Bezpečná dovolená v Maledivách 2021


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Maledivy


Hlavní město: Male
Měna: rufiyaa (MVR)
1 MVR = 1.3817Kč
Maledivy na Wikipedii

Průměrné teploty v Maledivách:
Leden: 27 °C
Únor: 28 °C
Březen: 29 °C
Duben: 29 °C
Květen: 28 °C
Červen: 28 °C
Červenec: 28 °C
Srpen: 28 °C
Září: 27 °C
Říjen: 27 °C
Listopad: 27 °C
Prosinec: 27°C

Bezpečnost v Maledivách - na co si dát pozor

Na maledivách je poměrně nestabilní polilitcká situace. Proto je vhodné přes odejdzem zjistit aktuální situaci. Na místě určitě nedoporučujeme účastnit se hromadných akcí, zejména v hlavním městě.

Na ostrovech byl v minulosti zjištěn výskyt viru zika, který u těhotných žen způsobuje těžkou vývojovou poruchu nedonošeného plodu. Těhotným ženám se velmi nedoporučuje na této oblasti cestovat.

Co se týče zranění, obecně nejvíce nebezpečí číhá v moři. Můžete se snadno říznout o korál nebo šlápnout na trnitou Stonefish. Je proto vhodné využívat pouze oveřená místa ke koupání.Co se nesmí v Maledivách

Zákázů na maledivách platí velké množství. Většina z nich výchází z toho, že jde o přísně muslimskou zemi. Je tím pádem zákázán dovoz jakýhkoliv náboženských symbolů a materiálů které nesouvisí s islámem. Dále jakékoliv pornografické materiály a narkotika/drogy.

Dalším zákazem vycházejícím z islámu je dovoz jak živých prasat, tak i vepřové masa a jakýhkoliv výrobků z něj. Taktéž je zákázáno dovážet psi a jakékoliv živé rostliny pouze na základě povolení ministerstva rybářství a zemědělství.

Co se týče vývozu, nesmí se vyvážet mušli, korály ani plážový písek.Zajímavé lokality v Maledivách

Severní Male Atol, Ari Atol, Jižní Male Atol, Baa Atol, Kaafu Atol, Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol), Addu Atol, Meemu AtolBezpečné zájezdy v Maledivách


Hotel Meeru Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 43 231 Kč


Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa
Popis hotelu
POLOHA: Na ostrově Meerufenfushi, v oblasti severního Malé Atolu, 15 minut letadlem z Malé nebo 55 minut lodí, je obklopený krásnou lagunou, lemovaný dlouhou bílou písečnou pláží. UBYTOVÁNÍ: Standardní pokoje, vily, jacuzzi vily, vodní vily a vodní vily s jacuzzi. Všechny pokoje mají připojení na internet, telefon, trezor, mini bar, rychlovarnou konvici, fén, soukromou terasu, klimatizaci, sociální zařízení.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: 5 restaurací, bary, noční programy (diskotéky, živá hudba, kulturní programy, závody krabů, barbecue na pláži), lázně. SPORT A ZÁBAVA: Stolní tenis, tenis, fotbal, potápění, windsurfing, katamarány, kánoe, kajaky, vodní pólo, výlety, rybaření, potápěčská škola.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Barefoot

To mě zajímá Region: Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 33 530 Kč


The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot
Popis
Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!
Rychlý přehled
transfer - vnitrostátní let a rychloloď
ekologický resort pro ty, kdo chtějí zažít tradiční maledivský život
skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování
slevy pro novomanžele - 15% sleva na osobu (v květnu, červnu a září)
možnost výletů na bicyklech
rybářská vesnice s 2000 obyvatel
Wi-fi internet zdarma
benefity pro novomanžele
Stručná poloha
288 km od letiště v Malé
na domorodém ostrůvku Hanimadhoo
v severní části Malediv
Poloha
Haa Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 288 km – vnitrostátní let 45 minut, dále pak rychlolodí 15 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Relaxace na bílo-písečné pláži.
Rozloha
délka cca 800 m, šířka cca 70 m.
Popis resortu
hotel, otevřený v listopadu 2014, je unikátní mimo jiné tím, že se nachází na domorodém 7 km dlouhém ostrově Hanimadhoo a proto máte možnost poznat každodenní život místních obyvatel. Klienti mohou na bicyklech vyrazit buď sami, nebo s průvodcem a tak se seznámit se životem místních obyvatel. U hotelu se nachází více jak 800 m dlouhá písečná pláž. V dhoni lodi, kotvící u pobřeží se nachází tzv. plovoucí bar, který nabízí jak nealkoholické, tak alkoholické nápoje. Nicméně hotel nabízí soukromou a typickou prázdninovou atmosféru. Je obklopen tropickou vegetací a skládá se z dvoupatrových budov vždy o 4 pokojích, které byly šikovně integrovány do panenské přírody. 12 Seaside pokojů, 20 Ocean view pokojů, 20 Beach front pokojů, všechny s výhledem na moře.
Vybavení resortu
restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kajaky, rybaření, boutique, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol zdarma, plážová lehátka se slunečníky.
Vybavení pokoje
Seaside pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Seaside pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Seaside pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze – vše formou bufetu (v ceně všech jídel je zahrnuta i voda).
Náš názor
Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na www
http://www.thebarefoot.com
Www odkaz popis 1
www.thebarefoot.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fihalhohi Island Resort

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 37 990 Kč


Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort
Poloha

Resort leží na na zeleném ostrově plných kokosových palem s písčitou pláží, přibližně 28 km od mezinárodního letiště Male. Transfer člunem trvá cca 45 minut

Vybavení

Recepce, 1 restaurace, 3 bary, potápěčské centrum, obchod se suvenýry, wellness

Ubytování

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, větrák, telefon, mini bar, trezor, terasa s výhledem na moře

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): viz DR, větší, privátní balkon/terasa, výhled na moře

DRPRE (dvoulůžkový pokoj premium): viz DR, veranda v přízemí nebo balkon, bezbariérový přístup, pantofle, čajová konvice, kávovar, WiFi zdarma

WV (vodní vila): viz DRPRE, přímý vstup do moře, sluneční terasa s lehátky, župany, TV/sat., DVD přehrávač

Stravování

Polopenze, plná penze, all inclusive

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Https://www.fihalhohi.com.mv/
Wellness
Za poplatek: Spa centrum, masáže, sauna, jacuzzi, manikúra/pedikúra
Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu
Poznámka

Oficiální třida: ***

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRS/DRPRE) 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Villa (WV) 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Reethi Beach

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 35 776 Kč


Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach Reethi Beach
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento překrásný ostrov v oblasti Baa Atol Male, souostroví 75 ostrůvků, z nichž 13 je obydlených, zbytek tvoří turistické resorty či jsou neobydlené). Čeká Vás zde skutečný ráj – průzračné moře, písčité pláže, tropická vegetace, podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.TRANSFÉR, PLATBA V MÍSTĚ :


A) HYDROPLÁN - DOSPĚLÁ OSOBA 410 USD, DÍTĚ DO 11.99 LET 245 USD


POZN.: ZAVAZADLO MAX. 20 KG, TRANSFÉR POUZE PŘES DENB) MÍSTNÍ LETECKÁ LINKA + RYCHLÁ LOĎ - DOSPĚLÁ OSOBA 300 USD, DÍTĚ DO 11.99 LET 145 USD


POZN.: ZAVAZDLO MAX. 25KG + 5 KG PŘÍRUČNÍ


TRANSFÉR SE OBJEDNÁVÁ U CK.


Popis Lokace
BAA ATOL:

Baa atol – tvoří celkem 75 ostrovů, z toho 13 je obydlených. Správním centrem je Eydhafushi, kde je i centrum výroby „fejli“ (jemně tkaný bavlněný sarong) a má asi 2800 obyvatel. Druhý největší ostrov je Thulhaadho (cca 2500 obyvatel) a je hlavním centrem výroby lakovaných krabiček a nádob. V roce 2011 byl celý BAA ATOL zařazen do světové sítě biosférických rezervací UNESCO. Průzračné moře a bohatý podmořský svět přímo vybízí k potápění a šnorchlovaní. Kromě měkkých korálů, zde najdete i mořské houby, pyskouny obrovské, manty, žraloky obrovské a další. Nejznámější místa k potápění či šnorchlovaní jsou: „Madi Finolhu“, „Hanifaru Huraa“, „Kakani Thila“ nebo „Milaidhoo Reef“. Atol se nachází cca 120 km severozápadně od Male a transfer je vnitrostátním letem a rychloloďí nebo hydroplánem (doba transféru cca 35-50 minut).

Popis ubytování
REETHI BEACH RESORT 4****:

Hotelový resort se nachází asi 35 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště. Hotel má k dispoizici 120 bungalovů v těchto typech ubytování: (40) „Reethi Villa“, (50) „Deluxe Villa“ a (30) „Water Villa“. Všechny typy bungalovů jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, trezorem, terasou a „Water Villya“ má navíc DVD přehrávač a čajový/kávový koutek. Hotel disponuje venkovním bazénem, restauracemi a bary - „ The Rehendhi“ - bufetová restaurace s možností vegetariánské stravy, „ Moodhu Bar & Restaurant“ - restaurace „ á la carte“ s mezinárodní kuchyní a mořskými plody, „Reethi Gril“ - gril restaurace s nabídkou pizzy a grilovaných pokrmů, „Alifaan Restaurant“ - snack restaurace s nabídkou pizzy, palačinek, hamburgrů a jiných, „Saima Garden“ - boutique restaurace s mezinárodní kuchyní, „Resgefaanu Bar“ -bar na pláži, „Veyo Bar“ - bar u bazénu, „ Beach Bars“ - bary přímo na pláži, „ Private Dining“ - pro speciální příležitosti. Hotel má vlastní lázně s nabídkou balijských procedur, kosmetiky, manikury, pedikury, tělové a vlasové kůry a různých druhů masáží. Nechybí zde ani zázemí pro vodní i plážové sporty – jízda na banánu, windsurfing, potápěčské centrum, katamarán, vodní lyže, dva kurty na badminton, kurt na squash, dva tenisové kurty, stoly na stolní tenis, plážový volejbal a posilovna. Hotel je také vybaven prádelnou/čistírnou, obchůdkem se suvenýry a obchůdkem s produkty „Spa Ayurveda“, směnárnou a room servisem – 24 hodin denně.Změna služeb hotelu vyhrazena.
Ostrůvek „Fonimagoodhoo“ o velikosti 600x200 metrů se nachází přibližně 124 kilometrů od mezinárodního letiště a je součástí – Baa Atol. Je menší a velmi klidný, vhodný spíše pro páry a pro relaxační dovolenou. Letecký transfer trvá přibližně 40 minut letu hydroplánem.

Strava

Kuchyně na Maledivách nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly historicky s Maledivami co do činění. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.


Hotelové restaurace nabízí širokou škálu, jak tradičních pokrmů tak mezinárodních k uspokojení strávníků z celého světa.

Program
1. DEN

Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu)

2. DEN - 8. DEN

Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu.

Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace.

9. DEN

Transfer do Male a odlet s přestupem do ČR.

10. DEN

Přílet do Prahy(Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů)Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek.

Zájezd je možné mít na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny.

Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Bandos Maldives

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 31 770 Kč


Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives
O hotelu
Kdo hledá skvělé moře, bílou písečnou pláž, kvalitní ubytování, dobrou kuchyni a příjemný výběr sportovních aktivit, nemůže se v resortu Bandos Maldives zklamat.

Ostrov je dostatečně rozlehlý (18 ha = 180 000 m2), aby všichni hosté cítili dostatečné soukromí a pohodu. Všech 215 pokojů je postaveno po obvodu ostrova (kromě několika pokojů typu Garden Villa), a tak všichni hosté mají velmi blízko na pláž a do moře.

Hotel má vysoké hodnocení hostů - především si cení pohostinnosti a vstřícnosti personálu, čistoty a kvalitní kuchyně.
Lokalita
Ostrov Bandos je vzdálený necelých 8 km od ostrova Male, kde je mezinárodní letiště.
Transfer rychlou lodí trvá cca 25 minut.

K ostrovu přiléhá korálový útes se skutečně perfektními lokalitami k potápění a šnorchlování.
Popis pokojů

Standard pokoj (34 m2): pokoje jsou umístěny mezi vegetací, jen pár kroků od pláže. Mezi vybavení patří: klimatizace, telefon, minibar, fén, kombinace sprchy/vany, sat. TV.

Garden Villa (34 m2 + velká terasa): zahradní vily nemají přímý vstup na pláž. Jsou směrovány k bazénu a jsou obklopené upravenou zahradou. Jejich výhodou jsou velké terasy a velmi příjemný interiér z přírodních materiálů. Vybavené jsou klimatizací, telefonem, fénem a sat. TV.

Pokoj Deluxe (40 m2): příjemně prostorné pokoje (oblíbené rodinami s dětmi). Velká koupelna s vanou a sprchou. Terasa směrem k moři a pár kroků od pláže. Klimatizace, telefon, fén, sat. TV, minibar.

Superior Villa (41 m2): pokoje jsou ve dvoupatrových budovách (vždy čtyři pokoje v jedné budově). Mají krásné koupelny a moderní ložnici. Jen několik metrů od pláže. Klimatizace, telefon, fén, a sat. TV.

Beach Villa (41 m2): pokoje jsou ve dvojdomcích, ve stejné lokalitě jako Superior Villa a mají stejné rozměry a stejné vybavení. Fotografie odpovídají oběma typům pokoje.

Přehledné informace o pokojích si stáhněte ZDE.


Restaurace, bary, stravování

Stravování

Snídaně: snídaně fotmou bufetu
Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu
Plná penze: snídaně, obědy a večeře formou bufetu
All inclusive: snídaně, obědy a večeře podávané v restauraci Gallery ve stanovených časech (jídla v jiných restauracích jsou zpoplatněna)
Čaj, kávu, americkou kávu, espresso, cappuccino a café latte v Sand Bar
Perlivé a neperlivé balené vody ve všech restauracích a barechNealkoholické nápoje a balené ovocné džusy v Sand Bar, Pool Bar, Huvan, Sea Breeze a Gallery (čerstvé džusy jsou zpoplatněny)
Rozlévané víno a točené piva se podávají v Sand Bar, Pool Bar, Huvan, Sea Breeze a Gallery
Destiláty se podávají v Sand Bar, Huvan, Sea Breeze a Gallery (prémiové alkoholické nápoje za poplatek)
Vybrané alkoholické a nealkoholické koktejly jsou dostupné v nabídce Sand Bar, Pool Bar, Sea Breeze a Huvan

Premium All inclusive:
Alkoholické a nealkoholické nápoje, včetně vín dostupné v barech Gallery, Huvan a Sea BreezeLahvové víno je v restauracích dostupné v době stolování
Stolní tenis a kulečník
Fitness centrum, posilovna, spinning, lekce stepu,
Místnost s párou a sauna
Windsurfing - 2 hodiny denně na osobu
Zdarma využití šnorchlovacího vybavení z centra Dive Bandos

Restaurace:3 à la carte restaurace
Umiyaki, à la carte restaurace: asijská kuchyně, speciální jídlo, s terasou
Koon, à la carte restaurace: Asijská kuchyně, s terasou
Huvan Restaurant, à la carte restaurace: Italská kuchyně, místní kuchyně, s terasou
Galerie, bufetová restaurace
Snack bar

Fitness a lázně
Bazén, posilovna, aerobik
Aktivity v hotelu a okolí

Večerní zábava - denně

Wellness
V ceně: parní sauna
Za poplatek: Spa, Whirlpool, masáže

Sportovní aktivity částečně od jiného zprostředkovatele

V ceně: volejbal, fotbal, stolní tenis, badminton
Za poplatek: kulečník, tenisový kurt, potápěčská škola: PADI

Potápěčská oblast: vrak, útesy

Děti:

Dětský klub/miniklub
Dětský animační program: 3-12 let
Dětský bazén (venkovní)


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Adaaran Club Rannalhi

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 38 790 Kč


Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi
Poloha
Hotel Rannalhi je dobrým kompromisem pro všechny, kdo si chtějí užít opravdové Maledivy a nechtějí přelétat na vzdálené atoly. Hotel je vzdálený cca 45 minut lodí od letiště na hlavním ostrově Male. Netrpí tedy problémy hotelů, které jsou k letišti příliš blízko. Má zachovalý korálový reef, krásnou písčitou pláž a možnost koupání v laguně.
Ubytování
Celkem je zde 130 pokojů, přičemž téměř stovka v základní kategorii Standard. Jsou umístěny po čtyřech v patrových vilkách, příjemně barevně koncipovaných. V každém pokoji je sprcha/WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, sejf, lednička (případné naplnění nespadá do all inclusive), telefon, TV a terasa či balkon s výhledem do zahradního areálu. Zbytek tvoří Water Bungalows, vžy po dvou samostatných pokojích. Vybavení je jako u Standard, navíc varná konvice (káva/čaj) a přímý vstup z terasy do vody
Vybavení a služby hotelu
Díky vzdálenosti reefu 10 - 40 metrů poskytuje Club Rannalhi ideální podmínky pro šnorchlování, pro běžné koupání je jeho laguna ideální. Povrch je bohatě porostlý tropickou vegetací. Hostům slouží recepce (WiFi), hlavní restaurant, Coffee-shop, bar, boutique, klenotník, prádelna.
Stravování
All inclusive
V rámci systému all inclusive máte k dispozici snídani (7:30-9:30), oběd (12:30-14:30), večeři (19:30-21:30) – vše formou bufetu. Během dne máte možnost si dát lehčí jídlo formou snacku (10:30-11:30, 16:30-18:00, 23:00-00:00) a nápoje od 09:30 do půlnoci.

Z nápojů jsou k dispozici whiskey, brandy,gin, vodka, rum a pivo. Víno rozlévané (většinou australské nebo jihoafrické) a běžné nealkoholické nápoje.

Součástí systému nejsou : čerstvé džusy, prémiové značky alkoholu, minibar, nápoje po půlnoci do 09:30, specifická káva jako je cappuccino, espresso apod., víno v lahvích.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sun Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 36 490 Kč


Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa
Popis zájezdu

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY NEBO VÍDNĚ
Odlet z letiště Praha/Vídeň. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem.

2. den PŘÍLET NA MALEDIVY
Přílet na Maledivy do hlavního města Malé. Transfer do hotelu dle výběru. Ubytování, volno.

3. - 8. den POBYT U MOŘE
Snídaně. Volný pro gram na opalování, koupání, sportování a výlety. Maledivy tvoří celkem 1.200 ostrův ků, jež vytvářejí cel kem 19 souostroví. Na těchto atolech - původem korálových ostrovech na vrcho lech podmořských so pek se určitě nebude te nudit. Překrásné pláže s jem ným bílým pískem, teplé průzrač né moře Indického oceánu a příjemné tro pické podnebí jsou zárukou Vaší spoko jenosti. Vyznavači potápění a šnorchlo vání zde mo hou pozorovat rozmanité korálové útesy a podmořský svět, můžete si vybrat z pestré nabídky vodních sportů a jiných sportovních aktivit či obdivovat tropic kou přírodu s množstvím palem.

9. den ODLET DO PRAHY NEBO VÍDNĚ
Snídaně. Transfer na letiště v Malé a odlet do Prahy/Vídně. Přílet do Prahy/Vídně.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha nebo Vídeň - Malé - Praha nebo Vídeň odlety 13.02., 20.02., 27.02. a 06.03.2021 jsou s leteckou společností Austrian Airlines (přímý let Vídeň - Male a zpět) transfery letiště - hotel - letiště 7x nocleh v resortech dle výběru, se stravou dle výběru

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

fakultativní výlety
Úvod

Nejoblíbenější, luxusní resort s 350 bungalovy se nachází na 1,6 km dlouhém a 400 m širokém ostrůvku v jižní části atolu Ari; vzdálenost 107 km od letiště v Malé; transfer cca 20 min vnitrostátním letadlem a následně 5 min rychlou lodí.; vynikající služby; určen pro náročnou klientelu.

Popis hotelu

Popis

nejoblíbenější, luxusní resort s 350 bungalovy se nachází na 1,6 km dlouhém a 400 m širokém ostrůvku v jižní části atolu Ari; vzdálenost 107 km od letiště v Malé; transfer cca 20 min vnitrostátním letadlem a následně 5 min rychlou lodí.; vynikající služby; určen pro náročnou klientelu.

Vybavení

několik restaurací s mezinárodní kuchyní, několik barů, kavárna, bazén s vířivkou, dětský bazén, dětské hřiště, tropické zahrady, tělocvična, fitness centrum, sauna, parní lázně, masáže, vířivka, salon krásy, kadeřnické a kosmetické služby, obchody se suvenýry, klenotnictví, půjčovna kol, konferenční centrum

Pláž

s jemným bílým pískem

Zábava a sport

potápěčské centrum (s možností kurzů k získání mezinárodní licence PADI), vodní sporty (windsurfing, kánoe, vodní lyžování), šnorchlování, rybaření, kurty na tenis a squash, aerobik, minigolf, automatová herna, basketbal, badminton, stolní tenis, plážový volejbal, biliár, diskotéka, karaoke, živá hudba

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; All Inclusive (za příplatek) - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje, základní výběr alkoholických nápojů

Vybavení bungalovů

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, fén, minibar, trezor, telefon, možnost internetového připojení, terasa/balkon; vodní bungalovy za příplatek

Max. 1 přistýlka na pokoji.
V základní ceně zájezdu je transfer a ubytování typu Superior Beach bungalov.
Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.
ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Royal Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 39 690 Kč


Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa
Popis hotelu
POLOHA: Resort se nachází na ostrově s krásnou písčitou pláží a tyrkysovým mořem, leží přibližně 110 km od letiště a hlavního města Male. UBYTOVÁNÍ: Všechny bungalovy jsou velmi vkusně zařízené, leží přímo na pláži, jsou vybavené koupelnou, TV, klimatizací, minibarem, telefonem a trezorem.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: V hotelu jsou k dispozici 2 restaurace, 4 bary, obchod se suvenýry, salón krásy a lékařská služba. SPORT A ZÁBAVA: Bazén, sauna, lázně, masáže, tenis, jacuzzi, masáže, billiard, fitness, squash, tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, badminton, šnorchlování, windsurfing, potápění, vodní lyže, skútr, večery s živou hudbou, disko a internetová kavárna. ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd a večeře podávané v hlavní restauraci formou bufetu. Odpolední občerstvení na terase u bazénu (překapávaná káva, čaj, sendviče, hranolky, sušenky) od 16:00h do 18:00h. Rozlévané (voda v lahvi) nealkoholické (mimo čerstvých ovocných šťáv, káva pouze filtrovaná) /alkoholické nápoje (pivo, víno, destiláty typu gin, vodka, rum, whiskey – vše pouze z domácí produkce) v hlavním baru (10:00h-01:00h) či u bazénu (10:00h-01:00h). Výběr z koktejlů dle menu je také součástí balíčku. Minibar (doplňován 1x denně ) zdarma 2x coca cola, 2x ovocný juice / pokoj. ALL INCLUSIVE LITE: Podává se od 10:00 do 01:00 ( po půlnoci) v následujících prostorách hotelu: * Hlavní restaurace (během podávání jídel) • Hlavní bar • Kavárna • Plážový bar Všechny nápoje podávané ve sklenici. Podává se ve standardní otevírací době. Ovocné džusy : Jablečná šťáva, Hroznová ovocná šťáva, Pomerančová šťáva, Ananasová šťáva, Mango šťáva, Rajčatová šťáva, Nealkoholické nápoje: Coca Cola, Diet Cola, Fanta Orange, Sprite, Hořký citron, Tonik, balená voda Pivo: místní pivo Čaj a káva (horká / studená) Místní vína: bílé a červené


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Filitheyo Island Resort

To mě zajímá Region: Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 39 100 Kč


Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort Filitheyo Island Resort
Poloha
Kllienti ocení především fantastický podmořský svět pouhých pár metrů od pláže. Velmi přírodně koncipovaný areál se nachází na ostrůvku o rozloze cca 900x500 metrů a hostům zde slouží dvě restaurace, dva bary, bazén, boutique, klenotník, knihovna a WLAN (za úhradu).
Ubytování
Celkem 125 rozdělených do 3 základních kategorií: téměř stovka Superiorů o cca 56m2 je sdružena vždy po dvou až čtyřech v přízemních pavilonech. Každý má svou částečně otevřenou koupelnu se sprchou a WC, fénem a župany. Dále je tu TV, CD přehrávač, telefon, stropní ventilátor, klimatizace, minibar, sejf, varná konvice (čaj/káva) a oddělená terasa směřující k moři. Několik propojených "dvojiček" lze rezervovat jako Family Villu. Patnácka Deluxů o větší rozloze v samostatných vilkách má navíc v koupelně vanu. A pak je zde 16 oblíbených Water Villas s velkou terasou s přímým vstupem do vody, každá o cca 90m2, s koupelnovou jacuzzi.
Vybavení a služby hotelu
Recepce, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, obchod se suvenýry, salon krásy, potápěčské centrum.
Stravování
V základní ceně je polopenze se snídaní a večeří ve formě buffetu v hlavní restauraci. Je možné si připlatit all inclusive s obědem (buffet) a vybranými nápoji v době od 1000 do 2400 hod., odpolední kávou/čajem, nealko nápoji v minibaru (doplnění 1x za den), dvěma lodními výlety a slevou pro hotelové spa.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Ellaidhoo Maldives by Cinnamon

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 37 800 Kč


Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Ellaidhoo Maldives by Cinnamon
Popis
Jeden z nejlepších resortů pro potápěče na Maledivách! Více než 100 potápěčských lokalit v těsném okolí ostrova! Fantastický vlastní útes! Vítejte v podvodním ráji!
Rychlý přehled
transfer – rychloloď nebo hydroplán
ALL INCLUSIVE v ceně
jeden z nejlepších útesů na Maledivách
výborná potápěčská základna
dobrý poměr kvality a ceny
benefity pro novomanžele
Stručná poloha
42 km od letiště v Malé
v oblasti, kde je více než 100 potápěčských lokalit
Poloha
North Ari Atoll, vzdálenost od letiště 42 km – transfer rychlolodí 95 minut nebo hydroplánem 25 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na jednu z pláží.
Rozloha
délka cca 330 m, šířka cca 200 m.
Popis resortu
Menší resort, ke kterému patří útes považovaný za jeden z nejlepších na Maledivách, se 750 metrovou stěnou, množstvím jeskyní, korálů, bohatým mořským životem a potopeným vrakem.
14 standard pokojů, 28 superior pokojů, 46 beach bungalovů a 24 vodních bungalovů.
Vybavení resortu
2 restaurace, 2 bary, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, badminton, fotbal, squash, stolní tenis, billiard, boutique, lékař, Wi-fi internet.
Vybavení pokoje
Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet, open air koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Standard pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji
Popis zařízení 1
Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet, open air koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Pojmenovani_zarizeni_2
Standard pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Popis_zarizeni_2
Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet, open air koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE, možnost příplatku na Premium ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Jeden z nejlepších resortů pro potápěče na Maledivách! Více než 100 potápěčských lokalit v těsném okolí ostrova! Fantastický vlastní útes! Vítejte v podvodním ráji!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii bungalovů. Příplatek na transfery hydroplánem cca + 4.300 Kč na osobu.
Odkaz na www
http://www.cinnamonhotels.com/en/ellaidhoomaldivesbycinnamon/
Www odkaz popis 1
www.cinnamonhotels.com/en/ellaidhoomaldivesbycinnamon/
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Thulhagiri Island Resort

To mě zajímá Region: Kaafu Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 33 690 Kč


Thulhagiri Island Resort Thulhagiri Island Resort Thulhagiri Island Resort Thulhagiri Island Resort Thulhagiri Island Resort Thulhagiri Island Resort Thulhagiri Island Resort Thulhagiri Island Resort Thulhagiri Island Resort
Poloha

Resort leží v oblasti atolu Severní Male, transfer rychlým člunem cca 30 minut.

Vybavení

Recepce, bar, restaurace, bazén, trezor na recepci zdarma.

Ubytování

DRX: klimatizace, koupelna s WC, TV/sat., vysoušeč vlasů, kávovar, lednička.

BGWR: viz DRX, nad vodou, přímý vstup do moře.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu nebo výběru z menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Wellness
Spa centrum s nabídkou masáží a procedur
Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Vodní bungalov (BGWR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Paradise Island Resort & SPA

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 32 490 Kč


Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA Paradise Island Resort & SPA
Popis hotelu
POLOHA: Hotel se nachází přímo na krásné pláži s bílým pískem, cca 15 min. lodí od letiště a hlavního města Male. Výhodou je, že transfery na letiště je možné provádět i v noci vzhledem k relativní blízkosti od letiště. UBYTOVÁNÍ: Hotel má celkem 250 pokojů, z toho 40 vodních bungalovů, všechny pokoje mají terasu s lehátky s výhledem na moře, koupelnu, klimatizaci, mini bar, telefon, TV, rádio, sejf a venkovní sprchu. VYBAVENÍ A SLUŽBY Hotel nabízí svým klientům 5 restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, disko, konferenční místnost, internet a lékařskou službu. SPORT A ZÁBAVA Venkovní bazén s vířivkou, fitness, sauna, masáže, tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, squash, Jacuzzi, šnorchlování, potápění, jízda na vodním banánu, vodní lyže, půjčovna kánoí a motorových člunů, windsurfing, vodní skútr.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Hotel nabízí svým klientům 5 restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, disko, konferenční místnost, internet a lékařskou službu. SPORT A ZÁBAVA: Venkovní bazén s vířivkou, fitness, sauna, masáže, tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, squash, Jacuzzi, šnorchlování, potápění, jízda na vodním banánu, vodní lyže, půjčovna kánoí a motorových člunů, windsurfing, vodní skútr. ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd a večeře podávané v hlavní restauraci formou bufetu. Odpolední občerstvení v coffee shop (překapávaná káva, čaj, sendviče, hranolky, sušenky) od 16:00h do 18:00h. Rozlévané (voda v lahvi) nealkoholické (mimo čerstvých ovocných šťáv, káva pouze filtrovaná) /alkoholické nápoje (pivo, víno, destiláty typu gin, vodka, rum, whiskey – vše pouze z domácí produkce) v hlavním baru (10:00h-01:00h) či plážovém baru (10:00h-17:00h). Výběr z koktejlů dle menu je také součástí balíčku. Minibar (doplňován 1x denně ) zdarma 2x coca cola, 2x sprite, 2x soda / pokoj. Sporty vč. zapůjčení vybavení: venkovní badminton, tělocvična, kulečník, stolní tenis, plážový volejbal, tenis (bez osvětlení, pouze během dne), windsurfing, kánoe, squash, sauna/pára, basket, jacuzzi) Klienti, kteří zůstávají v hotelu min. 6 nocí, mají v ceně 1x večerní rybaření. Hlavní restaurací se rozumí Bageecha pro hosty ubytované v plážových bungalovech. Pro klienty pobývajících ve vilách či vodních bungalovech je hlavním restaurací Lagoon. ALL INCLUSIVE LITE: Podává se od 10:00 do 01:00 ( po půlnoci) v následujících prostorách hotelu: * Hlavní restaurace (během podávání jídel) • Hlavní bar • Kavárna • Plážový bar Všechny nápoje podávané ve sklenici. Podává se ve standardní otevírací době. Ovocné džusy : Jablečná šťáva, Hroznová ovocná šťáva, Pomerančová šťáva, Ananasová šťáva, Mango šťáva, Rajčatová šťáva, Nealkoholické nápoje: Coca Cola, Diet Cola, Fanta Orange, Sprite, Hořký citron, Tonik, balená voda Pivo: místní pivo Čaj a káva (horká / studená) Místní vína: bílé a červené


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Adaaran Select Hudhuranfushi Resort

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 43 490 Kč


Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort
Popis hotelu
POLOHA: Hotel se nachází na Severním Male Atolu, pouhých 19 km od mezinárodního letiště. Transfer do resortu je zajišťován rychlolodí a trvá cca 30 minut. UBYTOVÁNÍ: Hotel nabízí ubytování v beach villas a nebo v tzv. garden pokojích, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, minibarem, TV/SAT, trezorem, kávovarem a sadou na přípravu čaje.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce, restaurace a bary, úschovna zavazadel a turistické informace. SPORT A ZÁBAVA: Resort poskytuje širokou škálu sportovních aktivit. Volit lze ze stolního tenisu, volejbalu, plážového volejbalu, fotbalu, tenisu, badmintonu nebo squashe. Z vodních aktivit je k dispozici venkovní bazén, dětský bazén, surfování, wind surfing, vodní lyžování, šnorchlování, potápění a další. Pro nejmenší je připraveno i dětské hřiště. Relaxovat lze pak ve spa centru. ALL INCLUSIVE : snídaně ( 07:30-09:30), oběd ( 12:30 - 14:30 ) a večeře formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:30 - 21:30 ), dopolední snack, odpolední zákusky, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, voda v minibaru denně zdarma. PREMIUM ALL INCLUSIVE: možnost využívat všechny restaurace, dále zahrnuje navíc importované alkoholické nápoje, džusy z čerstvého ovoce, nápoje 24 hodin denně, minibar doplňovaný denně zdarma, na pokoji po přjezdu čerstvé ov


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Angaga Island Resort and Spa

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 34 990 Kč


Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa
Popis hotelu
Poloha: Hotel Angaga Island Resort & Spa se nachází na ostrově Barefoot v Jižním Ari atolu.. Velká laguna nabízí ideální podmínky pro všechny druhy vodních sport, 350 x 150 m široký ostrov obejdete asi za 10 minut. Ostrov je považován za jeden z nejkrásnějších přírodních ostrovů. Transfer z mezinárodního letiště je zajištěn 25minutovým přeletem hydroplánem. Kolem ostrova je nádherná bílá písčitá pláž s jednoduchým přístupem k vlastnímu korálovému útesu Vybavení: Na recepci za poplatek Wifi připojení, restaurace s asijskou a evropskou kuchyní a výhled na oceán, stejně jako bar, coffee shop, TV místnost, knihovna, prádelna, obchod se suvenýry, Sport a zábava: posilovna, šnorchlování, potápěčské centrum, kanoe, katamarány, windsurfing, kitesurfing, vodní lyže, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, badminton, šipky, výlety. Občasné večery s živou hudbou. Hostům je k dispozici Wellness Spa s tradičními balinéskými procedurami, Ubytování: superior pokoje v plážových bungalovech vybavené bambusovým nábytkem jsou dále zařízené klimatizací, telefonem, SAT TV, malou ledničkou, trezorem, rychlovarnou konvicí, vysoušečem vlasů a verandou. Možnost nadstandardního ubytování ve vodních bungalovech. Stravování: Polopenze, plná penze: stravování formou švédských stolů nebo All inclusive.
Vybavení
All Inclusive: plná penze formou bufetu formou bufetu, dopolední a odpolední svačina, mezi 8.00-24.00 h konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických rozlévaných nápojů místních značek např. pivo, víno, vybrané koktejly, voda, V ceně nejsou zahrnuty čerstvé džusy z ovoce, cappuccino, espresso apod.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Embudu Village Resort

To mě zajímá Region: Kaafu Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 32 900 Kč


Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort Embudu Village Resort
O hotelu
Hotel má celkem 122 bungalovů. Nachází se v blízkosti pláže.
Recepce, WLAN v celém komplexu zdarma
V areálu se nachází také obchod se suvenýry a klenotník
Lokalita
Jižní Male Atoll
Transfer rychlolodí od Male trvá cca 45 minut.
Popis pokojů
Superior bungalov 41 m2: strana k moři, 1 koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace včetně, individuálně nastavitelná, ventilátor, telefon, rychlovarná konvice, lednička, terasa.

Vodní bungalov 47 m2: (na kůlech nad lagunou), výhled na moře, posezení, 1 koupelna, vana, WC, fén, klimatizace zdarma, individuálně nastavitelná, ventilátor, 1 TV (satelitní TV, místní program), telefon, rychlovarná konvice, lednička, terasa.
Restaurace, bary, stravování
Plná penze: snídaně, oběd, večeře formou bufetu.

All inclusive:
snídaně, oběd, večeře formou bufetu, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, místní lihoviny, 9:00 do půlnoci), občerstvení (16:00 - 18:00) ), Káva / čaj a pečivo (16:00 –18:00)

Restaurace, kavárna, bar
Několikrát týdně večerní zábava
Fitness a lázně
Za poplatek: Spa a masáže
Aktivity v hotelu a okolí
V ceně: volejbal, stolní tenis, badminton, kulečník, šnorchlování
Za poplatek: windsurfing, škola potápění, potápění


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Equator Village

To mě zajímá Region: Addu Atol
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 38 500 Kč


Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village
Popis hotelu
Resort Equator Village se nachází na atolu Addu, na jednom z jeho nejhezčích ostrovů Gan. Je to ostrov kde můžete potkat místní obyvatele a poznat jejich tradiční životní styl, jejich zvyky a kulturu. Ostrov je mosty spojen s dalšími pěti ostrůvky, což umožňuje například podniknout výlet na kole o délce až 16 km. Poloha: Na ostrově s letištěm Gan. Transfer z letiště vnitrostátním letem cca 75 minut. Vybavení: Resort disponuje celkem 78 pokoji. Svým hostům nabízí lobby, restauraci, 2 bary, internetový koutek (za poplatek), TV místnost, kolárnu, prádelnu. Sport/aktivity: Biliár, půjčovna kol, squash, stolní tenis, volejbal, šipky. Za poplatek: osvětlení tenisových kurtů, noční rybaření, potápění, surfing. Wellness sladkovodní venkovní bazén cca 30 x 10 m s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Za poplatek: masáže v místním Serena Spa. Pláž: soukromá, dlouhá, písečná pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Ubytování Pokoje standard jsou vybavené koupelnou s vlastním sociálním zařízením, sprchou, fénem, individuální klimatizací, stropním ventilátorem, chladničkou, terasou.
Vybavení
All inclusive - plná penze formou bufetu. Alkoholické nápoje (vybrané druhy whiskey, ginu, vodky) a nealkoholické nápoje od 09.00 do 00.00. Snacky, sendviče, zákusky, čaj a káva od 16.00 do 18.00. Půjčení horského kola na celou dobu pobytu zdarma. Jedno noční rybaření za pobyt zdarma. Drink na uvítanou.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fun Island

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 3.6 / 5.0
Cena začíná na: 36 590 Kč


Fun Island Fun Island Fun Island Fun Island Fun Island Fun Island Fun Island Fun Island Fun Island
Ubytování
beach front pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem a minibarem. Před každým bungalovem je malá terasa s venkovními lehátky. Možnost nadstandardního ubytování v deluxe pokojích
Popis
Klidný budgetový resort pro nenáročné s pěkným šnorchlováním a potápěním
Poloha
malý ostrov je součástí jižního Male atolu. Oblíbený budgetový resort s vhodnými podmínkami ke šnorchlování a potápění má 50 pokojů v plážových bungalovech. Mezinárodní letiště je vzdáleno 38 km a transfer z něj je zajištěn cca 45 min. plavbou rychlolodí. Kolem ostrova nádherná bílá písčitá pláž, ostrov má vlastní korálový útes.

Upozornění: na protilehlé straně ostrova se staví budova pro zaměstnance resortu, hosté však nejsou stavbou nijak rušeni ani omezováni.
Stravování
plná penze formou bufetu, při nízké obsazenosti může být formou servírovaného menu (nápoje nejsou v ceně)
Vybavení
Zařízení hotelu: prádelna, obchod se suvenýry, bezpečnostní schránky na recepci, zdarma Wifi připojení na recepci a v baru, restaurace, bar

Aktivity a zábava: šnorchlování, potápěčské centrum, windsurfing, katamarány, vodní lyže, posilovna, biliár, stolní tenis. Každý den resort pořádá zdarma výlet na nedaleký neobydlený ostrov Robinson, ostatní výlety za poplatek. Občasné večery s živou hudbou, karaoke
Výlety
Fakultativní výlety organizované resortem:

* plavby při západu slunce, * romantický privátní piknik, * rybaření - ranní, noční,..., * delfíní safari, * půldenní "island hopping", * plavba na ostrov s místním obyvatelstvem


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Summer Island Maldives Resort

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.3 / 5.0
Cena začíná na: 35 590 Kč


Summer Island Maldives Resort Summer Island Maldives Resort Summer Island Maldives Resort Summer Island Maldives Resort Summer Island Maldives Resort Summer Island Maldives Resort Summer Island Maldives Resort Summer Island Maldives Resort Summer Island Maldives Resort
Extra sdělení 1

**FIRST MINUTE EXOTIKA (ZIMA) 2020/2021**

Rozhodněte se včas a získejte:
Slevy na dospělé od 21% a další skvělé výhodyTyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej


Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDE

Extra sdělení 2

Rezervujte si let s Emirates a získejte bezplatné celosvětové krytí nákladů na zdravotní péči a karanténu v souvislosti s onemocněním COVID-19. Více informací [ZDE](https://www.emirates.com/cz/czech/help/covid-19/free-covid-19-cover)
Poloha

- Letiště Male cca 35 km (cca 15 minut letu hydroplánem nebo cca 45 minut rychločlunem)
Pláž

- Pláž s jemným pískem
- Pozvolný vstup do moře
- Plážové osušky zdarma (k dispozici na pokojích)
Popis

- Recepce
- Restaurace a bar
- Obchůdek
- Wellness, fitness
- Bazén s panoramatickým výhledem na oceán
- Lehátka a slunečníky zdarma
Internet

- Wi-Fi ve vybraných prostorách rezortu a na pokojích zdarma
Ubytování

- **Pokoj Garden** cca 38 m2
- Umístěn v zahradě
- Klimatizace
- Částečně otevřená koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů
- Telefon, SAT-TV
- Minilednička
- Set pro přípravu kávy a čaje
- Koutek k posezení
- Veranda s vlastními lehátky
- **Superior Vista** cca 41 m2
- V 1. patře
- Stejně vybavený jako pokoj Garden, ale je prostornější
- Má prostornou terasu s výhledem na oceán
- **Superior Beach** cca 41 m2
- Stejně vybavený jako pokoj Garden, ale je prostornější
- Má verandu s přímým přístupem na pláž
- **Superior Bungalow** cca 40 m2
- Stejně vybavený jako pokoj Garden, ale je prostornější
- Bungalovy jsou v blocích po 2
- Má verandu s přímým přístupem na pláž
- **Premium Beach Villa** cca 45 m2
- Stejně vybavena jako pokoj Garden, ale je prostornější
- Přímo na pláži
- Má částečně otevřenou koupelnu a venkovní vanu s vířivkou a navíc kávovar Nespresso
- **Water Villa** cca 45 m2
- Stejně vybavena jako pokoj Garden, ale je prostornější
- Má přímý přístup do oceánu
- Prostorná terasa s vlastními lehátky
- Má vanu s vířivkou a Nespresso
- Snack bar
- **Summer House**
- Velmi luxusní a komortní prázdninový domek, je do patra
- 2 ložnice, 3 koupelny, kuchyňka, vnitřní a venkovní jídelní prostor
- Soukromý bazén s terasou a lehátky
Stravování

- Polopenze, plná penze nebo možnost All Inclusive
- All Inclusive: snídaně, oběd a večeře, snack během dne, odpolední káva, čaj, zákusky, neomezené množství alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (9.00–24.00, zahrnuje i importované alko nápoje), 1x za pobyt šnorchlovací výlet
WWW stránky hotelu

[www.summerislandmaldives.com](http://www.summerislandmaldives.com)
Proč právě sem

- Romantická dovolená
- Vysoce hodnocený hotel
- Šnorchlování a potápění


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Velassaru Maldives

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 41 990 Kč


Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives
Poloha

Luxusní resort se nachází v Jižním Malé Atolu. Resort je vzdálen od letiště 12 km, transfer cca 30 minut lodí.

Vybavení

132 pokojů, recepce, 5 restaurací (místní a mezinárodní kuchyně), 2 bary, bazén, dětský bazén, lázně, prádelna, směnárna, obchod se suvenýry.

Ubytování

BGX (bungalov deluxe): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, DVD přehrávač, minibar za poplatek, trezor, set na přípravu kávy a čaje. Bungalovy jsou situovány v zahradě, cca 30 metrů od pláže.

BV (vila na pláži): viz BGX, přímo na pláži, prostornější.

BGWP (vodní bungalov s privátním bazénem): viz BGX, nad vodou, přímý vstup do moře, privátní bazén.

Stravování

Snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC AMEX.

Odkaz
Http://www.velassaru.com/
Wellness
Za poplatek: Relaxační místnost, parní lázeň, léčba těla, jóga, masáže, léčebné vodní místnosti, vířivka
Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu a na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (BGX/BV/BGWP): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kurumba Maldives

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 39 860 Kč


Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives
Poloha

Resort leží 3 kilometry od letiště v Male v oblasti atolu Severní Male. Transfer rychlým člunem pouhých 10 minut.

Vybavení

Recepce, 2 bazény, 8 restaurací, několik barů, bar na pláži, obchod se suvenýry, salon krásy, potápěčské centrum.

Ubytování

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): klimatizace, kouplena s WC, vysoušeč vlasů, TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek), kávovar, DVD přehrávač, terasa nebo balkon, v dvoupodlažních budovách po čtyřech pokojích.

DRX (dvoulůžkový pokoj deluxe): viz DRS, menší, samostatné vilky s výhledem na pláž.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu nebo výběru z menu. Možnost dokoupení programu soft all inclusive.

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Odkaz
Http://www.kurumba.com/
Wellness
Široká škála terapeutických masáží a lázeňských procedur
Internet

Zdarma: WiFi na pokojích.

Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRX): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Medhufushi Island Resort

To mě zajímá Region: Meemu Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 41 900 Kč


Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort
Popis hotelu
POLOHA: Tento krásný čtyřhvězdičkový hotelový resort leží na ostrově Meemu Atoll. Pláž je součástí hotelového komplexu. Na letiště se dostanete za cca 40 minut. V komplexu naleznete vše, co potřebujete ke skvělému zážitku z dovolené. UBYTOVÁNÍ: Hotel nabízí ubytování ve vilách a suitech. Kategorie se rozdělují podle velikosti, umístění a vybavení. Každá vila i suit je vybavena vlastní koupelnou. Výhled je vždy na moře. Lagoon suite jsou speciální privátní vilky, ke kterým je přístup pouze přes lagunu na dřevěné loďce.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: V resortu se nachází 3 restaurace a vinný bar. Na výběr je místní i mezinárodní kuchyně. Wi-fi připojení je zdarma ve společných prostorách. SPORT A ZÁBAVA: Hotel nabízí obrovské množství aktivit na zábavu, relaxaci i sport. Nachází se zde bazén. Wellness centrum pro odpočinek a odreagování se při speciálních masážích. Je možné si zasportovat v malém, ale vybaveném fitness centru. Můžete si užít zábavu v centru vodních sportů, kde je k dispozici laguna, surfování a kánoe. Hlavním lákadlem hotelu je potápění v oceánu a různé exkurze. Dále si zde můžete zahrát plážový volejbal, stolní tenis, šipky, biliard a stolní hry. ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, odpolední čaj nebo kávu , snacks, láhvovou vodu, nealkoholické a alkoholické nápoje servírované po skleničkách (10.00 - 24.00, prémiové značky za příplatek).


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Gangehi Island Resort

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 38 590 Kč


Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort
Ubytování
clubové pokoje, které jsou menší než ostatní vily a nacházejí se ve stejné budově. 3 zahradní vily, 20 standard bungalovů s výhledem na moře a přístupem na pláž, 8 vodních vil, 8 deluxe vodních vil a 1 rodinná dvouložnicová vila. Clubové pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Zahradní a plážové vily mají navíc venkovní terasu.
Popis
Malý přírodně laděný resort.
Poloha
malý, tropickou zelení porostlý ostrov se nachází v severní části Ari atolu 77 km od hlavního města Male. Transfer z mezinárodního letiště je zajištěn 25min. přeletem hydroplánem. Kolem ostrova jsou písečné pláže a nedaleko břehů i korálový útes
Stravování
polopenze (formou bufetu, nápoje nejsou v ceně)nebo plná penze. Za příplatek lze all inclusive, které je poskytováno v čase 11-23 h a obsahuje kromě plné penze + odpolední občerstvení 16.30-18 h v hlavním baru (káva, čaj, capuccino a snacks) + nápoje v hlavní restauraci, hlavním baru a restauraci Thari během otvíracích hodin (káva, čaj, capuccino, nealkoholické nápoje jako např. tonik či sprite, ovocné džusy, místní pivo, rozlévané víno červené a šumivé bílé, výběr z destilátů v hlavním baru, místní minerální voda, nealko nápoje v minibaru) + vybavení pro šnorchlování + 1 výlet při pobytu min. 7 nocí (rybaření při západu slunce nebo výlet za šnorchlováním) + 1x 30min. masáž ve Spa při pobytu min. 7 nocí
Vybavení
Zařízení hotelu: knihovna, obchod se suvenýry, na recepci zdarma Wifi připojení, restaurace, bar.

Aktivity a zábava: lázně (masáže a další relaxační procedury, jóga), šnorchlování, potápěčské centrum, kanoe, volejbal, deskové hry. Večery s živou hudbou v baru
Výlety
Fakultativní výlety organizované resortem: lodí na místní rybářský ostrov Mathiveri, kde budete mít možnost např. vidět domy z korálů a vybrat si tradiční suvenýr; rybaření; šnorchlování v okolí


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Malahini Kuda Bandos

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 35 190 Kč


Malahini Kuda Bandos Malahini Kuda Bandos Malahini Kuda Bandos Malahini Kuda Bandos Malahini Kuda Bandos Malahini Kuda Bandos Malahini Kuda Bandos Malahini Kuda Bandos Malahini Kuda Bandos
O hotelu
Počet pokojů: 82
WiFi zdarma, v celém areálu
Lokalita
Severní Atoll Malé
Transfer rychlolodí pouhých 10 minut od Male.
Popis pokojů
Klasický pokoj: 16-20 m2, přízení, manželská postel, sprcha, WC, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, telefon, balkon nebo terasa
Plážové vily: 36-40 m², výhled na moře, manželská postel, venkovní koupelna, sprcha, WC, klimatizace, minibar za poplatek, rychlovarná konvice, terasa
Pokoj typu Superior: 16-20 m², horní patro, manželská postel, sprcha, WC, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, telefon, balkon
Pokoj typu Deluxe: 26-30 m², přízemí, manželská postel, sprcha, WC, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, telefon, terasa
Restaurace, bary, stravování
Polopenze: snídaně, večeře formou bufetu
Plná penze: snídaně, oběd, večeře
All inclusive: snídaně, oběd, večeře formou bufetu, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, koktejly, místní lihoviny, voda, 9:00 - 1:00)

V hotelu se nachází také: 1 à la carte restaurace, Bluu, à la carte restaurace: s terasou, 1 bufetová restaurace Maaga, bar

Večerní zábava s DJ, živá hudba a plážové párty

Fitness a lázně
Wellness za poplatek (částečně poskytovatelé třetích stran): Spa, masáže.
Aktivity v hotelu a okolí
V ceně: (částečně poskytovatelé třetích stran): plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, posilovna
Za poplatek: (částečně poskytovatelé třetích stran): vodní lyžování, kánoe, windsurfing, jetski, potápěčská škola PADIᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 34 200 Kč


Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa
Popis
Resort pro ty, kdo chtějí strávit jen krátkou a pohodovou dovolenou!
Rychlý přehled
transfer - rychloloď
možnost příplatku na ALL INCLUSIVE
vhodný pro klienty každého věku
Wi-fi internet zdarma
benefity pro novomanžele
Stručná poloha
6 km od letiště v Malé
v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit
Poloha
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 6 km – transfer rychlolodí 15 minut
Pojmenování upoutávky 1
Relaxace.
Popis upoutávky 1
Možnost relaxace v místním Spa centru.
Rozloha
délka cca 800 m, šířka cca 300 m.
Popis resortu
moderní resort vyhledávaný především mladými lidmi, od podzimu 2008 patřící do společenství Marriott International. Na přilehlém ostrůvku najdete nádherné lázně Aquum Spa. 44 beachfront de luxe pokojů, 55 domků na pláži, 52 vodních bungalovů a 4 vodní vily a 1 vodní suite. V roce 2010 otevřel resort nové Ocean vily, kde je možné ubytování jen 2 dospělých osob (příp. dětí nad 13 let) a kde je možné si zakoupit "Ocean Plus Package" (obdoba ALL INCLUSIVE).
Vybavení resortu
7 restaurací a barů, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, windsurfing, parasailing, jet ski, wakeboarding, jízda na banánu, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, stolní tenis, billiard, dětský klub, boutique, lékař, knihovna, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze nebo ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu* neomezenou konzumaci nealkoholických a alkoholických nápojů - po skleničkách** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Náš názor
Resort pro ty, kdo chtějí strávit jen krátkou a pohodovou dovolenou!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v domcích na pláži, ve vodních bungalovech nebo vodních vilách.
Odkaz na www
https://www.marriott.com/hotels/travel/mlesi-sheraton-maldives-full-moon-resort-and-spa/
Www odkaz popis 1
www.marriott.com/hotels/travel/mlesi-sheraton-maldives-full-moon-resort-and-spa
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ