Bezpečná dovolená v Maledivách 2022


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Maledivy


Hlavní město: Male
Měna: rufiyaa (MVR)
1 MVR = 1.5279Kč
Maledivy na Wikipedii

Průměrné teploty v Maledivách:
Leden: 27 °C
Únor: 28 °C
Březen: 29 °C
Duben: 29 °C
Květen: 28 °C
Červen: 28 °C
Červenec: 28 °C
Srpen: 28 °C
Září: 27 °C
Říjen: 27 °C
Listopad: 27 °C
Prosinec: 27°C

Bezpečnost v Maledivách - na co si dát pozor

Na maledivách je poměrně nestabilní polilitcká situace. Proto je vhodné přes odejdzem zjistit aktuální situaci. Na místě určitě nedoporučujeme účastnit se hromadných akcí, zejména v hlavním městě.

Na ostrovech byl v minulosti zjištěn výskyt viru zika, který u těhotných žen způsobuje těžkou vývojovou poruchu nedonošeného plodu. Těhotným ženám se velmi nedoporučuje na této oblasti cestovat.

Co se týče zranění, obecně nejvíce nebezpečí číhá v moři. Můžete se snadno říznout o korál nebo šlápnout na trnitou Stonefish. Je proto vhodné využívat pouze oveřená místa ke koupání.Co se nesmí v Maledivách

Zákázů na maledivách platí velké množství. Většina z nich výchází z toho, že jde o přísně muslimskou zemi. Je tím pádem zákázán dovoz jakýhkoliv náboženských symbolů a materiálů které nesouvisí s islámem. Dále jakékoliv pornografické materiály a narkotika/drogy.

Dalším zákazem vycházejícím z islámu je dovoz jak živých prasat, tak i vepřové masa a jakýhkoliv výrobků z něj. Taktéž je zákázáno dovážet psi a jakékoliv živé rostliny pouze na základě povolení ministerstva rybářství a zemědělství.

Co se týče vývozu, nesmí se vyvážet mušli, korály ani plážový písek.Zajímavé lokality v Maledivách

Severní Male Atol, Ari Atol, Jižní Male Atol, Baa Atol, Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol), Raa Atol, Lhaviyani Atol, Maledivy, Kaafu Atol, Meemu AtolBezpečné zájezdy v Maledivách


Hotel Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 4.9 / 5.0
Cena začíná na: 42 090 Kč


Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa Dreamland The Unique Sea & Lake Resort, Spa
Dreamland The Unique Sea & Lake Resort

Je vašim snem probudit se uprostřed nedotknuté přírody, nechat na své tělo dopadat hřejivé paprsky slunce a cítit dotek jemného písku mezi prsty? Probuďte se v říši snů, kterou je jedinečný korálový atol Atoll Baa, jenž vás uchvátí svými barvami.

Atoll Baa

Pestrobarevné květy s úchvatnou vůní, bělostné pláže a tyrkysové moře dohromady utvářejí místo pro ničím nerušenou relaxaci. Korálový atol je nejen vyhlášenou potápěčkou lokalitou s bohatým podmořským životem, ale také místem, ve kterém vás síla přírody nepřestane překvapovat. Zajímavostí ostrova je rozlehlé jezero s čerstvou vodou ozdobené vodními rostlinami, v jedné části jezera si dokonce můžete zaplavat. Na Atoll Baa se dostanete za 30 minut hydroplánem nebo místním letem a následně člunem.

PLÁŽ

Slyšíte jemné šumění moře? Vychutnáváte si dotek čerstvého vánku na kůži? Relaxujte na bělostné pláži s pískem tak jemným, že se do něj budete chtít ponořit.

UBYTOVÁNÍ

Ležíte na pohodlném lehátku s drinkem v ruce a sledujete západ slunce nad vodní hladinou. Představa, jež se může stát skutečností díky luxusnímu ubytování v podobě plážových a vodních bungalovů.

Bungalovy

Oba typy bungalovů disponují nadstandardní rozlohou 78 m2, každý z nich poskytuje dechberoucí výhled na moře. Pobyt vám zpříjemní klimatizace, SAT TV, venkovní i vnitřní sprcha, vana, fén, minilednička, set pro přípravu kávy a čaje, luxusní nábytek a lehátka.

STRAVOVÁNÍ

Objevovat cizí zemi znamená poznat také její chuť a vůni. Připravte se na gastronomický zážitek. Dáte přednost polopenzi nebo all inclusive?

POLOPENZE - snídaně a večeře v hlavní restauraci

POLOPENZE PLUS - snídaně a večeře v hlavní restauraci, nápoje 08:00 - 24:00

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, snacky během dne, nápoje 08:00 - 24:00

V rámci programu polopenze plus a all inclusive se můžete těšit na neomezenou nabídku nápojů.

 • Balená voda, coca cola, sprite, fanta, tonic, soda, ledový čaj
 • Džusy (pomerančový, jablečný, ananasový, rajčatový)
 • Pivo, místní víno, místní alkohol, koktejly, káva a čaj,

Na čerstvých sendvičích a dortech si můžete pochutnat dopoledne od 10.00-11.30 a odpoledne od 15.00-17.00h

VYBAVENÍ

Ubytování je vybaveno recepcí, dvěma bary, wellnessem a nechybí ani Wi-Fi zdarma. Vaše chuťové pohárky si budou hýčkat dvě restaurace s mezinárodní kuchyní, za nimiž stojí šéfkuchař oceněný pěti hvězdičkami.

AKTIVITY

Fascinuje vás tajemný mořský svět? Zdarma vás čeká půldenní výlet za šnorchlováním. O zábavu se postará také příležitostná živá hudba či diskotéka, posilovna, badminton, šipky, stolní tenis, potápění a vodní sporty za poplatek.

Nechte ožít své sny o dokonalé dovolené v DREAMLAND SEA & LAKE RESORT.

Virtuální prohlídka:

http://www.igoroom.com/vt/Dreamland/

Destinace

Atoll Baa tvoří 13 ostrovů a několik resortů. Je proslulý svými lakovanými výrobky a jemně tkaným bavlněným sarongem zvaným fejli, přestože dnes je velkým turistickým centrem a leží tu jedny z nejluxusnějších resortů v zemi. V roce 2011 byl celý atol díky své fantastické biologické rozmanitosti zařazen do světové sítě biosférických rezervací UNESCO. Byl zařezen hlavně díky pozoruhodně bohatému mořskému životu poblíž Hanifaru Huraa, kde se rozmnožují žraloci obrovští a manty. V Eydhafushi, správní centrum atolu žije asi 2800 obyvatel. Druhé největší ostrov atolu Thulhaadhoo má asi 2500 obyvatel je hlavní centrem výroby lakovaných krabiček a nádob.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Diamonds Athuruga

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4.8 / 5.0
Cena začíná na: 66 650 Kč


Diamonds Athuruga Diamonds Athuruga Diamonds Athuruga Diamonds Athuruga Diamonds Athuruga Diamonds Athuruga Diamonds Athuruga Diamonds Athuruga Diamonds Athuruga
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Meeru Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 56 680 Kč


Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
lodní transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s plnou penzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Hotel Meeru Island Resort se nachází na jednom ze severovýchodních ostrůvků Severního Male Atolu, který nabízí hojnost bujné vegetace, přírodní krásy a který je obklopen lagunami s bělostným písčitým pobřežím. Nabízí velice luxusní hotelové služby a klienty jistě potěší nejen rozmanitá nabídka 5 skvělých restaurací, ale i možnost využít mnoha příležitostí ke sportovním aktivitám.
Domovem hotelového resortu Meeru Island Resort je nevelký ostrůvek Meerufenfushi (je přibližně 1200 metrů dlouhý a 500 metrů široký), který je součástí Severního Male Atolu. Pěšky jej lze obejít svižnou chůzí za hodinku. Je vzdálen cca 36 km od letiště, cesta trvá asi 55 minut člunem.
Ubytování
Garden room: 46-50 m², pokoje jsou rozestavěné ve tvaru "podkovy" a jsou umístěné v blízkosti Dhoni Baru s bazénem. Každý pokoj má zařízenou dřevěnou terasu, která je krytá palmami a je s výhledem do zahrady. Vybavení: sprcha/WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice.

Beach Villa: 51-60 m², zrekonstruované dřevěné vilky se nachází jen pár kroků od pláže s krásným výhledem na lagunu. Vybavení: částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, rychlovarná konvice, zařízená terasa.

Jacuzzi Beach Villa
: 71-80 m², vilky s výhledem na lagunu, oddělené zdi, s vlastní soukromou verandou. Navíc jacuzzi pro 2 osoby, která se nachází přímo pod širým nebem s dřevěnou terasou a lehátky. V okolí se nachází tropické rostliny. Na pláž je to jen pár kroků. Vybavení: polovenkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená).

Water Front Villa:
51-60 m², vilky se nacházejí přímo na pláži a mají přímý vstup do oceánu. Částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa (zařízená),

Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², vodní vily mají větší ložnici, prostornější koupelnu a navíc kávovar Espresso. Součásti je také soukromá veranda se schodištěm vedoucím přímo do laguny. Vily mají také soukromou jacuzzi pro dvě osoby, kde můžete zažít neskutečnou romantickou chvíli při západu slunce a později i pod nebem plným hvězd při popíjení dobrého sektu. Vybavení: z části venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa (zařízená).
Vybavení a služby hotelu:
6 výtečných restaurací a 7 barů nabízí svým hostům to nejlepší z maledivské a mezinárodní kuchyně každý den. Hotelový personál je připraven obsloužit Vás s úsměvem na tváři v kteroukoliv chvíli a rozhodně po Vás nebude vyžadovat abyste dodržovali ,,dress code". Mezi další aktivity, kterým se mohou hosté věnovat, patří potápění a šnorchlování (potápěčská škola), golf (9-ti jamkové hřiště), billiard, pétanque, stolní tenis, tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, windsurfing, katamarány, kánoe, kajaky, vodní pólo, výlety, rybaření, noční programy (živá hudba, kulturní programy, závody krabů, barbecue na pláži), fitness, SPA centrum, 2 bazény, dětský bazén. Dále zde nechybí boutique, kadeřník, business centrum, lékař, hlídání dětí, internetová kavárna, půjčovna kol.
Sport a zábava:
Internet:
Za poplatek: Internetová kavárna, přípojka na pokoji, v některých částech resortu WiFi.

Sportovní nabídka:
Potápění, rybaření, vodní a plážové sporty.

Wellnes - SPA:
Za poplatek: 2x Spa centrum Duniye (1x na kůlech v moři) s velkým výběrem masáží a různých terapií.

The Meeru Golf Club

Nabízí 9 jamkové Pitch & Putt golfové hřiště vhodné pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou krátkou hru. Golf si zde můžete zahrát na ploše 2,000m2. Golfové zázemí hotelu se skládá z 9 odpališť, 6 greenů, z nichž každé nabízí 4 nebo více vlajkových pozic se zvyšující se náročností. Greeny jsou vyrobeny z kvalitního umělého materiálu, a tak je zde možné si zahrát a trénovat golf po celý rok. Na hřišti je také několik bunkrů a vodních ploch. Vzdálenosti k jamkám se pohybuji mezi 32 a 73 metry, ideální pro trénování přesnosti. V resortu jsou k dispozici PGA kvalifikovaní trenéři. Na hřišti se také každý týden konají přátelské golfové turnaje. Součástí je také obchod, kde jsou k zakoupení různé golfové oblečení, vybavení a suvenýry.
Stravování:
Plná penze, možnost ALL INCLUSIVE.
Program all inclusive:
Resort nabízí za příplatek program all inclusive nebo all inclusive plus.All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře (podávané v restauraci Farivalhu pro hosty ubytované na jižním konci ostrova a v restauraci Maalan pro hosty ze severní části resortu). Odpolední čaj se podává v kavárně Hungaanu a v baru Uthuru. Alkoholické a nealkoholické nápoje v restauracích a barech neomezeně. Součástí programu je i plavba Sunset Cruise, dále lekce šnorchlování, windsurfingu a golfu (vždy 30 min.), volné vstupy do fitness centra, na golfový driving range, tenisové, volejbalové, fotbalové a badmintonové hřiště, k použití volně stolní tenis, billiard, kulečník, šipky, surfy a kajaky.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Vilamendhoo Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 60 900 Kč


Vilamendhoo Island Resort & Spa Vilamendhoo Island Resort & Spa Vilamendhoo Island Resort & Spa Vilamendhoo Island Resort & Spa Vilamendhoo Island Resort & Spa Vilamendhoo Island Resort & Spa Vilamendhoo Island Resort & Spa Vilamendhoo Island Resort & Spa Vilamendhoo Island Resort & Spa
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
transfer hydroplánem letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s plnou penzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Hotelový resort Vilamendhoo Island Resort & Spa se rozkládá na ostrově s bujnou vegetací, krásnými plážemi a ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování.
South Ari Atoll, vzdálenost od letiště 93 km - transfer hydroplánem 25 minut. Výborné podmínky k potápění a šnorchlování.

Rozloha ostrova:
Délka cca 900 m, šířka cca 250 m.
Ubytování
Garden room: 51-60 m², výhled do zahrady, nahoře polootevřená koupelna, sprcha, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, káva / čaj, terasa (zařízená)

Adjoining Beach Villa:
51-60 m², na pláži, nahoře polootevřená koupelna, sprcha, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, káva / čaj, terasa (zařízená), přímý přístup na pláž

Stand-Alone Beach Villa: 51-60 m², samostatná vila na pláži, koupelna otevřená nahoru, sprcha, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, káva / čaj, terasa (zařízená), přímý přístup na pláž

Jacuzzi Beach Villa: 61-70 m², výhled na moře, nahoře do poloviny otevřená koupelna, sprcha, whirlpool, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, TV, telefon, WiFi, káva / čaj, terasa (zařízená)

Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², vodní bungalov (na kůlech nad lagunou), výhled na moře, sprcha, whirlpool, WC, župan, fén, klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, TV, telefon, kávovar, káva / čaj, terasa (zařízená)
Vybavení a služby hotelu:
4 restaurace, 4 bary, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, putting green, stolní tenis, billiard, pétanque, boutique, dětský klub, lékař, hlídání dětí, internetová kavárna.
Sport a zábava:
Vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, katamarány, šnorchlování), dobře vybavené potápěčské centrum, badminton, tenisový kurt, volejbal, stolní tenis, biliár, diskotéka, karaoke, široká nabídka, fakultativních výletů po okolních ostrovech, rybaření, výlet do Malé.

Wellness
venkovní sladkovodní bazén. Za poplatek: služby místního Duniye Spa.

Pláž:S jemným bílým pískem, lehátka, slunečnílky i osušky zdarma.
Stravování:
Plná penze: snídaně, obědy, večeře formou bufetu

All inclusive: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, slevy v restauraci à la carte, nápoje po celý den zdarma (nealkoholické nápoje, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, koktejly, místní destiláty, voda ), Občerstvení (10:00 - 22:00), káva / čaj a pečivo, zmrzlina, nápoje v minibaru (doplňovány denně), sleva na lázeňské procedury, šnorchlováni (1x za pobyt, omezená doba), windsurfing (1x za pobyt, omezená doba) ), Kajak (1x za pobyt, časově omezená), tenis (1x za pobyt, časově omezená), exkurze (1x za pobyt)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Riu Atoll

To mě zajímá Region: Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 53 200 Kč


Riu Atoll Riu Atoll Riu Atoll Riu Atoll Riu Atoll Riu Atoll Riu Atoll Riu Atoll Riu Atoll
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Centara Grand Island

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4.4 / 5.0
Cena začíná na: 49 930 Kč


Hotel Centara Grand Island Hotel Centara Grand Island Hotel Centara Grand Island Hotel Centara Grand Island Hotel Centara Grand Island Hotel Centara Grand Island Hotel Centara Grand Island Hotel Centara Grand Island Hotel Centara Grand Island
Popis
Resort nabízející milovníkům potápění vynikající podmínky včetně potopeného vraku lodi na korálovém útesu. Vhodný pro páry i pro rodiny s dětmi!
Rychlý přehled
transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloloď možnost příplatku na ALL INCLUSIVE nebo Grand ALL INCLUSIVE vhodné pro rodiny s dětmi možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči resort zaměřený na aktivity nádherné pláže výborné šnorchlování a potápění Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
87 km od letiště v Malé u nejlepších míst na světě k pozorování žraloků obrovských
Poloha
South Ari Atoll, vzdálenost od letiště 87 km - transfer hydroplánem 25 minut nebo vnitrostátní let 15 minut, dále pak rychlolodí 20 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Dokonalá relaxace.
Rozloha
délka cca 280 m, šířka cca 190 m.
Popis resortu
v prosinci 2009 nově otevřený resort známého thajského hotelového řetězce je zařízený v koloniálním stylu a opět jako jeden z mnohých nabízí luxus chození naboso. Ostrov je obehnán bělostně písečnými plážemi a úžasnou lagunou nabízející fantastické podmínky pro šnorchlování a potápění. 42 Beach Suite, 62 vodních vil různých kategorií a 8 dvouložnicových Luxury Beach Front Pool vil, některé s vlastním bazénem a všechny velmi prostorné.
Vybavení resortu
3 restaurace, 3 bary, 2 bazény, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, boutique, dětský klub, business centrum, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Deluxe beach villa - klimatizace, stropní ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, DVD Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, ložnice a obývací pokoj, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe beach villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti
Popis zařízení 1
Deluxe beach villa - klimatizace, stropní ventilárot, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, DVD, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, ložnice a obývací pokoj, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze, ALL INCLUSIVE nebo Grand ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Resort nabízející milovníkům potápění vynikající podmínky včetně potopeného vraku lodi na korálovém útesu. Vhodný pro páry i pro rodiny s dětmi!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v některé z vodních vil nebo ve dvouložnicové Luxury Beach Front Pool vile.
Odkaz na WWW
https://www.centarahotelsresorts.com/centaragrand/cirm/
www odkaz popis 1
Centara Grand Island Resort & Spa Maldives
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kuredu Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Lhaviyani Atol
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 59 090 Kč


Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kihaa Maldives

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 51 800 Kč


Kihaa Maldives Kihaa Maldives Kihaa Maldives Kihaa Maldives Kihaa Maldives Kihaa Maldives Kihaa Maldives Kihaa Maldives Kihaa Maldives
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Adaaran Select Meedhupparu Resort

To mě zajímá Region: Raa Atol
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 52 950 Kč


Adaaran Select Meedhupparu Resort Adaaran Select Meedhupparu Resort Adaaran Select Meedhupparu Resort Adaaran Select Meedhupparu Resort Adaaran Select Meedhupparu Resort Adaaran Select Meedhupparu Resort Adaaran Select Meedhupparu Resort Adaaran Select Meedhupparu Resort Adaaran Select Meedhupparu Resort
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Barefoot

To mě zajímá Region: Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 38 940 Kč


The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot
Popis
Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!
Rychlý přehled
transfer - vnitrostátní let a rychloloď ekologický resort pro ty, kdo chtějí zažít tradiční maledivský život skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování slevy pro novomanžele - 15% sleva na osobu (v květnu, červnu a září) možnost výletů na bicyklech rybářská vesnice s 2000 obyvatel Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
288 km od letiště v Malé na domorodém ostrůvku Hanimadhoo v severní části Malediv
Poloha
Haa Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 288 km - vnitrostátní let 45 minut, dále pak rychlolodí 15 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Relaxace na bílo-písečné pláži.
Rozloha
délka cca 800 m, šířka cca 70 m.
Popis resortu
hotel, otevřený v listopadu 2014, je unikátní mimo jiné tím, že se nachází na domorodém 7 km dlouhém ostrově Hanimadhoo a proto máte možnost poznat každodenní život místních obyvatel. Klienti mohou na bicyklech vyrazit buď sami, nebo s průvodcem a tak se seznámit se životem místních obyvatel. U hotelu se nachází více jak 800 m dlouhá písečná pláž. V dhoni lodi, kotvící u pobřeží se nachází tzv. plovoucí bar, který nabízí jak nealkoholické, tak alkoholické nápoje. Nicméně hotel nabízí soukromou a typickou prázdninovou atmosféru. Je obklopen tropickou vegetací a skládá se z dvoupatrových budov vždy o 4 pokojích, které byly šikovně integrovány do panenské přírody. 12 Seaside pokojů, 20 Ocean view pokojů, 20 Beach front pokojů, všechny s výhledem na moře.
Vybavení resortu
restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kajaky, rybaření, boutique, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol zdarma, plážová lehátka se slunečníky.
Vybavení pokoje
Seaside pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Seaside pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Seaside pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze - vše formou bufetu (v ceně všech jídel je zahrnuta i voda).
Náš názor
Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na WWW
http://www.thebarefoot.com
www odkaz popis 1
The Barefoot Eco Hotel
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fihalhohi Island Resort

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 43 790 Kč


Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort
Fihalhohi Island Resort

Okouzlující zelený ostrov obklopený bujnou vegetací kokosových palem, kolem kterého se vine nádherná písečná pláž. Zažijte jedinečnou dovolenou bez každodenního stresu a shonu. Užijte si krásnou a unikátní přírodu Malediv. Resort se nachází na atolu v
Jižním Malé, asi 45 minut jízdy rychlolodí.

PLÁŽ

Resort svým klientům poskytuje tyrkysově modrou lagunu ohraničenou korálovým útesem s unikátním podvodním životem.

UBYTOVÁNÍ

Pokoje Classic- 25 m2, přízemní bungalovy (vždy dva vedle sebe) na pláži s příjemnou terasou směřující na lagunu. Jsou komfortně zařízené koupelnou s vanou, sprchou, fénem, WC, plážovými ručníky, telefonem, SAT TV, minibarem, klimatizací, trezorem. Maximální kapacita pokoje jsou tři dospělé osoby nebo dva dospělí a dvě děti.

Pokoje Comfort - 27 m2, v blízkosti pláže v patrových budovách, z nichž každá obsahuje dva - čtyři pokoje, se soukromým balkonem nebo terasou. Vybaveny jsou stejně jako pokoje Classic.

Na vyžádání:

Pokoje Premium - 27 m2, nacházejí se v nejvýchodnější části ostrova přímo na nádherné pláži, mají prostorné terasy, nebo balkony. Jsou navíc vybaveny setem na přípravu kávy/čaje a pantoflemi.

Vodní vily - 37 m2, vystavěné nad lagunou. Poskytnou vám jedinečný výhled na oceán a přímý vstup do laguny. Nacházejí se ve východní části ostrova. Základní vybavení je stejné jako u předchozích pokojů, navíc jsou k dispozici župany, pantofle, set na přípravu kávy/čaje, přehrávač DVD a soukromá terasa na opalování.

STRAVOVÁNÍ

Resort svým klientům nabízí tyto možnosti stravování - POLOPENZE, PLNÁ PENZE a ALL INCLUSIVE.

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu.

PLNÁ PENZE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře, výběr z rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů, kávy a čaje od 9:00 - 24:00 v hlavní restauraci, Fisherman's a Lagoon baru.

Restaurace a bary

PALM GROVE

Hlavní restaurace servírující snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Vychutnejte si delikatesy mezinárodní kuchyně.

FISHERMAN'S BAR

Nechte si namíchat čerstvé koktejly nebo ochutnejte jiné nápoje servírující v tomto centru aktivit na ostrově. Nenechte si ujít zábavné večery nebo vodní dýmku.

SURF CAFEE

Nachází se vedle vodních sportů a potápěčského centra, během dne servíruje lehké občerstvení, saláty, pizzy, hamburgery.

BLUE LAGOON BAR

Naleznete přímo na písečné pláži, vychutnejte si posezení v písku k lahodného koktejlu nebo jiného nápoje, můžete zde rozjímat v naprostém klidu a užívat si okolní přírodu a klid.

BEACH HUT BAR

Nachází se v severní části ostrova na pláži a je perfektním místem pro vychutnání chlazeného piva nebo smoothie.

AKTIVITY A VYBAVENÍ

Plně certifikované potápěčské centrum, vodní sporty, fitness, plážový volejbal, badminton, billiard, stolní fotbal, stolní tenis, občasné animační programy jako karaoke, disko, živá hudba, maledivské večery. SPA - masáže evropské, thajské, indické a indonéské terapie. Menší obchůdek se suvenýry, směnárna, prádelna, knihovnička, výlety, Wi-Fi v celém areálu.

Destinace

Jižní Malé Atoll působí zcela jiným dojmem než jeho severní protějšek, což je částečně dáno menším početem obyvatel, neboť jsou zde pouze tři osídlené ostrovy, všechny se nachází na východní straně atollu a i ty jsou jen velmi málo obydlené, což je dáno i tím, že leží daleko od sebe, takže se tu budete opravdu cítit jako vzdálení od všeho ruchu a hluku Malé a okolních ostrovů.

Nějvětším ostrovem atollu je kouzelný a přátelský Maahushi, jenž je zde centrem nezávislého cestování. V posledních letech prošel ostrov velkými změnami a nachází se zde desítky guesthousů. V hlavní sezoně je tu stejně cizinců jako místních obyvatel a díky tomu je to nejkosmopolitnější a nejprogresivnější obydlený ostrov Malediv.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Reethi Beach

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 68 500 Kč


Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento překrásný ostrov v oblasti Baa Atol Male, souostroví 75 ostrůvků, z nichž 13 je obydlených, zbytek tvoří turistické resorty či jsou neobydlené). Čeká Vás zde skutečný ráj - průzračné moře, písčité pláže, tropická vegetace, podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.TRANSFÉR, PLATBA V MÍSTĚ :


A) HYDROPLÁN - DOSPĚLÁ OSOBA 410 USD, DÍTĚ DO 11.99 LET 245 USD


POZN.: ZAVAZADLO MAX. 20 KG, TRANSFÉR POUZE PŘES DENB) MÍSTNÍ LETECKÁ LINKA + RYCHLÁ LOĎ - DOSPĚLÁ OSOBA 300 USD, DÍTĚ DO 11.99 LET 145 USD


POZN.: ZAVAZDLO MAX. 25KG + 5 KG PŘÍRUČNÍ


TRANSFÉR SE OBJEDNÁVÁ U CK.


Popis Lokace
BAA ATOL:

Baa atol - tvoří celkem 75 ostrovů, z toho 13 je obydlených. Správním centrem je Eydhafushi, kde je i centrum výroby "fejli" (jemně tkaný bavlněný sarong) a má asi 2800 obyvatel. Druhý největší ostrov je Thulhaadho (cca 2500 obyvatel) a je hlavním centrem výroby lakovaných krabiček a nádob. V roce 2011 byl celý BAA ATOL zařazen do světové sítě biosférických rezervací UNESCO. Průzračné moře a bohatý podmořský svět přímo vybízí k potápění a šnorchlovaní. Kromě měkkých korálů, zde najdete i mořské houby, pyskouny obrovské, manty, žraloky obrovské a další. Nejznámější místa k potápění či šnorchlovaní jsou: "Madi Finolhu", "Hanifaru Huraa", "Kakani Thila" nebo "Milaidhoo Reef". Atol se nachází cca 120 km severozápadně od Male a transfer je vnitrostátním letem a rychloloďí nebo hydroplánem (doba transféru cca 35-50 minut).

Popis ubytování
REETHI BEACH RESORT 4****:

Hotelový resort se nachází asi 35 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště. Hotel má k dispoizici 120 bungalovů v těchto typech ubytování: (40) "Reethi Villa", (50) "Deluxe Villa" a (30) "Water Villa". Všechny typy bungalovů jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, trezorem, terasou a "Water Villya" má navíc DVD přehrávač a čajový/kávový koutek. Hotel disponuje venkovním bazénem, restauracemi a bary - " The Rehendhi" - bufetová restaurace s možností vegetariánské stravy, " Moodhu Bar & Restaurant" - restaurace " á la carte" s mezinárodní kuchyní a mořskými plody, "Reethi Gril" - gril restaurace s nabídkou pizzy a grilovaných pokrmů, "Alifaan Restaurant" - snack restaurace s nabídkou pizzy, palačinek, hamburgrů a jiných, "Saima Garden" - boutique restaurace s mezinárodní kuchyní, "Resgefaanu Bar" -bar na pláži, "Veyo Bar" - bar u bazénu, " Beach Bars" - bary přímo na pláži, " Private Dining" - pro speciální příležitosti. Hotel má vlastní lázně s nabídkou balijských procedur, kosmetiky, manikury, pedikury, tělové a vlasové kůry a různých druhů masáží. Nechybí zde ani zázemí pro vodní i plážové sporty - jízda na banánu, windsurfing, potápěčské centrum, katamarán, vodní lyže, dva kurty na badminton, kurt na squash, dva tenisové kurty, stoly na stolní tenis, plážový volejbal a posilovna. Hotel je také vybaven prádelnou/čistírnou, obchůdkem se suvenýry a obchůdkem s produkty "Spa Ayurveda", směnárnou a room servisem - 24 hodin denně.

Změna služeb hotelu vyhrazena.

Ostrůvek "Fonimagoodhoo" o velikosti 600x200 metrů se nachází přibližně 124 kilometrů od mezinárodního letiště a je součástí - Baa Atol. Je menší a velmi klidný, vhodný spíše pro páry a pro relaxační dovolenou. Letecký transfer trvá přibližně 40 minut letu hydroplánem.

Strava

Kuchyně na Maledivách nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly historicky s Maledivami co do činění. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.


Hotelové restaurace nabízí širokou škálu, jak tradičních pokrmů tak mezinárodních k uspokojení strávníků z celého světa.

Program
1. DEN
Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu)
2. DEN - 8. DEN
Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu.
Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace.
9. DEN
Transfer do Male a odlet s přestupem do ČR.
10. DEN
Přílet do Prahy

(Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů)

Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek.
Zájezd je možné mít na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny.
Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Safari Island Resort

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 45 190 Kč


Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort
Safari Island Resort & Spa

Barvy tak úchvatné, až se vám bude tajit dech? Barva průzračného moře, barva nádherné pláže, tropických květin i podmořského světa. Zavítejte do míst, kde se zastaví čas. Safari Island je tepajícím srdcem severního korálového atolu Ari.

Ari Atoll

Ari Atol, korálový ostrov, který si vás ve vteřině získá tyrkysově modrou lagunou, bělostným pískem i místními korálovými útesy. Ponořte se pod tajemnou hladinu moře, relaxujte na pláži při západu slunce nebo se vydejte na plavbu Safari lodí, kterou je možné bezplatně využít jednou za pobyt. Ari Atoll je od letiště Male vzdálený přibližně 25 minut hydroplánem. Samotný let se stane nezapomenutelným zážitkem díky možnosti spatřit krásy Malediv z ptačí perspektivy.

PLÁŽ

Cítíte dotek teplého písku pod svými chodidly? Užijte si každý krok po magické pláži s jemným bílým pískem.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování jako ze snu? Luxusní ubytování s čarovným výhledem na průzračnou hladinu moře. Vyberte si mezi plážovým bungalovem, semi vodním bungalovem a vodním bungalovem.

Plážové bungalovy

Popíjejte čerstvou kávu při pohledu na západ slunce nad vodní hladinou ve vodním bungalovu s rozlohou 45 m2. Bungalov je vybavený pohodlnými lehátky na opalování, luxusním nábytkem z bambusu, toaletou a vanou s oddělenou sprchou. Veškerý komfort vám zajistí
Wi-Fi, fén, klimatizace, minilednička, TV SAT a set pro přípravu čaje a kávy.

Semi vodní a vodní bungalovy

Vklouznout přímo z rozpálené terasy pod vodní hladinu? Ubytujte se v semi vodním, nebo vodním bungalovu, jehož zadní vchod vede k privátní terase s pohodlnými lehátky a přímým vstupem do laguny. Bungalovy o rozloze 45 m2 jsou vybaveny luxusním bambusovým nábytkem, toaletou a vanou s oddělenou sprchou. Pobyt vám zpříjemní Wi-Fi, fén, klimatizace, minilednička, SAT TV
a set pro přípravu čaje a kávy.

VYBAVENÍ

Ubytování je vybaveno recepcí, obchodem se suvenýry, potápěcím centrem, spa a wellness centrem, posilovnou a bazénem. V dechberoucí laguně se nachází bar, kavárna i restaurace. Wi-Fi zdarma můžete využít v restauraci i v baru.

STRAVOVÁNÍ

Chuť čerstvého tropického ovoce, lahodných toustů i místních nápojů poznáte díky polopenzi, polopenzi plus a all inclusive.

POLOPENZE - snídaně a večeře v hlavní restauraci

POLOPENZE PLUS - snídaně a večeře v hlavní restauraci, nápoje během dne (8:00 - 24:00)

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, snacky během dne, nápoje (8:00 - 24:00)

 • balená voda, coca cola, sprite, tonik, soda, ledový čaj
 • džusy (pomerančový, grepový, rajčatový, jablečný)
 • pivo, místní bílé, růžové a červené víno, místní alkoholické nápoje, koktejly, káva a čaj

Dali byste si lehkou svačinu? Sendviče a toasty (rajčatové, sýrové, kuřecí a tuňákové) jsou podávány od 10:00 do 11:30 a od 15:00 do 17:00h

AKTIVITY

Je svět pod hladinou stejně úchvatný jako ten nad ní? To zjistíte díky půldennímu lodnímu výletu nejen za šnorchlováním, který je v rámci pobytu zdarma. Těšit se můžete nejen na poznávání krás Malediv, ale také na příležitostné večerní programy s živou hudbou, stolní tenis, volejbal, šipky, posilovnu, potápění a vodní sporty za poplatek.

Vypravíte se s námi na cestu snů?

Virtuální prohlídka:

http://www.igoroom.com/vt/SafariIsland/

Destinace

Rozkládá se v rozlehlé, nádherné a přitažlivé laguně lemované útesy, leží západně od hlavního města a je proslulý skvělým potápěním a prvotřídními plážemi. Voda bohatá na živiny jež protéká průlivy, přitahuje velké tvory z otevřeného moře a potápěče z celého světa. Jižní část atolu je jedním z nejlepších míst na světě k pozorování žraloků obrovských, největších ryb světa, jež lze po celý rok sledovat na vnějším útesu. V severních oblastech atollu lze pozorovat také žraloky kladivouny. Atoll Ari měří od severu na jich asi 80 km a je 30 km široký, z celkových 81 ostrovů je 18 obydlených.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Thulhagiri Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Kaafu Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 37 690 Kč


Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa Thulhagiri Island Resort & Spa
Thulhagiri Resort

Přijměte pozvání do oázy relaxace, která je ozdobena vůní květin, bělostnou pláží, palmovým hájem a průzračným mořem. Malebný ostrůvek, jehož krásy si budete vychutnávat plnými doušky, se nachází na malém atolu v Male. Během pouhých 20 minut se rychlým člunem dostanete do místa, z něhož se nebudete chtít vrátit.

Panenská příroda na dosah ruky

Váš malý soukromý ráj, i tak by se dal nazvat romantický ostrůvek, jehož dominantou je nedotčená příroda, průzračné moře a bělostná pláž s pískem tak jemným, že se ho nebudete moci nabažit. Korálový ostrov je potěšením pro všechny milovníky šnorchlování a klidná lokalita útočištěm pro ty, kteří chtějí uniknout všedním starostem.

PLÁŽ

Projděte se po pláži a kochejte se jemným bělostným pískem, který jasně září ve zlatavých paprscích slunce.

UBYTOVÁNÍ

Opalujte se na lehátku a poslouchejte zvuk mořských vln přímo u svého bungalovu. Dáte přednost plážovému, nebo vodnímu?

Plážové bungalovy

Vychutnejte si všechny přednosti života na pláži díky plážovému bungalovu s rozlohou 52 m2. Před bungalovem na vás čekají pohodlná lehátka na opalování. A v něm? Veškeré vybavení v podobě luxusního nábytku z masivního bambusu, prostorné koupelny, klimatizace, fénu, miniledničky, satelitní televize a setu pro přípravu kávy a čaje.

Vodní bungalovy

Jak blízko můžete být průzračné vodní hladině? Díky vodnímu bungalovu s rozlohou 34 m2 ji budete mít na dosah ruky. Vodní bungalov je vybavený soukromou verandou s lehátky na opalování s přímým vstupem do laguny. Veškerý komfort zajistí stylový bambusový nábytek, koupelna s vanou, klimatizace, fén, minilednička, TV SAT a set pro přípravu kávy a čaje.

VYBAVENÍ

Ubytování vám zpříjemní recepce, restaurace, bar, kavárna, menší bazén, Wellness a Spa a menší obchod. Cennosti je možné uložit do trezoru na recepci. Přístup na Wi-Fi je za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

Aby byl zážitek v říši snů kompletní, je pro vás připraveno stravování formou polopenze, polopenze plus a all inclusive.

POLOPENZE
- snídaně a večeře v hlavní restauraci

POLOPENZE PLUS - snídaně a večeře v hlavní restauraci, nápoje během dne (8:00 - 24:00)

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci, dopolední a odpolední snacky, nápoje během dne (8:00 - 24:00)

Čeká vás neomezená konzumace nápojů při polopenzi plus i all inclusive.

 • nealkoholické nápoje: balená voda, coca cola, sprite, fanta, tonic, soda, džus (pomerančový, grepový, jablečný a rajčatový)
 • pivo, místní červené, růžové a bílé víno, vybrané alkoholické koktejly lze čerpat od 10:00 do 24:00h.

AKTIVITY

Dáváte přednost poznávání podmořského světa, nebo chytání ryb? Vyberte si jeden z uvedených výletů, které jsou zdarma. O zábavu se postará živá hudba, večerní programy, stolní tenis, volejbal, posilovna, masáže, výlety na blízké ostrovy a potápění za poplatek.

Vypravte se na ostrov, který potěší všechny vaše smysly.

Destinace

Tento atoll je velmi dobře dostupný z maledivského mezinárodního letiště. Má také spoustu přírodních lákadel mimo jiné i skvělé potápěčské lokality. Jedny z nejlepších surfařských zlomů Malediv se nacházejí také na Severním atollu Malé, který je domovem malé, sezónní surfařské scény a pláže jsou nádherné téměř všude.

Turismus je na tomto atollu dobře rozvinutý a kromě mnoha resortů zde na obydlených ostrovech mají také několik gueshausů. Malé není správní centrum atollu, neboť je vlastním správním celkem. Správním centrem atollu je Thulusdhoo s 1200 obyvateli, rozkládající se na východní straně. Thulusdhoo je průmyslový ostrov, známý výrobou bodu beru (velkých bubnů) a sklady nasolených ryb. Ostrov je také unikátní pro svou továrnu na Coca-Colu, která je jedinou na světě, kde se tento nápoj vyrábí z odsolené vody.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Bandos Maldives

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 36 750 Kč


Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives
Letecká doprava se společností Qatar Airways (přestup v Doha) nebo Emirates (přestup Dubai).
Časy letů jsou uvedeny v cenové tabulce (je třeba rozkliknout "podrobnosti").
Po příletu na letiště v Male vám zástupce hotelu zajistí transfer rychlolodí na ostrov. Plavba lodí trvá cca 15-20 minut.


Upozorňujeme, že ceny těchto zájezdů závisí na aktuálně dostupných cenách letenek na Maledivy, mohou se tedy průběžně mírně měnit.
Na vyžádání klienta je možné zajistit i odlet z Vídně.
Stravování
V základní ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu a jeden drink na uvítanou.
Je možné doobjednat polopenzi, nebo plnou penzi. Ty jsou podávány buď také formou bufetu, nebo výběrem z menu.
Pozor! V případě přiobjednání polopenze nebo plné penze mají děti do 11 let (v pokoji s rodiči) toto stravování zdarma.
Gallery restaurant je hlavní restaurací resortu.
Dalšími restauracemi jsou: Koon Thai, nabízející především thajskou kuchyni. Grill Bar s nabídkou ryb a grilovaného masa. See Breeze (v překladu mořský vánek) je otevřená restaurace s výhledem na lagunu. Podává především lehčí jídly - pizzu či hamburgry. Huvan se nachází na molo uprostřed oceánu. Sandy Bar je typickým místem pro koktejl s přáteli na pláži. Pool Bar je pak, jak už název napovídá, určen těm, kteří rádi relaxují u bazénu.


Pokud si budete přát, je možné zajistit i pobyt s all inclusive, tedy včetně všech jídel a nápojů, které hotel nabízí.
Ubytovaní
POKOJ STANDARD (37 m2)
Klasické 2-3 lůžkové pokoje s vlastní terasou jsou umístěny mezi místní vegetací a zahrnují koupelnu s vanou, TV/SAT, klimatizaci, minibar, telefon a fén.
POKOJ DELUXE (58 m2)
Luxusní pokoje disponují velkou postelí s nebesy a prostornou koupelnou s vanou. Mezi vybavení patří klimatizace, minibar, telefon, fén. Pokoje deluxe je možno propojovat.
ZAHRADNÍ VILKA (37 m2)
Vilky jsou prakticky umístěné v zahradě se snadnou dostupností k bazénu a ostatním službám. Krásně dekorované dřevěné vilky nabízejí svým klientům vlastní venkovní terasu a výhled do perfektně upravené zahrady. K vybavení vilky patří koupelna s vanou, klimatizace, minibar, telefon a fén. I tyto vilky je možno v případě potřeby propojovat.
PLÁŽOVÁ VILKA (41 m2)
Místní plážové vilky se vyznačují především světlým interiérem a luxusním vybavením. Prostorná koupelna nabízí jak vanu, tak i venkovní sprchu. Vilka je dále vybavena klimatizací, telefonem a minibarem. Vilky jsou umístěné v plážových dvojdomcích.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Adaaran Club Rannalhi

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 44 890 Kč


Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sun Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 39 290 Kč


Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
letecký a lodní transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s polopenzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Jižní Ari Atol - Nalaguraidhoo.
Luxusní komplex přízemních bungalovů se nachází na ostrově Nalaguraidhoo, transfer z letiště vnitrostátním letem (cca 35 min) a lodí (15 min).
Ubytování
Dvoulůžkové standardní plážové bungalovy s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC, venkovní sprcha), klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem (voda) a terasou. Za příplatek stejně vybavené superior bungalovy s výhledem na moře nebo vodní bungalovy.
Vybavení a služby hotelu:
Vstupní hala, recepce, 2 hlavní restaurace (podle druhu ubytování), 3 à la carte restaurace, kavárna, 5 barů vč. baru u bazénu a na pláži, obchod se suvenýry, kosmetikou, klenotnictví, konferenční sál, WiFi zdarma, bazén s vyhrazenou částí pro děti; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.
Sport a zábava:
1x týdně živá hudba, představení a karaoke, kajaky, šnorchlování; za poplatek tenisové kurty s vybavením, kulečník, stolní tenis, fotbal, šipky, košíková, squash, motorové vodní sporty, potápěčské centrum PADI, Spa centrum - sauna, vířivka, pára, ajurvéda, kosmetické procedury.
Stravování:
Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, limitované množství vody, 1 nealko nápoj nebo místní pivo k hlavním jídlům. Možnost dokoupení all inclusive, které navíc zahrnuje lehký odpolední snack, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. (Na večeři nutné formální oblečení, pánové dlouhé kalhoty)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Anantara Dhigu Maldives Resort

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 68 680 Kč


Anantara Dhigu Maldives Resort Anantara Dhigu Maldives Resort Anantara Dhigu Maldives Resort Anantara Dhigu Maldives Resort Anantara Dhigu Maldives Resort Anantara Dhigu Maldives Resort Anantara Dhigu Maldives Resort Anantara Dhigu Maldives Resort Anantara Dhigu Maldives Resort
Popis
Zažijte exotické rozptýlení a zábavu v luxusu tropického ráje a přitom v privátní atmosféře. Využijte možnosti strávit dovolenou ve dvou sesterských resortech a nemít tak možnost se ani chviličku nudit!
Rychlý přehled
transfer - rychloloď možnost příplatku na ALL INCLUSIVE špičková kvalita za skvělou cenu krásná tyrkysová laguna možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči slevy pro novomanžele - 5% sleva na osobu (13.5.-23.12.2022) možnost přístupu na sesterský Anantara Veli Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
20 km od letiště v Malé v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit
Poloha
South Male Atoll, vzdálenost od letiště 20 km - transfer rychlolodí 35 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž.
Rozloha
délka cca 400 m, šířka cca 70 m.
Popis resortu
luxusní resort renomovaného hotelového řetězce s velmi příjemnou a vstřícnou obsluhou. Anantara Dhigu je hlavní letovisko, a spolu se sesterským resortem Anantara Veli, od kterého je oddělený lagunou, vytváří komplex, který bezesporu naplňuje představu romantické dovolené v tropickém ráji. Mezi oběma resorty funguje kyvadlová přeprava a klienti mohou navzájem využívat služeb obou resortů. Veškeré ubytování resortu Veli je postavené nad vodou. 36 Sunrise Beach vil, 18 Sunset Beach vil, 2 Sunset Pool vily, 6 Anantara Pool vil, 3 dvouložnicové Family vily, 5 dvouložnicových Anantara Pool vil, 19 Sunrise Over Water suite, 19 Sunset Over Water suite, 2 Anantara Over Water Pool suite - všechny velmi prostorné. Kompletní renovace pokojů byla dokončena v roce 2019.
Vybavení resortu
7 restaurací, 2 bary, vinotéka, 2 bazény, bar u bazénu, Anantara Spa, fitness, jóga, potápění, šnor­chlování, vodní sporty, windsurfing, parasailing, vodní lyže, kajaky, rybaření, tenis, badminton, volejbal, boutique, dětský klub, hlídání dětí, knihovna, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD, lékař.
Vybavení pokoje
Sunrise Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, espresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, open air koupelna, sprcha, WC, terasa s plážovými lehátky, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí ve vile.
Pojmenování zařízení 1
Sunrise beach villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
Sunrise Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, espresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, open air koupelna, sprcha, WC, terasa s plážovými lehátky, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí ve vile.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.
Náš názor
Zažijte exotické rozptýlení a zábavu v luxusu tropického ráje a přitom v privátní atmosféře. Využijte možnosti strávit dovolenou ve dvou sesterských resortech a nemít tak možnost se ani chviličku nudit!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů.
Odkaz na WWW
http://www.dhigu-maldives.anantara.com
www odkaz popis 1
Anantara Dhigu
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Filitheyo Island Resort

To mě zajímá Region: Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 50 190 Kč


Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort
Popis
Resort oblíbený především pro svou výtečnou kuchyni, vstřícnou obsluhu a velmi příjemné prostředí! Vhodný pro rodiny s dětmi, ideální podmínky pro potápění, šnorchlování a vodní sporty!
Rychlý přehled
transfer - hydroplán možnost příplatku na ALL INCLUSIVE elegantní romantický resort střední kategorie svěží ostrov obklopený korálovým útesem ráj pro potápěče benefity pro novomanžele
Stručná poloha
118 km od letiště v Malé v turisticky nedotčeném atollu
Poloha
Faafu Atoll, vzdálenost od letiště 118 km - transfer hydroplánem 35 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Resort.
Popis upoutávky 1
Příjemný relax v hotelovém wellness.
Rozloha
délka cca 900 m, šířka cca 500 m.
Popis resortu
je jediným resortem v neporušeném Faafu Atoll, na rozlehlém ostrově trojúhelníkového tvaru plném přírodní tropické vegetace. Jako mnoho dalších nabízí luxus chození naboso. Celý ostrov lemují půvabné pláže. Resort byl renovován počátkem roku 2019. 94 Superior vil, 15 Deluxe vil a 16 vodních vil, některé s jacuzzi.
Vybavení resortu
2 restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kanoe, rybaření, volejbal, stolní tenis, billiard, boutique, internet.
Vybavení pokoje
Superior vila - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, open air koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Superior vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Superior vila - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, open air koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.
Stravování
polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci* odpolední čaj/ kávu + snacks * vybrané koktejly* láhvovou vodu a nealko a alko nápoje servírované po skleničkách (10.00 - 24.00, prémiové značky za příplatek)* minibar - voda a nealko nápoje (doplňován 1x denně)* 20% sleva v a la carte restauraci, pokud účet přesáhne 50 USD* 20% sleva na speciální nabídku večeří* 10% sleva na lázeňské procedury* 2 výlety na osobu a pobyt** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Náš názor
Resort oblíbený především pro svou výtečnou kuchyni, vstřícnou obsluhu a velmi příjemné prostředí! Vhodný pro rodiny s dětmi, ideální podmínky pro potápění, šnorchlování a vodní sporty!
Speciální nabídka
* NAROZENINY * dort* PŘI OPAKOVANÉ NÁVŠTĚVĚ RESORTU * láhev vína a košík ovoce** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v Deluxe vile či vodní vile.
Odkaz na WWW
http://www.aaaresorts.com.mv/filitheyo
www odkaz popis 1
Filitheyo Island Resort
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Paradise Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 48 180 Kč


Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa
Cena zahrnuje:
zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
letištní taxy
lodní transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7/11 nocí s polopenzí
českou asistenci na Maledivách (na vyžádání)
zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
Poloha:
Hotelový komplex vil je situován na severním atolu Male, na ostrově Lankanfinolhu, cca 10 km od letiště Male, transfer rychlolodí cca 20 min.

Hotelová pláž s bílým pískem a mírným vstupem do moře se nachází bezprostředně u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje typu Beach bungalow s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, ventilátorem, SAT/TV, trezorem a terasou. Za příplatek stejně vybavené vodní bungalovy, navíc s župany, setem na přípravu kávy/čaje a minibarem (denně doplňován vodou a nealko nápoji).
Vybavení a služby hotelu:
Vstupní hala, recepce, 2 hlavní restaurace (rozděleno podle typu ubytování), 3 à la carte restaurace, bar, obchod se suvenýry; za poplatek WiFi ve veřejných prostorách. Terasa s bazénem, dětský bazén; lehátka a slunečníky zdarma.
Sport a zábava:
Kajaky, šlapadla, šnorchlování; za poplatek fitness, hřiště na volejbal, fotbal a basketbal, squash, kulečník, vodní sporty na pláži; potápěčské centrum PADI, Spa centrum - masáže, ošetřující procedury.
Stravování:
Polopenze s možností dokoupení plné penze nebo all inclusive. Snídaně (7:30-9:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:00) formou bufetu. Možnost dokoupení all inclusive, které navíc zahrnuje odpolední občerstvení, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-01:00) v časech a místech určených hotelem, tenisový kurt, squash, volejbalové a fotbalové hřiště, fitness, kulečník, saunu, parní lázeň a vířivku ve Spa, 1x týdně noční rybaření.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Royal Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 44 930 Kč


Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa
Popis
Ostrov plný původní vegetace s nádhernými bílými plážemi kolem svého obvodu a blízkým úžasným korálovým útesem lákajícím k poznání podmořského světa!
Rychlý přehled
transfer - vnitrostátní let a rychloloď možnost příplatku na ALL INCLUSIVE možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči jedny z nejskvělejších podmínek k potápění i šnorchlování v průzračné vodě oblíbený mezi českými klienty benefity pro novomanžele
Stručná poloha
118 km od letiště v Malé v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO
Poloha
Baa Atoll, vzdálenost od letiště 118 km - vnitrostátní let 30 minut, dále pak rychlolodí 10 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž.
Rozloha
délka cca 800 m, šířka cca 220 m.
Popis resortu
resort je vlajkovou lodí společnosti Villa Hotels (Paradise Island, Holiday Island a Sun Island) a je vyhledávaným pro svou širokou nabídku různých aktivit.148 Beach vil (některé sunset a některé s možností propojení na family beach vily) a 2 Presidentské suite.
Vybavení resortu
2 restaurace, 3 bary, bazén s barem, dětský bazén, fitness, SPA centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jetski, jízda na banánu, kitesurfing, vodní lyže, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, stolní tenis, squash, badminton, fotbal, volejbal, boutique, hlídání dětí, lékař, business centrum, internet.
Vybavení pokoje
Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Pojmenování zařízení 1
Beach vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí
Popis zařízení 1
Beach vila (57 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Stravování
polopenze, možnost dokoupení plné penze, nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.
Náš názor
Ostrov plný původní vegetace s nádhernými bílými plážemi kolem svého obvodu a blízkým úžasným korálovým útesem lákajícím k poznání podmořského světa!
Speciální nabídka
* welcome drink a košík ovoce při příjezdu* denně 0,5 litru vody na osobu v pokoji*** NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE* láhev sektu a košík ovoce a romantická večeře při svíčkách (do 6-ti měsíců od svatby)*** VÝROČÍ STŘÍBRNÉ A ZLATÉ SVATBY* láhev sektu a košík ovoce*** NAROZENINY* láhev vína* dort*** PŘI OPAKOVANÉ NÁVŠTĚVĚ RESORTU* láhev vína v pokoji* večeře s vínem při svíčkách** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Odkaz na WWW
https://www.villahotels.com/en/resort/royal-island
www odkaz popis 1
Royal Island Resort & Spa
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Biyadhoo Island Resort

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 43 470 Kč


Biyadhoo Island Resort Biyadhoo Island Resort Biyadhoo Island Resort Biyadhoo Island Resort Biyadhoo Island Resort Biyadhoo Island Resort Biyadhoo Island Resort Biyadhoo Island Resort Biyadhoo Island Resort
Biyadhoo Island Resort

Krásu ostrůvku, na kterém se nachází Biyadhoo Island Resort, umocňuje bujná tropická vegetace a okolní křišťálově modrá vodní laguna, která svádí k vodním hrátkám a poskytuje skvělé podmínky pro provozování rozličných vodních sportů. Ostrov je lemován korálovým útesem s nádherným podmořským životem. Všechny pokoje se nacházejí u pláže a obklopují je palmy a tropická vegetace.

Resort je součástí atolu v Jižním Malé a od letiště je vzdálen 30 km. Na ostrov vás z letiště přepraví rychloloď asi za 35 minut.

PLÁŽ

Resort se pyšní nádhernou pláží s bílým pískem, která se noří do třpytivého oceánu.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje - s rozlohou 30 m2,
jsou umístěny v dvoupodlažních budovách u pláže se soukromou terasou. Jsou komfortně zařízené koupelnou s fénem, WC, plážovými ručníky, telefonem, SAT TV, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, klimatizací. Maximální kapacita pokoje jsou tři dospělé osoby a jedno dítě nebo dvě dospělé osoby a dvě děti.

VYBAVENÍ

Resort je vybaven recepcí, hlavní restaurací s výběrem jídel formou bufetu i z menu, barem na pláži s panoramatickým výhledem na lagunu a klubem Banyan, kde si každý týden užijete živou hudbu nebo disko večer. Součástí je také obchod se suvenýry, butik, knihovna a spa.

STRAVOVÁNÍ

Resort svým klientům nabízí tyto možnosti stravování - PLNÁ PENZE a ALL INCLUSIVE.

PLNÁ PENZE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci.

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, snacky, nápoje během dne (10:00 - 24:00)

V rámci programu all inclusive se můžete těšit také na neomezenou konzumaci nápojů:


 • balená voda, coca cola, sprite, fanta, tonik, soda, bitter lemon

 • džusy (pomerančový, ananasový, broskvový, mangový, grepový a rajčatový)

 • pivo, místní bílé a červené víno, místní alkoholické nápoje, koktejly, káva, čaj

AKTIVITY A VYBAVENÍ

Plně certifikované potápěčské centrum, vodní sporty, disko nebo živá hudba (každý týden), SPA - evropské a thajské masáže a indonéské terapie.

V rámci programu ALL INCLUSIVE lze zdarma zapůjčit prkno na windsurfing a vybavení na šnorchlování. Jednou za pobyt se lze zúčastnit výletu za šnorchlováním a večerního rybaření. Wi-Fi připojení zdarma po celém resortu.

Destinace

Jižní Malé Atoll působí zcela jiným dojmem než jeho severní protějšek, což je částečně dáno menším početem obyvatel, neboť jsou zde pouze tři osídlené ostrovy, všechny se nachází na východní straně atollu a i ty jsou jen velmi málo obydlené, což je dáno i tím, že leží daleko od sebe, takže se tu budete opravdu cítit jako vzdálení od všeho ruchu a hluku Malé a okolních ostrovů.

Nějvětším ostrovem atollu je kouzelný a přátelský Maahushi, jenž je zde centrem nezávislého cestování. V posledních letech prošel ostrov velkými změnami a nachází se zde desítky guesthousů. V hlavní sezoně je tu stejně cizinců jako místních obyvatel a díky tomu je to nejkosmopolitnější a nejprogresivnější obydlený ostrov Malediv.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Holiday Inn Kandooma

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 43 420 Kč


Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma
Popis
Přátelský resort s osobitým stylem, vybavený v námořnickém stylu, fantastické potápění a šnorchlování! Pro každého, kdo chce poznat neobyčejnou maledivskou pohostinnost ve společenské a uvolněné atmosféře.
Rychlý přehled
transfer - rychloloď možnost příplatku na ALL INCLUSIVE fantastické šnorchlování a potápění vhodné pro rodiny s dětmi PCR test v resortu zdarma Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
35 km od letiště v Malé v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit
Poloha
South Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km - transfer rychlolodí 40 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Resort.
Popis upoutávky 1
Letecký pohled na areál.
Rozloha
délka cca 310 m, šířka cca 260 m.
Popis resortu
resort je poměrně rozlehlý a oblíbený především mezi mladší klientelou. Vily jsou prozářené - všechny v bílé barvě, se kterou kontrastují tropické barvy.160 Beach a Garden vil, Beach House, Water vil a Water Pavillionů.
Vybavení resortu
3 restaurace, 4 bary, bazén, bazén s jacuzzi, dětský bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, parasailing, katamarány, kanoe, rybaření, plážový volejbal, boutique, dětský klub, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, sejfy.
Vybavení pokoje
Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Beach vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze či Stay Indulgent ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu. Možnost dokoupení Stay Spirited Beverage Package (nápojové All Inclusive).Stay Indulgent ALL INCLUSIVE zahrnuje:* neomezenou komzumaci nápojů a jídel ve všech gastronomických zařízeních na ostrově* minibar vč. zmrzliny* denně šnorchlovací výlet* nemotorizované vodní sporty* 60 minutovou masáž na osobu a pobytStay Spirited Beverage Package zahrnuje:* vybraná červená a bílá vína po skleničkách* točené pivo* vybrané lihoviny* výběr moktejlů a koktejlů* nealko nápoje a džusy* Kandooma minerální vodu** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může bý operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Náš názor
Přátelský resort s osobitým stylem, vybavený v námořnickém stylu, fantastické potápění a šnorchlování! Pro každého, kdo chce poznat neobyčejnou maledivskou pohostinnost ve společenské a uvolněné atmosféře.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na WWW
http://www.maldives.holidayinnresorts.com/
www odkaz popis 1
Holiday Inn Resort Kandooma
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Cocoon Maldives

To mě zajímá Region: Lhaviyani Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 64 810 Kč


Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives Cocoon Maldives
Cocoon Maldives

Luxusní, romantický a jedinečný resort se nachází v oblasti Lhaviyani Atoll. Celý ho lemují nádherné písečné pláže a malebná laguna. Je perfektním místem pro strávení romantické dovolené, líbánek ale i rodinné dovolené, díky dětskému klubu a jiným programům pro děti. Rozmanitý podmořský život a krásný atol Lhaviayani vybízí k nezapomenutelnému potápění a šnorchlování, neboť je domovem mant, delfínů, mořských želv a jiných. Vzdálenost od letiště v Malé pouhých 30 minut hydroplánem.

PLÁŽ

Nádherná bílá písečná pláž s jemným pískem obklopuje celý ostrov, to ale není vše co může tento resort nabídnout. Pokud jste milovníky potápění a šnorchlování, je to ráj přímo pro Vás, neboť právě v této oblasti můžete vidět slavné manty, mořské želvy, pyskouny a různé druhy žraloků. Užít si můžete také výlet do nejatraktivnějších oblastí atolu, prohlédnout si dva potopené vraky lodí nebo vyhlášené místo pro sledování žraloků. Další velkou předností je romantický ráz ostrova a spanilá laguna, která je jako stvořená pro svatební obřady.

UBYTOVÁNÍ

Resort nabízí dva základní typy ubytování - plážové a vodní vily, dále rozvinuté do více kategorií. Celkem v tomto úžasném resortu naleznete 150 vil, každá navržena tak aby svým hostům poskytla co největší pohodlí a komfort. Vše včetně restaurací a barů
navrhla společnost LAGO patřící oceňovanému italskému designérovi. Moderní vybavení vil, obklopených tyrkysovou lagunou, vytváří dojem luxusu a tropického klidu. Maledivská krása propojená s vytříbeným italským stylem je patrná na jednotlivých prvcích, jakými jsou houpací sítě a dřevěné rustikální stoly.

Základní vybavení každé vily je klimatizace, stropní větrák, koupelna se sprchou, WC, bidet, fén, telefon, minibar, TV SAT, terasa s posezením nebo bazénem (bazén pouze u vil s bazénem), vířivka (pouze u lagoon suite), sety na přípravu kávy nebo čaje a kávovar.

PLÁŽOVÁ VILA - s rozlohou 50 m2, je ukázkou spojení maledivské přírodní krásy s italským stylem. Citlivě uspořádaný prostor vám zajistí soukromí a klid. V každé vile se v koupelně nachází venkovní sprchový kout s překrásným výhledem na hvězdy.

PLÁŽOVÁ SUITA - s rozlohou 70 m2, díky větší rozloze nabízí více prostoru v obývací části i koupelně. Opět se zde setkáte s osobitým italským stylem harmonicky skloubeným s maledivskou krásnou.

Na vyžádání:

BEACH SUITE S BAZÉNEM - s rozlohou 70 m2, disponují vlastním soukromým bazénem a díky velkým oknům se budete cítit neustále obklopeni přírodou s nádherným výhledem na oceán, který si můžete vychutnat i z bazénu.

FAMILY BEACH VILA - s rozlohou 100 m2, s veškerou atmosférou a krásnou si zachovává místní styl a navíc poskytuje jednu ložnici. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, pokoje jsou propojené dveřmi z terasy.

LAGOON VILA - s rozlohou 65 m2 jsou ztělesněním elegance, která vyvolává pocit klidu a hluboké relaxace. Tyto vily se nacházejí nad vodní lagunou s přímým vstupem do moře.

LAGOON SUITE - s rozlohou 70 m2, nabízí svým klientům prostornou terasu s koupelnou a vířivkou pro dokonalé požitky z dovolené. Nachází se nad vodní lagunou s přímým vstupem do moře. Těšit se můžete na romantické západy slunce a výhled na oceán.

LAGOON SUITE S BAZÉNEM - s rozlohou 90 m2, nechte se unést neotřelým luxusem se soukromým bazénem na terase a užívejte si ničím nerušený klid a výhled na oceán a okolní krajinu spolu se soukromým bazénem. Vily se nachází na hladinou laguny s přímým vstupem do ní.

COCOON SUITE - s rozlohou 300 m2, je tato suita jedinečná a jediná v celém resortu. Jedná se o velmi prostorné ubytování s velkolepým obývacím pokoje, dvěma fantasticky zařízenými ložnicemi, venkovní jídelnou a soukromým bazénem. Skvělé umístění na pláž Vám umožní se nepřetržitě kochat výhledem na lagunu.

STRAVOVÁNÍ

Resort svým klientům nabízí tyto možnosti stravování - ALL INCLUSIVE a ALL INCLUSIVE XXL.

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře servírované v hlavní restauraci, odpolední svačinu s kávou nebo čajem, vybrané alkoholické a nealkoholické koktejly, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00,

ALL INCLUSIVE XXL - navíc zahrnuje - speciální drinky, fresh džusy, výběr z vín z celého světa v hotelových restauracích a barech. Minibar v pokoji denně doplňován. Každý den možnost exkurze z nabídky hotelu (závislé na počasí). Při příletu do Malé možnost využití VIP salonku v terminálu pro hydroplány. Prémiový minibar denně doplňován i pivem, vínem a občerstvením. Jedna romantická večeře v restauraci Manta (pobyt minimálně 3 noci), jedna večeře barbecue na pláži (pobyt minimálně 6 nocí). Sleva 20% na lázeňské služby.

Všichni klienti si mohou vychutnat jedinečnou nabídku několika restaurací a barů.

OCTOPUS

Hlavní restaurace resortu, které dominuje vinný sklípek s pestrou nabídkou vín a šampaňského. Restaurace je otevřená během hlavních jídel a servíruje jídlo formou bufetu. Restaurace podává čerstvě připravené grilované pokrmy asijské nebo italské kuchyně připravené přímo před vámi, zahrnuje však i koutek s čínskými specialitami. Octopus je ideálním místem na setkávání a sdílení příběhů s ostatními hosty.

MANTA RESTAURANT

Restaurace postavená nad vodní hladinou dodá vaší delikatesní večeři jedinečnou atmosféru a kouzlo všudypřítomné laguny.

KURUM BAR

Nachází se na pláži v blízkosti dětského klubu a užít si to zde můžete v houpacích sítích nebo v příjemných pohovkách. Kromě široké nabídky alkoholických nápojů si zde můžete vychutnat i fresh džusy a lehké občerstvení.

PALM SQUARE

Jako z pohádky tisíce a jedné noci, restaurace plná lamp a jemného aroma vodních dýmek, zařízena v arabském stylu přímo pod palmami a hvězdnatým nebem. Podávají se zde hlavně grilované ryby a mořské plody a jiné výtečné pokrmy.

LOABI LOABI BAR

Právě v tomto baru si můžete užít noční zábavu, neb právě zde se hraje živá hudba nebo DJs a konají se zde bazénové párty, každý den jiná skvělá zábava.

DALŠÍ VYBAVENÍ HOTELU

Dech beroucí SPA centrum s různorodými terapiemi z celého světa, plně certifikované potápěčské centrum, centrum vodních sportů, výlety, dětský klub, skvěle vybavené fitness, soft animační programy zahrnující živou hudbu, diskotéku, karaoke, maledivské večery, krmení ryb a žraloků. Samozřejmostí je prádelna, mešní obchůdek hlavně se suvenýry, směnárna, bazén a wifi v celém areálu zdarma.Destinace

Hlavním odvětvím atollu Lhaviyani je rybářství, přesto je mnoho obyvatel zaměstnáno také v cestovním ruchu, neboť právě zde leží několik velkých resortů.

Obyvatené správního ostrova Naifaru jsou známí výrobou nádherných ručních výrobků z korálů a perleti a přípravou místních léčiv.ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Equator Village

To mě zajímá Region: Addu Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 60 000 Kč


Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village
Popis zájezdu

TRANSFÉR : MÍSTNÍ LETECKÁ LINKA ( CCA 60 MINUT) + AUTO (CCA 5 MINUT)


LETIŠTĚ MALE - EQUATOR VILLAGE, GAN - LETIŠTĚ MALE


CENA ZA DOSPĚLOU OSOBU : 9.160 KČ


CENA ZA DÍTĚ DO 11.99 LET: 6.140 KČZAVAZADLO 20 KG + 5 KG PŘÍRUČNÍ


OBJEDNÁVKA TRANSFÉRU U CK!

Popis Lokace
ADDU ATOL:

Addu atol je nejjižnějším výběžkem Malediv, a vzdálenost od Male je kolem 500 km (cca 1,5 hodiny letadlem). Transfer je tedy letadlem a pak lodí. Domov jedněch z nejpestřejších korálu, bývalé britské vojenské základy a 18 000 obyvatel. Addu atol nebo také Addu City, je hlavním hospodářským a správním centrem jihu země. Zajímavostí je, že 7 ostrovu, které spojují hráze tvoří tvar srdce.

Popis ubytování
EQUATOR VILLAGE 3***:

60 minut vnitrostátním letem z letiště v Male se nachází resort Equator Village. Leží v souostroví atolu Addu na ostrově jménem Gan. Jedné o jeden z nevětších ostrovu Malediv a kromě hotelu se na tomto ostrově nachází i letiště a je zde možné poznat i místní život. Mezi bujnou vegetací najdete v resort 78 bungalovu, které jsou vybaveny klimatizací, mini ledničkou, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, fénem a verandou. Hotel nabízíme v režimu All Inclusive, restaurace "the Blue Lagoon" nabízí kromě mezinárodní kuchyně i kuchyni orientální. Pro drink pak můžete zajít do "the Veragan Bar". V hotelu je možné najít i mnoho aktivit jako je badminton, tenis, stolní tenis, volejbal, squash, vodní motorizované a nemotorizované sporty, různé exkurze (některé aktivity nebo vypůjčení příslušenství může být za poplatek). Protože ostrov Gan je spojen mosty s okolními ostrovy najdete zde i půjčovnu kol a můžete se jet projet. Samozřejmostí jsou pak služby za poplatek jako centrum pro potápěče a Spa. Kromě klasického potápění a nádherných korálu zde můžete najít i vrak ponorky či korábů.

JEDNÁ SE O JEDNODUŠŠÍ RESORT!

POKOJ: STANDARD ROOM - MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ DÍTĚ DO 11.99 LET

Strava

Kuchyně na Maledivách nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly historicky s Maledivami co do činění. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.


Hotelové restaurace nabízí širokou škálu, jak tradičních pokrmů tak mezinárodních k uspokojení strávníků z celého světa.

Program
1. DEN
Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu)
2. DEN - 8. DEN
Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu.
Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace.
9. DEN
Transfer do Male a odlet s přestupem doČR.
10. DEN
Přílet do Prahy

(Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů)

Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek.
Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny.
Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.


ᐁ Více informací ᐁ