.
Lokalita
Keňa, Mombasa, Galu Beach, přímo na pláži.
Vzdálenost od letiště v Mombase cca 50 km.
Popis pokojů
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprchový kout), klimatizací, stropním ventilátorem, moskytiérou, minibarem, telefonem, Wi-Fi, trezorem a setem na přípravu kávy/čaje, pitnou vodou. Pokoje mají vlastní balkon či verandu (dle umístění pokoje).

Deluxe Garden Room - pokoje jsou umístěny v patře dvoupodlažních domků s výhledem do zahrady, 45 m²
Premium Garden Room - pokoje jsou umístěny v patře dvoupodlažních domků s výhledem do zahrady, 45 m²
Deluxe Garden Suite - pokoje jsou umístěny v přízemí dvoupodlažních domků, 90 m²
Premium Garden Suite - pokoje jsou umístěny v přízemí dvoupodlažních domků, 90 m²
Luxury Ocean Front - pokoje jsou umístěny v patře dvoupodlažních domků a mají výhled na pláž a oceán, 45 m²
Grand Ocean Front Suite - pokoje jsou umístěny v přízemí dvoupodlažních domků a mají výhled na pláž a oceán, 90 m²
Restaurace, bary, stravování
Stravování:
Polopenze - snídaně a večeře, odpolední čaj
Plná penze - snídaně, oběd a la carte, odpolední čaj, večeře
All inclusive - snídaně, oběd a la carte, odpolední čaj, večeře, nealkoholické nápoje, domácí koktejly, místní pivo, vína, lihoviny, ovocné šťávy

Bahari Restaurant - podávají se zde snídaně a tematické večeře 3x týdně
Tamu Snack Grill - obědy a odpolední čaj
Jahazi Beach Bistro - obědy
Peponi Restaurant - večeře 2x týdně

Pool Bar - otevřený 09:00 - 16:00
Jahari Beach Bar - otevřený 11:00 - 01:00
Lounge Bar - otevřen během celého dne
Aktivity v hotelu a okolí
Fitness centrum Amani Gym - zdarma pro ubytované hosty. Dále je možné využít tenisový kurt nebo stolní tenis.

Za příplatek
- Amani Spa
- vodní sporty
- fakultativní výlety


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Diamonds Dream Of Africa

To mě zajímá Region: Severní pobřeží
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 40 390 Kč


Diamonds Dream Of Africa Diamonds Dream Of Africa Diamonds Dream Of Africa Diamonds Dream Of Africa Diamonds Dream Of Africa Diamonds Dream Of Africa Diamonds Dream Of Africa Diamonds Dream Of Africa Diamonds Dream Of Africa
Popis
Luxusní boutique resort s thalassotherapy centrem v přímořském letovisku Malindi severně od Mombasy! Profesionální personál je připraven uspokojit všechny Vaše představy a touhy!
Rychlý přehled
vhodné pro rodiny s dětmi možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči ALL INCLUSIVE v ceně bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 120 minut jízdy z letiště v Mombase přímo u písečné pláže
Poloha
Malindi, resort patřící do společnosti Small Luxury Hotels of the World leží v tropické zahradě, přímo u bílé písečné pláže, 10 minut od centra městečka. Vzdálenost od letiště v Mombase cca 2 hodiny jízdy.
Pojmenování upoutávky 1
Resort.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž.
Vybavení resortu
35 junior suite a suite. Klimatizace, 2 restaurace, 2 bary, bazén, SPA a thalassotherapy centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kanoe, rybaření, safari, plážový volejbal, stolní tenis, animační programy, diskotéka, boutique, business centrum, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma. Některé výše uvedené aktivity jsou dostupné v nedalekém sesterském resortu Sandies Tropical Village.
Vybavení pokoje
Junior suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, připojení k internetu, koupelna, jacuzzi, sprcha, WC, sedací souprava, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky a možnost až 2 přistýlek pro děti.
Pojmenování zařízení 1
Junior suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
Junior suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Luxusní boutique resort s thalassotherapy centrem v přímořském letovisku Malindi severně od Mombasy! Profesionální personál je připraven uspokojit všechny Vaše představy a touhy!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve suite.
Odkaz na WWW
https://dreamofafrica.diamondsresorts.com/
www odkaz popis 1
Diamonds Dream of Africa
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Mombasa-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
vízum 2.500 Kč (příp. 51 USD, pokud si klienti požádají online o vízum sami), komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ