Bezpečná dovolená v Maledivách 2022


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Maledivy


Hlavní město: Male
Měna: rufiyaa (MVR)
1 MVR = 1.4152Kč
Maledivy na Wikipedii

Průměrné teploty v Maledivách:
Leden: 27 °C
Únor: 28 °C
Březen: 29 °C
Duben: 29 °C
Květen: 28 °C
Červen: 28 °C
Červenec: 28 °C
Srpen: 28 °C
Září: 27 °C
Říjen: 27 °C
Listopad: 27 °C
Prosinec: 27°C

Bezpečnost v Maledivách - na co si dát pozor

Na maledivách je poměrně nestabilní polilitcká situace. Proto je vhodné přes odejdzem zjistit aktuální situaci. Na místě určitě nedoporučujeme účastnit se hromadných akcí, zejména v hlavním městě.

Na ostrovech byl v minulosti zjištěn výskyt viru zika, který u těhotných žen způsobuje těžkou vývojovou poruchu nedonošeného plodu. Těhotným ženám se velmi nedoporučuje na této oblasti cestovat.

Co se týče zranění, obecně nejvíce nebezpečí číhá v moři. Můžete se snadno říznout o korál nebo šlápnout na trnitou Stonefish. Je proto vhodné využívat pouze oveřená místa ke koupání.Co se nesmí v Maledivách

Zákázů na maledivách platí velké množství. Většina z nich výchází z toho, že jde o přísně muslimskou zemi. Je tím pádem zákázán dovoz jakýhkoliv náboženských symbolů a materiálů které nesouvisí s islámem. Dále jakékoliv pornografické materiály a narkotika/drogy.

Dalším zákazem vycházejícím z islámu je dovoz jak živých prasat, tak i vepřové masa a jakýhkoliv výrobků z něj. Taktéž je zákázáno dovážet psi a jakékoliv živé rostliny pouze na základě povolení ministerstva rybářství a zemědělství.

Co se týče vývozu, nesmí se vyvážet mušli, korály ani plážový písek.Zajímavé lokality v Maledivách

Severní Male Atol, Jižní Male Atol, Ari Atol, Lhaviyani Atol, Maledivy, Baa Atol, Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol), Raa Atol, Kaafu Atol, Addu AtolBezpečné zájezdy v Maledivách


Hotel Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 4.9 / 5.0
Cena začíná na: 38 835 Kč


Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa
Dreamland Resort

Je vašim snem probudit se uprostřed nedotknuté přírody, nechat na své tělo dopadat hřejivé paprsky slunce a cítit dotek jemného písku mezi prsty? Probuďte se v říši snů, kterou je jedinečný korálový atol Atoll Baa, jenž vás uchvátí svými barvami.

Atoll Baa

Pestrobarevné květy s úchvatnou vůní, bělostné pláže a tyrkysové moře dohromady utvářejí místo pro ničím nerušenou relaxaci. Korálový atol je nejen vyhlášenou potápěčkou lokalitou s bohatým podmořským životem, ale také místem, ve kterém vás síla přírody nepřestane překvapovat. Zajímavostí ostrova je rozlehlé jezero s čerstvou vodou ozdobené vodními rostlinami, v jedné části jezera si dokonce můžete zaplavat. Na atol Atoll Baa se dostanete za 30 minut hydroplánem nebo místním letem a následně člunem.

PLÁŽ

Slyšíte jemné šumění moře? Vychutnáváte si dotek čerstvého vánku na kůži? Relaxujte na bělostné pláži s pískem tak jemným, že se do něj budete chtít ponořit.

UBYTOVÁNÍ

Ležet na pohodlném lehátku s drinkem v ruce a sledovat západ slunce nad vodní hladinou. Představa, jež se může stát skutečností díky luxusnímu ubytování v podobě bungalovů a vodních bungalovů.

Bungalovy

Oba typy bungalovů disponují nadstandardním rozlohou 78 m2, každý z nich přináší výhled na moře, který vyráží dech. Pobyt vám zpříjemní klimatizace, TV SAT, horká i studená voda, venkovní i vnitřní sprcha, fén, minilednička, set pro přípravu kávy a čaje, luxusní nábytek a lehátka.

STRAVOVÁNÍ

Zažít zemi na vlastní kůži znamená poznat také její chuť a vůni. Připravte se na gastronomický zážitek. Dáte přednost polopenzi nebo all inclusive?

POLOPENZE - snídaně a večeře v hlavní restauraci

POLOPENZE PLUS - snídaně a večeře v hlavní restauraci, nápoje 08:00 - 24:00

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, snacky během dne, nápoje 08:00 - 24:00

V rámci programu polopenze plus a all inclusive se můžete těšit na neomezenou nabídku nápojů.

 • Balená voda, coca cola, sprite, fanta, tonic, soda, ledový čaj
 • Džusy (pomerančový, jablečný, ananasový, rajčatový)
 • Pivo, místní víno, místní alkohol, koktejly, káva a čaj,

Na čerstvých sendvičích a dortech si můžete pochutnat dopoledne od 10.00-11.30 a odpoledne od 15.00-17.00h

VYBAVENÍ

Ubytování je vybaveno recepcí, dvěma bary, wellnessem a nechybí ani Wi-Fi zdarma. Vaše chuťové pohárky si budou hýčkat dvě restaurace s mezinárodní kuchyní, za nimiž stojí šéfkuchař oceněný pěti hvězdičkami.

AKTIVITY

Fascinuje vás tajemný mořský svět? Zdarma vás čeká půldenní výlet za šnorchlováním. O zábavu se postará také příležitostná živá hudba či diskotéka, posilovna, badminton, šipky, stolní tenis, potápění a vodní sporty za poplatek.

Nechte ožít své sny o dokonalé dovolené v DREAMLAND SEA & LAKE RESORT.

Virtuální prohlídka:

http://www.igoroom.com/vt/Dreamland/

Destinace

Atoll Baa tvoří 13 ostrovů a několik resortů. Je proslulý svými lakovanými výrobky a jemně tkaným bavlněným sarongem zvaným fejli, přestože dnes je velkým turistickým centrem a leží tu jedny z nejluxusnějších resortů v zemi. V roce 2011 byl celý atol díky své fantastické biologické rozmanitosti zařazen do světové sítě biosférických rezervací UNESCO. Byl zařezen hlavně díky pozoruhodně bohatému mořskému životu poblíž Hanifaru Huraa, kde se rozmnožují žraloci obrovští a manty. V Eydhafushi, správní centrum atolu žije asi 2800 obyvatel. Druhé největší ostrov atolu Thulhaadhoo má asi 2500 obyvatel je hlavní centrem výroby lakovaných krabiček a nádob.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Atmosphere Kanifushi Maldives

To mě zajímá Region: Lhaviyani Atol
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 45 390 Kč


Atmosphere Kanifushi Maldives Atmosphere Kanifushi Maldives Atmosphere Kanifushi Maldives Atmosphere Kanifushi Maldives Atmosphere Kanifushi Maldives Atmosphere Kanifushi Maldives Atmosphere Kanifushi Maldives Atmosphere Kanifushi Maldives Atmosphere Kanifushi Maldives
Poloha

Resort leží přibližně 133 kilometrů od letiště v Male, v oblasti atolu Lhaviyani. Transfer seaplanem cca 30 minut.

Vybavení

Recepce, 2 bary, 4 restaurace (jedna vegetariánská), 2 bazény, obchody se suvenýry, jacuzzi, sauna, salon krásy, PADI centrum.

Ubytovaní

BVSUN (sunset vila na pláži): klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., DVD přehrávač, telefon, trezor, minibar.

BVPP ( sunset vila na pláži s bazénem) : viz. BVSUN, privátní bazén

VIFSUN (rodinná vila): dvě propojené BVSUN

WVST (vodní vila) : viz. BVSUN, přímý vstup do moře

Stravování

Viz. program all inclusive.

Děti

Dětský klub (4-12 let), dětský bazén.

Zajímavosti

Transfer do resortu možný pouze v denních hodinách.

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Odkaz
Https://www.atmosphere-kanifushi.com/
Wellness
 • Lázně Akiri Spa nabízí celkem 6 místností, v nichž je možné absolvovat různé druhy masáží a ajurvédských programů
Internet
 • Zdarma: WiFi na pokojích, v lobby a v restauracích.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
 • Vila (BVSUN, BVPP, WVST) (: 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Rodinná vila (VIFSUN): 4 dospělí / 3 dospělí + 3 děti / 3 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti /
 • Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Meeru Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 33 190 Kč


Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
lodní transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s plnou penzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Hotel Meeru Island Resort se nachází na jednom ze severovýchodních ostrůvků Severního Male Atolu, který nabízí hojnost bujné vegetace, přírodní krásy a který je obklopen lagunami s bělostným písčitým pobřežím. Nabízí velice luxusní hotelové služby a klienty jistě potěší nejen rozmanitá nabídka 5 skvělých restaurací, ale i možnost využít mnoha příležitostí ke sportovním aktivitám.
Domovem hotelového resortu Meeru Island Resort je nevelký ostrůvek Meerufenfushi (je přibližně 1200 metrů dlouhý a 500 metrů široký), který je součástí Severního Male Atolu. Pěšky jej lze obejít svižnou chůzí za hodinku. Je vzdálen cca 36 km od letiště, cesta trvá asi 55 minut člunem.
Ubytování
Garden room: 46-50 m², pokoje jsou rozestavěné ve tvaru "podkovy" a jsou umístěné v blízkosti Dhoni Baru s bazénem. Každý pokoj má zařízenou dřevěnou terasu, která je krytá palmami a je s výhledem do zahrady. Vybavení: sprcha/WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice.

Beach Villa: 51-60 m², zrekonstruované dřevěné vilky se nachází jen pár kroků od pláže s krásným výhledem na lagunu. Vybavení: částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, rychlovarná konvice, zařízená terasa.

Jacuzzi Beach Villa
: 71-80 m², vilky s výhledem na lagunu, oddělené zdi, s vlastní soukromou verandou. Navíc jacuzzi pro 2 osoby, která se nachází přímo pod širým nebem s dřevěnou terasou a lehátky. V okolí se nachází tropické rostliny. Na pláž je to jen pár kroků. Vybavení: polovenkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená).

Water Front Villa:
51-60 m², vilky se nacházejí přímo na pláži a mají přímý vstup do oceánu. Částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa (zařízená),

Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², vodní vily mají větší ložnici, prostornější koupelnu a navíc kávovar Espresso. Součásti je také soukromá veranda se schodištěm vedoucím přímo do laguny. Vily mají také soukromou jacuzzi pro dvě osoby, kde můžete zažít neskutečnou romantickou chvíli při západu slunce a později i pod nebem plným hvězd při popíjení dobrého sektu. Vybavení: z části venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa (zařízená).
Vybavení a služby hotelu:
6 výtečných restaurací a 7 barů nabízí svým hostům to nejlepší z maledivské a mezinárodní kuchyně každý den. Hotelový personál je připraven obsloužit Vás s úsměvem na tváři v kteroukoliv chvíli a rozhodně po Vás nebude vyžadovat abyste dodržovali ,,dress code". Mezi další aktivity, kterým se mohou hosté věnovat, patří potápění a šnorchlování (potápěčská škola), golf (9-ti jamkové hřiště), billiard, pétanque, stolní tenis, tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, windsurfing, katamarány, kánoe, kajaky, vodní pólo, výlety, rybaření, noční programy (živá hudba, kulturní programy, závody krabů, barbecue na pláži), fitness, SPA centrum, 2 bazény, dětský bazén. Dále zde nechybí boutique, kadeřník, business centrum, lékař, hlídání dětí, internetová kavárna, půjčovna kol.
Sport a zábava:
Internet:
Za poplatek: Internetová kavárna, přípojka na pokoji, v některých částech resortu WiFi.

Sportovní nabídka:
Potápění, rybaření, vodní a plážové sporty.

Wellnes - SPA:
Za poplatek: 2x Spa centrum Duniye (1x na kůlech v moři) s velkým výběrem masáží a různých terapií.

The Meeru Golf Club

Nabízí 9 jamkové Pitch & Putt golfové hřiště vhodné pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou krátkou hru. Golf si zde můžete zahrát na ploše 2,000m2. Golfové zázemí hotelu se skládá z 9 odpališť, 6 greenů, z nichž každé nabízí 4 nebo více vlajkových pozic se zvyšující se náročností. Greeny jsou vyrobeny z kvalitního umělého materiálu, a tak je zde možné si zahrát a trénovat golf po celý rok. Na hřišti je také několik bunkrů a vodních ploch. Vzdálenosti k jamkám se pohybuji mezi 32 a 73 metry, ideální pro trénování přesnosti. V resortu jsou k dispozici PGA kvalifikovaní trenéři. Na hřišti se také každý týden konají přátelské golfové turnaje. Součástí je také obchod, kde jsou k zakoupení různé golfové oblečení, vybavení a suvenýry.
Stravování:
Plná penze, možnost ALL INCLUSIVE.
Program all inclusive:
Resort nabízí za příplatek program all inclusive nebo all inclusive plus.All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře (podávané v restauraci Farivalhu pro hosty ubytované na jižním konci ostrova a v restauraci Maalan pro hosty ze severní části resortu). Odpolední čaj se podává v kavárně Hungaanu a v baru Uthuru. Alkoholické a nealkoholické nápoje v restauracích a barech neomezeně. Součástí programu je i plavba Sunset Cruise, dále lekce šnorchlování, windsurfingu a golfu (vždy 30 min.), volné vstupy do fitness centra, na golfový driving range, tenisové, volejbalové, fotbalové a badmintonové hřiště, k použití volně stolní tenis, billiard, kulečník, šipky, surfy a kajaky.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Vilamendhoo Island Resort

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 36 980 Kč


Vilamendhoo Island Resort Vilamendhoo Island Resort Vilamendhoo Island Resort Vilamendhoo Island Resort Vilamendhoo Island Resort Vilamendhoo Island Resort Vilamendhoo Island Resort Vilamendhoo Island Resort Vilamendhoo Island Resort
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
transfer hydroplánem letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s plnou penzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Hotelový resort Vilamendhoo Island Resort & Spa se rozkládá na ostrově s bujnou vegetací, krásnými plážemi a ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování.
South Ari Atoll, vzdálenost od letiště 93 km - transfer hydroplánem 25 minut. Výborné podmínky k potápění a šnorchlování.

Rozloha ostrova:
Délka cca 900 m, šířka cca 250 m.
Ubytování
Garden room: 51-60 m², výhled do zahrady, nahoře polootevřená koupelna, sprcha, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, káva / čaj, terasa (zařízená)

Adjoining Beach Villa:
51-60 m², na pláži, nahoře polootevřená koupelna, sprcha, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, káva / čaj, terasa (zařízená), přímý přístup na pláž

Stand-Alone Beach Villa: 51-60 m², samostatná vila na pláži, koupelna otevřená nahoru, sprcha, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, káva / čaj, terasa (zařízená), přímý přístup na pláž

Jacuzzi Beach Villa: 61-70 m², výhled na moře, nahoře do poloviny otevřená koupelna, sprcha, whirlpool, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, TV, telefon, WiFi, káva / čaj, terasa (zařízená)

Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², vodní bungalov (na kůlech nad lagunou), výhled na moře, sprcha, whirlpool, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, TV, telefon, kávovar, káva / čaj, terasa (zařízená)
Vybavení a služby hotelu:
4 restaurace, 4 bary, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, putting green, stolní tenis, billiard, pétanque, boutique, dětský klub, lékař, hlídání dětí, internetová kavárna.
Sport a zábava:
Vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, katamarány, šnorchlování), dobře vybavené potápěčské centrum, badminton, tenisový kurt, volejbal, stolní tenis, biliár, diskotéka, karaoke, široká nabídka, fakultativních výletů po okolních ostrovech, rybaření, výlet do Malé.

Wellness
venkovní sladkovodní bazén. Za poplatek: služby místního Duniye Spa.

Pláž:S jemným bílým pískem, lehátka, slunečnílky i osušky zdarma.
Stravování:
Plná penze: snídaně, obědy, večeře formou bufetu

All inclusive: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, slevy v restauraci à la carte, nápoje po celý den zdarma (nealkoholické nápoje, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, koktejly, místní destiláty, voda ), Občerstvení (10:00 - 22:00), káva / čaj a pečivo, zmrzlina, nápoje v minibaru (doplňovány denně), sleva na lázeňské procedury, šnorchlováni (1x za pobyt, omezená doba), windsurfing (1x za pobyt, omezená doba) ), Kajak (1x za pobyt, časově omezená), tenis (1x za pobyt, časově omezená), exkurze (1x za pobyt)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer)

To mě zajímá Region: Raa Atol
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 40 070 Kč


Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer) Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer) Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer) Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer) Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer) Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer) Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer) Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer) Adaaran Select Meedhupparu Resort (Special Offer inklusive Transfer)
Cena zahrnuje
Letenku na trase Praha (popřípadě podle vašeho přání Vídeň) Maledivy a zpět
Transfer kombinace letecky a rychlou lodí na ostrov a zpět
Ubytování ve vybraném typu pokoje
Premium All Inclusive
Zdravotní pojištění
Zákonné pojištění pro případ úpadku
Zákonný odvod do Garančního fondu
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění a pojištění proti stornu (lze sjednat v ck)
Příplatek do business třídy
Příplatek za plnou penzí a all inclusive
Green tax USD /6 osoba/noc
PCR testy v ČR, v destinaci USD 75/osoba
Poplatky za ostatní výdaje na místě.
Lokalita
Atol Raa je severně od Male a je dostupný pouze letecky. Můžete využít domácí leteckou linku v kombinaci s rychlou lodí, nebo Seaplane. V základní kalkulaci našeho zájezdu je zahrnuta první varianta. Cesta trvá cca 1 hodinu - ostrov je od letiště vzdálený necelých 160 km.
Popis pokojů
Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené stropním ventilátorem. Mají dřevěné podlahy, což jen podtrhuje příjemný pocit a kvalitu. Ve všech pokojích je minibar (denně je doplňován a obsah je v ceně), varná konvice a kávovar, sejf, televize a WI-FI.

Beach Villa (47 m2)
Plážové vily mají přímý vstup na pláž a výhled na moře (přes zeleň lemující pláž). Všechny mají příjemnou terasu směrem k pláži a moři. Moderní interiér vytváří pohodlné zázemí pro vaši dovolenou na Maledivách. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.

Deluxe Beach Villa (47 m2)
Plážové vily Deluxe mají výhled na moře. Prošli nedávno rekonstrukcí a patří tak k nejlepším pokojům na ostrově. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.

Sunset Deluxe Beach Villa (47 m2)
Jak už název napovídá tyto vily jsou situované směrem na západ a nabízí tedy úchvatné podvečery, kdy ze své terasy můžete v klidu pozorovat západ slunce. Jste jen pár kroků od pláže. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.

Deluxe Jacuzzi Beach Villa (47 m2)
Nově vybudovaný typ pokojů s krásnou venkovní koupelnou, doplněnou jacuzzi. Jen pár kroků od pláže. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.

Family Beach Villa (94 m2)
Nově vybudovaný typ pokojů (v resortu jich je jen 4). Jsou to vlastně dvě propojené ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky. Obě ložnice mají své koupelny a mají společnou terasu. Pokoje mají přímý vstup na pláž. V případě početnější rodiny se dá dát do každé ložnice další lůžko. Maximální obsazení pokoje je 4 dospělé osoby + 2 děti. Minimální obsazenost je 4 osoby.

Deluxe Family Beach Villa (95 m2)
Podobně jako Family Beach Villa je i tento typ pokoje po nedávné rekonstrukci a nabízí dva samostatné pokoje propojené mezi sebou. Navíc mají v jednom pokoji venkovní koupelnu doplněnou jacuzzi.
Restaurace, bary, stravování
ALL INKLUSIVE

V celém hotelovém řetězci Adaaran, do kterého patří i resort Select Meedhupparu je stravování na vynikající úrovni. Řetězec patří srílanskému majiteli a všechny suroviny jsou pod přísnou kontrolou. Řetězec má svou vlastní kuchařskou akademii a velmi dbá na úroveň kuchyně. Na ostrově můžete využívat 4 restaurace a 3 bary. Jídlo je k dispozici od 7:30 do 22:00 a bary jsou otevřeny do půlnoci.

Kromě nealkoholických nápojů, džusů a fresh džusů, je výběr z 8 druhů červených a 8 druhů bílých vín, 2 druhy růžových vín, 3 druhy portského a celá paleta whisky, vodky ginu, rumu a brandy.
Aktivity v hotelu a okolí
Sporty ZDARMA
Tenis, badminton, stolní tenis, plážový volejbal, plážová kopaná, windsurfing, kánoe, peddle board. Malé fitness centrum a malé dětské hřiště.

Sporty za poplatek
Průvodcované šnorchlování, potápění, vodní lyže, jet ski


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kuredu Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Lhaviyani Atol
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 39 174 Kč


Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
lodní transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s plnou penzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Tradiční a velmi oblíbený resort disponuje vším, co je třeba pro kvalitní a aktivní dovolenou. Je super pro potápění i šnorchlování, má spostu aktivit včetně malého golfového hřiště, vysoký standard ubytování zejména od kategorie Beach Villa výše, spoustu zeleně, nádherné pláže
Na severním okraji atolu Lhaviyani, severně od North Male atolu, cca 150 km od letiště u Male. Ostrov má rozměry cca 1.800 x 330 metrů. Spojení: hydroplánem, cca 40 minut.
Ubytování
Po celém ostrově je rozprostřeno 380 ubytovacích kapacit. Základní kategorií odpovídající spíše 3* je 40 Garden Bungalows o cca 54m2. Jak název napovídá, jsou dále od pláže v druhé řadě, mají částečně otevřenou koupelnu se sprchou, fénem a WC, také telefon, klimatizaci, stropní ventilátor, CD přehrávač, minibar, Nespresso, sejf a terasu.
Dalších 90 jsou kategorie Beach Bungalow: jsou zcela totožné s Garden, ale blíže k pláži.
Od kategorie Beach Villa (90x cca 57m2) se již pohybujeme na úrovni 4*: jsou zařízeny na vyšší úrovni a oproti Beach Bungalows mají ještě TV, WiFi, iPod a vinotéku.
Jacuzzi Beach Villas (100x) vycházejí z Beach Villy, jsou ale prostornější (cca 78m2) zejména díky venkovnímu posezení/poležení a také vaně s jacuzzi.
Padesátka Sangu Water Villas je vybavených jako Beach Villa a nachází se nad vodou na západní straně ostrova. Koupelna je uzavřena a z prostorné terasy je přímý vstup do vody.
Nejnáročnějším je určeno 10 Sultan Pool Villas ukrytých ve vegetaci uprostřed ostrova. Každá má areál 287m2, jsou vybaveny jako Jacuzzi Beach Villa, mají malý bazének.

Kategorie Bungalow je pro max. 3 osoby, Beach Villa, Jacuzzi Beach Villa a Sultan Pool Villa ubytují max. 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 14 let (pouze 1 přistýlka). Sangu Water Villa ubytuje max. 3 osoby od 18 let.
Vybavení a služby hotelu:
Gastroslužby ubytovaným zajišťují 4 restauranty: Koamas, Bonthi, O (od 12 let) a Sangu (od 18 let). Každá ubytovací kategorie má jeden z nich přidělen jako hlavní, krom toho je zde i několik restaurací a la carte pro všechny. I barů pro uhašení žízně je tu dostatek. Nebo takový vinný sklep v části Sangu… Dále tři bazény (ten v části Sangu pouze pro osoby od 18 let), knihovna a několik obchůdků. WiFi je dostupné v lobby a baru Akiri. Potápěči ocení dekompresní komoru, je zde též přítomen lékař.
Sport a zábava:
V ceně fitness, šipky, fotbal, stolní tenis, badminton a některé nemotorizované vodní sporty. Za úhradu tenis, golf (6 jamek), surf, kanoe, rybaření, motorizované vodní sporty. Několikrát týdně se konají hudební a zábavné večery. Velkou předností je vynikající potápěčská báze Prodivers (za úhradu) a možnost šnorchlování přímo z pláže k reefu (vybavení za úhradu).

Jsou tu dvě spa+wellness centra (procedury za úhradu).
Stravování:
Bungalows mají automaticky all inclusive - 3x denně buffet plus vybrané nealko- a alkoholické nápoje. U ostaních kategorií je v ceně polopenze (snídaně + večeře buffet), za příplatek all inclusive (viz Bungalows). Kromě zahrnutých jídel v přiděleném hlavním restaurantu je možné se také stravovat v restauracích a la carte: máte-li v ceně all inclusive, bude Vám adekvátní částka odečtena z účtu resp. bude Vám účtován pouze avizovaný doplatek.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Barefoot

To mě zajímá Region: Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 32 290 Kč


The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot
Popis
Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!
Rychlý přehled
transfer - vnitrostátní let a rychloloď ekologický resort pro ty, kdo chtějí zažít tradiční maledivský život skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování slevy pro novomanžele - 15% sleva na osobu (v květnu, červnu a září) možnost výletů na bicyklech rybářská vesnice s 2000 obyvatel Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
288 km od letiště v Malé na domorodém ostrůvku Hanimadhoo v severní části Malediv
Poloha
Haa Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 288 km - vnitrostátní let 45 minut, dále pak rychlolodí 15 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Relaxace na bílo-písečné pláži.
Rozloha
délka cca 800 m, šířka cca 70 m.
Popis resortu
hotel, otevřený v listopadu 2014, je unikátní mimo jiné tím, že se nachází na domorodém 7 km dlouhém ostrově Hanimadhoo a proto máte možnost poznat každodenní život místních obyvatel. Klienti mohou na bicyklech vyrazit buď sami, nebo s průvodcem a tak se seznámit se životem místních obyvatel. U hotelu se nachází více jak 800 m dlouhá písečná pláž. V dhoni lodi, kotvící u pobřeží se nachází tzv. plovoucí bar, který nabízí jak nealkoholické, tak alkoholické nápoje. Nicméně hotel nabízí soukromou a typickou prázdninovou atmosféru. Je obklopen tropickou vegetací a skládá se z dvoupatrových budov vždy o 4 pokojích, které byly šikovně integrovány do panenské přírody. 12 Seaside pokojů, 20 Ocean view pokojů, 20 Beach front pokojů, všechny s výhledem na moře.
Vybavení resortu
restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kajaky, rybaření, boutique, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol zdarma, plážová lehátka se slunečníky.
Vybavení pokoje
Seaside pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Seaside pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Seaside pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze - vše formou bufetu (v ceně všech jídel je zahrnuta i voda).
Náš názor
Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na WWW
http://www.thebarefoot.com
www odkaz popis 1
The Barefoot Eco Hotel
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fihalhohi Island Resort

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 41 590 Kč


Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
lodní transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s polopenzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Resort Fihalhoni Island Resort & Spa obklopuje udržovaná zahrada, palmový háj, pláž s bílým pískem a moře s tyrkysově modrou barvou. Fihalhoni Island Resort & Spa se nachází 28 km od mezinárodního letiště v Malé. Transfer z letiště trvá 60 minut lodí.
Ubytování
Klimatizace, koupelna se studenou a teplou vodou, telefon s mezinárodní předvolbou, mini bar (u all inclusive jsou denně doplňovány 2 láhve vody/os), trezor, satelitní TV, Wi-Fi připojení zdarma, varná konvice, žehlička a žehlící prkno a terasa.

Classic - 25 m2, výhled do zahrady, jedná se o pokoje umístěné v přízemí. Jsou vybavené sprchou, WC, fénem, klimatizací, ventilátorem, trezorem, telefonem, ledničkou a vlastní terasou s posezením.

Comfort - 27 m2, stejné vybavení jako Classic, navíc částečný výhled na moře. Balkon nebo terasa s posezením.

Premium - 27 m2, bungalov, částečný výhled na moře, pokoje se nachází na severní části ostrova v blízkosti pláže. Navíc: župan, pantofle, minibar za poplatek, TV, rychlovarná konvice a zařízení pro přípravu kávy / čaje. Terasa s posezením.

Water Bungalow - 37 m2, umístění k východu nebo západu slunce. Výhled na moře. Sprcha, WC, župan, pantofle, fén, obklady, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, káva / čaj, lednička, terasa (zařízená), přímý přístup k moři, ovoce na pokoji při příjezdu.
Vybavení a služby hotelu:
Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary (otevřeny 09:00-00:00), kavárna, karaoke, diskotéka, lázně, masáže, směnárna a prádelna.
Sport a zábava:
Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, badminton, šipky, plážový volejbal a fotbal. Vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, windsurfing, kanoe, katamarány.
Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu, za příplatek All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, kávu a čaj, rozlévané nealkoholické nápoje (Cola, Fanta, Sprite, soda, tonic) a rozlévané alkoholické nápoje (Whiskey, brandy, gin, vodka, rum, pivo, víno)

Snídaně: 07:30 - 09:30

Oběd: 12:30 - 14:00

Večeře: 19:30 - 21:30

All inclusive program navíc zahrnuje:

Odpolední snack: 16:00 - 17:00


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Reethi Beach

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 33 701 Kč


Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach
Popis hotelu
Poloha Reethi Beach Resort se nachází na ostrově Fonimagoodhoo plném Ostrov o velikosti cca 600 x 200m se nachází na severovýchodě Baa Atollu, cca100km od letiště v Male. Transfer do resortu trvá hydroplánem 35 min. Vybavení Hostům je k dispozici foyer, recepce, směnárna, restaurace, bar, obchod se suvenýry, dětská herna, služba hlídání dětí, lékařská služba, pokojová služba a prádelna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Ubytování Pokoje mají klimatizaci, ventilátor a koupelnu. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Hosté mohou použít ledničku a varnou konvici/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů. Stravování Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje. Sport a zábava: Objekt má venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - například plážový volejbal a za poplatek tenis a rybaření. Komplex nabízí mnoho indoorových sportovních aktivit, například fitness studio, stolní tenis, kulečník a šipky, za poplatek badminton a squash. V prázdninovém areálu je také wellness zóna se spa. Resort zajišťuje zábavní program pro děti i dospělé.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Thulhagiri Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Kaafu Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 46 072 Kč


Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa
Thulhagiri Resort

Přijměte pozvání do oázy relaxace, která je ozdobena vůní květin, bělostnou pláží, palmovým hájem a průzračným mořem. Malebný ostrůvek, jehož krásy si budete vychutnávat plnými doušky, se nachází na malém atolu v Male. Během pouhých 20 minut se rychlým člunem dostanete do místa, z něhož se nebudete chtít vrátit.

Panenská příroda na dosah ruky

Váš malý soukromý ráj, i tak by se dal nazvat romantický ostrůvek, jehož dominantou je nedotčená příroda, průzračné moře a bělostná pláž s pískem tak jemným, že se ho nebudete moci nabažit. Korálový ostrov je potěšením pro všechny milovníky šnorchlování a klidná lokalita útočištěm pro ty, kteří chtějí uniknout všedním starostem.

PLÁŽ

Projděte se po pláži a kochejte se jemným bělostným pískem, který jasně září ve zlatavých paprscích slunce.

UBYTOVÁNÍ

Opalujte se na lehátku a poslouchejte zvuk mořských vln přímo u svého bungalovu. Dáte přednost plážovému, nebo vodnímu?

Plážové bungalovy (Standard Deluxe)

Vychutnejte si všechny přednosti života na pláži díky plážovému bungalovu s rozlohou 52 m2. Před bungalovem na vás čekají pohodlná lehátka na opalování. A v něm? Veškeré vybavení v podobě luxusního nábytku z masivního bambusu, prostorné koupelny, klimatizace, fénu, miniledničky, satelitní televize a setu pro přípravu kávy a čaje.

Vodní bungalovy

Jak blízko můžete být průzračné vodní hladině? Díky vodnímu bungalovu s rozlohou 34 m2 ji budete mít na dosah ruky. Vodní bungalov je vybavený soukromou verandou s lehátky na opalování s přímým vstupem po žebříku do laguny. Veškerý komfort zajistí stylový bambusový nábytek, koupelna s vanou, klimatizace, fén, minilednička, TV SAT a set pro přípravu kávy a čaje.

VYBAVENÍ

Ubytování vám zpříjemní recepce, restaurace, bar, kavárna, menší bazén, wellness a spa a menší obchod. Cennosti je možné uložit do trezoru na recepci. Přístup na Wi-Fi je za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

Aby byl zážitek v říši snů kompletní, je pro vás připraveno stravování formou polopenze plus a all inclusive.

POLOPENZE
- snídaně a večeře v hlavní restauraci

POLOPENZE PLUS - snídaně a večeře v hlavní restauraci, nápoje během dne (8:00 - 24:00)

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci, dopolední a odpolední snacky, nápoje během dne (8:00 - 24:00)

Čeká vás neomezená konzumace nápojů při polopenzi plus i all inclusive.

 • nealkoholické nápoje: balená voda, coca cola, sprite, fanta, tonic, soda, džus (pomerančový, grepový, jablečný a rajčatový)
 • pivo, místní červené, růžové a bílé víno, vybrané alkoholické koktejly lze čerpat od 10:00 do 24:00h.

AKTIVITY

Dáváte přednost poznávání podmořského světa, nebo chytání ryb? Vyberte si jeden z uvedených výletů, které jsou zdarma. O zábavu se postará živá hudba, večerní programy, stolní tenis, volejbal, posilovna, masáže, výlety na blízké ostrovy a potápění za poplatek.

Vypravte se na ostrov, který potěší všechny vaše smysly.

Destinace

Tento atoll je velmi dobře dostupný z maledivského mezinárodního letiště. Má také spoustu přírodních lákadel mimo jiné i skvělé potápěčské lokality. Jedny z nejlepších surfařských zlomů Malediv se nacházejí také na Severním atollu Malé, který je domovem malé, sezónní surfařské scény a pláže jsou nádherné téměř všude.

Turismus je na tomto atollu dobře rozvinutý a kromě mnoha resortů zde na obydlených ostrovech mají také několik gueshausů. Malé není správní centrum atollu, neboť je vlastním správním celkem. Správním centrem atollu je Thulusdhoo s 1200 obyvateli, rozkládající se na východní straně. Thulusdhoo je průmyslový ostrov, známý výrobou bodu beru (velkých bubnů) a sklady nasolených ryb. Ostrov je také unikátní pro svou továrnu na Coca-Colu, která je jedinou na světě, kde se tento nápoj vyrábí z odsolené vody.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Bandos Maldives

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 33 790 Kč


Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives
Popis zájezdu

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření ceníků pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste. V ceně též nejsou zohledněny aktuální slevové akce jednotlivých hotelů.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem.

2. den PŘÍLET NA MALEDIVY
Přílet na Maledivy do hlavního města Malé. Transfer do hotelu dle výběru. Ubytování, volno.

3. - 8. den POBYT U MOŘE
Snídaně. Volný pro gram na opalování, koupání, sportování a výlety. Maledivy tvoří celkem 1.200 ostrův ků, jež vytvářejí celkem 19 souostroví. Na těchto atolech - původem korálových ostrovech na vrcholech podmořských sopek se určitě nebudete nudit. Překrásné pláže s jemným bílým pískem, teplé průzračné moře Indického oceánu a příjemné tropické podnebí jsou zárukou Vaší spokojenosti. Vyznavači potápění a šnorchlování zde mohou pozorovat rozmanité korálové útesy a podmořský svět, můžete si vybrat z pestré nabídky vodních sportů a jiných sportovních aktivit či obdivovat tropickou přírodu s množstvím palem.

9. den ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště v Malé a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

 • leteckou přepravu Praha - Malé - Praha s přestupem
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • 7x nocleh v resortech dle výběru, se stravou dle výběru
 • asistenci CS delegáta na letišti v Male

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

 • fakultativní výlety
 • cestovní pojištění
Úvod

Resort se nachází 7 km od letiště. K ubytování slouží 130 standardních pokojů, 48 apartmánů a 74 vilek.

Popis

Popis

resort se nachází 7 km od letiště. K ubytování slouží 130 standardních pokojů, 48 apartmánů a 74 vilek

Vybavení

2 restaurace, 4 bary, obchod se suvenýry, bazén, masáže, lázně, salon krásy, posilovna

Pláž

s jemným bílým pískem

Zábava a sport

potápěčské centrum, středisko vodních sportů, squash, tenisový kurt, kulečník

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost stravování a la carte v restauraci

Vybavení pokojů

klimatizace, koupelna s WC, fén, minibar, kávovar, trezor, telefon, TV

V základní ceně zájezdu pokoj typu Garden Vila.

Max. 3 osoby na pokoji.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Eriyadu Island Resort

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 36 850 Kč


Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort
Popis hotelu
POLOHA: Hotel se nachází 42km od mezinárodního letiště Ibrahima Nasir. Ostrov je oválného tvaru a celý ho obklopují čisté písečné pláže a azurově modré laguny. UBYTOVÁNÍ: Hotel hostům nabízí luxusně vybavené pokoje s funkčně zařízenou koupelnou. Některé pokoje mají i možnost posezení po náročném dni.
Vybavení
VYBAVENÍ HOTELU: Hosté mohou využít bazén, obchodu se suvenýry, zahradní lázní a Euro-dive centru. Dále jsou tu možnosti využít poštovní služby, směnárnu, prádelnu a mini knihovnu. Internet je přístupný v celém resortu. SPORT A ZÁBAVA: Eriyadu poskytne možnost prožití krásné dovolené. Ve volném čase v pohodlí hotelu můžete navštívit fitness centrum nebo si zde zahrát kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, stolní hry, místní hru caroms nebo je k dispozici volejbalové hřiště.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Adaaran Club Rannalhi

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 40 370 Kč


Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi
Cena zahrnuje
Letenku na trase Praha (popřípadě podle vašeho přání Vídeň) Maledivy a zpět
Transfer rychlou lodí na ostrov a zpět
Ubytování ve vybraném typu pokoje
All inclusive
Zdravotní pojištění
Zákonné pojištění pro případ úpadku
Zákonný odvod do Garančního fondu
Cena nezahrnuje
Minibar a další výjimky ze systému all inclusive (viz popis na hlavní straně)
Připojištění

O hotelu
Ostrůvek, na kterém se resort nachází, patří k menším: jeho délka je cca 450 metrů a šířka pouhých cca 140 metrů. Díky vzdálenosti reefu 10 - 40 metrů poskytuje Club Rannalhi ideální podmínky pro šnorchlování, pro běžné koupání je jeho laguna ideální. Povrch je bohatě porostlý tropickou vegetací. Hostům slouží recepce (WiFi), hlavní restaurant, Coffee-shop, bar, boutique, klenotník, prádelna.
Lokalita
Club Rannalhi se nachází v South Male atolu a doprava z mezinárodního letiště Hulhule trvá rychlým člunem cca 45 minut.
Popis pokojů
Celkem je zde 130 pokojů, přičemž téměř stovka v základní kategorii Standard. Jsou umístěny po čtyřech v patrových vilkách, příjemně barevně koncipovaných. V každém pokoji je sprcha/WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, sejf, lednička (případné naplnění nespadá do all inclusive), telefon, TV a terasa či balkon s výhledem do zahradního areálu. Zbytek tvoří Water Bungalows, vžy po dvou samostatných pokojích. Vybavení je jako u Standard, navíc varná konvice (káva/čaj) a přímý vstup z terasy do vody.
Restaurace, bary, stravování
All inclusive
V rámci systému all inclusive máte k dispozici snídani (7:30-9:30), oběd (12:30-14:30), večeři (19:30-21:30) - vše formou bufetu. Během dne máte možnost si dát lehčí jídlo formou snacku (10:30-11:30, 16:30-18:00, 23:00-00:00) a nápoje od 09:30 do půlnoci.

Z nápojů jsou k dispozici whiskey, brandy,gin, vodka, rum a pivo. Víno rozlévané (většinou australské nebo jihoafrické) a běžné nealkoholické nápoje.

Součástí systému nejsou : čerstvé džusy, prémiové značky alkoholu, minibar, nápoje po půlnoci do 09:30, specifická káva jako je cappuccino, espresso apod., víno v lahvích.
Fitness a lázně
V hotelu jsou lázně řetězce Chavana Spa (procedury za úhradu).
Aktivity v hotelu a okolí
Bezplatně možnost zahrát si fotbal, beachvolejbal, stolní tenis. Za úhradu vybavení pro šnorchlování, windsurfing, kanoe, katamarany, potápění (PADI).


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sun Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 34 990 Kč


Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
letecký a lodní transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s polopenzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Jižní Ari Atol - Nalaguraidhoo.
Luxusní komplex přízemních bungalovů se nachází na ostrově Nalaguraidhoo, transfer z letiště vnitrostátním letem (cca 35 min) a lodí (15 min).
Ubytování
Dvoulůžkové standardní plážové bungalovy s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC, venkovní sprcha), klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem (voda) a terasou. Za příplatek stejně vybavené superior bungalovy s výhledem na moře nebo vodní bungalovy.
Vybavení a služby hotelu:
Vstupní hala, recepce, 2 hlavní restaurace (podle druhu ubytování), 3 à la carte restaurace, kavárna, 5 barů vč. baru u bazénu a na pláži, obchod se suvenýry, kosmetikou, klenotnictví, konferenční sál, WiFi zdarma, bazén s vyhrazenou částí pro děti; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.
Sport a zábava:
1x týdně živá hudba, představení a karaoke, kajaky, šnorchlování; za poplatek tenisové kurty s vybavením, kulečník, stolní tenis, fotbal, šipky, košíková, squash, motorové vodní sporty, potápěčské centrum PADI, Spa centrum - sauna, vířivka, pára, ajurvéda, kosmetické procedury.
Stravování:
Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, limitované množství vody, 1 nealko nápoj nebo místní pivo k hlavním jídlům. Možnost dokoupení all inclusive, které navíc zahrnuje lehký odpolední snack, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. (Na večeři nutné formální oblečení, pánové dlouhé kalhoty)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Holiday Inn Kandooma

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 45 870 Kč


Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma
Popis
Přátelský resort s osobitým stylem, vybavený v námořnickém stylu, fantastické potápění a šnorchlování! Pro každého, kdo chce poznat neobyčejnou maledivskou pohostinnost ve společenské a uvolněné atmosféře.
Rychlý přehled
transfer - rychloloď možnost příplatku na ALL INCLUSIVE fantastické šnorchlování a potápění vhodné pro rodiny s dětmi PCR test v resortu zdarma Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
35 km od letiště v Malé v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit
Poloha
South Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km - transfer rychlolodí 40 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Resort.
Popis upoutávky 1
Letecký pohled na areál.
Rozloha
délka cca 310 m, šířka cca 260 m.
Popis resortu
resort je poměrně rozlehlý a oblíbený především mezi mladší klientelou. Vily jsou prozářené - všechny v bílé barvě, se kterou kontrastují tropické barvy.160 Beach a Garden vil, Beach House, Water vil a Water Pavillionů.
Vybavení resortu
3 restaurace, 4 bary, bazén, bazén s jacuzzi, dětský bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, parasailing, katamarány, kanoe, rybaření, plážový volejbal, boutique, dětský klub, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, sejfy.
Vybavení pokoje
Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Beach vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze či Stay Indulgent ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu. Možnost dokoupení Stay Spirited Beverage Package (nápojové All Inclusive).Stay Indulgent ALL INCLUSIVE zahrnuje:* neomezenou komzumaci nápojů a jídel ve všech gastronomických zařízeních na ostrově* minibar vč. zmrzliny* denně šnorchlovací výlet* nemotorizované vodní sporty* 60 minutovou masáž na osobu a pobytStay Spirited Beverage Package zahrnuje:* vybraná červená a bílá vína po skleničkách* točené pivo* vybrané lihoviny* výběr moktejlů a koktejlů* nealko nápoje a džusy* Kandooma minerální vodu** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může bý operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Náš názor
Přátelský resort s osobitým stylem, vybavený v námořnickém stylu, fantastické potápění a šnorchlování! Pro každého, kdo chce poznat neobyčejnou maledivskou pohostinnost ve společenské a uvolněné atmosféře.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na WWW
http://www.maldives.holidayinnresorts.com/
www odkaz popis 1
Holiday Inn Resort Kandooma
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Biyadhoo Island Res.

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 45 520 Kč


Hotel Biyadhoo Island Res. Hotel Biyadhoo Island Res. Hotel Biyadhoo Island Res. Hotel Biyadhoo Island Res. Hotel Biyadhoo Island Res. Hotel Biyadhoo Island Res. Hotel Biyadhoo Island Res. Hotel Biyadhoo Island Res. Hotel Biyadhoo Island Res.
Biyadhoo Island Resort

Krásu ostrůvku, na kterém se nachází Biyadhoo Island Resort, umocňuje bujná tropická vegetace a okolní křišťálově modrá vodní laguna, která svádí k vodním hrátkám a poskytuje skvělé podmínky pro provozování rozličných vodních sportů. Ostrov je lemován korálovým útesem s nádherným podmořským životem. Všechny pokoje se nacházejí u pláže a obklopují je palmy a tropická vegetace.

Resort je součástí atolu v Jižním Malé a od letiště je vzdálen 30 km. Na ostrov vás z letiště přepraví rychloloď asi za 35 minut.

PLÁŽ

Resort se pyšní nádhernou pláží s bílým pískem, která se noří do třpytivého oceánu.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje - s rozlohou 30 m2,
jsou umístěny v dvoupodlažních budovách u pláže se soukromou terasou. Jsou komfortně zařízené koupelnou s fénem, WC, plážovými ručníky, telefonem, SAT TV, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, klimatizací. Maximální kapacita pokoje jsou tři dospělé osoby a jedno dítě nebo dvě dospělé osoby a dvě děti.

VYBAVENÍ

Resort je vybaven recepcí, hlavní restaurací s výběrem jídel formou bufetu i z menu, barem na pláži s panoramatickým výhledem na lagunu a klubem Banyan, kde si každý týden užijete živou hudbu nebo disko večer. Součástí je také obchod se suvenýry, butik, knihovna a spa.

STRAVOVÁNÍ

Resort svým klientům nabízí tyto možnosti stravování - PLNÁ PENZE a ALL INCLUSIVE.

PLNÁ PENZE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci.

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, snacky, nápoje během dne (10:00 - 24:00)

V rámci programu all inclusive se můžete těšit také na neomezenou konzumaci nápojů:


 • balená voda, coca cola, sprite, fanta, tonik, soda, bitter lemon

 • džusy (pomerančový, ananasový, broskvový, mangový, grepový a rajčatový)

 • pivo, místní bílé a červené víno, místní alkoholické nápoje, koktejly, káva, čaj

AKTIVITY A VYBAVENÍ

Plně certifikované potápěčské centrum, vodní sporty, disko nebo živá hudba (každý týden), SPA - evropské a thajské masáže a indonéské terapie.

V rámci programu ALL INCLUSIVE lze zdarma zapůjčit prkno na windsurfing a vybavení na šnorchlování. Jednou za pobyt se lze zúčastnit výletu za šnorchlováním a večerního rybaření. Wifi připojení zdarma po celém resortu.

Destinace

Jižní Malé Atoll působí zcela jiným dojmem než jeho severní protějšek, což je částečně dáno menším početem obyvatel, neboť jsou zde pouze tři osídlené ostrovy, všechny se nachází na východní straně atollu a i ty jsou jen velmi málo obydlené, což je dáno i tím, že leží daleko od sebe, takže se tu budete opravdu cítit jako vzdálení od všeho ruchu a hluku Malé a okolních ostrovů.

Nějvětším ostrovem atollu je kouzelný a přátelský Maahushi, jenž je zde centrem nezávislého cestování. V posledních letech prošel ostrov velkými změnami a nachází se zde desítky guesthousů. V hlavní sezoně je tu stejně cizinců jako místních obyvatel a díky tomu je to nejkosmopolitnější a nejprogresivnější obydlený ostrov Malediv.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Royal Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 40 968 Kč


Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa
Royal Island Resort

Procházejte se po písčité pláži s jemným bělostným pískem, vychutnávejte si zvuk mořských vln a nechte se okouzlit pestrostí a omamnou vůni tropických květin. Royal Island Resort & Spa patří k místům, kde se romantické sny mění v realitu. Je dokonalým útočištěm pro zamilované páry, kterým nabídne klid a soukromí. Vstupte s námi do tropického ráje.

Atol Baa

Korálový atol Baa je od letiště Male vzdálený 110 km. Na toto místo s nedotčenou přírodou se dostanete místním letem a následně člunem během 35 minut. Chcete poznat rozmanitost Malediv? Zjistíte, že pohled z ptačí perspektivy je jedním z nejkrásnějších, takže se samotný let stane zážitkem. Ne nadarmo má resort v názvu královský, čeká vás totiž opravdu královská péče.

PLÁŽ

Těšte se na bělostnou pláž s pískem tak jemným, že vám bude protékat mezi prsty jako pramínek vody.

UBYTOVÁNÍ

Dechberoucí pohled na oceán z vlastní verandy? Váš pobyt zpříjemní ubytování v plážové vile.

Plážové vily

Plážové vily disponují rozlohou 32 m2. Moderně zařízené dřevěné vilky vám dopřejí veškerý možný komfort také díky vlastní verandě s výhledem na oceán s pohodlnými lehátky. Samozřejmostí je klimatizace, vana s oddělenou sprchou, toaleta, fén, minibar, TV SAT a set pro přípravu čaje a kávy.

STRAVOVÁNÍ

Rozmazlování vašich chuťových pohárků
má na starosti stravování formou polopenze a all inclusive.

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu

NÁPOJE

 • nealkoholické nápoje: balená voda, coca cola, sprite, fanta, tonic, soda, káva a čaj
 • džus (pomerančový, grepový, jablečný a rajčatový), milk shakes a smoothies
 • pivo, místní červené, růžové a bílé víno, vybrané alkoholické koktejly

Nápoje jsou k dispozici od 10.00 do 01.00 hodiny. Snacky se podávají od 10.00 do 18.00 hodin.

VYBAVENÍ

Součástí komplexu je recepce, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, obchod se suvenýry, wellness a spa centrum. Na lahodných pokrmech, dezertech a nápojích si můžete pochutnat v jedné ze dvou restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, ve třech barech a v kavárně. Wi-Fi zdarma je dostupná v Boli baru a v restauraci Raabondhi.

AKTIVITY

Pobyt vám zpříjemní nejen romantické procházky při západu slunce, ale také živá hudba, večerní představení, diskotéka, posilovna, volejbal, squash, tenis, stolní tenis, badminton, potápění a wellness procedury za poplatek.

Místo pro dokonalou romantickou dovolenou? Našli jste jej.

Destinace

Atoll Baa tvoří 13 ostrovů a několik resortů. Je proslulý svými lakovanými výrobky a jemně tkaným bavlněným sarongem zvaným fejli, přestože dnes je velkým turistickým centrem a leží tu jedny z nejluxusnějších resortů v zemi. V roce 2011 byl celý atol díky své fantastické biologické rozmanitosti zařazen do světové sítě biosférických rezervací UNESCO. Byl zařezen hlavně díky pozoruhodně bohatému mořskému životu poblíž Hanifaru Huraa, kde se rozmnožují žraloci obrovští a manty. V Eydhafushi, správní centrum atolu žije asi 2800 obyvatel. Druhé největší ostrov atolu Thulhaadhoo má asi 2500 obyvatel je hlavní centrem výroby lakovaných krabiček a nádob.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Filitheyo Island R.

To mě zajímá Region: Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 40 200 Kč


Hotel Filitheyo Island R. Hotel Filitheyo Island R. Hotel Filitheyo Island R. Hotel Filitheyo Island R. Hotel Filitheyo Island R. Hotel Filitheyo Island R. Hotel Filitheyo Island R. Hotel Filitheyo Island R. Hotel Filitheyo Island R.
Cena zahrnuje
Letenku Praha - Male - Praha v ekonomické třídě
Ubytování dle výběru s polopenzí
Transfer letiště Male - hotel - Male
Štědrovečerní nebo Silvestrovská galavečeře
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění a pojištění proti stornu (lze sjednat v ck)
Příplatek do business třídy
Příplatek za plnou penzí a all inclusive
Green tax USD /6 osoba/noc
PCR test v destinaci USD 150/osoba
Poplatky za ostatní výdaje na místě.
O hotelu
K tomuto resortu máme velmi speciální vztah: před lety jsme jej "přivedli" na český trh a měli jsme v něm celou řadu klientů, kteří vždy oceňovali především fantastický podmořský svět pouhých pár metrů od pláže. Velmi přírodně koncipovaný areál se nachází na ostrůvku o rozloze cca 900x500 metrů.
Lokalita
Atol Faafu, na ostrov je doprava hydroplánem (cca 40 minut) a dále cca 15 minut lodí.
Popis pokojů
Vila Superior: 51-60 m², strana k moři, koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená), umístění jako dvojbungalovy.

Vila Deluxe: 61-70 m², strana k moři, koupelna s denním světlem, nahoře polootevřená koupelna, sprcha, vana, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená), umístěn jako jeden bungalov.

Vodní vila: 81-90 m², vodní bungalov (na kůlech nad lagunou), výhled na moře, posezení, koupelna, sprcha, vířivka, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená)

Rodinná vila: 101-120 m², se spojovacími dveřmi, 2 ložnice, strana k moři, 2 koupelny, vana/sprcha, 2 toalety, fén, klimatizace, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená)
Restaurace, bary, stravování
Stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.
Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, koktejly, 9:00 - 12:00), občerstvení (16:00 - 18:00) , Káva / čaj a pečivo (16:00-18:00), mezinárodní lihoviny zdarma.

Restaurace:

Hlavní restaurace:
podávání snídaní, obědů a večeří. Mezinárodní kuchyně.
Sunset restaurace a bar: umístěna na špičce ostrova. Možnost velkého výběru koktejlů, snacků, čerstvých džusů a evropských vín.
Filitheyo hlavní bar: bar umístěn ve stínu palem, který nabízí velké množství nápojů.

Možnost privátní večeře ve dvou pro slavnostní příležitosti.
Fitness a lázně
Za úhradu wellness Filitheyo Spa a Al Fresco Massage Lounge.
Aktivity v hotelu a okolí
V ceně fitness, beachvolejbal a stolní tenis. Za úhradu windsurfing, kajaky, plachtění a biliár. POTÁPĚNÍ, ŠNORCHLOVÁNÍ: reef se nachází cca 25 až 100 metrů od ostrova. Největším tahákem jsou dva vraky v hloubce cca 30 metrů. Funguje zde potápěčská škola, PADI, SSI + CMAS.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Paradise Island Resort & SPA

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 36 900 Kč


Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
lodní transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s polopenzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Hotelový komplex vil je situován na severním atolu Male, na ostrově Lankanfinolhu, cca 10 km od letiště Male, transfer rychlolodí cca 20 min.

Hotelová pláž s bílým pískem a mírným vstupem do moře se nachází bezprostředně u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje typu Beach bungalow s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, ventilátorem, SAT/TV, trezorem a terasou. Za příplatek stejně vybavené vodní bungalovy, navíc s župany, setem na přípravu kávy/čaje a minibarem (denně doplňován vodou a nealko nápoji).
Vybavení a služby hotelu:
Vstupní hala, recepce, 2 hlavní restaurace (rozděleno podle typu ubytování), 3 à la carte restaurace, bar, obchod se suvenýry; za poplatek WiFi ve veřejných prostorách. Terasa s bazénem, dětský bazén; lehátka a slunečníky zdarma.
Sport a zábava:
Kajaky, šlapadla, šnorchlování; za poplatek fitness, hřiště na volejbal, fotbal a basketbal, squash, kulečník, vodní sporty na pláži; potápěčské centrum PADI, Spa centrum - masáže, ošetřující procedury.
Stravování:
Polopenze s možností dokoupení plné penze nebo all inclusive. Snídaně (7:30-9:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:00) formou bufetu. Možnost dokoupení all inclusive, které navíc zahrnuje odpolední občerstvení, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-01:00) v časech a místech určených hotelem, tenisový kurt, squash, volejbalové a fotbalové hřiště, fitness, kulečník, saunu, parní lázeň a vířivku ve Spa, 1x týdně noční rybaření.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Paradise Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 54 480 Kč


Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa
Poloha

V oblasti atolu Severní Male, na ostrově o rozloze 930 x 200 m. Transfer do resortu člunem.

Vybavení

Recepce, několik restaurací (hlavní bufetová restaurace, restaurace à la carte, japonská a italská restaurace), bazén, bar, bar na pláži, obchod se suvenýry, potápěčská škola, konferenční místnost, salon krásy.

Pokoje

BVST (plážová vila): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, trezor, TV/sat., minibar za poplatek.

BVPPX (deluxe plážová vila s privátním bazénem): viz. BVST, prostornější, privátní bazén

WVST (vodní vila): viz BVST, přímý vstup do vody.

BVFAM (dvouložnicová plážová vila): viz BVST - dvě propojené vily

Zábava

Večery s živou hudbou.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci.

Možnost dokoupení plné penze – oběd formou bufetu nebo výběr změnu + neomezená voda k obědu a večeři.

Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Písečné pláže. Lehátka zdarma.

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
 • Alkoholické (gin, whisky, vodka, rum, stolní víno, pivo, voda) a nealkoholické nápoje místní výroby v hlavní restauraci (během jídla) a v hlavním baru (10.00–01.00 hod.)
 • Odpolední čaj a snack v coffee shopu (16.00–18.00 hod.)
 • Badminton, fitness, stolní tenis, squash, tenis, sauna, jacuzzi
 • výlet na večerní rybaření (pro pobyty na 6 a více nocí)
 • Nápoje konzumované mimu uvedené hodiny a během výletů jsou za poplatek, čerstvé džusy a značkový alkohol nejsou součástí all inclusive
 • Konec programu all inclusive v den odletu je v 11.00 hodin

Soft All Inclusive

 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
 • Nealkoholické nápoje místní výroby + lokální pivo a víno v hlavní restauraci (během jídla), v baru u bazénu a v baru na pláži
 • Program all inclusive od 10.00 do 01.00 hod.
 • Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny a během výletů jsou za poplatek, čerstvé džusy a značkový alkohol nejsou součástí programu soft all inclusive
 • Konec programu soft all inclusive v den odletu je v 11.00 hodin
Pro děti

Dětský bazén.

Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby.
Maximální obsazenost
 • Vila (BVST, BVPPX, WVST): 3 dospělí /  2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý
 • Vila (BVFAM): 6 dospělých / 5 dospělých + 1 dítě / 4 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 3 děti / 2 dospělí + 4 děti / 2 dospělí + 3 děti / 2 dospělí + 2 děti
 • Dítě do 12 let
Doba transferu
25 min
Základní cena zahrnuje


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Cocoon Maldives

To mě zajímá Region: Lhaviyani Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 47 690 Kč


Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives
Cocoon Maldives

Luxusní, romantický a jedinečný resort se nachází v oblasti Lhaviyani Atoll. Celý ho lemují nádherné písečné pláže a malebná laguna. Je perfektním místem pro strávení romantické dovolené, líbánek ale i rodinné dovolené, díky dětskému klubu a jiným programům pro děti. Rozmanitý podmořský život a krásný atol Lhaviayani vybízí k nezapomenutelnému potápění a šnorchlování, neboť je domovem mant, delfínů, mořských želv a jiných. Vzdálenost od letiště v Malé pouhých 30 minut hydroplánem.

PLÁŽ

Nádherná bílá písečná pláž s jemným pískem obklopuje celý ostrov, to ale není vše co může tento resort nabídnout. Pokud jste milovníky potápění a šnorchlování, je to ráj přímo pro Vás, neboť právě v této oblasti můžete vidět slavné manty, mořské želvy, pyskouny a různé druhy žraloků. Užít si můžete také výlet do nejatraktivnějších oblastí atolu, prohlédnout si dva potopené vraky lodí nebo vyhlášené místo pro sledování žraloků. Další velkou předností je romantický ráz ostrova a spanilá laguna, která je jako stvořená pro svatební obřady.

UBYTOVÁNÍ

Resort nabízí dva základní typy ubytování - plážové a vodní vily, dále rozvinuté do více kategorií. Celkem v tomto úžasném resortu naleznete 150 vil, každá navržena tak aby svým hostům poskytla co největší pohodlí a komfort, vše včetně restaurací a barů je navrženo společností LAGO, patřící oceňovanému italskému designérovi. Moderní vybavení vil obklopené tyrkysovou lagunou vytváří dojem luxusu a tropického klidu. Maledivská krása propojená s vytříbeným italským stylem, to vše můžete vidět na jednotlivých prvcích jako jsou houpací sítě a rustikální stoly z divokého dřeva.

Základní vybavení každé vily je klimatizace, stropní větrák, koupelna se sprchou, WC, bidet, fén, telefon, minibar, TV SAT, terasa s posezením nebo bazénem (bazén pouze u vil s bazénem), vířivka (pouze u lagoon suite), sety na přípravu kávy nebo čaje a kávovar.

PLÁŽOVÁ VILA - s rozlohou 50m2, je ukázkou spojení maledivské přírodní krásy s italským stylem. Citlivě uspořádaný prostor Vám zajistí soukromí a klid. V každé vile se v koupelně nachází venkovní sprchový kout s překrásným výhledem na hvězdy.

BEACH SUITE - s rozlohou 70m2, díky větší rozloze nabízí více prostoru v obývací části i koupelně. Opět se zde setkáte s osobitým italským stylem harmonicky skloubeným s maledivskou krásnou.

BEACH SUITE S BAZÉNEM - s rozlohou 70m2, disponují vlastním soukromým bazénem a díky velkým oknům se budete cítit neustále obklopeni přírodou s nádherným výhledem na oceán, který si můžete vychutnat i z bazénu.

FAMILY BEACH VILA - s rozlohou 100m2, s veškerou atmosférou a krásnou si zachovává místní styl a navíc poskytuje jednu ložnici. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, pokoje jsou propojené dveřmi z terasy.

LAGOON VILA - s rozlohou 65m2 jsou ztělesněním elegance, která vyvolává pocit klidu a hluboké relaxace. Tyto vily se nachází na vodní hladinou s přímým vstupem do ní.

LAGOON SUITE - s rozlohou 70m2, nabízí svým klientům prostornou terasu s koupelnou a vířivkou pro dokonalé požitky z dovolené. Nachází se nad vodní hladinou a nabízí přímý vstup do laguny. Těšit se můžete na romantické západy slunce a výhled na oceán.

LAGOON SUITE S BAZÉNEM - s rozlohou 90m2, nechte se unést neotřelým luxusem se soukromým bazénem na terase a užívejte si ničím nerušený klid a výhled na oceán a okolní krajinu spolu se soukromým bazénem. Vily se nachází na hladinou laguny s přímým vstupem do ní.

COCOON SUITE - s rozlohou 300m2, je tato suita jedinečná a jediná v celém resortu. Jedná se o velmi prostorné ubytování s velkolepým obývacím pokoje, dvěma fantasticky zařízenými ložnicemi, venkovní jídelnou a soukromým bazénem. Skvělé umístění na pláž Vám umožní se nepřetržitě kochat výhledem na lagunu.

STRAVOVÁNÍ

Resort svým klientům nabízí tyto možnosti stravování - POLOPENZE, PLNÁ PENZE, ALL INCLUSIVE a ALL INCLUSIVE XXL

Všichni klienti z jakékoliv možnosti stravování si můžou vychutnat jedinečnou nabídku několika restaurací a barů.

OCTOPUS

Hlavní restaurace resortu, jejíž dominantou je vinný sklípek s pestrou nabídkou vín a šampaňského. Restaurace je otevřená během hlavních jídel a servíruje jídlo formou bufetu. Restaurace podává čerstvě připravené grilované pokrmy asijské nebo italské kuchyně připravené přímo před Vámi, zahrnuje však i koutek s čínskými specialitami. Octopus je ideálním místem na setkávání a sdílení příběhů s ostatními hosty.

MANTE RESTAURANT

Restaurace postavená nad vodní hladinou a Vašim delikátním večeřím dodá jedinečnou atmosféru a kouzlo všudy přítomné laguny, interiér byl navržen společností LAGO.

KURUM BAR

Nachází se na pláži v blízkosti dětského klubu a užít si to zde můžete v houpacích sítích nebo příjemných pohovkách. Krom široké nabídky alkoholických nápojů si zde můžete vychutnat i fresh džusy a lehké občerstvení.

PALM SQUARE

Jako z pohádky tisíce a jedné noci, restaurace plná lamp a jemného aroma vodních dýmek, zařízena v arabském stylu přímo pod palmami a hvězdnatým nebem. Podávají se zde hlavně grilované ryby a mořské plody a jiné výtečné pokrmy.

LOABI LOABI BAR

Právě v tomto baru si můžete užít noční zábavu, neb právě zde se hraje živá hudba nebo DJs a konají se zde bazénové párty, každý den jiná skvělá zábava.

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře servírované v hlavní restauraci, odpolední svačinu s kávou nebo čajem, vybrané alkoholické a nealkoholické koktejly, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00,

ALL INCLUSIVE XXL - navíc zahrnuje - speciální drinky, fresh džusy, výběr z vín z celého světa v hotelových restauracích a barech. Navíc na pokoji minibar denně doplňován, set na přípravu kávy a čaje. Denně možnost exkurze z nabídky hotelu, dle počasí. Při přílety do Malé možnost využití VIP salonku na terminálu pro hydroplány. Prémiový minibar denně doplňován i pivem, vínem a občerstvením. Jedna romantická večeře v Mata restauraci (pobyt minimálně 3 noci), jedna večeře barbecue na pláži (pobyt minimálně 6 nocí). Sleva 20% na lázeňské služby.

DALŠÍ VYBAVENÍ HOTELU

Dech beroucí SPA centrum s různorodými terapiemi z celého světa, plně certifikované potápěčské centrum, centrum vodních sportů, výlety, dětský klub, skvěle vybavené fitness, soft animační programy zahrnující živou hudbu, diskotéku, karaoke, maledivské večery, krmení ryb a žraloků. Samozřejmostí je prádelna, mešní obchůdek hlavně se suvenýry, směnárna, bazén a wifi v celém areálu zdarma.Destinace

Hlavním odvětvím atollu Lhaviyani je rybářství, přesto je mnoho obyvatel zaměstnáno také v cestovním ruchu, neboť právě zde leží několik velkých resortů.

Obyvatené správního ostrova Naifaru jsou známí výrobou nádherných ručních výrobků z korálů a perleti a přípravou místních léčiv.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Angaga Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 47 656 Kč


Angaga Island Resort & Spa Angaga Island Resort & Spa Angaga Island Resort & Spa Angaga Island Resort & Spa Angaga Island Resort & Spa Angaga Island Resort & Spa Angaga Island Resort & Spa Angaga Island Resort & Spa Angaga Island Resort & Spa
Angaga Resort

Dotek jemného bělostného písku, šumění průzračného moře a dechberoucí barvy korálového útesu… Zní vám to jako ráj na zemi, jež vás odvede od každodenních starostí? Pak zavítejte na Angaga Island Resort & Spa, který je situován v centru korálového atolu Ari Atoll.

Ari Atoll

Splňte si svůj sen o klidné dovolené v panenské přírodě jednoho z nejkrásnějších atolů Malediv. Samotná cesta z letiště Male, která trvá zhruba 25 minut hydroplánem (nebo místním přeletem a rychlolodí zhruba 45 minut), je zážitkem, při němž si prohlédnete krásy tropické destinace symbolizující romantickou dovolenou. Magický atol je lemovaný bělostnou pláží s tím nejjemnějším pískem, tyrkysovou vodní hladinou a vlastním korálovým útesem. Ponořte se pod vodní hladinu a obdivujte krásy mořského života, relaxujte a nasávejte plnými doušky atmosféru a ducha Malediv.PLÁŽPřejete si položit se do bílého písku a užívat i jeho teplý dotek na holé pokožce? Nadchne vás bělostná pláž s jemným pískem, která
tvoří 30 % celého ostrova.

UBYTOVÁNÍ

Posezení na terase bungalovu při západu slunce a s pohledem na vodní hladinu. I tak může vypadat vaše ubytování. Resort Angaga Island
Resort & Spa
přináší nadstandardní ubytování v podobě 50 bungalovů, 20 vodních bungalovů a 20 superior vodních bungalovů.

Bungalovy

V bungalovech s rozlohou 45 m2 na vás čeká dokonalý výhled, moře budete mít na dosah ruky díky skleněným dveřím v přední části pokoje, kterými se dostanete na dřevěnou terasu s posezením, houpačkou, pohodlnými lehátky a polštáři. Bungalov je vybavený stylovým bambusovým nábytkem a koupelnou s vanou a sprchou. K vašemu maximálnímu pohodlí vám poslouží klimatizace, fén, TV SAT, minilednička i set na přípravu kávy a čaje.

Vodní bungalovy

Celkový dojem z nezapomenutelné dovolené umocní vodní bungalovy o rozloze 56 m2. Stačí jen otevřít dveře a ocitnete se na opalovací terase, z níž můžete rovnou vklouznout do barevné laguny. Součástí vodního bungalovu je koupelna s vanou a oddělenou sprchou. Bungalov je vybaven bambusovým nábytkem, klimatizací, miniledničkou, satelitní televizí a setem pro přípravu čaje a kávy.

Superior vodní bungalovy

Rájem na zemi by se dal nazvat i nově vystavený prostorný superior vodní bungalov s rozlohou 65 m2. Naprosté soukromí si můžete vychutnat díky zadním dveřím se vstupem na soukromou dřevěnou terasu s pohodlnými lehátky a slunečníky a přímým vstupem do laguny. Designový bungalov je vybaven koupelnou s vanou i se sprchou, klimatizací, fénem, satelitní televizí, miniledničkou, trezorem a setem pro přípravu kávy a čaje.

VYBAVENÍ

Luxusní hotel je vybaven recepcí, hlavní restaurací v blízkosti pláže s kouzelným výhledem, hlavním barem a Sun Down barem s přístupem na Wi-Fi. Součástí je také obchod se suvenýry, kavárna, wellness a spa a posilovna. Bezpečí vašich cenností zajistí trezor na recepci.

STRAVOVÁNÍ

Pociťte nejen romantickou atmosféru Malediv, ale také chuť a vůni díky stravování v hotelu. Vybrat si můžete z polopenze a all inclusive.

POLOPENZE
- snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE PLUS - snídně a večeře formo bufetu v hlavní restauraci, nápoje během dne (8:00 - 24:00)

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, snacky, nápoje během dne (8:00 - 24:00)

V rámci polopenze plus i all inclusive programu se můžete těšit také na neomezenou konzumaci nápojů.

 • balená voda, coca cola, sprite, tonik, soda, ledový čaj

 • džusy (pomerančový, grepový, rajčatový, jablečný)

 • pivo, místní bílé, růžové a červené víno, místní alkoholické nápoje, koktejly, káva, čaj

AKTIVITY

V rámci pobytu se podíváte pod tajemnou hladinu moře díky půldennímu výletu za šnorchlováním, který je zdarma. Kromě poznávání krás atolu si můžete dovolenou zpříjemnit příležitostnými večerními programy, tenisem, stolním tenisem, šipkami, volejbalem, potápěním a vodními sporty za poplatek.

Poznejte krásy Malediv i vy.

Virtuální prohlídka:

http://www.igoroom.com/vt/Angaga/

Destinace

Rozkládá se v rozlehlé, nádherné a přitažlivé laguně lemované útesy, leží západně od hlavního města a je proslulý skvělým potápěním a prvotřídními plážemi. Voda bohatá na živiny jež protéká průlivy, přitahuje velké tvory z otevřeného moře a potápěče z celého světa. Jižní část atolu je jedním z nejlepších míst na světě k pozorování žraloků obrovských, největších ryb světa, jež lze po celý rok sledovat na vnějším útesu. V severních oblastech atollu lze pozorovat také žraloky kladivouny. Atoll Ari měří od severu na jich asi 80 km a je 30 km široký, z celkových 81 ostrovů je 18 obydlených.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Adaaran Select Hudhuranfushi Resort

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 42 580 Kč


Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort
Proč jet na tento zájezd
Maledivy jsou jednou z mála exotických destinací, které jsou v provozu bez větších omezení. Resort Hudhuran Fushi má velmi dobrou polohu ve vztahu k mezinárodnímu letišti a může být tedy snadno operován i pro lety, které odlétají pozdě večer, nebo brzo ráno. Patří do velmi dobře řízeného řetězce Adaaran a díky tomu poskytuje velmi profesionální služby.
Cena zahrnuje
Letenku na trase z Prahy (popř. na přání i z Vídně)
Transfer z letiště do resortu a zpět. rychlou lodí
Ubytování ve vybraném typu pokoje
Stravování All inklusive
Zdravotní pojištění
Zákonné pojištění CK pro případ insolvence
Zákonný odvod CK do Garančního fondu
Cena nezahrnuje
Místní hotelovou taxu 6 USD na osobu a den (platí se na místě, popřípadě bude připočtena k ceně)
Připojištění
Lokalita
Od letiště je ostrov vzdálený 16 km, něco málo přes 30 minut rychlou lodí. Velikost ostrova je tak akorát, ani moc malý, ani moc velký - 700x300 metrů. K dispozici je na něm 61 vilek.
Popis pokojů
Všechny pokoje jsou klimatizované. Pokoje na ostrově mají i stropní ventilátor, ve vilách nad vodou není. Ve všech pokojích je minibar (denně je doplňován a obsah je v ceně), varná konvice a kávovar, sejf, televize a WI-FI.

Garden and Lohis Villa (43 m2)

Základní typ ubytování na ostrově. Jsou postavené v druhé řadě, nemají tedy výhled na moře, ale do upravené zahrady. Mají příjemný interiér, laděný do pastelových barev. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.

Beach Villa (60 m2)
Plážové vily mají přímý vstup na pláž a výhled na moře. Všechny mají příjemnou terasu směrem k pláži a moři. Moderní interiér vytváří pohodlné zázemí pro vaši dovolenou na Maledivách. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.

Deluxe Beach Villa (60 m2)
Plážové vily Deluxe mají výhled na západ. Můžete se vychutnávat úchvatný západ slunce přímo ze své terasy. Vybaveny jsou podobně jako Beach Villas pohodlným moderním nábytkem a mají i stejný rozměr. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.

Family Beach Villa (111 m2)
Nově vybudovaný typ pokojů (v resortu jich je jen 8). Jsou to vlastně dvě propojené ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky. Obě ložnice mají své koupelny a mají společnou terasu. Pokoje mají přímý vstup na pláž. V případě početnější rodiny se dá dát do každé ložnice další lůžko. Maximální obsazení pokoje je 4 dospělé osoby + 2 děti. Minimální obsazenost je 4 osoby.

Sunrise Ocean Villa ( 64 m2)
Vodní vila, postavená na kůlech nad hladinou Indického oceánu. Sunrise Ocean Villa má výhled na východ slunce. Vybavení pokoje je velmi pohodlné. Koupelna je doplněná vanou a terasa je vybavená stolem a židličkami k možnosti stravování ve vile. Podlaha ve vile je dřevěná, to dodává interiéru příjemný pocit. Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělí.

Sunset Ocean Villa (64 m2)
Vodní vila, postavená na kůlech nad hladinou Indického oceánu. Sunrise Ocean Villa má výhled na západ slunce. Vybavení pokoje je velmi pohodlné. Koupelna je doplněná vanou a terasa je vybavená stolem a židličkami k možnosti stravování ve vile. Podlaha ve vile je dřevěná, to dodává interiéru příjemný pocit. Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělí.
Restaurace, bary, stravování
ALL INKLUSIVE

V celém hotelovém řetězci Adaaran, do kterého patří i resort Select Hudhuran Fushi je stravování na vynikající úrovni. Řetězec patří srílanskému majiteli a všechny suroviny jsou pod přísnou kontrolou. Řetězec má svou vlastní kuchařskou akademii a velmi dbá na úroveň kuchyně. Na ostrově můžete využívat 5 restaurací a 2 bary. Jídlo je k dispozici od 7:30 do 23:00 a bary jsou otevřeny do půlnoci.

Kromě nealkoholických nápojů, džusů a fresh džusů, je výběr z 8 druhů červených a 8 druhů bílých vín, 2 druhy růžových vín, 3 druhy portského a celá paleta whisky, vodky ginu, rumu a brandy.
Aktivity v hotelu a okolí
Sporty
Tenis, badminton, stolní tenis, plážový volejbal, plážová kopaná, windsurfing, kánoe, peddle board. Malé fitness centrum a malé dětské hřiště.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Equator Village

To mě zajímá Region: Addu Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 39 900 Kč


Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village
Cena zahrnuje
Letenku Praha - Male - Praha v ekonomické třídě
Ubytování dle výběru se snídani
Transfer letiště Male - hotel - Male
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění a pojištění proti stornu (lze sjednat v ck)
Příplatek do business třídy
Příplatek za polopenzi, plnou penzi a All Inclusive
Poplatky za ostatní výdaje na místě
O hotelu

Počet pokojů: 78
Zařízení / veřejné prostory jsou bezbariérové
Recepce / recepce
WLAN, zdarma

Lokalita
Addu Atoll

Transfer: pravidelná letecká linka + rychloloď cca 90 minut
Písečná pláž
Popis pokojů
Standard pokoj: cca 20 m², koupelna se sprchou a WC, klimatizace zdarma, ventilátor, trezor (zdarma), 1 TV (satelitní TV, místní program), rychlovarná konvice, lednička, terasa (zařízená), výměna povlečení, výměna ručníků
Restaurace, bary, stravování
Stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.
Plná penze: snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
All inclusive: snídaně (švédské stoly), oběd (švédské stoly), večeře (švédské stoly), nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, koktejly, 9:00 - 12:00), občerstvení (16:00 - 18:00) , Káva / čaj a pečivo (16:00-18:00), mezinárodní lihoviny zdarma.

Bar, pool bar a kavárna
Fitness a lázně
Za poplatek: Spa a masáže
Aktivity v hotelu a okolí
V ceně: bazén, volejbal, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol
Za poplatek: Jetski, Stand-up pádlování, potápěčská škola: PADI Potápěčská oblast: vrak


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Embudu Village Resort

To mě zajímá Region: Kaafu Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 36 190 Kč


Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort
Cena zahrnuje
Letenku Praha - Male - Praha v ekonomické třídě
Ubytování dle výběru s plnou penzí
Transfer letiště Male - hotel - Male
Štědrovečerní a Silvestrovskou gala večeři
PCR test v destinaci při pobytu nad 10 nocí
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění a pojištění proti stornu (lze sjednat v ck)
Příplatek do business třídy
Příplatek za all inclusive
PCR test na místě USD 125/osoba při pobytu na méně než 11 nocí
Poplatky za ostatní výdaje na místě
O hotelu
Hotel má celkem 122 bungalovů. Nachází se v blízkosti pláže.
Recepce, WLAN v celém komplexu zdarma
V areálu se nachází také obchod se suvenýry a klenotník
Lokalita
Jižní Male Atoll
Transfer rychlolodí od Male trvá cca 45 minut.
Popis pokojů
Superior bungalov 41 m2: strana k moři, 1 koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace včetně, individuálně nastavitelná, ventilátor, telefon, rychlovarná konvice, lednička, terasa.

Vodní bungalov 47 m2: (na kůlech nad lagunou), výhled na moře, posezení, 1 koupelna, vana, WC, fén, klimatizace zdarma, individuálně nastavitelná, ventilátor, 1 TV (satelitní TV, místní program), telefon, rychlovarná konvice, lednička, terasa.
Restaurace, bary, stravování
Plná penze: snídaně, oběd, večeře formou bufetu.

All inclusive:
snídaně, oběd, večeře formou bufetu, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, místní lihoviny, 9:00 do půlnoci), občerstvení (16:00 - 18:00) ), Káva / čaj a pečivo (16:00 -18:00)

Restaurace, kavárna, bar
Několikrát týdně večerní zábava
Fitness a lázně
Za poplatek: Spa a masáže
Aktivity v hotelu a okolí
V ceně: volejbal, stolní tenis, badminton, kulečník
Za poplatek: windsurfing, škola potápění, potápění, šnorchlování


ᐁ Více informací ᐁ