Bezpečná dovolená v Maledivách 2020


Varování ministerstva zahraničních věcí:
Ministerstvo nevydalo žádné varování

Maledivy


Hlavní město: Male
Měna: rufiyaa (MVR)
1 MVR = 1.5389Kč
Maledivy na Wikipedii

Průměrné teploty v Maledivách:
Leden: 27 °C
Únor: 28 °C
Březen: 29 °C
Duben: 29 °C
Květen: 28 °C
Červen: 28 °C
Červenec: 28 °C
Srpen: 28 °C
Září: 27 °C
Říjen: 27 °C
Listopad: 27 °C
Prosinec: 27°C

Bezpečnost v Maledivách - na co si dát pozor

Na maledivách je poměrně nestabilní polilitcká situace. Proto je vhodné přes odejdzem zjistit aktuální situaci. Na místě určitě nedoporučujeme účastnit se hromadných akcí, zejména v hlavním městě.

Na ostrovech byl v minulosti zjištěn výskyt viru zika, který u těhotných žen způsobuje těžkou vývojovou poruchu nedonošeného plodu. Těhotným ženám se velmi nedoporučuje na této oblasti cestovat.

Co se týče zranění, obecně nejvíce nebezpečí číhá v moři. Můžete se snadno říznout o korál nebo šlápnout na trnitou Stonefish. Je proto vhodné využívat pouze oveřená místa ke koupání.Co se nesmí v Maledivách

Zákázů na maledivách platí velké množství. Většina z nich výchází z toho, že jde o přísně muslimskou zemi. Je tím pádem zákázán dovoz jakýhkoliv náboženských symbolů a materiálů které nesouvisí s islámem. Dále jakékoliv pornografické materiály a narkotika/drogy.

Dalším zákazem vycházejícím z islámu je dovoz jak živých prasat, tak i vepřové masa a jakýhkoliv výrobků z něj. Taktéž je zákázáno dovážet psi a jakékoliv živé rostliny pouze na základě povolení ministerstva rybářství a zemědělství.

Co se týče vývozu, nesmí se vyvážet mušli, korály ani plážový písek.Zajímavé lokality v Maledivách

Severní Male Atol, Ari Atol, Jižní Male Atol, Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol), Maledivy, Meemu Atol, Addu Atol, Lhaviyani Atol, Baa Atol, Raa AtolBezpečné zájezdy v Maledivách


Hotel Meeru Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.5 / 5.0
Cena začíná na: 50 990 Kč


Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa Meeru Island Resort & Spa
Poloha
Na ostrově Meerufenfushi, v oblasti severního Malé Atolu, 15 minut letadlem z Malé nebo 55 minut lodí, je obklopený krásnou lagunou, lemovaný dlouhou bílou písečnou pláží.
Ubytování
Standardní pokoje, vily, jacuzzi vily, vodní vily a vodní vily s jacuzzi. Všechny pokoje mají připojení na internet, telefon, trezor, mini bar, rychlovarnou konvici, fén, soukromou terasu, klimatizaci, sociální zařízení.
Vybavení a služby
5 restaurací, bary, noční programy (diskotéky, živá hudba, kulturní programy, závody krabů, barbecue na pláži), lázně.
Sport a zábava
stolní tenis, tenis, fotbal, potápění, windsurfing, katamarány, kánoe, kajaky, vodní pólo, výlety, rybaření, potápěčská škola


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kuredu Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Lhaviyani Atol
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 50 780 Kč


Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa Kuredu Island Resort & Spa
Poloha
Ostrov se nachází cca 150km od mezinárodního letiště v Male. Transfer hydroplánem trvá zhruba 40 minut. Ostrov patří svou délkou 1585m a šířkou 380m k největším, má téměř 3km dlouhou pláž s bělostným pískem. Díky 6jamkovému golfovému hřišti a klubu je pak vyhledáván vyznavači golfového greenu.
Ubytování
Dvoulůžkové plážové bungalovy (56m) s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením (prostorná koupelna se sprchou pod otevřeným nebem), menší terasa s lehátky, CD přehrávač, zařízení na přípravu kávy a čaje, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, trezor, telefon, ručníky na pláž.
Vybavení a služby
Resort svým návštěvníkům nabízí 6 restaurací, 5 barů, TV místnost, knihovnu, obchody. Hotel pořádá pravidelné animační programy.
Sport a zábava
Bazén, lázeňské centrum Duniye Spa, tenisový kurt, plně vybavená klimatizovaná tělocvična, golf, kurzy golfu a pronájem vybavení a samozřejmě velký výběr z vodních sportů na pláži.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu

To mě zajímá Region: Raa Atol
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 51 889 Kč


Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu Hotel Adaaran SELECT Meedhupparu
Poloha
Omýván průzračnými vodami Indického oceánu, s bílými písčitými plážemi a uprostřed pohupujících se palem nabízí tento nádherný hotel klid a relax. Zde zapomenete na stres každodenního života a budete si užívat slunce, tepla a příjemného mořského vánku. Z hlavního města Male se doletíte hydroplánem za 45 min.
Ubytování
Jen pár kroků vás dělí od bílého písku na zdejších plážích, když otevřete dveře své vily a spatříte úžasný pohled na nekonečný horizont. Plážová vila s dřevěným interiérem je elegantně vybavena moderním zařízením – TV/Sat, trezorem, klimatizací, minibarem, telefonem a soupravou na přípravu kávy a čaje. Svou nezapomenutelnou dovolenou ale můžete strávit i ve vodní vile v luxusním dřevěném provedení interiéru, kde vám bude k dispozici vše, co potřebujete. Nechybí zde terasa s lehátkem a proskleným dnem, klimatizace, mini bar, TV/Sat, telefon, trezor a souprava na přípravu kávy a čaje.
Vybavení a služby
V obou restauracích hotelu ochutnáte lahůdky z celého světa a v baru si pak vychutnáte tropický koktejl při západu slunce. Pro maximální pohodlnost hotel nabízí 24hod. pokojový servis, hotelový trezor, čistírnu oděvů, internetovou kavárnu a několik obchůdků se suvenýry.
Sport a zábava
Přerušte na chvíli opalování a zkuste některý z vodních sportů, jako např. windsurfing nebo vodní lyže, další sporty, které hotel nabízí, jsou stolní tenis, šipky, biliard, badminton, tenis, plážový volejbal, vodní pólo, plážový fotbal…Samozřejmostí je nabídka potápění a šnorchování. Místní vody jsou vyhlášené nepřeberným množstvím barevných rybiček, želv a dalšími podmořskými živočichy. Využijte také některý z nabízených výletů, jako např. výlet lodí při západu slunce. Po náročném dni se nechte rozmazlovat v hotelových lázních. Večer si pak můžete vyzkoušet karaoke.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel The Barefoot

To mě zajímá Region: Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)
Hodnocení: 4.3 / 5.0
Cena začíná na: 37 610 Kč


The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot The Barefoot
Popis
Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!
Rychlý přehled
transfer - vnitrostátní let a rychloloď
ekologický resort pro ty, kdo chtějí zažít tradiční maledivský život
skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování
slevy pro novomanžele - 15% sleva na osobu (v květnu, červnu a září)
možnost výletů na bicyklech
rybářská vesnice s 2000 obyvatel
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
288 km od letiště v Malé
na domorodém ostrůvku Hanimadhoo
v severní části Malediv
Poloha
Haa Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 288 km – vnitrostátní let 45 minut, dále pak rychlolodí 15 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Relaxace na bílo-písečné pláži.
Rozloha
délka cca 800 m, šířka cca 70 m.
Popis resortu
hotel, otevřený v listopadu 2014, je unikátní mimo jiné tím, že se nachází na domorodém 7 km dlouhém ostrově Hanimadhoo a proto máte možnost poznat každodenní život místních obyvatel. Klienti mohou na bicyklech vyrazit buď sami, nebo s průvodcem a tak se seznámit se životem místních obyvatel. U hotelu se nachází více jak 800 m dlouhá písečná pláž. V dhoni lodi, kotvící u pobřeží se nachází tzv. plovoucí bar, který nabízí jak nealkoholické, tak alkoholické nápoje. Nicméně hotel nabízí soukromou a typickou prázdninovou atmosféru. Je obklopen tropickou vegetací a skládá se z dvoupatrových budov vždy o 4 pokojích, které byly šikovně integrovány do panenské přírody. 12 Seaside pokojů, 20 Ocean view pokojů, 20 Beach front pokojů, všechny s výhledem na moře.
Vybavení resortu
restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kajaky, rybaření, boutique, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol zdarma, plážová lehátka se slunečníky.
Vybavení pokoje
Seaside pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Seaside pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Seaside pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze – vše formou bufetu (v ceně všech jídel je zahrnuta i voda).
Náš názor
Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!
Speciální nabídka
* NABÍDKA PRO NOVOMAŽELE - košík ovoce a výlet lodí dhoni za šnorchlováním** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na www
http://www.thebarefoot.com
Www odkaz popis 1
www.thebarefoot.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fihalhohi Island Resort

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 4.2 / 5.0
Cena začíná na: 42 990 Kč


Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort Fihalhohi Island Resort
Poloha

Resort leží na na zeleném ostrově plných kokosových palem s písčitou pláží, přibližně 28 km od mezinárodního letiště Male. Transfer člunem trvá cca 45 minut

Vybavení

Recepce, 1 restaurace, 3 bary, potápěčské centrum, obchod se suvenýry, wellness

Ubytování

DR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, větrák, telefon, mini bar, trezor, terasa s výhledem na moře

DRS (dvoulůžkový pokoj superior): viz DR, větší, privátní balkon/terasa, výhled na moře

DRPRE (dvoulůžkový pokoj premium): viz DR, veranda v přízemí nebo balkon, bezbariérový přístup, pantofle, čajová konvice, kávovar, WiFi zdarma

WV (vodní vila): viz DRPRE, přímý vstup do moře, sluneční terasa s lehátky, župany, TV/sat., DVD přehrávač

Stravování

Polopenze, plná penze, all inclusive

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX

Odkaz
Https://www.fihalhohi.com.mv/
Wellness
Za poplatek: Spa centrum, masáže, sauna, jacuzzi, manikúra/pedikúra
Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu
Poznámka

Oficiální třida: ***

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRS/DRPRE) 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Villa (WV) 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Eriyadu Island Resort

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 47 990 Kč


Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort Eriyadu Island Resort
Popis

Náš názor: Resort Smart Line Eriyadu obklopuje nádherná laguna s křišťálově průzračným mořem, palmový háj a pláž s bílým pískem. Opravdový ráj pro relax.

Poloha: je vzdálen od letiště v Malé 45 km což představuje cca 55 minut jízdy rychlolodí.

Pláž: u resortu písčitá s bílým pískem.

Vybavení: Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, boutique, knihovna, připojení k internetu zdarma, směnárna a prádelna.Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, badminton, plážový volejbal, šipky, vodní sporty na pláži, windsurfing, šnorchlování, surfování, potápění, rybaření a výlety. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

Ubytování: pěkné pokoje, mají klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, minibar, trezor, varná konvice a terasa.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu, za příplatek plná penze nebo All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední lehké občerstvení, nealkoholické nápoje, pivo, rozlévané víno a standardní alkoholické nápoje.
Poloha
Přímo u pláže
Pokoje
2lůžkový pokoj standard 2/0


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Safari Island Resort

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 53 590 Kč


Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort Safari Island Resort
Poloha
- Letiště Male cca 60 km (cca 20 minut letu hydroplánem)


Pláž
- Písčitá pláž je přímo u hotelu
- Pozvolný vstup do moře


Popis
- Recepce
- Restaurace, bar a kavárna
- Obchůdek
- Fitness, wellness
- Bazén
- Lehátka a slunečníky zdarma
- Oficiální kategorie hotelu je 4\*


Internet
- Wi-Fi v baru, restauraci a na pokojích zdarma


Sport a zábava
- Zdarma: živá hudba, diskotéka, stolní tenis, volejbal, šipky, fitness, 1x za pobyt celodenní plavba lodí (při pobytu minimálně 7 nocí), 1x za pobyt dvoudenní plavba lodí (při pobytu minimálně 14 nocí)
- Za poplatek: potápění, katamarán, kánoing, windsurfing,
vodní lyžování, vodní sporty, paddleboard, wakeboard


Stravování
- Polopenze, polopenze plus (zahrnuje kompletní balíček nápojů, které nabízí All Inclusive), plná penze, All Inclusive
- All Inclusive: snídaně, oběd, večeře formou bufetu, dopolední a odpolední snack, místní vybrané alko a nealko nápoje v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (11.00–22.00)


Ubytování
- **Plážový bungalov**
- Velikost bungalovu cca 45 m2
- Klimatizace
- Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
- Telefon, SAT-TV
- Bezpečnostní schránka zdarma
- Minibar za poplatek
- Minilednička
- Set pro přípravu kávy a čaje
- Vlastní lehátka
- **Water Bungalow**
- Velikost bungalovu cca 45 m2
- Je stejně vybavený jako plážový bungalov, ale je v laguně s přímým vstupem do oceánu
- Terasa s vlastními lehátky
- **Semi Water Bungalow**
- Velikost bungalovu cca 45 m2
- Nachází se na pláži a nad oceánem zároveň (vstup do bungalovu je z pláže a má přímý vstup do oceánu po schůdkách)


WWW stránky hotelu
[www.safariisland.com.mv](http://www.safariisland.com.mv/)


Extra sdělení, priorita 1
**FIRST MINUTE LÉTO 2020**

Rozhodněte se včas a získejte:

Slevy na dospělé od 21% a další skvělé výhodyTyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDEᐁ Více informací ᐁ

Hotel Bandos Maldives

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 4.1 / 5.0
Cena začíná na: 46 570 Kč


Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives Bandos Maldives
Poloha
Hotel se nachází uprostřed exotické sbírky kolekce ostrovů známé pod názvem Maledivy. Příjemná poloha nabízí půvabnou pláž, excelentní potápění a krátké spojení do města Male. Transfer lodí trvá přibližně 25 minut. Je ideální volbou pro romantickou dovolenou.
Ubytování
Bandos nabízí široký výběr ubytování s maximálním pohodlím a luxusem ve všch 225 pokojích. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou rozesety v zahradě v severozápadní části ostrova a jsou moderně vybaveny s minibarem, telefonem, TV/SAT, trezorem, konvicí na přípravu kávy či čaje a balkónem nebo terasou. Za příplatek lze zajistit ubytování ve vodních vilách s přímým vstupem z terasy do oceánu či plážovou vilu s jacuzzi.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace a bary s místní i mezinárodní kuchyní Vám zajisté ještě více zpříjemní pobyt. Firmy zase zajisté uvítají možnost pořádání konferencí.
Sport a zábava
Své tělo můžete zregenerovat u venkovního bazénu nebo stejně tak dobře i ve skvělém lázeňském centru. Pokud nedokážete dovolenou pouze prolenošit, můžete si vybrat z celé řady vodních sportů. Hotel také pořádá výlety po okolí, které Vás už jen utvrdí v místní kráse a pohostinnosti.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Hotel Adaaran Club Rannalhi

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 43 218 Kč


Hotel Adaaran Club Rannalhi Hotel Adaaran Club Rannalhi Hotel Adaaran Club Rannalhi Hotel Adaaran Club Rannalhi Hotel Adaaran Club Rannalhi Hotel Adaaran Club Rannalhi Hotel Adaaran Club Rannalhi Hotel Adaaran Club Rannalhi Hotel Adaaran Club Rannalhi
Poloha
Adaaran Club Rannalhi se rozprostírá ve výběžku Jižního Male atolu, uprostřed exotické sbírky kolekce ostrovů známé pod názvem Maledivy.
Příjemná poloha nabízí půvabnou pláž, exceletní potápění a krátké spojení do města Male. Transfer lodí trvá přibližně 50 minut.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou rozesety v zahradě ostrova, pár kroků od písečné pláže a přesto s pohodlným přístupem do hlavní části hotelu a jejímu zařízení.
Jsou moderně vybaveny s mini barem, telefonem, TV / SAT, trezorem, konvicí na přípravu kávy či čaje a balkónem nebo terasou. Za příplatek lze zajistit ubytování ve vodních vilách s přímým vstupem z terasy do oceánu.
Vybavení a služby
Nepřeberná nabídka moderního zařízení Vám zaručuje příjemnou dovolenou plnou relaxu. K vybavení patří hlavní restaurace, bar, internetová kavárna, prádelna, lékařská služba.
Sport a zábava
Pokud nedokážete dovolenou pouze prolenošit, můžete vyzkoušet tenisové kurty, stolní tenis, badminton, zahrát si plážový fotbal, volejbal nebo vodní pólo a poté své tělo zregenerovat v perfektním lázeňském centru.
Samozřejmostí je možnost šnorchlování, potápění a některé vodní sporty jako jsou vodní lyže či windsurfing. Hotel také pořádá výlety po okolí, které Vás už jen utvrdí v místní kráse či pohostinnosti.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Sun Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 39 490 Kč


Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa Sun Island Resort & Spa
Poloha
Hotel se nachází na jižním Ari Atolu, od mezinárodního letiště je vzdálen cca 2,5 hod jízdy motorovým člunem. Zažijte útěk do dechberoucího exotického světa v klenotu mezi hotely a vytvořte si vlastní verzi osobního ráje. Prozkoumejte velkolepou místní krajinu a kulturu nebo si odpočiňte při šumění oceánu v houpací síti.
Ubytování
Resort nabízí 426 krásně zařízených pokojů a apartmánů ve čtyřech kategoriích. Pokoje nabízí luxusní a elegantní atmosféru a jsou vybaveny klimatizací, telefonem s přímou volbou, pokojovým trezorem, minibarem, satelitní TV atd.
Vybavení a služby
Hotel svým návštěvníkům nabízí několik restaurací, ve kterých si pochutnáte na čerstvých, místně ulovených mořských plodech, na exotických thajských a orientálních vlivech či tradiční italské kuchyni a několik barů s bohatým večerním programem.
Sport a zábava
Klienti mohou využít širokou nabídku vodních sportů jako bazén o rozloze 1800 m², potápění, šnorchlování, surfování, vodní lyže, kanoe, katamarán, jetskiing a další. Možnost využití fitness centra, tenisových kurtů, basketballu, volejbalu, badmintonu, stolního tenisu, půjčovny kol, fakultativní výlety.
Další informace
STRAVOVÁNÍ: Polopenze.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Holiday Island Resort

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 4 / 5.0
Cena začíná na: 34 230 Kč


Holiday Island Resort Holiday Island Resort Holiday Island Resort Holiday Island Resort Holiday Island Resort Holiday Island Resort Holiday Island Resort Holiday Island Resort Holiday Island Resort
Popis hotelu
POLOHA: Hotel se nachází na ostrově cca 100 km jižně od hlavního města a letiště. V těsné blízkosti je ostrov Sun Island, se kterým je propojen hotelovou lodní dopravou.
UBYTOVÁNÍ: Všechny bungalovy se nacházejí přímo na pláži, jsou vybaveny koupelnou, klimatizací, TV, telefonem, minibarem a terasou s lehátky.
Vybavení
VYBAVENÍ HOTELU: Hotel nabízí svým hostům restauraci, 2 bary a obchod se suvenýry. ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd a večeře jsou podávané v hlavní restauraci formou bufetu. Odpolední občerstvení v coffee shop (překapávaná káva, čaj, sendviče, hranolky, sušenky) od 16:00h do 18:00h. Rozlévané nealkoholické/alkoholické nápoje (pivo, víno, gin, vodka, rum, whiskey – vše pouze z domácí produkce) od 10:00h do 01:00h v hlavním baru a coffee shopu; v plážovém baru v časech 10:00h-12:00h, 14:00h-16:00h a 17:00h-19:00h. Výběr z koktejlů dle menu je také součástí balíčku. Minibar (doplňován 1x denně ) zdarma 2x coca cola, 2x sprite, 2x soda / pokoj. Sporty vč. zapůjčení vybavení: venkovní badminton, tělocvična, kulečník, stolní tenis, volejbal, tenis (bez osvětlení, pouze během dne), mini golf, windsurfing, kánoe, stolní hry)
Klienti, kteří zůstávají v hotelu min. 6 nocí, mají v ceně 1x večerní rybaření.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Holiday Inn Kandooma

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 44 420 Kč


Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma Holiday Inn Kandooma
Poloha
Resort se nachází na jižním atolu Malé a nabízí nádherný výhled na Indický oceán a pláže s bílým pískem. Rychlou lodí (speed boat) trvá cesta na ostrov z mezinárodního letiště Male 40 min. Resort je ideálním místem pro nádherné romantické i sportovní dovolené, svatby a dovolené s dětmi.
Ubytování
Resort má k dispozici 160 prostorných bílých dřevěných vil a domů s velkými okny, satelitní televizí, dokovací stanicí pro iPod a luxusní venkovní sprchou. Ve vilách je k dispozici kávovar, rychlovarná konvice a trezor. Vily jsou umístěny přímo nad vodou, u pláže nebo více do nitra ostrova
a zeleně.
Vily nad vodou se vznášejí přímo nad korály a podmořským světem. K dispozici mají soukromou sluneční terasu a houpací síť pro relaxaci. Obytná plocha je doplněna velkou otevřenou koupelnou s venkovní sprchou a vanou s výhledem na vodu.
Vily určené pro rodiny s dětmi mají prostorný venkovní i vnitřní obytný prostor, dvě ložnice, přímý přístup k moři s možností relaxace v houpací síti nebo v posezení nad vodou.
Dvoupatrové vily jsou určeny pro rodiny nebo malé skupiny. Ložnice jsou v poschodí, obývací a relaxační prostor dole.
Vybavení a služby
Služby recepce, směnárna, služby consierge, pokojová služba, obchod se suvenýry, hlídání dětí, Wi-Fi připojení, Ipod k dispozici.
Sport a zábava
Ostrov nabízí kromě šnorchlování a potápění (možnost potápěčských kurzů) řadu aktivit. Probudit adrenalin lze na surfu, během vodního safari nebo při pití čaje u nočního ohně s místním vypravěčem. Vyrazit je možné i na noční rybaření, na výlety za delfíny a želvami, na poznávací výpravy po ostrově a za prozkoumáním nádherných korálů a petrobarevného podmořského světa, se kterým je možno se seznámit také v podmořském centru s odborným výkladem.
Další sportovní aktivity: vodní lyžování, kajak, windsurfing (i kurzy s instruktorem), parasailing, výlety na katamaránu, fitness, plážový volejbal, fotbal, tenis, stolní tenis, podvodní hokej.
Welness, relaxační a kosmetické procedury, masáže. Velký bazén, bazén pro děti, jacuzzi
Relaxační místnost s časopisy, knihami, počítačem a kulečníkem.
Nově vybudované centum pro děti s venkovním a vnitřním klimatizovaným prostorem s řadou her a aktivit pro děti od čtyř do dvanácti let.
Další informace
http://holidayinnmaldives.com/


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Royal Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Baa Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 38 990 Kč


Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa Royal Island Resort & Spa
Poloha
Resort se nachází na ostrově s krásnou písčitou pláží a tyrkysovým mořem, leží přibližně 110 km od letiště a hlavního města Male.
Ubytování
Všechny bungalovy jsou velmi vkusně zařízené, leží přímo na pláži, jsou vybavené koupelnou, TV, klimatizací, minibarem, telefonem, sejfem.
Vybavení a služby
V hotelu jsou k dispozici 2 restaurace, 4 bary, obchod se suvenýry, salón krásy a lékařská služba.
Sport a zábava
Bazén, sauna, lázně, masáže, tenis, jacuzzi, masáže, billiard, fitness, squash, tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, badminton, šnorchlování, windsurfing, potápění, vodní lyže, skútr, večery s živou hudbou, disko a internetová kavárna.
Další informace
STRAVOVÁNÍ:
Polopenze / All Inclusive


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Paradise Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.9 / 5.0
Cena začíná na: 35 612 Kč


Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa Paradise Island Resort & Spa
Poloha
Hotel se nachází přímo na krásné pláži s bílým pískem, cca 15 min. lodí od letiště a hlavního města Male. Výhodou je, že transfery na letiště je možné provádět i v noci vzhledem k relativní blízkosti od letiště.
Ubytování
Hotel má celkem 250 pokojů, z toho 40 vodních bungalovů, všechny pokoje mají terasu s lehátky s výhledem na moře, koupelnu, klimatizaci, mini bar, telefon, TV, rádio, sejf a venkovní sprchu.
Vybavení a služby
Hotel nabízí svým klientům 5 restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, disko, konferenční místnost, internet a lékařskou službu.
Sport a zábava
Venkovní bazén s vířivkou, fitness, sauna, masáže, tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, squash, Jacuzzi, šnorchlování, potápění, jízda na vodním banánu, vodní lyže, půjčovna kánoí a motorových člunů, windsurfing, vodní skútr.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Angaga Island Resort and Spa

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 53 990 Kč


Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa Angaga Island Resort and Spa
Poloha
- Letiště Male cca 85 km (cca 35 minut hydroplánem)


Pláž
- Pláž s jemným pískem
- Plážové osušky jsou k dispozici na pokojích zdarma


Popis
- Recepce
- 1 restaurace, 2 bary
- Obchůdek
- Bezpečnostní schránky na recepci zdarma
- Fitness
- Wellness
- Oficiální kategorie hotelu 4\*


Internet
- Wi-Fi připojení ve vybraných veřejných prostorách (hlavní bar a Sun Down bar) zdarma, na pokojích za poplatek


Sport a zábava
- Zdarma: příležitostné večerní programy, badminton, volejbal, stolní tenis, šipky, fitness centrum (zdarma pro klienty s All Inclusive)
- Za poplatek: tenis, potápění, windsurfing, wakeboard, kitesurfing, kánoe, služby wellness centra, výlety (katamarán při západu slunce, rybaření, pozorování velryb apod.)


Stravování
- Polopenze, polopenze plus (zahrnuje kompletní balíček nápojů, které nabízí AI), plná penze, All Inclusive
- All Inclusive: snídaně, oběd, večeře formou bufetu v hlavní restauraci, dopolední a odpolední snack, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů (8.30–21.00), během snídaní, obědů a večeří je v hlavní restauraci vyžadován decentní dress code


Ubytování
- **Plážový bungalov Superior**
- Velikost bungalovu cca 45 m2
- Zrenovovaný
- Individuální klimatizace
- Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
- LCD SAT-TV
- Minilednička zdarma (lahev vody denně zdarma)
- Set pro přípravu kávy a čaje
- Venkovní prostor k posezení, vlastní lehátka s matrací
- **Water Bungalow**
- Velikost bungalovu cca 56 m2
- Prostorná terasa s vlastními lehátky
- Má přímý vstup do moře
- **Superior Water Bungalow**
- Velikost bungalovu cca 65 m2
- Nově vybudovaný, luxusní
- Přímý vstup do moře


WWW stránky hotelu
[www.angaga.com.mv](http://angaga.com.mv/)


Extra sdělení, priorita 1
**FIRST MINUTE LÉTO 2020**

Rozhodněte se včas a získejte:

Slevy na dospělé od 21% a další skvělé výhodyTyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDEᐁ Více informací ᐁ

Hotel Adaaran Select Hudhuranfushi Resort

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 3.8 / 5.0
Cena začíná na: 45 897 Kč


Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort Adaaran Select Hudhuranfushi Resort
Poloha
Hotel se nachází na Severním Male Atolu, pouhých 19 km od mezinárodního letiště. Transfer do resortu je zajišťován rychlolodí a trvá cca 30 minut.
Ubytování
Hotel nabízí ubytování v beach villas a nebo v tzv. garden pokojích, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, minibarem, TV/SAT, trezorem, kávovarem a sadou na přípravu čaje.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace a bary, úschovna zavazadel a turistické informace.
Sport a zábava
Resort poskytuje širokou škálu sportovních aktivit. Volit lze ze stolního tenisu, volejbalu, plážového volejbalu, fotbalu, tenisu, badmintonu nebo squashe. Z vodních aktivit je k dispozici venkovní bazén, dětský bazén, surfování, wind surfing, vodní lyžování, šnorchlování, potápění a další. Pro nejmenší je připraveno i dětské hřiště. Relaxovat lze pak ve spa centru.
Další informace
WEB STRANA: http://www.adaaran.com/selecthudhuranfushi/facilities.html


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Equator Village

To mě zajímá Region: Addu Atol
Hodnocení: 3.7 / 5.0
Cena začíná na: 41 880 Kč


Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village Equator Village
Informace k zájezdu
Resort je vhodný pro nenáročné klienty a hlavně pro ty, kteří chtějí poznat život místních obyvatel. Equator Village se nachází v klidné části ostrova Gan, který je s dalšími ostrovy Addu City propojen silnicemi (celková délka cca 29 kilometrů). Ostrovy si můžete projet na kole a seznámit se s místním obyvatelstvem, jejich zvyky, tradicemi a kulturou. Pobyt na Equator Village je pro hosty nevšedním zážitkem. Na Addu atolu jsou skvělé podmínky pro potápění, nachází se zde mnoho potápěčských lokalit které nejsou narušeny častými návštěvami turistů. U Equator Village se nachází útes vzdálený cca 25 metrů, který je vhodný pro šnorchlování a objevování krás podmořského světa.
Oficiální stránky hotelu
https://equatorvillage.com/
Umístění
- poloha: resort se nachází cca 90min vnitrostátního letu + 5min jízdy autobusem
- pláž: přímo u pláže
Ubytování
- celková kapacita: 78 pokojů
- základní vybavení: klimatizace, minibar, SAT TV, telefon, trezor, WiFi, zařízení pro přípravu čaje a kávy
- kategorie:
* standard
Stravování
- v ceně: polopenze
- za příplatek: all inclusive - snídaně, oběd, večeře, nealko nápoje, místní víno servírované po skleničkách, místní pivo, nabídka koktejlů, balené džusy, voda, nabídka alkoholických nápojů
- restaurace a bary: restaurace a bar
Kapacita pokojů
Max. obsazenost: 3 osoby
Cena zahrnuje
zpáteční letenku v optimální knihovací turistické třídě z Prahy vč. letištních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování a stravování dle tabulky, servis partnerské CK v anglickém, povinné pojištění proti úpadku, galavečeře 24.12. a 31.12. jsou-li v hotelu povinné
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Fun Island Resort & Spa

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 3.6 / 5.0
Cena začíná na: 34 990 Kč


Fun Island Resort & Spa Fun Island Resort & Spa Fun Island Resort & Spa Fun Island Resort & Spa Fun Island Resort & Spa Fun Island Resort & Spa Fun Island Resort & Spa Fun Island Resort & Spa Fun Island Resort & Spa
Poloha
- Letiště Male cca 37 km (cca 45 minut rychločlunem)


Pláž
- Písčitá pláž
- Jemný a bělostný písek
- Průzračně čistá voda
- Pozvolný vstup do moře
- Plážové osušky jsou k dispozici na pokojích zdarma
- Bar


Popis
- Recepce, směnárna
- Restaurace, 2 bary
- Kavárna
- Nákupní galerie
- Diskotéka
- Fitness, wellness


Internet
- Wi-Fi v hlavním baru (Fun bar) zdarma


Sport a zábava
- Zdarma: živá hudba, večerní zábavné programy, příležitostně diskotéka, šnorchlování, stolní tenis, plážový volejbal, kulečník, fitness centrum, badminton, kánoe, windsurfing, 1x za pobyt možnost výletu na rybaření (při pobytu min. 6 nocí)
- Za poplatek: služby wellness centra (široká nabídka masáží – thajské, tradiční maledivské apod.), potápění, katamarány, vodní lyže, široká nabídka vodních sportů, výlety (lodní, piknik apod.)


Stravování
- Plná penze formou bufetu nebo možnost All Inclusive
- All Inclusive: snídaně, oběd a večeře, alko a nealko nápoje v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (9.00–24.00), v minibaru denně doplňovány nealko nápoje


Ubytování
- **Pokoj přímo u pláže**
- Velikost pokoje cca 21 m2
- Individuální klimatizace
- Koupelna se sprchou nebo vanou, WC
- Telefon
- Minibar za poplatek (lahev vody denně zdarma)
- Set na přípravu kávy a čaje
- Koutek k posezení
- Vlastní prostorná terasa s lehátky
- Dětská postýlka na vyžádání zdarma


WWW stránky hotelu
[www.funislandmaldives.com](http://www.funislandmaldives.com/)


Extra sdělení, priorita 1
**FIRST MINUTE LÉTO 2020**

Rozhodněte se včas a získejte:

Slevy na dospělé od 21% a další skvělé výhodyTyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

Informace o uvedených nabídkách naleznete ZDEᐁ Více informací ᐁ

Hotel JA Manafaru

To mě zajímá Region: Maledivy
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 49 614 Kč


JA Manafaru JA Manafaru JA Manafaru JA Manafaru JA Manafaru JA Manafaru JA Manafaru JA Manafaru JA Manafaru
Poloha

Luxusní resort se nachází na samotném severu Malediv v oblasti atolu Haa Alifu. Transfer hydroplánem z letiště v Male cca 75 minut.

Vybavení

Celkem 84 bungalovů a vil, recepce, 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, 2 bary, 4 restaurace, vinný sklep, obchod
se suvenýry, fotograf, konferenční místnosti.

Ubytování

BBPP (plážový bungalov s privátním bazénem): koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župany a pantofl e), individuální klimatizace, TV/sat., telefon, minibar, DVD přehrávač, set na přípravu kávy a čaje, kávovar na espresso, terasa, privátní bazén.

WIPP (vodní vila s privátním bazénem): viz BBPP, nad vodou, přímý vstup do moře

Stravování

Snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Zajímavosti

Resort leží na nejsevernějším atolu Malediv. Transfer hydroplánem pouze v denních hodinách.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.jaresortshotels.com/Properties/JAGR/Resort/Overview/Story.aspx
Wellness
Za poplatek: široká škála masáží a procedur v lázních Calm & Spa Salon
Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu zdarma
Poznámka

Oficiální třída: *****

Maximální obsazenost
Bungalov (BBPP): 3 dospělí / 2dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Vila (WIPP): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 12 let


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Velassaru Maldives

To mě zajímá Region: Jižní Male Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 49 870 Kč


Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives Velassaru Maldives
Poloha
Luxusní hotel Velassaru Maldives se nachází na překrásném korálovém ostrůvku uprostřed Indického oceánu. Letiště v Male leží pouhých 25 minut jízdy speedboatem.
Ubytování
Komplex disponuje jak plážovými bungalovy, tak i přepychovými vilami včetně water villas. Všechny pokoje jsou velmi moderně zařízeny a vybaveny TV/SAT, koupelnou s toaletou, vysoušečem vlasů, minibarem, kávovarem, internetovým připojením a klimatizací.
Vybavení a služby
Součástí hotelového komplexu je bazén, restaurace a bary, překrásná pláž s bílým pískem, spa centrum, lekce jógy, pára i například možnost manikúry a pedikúry.
Sport a zábava
Sporty na pláži, šnorchlování a využití hotelového bazénu.
Další informace
STRAVOVÁNÍ: Snídaně.
WEB STRANA: www.velassaru.com


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Medhufushi Island Resort

To mě zajímá Region: Meemu Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 54 050 Kč


Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort Medhufushi Island Resort
Poloha
Jedinečný, tichý, klidný, autentický a prakticky nedotčený ostrov je jen krátký popis místa, kde se resort nachází. Představte si, že po pouhých 40min. letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Male, se Vaše nohy dotknou jemných bílých písečných pláží, které jsou navíc obklopeny křišťálově čistou vodou. Nezbývá už nic jiného, než si vše pořádně užít a zajisté pak odvézt nádherné vzpomínky na skutečný tropický ráj.
Ubytování
112 vil rozsetých po ostrově nabízí absolutní soukromí svým klientů. Všechny vily jsou vzdušné, prozářené a velice vkusné zařízené s dřevěným nábytkem, klimatizací, TV/SAT, DVD přehrávačem, telefonem, WIFI, trezorem, fénem, minibarem a rychlovarnou konvicí. Dokonalý relax si lze vychutnat na terase v tradiční houpačce.
Vybavení a služby
Hosté zde mají k dispozici 2 restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, bary, recepci, knihovnu a skvělé lázeňské centrum.
Sport a zábava
Venkovní bazén, šnorchlování, potápění, windsurfing, katamarány, volejbal, stolní tenis, kulečník, posilovna a stolní hry.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Kurumba Maldives

To mě zajímá Region: Severní Male Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 45 780 Kč


Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives Kurumba Maldives
Poloha
Kurumba Maldives se nachází na tropickém ostrově North Male Atoll, 10 minut jízdy motorovým člunem od mezinárodního letiště v Male. Byl to první soukromý resort na Maledivách. Svěží tropické zahrady, bílé písečné pláže a tyrkysově zabarvená voda jsou charakteristickými znaky tohoto místa. Ideální pro novomanžele na svatební cestě a rodiny.
Ubytování
Resort nabízí z osmi typů ubytování od superior až ke královské rezidenci, které jsou rozloženy mezi svěží tropické zahrady ostrova se snadným přístupem na pláž. Každý pokoj poskytuje pohodlné útočiště po celou dobu pobytu. Všechny pokoje je vybaveny koupelnou s pískovcovými dlaždicemi, pokojovým trezorem, vlastním minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, TV se satelitním příjmem, připojením na internet.
Vybavení a služby
Klienti mohou využít dva bazény, tělocvičnu, knihovnu, počítačovou místnost, lázně, dva butiky, několik restaurací, barů a veškeré další vybavení hotelu.
Sport a zábava
Tenis, volejbal, ping pong, tělocvična, jóga. Vodní sporty jako šnorchlování, potápění, windsurfing, vodní lyže, parasailing, katamarán, banánová loď, výlety na okolní ostrovy za další zábavou. Dokonalá relaxace a znovu obnovení energie v místních lázních zárukou. Večery s tancem a živou hudbou.


ᐁ Více informací ᐁ

Hotel Gangehi Island Resort

To mě zajímá Region: Ari Atol
Hodnocení: 0 / 5.0
Cena začíná na: 38 590 Kč


Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort Gangehi Island Resort
Popis
Překrásný ostrov porostlý četnými palmami s poklidnou atmosférou a vynikajícími potápěčskými lokalitami v blízkém okolí! Vychutnejte si přírodní krásy Malediv na tomto odlehlém a klidném ostrově! Vítejte v tropickém ráji s bílými písečnými plážemi!
Rychlý přehled
transfer - hydroplán
možnost příplatku na ALL INCLUSIVE
unikátní tradiční vzhled
kvalita a komfort pro perfektní dovolenou
slevy pro novomanžele - 15% sleva na osobu (v květnu, červnu a září)
skvělé podmínky pro šnorchlování i potápění
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
80 km od letiště v Malé
v atolu, kde je možné pozorovat žraloky obrovské
Poloha
North Ari Atoll, vzdálenost od letiště 80 km – transfer hydroplánem 25 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž.
Rozloha
délka cca 220 m, šířka cca 150 m.
Popis resortu
resort byl otevřen v roce 2013 po kompletní rekonstrukci.5 club pokojů, 3 garden vily, 20 beach vil, 16 vodních vil a 1 family garden vila.
Vybavení resortu
2 restaurace, bar, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, kanoe, plážový volejbal, boutique, lékař, Wi-fi internet zdarma, plážová lehátka se slunečníky.
Vybavení pokoje
Club pokoj - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa. Možnost přistýlky ve vyšší kategorii ubytování.
Pojmenování zařízení 1
Club pokoj pro 2 osoby
Popis zařízení 1
Club pokoj - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa. Možnost přistýlky ve vyšší kategorii ubytování.
Stravování
polopenze, možnost dokoupení plné penze či ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu.
Náš názor
Překrásný ostrov porostlý četnými palmami s poklidnou atmosférou a vynikajícími potápěčskými lokalitami v blízkém okolí! Vychutnejte si přírodní krásy Malediv na tomto odlehlém a klidném ostrově! Vítejte v tropickém ráji s bílými písečnými plážemi!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na www
http://www.gangehi.com
Www odkaz popis 1
www.gangehi.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


ᐁ Více informací ᐁ